Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3

#1 29-11-2015 o 14h13

Miss'na całego
llovek
•••••••••• ••••••••••
Wiadomości: 287

//photo.missfashion.pl/pl/1/68/gd/53610.jpg
Co roku dzieci czekają na pierwszą gwiazdkę i zjawienie się brodatego Mikołaja, który zostawi pod choinką prezenty. Tylko kto je robi ? Elfy ? Może jego żona ? Jak Ty wyobrażasz sobie jego pomocników ?
Jak sama nazwa wskazuje waszym zadaniem będzie stworzenie stylizacji przedstawiającej pomocnika Św. Mikołaja.

Zacznijmy od przedstawienia naszego skromniutkiego jury składającego się
ze mnie i Rebeki7

Nagrody:
~ I miejsce: Dyplom+ Rysunek zwycięskiej stylizacji+ sygnaturka
~ II miejsce: Dyplom+ Chibi
~ III miejsce: Dyplom+ rysunek


REGULAMIN
1. Przestrzegamy regulaminu forum i miniregulaminu nieoficjalnych konkursów
2. Można oddać tylko jedną pracę.
3. Przyjmujemy stylizację MISS.
4. Gotowe zestawy z U Nine/od gwiazd zabronione (max. 3 elementy i nie mogą to być np. bluzka+sukienka+nakrycie głowy)
5. Nie poddajemy prac obróbce w programach graficznych.
6. Opis ma zawierać przynajmniej trzy zdania.
7. Macie czas do 13-12-2015 do godziny (niedziela) 23:59:59
8. Nagrody pojawią się do 2 tygodni po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń.
Oczywiście, jeśli coś jest niejasne, pytajcie.

Ostatnio zmieniony przez llovek (12-12-2015 o 16h43)


~Snap:Zielony_elfik~ SameQuizy~ Wattpad
//photo.missfashion.pl/pl/1/80/gd/63336.jpg

Offline

#2 29-11-2015 o 14h33

Miss'Fuzja
Ojsa
Martwa, lecz nieumarła, nieczuła całka nieoznaczona~
Miejsce: Somewhere in the darkness of my room. Under the blanket.
Wiadomości: 5 624

Yeeey, to ja się zgłoszę pierwsza z moją zeszłoroczną stylizacją x'D
https://41.media.tumblr.com/02fefd2c00b9d0324927ebd6ec744378/tumblr_nlfb2nJL6D1uqalngo1_400.png

To przeurocze i pracowite stworzonko jest odpowiedzialne za czytanie listów wysłanych przez dzieci z całego świata. Segreguje je, odczytuje i sporządza listę prezentów, które trzeba zrobić i dokąd mają trafić. Lista ta oczywiście później trafia do innych "pomocników", którzy za zadanie mają określić, które dzieci mają dostać prezent, a które nie. To stworzonko jednak nie ma na to wpływu. Spisuje listy dla wszystkich dzieci, starając się nigdy nie pomylić, by każdy mógł dostać dokładnie to, czego pragnął najbardziej.


https://68.media.tumblr.com/c11d596a002e56fcb7da0f3fc671fd61/tumblr_o0dqnnhbw31udhucno1_500.gif

Offline

#3 29-11-2015 o 15h19

Miss'wtajemniczona
Dasharia
...
Wiadomości: 2 069

Miałam tę stylizację w głowie (a w wersji work in progress także w szafie) jakoś od sierpnia, więc ten konkurs okazał się świetną okazją, by ją wreszcie dokończyć. Tym bardziej, że święta tuż-tuż i trzeba powoli wczuwać się w klimat! ^^

