Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3

#26 13-12-2015 o 18h33

Miss'towarzyska
Lilia444
Koooteeek!
Miejsce: Pomocnik moderatora :3
Wiadomości: 2 621

Jak jeszcze jest czas to się  zgłoszę. Pogrzebałam w szafie, znalazłam kilka świątecznych ubranek i wyszło mi coś takiego:
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54158.jpg
Stylizacja przedstawia pomocnika, a raczej pomocnicę św. Mikołaja.
W tym roku było naprawdę wiele grzecznych dzieci, tak więc Mikołaj miał kłopot z otczytaniem tych wszystkich listów. Dlatego poprosił o pomoc ( nazwijmy ją Wendy ) Wendy, kochaną krewniaczkę Świętego. Tak więc Wendy usiadła w fotelu, zapaliła w piecu i zaczęła czytać listy. Po pewnym czasie jej uwagę przukuł list od niejakiego Bartka Kowalika. Właśnie trzyma ten list w dłoni, a z tyłu widać ogień, który bucha z kominka. Wendy jest nieco zdziwiona i zmartwiona. Też bylibyście tacy, gdybyście znali zawartość tego listu...

Offline

#27 14-12-2015 o 00h11

Miss'towarzyska
Rebeka7
I don't know what I want, so don't ask me. ~Piesełek~
Miejsce: Polskie Ikebukuro - jestem tu wcieleniem Izaya'i
Wiadomości: 2 381



Ale szybko ! Już koniec przyjmowania zgłoszeń ?
Ja od jakiegoś czasu uznaje każdego za zwycięzcę i dlatego też każdy dostaje bardzo biedny dyplomik za udział. Jeśli kogoś brakuje (mało prawdopodobne, bo moja godzina życia i zszargane nerwy na to poszły ^^')

spis dyplomów, żebyście się znalazł, ale ja dobra jestem x'D





Podium mamy już gotowe. Został już tylko rysunek dla I miejsca. Pozostałe rysuneczki i wyróżnienia powstały dzięki mi i Llovek - poświęciłyśmy się. Obie chore rysowałyśmy w pocie czoła, żarłyśmy się o jedną z uczestniczek xD można uznać, że wygrałam ;-D i lałyśmy się z własnej głupoty. Przynajmniej co do podium byłyśmy zgodne....dlatego na swoją faworytkę (liczy się też pw u mnie) możecie głosować tylko do środy. Tak - w środę wyniki. Dlaczego miałybyście czekać tydzień skoro mamy nagrody i podium ?
Kto, według Ciebie, zasłużył na nagrodę publiczności ?
ja RBK czekałam specjalnie do północy xD i te wszystkie dyplomiki tu wstawiałam TuT

Ostatnio zmieniony przez Rebeka7 (14-12-2015 o 00h18)

Offline

#28 14-12-2015 o 00h36

Miss'wow
DarkSeaweed
...
Miejsce: Rzeka
Wiadomości: 548

Dziękuję za cudowny dyplom za udział. Trzymam kciuki za moje faworytki i nie zdradzę kto skradł moje serduszko, małe pocieszenie na smutki, zawsze mile widziane, dziękuję /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#29 14-12-2015 o 08h53

Miss'wtajemniczona
Dasharia
...
Wiadomości: 2 069

Jejciu, jaka miła niespodzianka! Te dyplomy są piękne - i bardzo uzasadnione, bo dawno chyba nie było konkursu, w którym wlaściwie wszystkie zgłoszenia byłyby takie cudne! Zachwycałam się właściwie każdą kolejną stylizacją. ^^
A ja zdradzę, komu najgoręcej kibicuję (choć wybór był baaaaaardzo trudny). Liczę na wysoką nagrodę dla Yubin! Jako jedna z nielicznych odbiegła od standardowego połączenia kolorów, a jednak stworzyła bardzo wiarygodnego pomocnika. Ten makijaż jest idealny, jakby postać była żywcem wyjęta z filmu! ^^


https://cdn.shopify.com/s/files/1/1158/9490/collections/pennywise-collection-banner_1400x_e89e2ea8-cdda-4b5c-9467-fd50e5b47012_1400x.jpg?v=1509661904

