Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 7 8 9 10

#201 30-01-2016 o 14h56

Miss'Fuzja
Lajna
Nie być raniony to wspaniałe uczucie tylko kiedy ostatni raz go doznałam?
Miejsce: Każdy kwiat musi w końcu zakwitnąć
Wiadomości: 6 165

Jak można się jeszcze zgłaszać to się zgłoszę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Moja stylizacja przedstawia tajemniczą kobietę która używa mgły jako przykrywki i zabija w niej kogo tylko się jedyną oznaką nadchodzącej śmierci jest dźwięk dzwoneczków które jej towarzyszą gdy zbliża się do ofiary.

//photo.missfashion.pl/pl/1/72/moy/57144.jpg


                  "Przyszłość potrafi być bardziej świetlna niż mroczna przeszłość"                                                       
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/ee/08/4f/ee084f654ac406d362ee0db97aa92665.jpg

Offline

#202 30-01-2016 o 15h20

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

//photo.missfashion.pl/pl/1/72/moy/57147.jpg

We mgle kryje się topielica! Wedle słowiańskich wierzeń zamieszkuje w zbiornikach wodnych i jest partnerką topielca. Przebywa pod wodą tak długo, że rośliny owinęły się już wokół jej nóg, oczy i usta stały się ciemne i sine. Wyszła na ląd, aby przywabić kolejnego młodego, przystojnego mężczyznę.


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

#203 06-03-2016 o 21h39

Miss'wow
DarkSeaweed
...
Miejsce: Rzeka
Wiadomości: 548

Ogłoszenia parafialne!
Na początku chciałam przeprosić, że była tak ogromna przerwa, jednak nałożyło mi się parę spraw, przez które musiałam zaniedbać konkurs. Wznawiam ją nieco znienacka, więc musicie mi wybaczyć parę niedociągnięć.
Po pierwsze nie odkopałam nagrody oj Majerankowa, oraz nagród od publiczności, które mam nadzieję Zioło, gdzieś tam ma, także mam nadzieję, że pojawią się w osobnym poście bądź za tydzień.
Przejdźmy jednak do nagród:

hmurka444
//photo.missfashion.pl/pl/1/75/moy/59322.jpg
//photo.missfashion.pl/pl/1/75/moy/59323.jpg

Karucchi
Link do zewnętrznego obrazka
//photo.missfashion.pl/pl/1/75/moy/59324.jpg

DarkSeaweed
//photo.missfashion.pl/pl/1/75/moy/59325.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/75/moy/59326.jpg

A teraz nowy temat:
//photo.missfashion.pl/pl/1/75/moy/59327.jpg
Księżyc? Ah nie on również jest gwiazdą! Pędzący samolot? Niespełnione marzenie? Wielka niedźwiedzica? A może wielki potwór, czekający na zagładę ludzkości? Kosmici?
Pokaż nam! Co kryję się w Twoich gwiazdach?

Offline

#204 06-03-2016 o 22h48

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

Ojoj, jaka miła niespodzianka! Dziękuję bardzo! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

#205 07-03-2016 o 19h12

Miss'ujdzie
sarata123
żyj tak jakby każdy dzień był twoim ostatnim
Miejsce: nad horyzontem i jeszcze dalej
Wiadomości: 247

No to zacznę
Przychodzę z kosmiczną piosenkarką

//photo.missfashion.pl/pl/1/75/moy/59345.jpg
Pełen luksus w jednej recę mikrofon a 3 nadal wolne,dwie zakończone ostrymi pazurami do obrony a dwie do pomocy.A więc ta kosmitka to księżycowy wilkołak.Słodkie oczka do wabienia ofiary,długie nogi dodają szybkości i zwinności,a uszy jak uszy,tyle że dużo słodsze!No cóż mam dwa powody żeby się nie rospisywać,a) bo nikomu by się nie chciało czytać,i b)nie wiem co pisać.Niech styliazcja mówi sama za siebie.