W tym roku zapowiadają się wyjątkowo pracowite święta - nie ma szans, by Mikołaj sam dał radę ogarnąć wszystko na czas. Zastępy elfów-pomocników pracują całymi dniami i nocami, lecz wciąż jest jeszcze masa prezentów do przygotowania, a terminy gonią... Dlatego Mikołaj, nie mając innego wyjścia, zdecydował się zatrudnić także chochliki - podobne do elfów i bardzo skore do psikusów stworzonka o uroczych twarzyczkach małych łobuzów. Tyle samo z nich pożytku, co problemów: chochliki potrafią pracować bardzo wytrwale, gdy Mikołaj osobiście nadzoruje ich poczynania, ale wystarczy, by staruszek na chwilkę się oddalił, a już sposobią się do jakichś psot! Oho, ten tutaj właśnie gmera przy paczuszkach z prezentami, a po minie sądząc, szykuje coś iście chochliczego... Jakieś nieszczęsne dziecko w tym roku znajdzie pod choinką śmierdzące skarpetki lub coś równie nieprzyjemnego!

Link do zewnętrznego obrazka


https://cdn.shopify.com/s/files/1/1158/9490/collections/pennywise-collection-banner_1400x_e89e2ea8-cdda-4b5c-9467-fd50e5b47012_1400x.jpg?v=1509661904

Offline

#4 29-11-2015 o 16h40

Miss'wow
ellixp
.
Wiadomości: 715

//photo.missfashion.pl/pl/1/65/moy/51510.jpg
Stylizacja była zrobiona trochę wcześniej, ale co tam!
Nie każdy elf jest posłuszny Mikołajowi...
Na przykład ten.
W ręce trzyma klucz od pracowni szefa,
to, co z nim zrobi nie wie już nikt,
ale lepiej już się nastawić na to, że prezentów w tym roku może nie być D:


''Życie jest jak tęcza, żeby miało piękne barwy, potrzebuje zarówno słońca jak i deszczu."

Offline

#5 29-11-2015 o 16h47

Miss'wtajemniczona
Dessdemona
I'm so UGLY, that's ok 'cause so are YOU.
Miejsce: War-saw
Wiadomości: 2 072

//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/53619.jpg

W każdej rodzinie mężczyzna jest głową, ale to kobieta jest szyją, która tą głową kręci.
Tak samo jest w przypadku rodziny Mikołaja.
To jego kochana żona, uroczo nazywana Śnieżynką, jest jego największym wsparciem.
Piecze ciasteczka dla wszystkich elfów, pomaga przy zaprzęganiu reniferów, sprząta fabrykę zabawek a na dodatek zajmuje się ewidencją niegrzecznych dzieci.
Lecz przede wszystkim pociesza Mikołaja w trudnych, stresujących chwilach, dzięki czemu ten ma siłę by się nie poddawać.
Babka nie do zastąpienia.

Offline

#6 30-11-2015 o 12h22

Miss'wow
DarkSeaweed
...
Miejsce: Rzeka
Wiadomości: 548

Ja się posłużę moją aktualną stylizacją, może przy innych nie jest tak mocno świąteczna, ale mi się w jakimś sposób tak właśnie kojarzy.
Moja Miss jest córką Mikołaja (Jest i Mikołajowa, jest i córka) ma ona za zadanie sprawdzać, czy każdy prezent jest ładnie zapakowany i w razie czego przyozdobić go wstążką bądź kokardką. Jej zadanie jest wbrew pozorom bardzo ważne i nie może zastąpić jej żaden skrzat, skrzaty są bardzo szybkimi i ruchliwymi stworzonkami, przez co bardzo łatwo mogą przeoczyć jakiś szczegół na co Mikołaj nie może sobie pozwolić.
Córka Mikołaja jest pierwszą tak zwaną "Śnieżynką" i to od niej wzięły się właśnie tak bardzo popularne teraźniejsze "Śnieżynki". Jest ona również ciepłem i symbolem rodzinnych świąt, a także ich patronką.
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/53642.jpg

Offline

#7 30-11-2015 o 17h42

Miss'Fuzja
Lajna
Nie być raniony to wspaniałe uczucie tylko kiedy ostatni raz go doznałam?
Miejsce: Każdy kwiat musi w końcu zakwitnąć
Wiadomości: 6 165