Offline

#30 14-12-2015 o 16h19

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

Dziękuję za śliczny dyplom za udział ♥ A swój głos oddaję na ellixp c;

Offline

#31 14-12-2015 o 16h31

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

To ja zrobie cos czego niegdy nie robie, zagłosuje, na Dessdemone, bo nie umieściła  żony mikołaja tylko w kuchni xDD

Offline

#32 14-12-2015 o 17h57

Miss'na całego
Pythia
...
Wiadomości: 485

Głosuję na KimKas, podoba mi się jak ta stylizacja jest różna od pozostałych, i podobają mi się steampunkowe akcenty w niej.

Offline

#33 14-12-2015 o 20h13

Miss'wtajemniczona
Dessdemona
I'm so UGLY, that's ok 'cause so are YOU.
Miejsce: War-saw
Wiadomości: 2 072

Dziękuję za dyplom, to miłe że każdy go dostał (bardzo świąteczny gest) ^_^

Ciężki wybór z tym głosowaniem, nie ma tu złej stylizacji, z chęcią oddałabym co najmniej trzy głosy, ale to pewnie nie przejdzie, co? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Muszę wybrać między trzema stylizacjami - Dasharia stworzyła prawdziwie psotnego elfa, twarz idealnie oddaje zamysł stylizacji, serowakanapka - stylizacja inna niż wszystkie, bardzo dobry pomysł, który mimo że wyłamuje się z konwencji typowo świątecznych barw, niemniej jednak pasuje do ducha świąt. No i KimKas - nie wpadłabym na taki pomysł, a jest świetny! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Chyba muszę jednak zdecydować, oddam więc swój głos na KimKas za to, że jej elf najbardziej mnie zaskoczył /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#34 14-12-2015 o 20h43

Miss'całkiem całkiem
GOSKA77
...
Wiadomości: 146

Ja oddaję swój głos na Yubin. Dzięki za dyplomik./vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/55/moy/43832.jpg

Offline

#35 14-12-2015 o 21h59

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Dyplomiki za udział przepiękne. Dziękujemy, Rebeko ~ ♥
Ah, głosowanie na nagrodę publiczności, rzecz chyba najtrudniejsza przy startowaniu w konkursach. Bardzo spodobała mi się Psotka autorstwa Kinder26. Odniosłam wrażenie, że mimo przekornego imienia jest to elf, który pilnuje dyscypliny i przestrzegania zasad, a ktoś taki w wesołej i beztroskiej krainie Świętego na pewno jest potrzebny. Hetalia stworzyła wspaniałego Elfa-Nawigatora, nelumi czarującą Świąteczną Magię, a Dasharia uroczego psotnego chochlika.
Jednak mój głos oddam na serowakanapka, za stworzenie elfa stajennego. Praktyczne podejście do tematu, które bardzo mi się podoba :]

Offline

#36 15-12-2015 o 01h18

Miss'Brązowa
Ygritte
Drink up, baby, stay up all night...
Miejsce: Imaginary Wonderland
Wiadomości: 12 583

Piękne dyplomy, dziękuję ♥ Miło, że poświęciłaś swój czas dla każdego uczestnika c;
Choć naprawdę wiele stylizacji w tym konkursie jest świetnych i bardzo mi się spodobało, udało mi się wybrać jedną osobę, na którą oddaję głos - nelumi, która powaliła mnie nie tylko piękną stylizacją, ale też interesującym podejściem do tematu.