https://grafikaizdjecia.files.wordpress.com/2013/07/sygnaturamroczna2.jpg

Offline

#206 08-03-2016 o 14h46

Miss'ok
Kinder26
...
Wiadomości: 66

Co się kryje w gwiazdach?
W gwiazdach kryje się noc...
Jej imię z greki to Nyks, włada ciemnością i ma siostrę (lub córkę, zależy od wersji) Aurorę - Dzień.
//photo.missfashion.pl/pl/1/75/moy/59385.jpg
Jest ona prawdziwą damą, a także zdradliwą złodziejką, w mroku udziela schronienia tym, którzy popełniają zbrodnie. Zmienia konstelacje gwiazd, Od niej zależą fazy księżyca czy długość mrozu i powodzie. Jest zimna i podstępna. Niby tak blisko, a jednak nieuchwytna.

Taaak.... naoglądałam się Doctora Who... Zna ktoś numer do psychiatry? Chociaż... Nie... Kosmos jest super... I  TARDIS i ogółem... Przygoda, ucieczka przed losem i zaskoczenie....i Noc... która widzi to wszystko...


//photo.missfashion.pl/pl/1/77/moy/61580.jpg

Offline

#207 09-03-2016 o 09h47

Miss'całkiem całkiem
Amastiris
...
Wiadomości: 93

//photo.missfashion.pl/pl/1/75/moy/59427.jpg

Pośród gwiazd, kryje się jedna, niepozorna... Gwiazda polarna- przyjaciółka żeglarzy, astronomów i ludzi zagubionych. Piękna, chłodna i wyniosła, jednak pełna ciepła, łagodnie wskazująca kierunek.


//photo.missfashion.pl/pl/1/69/moy/54653.jpg

Offline

#208 09-03-2016 o 23h57

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Link do zewnętrznego obrazka
Wśród gwiazd kryje się czarna dziura.
//photo.missfashion.pl/pl/1/75/gd/59454.jpg
Czarna dziura – obszar czasoprzestrzeni, którego, z uwagi na wpływ grawitacji, nic, łącznie ze światłem, nie może opuścić. Zgodnie z ogólną teorią względności, do jej powstania niezbędne jest nagromadzenie dostatecznie dużej masy w odpowiednio małej objętości. Czarną dziurę otacza matematycznie zdefiniowana powierzchnia nazywana horyzontem zdarzeń, która wyznacza granicę bez powrotu. Nazywa się ją „czarną”, ponieważ pochłania całkowicie światło trafiające w horyzont, nie odbijając niczego, zupełnie jak ciało doskonale czarne w termodynamice. Mechanika kwantowa przewiduje, że czarne dziury emitują promieniowanie jak ciało doskonale czarne o niezerowej temperaturze. Temperatura ta jest odwrotnie proporcjonalna do masy czarnej dziury, co sprawia, że bardzo trudno je zaobserwować w wypadku czarnych dziur o masie gwiazdowej bądź większych.

Offline

#209 11-03-2016 o 14h59

Miss'na całego
Smolarka
As humans. We struggle for approval ✧・゚:*
Miejsce: Oficjalny Pomocnik Moderatora
Wiadomości: 413

Link do zewnętrznego obrazka
Ja przychodzę z Eos - boginią i uosobieniem zorzy polarnej (motologia grecka).
//photo.missfashion.pl/pl/1/75/gd/59490.jpg
Eos, jest piękną kobietą, o smukłym ciele. Poznaje się ją po kolorach żółtych, fioletowych itp.

Zorzę polarną można ujrzeć w gwiazdach, a Wos jest boginią tej oto zorzy. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Garść informacji o Eos


#1 soowon defender

Offline

#210 11-03-2016 o 21h07

Miss'nałogowa
Likoris
HWAITING MINEŁO!!!
Miejsce: Byle były żelki!!!
Wiadomości: 2 754

Nareszcie, wejście smoka w "Co się kryje w..." :3
Nie mogłam się doczekać powrotu bo ten konkurs to naprawde świetna zabawa /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

W gwiazdach kryje się konstelacja byka.