Widzę że DarkSeaweed uprzedziła mnie z Śnieżynką. No ale moja wersja jest kompletnie inna.
Oto Śnieżynka która nie ma łatwego życia.Posiada bardzo ważną pracę.Nadzoruje pozostałych pomocników Mikołaja.W końcu taką zgraję ktoś musi kontrolować pod każdym kątem. Włącznie z tym żeby dawano jeść Rudolfowi i reszcie reniferów. A Mikołaj i Mikołajowa mają na to za miękkie serca. Jednak niezastąpiona córka Śnieżynka pilnuje żeby cała fabryka działała jak w zegarku. Oto moment w którym Śnieżynka gna z ostatnią paczką w stronę sań Mikołaja bo jakiś zapominalski elf zapomniał zabrać  ostatniego prezentu na sanie. Twarz jest zarumieniona od iście szybkiego lotu który wykonała za pomocą swoich specjalnych skrzydeł które właśnie wracają do formy spoczynku. Dodatkowo twarz lekko się oblodziła. Idąc z prezentem w stronę sań daje lekcję nieszczęśliwemu zapominalskiemu elfowi.
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/53644.jpg

Ostatnio zmieniony przez Lajna (30-11-2015 o 17h43)


                  "Przyszłość potrafi być bardziej świetlna niż mroczna przeszłość"                                                       
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/ee/08/4f/ee084f654ac406d362ee0db97aa92665.jpg

Offline

#8 30-11-2015 o 19h30

Miss'całkiem całkiem
GOSKA77
...
Wiadomości: 146

Prawa ręka świętego Mikołaja. Zielona elfka, nadzorczyni produkcji zabawek. Obecnie produkują zabawkę - zielonego reniferka. Dzieci na pewno będą zadowolone gdy dostaną go od Mikołaja.
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/53669.jpg


//photo.missfashion.pl/pl/1/55/moy/43832.jpg

Offline

#9 01-12-2015 o 10h55

Miss'Brązowa
Ygritte
Drink up, baby, stay up all night...
Miejsce: Imaginary Wonderland
Wiadomości: 12 583

O, akurat mam stylizację z zeszłych świąt to czemu by jej nie wykorzystać c;
Przedstawiam młodą elfkę, pomocnicę św. Mikołaja, na którą właśnie czeka pełno pracy z przygotowaniem prezentów, a mimo to ma wielką ochotę porobić jakieś świąteczne psikusy, stąd ten psotny uśmieszek. Kto wie, co mały figlarz zaraz wymyśli, może stłucze dzbanek i wypuści magiczne motylki na wolność? Jedno jest pewne, razem ze swoimi towarzyszami ten chochlik doprowadzi Mikołaja do białej gorączki ^^

//photo.missfashion.pl/pl/1/52/moy/41562.jpg


Long as I remember the rain been comin' down, clouds of mystery pourin' confusion on the ground...
https://i.imgur.com/jjJtbY4.gif https://i.imgur.com/bT8mY7S.gif https://i.imgur.com/dd08Rqh.gif

Offline

#10 01-12-2015 o 13h44

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Jako że w zeszłym roku zrobiłam swoją wersję elfa/skrzata, nie mogła przejść obojętnie obok Waszego tematu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png I wybaczcie za opis, chciałam ładnie wprowadzić i przedstawić, a wyszło trochę na siłę. Czuję jednak, że nic innego i lepszego nie wymyślę.

