Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#1 11-12-2015 o 15h18

Miss'towarzyska
Rebeka7
I don't know what I want, so don't ask me. ~Piesełek~
Miejsce: Polskie Ikebukuro - jestem tu wcieleniem Izaya'i
Wiadomości: 2 381


Link do zewnętrznego obrazka


Oto i mój trzeci jednorazowy konkurs !
Przeglądałam listę kilkakrotnie i takiego nie znalazłam. (był: wykorzystaj kolor czerwony & zielony Fryzura w kolorze , ale mój jest inny)

Tym razem Waszym zadaniem będzie stworzenie stylizacji miss, w której wyeksponujecie jeden kolor. Może dokładniej ? Wszystko powinno być czarne/białe nawet różowe, bo szkoda wywalać ładne stylizacje by jak najlepiej było widać inny kolor.

Przykład:



W kolorze mogą być max. 2 części miss, ale ciągle ma być to ten sam kolor (np. torebka+oczy; kokardka na głowie+usta, czyli część stroju i twarzy. W kolorze mogą być też włosy/ich część np;włosy+pierścionek, ale czy wtedy zachowany zostanie ten ,,efekt" ? To zależy od Ciebie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Kolor jaki wyeksponujecie, to tylko i wyłącznie Wasza decyzja ^^




REGULAMIN
1. Przestrzegamy regulaminu forum i miniregulaminu nieoficjalnych konkursów
2. Można oddać tylko jedną pracę.
3. Przyjmuję stylizację MISS.
4. Gotowe zestawy z U Nine/od gwiazd zabronione (max. 3 elementy i nie mogą to być np. bluzka+spódnica/sukienka+nakrycie głowy)
5. Nie poddajemy prac obróbce w programach graficznych.
6. Opis ma zawierać przynajmniej trzy zdania.
7. Macie czas do 28-12-2015 do godziny 22:00 (trochę dłużej, bo wypadłoby na 25)
8. Nagrody pojawią się do 2 tygodni po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń, czyli już w roku 2016 ^^ (wiadomo - święta, rodzina przyjeżdża. Jeśli miałabym problemy z nagrodami powiadomię o tym wcześniej, jednak myślę, że dam radę ^^)

Tym razem sama siedzę na siedlisku jury. Nie odbiorę nikomu możliwości wzięcia udziału.



Nagrody mojego autorstwa
I miejsce: Dyplom+sygnaturka z avatarem+rysunek
II miejsce: Dyplom+sygnaturka+rysunek chibi
III miejsce: Dyplom

...i oczywiście dyplomik za udział dla każdego C:

[ ! proszę w zgłoszeniu napisać jaką sygnaturkę chcecie ! Niekonieczne, ale wtedy zrobię coś o tematyce świątecznej/nowy rok/śnieg ]

Kiedy będę wybierała podium wezmę pod uwagę ocenę publiczności.
Publiczność proszę o wymienienie do trzech faworytek (Wasze podium) (można wysłać ,,swoje podium" do mnie na pw lub umieścić w wątku konkursowym po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń


Jeśli czegoś nie zrozumiałeś - napisz. Postaram się wytłumaczyć.

Ostatnio zmieniony przez Rebeka7 (12-12-2015 o 22h55)

Offline

#2 11-12-2015 o 16h38

Miss'ok
Mike565553
"I'm not just a picture, I'm a daughter and a sister..."
Wiadomości: 64

Moja stylizacja troszkę wzorowana jest na stylizacji przykładowej. Cała miss ubrana jest na czarno i jedynym akcentem jest czerwone... coś. Szczerze nie zastanawiałam się co to jest... ważne że czerwone i już... a oto stylizacja:
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/gd/54054.jpg

Offline

#3 12-12-2015 o 02h14

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Strój z dwoma kolorowymi akcentami, bo przypadkiem udało mi się znaleźć dwa elementy z dwóch różnych zestawów, które idealnie do siebie pasują. ^-^
Kreacja przedstawia mroczne widmo, podróżujące między wymiarami i czasami. Jedynym celem jego istnienia jest straszenie ludzi, którzy nie są w porządku wobec innych żyjących istot.
Link do zewnętrznego obrazka
Czy byliście grzeczni w tym roku?

