Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#26 28-12-2015 o 23h20

Miss'wow
hmurka444
♡♡♡...
Wiadomości: 731

Moje podium wyglądałoby tak...
1. Pineapple
2. Likoris
3. Rainbow

Offline

#27 28-12-2015 o 23h29

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Okej, a więc moje faworytki to Likoś (Tjaa, Ananas wszystko myli XD), Ojsa i Rainbow. W dowolnej kolejności. ^^

Ostatnio zmieniony przez Pineapple (29-12-2015 o 14h25)


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#28 28-12-2015 o 23h33

Miss'ujdzie
sarata123
żyj tak jakby każdy dzień był twoim ostatnim
Miejsce: nad horyzontem i jeszcze dalej
Wiadomości: 247

Podium wedłóg mnie:
1.Pineapple
2.Ojsa
3.Isishi
i wyróżnienie dla:
Serowejkanapki,Llovek


https://grafikaizdjecia.files.wordpress.com/2013/07/sygnaturamroczna2.jpg

Offline

#29 29-12-2015 o 00h27

Miss'nałogowa
Likoris
HWAITING MINEŁO!!!
Miejsce: Byle były żelki!!!
Wiadomości: 2 754

Zakochałam się w stylizacjach wielu osób, jednak trzy z nich urzekły mnie już na samym początku i uczucie te mnie nie opuściło, aż do końca
Pierwsze miejsce: Yubin
*To srebro na czerni wygląda pięknie. Udało się go też fajnie uwydatnić <3
Drugie miejsce: spsr
*Jest prosta ale dzięki masce ma magiczny klimat. Chyba z tego co tu widzę też jako jedyna wybrała żółty.
Trzecie miejsce: KimKas
*Wzieła na warsztat specyficzny i troche trudny w dobraniu elementów kolor przynajmniej dla mnie, a i tak wyszło super <3 Całoś jest bardzo fajna nawet przeszło mi przez myśl, że to chyba jej najcudowniejsza stylizacja jaką widziałam.

Wyróżnienia:
Ojsa
*Jak przeczytałam "świąteczna wersja śmierci" to nie mogłam po prostu przestać się śmiać. Wyobraziłam sobie kostuche w czapce mikołaja ubierającą choinke XD ale mniejsza z tym.
Stylizacja jest boska, a dłonie wyglądają tak dostojnie :3
Pineapple
*Ta stylizacja podobała mi się od momentu kiedy zobaczyłam cię na świątecznej defiladzie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

To by było wszystko w związku z podium ale chciałabym jeszcze wspomnieć, że stylizacja "Amastiris też ma w sobie to coś /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63505.jpg

Offline

#30 29-12-2015 o 01h41

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Widziałam tu wiele pięknych stylizacji, ale są wśród nich trzy takie, które uważam za najlepsze i chętnie zobaczyłam je na podium ^-^
Oto one:
1. Biała śmierć autorstwa Rainbow - Moje pierwsze wrażenie po zobaczeniu tej stylizacji można by określić jako "Cóż za przerażające piękno!". Genialny pomysł i jeszcze lepsze wykonanie, zdecydowanie zasługujące na najwyższe miejsce na podium.
2. Dziewczyna z niebieską różą autorstwa Likoris - najpierw urzekła mnie stylizacja, a później historia. W kreacji postaci zachwyciła mnie przede wszystkim wspaniała gra kolorów. Ta niebieski kolor wyróżnia się na tle bieli, ale przejście między bluzką, a różą jest praktycznie nie do zauważenia, co daje świetny efekt.
3. Lodowa księżniczka autorstwa Isishi - nie sądziłam, że czerwień na błękicie może się tak wspaniale wyróżniać. Niby każdy element jest w tej stylizacji "z innej parafii", a jednak wszystkie razem tworzą spójną i zachwycającą całość.

