Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 3 4 5 6 7 ... 27

#101 17-12-2015 o 22h58

Miss'na całego
Suiseiseki
...
Wiadomości: 322

Amilly Matko Boska! to jest takie cudowne że nie wiem! zakochałam się /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Jak patrzę na wasze stylizacje świąteczne to aż nie mogę wyjść z podziwu i tylko łkam do poduszki: "dlaczego sama na to nie wpadałam!" /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Wybornie, wybornie wybornie!

Prezentuję wam zatem mojego Renifera, jeszcze nie widziałam żadnego, a w sumie jak mamy to poroże i koński zadek ze Strzelca to mówie "Zrobie!" :3
I oczywiście księżyc w pełni bo zawsze Sanie Mikołaja lecą do księżyca (z naszej perspektywy) i stamtąd gdzieś odbijają /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/69/gd/54412.jpg


Offline

#102 17-12-2015 o 23h24

Miss'ok
...
Wiadomości: 61

jacie dziewczyny jestescie boskie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

renifer przecudny  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
choinki obie świetne  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
Whitewind w koncu cos mroczniejszego /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

i zakochałam sie w tych liskach...  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/roll.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

mam tak samo jak Wy, coś tworzę i nie jestem do konca zadowolona wiec zostaje przy starej (tygodniowej) zimowej wersji z ktorej jestem zadowlona /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png 
//photo.missfashion.pl/pl/1/69/moy/54413.jpg

Offline

#103 18-12-2015 o 00h34

Miss'gadułka
Anixa
I know you, I walked with you once upon a dream
Miejsce: Zielona Góra
Wiadomości: 3 300

Looo tyle super stylizacji, że gdyby to był konkurs to jury chyba by oszalało xD

No to i ja sie podzielę moją choina /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/69/moy/54415.jpg

Ostatnio zmieniony przez Anixa (18-12-2015 o 00h35)

Offline

#104 18-12-2015 o 15h31

Miss'wtajemniczona
Dasharia
...
Wiadomości: 2 069

Te choinki są zachwycające! W ogóle wszystkie stylizacje powalają. O.O Najbardziej spodobały mi się stylizacje Amilly (taka prosta, ale piękna, mocno w duchu świąt, po prostu idealna!) oraz SoJin (zdaje się, że zmieniłaś fryzurę, tak? Bo bardzo podobną stylizację widziałam chyba na defiladzie, tylko właśnie z inną fryzurą. Niemniej - jest urocza, lekka i bardzo dobrze skomponowana!)

A ja przychodzę teraz z czymś trochę skromniejszym, ale taka stylizacja pasowała mi do zamysłu. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Przedstawiam Wam dziewczynkę piekącą (i podjadającą) ciasteczka!

Link do zewnętrznego obrazka


https://cdn.shopify.com/s/files/1/1158/9490/collections/pennywise-collection-banner_1400x_e89e2ea8-cdda-4b5c-9467-fd50e5b47012_1400x.jpg?v=1509661904

Offline

#105 18-12-2015 o 18h37

Miss'ujdzie
Lahlae
Lea
Wiadomości: 241

Suiseiseki, renifer z końskim zadkiem jest totalnie rozbrajający. Ogromny plus za pomysł!

A u Dasharia najlepszy jest makijaż. Świetnie odwzorowałaś podekscytowaną dziecięcą buźkę.

Ja tym razem też przychodzę z czymś prostszym. Wiktoriańska, przykusa koszula nocna ze szlafmycą w komplecie.Co prawda szlafmyce nosili raczej mężczyźni, wśród kobiet królowały czepki, ale nie mogłam się powstrzymać, gdy zobaczyłam tę czapę, a nie chcę robić ze swojej miski starego faceta c;
Wiem, że świetliki nie pasują, ale nie chciałam, by było łyso, więc niech sobie latają.