Long as I remember the rain been comin' down, clouds of mystery pourin' confusion on the ground...
https://i.imgur.com/jjJtbY4.gif https://i.imgur.com/bT8mY7S.gif https://i.imgur.com/dd08Rqh.gif

Offline

#37 15-12-2015 o 14h56

Miss'towarzyska
Rebeka7
I don't know what I want, so don't ask me. ~Piesełek~
Miejsce: Polskie Ikebukuro - jestem tu wcieleniem Izaya'i
Wiadomości: 2 381



Jest potrójny remis xD
I...informuję, że wszystkie nagrody są już gotowe ^^
Jutro (środa) wyniki, a więc głosujcie do godziny 22, bo w razie czego muszę zrobić nawet 3 dyplomy, a muszą one jakoś wyglądać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png nie, nie zrobię ich jutro...mam spore, własne problemy x'D
Nie bójcie się głosować. Jeśli nie chcecie by ktoś widział Wasz głos napiszcie do mnie lub Llovek ^^

Moje dyplomy nie są jakieś ładne, ale programu zaczęłam używać kiedy Llovek poprosiła o pomoc w konkursie, a obczaiłam o co chodzi jakiś tydzień później ^^


No i GRATULACJE dla wszystkich

~autorka konkursu Llovek i pomocnik Rebeka7~

Offline

#38 16-12-2015 o 17h50

Miss'na całego
llovek
•••••••••• ••••••••••
Wiadomości: 287

uwaga, uwaga, panie i panowie oto podium:
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/gd/54305.jpg

a oto nagrody:
I miejsce

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



II miejsce

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



III miejsce

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



wyróżnienia

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Nagrody póbliczności (3):

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



GRATULACJE DLA WSZYSTKICH
~ ja i Rebeka ~

Ostatnio zmieniony przez llovek (16-12-2015 o 17h55)


~Snap:Zielony_elfik~ SameQuizy~ Wattpad
//photo.missfashion.pl/pl/1/80/gd/63336.jpg

Offline

#39 16-12-2015 o 17h56

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

Czo ja robie temu reniferowi xDD
Nowa sztuka masazu relaksującego?

Offline

#40 16-12-2015 o 18h02

Miss'wtajemniczona
Dessdemona
I'm so UGLY, that's ok 'cause so are YOU.
Miejsce: War-saw
Wiadomości: 2 072

No niee, tylko wyróżnienia dla moich faworytek?? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#41 16-12-2015 o 18h08

Miss'towarzyska
Rebeka7
I don't know what I want, so don't ask me. ~Piesełek~
Miejsce: Polskie Ikebukuro - jestem tu wcieleniem Izaya'i
Wiadomości: 2 381

Ja również chciałabym pogratulować wszystkim nagrodzonym i przeprosić za to, że nie umiem robić jakiś tam ,,pięknych" dyplomów i rysunków dla Nelumi,Ellixp i wyróżnienia dla Ojsy, Dasharii i Sartani ^^

Wszystkie stylizacje - bez wyjątku - były wspaniałe !

GRATULACJE !

serowakanapka - oczywiście ! Przecież to Ty zajmujesz się reniferami najlepiej i tylko Ty potrafisz je tak masować xD

Dla mnie wyróżnienia to część podium ^^

Ostatnio zmieniony przez Rebeka7 (16-12-2015 o 18h09)

Offline

#42 16-12-2015 o 18h12

Miss'nieobczajona
Dragon121312
...
Wiadomości: 21

hmmm... Brałam udział a mnie nie ma... Czyżbym była niewidoczna?
Haloo? Jeszcze ja!!! Dałam pracę po Kinder!


http://media.giphy.com/media/YiBmF9rG8Er5u/giphy.gif

Offline

#43 16-12-2015 o 18h16

Miss'Supersonik
Yubin
╭∩╮(︶︿ ︶)╭∩╮
Wiadomości: 10 824

Bardzo dziękuję za dyplom :3 Gratulacje dla pozostałych uczestniczek, a zwłaszcza dla podium, które naprawdę jest wspaniałe /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Dziewczyny odwaliły kawał dobrej roboty!


//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80588.jpg

Offline

#44 16-12-2015 o 18h20

Miss'towarzyska
Rebeka7
I don't know what I want, so don't ask me. ~Piesełek~
Miejsce: Polskie Ikebukuro - jestem tu wcieleniem Izaya'i
Wiadomości: 2 381

Dragon121312 trzymaj !

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Miałam go, ale nie wrzuciłam TuT Sorki...było tych dyplomów dużo.

