Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3

#51 17-12-2015 o 12h54

Miss'Sensei
Rainbow
Ban(an) ^^
Wiadomości: 1 054

Rzadko komentuję wyniki konkursów, nawet jak w nim coś wygrałam, no ale teraz coś mnie tchnęło więc... Po pierwsze, widzę kawał odwalonej dobrej roboty wśród organizatorek! Rebeka7    stworzyła dyplomy dla wszystkich, a mała ilość osób to nie była, a także wraz z Llovek stworzyły rysunki godne bycia nagrodą /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png. Po drugie... Ślicznie dziękuję o 3 miejsce! Samo podium dzielę z dwoma pozostałymi cudaśnymi stylizacjami, więc gratuluję! Pierwszemu, drugiemu miejscu, ale i wyróżnieniom (nagroda publiczności się powiela z nagrodzonymi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png) /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png. To chyba na tyle, więc Wesołych Świąt!

Offline

#52 18-12-2015 o 14h24

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Serdecznie gratuluję wyłonionemu podium, jak i wyróżnieniom. Jest mrocznie, a jednak wciąż świątecznie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png A już na pewno oryginalnie. Jednocześnie dziękuję za dyplom, który zaraz ląduje u mnie na profilu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#53 18-12-2015 o 15h26

Miss'wow
ellixp
.
Wiadomości: 715

Bardzo dziękuję za 2 miejsce ♥ Nie sądziłam, że mój elf może dostać wyróżnienie, a co dopiero stać na podium z innymi cudownymi stylizacjami :*
I oczywiście rysunki i dyplomy są śliczne *u*


''Życie jest jak tęcza, żeby miało piękne barwy, potrzebuje zarówno słońca jak i deszczu."

Offline

#54 18-12-2015 o 17h12

Miss'ok
Mike565553
"I'm not just a picture, I'm a daughter and a sister..."
Wiadomości: 64

Śliczne podium ale... chciałabym się upomnieć bo ja też brałam udział a mam wrażenie że nie dostałam dyplomu... tak tylko... no wiecie... się upominam...:

Offline

#55 18-12-2015 o 17h42

Miss'towarzyska
Rebeka7
I don't know what I want, so don't ask me. ~Piesełek~
Miejsce: Polskie Ikebukuro - jestem tu wcieleniem Izaya'i
Wiadomości: 2 381

Twój dyplom jest. W spisie kryje się pod numerkiem (chyba) 9, albo mi się coś pokićkało i przed chwilą widziałam Twój-nie twój dyplom o.o

Offline

#56 19-12-2015 o 14h57

Miss'Sensei
Sartani
Shadow of my life
Miejsce: Wygwizdów..
Wiadomości: 1 120

Oj raju raju ile dyplomóóóóóóów ^^ Dziękuję za oba i za umieszczenie mnie w świątecznym rysunku /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Cieszę się, że mój elf psotnik tak ładnie wygląda xD
Gratuluję podium i wszystkim uczestnikom. Nie ma tutaj nikogo odżałowanego ehehehe


https://photo.missfashion.pl/pl/1/103/gd/82208.jpg

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3