Offline

#4 12-12-2015 o 09h32

Miss'na całego
llovek
•••••••••• ••••••••••
Wiadomości: 287

będą same czarne stylizacje?
to chociaż ja dam białą...
moja stylizacja przedstawia Chinkę drobną, delikatną i tak jak w tych wszystkich chińskich czy japońskich serialach ma bardzo mocny odcień szminki a żeby pasowało dodałam jeszcze naramienniki
Misska:
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/gd/54083.jpg

jak miło było znów wrócić do Chin


~Snap:Zielony_elfik~ SameQuizy~ Wattpad
//photo.missfashion.pl/pl/1/80/gd/63336.jpg

Offline

#5 12-12-2015 o 14h03

Miss'Supersonik
Yubin
╭∩╮(︶︿ ︶)╭∩╮
Wiadomości: 10 824

Stylizacja nie przedstawia nic konkretnego, dlatego każdy ją może interpretować na swój sposób. Dominuje w niej czerń z elementami srebra. Całość prezentuje się w miarę okazale XD

Link do zewnętrznego obrazka


//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80588.jpg

Offline

#6 12-12-2015 o 17h20

Miss'ok
Kinder26
...
Wiadomości: 66

Widziałam pozostałe prace i moja klasuje się między poziomem "denna" a "taka nijaka"...
Tak naprawdę nie chciałam się zgłaszać jak zobaczyłam inne prace, ale wpadła mi do głowy ta stylizacja i zrobiła... A zaraz potem myślę sobie :
Skoro i tak zrobiłam coś, co ma dwa inne elementy (czerwone róże) to... czemu nie?
Nie liczę na jakiekolwiek głosy czy miejsce, będę szczera... Ale zgłosiłam się z tym... bo... Życie jest jedno... dlatego warto podjąć ryzyko...
:

//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54106.jpg


//photo.missfashion.pl/pl/1/77/moy/61580.jpg

Offline

#7 12-12-2015 o 20h59

Miss'Sensei
Rainbow
Ban(an) ^^
Wiadomości: 1 054

//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54114.jpg
Czerwona wyrazistość przejmuje missfashion! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Do rzeczy... Chciałam przedstawić białą śmierć. Zawsze kojarzy nam się ona z czernią. Ja zawsze lubię robić wszystko na opak, więc pomyślałam "A może by tak właśnie ową biel?". Czerwony element, to nic innego, jak krew. Cóż, w zasadzie to nie mam więcej co się rozpisywać /modules/forum/img/smilies/blebl.gif.
A gdybym już miała wygrać, to sygnatura w klimacie stylizacji zgłoszeniowej jak ulał :3

Offline

#8 12-12-2015 o 22h12

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

Jak wszyscy tak, to ja na odwrót!

Oto moja różowa panienka/ksieżniczka, sama nie wiem :3. W stylizacji tym wyróżnionym kolorem stał się czarny, a mianowicie piękne i długie włosy mojej misski ;> (To z tyłu to doczepki lub peleryna, jak kto woli, jednak preferuje patrzeć na ten element jako przedłużenie fryzury).

//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54118.jpg

Ps polecam stylizacje oglądac na monitorach ( troche rozjaśnionych, bo niestety ja mam taki który dziwnie wybiela, przez co te kolory sa podobne, a na telefonie zauważyłam, że są juz troche inne. Jednak nie mam mozliwosci co 5 min wysylac sobie zdj miss na telefon i sprawdzac x"D ;-; )

Offline

#9 13-12-2015 o 04h28

Miss'Fuzja
spsr
Skoro nudzi ci się na tyle, że czytasz ten opis, zrób pracę na konkurs. I'm Espi Nekromanka
Miejsce: Gdynia na zawsze
Wiadomości: 6 728

Yym, co mi tam, wstawię. Jak widać, eksponowanym kolorem jest żółty. Nie wiem co by tu więcej napisać XD.
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54122.jpg


//photo.missfashion.pl/pl/1/102/moy/81086.jpg

Offline

#10 13-12-2015 o 17h36

Miss'całkiem całkiem
Amastiris
...
Wiadomości: 93

//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54155.jpg

Czerwień, czerwień oczywiście. W końcu znalazłam okazję do wykorzystania tej maski! Chodzi za mną od czasu halloweenowej krainy, ale za nic nie mogłam jej nigdzie dopasować. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Miss w pewnym stopniu inspirowana anime Death Note.