//photo.missfashion.pl/pl/1/75/moy/59526.jpg

Mało to oryginalne ale co tam, uwielbiam tą konstelacje i jakoś tak wyszło /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Chciałam zrobić personifikacje konstelacji, a powodem tego jest piosenka "CorLeonis"
w wykonaniu Yanagi Nagi (ta to ma głupio brzmiące imię ale jest niesamowitą artystką, nawet na napiękniejszym dramacie nie płakałam tak jak przy jej piosence "Last Smile" [jak komuś przyjdzie przesłuchać to radzę z chusteczkami pod ręką])
Zaczełam od byka, choć powinnam od lwa.
Nie wiem jak ja to zrobiłam o_O ale jest /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63505.jpg

Offline

#211 11-03-2016 o 22h26

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

//photo.missfashion.pl/pl/1/75/moy/59540.jpg

W gwiazdach znajduje się foton! Jest to jest cząstka elementarna, nie posiadająca ładunku elektrycznego ani momentu magnetycznego, o masie spoczynkowej równej zero. Jest to nośnik oddziaływań elektromagnetycznych.


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

#212 11-03-2016 o 22h50

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

To ja może też się zgłoszę. Mam akurat stylizację, która chyba pasuje...

     W gwiazdach - wśród nich, dookoła, pomiędzy, innymi słowy wszędzie - kryje się Noc.

//photo.missfashion.pl/pl/1/75/moy/59541.jpg

     Oto Noc stwarzająca gwiazdy, niczym dobra matka pochylająca się z czułością nad każdą z nich. Za nią jest księżyc, dookoła - gotowe już, jasno świecące gwiazdy oraz srebrzysty gwiezdny pył, który powstaje podczas "narodzin" każdej kolejnej gwiazdki - tak jak właśnie w tym konkretnym momencie.


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#213 14-03-2016 o 20h16

Miss'wow
DarkSeaweed
...
Miejsce: Rzeka
Wiadomości: 548

Z pewnych przyczyn przedłużam termin zgłaszania prac do soboty. Edycje będą od tej pory trwały dwa tygodnie, zamiast jednego, do odwołania!

Offline

#214 15-03-2016 o 16h34

Miss'nieobczajona
Dragon121312
...
Wiadomości: 21

W gwiazdach kryje się...
Kometa
//photo.missfashion.pl/pl/1/75/moy/59750.jpg
Srebrne elementy oznaczają jedno : to gwiazda, szary kamieś lecący w kosmosie. Jednak kometa sprawia wrażenie żywej.  peleryna z płomienia i dym od języczków ognia. no cóż, to tyle ...


http://media.giphy.com/media/YiBmF9rG8Er5u/giphy.gif

Offline

#215 18-03-2016 o 12h30

Miss'Sensei
sandy123
...
Miejsce: Niebo
Wiadomości: 937

//photo.missfashion.pl/pl/1/75/gd/59816.jpg
w gwiazdach kryje się kostucha:)


                      Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#216 18-03-2016 o 23h31

Miss'całkiem całkiem
Yuya
...
Miejsce: Kwidzyn
Wiadomości: 84

W Gwiazdach kryje się Bogini Neptuna.
Link do zewnętrznego obrazka

Neptun jest najdalszą, 8 planetą od Słońca. Jego nazwa pochodzi od rzymskiego boga mórz i oceanów - Neptuna. Planeta poprzez swoją strukturę i kolor, wygląda jakby była pokryta całkowicie wodą.

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#217 19-03-2016 o 17h05

Miss'ok
KuroiTenshi
...
Wiadomości: 69

W gwiazdach kryje się gwiazdozbiór, jakim jest Andromeda.
Link do zewnętrznego obrazka

//photo.missfashion.pl/pl/1/75/gd/59882.jpg

Offline

#218 09-04-2016 o 15h54

Miss'ok
Kinder26
...
Wiadomości: 66

Podbijam (czy nie mogę?)
Kiedy ogłoszenie wyników?


