Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#1 13-12-2015 o 14h43

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Link do zewnętrznego obrazka


Witam w nowym, jednorazowym konkursie "Swetry spod choinki"! <3
Tym razem Waszym zadaniem jest stworzenie jak najlepszej, wigilijnej stylizacji ze sweterkiem! Niedługo zawita do nas Kraina Świąteczna, w której będziecie mogli obkupić się w to, czego będziecie potrzebować do stworzenia ślicznego stroju. Możecie także wykorzystać swetry dostępne w zwykłym butiku U Nine, jednak musicie pamiętać, że Wasza stylizacja ma być idealna na święta. ;)
Bardzo mile widziane są casualowe stylizacje, bo w końcu takie zakładamy na rodzinne święta. ;)


~ Regulamin ~
Przede wszystkim miniregulamin działu oraz regulamin ogólny forum
Wasz strój musi zawierać sweter!
Niedozwolone jest wstawianie gotowych kompletów/strojów od gwiazd (maks. 3 elementy, o ile nie stanowią trzonu stylizacji)
Możecie stworzyć aż 4 stylizacje, ale pamiętajcie, że chcąc edytować post ze zgłoszeniem, musicie najpierw spytać mnie o zgodę na to!
Macie czas do 27.12.2015 do godziny 23.59



~ Nagrody dla podium to tajemnica ~



Jeśli czegoś nie zrozumieliście - napiszcie do mnie na priv, nie ugryzę, a wytłumaczę. ;)


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#2 16-12-2015 o 19h03

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Stylizacja number łan, może kiedyś dojdą kolejne, jak będę miała nieco wolnego czasu...
Ledwo wstała z łóżka, wciągnęła sweterek na nocną koszulkę i z bosymi nogami, rozczochranymi włosami i bez makijażu, pobiegła do salonu. Aż pisnęła z radości, gdy pod choinką zobaczyła prezenty. Natychmiast padła na kolana i złapała ten, przy którym wisiała karteczka z jej imieniem. Otwierając go, poczuła zapach perfum. Jej radość trwała do chwili, gdy zobaczyła na flakoniku napis "for men". "Ach ten tata" pomyślała z rozbawieniem. "Znów się pomylił".
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/gd/54334.jpg

Offline

#3 16-12-2015 o 20h32

Miss'OK
DarkCoffe
choose to heal, choose to bloom.
Miejsce: ?
Wiadomości: 1 371

Wróćmy się na chwilę do czasów naszego dzieciństwa.. Zima, to wyjątkowa pora dla każdego dziecka! Po pierwsze, dostaje się prezenty, a po drugie pada śnieg! ^^ Uwielbialiśmy zjeżdżać na sankach (w sumie, ja nadal lubię ;p)! To była największa zabawa! Mimo tego, że było nam strasznie zimno, prawie nie czuliśmy stóp i rąk, to nadal się bawiliśmy ^^ Moja stylizacja przedstawia właśnie takie dziecko, które jest strasznie zmarznięte, lecz zbyt dobrze się bawi, by wrócić do domu c:


//photo.missfashion.pl/pl/1/68/gd/54347.jpg


Zima, to pora roku, podczas której siedzimy w domu prawie cały czas. Jesteśmy bardzo leniwi.. Ta stylizacja przedstawia dziewczynę, która kupiła już prezenty dla wszystkich, i pozostało jej kilka dni wolnych. Postanowiła spędzić je w łóżku, cały czas śpiąc (:

//photo.missfashion.pl/pl/1/68/gd/54348.jpg


Każdy (no, prawie każdy xd) kocha śnieg ^^ A w szczególności dzieci! (: To dla nich coś nowego, wręcz niesamowitego (: Bardzo się ekscytują, gdy spadnie go chodź trochę C; Podczas gdy dorośli modlą się, żeby nie spadł w tym roku śnieg i nie było tak wysokich rachunków za gaz, one modlą się, by prośby rodziców nie zostały wysłuchane :D Ta stylizacja przedstawia dziewczynkę która siedząc przy oknie, nagle zauważyła, że zaczął padać śnieg :) Czym prędzej popędziła do przedpokoju, ubrała buty mamy, jakikolwiek sweter, rękawiczki, nauszniki i szalik, a następnie jeszcze zdziwiona ale i jednocześnie wesoła zaczęła się bawić w śniegu ^*^

//photo.missfashion.pl/pl/1/68/gd/54356.jpg

Ostatnio zmieniony przez DarkCoffe (16-12-2015 o 20h32)