Offline

#31 29-12-2015 o 07h55

Miss'całkiem całkiem
Poezja
...
Wiadomości: 131

1. Rainbow
2. Isishi
3. Ojsa

Offline

#32 29-12-2015 o 11h12

Miss'Sensei
Rainbow
Ban(an) ^^
Wiadomości: 1 054

Ja natomiast przypodobałam sobie prace Isishi, Pineapple i KimKas /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png. Pierwsza stylizacja zdecydowanie jest najbliższa tematu, wśród tego błękitu czerwień najbardziej się wyróżnia. Druga zdaje się być z jednej strony delikatna, z drugiej - okrutna. Gdy tylko spojrzałam na nią - w oczy się rzuca ta czerwień. Trzecia za to pięknie komponuje ze sobą dwa kolory, tak na nie zwracasz uwagę, że prawie nie widać tego ramienia płaszcza /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png.

Ostatnio zmieniony przez Rainbow (29-12-2015 o 11h12)

Offline

#33 29-12-2015 o 12h18

Miss'towarzyska
Rebeka7
I don't know what I want, so don't ask me. ~Piesełek~
Miejsce: Polskie Ikebukuro - jestem tu wcieleniem Izaya'i
Wiadomości: 2 381

Wybaczcie, ale komputer jest nowy i nie mam tu ,,ładnych" obrazków, a więc proste dyplomy za udział.
Jeśli kogoś brakuje - upominajcie się.

dyplomy za udział. Spróbuj znaleźć swój



Jako, że muszę nagrody robić będę nie tylko do tego konkursu, to chciałabym by głosowanie trwało do ostatniej minuty tego roku. Nagrody w 2016 C:

Offline

#34 29-12-2015 o 12h43

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

Nie ma to jak, moj nick na rozowo xDD
Kałaipinkuserowakanapkachandesuuuuu
Jednak zamiast madżenty preferuje majtkowy róż
If ju noł łot aj min

Ostatnio zmieniony przez serowakanapka (29-12-2015 o 12h44)

Offline

#35 30-12-2015 o 16h42

Miss'towarzyska
Rebeka7
I don't know what I want, so don't ask me. ~Piesełek~
Miejsce: Polskie Ikebukuro - jestem tu wcieleniem Izaya'i
Wiadomości: 2 381

Nie żebym to specjalnie zrobiła czy coś ^^


Już ? Tak sobie myślę...mam czas...a tu jż nikt nie głosuje....nie przeszkadzałoby nikomu jeśli dodam wyniki z nagrodami dziś wieczorem ? Obawiam się, że po sylwestrze dalej dostane zakaz wychodzenia i używania laptopa dla ciekawych: Bo ostatnio z koleżankami zamieniłyśmy gwiazdkę z czubka choinki na obdartą z naklejek butelkę z picolo xD
Może być ? Wiem, że trochę niespodziewanie, ale nie byłby to problem ?

Offline

#36 30-12-2015 o 17h01

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Cóż, ja tam nie mam nic przeciwko. Chciałabym jak najszybciej mieć stuprocentową pewność, że moje faworytki stoją na podium! ♥


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#37 30-12-2015 o 17h46

Miss'towarzyska
Rebeka7
I don't know what I want, so don't ask me. ~Piesełek~
Miejsce: Polskie Ikebukuro - jestem tu wcieleniem Izaya'i
Wiadomości: 2 381



No to wyniki. Podium na podstawie Waszych faworytek i mojego WidziMiSie.
Nie robię za pięknych dyplomów i rysunków, ale nie zapominajcie, że wszystko sama zrobiłam (wyrozumiałość dla tej biedy z nędzą).
.....ale najpierw wyróżnienia, które są jak najbardziej częścią podium:

Wyróżnienia



III miejsce dla ....
http://i67.tinypic.com/29lmfj4.jpg
Likoris

II miejsce dla...
http://i66.tinypic.com/1jogfk.jpg
Ojsa

nagrody dla II miejsca



[Jeśli chcecie to postaram się o lepszą jakość zdjęć rysunków ^^'

I pierwsze miejsce .......
http://i63.tinypic.com/2ntfrpc.jpg
Pineapple !