Offline

#45 16-12-2015 o 18h27

Miss'wtajemniczona
Dasharia
...
Wiadomości: 2 069

Wow! Podium zdominowały mhroczne święta xD

Gratuluję wszystkim! Wspaniałe nagrody, aż przyjemnie je wszystkie dokładnie obejrzeć. No ale nic dziwnego, skoro poziom konkursu był naprawdę wysoki, to i nagrody musiały utrzymać poziom xD Podium prezentuje się cudnie, no i ta mnogość wyróżnień i nagród od publiczności! Rysunki też są przeboskie - nieźle się uśmiałam, widząc mojego chochlika z tym wielkim prezenciorem, haha, świetna robota! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Dzięki za ten konkurs, był świetny! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Ostatnio zmieniony przez Dasharia (16-12-2015 o 18h28)


https://cdn.shopify.com/s/files/1/1158/9490/collections/pennywise-collection-banner_1400x_e89e2ea8-cdda-4b5c-9467-fd50e5b47012_1400x.jpg?v=1509661904

Offline

#46 16-12-2015 o 18h36

Miss'Fuzja
Lajna
Nie być raniony to wspaniałe uczucie tylko kiedy ostatni raz go doznałam?
Miejsce: Każdy kwiat musi w końcu zakwitnąć
Wiadomości: 6 165

Gratulacje dla całego cudownego podium bo wygląda epicko W pełni zasłużone ^^
Ślicznie dziękuje za dyplomik jest cudowny ^^


                  "Przyszłość potrafi być bardziej świetlna niż mroczna przeszłość"                                                       
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/ee/08/4f/ee084f654ac406d362ee0db97aa92665.jpg

Offline

#47 16-12-2015 o 18h39

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Nie dość, że wycieczka to jeszcze i nagrody w konkursie - tyle szczęścia w jednym dniu \(^v^)/
Dziękuję za wyróżnienie i wszystkie głosy w nagrodzie publiczności ~ ♥
Gratuluję całemu podium i wyróżnionym ^-^
A dyplomiki i rysunki są przeurocze =^u^=

Offline

#48 16-12-2015 o 19h00

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

Jejciu ten rysunek jest przeuroczy ♥ Dziękuję ślicznie za podium i nagrodę publiczności i jednocześnie gratuluję całej reszcie, cieszę się, że moja faworytka jest na podium wraz ze mną ♥
A nagrody są śliczne, nie marudź ^^

Offline

#49 16-12-2015 o 19h22

Miss'Brązowa
Ygritte
Drink up, baby, stay up all night...
Miejsce: Imaginary Wonderland
Wiadomości: 12 583

Jej, bardzo dziękuję za wyróżnienie ^^
Wielkie gratulacje dla zwyciężczyń, wspaniałe stylizacje. Cieszę się także, że moja główna faworytka znalazła się na samym szczycie ♥
I dziękuję bardzo za nagrody, dyplomy i rysunki są świetne c;


Long as I remember the rain been comin' down, clouds of mystery pourin' confusion on the ground...
https://i.imgur.com/jjJtbY4.gif https://i.imgur.com/bT8mY7S.gif https://i.imgur.com/dd08Rqh.gif

Offline

#50 16-12-2015 o 22h43

Miss'Fuzja
Ojsa
Martwa, lecz nieumarła, nieczuła całka nieoznaczona~
Miejsce: Somewhere in the darkness of my room. Under the blanket.
Wiadomości: 5 624

Jeżuśku........... Odebrało mi mowę, te rysunki są takie piękne *-*
*Stara się pohamować swoje feelsy, bo nie wie, czy płakać, że piękne, czy że ona tak nie umie T^T*
Dziękuję T^T Jestem po prostu zauroczona T^T
I gratuluję pozostałym nagrodzonym dziewczynom. LLovek, Rebeko - odwaliłyście kawał dobrej roboty. Osa jest z was dumna. *Ociera łezkę wzruszenia*


https://68.media.tumblr.com/c11d596a002e56fcb7da0f3fc671fd61/tumblr_o0dqnnhbw31udhucno1_500.gif

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3