//photo.missfashion.pl/pl/1/69/moy/54431.jpg

Offline

#106 18-12-2015 o 22h24

Miss'nałogowa
Podoina
Umarłam?
Miejsce: Zimowy pałac Doni
Wiadomości: 2 965

//photo.missfashion.pl/pl/1/69/moy/54443.jpg
Na początku miałam zamiar stworzyć wesołą, uroczą, pojechaną po całości dziewczynkę...ale w połowie zmieniłam całkowicie zamysł tej stylizacji. Biedna, najprawdopodobniej bezdomna kobieta trzymająca na rękach baranka. Może ma to jakiś głębszy sens, może nie, ale nie będę sięnad ymboliką rozwodzić, bo niezbyt mam w tej chwili czas,
Ogólnie do stworzenia tej stylizacji popchnęło mnie to, że bardzo lubię robić stylizacje zwykłe, przyziemne, naturalistyczne(taki chyba był ten nurt w sztuce, jestem pewna na 90%), na początku tak na prawdę nie miałam w sumie nic konkretnego na myśli.


http://i65.tinypic.com/2mqru4x.gif

Offline

#107 19-12-2015 o 16h14

Miss'całkiem całkiem
Qaszka
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 82

Wasze stylizacje są śliczne. Chętnie napisałabym coś każdej z osobna lub wypisała te, które najbardziej mi się podobają, ale nie mam w ten chwili wystarczająco czasu, bo trochę ich jednak jest /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
Za to przedstawiam moją /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/69/gd/54476.jpg

Offline

#108 19-12-2015 o 17h08

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Lahlae, twoja stylizacja jest taka super urocza. <3
Anixa twoja choinka także, omo. ^^ Ta spódnica jak zawsze idealna. XD
Dasharia jaka śliczna dziewczynka. <3 Niepodjadanie ciasteczek to zbrodnia! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png



A ja przedstawię dziś dwie stylizacje. Pierwsza to taka... Nie wiem. XD Po prostu spodobał mi się ten płaszczyk, dorzuciłam spódnicę (której nie widać), bluzkę i wilka, żeby nie było widać koszmarnego dołu. >.<

//photo.missfashion.pl/pl/1/69/moy/54482.jpg


Druga za to powstała przed chwilką. Znów machnęłam styli do własnego konkursu... xD Wzięłam więc sweterek, który potrzebny jest do konku, a potem stworzyłam z nim taką domową stylizację.
Zioło obudziła się dziś wyjątkowo wcześnie. Jak zwykle sięgnęła po książkę, zarzucając na siebie sweter i chustę, żeby przy czytaniu nie zmarzły jej ręce. Po dłuższej chwili dziewczyna usłyszała budzik. Szybko założyła kapcie i potruchtała, żeby zdążyć z wyłączeniem go, zanim obudzi resztę rodziny.
Tutaj konkurs, jakby ktoś był ciekawy ;3 Czekam na więcej zgłoszeń, także ten. ;P


//photo.missfashion.pl/pl/1/69/moy/54483.jpg

Ostatnio zmieniony przez Majerankowa (19-12-2015 o 17h27)


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#109 20-12-2015 o 01h10

Miss'Sensei
SoJin
Does anyone know how it makes me feels Goodbye until the day we meet again
Wiadomości: 1 030

Dasharia, tak. Zmieniłam, bo czułam, że muszę to zrobić. I wydaje mi się, że ta jest lepsza, ale ja w sumie się nie znam. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Od razu mogę wstawić stylizację, którą stworzyłam z nudów. Chciałam ją wystroić na zimową randkę do lasu, ale chyba nie wyszło XD
Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez SoJin (20-12-2015 o 01h11)


https://68.media.tumblr.com/9c1102adf5450d91c2c1cdac1c0fbf43/tumblr_ok3f2zQcsJ1r4cs5io9_500.gif

Offline

#110 20-12-2015 o 10h30

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

Och, łał, jak tu świątecznie...

