Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4 5 ... 27

#51 27-10-2015 o 11h47

Miss'ujdzie
zabeczka1948
...
Miejsce: L-ny
Wiadomości: 207

Ja też się pochwalę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Jestem z niego dumna, a wzorowałam się przemianą człowieka w wilkołaka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/65/moy/51566.jpg


To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

Offline

#52 27-10-2015 o 12h15

Miss'na całego
Mikacz
...
Wiadomości: 339

zabeczka1948 - genialne! Te kolory i makijaż, wow, wreszcie takie zastosowanie tej cudnej spódnicy, które wbiło mnie w fotel *_*

Offline

#53 27-10-2015 o 15h08

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

O kurde dziewczyny. To dopiero wylew kreatywności i ciekawych pomysłów! To Halloween przyniosło nam masę wspaniałych strojów i dodatków, które wykorzystujecie tak cudownie, że nie mogłam się oprzeć i nie skomentować tych, które spodobały mi się najbardziej. Sorki za falę tekstu, ale koniecznie chciałam zawrzeć tu każdą stylówkę, któa mnie urzekła od początku wątku. xd <3

kawajka

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


TO. JEST. PIĘKNE. Najfajniejsze wykorzystanie tego korzenia i świetne połączenie go z innymi leśnymi dodatkami dało naprawdę cudny efekt! I to muśnięcie pomarańczowego koloru, twoja miss wygląda jak jesienna hamadriada wygladająca ze swojego drzewa. <3

Pineapple

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


WOW. Te kolory. Szamanka niezbyt kojarzy mi się z łańcuchami, ale twoja miss i tak wygląda przepięknie. Jak czarodziejka. Spętana czarodziejka. Przepięknie to wszystko połączyłaś, nie mogę się napatrzeć!

Hetalia

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


Nie wiem, co to, nie wiem, czym się inspirowałaś i co przedstawiłaś, ale uwielbiam. Prosta na pozór stylizacja z seksownym, kobiecym akcentem i pazurem, świetne koloru! To mój ulubiony odcień niebieskiego, więc chyba zawsze będą mi się podobały stylówki w tym kolorze, ale twoja jest wyjątkowo dobra. I te oczy!

Dasharia

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


To jest najlepsza zakonnica jaką widziałam na MF - jest nie tylko świetnie oddana i na pierwszy rzut oka widać, co było inspiracją, ale dodatkowo ma charakter i świetnie wpasowuje się w klimat Halloween. Twoja miss jest niepokojąca, mroczna i wygląda po prostu genialnie, a dodatki dodają tylko smaczku i aż chce się myśleć o jej historii!

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


To jest świetne. Piękne. Tak bardzo wiedźma z dalekich i mroźnych krain. Ta spódnica świetnie wpasowuje się w koncept, fajnie połączyłaś dodatki na głowie i stworzyłaś nowe, oryginalne i idealne dla postaci akcesorium. Do tego bardzo fajnie dobrana fryzura i makijaż, no czapki z głów, uwielbiam. <3

Sartani

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


Oczywiście, że to nie jest królik! To jakiś złośliwy chochlik, który placze sznurowadła i podrzuca zepsute jajka do kurnika. Wszystko mi się tu podoba - zarówno pomysł jak i kolory - bo pomimo tego, ze jest to taka jasna i na pozór wesoła stylówka to pasuje do Halloween i wcale bym się nie zdziwiła, jakby ten psotnik lubił wyrywać ludziom paznokcie dla zabawy. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Steno

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


Tu też urzekły mnie kolory. Podoba mi się też to, że tak podobierałaś wszystkie dodatki i ubrania, że twoja miss wygląda na trochę rozmytą i odrealnioną, jakby stała za mleczną szybą. Nadaje jej to takiego mistycyzmu i magiczności, jesy piękna! I ten pasek świetnie pasuje. <3

Shiawase

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


Wowowo, to ci dopiero demonisko paskudne i straszne! Ale oczywiście paskudne i straszne bardzo pozytywnie - wygląda, jakby zbierało się do rzuczenia jakiegoś bardzo paskudnego zaklęcia czy klątwy, albo jakby właśnie został odprawiony jakiś bardzo nieprzyjemny rytułał, którego efektem jest właśnie przerażający wygląd twojej miss.