Konkurs bardzo fajny, mogłaby być z tego fajna seria, w której miałybyśmy za zadanie eksponowania określonego koloru. No rewelacja!. ^^

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Ostatnio zmieniony przez Amastiris (13-12-2015 o 18h54)


//photo.missfashion.pl/pl/1/69/moy/54653.jpg

Offline

#11 14-12-2015 o 10h31

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Otóż pokazuję wam kolor... no taki tam ciemno różowawy, troszuńkę fioletowy na tle ciemno niebieskiego.. tła. Tfu, plącze mi się język/
Ale przechodząc do rzeczy:

//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54203.jpg

Offline

#12 15-12-2015 o 00h42

Miss'na całego
Mikacz
...
Wiadomości: 339

...na czerni najlepiej zaprezentować kolor, więc czemuż by nie spróbować z zielonym? Zwykle omijam zieleń i róż szerokim łukiem i to chyba moja niechęć do tych dwóch kolorów je ze sobą połączyła w tej stylizacji. Wyeksponowanym kolorem jest tutaj, rzecz jasna, wściekły róż.
Oto dama, która wkracza pomiędzy balującą gawiedź, knując coś niedobrego /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54237.jpg

Offline

#13 16-12-2015 o 16h23

Miss'wow
hmurka444
♡♡♡...
Wiadomości: 731

Moja styliacja przedstawia lodową królową. Jak wydać tym innym kolorem jest złoty. Nie mam co więcej pisać, więc na tym kończę wypowiedź /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54291.jpg

Ostatnio zmieniony przez hmurka444 (16-12-2015 o 17h33)

Offline

#14 16-12-2015 o 17h34

Miss'na poziomie
Solomona
...
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 4 205

Przypominam, iż autorka konkursu napisała by były 3 zdania jako opis stylizacji. Takie jest kryterium.


https://78.media.tumblr.com/tumblr_mdmrytUnPJ1qimfrko1_500.gif

Offline

#15 16-12-2015 o 17h41

Miss'towarzyska
Rebeka7
I don't know what I want, so don't ask me. ~Piesełek~
Miejsce: Polskie Ikebukuro - jestem tu wcieleniem Izaya'i
Wiadomości: 2 381




Nic się nie stało. Sprawdzam co jakiś czas i proszę w wiadomościach prywatnych o dopisanie ^^

Więc: jeśli nie masz 3 zdań, napisz do mnie i edytuj /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Przypominam macie czas do 28-12-2015 do godziny 22:00

Offline

#16 19-12-2015 o 15h02

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 17

//photo.missfashion.pl/pl/1/69/moy/54470.jpg


Moja miss to lodowa księżniczka, która mimo swojego zimnego z pozoru wyglądu ma gorące serce symbolizowane przez czerwoną różę.  Nie jest smutna, czy zła, może jest zakochana...? Włada pradawną magią, dzięki której potrafi przywoływać duchy natury w postaci zwierząt. Trochę nieśmiała, ale zawsze skłonna do pomocy innym, kochająca przyrodę dziewczyna marząca o szczęściu i prawdziwej wiecznej miłości:3


Słowa są córkami ziemi, czyny - synami nieba.

Offline

#17 22-12-2015 o 08h18

Miss'towarzyska
Rebeka7
I don't know what I want, so don't ask me. ~Piesełek~
Miejsce: Polskie Ikebukuro - jestem tu wcieleniem Izaya'i
Wiadomości: 2 381



Podbijam ! Pamiętajcie, że czas mija 28-12-2015 o godzinie 22:00 oraz o 3 zdaniach w opisie  C:
Czekam na więcej pięknych stylizacji ^^

Gdybym miała opóźnienia, to dlatego, że mój laptop kończy swój żywot 24 - będzie nowy, lepszy, normalnie działający. Ten zacina się co chwilę i kasuje mi dyplomy.

Powodzenia !

Offline

#18 22-12-2015 o 10h59

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

//photo.missfashion.pl/pl/1/69/moy/54741.jpg

Otóż jest to mój pierwszy konkurs, więc proszę o wyrozumiałość;p

Chciałam pokazać że w codziennych stylizacjach, także można wyeksponować kolor, tutaj jest to kolor zielony. Moja miss to zwykła dziewczyna, która własnie wybrała się na świąteczne zakupy. Wraca z nich zmęczona, ale też zadowolona, gdyż udało jej się kupić śliczna maskotkę dla swojego siostrzeńca, do tego w kolorze przez nią najbardziej ulubionym (zaraz obok czarnego), czyli zielonym:)

Offline

#19 26-12-2015 o 15h04

Miss'nieobczajona
Saitohimera
...
Wiadomości: 28

//photo.missfashion.pl/pl/1/69/moy/54959.jpg
Jako iż większość moich ubrań jest czarna to długo nie zastanawiałam się jaki kolor wybrać.Wyeksponowałam kolor czerwony na jej spince aby przyciągać wzrok do jej twarzy.Stworzyłam tą stylizacje zaczynając od skrzydeł aby stworzyć ją jako upadłego anioła.
Mam nadzieje że osiągnęłam dosyć fajny efekt /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#20 26-12-2015 o 16h02