Suiseiseki - przez te lampki na łbie Twój renifer przypomniał mi dom takich nuworyszy, który mijam codziennie w drodze do pracy. O 6:45 jest jeszcze ciemno, więc ten dom mógłby przegapić tylko ktoś całkiem ślepy. Cały dom, łącznie z dachem, jest obwieszony białymi lampkami. Wszystkie ogromniaste choinki też są obwieszone migającymi (na zmianę albo takimi światełkami płynącymi z góry na dół) różnymi lampkami, podobnie jak wszystkie krzaki przed, dookoła i za domem (przed domem lampki są niebieskie, a dookoła i za kolorowe). Na ganku stoi zaś realistycznej wielkości niesłychanie creepy figurka Mikołaja,którą ktoś też okręcił białymi lampkami. Tak mi się skojarzyło z Twoją stylizacją, bo efekt jest taki sam - przesyt, oczopląs, ale nie sposób przejść obojętnie ;P
LadyMarmalade88 - bardzo ładna stylizacja, mroźna jak zimowa, śniegowa noc.
Anixa - ależ czadowa choinka, pełna prezentów, ozdób i z bałwankiem. Urocza :>
Dasharia - jakie cudo! Stylizacja niby skromna, ale to strzał w dziesiątkę., jest niesłychanie klimatyczna I ma genialny makijaż.
Lahlae - teeeeż chciałam wykorzystać tę chustę, ale nadal czekam na natchnienie - do Ciebie już przyszło, szczęściaro... Świetne zgranie elementów, jest uroczo i tak śpiąco :>
Podoina - faktycznie, dość symboliczna stylizacja, zwłaszcza z tym cieniem za plecyma i dwukolrowymi oczami miss - może była odrzucona przez społeczeństwo, bo uznano ją za dziwadło?
Qaszka - to jakaś świąteczna wróżka, tak? To ułożenie nóg i falujący szalik fajnie podkreśla efekt unoszenia się na skrzydełkach.
Majerankowa - ten płaszczyk jest boski, nie? Czaję się na niego od dawna, ale nie mam pomysłu na stylizację do niego. Przez te okulary i fryzurę Twoja miss wygląda jak jakaś ekscentryczna i roztrzepana pani naukowiec z przełmu wieków, która zajmuje się padaniem wilków na wolności. Druga stylizacja taka przytulaśna. Te futrzaste papucie! Co roku dostajemy takie z mamą od babci. A ta chusta od Nine kusi chyba wszystkich...
SoJin - wyszło, wyszło. Miss jest urocza i fajnie udało Ci się ukazać, że nieco marznie czekając na lovera. Se ubrała taką sukienczynę, to niech teraz cierpi... ;P

U mnie jakoś powoli szło z tymi stylizacjami, bo dopiero u gwiazd znalazłam elementy, które mnie natchnęły.

Pierwsza stylizacja przedstawia szlachciankę (z bliżej nieokreślonej epoki, ale ciii), która zimą poświęca się dobroczynności i dokarmia biednych. Gratisowo dołączam faceta, który robi za obszarpanego biedaka, który nawet zima musi biegać boso, nieszczęśnik.
//photo.missfashion.pl/pl/1/69/moy/54579.jpg//photo.missfashion.pl/pl/1/69/moy/54578.jpg

·͙⁺˚*•̩̩͙✩•̩̩͙*˚⁺‧͙⁺˚*•̩̩͙✩•̩̩͙*˚⁺‧͙⁺˚*•̩̩͙✩•̩̩͙*˚⁺‧͙·͙⁺˚*•̩̩͙✩•̩̩͙*˚⁺‧͙⁺˚*•̩̩͙✩•̩̩͙*˚⁺‧͙⁺˚*•̩̩͙✩•̩̩͙*˚⁺‧͙·͙⁺˚*•̩̩͙✩•̩̩͙*˚⁺‧͙⁺˚*•̩̩͙✩•̩̩͙*˚⁺‧͙⁺˚*•̩̩͙✩•̩̩͙*˚⁺‧͙·͙⁺˚*•̩̩͙✩•̩̩͙*˚⁺‧͙⁺˚*•̩̩͙✩•̩̩͙*˚⁺‧͙

Druga stylizacja to takoż szlachcianka (z bliżej nieokreślonej epoki, hahah...) oczekująca dziecka, a do rozwiązania już blisko. Wokół panuje radosna atmosfera, bo święta, bo narodziny dziedzica (który urodzi się mniej więcej w tym samym czasie, co Jezus) - przyszła matka ma już drewnianą zabawkę w ręce, a ojciec wziął się za malowanie ołowianch żołnierzyów dla synka :)