Każdego roku, o tej samej porze, w Krainie na Północy, trwają gorączkowe przygotowania do wylotu magicznych sań Świętego Mikołaja. Nie będę się rozwlekać nad szczegółami tych przygotowań, napiszę tylko, że są rozplanowane do najdrobniejszych szczegółów. Kiedy już prace są dopięte na przysłowiowy ostatni guzik, renifery unoszą charakterystyczne sanie w górę, a całe Bożonarodzeniowe Miasteczko wiwatuje i żegna świątecznego podróżnika, życząc mu szczęśliwej podróży w realizacji dziecięcych marzeń i spełnień.
W tym momencie zaczyna się ciężka praca Mikołaja. Ale dlaczego ciężka? -spytasz. Przecież czeka go wiele przyjemnych odwiedzin, poczęstunków mlekiem i ciastkami, zachwytów nad blaskiem licznych choinek jakie dzieci wraz z rodzicami dekorują na czas zbliżających się świąt. Hmm, wiedz, że praca Mikołaja nie należy do łatwych, wraz z miłymi akcentami przychodzą też i te przykre, a nawet i niebezpieczne. Ktoś zapomniał zgasić ogień w kominku? Dom nie posiada komina? Dach jest zbyt oblodzony, co może doprowadzić do niemiłego wypadku z saniami? A w salonie z choinką drzemie pies reagujący na niespodziewanych gości? To tylko kilka z wielu problemów mogących opóźnić dostawę prezentów. Czy zastanawialiście się jak Mikołaj sobie radzi z tymi wszystkimi niedogodnościami? Otóż nie radzi sobie i tutaj wkracza na arenę Elf od Zadań Specjalnych. Poniżej przedstawiam jednego z nich.

//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/53673.jpg

Mówisz to niemożliwe do przejścia? Nie ma takiej siły, by sprostać danemu problemowi? Ta niepozorna postać przeszła szkolenie "W Święta nie ma rzeczy niemożliwych". Mały komandos wyposażony w sznur światełek wdrapie się na każdy budynek i przygotuje lądowisko dla sań, przedrze się do każdego komina sprawdzając czy nie kryje on nieprzyjemnych niespodzianek. Urocza osóbka oczaruje niejednego nieufnego czworonoga, a swoim cichym, ale melodyjnym głosikiem ukołysze każde dziecko do snu. Mały bohater-logistyk jest elementem magicznej pory, trzymającym się jednak w cieniu, jak na prawdziwego ninja przystało.

Offline

#11 01-12-2015 o 18h32

Miss'ok
Mike565553
"I'm not just a picture, I'm a daughter and a sister..."
Wiadomości: 64

Paczam tak sobie na stylizacje tam na górze i tak sobie myślę... czy jak się zgłoszę to czy uznają moją pracę za plagiat? A może jednak nie... Od razu mówię, że nie plagiatuję nikogo. Od razu gdy zobaczyłam temat konkursu to pomyślałam: hmmm zrobię może... CÓRKĘ ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA. I nią właśnie przedstawia moja stylizacja. A oto ona:
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/gd/53690.jpg
Tamtaradadam!!!
No więc tak... Córka Świętego Mikołaja... trwają spory czy Mikołaj miał córkę. Ja od razu mówię "no jasne że miał niby kto mógłby mu pomagać oprócz jego żony i skrzatów?
Córeczka Mikołaja nazywa się... no właśnie jak ona się nazywa? Tak na prawdę nikt tego nie wie... Moja wersja córki Mikołaja nazywa się Wendy. Czemu? Sama nie wiem ale Wendy kojarzy mi się z windy czyli wiatr a wiatr kojarzy mi się ze śniegiem a śnieg ze świętami... no właśnie... (chciałabym zaznaczyć że w moim stroju nie użyłam żadnego przedmiotu ze Świątecznej Krainy jeśli ma to jakieś znaczenie)

Offline

#12 01-12-2015 o 22h52

Miss'towarzyska
Rebeka7
I don't know what I want, so don't ask me. ~Piesełek~
Miejsce: Polskie Ikebukuro - jestem tu wcieleniem Izaya'i
Wiadomości: 2 381


Takie małe info.
Zrobię również dyplom dla miss, która zdobędzie nagrodę publiczności ^^
I w zależności od ilości zgłoszeń...mogę zrobić dyplomy za udział ;P
W sumie będę dobra i zrobię dyplomy za udział dla wszystkich uczestniczek C:

Postarałyście się. Wszystkie stylizacje są wspaniałe /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Rebeka7 (02-12-2015 o 16h13)