Offline

#4 19-12-2015 o 18h10

Miss'Fuzja
Ojsa
Martwa, lecz nieumarła, nieczuła całka nieoznaczona~
Miejsce: Somewhere in the darkness of my room. Under the blanket.
Wiadomości: 5 624

Pierwsza stylizacja... Bo pewnie jak mi się zachce, to stworzę ich więcej...
Osa, która wraz z rodzeństwem postanowiła sobie wyjść na balkon i pooglądać niebo w poszukiwaniu pierwszej gwiazdki. Osa, jak to osa (kto zna, ten wie), jak zwykle wylazła bez kurtki, bo po co to komu. -15 stopni? Przecież założyłam sweter, o co wam chodzi?
Tu w wyjątkowej wersji zabgrejdowanej o czapkę. Bo o ile szalik się osie zdarzy założyć, to z czapką... hm... nie to, że się nie lubi. Czapki osa zwyczajnie nie potrafi sobie kupić x'D
https://41.media.tumblr.com/2d9d2a681748360224d8ecf15f6a7ebb/tumblr_nzh0gvgxLe1ulh4m5o1_400.png

Tak, wiem, że super kawaii make-up. Wróciłam do pierwotnego, bo ostatnio naszło mnie na wspominanie i analizowanie przeszłości. I pewnie na długo ze mną taki zostanie, chyba że pojawią się jakieś specjalne wymogi stylizacyjne x'D


EDIT:

Druga stylizacja z serii "Łapcie osę i cieszcie się, że nie musicie tego oglądać na żywo". Planowałam jeszcze wybrać bardziej rozwalonego koka, żeby jeszcze bardziej mnie przypominało, ale doszłam do wniosku, że to było już odrobinkę nieestetyczne. Więc nie będę was tak karać.

https://40.media.tumblr.com/7c4c9809289fc60a9d0a687c5ff41bc7/tumblr_nzm7ijCTnH1ulh4m5o1_400.png


https://68.media.tumblr.com/c11d596a002e56fcb7da0f3fc671fd61/tumblr_o0dqnnhbw31udhucno1_500.gif

Offline

#5 20-12-2015 o 19h35

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

To znowu ja ^-^
//photo.missfashion.pl/pl/1/69/gd/54615.jpg
To nie tak, że Alice nie lubiła przygotowywać Wigilii. Po prostu dziś po raz pierwszy od wielu lat musiała ją zrobić zupełnie sama. Nie dość, że cała upaćkała się czerwonym sosem, to jeszcze, próbując wyjąć mąkę z wysokiej szafki, wysypała ją sobie na głowę. "Niech ten dzień się już skończy..." pomyślała, przewracając rybę, która właśnie w tym momencie poczuła zew wolności i z patelni wylądowała na podłodze.

Ostatnio zmieniony przez KimKas (20-12-2015 o 19h35)

Offline

#6 23-12-2015 o 13h02

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Podbijam! Tyle pięknych sweterków jest zarówno w Krainie Świątecznej, jak i poza nią, a tu tylko kilka zgłoszeń? Postarajcie się mnie zachwycić! <3
Przypominam, że macie czas do 27 grudnia!


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#7 23-12-2015 o 13h42

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

To ja cos dodam by nie bylo pusto xD
Moja jedna z niewielu codziennych stylizacji.
Jak juz musialam przebierac miss w sweterek (mam nadzieje, ze ta narzutka to sweterek ;-; ) to stylizacja az sie prosila by byc wzorowaną na moim stylu.
(rajstopy + szorty frfr).
Dlatego wlasnie stworzylam taka mini serkowąkanapke. (Mini - bo nie chcialo mi sie modelowac wlosow i twarzy na mnie ).
Herbata na glowie przedstawia moją myśl przewodnią, ktora trwa przy mnie cala zime.
Co do rajstop to... tak nosze do nich skarpetki...

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#8 23-12-2015 o 14h16

Miss'ujdzie
grundzia
...
Wiadomości: 248

//photo.missfashion.pl/pl/1/69/moy/54794.jpg


Gdy Zuzka pomogła mamie w przygotowaniach do Wigili ,ubrała się w swój ulubiony sweterek. I wraz swą ukochaną laleczką Anneczką przysiadły na parapacie wpatrując się w okno wypatrując pierwszej gwiazdki. Pewnie by ten czas wykorzystała na zabawę na dworze lecz było na to zbyt zimno i nie mogła wyjść.