//photo.missfashion.pl/pl/1/69/moy/54583.jpg//photo.missfashion.pl/pl/1/69/moy/54586.jpg

Ostatnio zmieniony przez Saeniver (20-12-2015 o 12h40)


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#111 20-12-2015 o 13h34

Miss'Sensei
Rainbow
Ban(an) ^^
Wiadomości: 1 054

Kurczę laski, tyle stylizacji! O każdej napisałabym miłe słowo, lecz po prostu nie ma na to czasu. Przede wszystkim spodobały mi się wasze choinki, naprawdę są świetne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png.



Ja przychodzę z moją mieszkanką zimniejszych terenów naszego globu. Nie inspirowałam się żadnym krajem, lecz podchodziłam pod Azję, co mam nadzieję dość widać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png.
//photo.missfashion.pl/pl/1/69/moy/54587.jpg

Offline

#112 20-12-2015 o 14h23

Miss'ujdzie
grundzia
...
Wiadomości: 248

//photo.missfashion.pl/pl/1/69/moy/54597.jpg




Kurcze tyle ładnych stylizacji a ja z biedą stworzyłam świątecznego aniołka w mojej głowie wyglądał o wiele lepiej ale nigdy nie potrafię swojich pomysłów zrobić w stylizacji.


//photo.missfashion.pl/pl/1/75/gd/59481.jpg

Offline

#113 20-12-2015 o 14h30

Miss'na całego
kawajka
...
Wiadomości: 274

Rainbow bajerancka jest ta stylizacja! Strasznie mi do gustu przypadła, i kolory mnie jakoś urzekły i sam styl, od razu mi się jakoś azjatycko skojarzył /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Ta foczka sprawia, że mi się jakoś też kojarzy z Eskimosami /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Ja machnęłam coś w różu, głównie żeby użyć tego płaszcza no i to mój ulubiony kolor, żaden event się nie obejdzie bez wykupienia różowych rzeczy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/69/moy/54598.jpg

Offline

#114 20-12-2015 o 19h02

Miss'ujdzie
Marika223
...
Miejsce: Nie ma mnie
Wiadomości: 172

Kurde dziewczyny wszystkie stylizacje są mega świetne !
Ja tu przychodzę z taką moją świąteczną panią bo właściwie to nie wiem jak ją dokładniej opisać.

//photo.missfashion.pl/pl/1/69/moy/54622.jpg



Ten moment kiedy wszyscy się jarają twoim mistrzem a nie tobą x'''''Dhttps://66.media.tumblr.com/ab7a6800d931697a9f9764ed692e72ad/tumblr_ob69tkDlVD1qbl3l5o1_540.gif

Offline

#115 20-12-2015 o 23h00

Miss'ujdzie
Lahlae
Lea
Wiadomości: 241

Podoina, podoba mi się bardzo. Sama też lubię sięgać po podobne inspiracje, więc Twoja stylizacja do mnie trafiła.

Majerankowa, codzienna stylizacja jest świetna i taka prawdziwa, a twarz miss po prostu prześliczna. Podziwiam, bo sama nie umiem tworzyć takich ładnych rzeczy :3
A ten płaszczyk wygląda na okropnie trudny do połączenia z czymkolwiek chyba.

Saeniver, nie wiem, która stylizacja bardziej mi się spodobała: szlachcianka czy biedak :D
Szlachcianka jest utrzymana w prześlicznych kolorach i w końcu ktoś zrobił coś porządnego z tym toczkiem!
Pomysł na ciężarną mnie powalił, nie pomyślałabym o takiej przyczynie ogromności tej narzutki. I najbardziej podoba mi się tu makijaż, te wielkie oczy i drobna twarz kojarzą mi się bardzo z młodziutką Wiktorią Hanowerską.