Offline

#13 02-12-2015 o 15h42

Miss'Supersonik
Yubin
╭∩╮(︶︿ ︶)╭∩╮
Wiadomości: 10 824

Link do zewnętrznego obrazka

W moim mniemaniu pomocnikami świętego mikołaja są elfy. Wyobrażam je sobie jako istoty lubiące zabawę modą, ale nie noszące krzykliwych kolorów. Z natury są poważne i nie psocą. Moja stylizacja przedstawia "modną elfkę" która pomaga przy produkcji słodyczy w kąciku cukierniczym mikołaja /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80588.jpg

Offline

#14 02-12-2015 o 16h37

Miss'ok
Kinder26
...
Wiadomości: 66

A zastanawialiście się kiedyś, kto sporządza listę złych dzieci? Kto pilnuje pilnie, oprócz Śnieżynki, która jest przedstawiona na kilku pracach, elfów? Kto szykuje rózgi, Źle dobiera prezenty, niszczy i rozrabia?
To elf, którego można by nazywać "Zgrywusem" lub "Psotnikiem"
Jest nie miły dla innych elfów, szarpie im nerwy i niszczy prezenty.
Na pozór wydaje się niegroźny, ale trzeba się przyjrzeć trochę bardziej jej figlarnemu uśmieszkowi i surowym oczom, by pojąć co może narobić
A laska? Cóż, Psotka (tak ją będę nazywać) Nie zostaje karana przez Mikołaja. Aby znaleźć dla niej zajęcie inne od niszczenia, Mikołaj stawia ją na straży innych elfów, a Psotka, jako, że lubi psocić, kiedy stwierdza, że jakiś elf źle coś robi, wymachuje mu przed nosem swoim kijem.
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/53716.jpg


//photo.missfashion.pl/pl/1/77/moy/61580.jpg

Offline

#15 03-12-2015 o 17h40

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

Były juz elfy, czytające, prezentowe, prezentowe ii prezentowe.
Jednak nie jest to jedyna profesja, która moze pomagać Mikołajowi.
Nikt nie zwraca uwagi w jaki sposób docierają prezenty... moim zdaniem środek transportu jest niezwykle ważny,
nawet tak niepopularny jak zaprzęg reniferów xD
Lecz kto sie nimi zajmuje przez cały rok, kto zamiata im boksy, podaje jedzenie i czyci kopytka?

Nie kto inny, jak Elf stajenny xD


//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/53752.jpg

Stylizacja przedstawia moja Serowa elfkę podczas czyszczenia boksów,
jeszcze nie zdązyła zdjąc stroju jezdzieckiego po przejazdzce rozbiegowej XD

Offline

#16 03-12-2015 o 18h22

Miss'nieobczajona
Dragon121312
...
Wiadomości: 21

Przedstawiam : Elfa dziecięcego, nazywanego Rose
Tak, wiem, elf to elf - tak czy inaczej...
Ale nie ten elf...
Jeżeli Mikuś nie ma córki, to kto mu pomaga dobierać prezenty?
Jest dorosły, mówi się, że on po prostu wie, ale wątpię.
No bo weźcie, ile razy rodzice trafili w setkę? Raczej rzadko. Tylko dzieci znają potrzeby innych dzieci i ich marzenia...
Ten elf, to wieczne dziecko. Elfy ogółem lubią psocić i zachowują się często jak dzieci... Ale dorastają, może i umierają, kto wie? Zaś ta mała elficzka, jest wiecznym dzieckiem. Dosłownie. Nigdy nie dorasta....
Ma to być MOJE wyobrażenie pomocników, więc wyobrażam je sobie tak:
Rose (tak ją nazwijmy) była jeszcze małym elfem (gra słów, mały elf jest mały XDD) gdy odkryła, że bardziej od innych rozumie, czego chce dziecko...
Pomagała Mikołajowi w dobieraniu prezentów, często podglądała dzieci, podszywając się za dziewczynkę, która się przeprowadziła, czy zwykłego przechodnia. Wyobraźcie sobie, że patrzyła na was, gdy robiliście coś, co jest waszą pasją, a jednak wolicie by pozostało w cieniu. Trochę dziwne i zawstydzające? Ale ona to rozumiała, sama była dzieckiem.
Elfy starzeją się cztery razy wolniej i dłużej żyją. Z czasem Rose powoli traciła tę umiejętność, która przez wiele lat dawała radość innym. Dla nas minęło czterdzieści lat, ale dla niej, to tak, jakby dopiero zaczęło mijać dzieciństwo. Rose dorosła, zapomniała, pracowała z innymi elfami nie zaprzątając sobie głowy dziećmi. Dla elfów liczy się praca i wygłupy. Mikołaj nie dawał rady. Na świecie dzieci są miliony, ale samemu nie dawał rady. Postanowił odmłodzić Rose i sprawić, że na zawsze pozostanie dzieckiem. Zgodziła się i od tamtej pory, jest najważniejszym elfem na Biegunie. Bez niej każdy prezent byłby coraz większym rozczarowaniem. Ambitny opis? Ambitna postać? Mam wyobraźnie? Jasne, że tak XDDD
Rose:
(stylizacja)
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/53756.jpg