nagrody dla I miejsca




Wielkie gratulacje i przeprosiny za nieciekawe nagrody ^u^|||

Offline

#38 30-12-2015 o 18h01

Miss'wow
hmurka444
♡♡♡...
Wiadomości: 731

Świetne podium i śliczne nagrody! Gratuluję wszystkim <3

Offline

#39 30-12-2015 o 18h05

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Mwh, Rebeko, znowu? xD Nie spodziewałam się! ;D Bardzo się cieszę z pierwszego miejsca, a jako, że na podium stoją też dwie z moich faworytek, podium baaardzo mi odpowiada. Brakuje mi na nim tylko Rainbow, ale ponieważ ma wyróżnienie, nie będę narzekać. Dyplomiki są naprawdę ładne, rysunki też są śliczne! ^^ Brawo dla Rebeki za taki fajny konkurs i jego organizację, brawo wielkie dla wszystkich uczestniczek, albowiem wszystkie stylizacje były świetne! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#40 30-12-2015 o 18h17

Miss'towarzyska
Rebeka7
I don't know what I want, so don't ask me. ~Piesełek~
Miejsce: Polskie Ikebukuro - jestem tu wcieleniem Izaya'i
Wiadomości: 2 381

No jak to ,,znowu: ? To mój 3 konkurs i tylko w Pióra Paw miałaś pierwsze. W Pory Roku było II miejsce ;P Wygrałaś w 2/3
Zawsze cicho liczę na to, że pojawi się Twoje zgłoszenie xD
Wyczekuję zgłoszeń jeszcze kilku osób, ale...tajemnica ^^
  I te miłe wyrazy w zdaniach, w komentarzach...nie będę płakać, nie będę płakać TuT

Gratuluję jeszcze i jeszcze, i jeszcze raz !

Offline

#41 30-12-2015 o 18h37

Miss'Fuzja
Ojsa
Martwa, lecz nieumarła, nieczuła całka nieoznaczona~
Miejsce: Somewhere in the darkness of my room. Under the blanket.
Wiadomości: 5 624

O matko. Dziękuję. A ja tak na spontanie się dopchnęłam x'D
Piękne nagrody Rebeko ^^
I oczywiście gratuluję serdecznie pozostałym zwycięzcom ^^
Co prawda chętnie zobaczyłabym wśród nich jeszcze spsr... No ale nic. Nawet nie zdążyłam zagłosować, bo skleroza x'D


https://68.media.tumblr.com/c11d596a002e56fcb7da0f3fc671fd61/tumblr_o0dqnnhbw31udhucno1_500.gif

Offline

#42 30-12-2015 o 19h08

Miss'Fuzja
spsr
Skoro nudzi ci się na tyle, że czytasz ten opis, zrób pracę na konkurs. I'm Espi Nekromanka
Miejsce: Gdynia na zawsze
Wiadomości: 6 728

Dziękuję za śliczne dyplomy, naprawdę musiałeś się napracować z tymi nagrodami, Rebeko /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
No i gratuluję całemu podium,naprawdę śliczne stylizacje.
PS. Cudowne rysunki :* Szkoda że nie dla mnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png Może uda mi się wygrać w następnym konkursie, o ile jakiś będzie :>

Ostatnio zmieniony przez spsr (30-12-2015 o 19h15)


//photo.missfashion.pl/pl/1/102/moy/81086.jpg

Offline

#43 30-12-2015 o 21h55

Miss'nałogowa
Likoris
HWAITING MINEŁO!!!
Miejsce: Byle były żelki!!!
Wiadomości: 2 754

ŁOOO MATKO!
Przeogromnie dziękuje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Będąc nieskromnym miałam ogromną nadzieje, że będzie chociaż wyróżnienie, bo napracowałam się przy historyjce, a ja tu paczę i widzę 3 miejsce.
Jeszcze raz dziękuje, będzie trza upgradnąć opis.
Nagroda jest cudna i apropo ślicznie rysujesz <3
Ogromnie się cieszę, że Pineapple jest na 1 miejscu <3
Gratuluje wszystkim, bo wszystkie nagrody są w pełni zasłużone.
Konkurs był świetny i z niecierpliwością czekamy na następny /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63505.jpg

Offline

#44 30-12-2015 o 22h23

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Pięknie dziękuję za wyróżnienie, cieszę się widząc jedną z moich faworytek na podium, chociaż gratuluję oczywiście wszystkim nagrodzonym /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#45 03-01-2016 o 16h23

Miss'Supersonik
Yubin
╭∩╮(︶︿ ︶)╭∩╮
Wiadomości: 10 824

Gratulacje dla wszystkich uczestniczek /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Dziękuję za dyplom za udział ♥


//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80588.jpg

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2