//photo.missfashion.pl/pl/1/77/moy/61580.jpg

Offline

#219 11-04-2016 o 00h24

Miss'wow
DarkSeaweed
...
Miejsce: Rzeka
Wiadomości: 548

Ogłoszenia parafialne!
Zaczynam od przeprosin. Wyszło małe zamieszanie w naszym jury i:
* nie pojawią się nagrody od publiki, więc jeżeli ktoś z was ma owe nagrody bądź je do nas wysyłał wrzućcie je proszę w poście w ciągu najbliższych 2 dni (do środy)
* zaległe nagrody publiczności również się nie pojawią, oraz nie pojawią się nagrody od Majerankowa, nie możemy się ostatnio złapać, może coś jej wypadło, nie ukrywam, że sama również zaniedbałam wiele spraw z przyczyn zdrowotnych
* nagroda od Karucchi również do mnie nie dotarła.
Przepraszam za całe zamieszanie oraz za ogromne opóźnienie jak wspomniałam z przyczyn zdrowotnych.

Chciałam jakoś zabić pustkę braku dwóch nagród więc postanowiłam wybrać nie jedną a trzy osoby, które nagrodzę dyplomikami oraz niewielką grafiką w postaci kompletu (avatar + sygnatura). Mam nadzieję, że to was jakoś zadowoli. Póki co zasady konkursu nieco się zmienią, jednak mam nadzieję, że niedługo wszystko wróci do normy.

* Czas oddawania zgłoszeń wynosi 2 tygodnie, zawsze od poniedziałku jednego tygodnia do piątku następnego(w tym przypadku 11,04-22.04)
* Po upływie czasu przyjmowania zgłoszeń macie tydzień na publikowanie nagród od publiczności(od soboty do soboty), głównie dlatego, że nie byłabym w stanie ogarnąć wszystkiego prawie sama.
* Wyniki nie będą się pojawiać od razu, a w niedzielę następnego tygodnia(zaraz po zakończeniu czasu na publikację własnych nagród.

Mam nadzieję, że zmiany te nie utrzymają się za długo, a tymczasem nagrody:

//photo.missfashion.pl/pl/1/77/moy/61316.jpg
http://i64.tinypic.com/sgi9ow.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/77/moy/61317.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/77/moy/61318.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/77/moy/61319.jpg

//photo.missfashion.pl/pl/1/77/moy/61320.jpg
//photo.missfashion.pl/pl/1/77/moy/61321.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/77/moy/61322.jpg

//photo.missfashion.pl/pl/1/77/moy/61323.jpg
//photo.missfashion.pl/pl/1/77/moy/61324.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/77/moy/61325.jpg

A teraz kolejny temat czyli...
//photo.missfashion.pl/pl/1/77/moy/61327.jpg
Któż nie słyszał o ruchowych trawach? Czy o małych robako podobnych stworzonkach? Wróżkach, pixie'ach, owadach, kretach, albo innych o wiele mroczniejszych istotach. Co musi uciekać przed kosiarką, a co nie musi się jej zupełnie bać w leśnych polanach? Kto ujdzie z życiem podczas wypalania traw?
Pokaż nam, co kryje się w Twojej trawie!

Offline

#220 11-04-2016 o 11h59

Miss'Sensei
sandy123
...
Miejsce: Niebo
Wiadomości: 937

dziękuję za przepiękny dyplom , sygnaturke i avka:) Już myśle co by tu zrobić na kolejny konkurs:)


                      Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#221 11-04-2016 o 16h43

Miss'ok
Kinder26
...
Wiadomości: 66

//photo.missfashion.pl/pl/1/77/moy/61333.jpg
To ja pierwsza się zgłoszę^^
W trawie kryje się...
Spadający kwiat wiśni/jabłoni.
Jest słodki, więc pełno przy nim motyli, rosną przy nim róże, a wiatr delikatnie rozwiewa jego płatki.

inspitation :
//photo.missfashion.pl/pl/1/77/moy/61334.jpg
Wiem, wiem, nie jest w trawie, ale łatwo to sobie wyobrazić.