Miss'całkiem całkiem
Poezja
...
Wiadomości: 131

Jest to Śnieżynka która postanowiła zepsuć Mikołajowi humor i dodać do swojego ,,śnieżnego,, stroju czarny kolor. Postanowiła więc zamienić białe rękawiczki na czarne. I oto iście diabelska Śnieżynka wplotła w życie swój plan.

http://i67.tinypic.com/2ahwjva.png

Offline

#21 26-12-2015 o 20h08

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Młodziutka istota przechadzała się po ogrodzie. Młodziutka wróżka opiekująca się zimą została zraniona podczas porannego spaceru. Jak i dlaczego?
Nie wiem. Wymyślenie tego może należeć do każdej z was, jeśli tylko ma ochotę podumać. W każdym razie moja miss przedstawia właśnie tę młodziutką wróżkę, a kolor, który chciałam pokazać to oczywiście czerwony. Stylizacji nie tworzyłam na ten konkurs, a jedynie nieco ją zmieniłam. ^^
//photo.missfashion.pl/pl/1/69/moy/54967.jpg


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#22 28-12-2015 o 04h13

Miss'nałogowa
Likoris
HWAITING MINEŁO!!!
Miejsce: Byle były żelki!!!
Wiadomości: 2 754

Wiem, że w mojej stylizacji są szare odcienie ale głównym zadaniem konkursu jest wyeksponowanie jednego koloru na drugim. Pytałam też autora czy jest ona zgodna z zasadami i dostałam odp twierdzącą dlatego oto jestem.
Ogólnie wybrałam niebieską róże na białym tle  gdyż uwielbiam ten kolor, a sama niebieska róża ma dla mnie w pewnym sensie magiczne znaczenie, gdyż nie występuje ona w naturze. Więcej szczegółów na temat tej postaci można przeczytać w tradycyjnie (bo to chyba 100 z kolei) napisanej przeze mnie bajce /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/69/moy/55077.jpg
Nieobowiązkowa  historyjka:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Kazałaś pisać w zgłoszeniu o sygnaturce i avku, prawde mówiąc czuje się głupio robiąc to, bo czuje się zuchwale jakbym już wiedziała, że wygram. Mam nadzieje, że jednak mimo wszystko nikt tego żle nie odbierze bo prosiłaś o tego typu informacje (a nie lubie tematyki świątecznej) to podaje
Coś mrocznego związanego z anime (najlepiej z czerwono włosą dziewuszką /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png)


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63505.jpg

Offline

#23 28-12-2015 o 10h11

Miss'Fuzja
Ojsa
Martwa, lecz nieumarła, nieczuła całka nieoznaczona~
Miejsce: Somewhere in the darkness of my room. Under the blanket.
Wiadomości: 5 624

To ja się zuchwale pochwalę swoją świąteczną wersją śmierci. W sumie mogłam już wcześniej, bo jest ze mną od rozpoczęcia eventu, ale jakoś tak nie pomyślałam wcześniej o tym, że pasuje do tematu. Tak więc, jak pewnie większość zdążyła się zorientować, swoją stylizacją prezentuję biel. A konkretnie bladość skóry.

https://36.media.tumblr.com/70bfcad3a86c4ae6e6e3ebd5d26ddf8b/tumblr_o029anJytF1ulh4m5o1_400.png


https://68.media.tumblr.com/c11d596a002e56fcb7da0f3fc671fd61/tumblr_o0dqnnhbw31udhucno1_500.gif

Offline

#24 28-12-2015 o 21h49

Miss'ujdzie
sarata123
żyj tak jakby każdy dzień był twoim ostatnim
Miejsce: nad horyzontem i jeszcze dalej
Wiadomości: 247

//photo.missfashion.pl/pl/1/69/moy/55153.jpg
Ciemność rostaczała się w wokół a w niej para oczu,niebieskich,dużych oczu.Za nią kosmyk jeden,drugi ciemniejsze od nocnego nieba,A na końcu mała blada twarzczka
spoglądająca z zaciekawieniem.


https://grafikaizdjecia.files.wordpress.com/2013/07/sygnaturamroczna2.jpg

Offline

#25 28-12-2015 o 22h48

Miss'towarzyska
Rebeka7
I don't know what I want, so don't ask me. ~Piesełek~
Miejsce: Polskie Ikebukuro - jestem tu wcieleniem Izaya'i
Wiadomości: 2 381



Dobra...28-12-2015 po 22... czas abyście przedstawiły wasze podium ^^ Tu lub w wiadomości prywatnej C: W zależności od ilości będziecie głosowały 3 dni lub tydzień, a zwyciężczynie wybiorę na podstawie Waszych głosów.

A więc...jak powinno wyglądać podium według Ciebie ?


Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2