//photo.missfashion.pl/pl/1/75/gd/59481.jpg

Offline

#9 23-12-2015 o 14h45

Miss'całkiem całkiem
Poezja
...
Wiadomości: 131

A oto moja propozycja na wigilijną kolację:

http://i68.tinypic.com/33kdjk5.png

Rockowo odswiętny strój w sam raz dla osóbek niezbyt grzecznych. Świątecznego klimatu dodaje niebieska szminka i białe włosy.

Offline

#10 24-12-2015 o 15h50

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

To jeszcze ja zamieszczę 2 stylizacje. Na bogato! XD

//photo.missfashion.pl/pl/1/69/gd/54820.jpg
Na wigilijnym stole dwanaście potraw z dodatkiem afrodyzjaków. Ale główną gwiazdą wieczoru jest oczywiście narzeczona. Sweterek odsłaniający ramię, spódnica z rozcięciami i seksowne czerwone szpilki z białym puszkiem dla oddania zimowej atmosfery... Narzeczony powinien być zadowolony (a spróbowałby nie być!)

//photo.missfashion.pl/pl/1/69/gd/54821.jpg
Annabel szykowała się właśnie na wigilijny wieczór z rodziną. Zamierzała olśnić wszystkie kuzynki swoim strojem. Zastanawiała się właśnie co założyć do nowej, ślicznej spódnicy, gdy jej mama zawołała: "Skarbie nie zapomnij włożyć sweterka od babci i ciepłych rajstopek!". A mogło być tak pięknie...

Offline

#11 26-12-2015 o 00h25

Miss'Supersonik
Yubin
╭∩╮(︶︿ ︶)╭∩╮
Wiadomości: 10 824

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka

Pierwsze dwie stylizacje są w stylu casual natomiast trzecia eleganckim. Wszystkie kreacje mogłyby nadawać się na święta, ponieważ nie są przekombinowane (no może poza ostatnią XD) oraz wpasowują się w rutynowy ubiór każdej kobiety.


//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80588.jpg

Offline

#12 26-12-2015 o 10h32

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

//photo.missfashion.pl/pl/1/69/moy/54948.jpg

Jest to stylizacja idealna na świąteczną kolacje. Moja misska jest babcią, która mimo upływu lat wciąż jest piękna kobietą, do tego starającą się zawsze ubierać elegancko. Właśnie idzie na wigilię, którą tym razem przygotowują jej dzieci, więc ona miała czas na wystrojenie się. Stwierdziła że na taką okazję idealny będzie czarny sweterek a do tego chusta w wzory, żeby było jej ciepło w zimowy wieczór.

Offline

#13 26-12-2015 o 11h20

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Przypominam, że jutro konkurs się kończy! Kto jeszcze chce podzielić się z nami swoją ciepłą, sweterkową stylizacją?


!! Uwaga !!
Po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń możecie głosować na swoją ulubioną stylizację - ta miss, która otrzyma najwięcej głosów dostanie Nagrodę publiczności!


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#14 26-12-2015 o 18h07

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

Aye, no to mam chwilę czasu, a pamiętam mówiłam, że się zgłoszę, to why not XD Sweterków mam od groma, kocham sweterki, to zrobiłam kilka stylówek ♥

1. Do wigilijnej kolacji wraz z rodziną. Przyzwoicie, odświętnie. Sukienka z kołnierzykiem, na to sweterek co by "nerek nie przewiało". Na chłodny wieczór (którego w tym roku zabrakło) kakałko w ręce.

//photo.missfashion.pl/pl/1/69/moy/54927.jpg

2.  Tu zainspirowałam się bardziej sobą, bo a co XD Nie ma tylko takich fajnych rajtek, a bluzka, którą nosiłam była troszkę sweterkowa, jednak tu nie ma niczego takiego to musiałam zastąpić </3 Mój kot całą wigilię przespał na baraniej skórze przed kominkiem, więc i tu jest. Tylko kolorka nie ma takiego fajnego :c
Skromnie się chwaląc, tę bransoletkę to od Seci dostałam ♥

//photo.missfashion.pl/pl/1/69/moy/54961.jpg

inspiracja~



3. Raczej ostatnia, bo na więcej zmian makijażu/włosów mnie nie stać XD

Podczas wieczornego spaceru, uspokajająca swoją duszę, kiedy czuje opadające płatki śniegu na jej piegowatą twarz. U nas śniegu niestety brakło, ale to jest to co zawsze robiłam. Wyszła na przechadzkę do lasu, gdzie spotkała małą zagubioną sarenkę. Dała pogłaskać swój łebek przez skórzaną rękawiczkę i odbiegła w pośpiechu.