Rainbow, kapturek i foczka bardziej kojarzą mi się z Innuitami, więc plus za zaskoczenie Azją c;

grundzia, Twój anioł zwrócił moją uwagą na świątecznej defiladzie. Jest uroczy, prostota i minimalizm zawsze mi się podobają.


Ja ostatnio mam dziki napływ weny, więc kolejna stylizacja.
Strój do jazdy na łyżwach z ok. 1860 roku. O coś takiego mniej więcej.

//photo.missfashion.pl/pl/1/69/moy/54655.jpg

Ostatnio zmieniony przez Lahlae (20-12-2015 o 23h58)

Offline

#116 21-12-2015 o 00h13

Miss'Sensei
SoJin
Does anyone know how it makes me feels Goodbye until the day we meet again
Wiadomości: 1 030

kawajka, widzę, że nie tylko ja kocham różowe rzeczy. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


Znów się przebrałam, bo mogę. Nazwałam tę stylizację 'Zimowa żałoba'. Znów nie wiem, czy jest w miarę ok. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Link do zewnętrznego obrazka


https://68.media.tumblr.com/9c1102adf5450d91c2c1cdac1c0fbf43/tumblr_ok3f2zQcsJ1r4cs5io9_500.gif

Offline

#117 21-12-2015 o 00h54

Miss'na całego
Pythia
...
Wiadomości: 485

Jednak dostałam weny i udało mi się stworzyć kilka stylizacji, z czego bardzo się cieszę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Ale zanim pokażę efekty, to chciałabym skomentować kilka stylizacji, które zwróciły moją uwagę:
Saeniver - przede wszystkim bardzo podoba mi się, że pokazałaś nie tylko miss, ale też faceta w pasującej stylizacji. Obydwie stylizacje są bardzo kreatywne, zrobiło na mnie wrażenie to, że do każdej wymyśliłaś historię.
Rainbow - bardzo oryginalna stylizacja i inspiracja, a jednak wciąż pasuje do tematyki eventu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Wygląda zdecydowanie azjatycko, nawet makijaż to sugeruje
Lahlae - znów bardzo oryginalna inspiracja, genialnie udało ci się ją odwzorować /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Od razu widać, że to łyżwiarka z innej epoki.
SoJin - jeszcze zanim zobaczyłam opis, to od razu pomyślałam o żałobie, więc to chyba znaczy, że jest okej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

To teraz pokażę moje:
Przy pierwszej inspirowałam się Deer Woman, czyli mityczną istotą z wierzeń Indian, pół kobietą, pół jeleniem. Zdecydowanie pasowałby tutaj ten tułów od jelonka, może powtórzę tę stylizację z jego użyciem. Ogólnie stylizacja miała kojarzyć się z lasem i leśnymi stworzeniami.
//photo.missfashion.pl/pl/1/69/moy/54486.jpg
Druga to coś w stylu mrocznej Królowej Śniegu/Zimy, ze swoimi futrzastymi i opierzonymi przyjaciółmi. Starałam się używać jak najwięcej błyszczących, srebrnych elementów, by uzyskać efekt "oszronienia". Miało być mroczno, chłodno, błyszcząco i na bogato /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/69/moy/54659.jpg
I ostatnia. Początkowo inspirowałam się tym obrazem Victorii Frances: http://images.kaneva.com/filestore5/3566320/4261940/VictoriaUFrancesUFavoleUUUWolfU015.jpg stąd ta szarość i wilk. Ostatecznie chyba wyszło coś w rodzaju zimowego maga/wiedźmy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/69/moy/54660.jpg

Mam jeszcze kilka pomysłów, ale elementy potrzebne do nich mam na liście do Mikołaja, więc muszę jeszcze trochę na nie poczekać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Offline

#118 21-12-2015 o 15h05

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Jak szaleć to szaleć: moja druga stylizacja na forum. Przedstawiam świąteczna balerinę czy jak to tam zwał:

//photo.missfashion.pl/pl/1/69/moy/54670.jpg

Offline

#119 21-12-2015 o 15h50

Miss'wtajemniczona
Dessdemona
I'm so UGLY, that's ok 'cause so are YOU.
Miejsce: War-saw
Wiadomości: 2 072

Pythia, jesteś geniuszem stylu! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Piękna jest ta druga i trzecia stylizacja, choć druga chyba ciut bardziej. Rzeczywiście wyszło na bogato /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

A ja mam kryzys twórczy i poszłam w prostotę. A że zakochałam się w tym oto płaszczyku, musiałam coś z nim ułożyć:

//photo.missfashion.pl/pl/1/69/moy/54671.jpg

Wiem, wiem.. kokardki trochę psują efekt, ale nie mam czym ich zasłonić póki co.