http://media.giphy.com/media/YiBmF9rG8Er5u/giphy.gif

Offline

#17 03-12-2015 o 21h13

Miss'Sensei
Sartani
Shadow of my life
Miejsce: Wygwizdów..
Wiadomości: 1 120

To ja z uprzejmą radością przedstawię Wam skrzata psotnika. Uwielbia dokuczać innym skrzatom, podbierać prezenty i zaglądać co jest w środku. Święty Mikołaj ma przez niego więcej roboty, ale tak to jest w tym świętym zagajniku, że zawsze znajdzie się czarna owca, co to chce się wyróżnić w ten czy inny sposób. Zapomniałam dopisać, że nie lubi gdy się o nim mówi głośno, bo wtedy strasznie się irytuje.
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/gd/53777.jpg


https://photo.missfashion.pl/pl/1/103/gd/82208.jpg

Offline

#18 03-12-2015 o 21h36

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Jak wszystkim powszechnie wiadomo, pomocnikami Świętego Mikołaja są świąteczne elfy.
Chcę Wam przedstawić jednego z nich - Mechanika.
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/gd/53788.jpg
Nikt nie wie jak się nazywa, ani ile ma lat ten staruszek, ale wszyscy wiedzą, że to dzięki niemu wszystkie mechanizmy w zabawkach - począwszy od kłódek w pamiętnikach, skończywszy na dziecięcych robotach - działają prawidłowo. Uwielbia swoją pracę i życie, więc na jego pełnej zmarszczek twarzy zawsze znajduje się uśmiech.

Offline

#19 05-12-2015 o 15h41

Miss'na całego
Hetalia
...
Miejsce: Va'esse deireádh aep eigean
Wiadomości: 297

Jak wszystkim wiadomo, Mikołaj jest jeden, a domów do odwiedzenia- miliony. Niestety poczciwemu staruszkowi powoli siada kondycja i coraz częściej zdarza mu się korzystać z pomocy elfów-nawigatorów... Nie straszne są im zawieje śnieżne, ogromne prędkości czy ciemność. Doskonale wyszkolone w kierowaniu reniferowymi zaprzęgami, nieuznające kompromisów elfy dadzą z siebie wszystko, aby w Wigilię każdy został obdarowany.

http://i68.tinypic.com/314edkk.png


http://i66.tinypic.com/16ay0id.jpg

Offline

#20 06-12-2015 o 08h10

Miss'towarzyska
Rebeka7
I don't know what I want, so don't ask me. ~Piesełek~
Miejsce: Polskie Ikebukuro - jestem tu wcieleniem Izaya'i
Wiadomości: 2 381



Podbijam !
Został tydzień ^^

Offline

#21 06-12-2015 o 19h39

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Przedstawiam wam pomocnicę Śnieżynki.
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/53910.jpg
Zawsze gdy ktoś ma problem, chętnie służy z pomocą.
Opiekuje się Śnieżynką (Jak Święty Mikołaj nie ma czasu),Elfami (np.: gdy się skaleczą  w ciągu robienia prezentów) i rzadko, ale to bardzo rzadko asystuje Śnieżynce w pomaganiu Świętemu Mikołajowi.Czasem nawet podzielą się pracą z Śnieżynką, ale najbardziej lubi współpracę ze wszystkimi.
Jak już pewnie zauważyliście posiada swojego malutkiego, latającego Elfa, który ma za zadanie doradzać, wspierać, również pomagać swoimi małymi łapkami.