//photo.missfashion.pl/pl/1/69/moy/54962.jpg


Edit: jedyne co zedytowałam to wyśrodkowanie tekstu na ostatnią styli, bo nie działało po spoilerze. Ziółko dostała już info na pw ♥

Ostatnio zmieniony przez nelumi (26-12-2015 o 18h10)

Offline

#15 26-12-2015 o 18h37

Miss'na całego
llovek
•••••••••• ••••••••••
Wiadomości: 287

Oto moja dama z królisiami.
//photo.missfashion.pl/pl/1/69/gd/54963.jpg

Nie było napisane, że muszą być przynajmniej
trzy rozwinięte zdania czy coś w tym stylu więc nie
będę więcej opisywać, bo właściwie o czym tu pisać...
nie moja wina, że dzisiaj nie mam weny

niestety tylko jedna stylizacja, bo skończyła mi się kasa


~Snap:Zielony_elfik~ SameQuizy~ Wattpad
//photo.missfashion.pl/pl/1/80/gd/63336.jpg

Offline

#16 26-12-2015 o 22h38

Miss'wow
hmurka444
♡♡♡...
Wiadomości: 731

Ta stylizacja brała już udział w jednym konkursie, ale do tego też się nada.
//photo.missfashion.pl/pl/1/69/moy/54981.jpg
Moja stylizacja przedstawia świątecznie ubraną dziewczynę, która ubiera choinkę, a jak wszyscy wiemy co się z tym wiąże... rozplątywanie lampek. Z jej miny można wywnioskować, że nie za dobrze jej to idzie! Te podłe lampki, na których rozplątywanie trzeba poświęcić godzinę, a za rok i tak będzie to samo.

Offline

#17 27-12-2015 o 10h43

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Święta każdy kojarzy z prezentami, choinką, kolędami etc, etc. Ja jednak kojarzę je z wielogodzinnym gotowaniem, staniem przy garach, coby pojawiło się tych dwanaście potraw na wigilijnym stole. Toteż moja miss niby już gotowa do świętowania, a jednak jeszcze w fartuszku krząta się po kuchni. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#18 27-12-2015 o 23h30

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Jejj zdążyłam! Oto dziewczyna w zbyt dużym swetrze /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/69/gd/55073.jpg

Offline

#19 28-12-2015 o 07h07

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Informuję, że konkurs dobiegł końca!
Teraz możecie wypowiedzieć się o swoich faworytkach oraz zagłosować na Nagrodę Publiczności. Głosy możecie wysyłać tutaj (jeśli macie kilka faworytek, wyraźnie zaznaczcie, na którą głosujecie - w przeciwnym razie wezmę pierwszą!) oraz, jeśli nie chcecie ich ujawniać, do mnie na priv. :3


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#20 28-12-2015 o 10h22

Miss'wow
hmurka444
♡♡♡...
Wiadomości: 731

Mój głos zdobywa @Zupka, ale bardzo podoba mi się również trzecia stylizacja nelumi <3

Ostatnio zmieniony przez hmurka444 (28-12-2015 o 10h22)

Offline

#21 28-12-2015 o 14h55

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

A mój głos bierze pierwsza styli Ojsa, jest przeurocza ♥

Offline

#22 28-12-2015 o 21h54

Miss'ujdzie
sarata123
żyj tak jakby każdy dzień był twoim ostatnim
Miejsce: nad horyzontem i jeszcze dalej
Wiadomości: 247

Najbardziej spodobała mi sie stylizacja Naravi i 3 stylizacja Nelumi


https://grafikaizdjecia.files.wordpress.com/2013/07/sygnaturamroczna2.jpg

Offline

#23 29-12-2015 o 01h29

Miss'OK
DarkCoffe
choose to heal, choose to bloom.
Miejsce: ?
Wiadomości: 1 371

Ja mój głos oddaję na Hmurka444

Offline

#24 29-12-2015 o 07h49

Miss'całkiem całkiem
Poezja
...
Wiadomości: 131

Oddaję głos na @Zupka

Offline

#25 29-12-2015 o 09h52

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Głosuję na 3 stylizacje Nelumi

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2