Offline

#120 21-12-2015 o 22h54

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Jeny, jedny. Jak ja wam zazdroszczę pomysłowości i kreatywności (czy to nie to samo??). Do mnie zawitała cyrkowa magiczka specjalnie by roznieść świąteczną atmosferę, tam gdzie zwykli plebejusze raczą się bawić podczas świąt.

//photo.missfashion.pl/pl/1/69/moy/54731.jpg

Offline

#121 22-12-2015 o 11h27

Miss'ujdzie
grundzia
...
Wiadomości: 248

//photo.missfashion.pl/pl/1/69/moy/54742.jpg


Moją drugą stylizacją która nie powala na kolana ale wstawię ją tu
jest Renifer świętego mikołaja. Daleki krewny Rudolfa czerwonosego którego gdy byłam młodsza wprost uwielbiałam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/75/gd/59481.jpg

Offline

#122 22-12-2015 o 17h44

Miss'Fuzja
Lajna
Nie być raniony to wspaniałe uczucie tylko kiedy ostatni raz go doznałam?
Miejsce: Każdy kwiat musi w końcu zakwitnąć
Wiadomości: 6 165

Widzę tu całą masę ślicznych stylizacji aż zazdroszczę wam pomysłów /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Kolejna stylizacja którą zrobiłam i jestem z niej w miarę zadowolona przedstawia no chyba moją wersję Pani Zimy bo jest taka zimna xD

//photo.missfashion.pl/pl/1/69/moy/54757.jpg

Towarzyszy jej tylko czarny lis utkany z magi


                  "Przyszłość potrafi być bardziej świetlna niż mroczna przeszłość"                                                       
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/ee/08/4f/ee084f654ac406d362ee0db97aa92665.jpg

Offline

#123 22-12-2015 o 20h39

Miss'na całego
kawajka
...
Wiadomości: 274

Tym razem ukulałam coś mało świątecznego, ale jestem z tego dość zadowolona, wyszło mi coś jakby taka królowa sów /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/69/moy/54769.jpg

Offline

#124 22-12-2015 o 21h10

Miss'Sensei
SoJin
Does anyone know how it makes me feels Goodbye until the day we meet again
Wiadomości: 1 030

Przychodzę z kolejną stylizacją, najmniej świąteczną ze wszystkich, jakie ostatnio powstały spod mojej ręki. Pomyślałam o śniegu. O ty sesjach, które laski sobie robią wśród niego. Teraz go nie ma, nie wiadomo dokładnie czy będzie i ile, więc sesji nie będzie.
I tak o sesji myśląc, przygotowałam na nią strój.
Link do zewnętrznego obrazka
Dałam jej równie oryginalną nazwę - Sesja Zimowa


https://68.media.tumblr.com/9c1102adf5450d91c2c1cdac1c0fbf43/tumblr_ok3f2zQcsJ1r4cs5io9_500.gif

Offline

#125 22-12-2015 o 22h20

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Aww, człowiek przegląda ten wątek i od razu czuje magię świąt =^.^=

kawajka - Ty zrobiłaś królową sów, a ja sowią damę (wielkie umysły myślą podobnie? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png )
//photo.missfashion.pl/pl/1/69/gd/54449.jpg

Chcę też zaprezentować jeszcze dwie stylizacje:
Zimowa balerina //photo.missfashion.pl/pl/1/69/gd/54625.jpg
//photo.missfashion.pl/pl/1/69/gd/54734.jpg Konkursowa Pani Zima

Offline

Strony : 1 ... 3 4 5 6 7 ... 27