Offline

#22 08-12-2015 o 18h24

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

Pewnie troszkę naciągam temat, ale to nadal mieści się w tym zakresie!:"D
Mikołaj nie potrzebuje jedynie skrzatów, żony czy elfów do robienia zabawek. W skład "pomocników" wchodzą również renifery, sanie, cała reszta rzeczy no i magia. To jest właśnie to! Ja tam z dzieciństwa pamiętam, że wierzyłam w to, że Mikołaj używał magii do tworzenia swoich zabawek dla dzieci, skrzaciki nie wyrobiłyby się same z taką ilością, no i czymś przecież trzeba poruszyć te reniferki ku niebu, nieprawdaż?
No więc przedstawiam mikołajową magię. Będąca w trakcie tworzenia prezentu, więc u dołu latające słodkości, a kokarda na pudełko już przygotowana.
Czy ułożenie tych rączek nie jest fajne? Prawa dłoń miss wygląda, jakby przysłaniała sobie ona nią usta, w lekkim, przyjaznym uśmieszku w stylu "hihi pewnie nie brałeś mnie pod uwagę", druga zaś przygotowana do dalszej pracy.

Magia ma wiele kolorów, prawda? :>

//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/53978.jpg

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#23 11-12-2015 o 04h58

Miss'Sensei
Rainbow
Ban(an) ^^
Wiadomości: 1 054

http://i68.tinypic.com/ivg5uc.png
Powiedz... Byłaś grzeczną dziewczynką?
Każdy świąteczny elf ma swoje zadanie. Jeden dowiaduje się od dzieci, co te chciałyby dostać, drugi w fabryce produkuje zabawki. Ale przecież nie każdy chłopiec, nie każda dziewczynka zasłużyła na nagrodę. Mój elf zdecydowanie brutalnie radzi sobie z takimi delikwentami. Więc dlatego drogie dziatki bądźcie grzeczne...

Offline

#24 12-12-2015 o 16h44

Miss'na całego
llovek
•••••••••• ••••••••••
Wiadomości: 287

przypominam, że zostało ostatni jeden dzień siedem i trochę godziny

Ostatnio zmieniony przez llovek (12-12-2015 o 18h48)


~Snap:Zielony_elfik~ SameQuizy~ Wattpad
//photo.missfashion.pl/pl/1/80/gd/63336.jpg

Offline

#25 12-12-2015 o 19h04

Miss'towarzyska
Rebeka7
I don't know what I want, so don't ask me. ~Piesełek~
Miejsce: Polskie Ikebukuro - jestem tu wcieleniem Izaya'i
Wiadomości: 2 381

Tak, pamiętamy ^^ Równo z ruchem wskazówki na 0:01 mamy poniedziałek i koniec przyjmowania zgłoszeń ^^
[wtedy też dodam mizerne dyplomy za udział, jest ich sporo, więc wstawię je sama. W poście z wynikami by zawadzały ;P + I miejsce dostanie nagrodę niespodziankę ^^]



Pamiętajcie, że od poniedziałku głosujecie na miss, która według Was powinna otrzymać nagrodę publiczności. O ! I drogą wiadomości prywatnych napiszcie do mnie, czy wyniki mają pojawić się po tygodniu, czy już w środę ? Jesteśmy w stanie przygotować nagrody, wyróżnienia w trzy dni ^^

Komentować i głosować można dopiero od poniedziałku , ale jeśli nie dacie rady pw jest ;P

Na razie zapowiada się, że wyniki pojawią się w środę.

Ostatnio zmieniony przez Rebeka7 (13-12-2015 o 18h58)

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3