//photo.missfashion.pl/pl/1/77/moy/61580.jpg

Offline

#222 11-04-2016 o 16h50

Miss'nieobczajona
Dragon121312
...
Wiadomości: 21

W trawie kryją się : NIEZAPOMINAJKI!
To takie urocze, małe kwiatuszki, o niebieskim kolorze:

//photo.missfashion.pl/pl/1/77/moy/61335.jpg
//photo.missfashion.pl/pl/1/77/moy/61336.jpg
(piekielnie boję się biedronek. Brrr...)
//photo.missfashion.pl/pl/1/77/moy/61337.jpg
tada!
Niezapominajki to są kwiatki z bajki
Rosną nad potoczkiem
Patrzą żabim oczkiem
Gdy się jedzie łódką
Śmieją się cichutko
I szepczą mi skromnie
Nie zapomnij o mnie.

15 maja - polski dzień niezapominajek ^^


http://media.giphy.com/media/YiBmF9rG8Er5u/giphy.gif

Offline

#223 11-04-2016 o 16h57

Miss'Żółtodziób
Luna-of-Dark
...
Miejsce: Konohagakure
Wiadomości: 6

Mrówki, kleszcze, biedronki, żuki
Ogółem owadzia ferajna

//photo.missfashion.pl/pl/1/77/moy/61339.jpg

Kiedyś `bawiłam` się z mrówkami (nieco sadystyczne, bez szczegółów)
Ale teraz szczerze lubię te małe żyjątka. Muszą uciekać przed paleniem traw i kosiarką, a są nieco realistyczniejsze niż małe elfy i driady. Całe życie budują i pracują (nie mogłabym być mrówką) Tylko królowa ma wolne.
Jak wiadomo szlachta...


//photo.missfashion.pl/pl/1/95/gd/75284.jpg

Offline

#224 12-04-2016 o 12h32

Miss'ujdzie
sarata123
żyj tak jakby każdy dzień był twoim ostatnim
Miejsce: nad horyzontem i jeszcze dalej
Wiadomości: 247

Co kryje się w trawie?.....Stokrotka!
//photo.missfashion.pl/pl/1/77/moy/61372.jpg
" Wiosenny kwiat "
Białą kon­wa­lią zakwitnę
jut­ro w twoim ogrodzie
w słonecznych promieniach
jak pol­ny mak i stokrotki
mienić się będę
naj­piękniej­szym ko­lorem~Julka 10


https://grafikaizdjecia.files.wordpress.com/2013/07/sygnaturamroczna2.jpg

Offline

#225 13-04-2016 o 14h41

Miss'Platynowa
Nerra
''Nie jestem szalona. Moja rzeczywistość jest tylko inna niż twoja''
Miejsce: Przystań Lotosów
Wiadomości: 15 684

W trawie może kryć się...

Minimek

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/a2/7e/82/a27e8294b27e024fd8ee54dde2538299.png


Stylizacja inspirowana Minimkami z Filmu ''Artur i Minimki''.
Film oglądałam jakieś kilka lat wstecz. Jednak jak tylko zobaczyłam tematykę kolejnej edycji konkursu od razu mi się przypomniał i postanowiłam zrobić własnego Minimka.

Minimki - Malutkie stworzonka (są wielkości biedronki, a nawet mniejsze) przypominające skrzaty. Niektóre z nich żyją w trawie, a niektóre ( jak w przypadku Selenii) pod ziemią. Gdzie znajduje się królestwo jej ojca.
Jednak wszystkie mieszkają w ogrodzie dziadków Artura (głównego bohatera)


Trochę inspirowałam się wyglądem głównych bohaterów: Selenii oraz Artura.


Garść inspiracji




Wybaczcie mi ten chaos w opisie.. pisałam z pamięci xd


https://i.pinimg.com/originals/aa/29/0f/aa290fea3c8bc9288430b505cf9d93c7.jpg

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 7 8 9 10