Kharanne

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


Na pierwszy rzut oka twoja miss trochę skojarzyła mi się z miksem Sansy Stark i Daenerys, dunno why, pewnie ciągle mem w głowie ostatnią część sagi, którą skończyłam czytać. xd Bardzo mi się podoba, przyciąga uwagę, a czerwone akcenty fajnie podbijają ogólną czerń stylówki.

Saeniver

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


To jest ewidentnie najlepsza Samhainowa stylówka, jaka do tej pory pojawiła się na MF. Wszystko jest w niej absolutnie genialne, doskonałe i perfekcyjne.  Klimat, kolory, dodatki, symbolika, JESZCZE RAZ KOLORY. I ta słodka buźka za maską! <3

Majerankowa

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


TEN ANIOŁ ŚMIERCI! Genialne wykorzystanie miecza od Nazguli, a aureola z włosów - OMG CO ZA POMYSŁ!! Chylęczoła, twoja miss wygląda jak wielki, przedwieczny anioł pilnujący mrocznej krainy umarłych. Jest przerażający i doskonały!

Hildee

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


Faktycznie, pomarańczowa wersja MNazguli jest świetna - i fajnie zobaczyć stylówkę, która wykorzystuje elementy tej gwiazdy w inny niż czarny sposób! Zadziwiające, jak to muertosowo-festynowe nakrycie głowy pasuje do ogólnie mrocznej i niepokojącej stylówki, któą zrobiłać - no i ta czarna, niewidoczna, skryta w cieniu twarz, której jakby nie było. Bomba!


Kirixa

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


To jest genialny pomysł! XD Nie mogę się napatrzeć, pomysł na zrobienie wilka w stroju babci przeszedł moje najśmielsze oczekiwania co do oryginalnych strojów na tegoroczne Halloween. Kirixa, odwaliłaś kawał dobrej roboty nie tylko pomysłem, ale też samym wykonaniem! Wielki, groźny wilk w różowej kiecce i chusteczce - śmieję się jak szalona. XD

Sentis

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


Bardzo, bardzo dobra stylówka, wow. Zrobiłaś świetnego smoczego wojownika, trochę wygląda jak nieumarły legionista, trochę jak mistyczny żołnierz dosiadający groźnej bestii. Nie sposób przejść obok tej stylówki obojętnie!


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#54 27-10-2015 o 16h01

Miss'na całego
Seite
Hi ^^
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 361

A to moja szamanka?, która w ręku trzyma głowę swojego wroga. Spodobała mi się ta głowa i musiałam do niego zrobić stylizacje.
//photo.missfashion.pl/pl/1/65/gd/51585.jpg


The sky is the limit - your sky, your limit...
//photo.missfashion.pl/pl/1/71/gd/56556.jpg

Offline

#55 27-10-2015 o 16h18

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Ojejku, dziękuję za wszystkie pozytywne opinie! <33 Muszę się wam pochwalić, że na angielskiej stworzyłam anioła o podobnym trzonie, tylko niestety nie miałam tych świetnych skrzydeł i spódnicy... Ale i tak wygrałam złoto! <33

W taki sposób wygląda moja stylizacja tam. :3

//photo.missfashion.pl/pl/1/65/moy/51588.jpg


Ps. Dziewczyny, świetne pomysły z tymi lalkami!! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#56 27-10-2015 o 16h20

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Jednak szamani i szamanki to jest to. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png zwlaszcza to nakrycie glowy tak idealnie pasuje do zrobienia czegos w klimacie Voodoo! Nie moglam sie oprzec i moja czerwona szamanke przerobilam na to nasienie Voodoo, ktore nie zmarnuje zadnej czaszki swojej ofiary. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/65/moy/51589.jpg


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#57 27-10-2015 o 16h45

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

Dziękuję wszystkim za miłe słowa! <3

nivata ta ściana tekstu XD Podoba mi się ta Twoja voodoo stylizacja, połączenie tych wszystkich poobdzieranych elementów z nakryciem głowy i maską daje niesamowite wrażenie! A ten sierp i głowa jedno obok drugiego jest dość... makabryczne XD

Majerankowa gratulacje podium! Zasłużenie, bo Twój anioł śmierci wygląda super, szczególnie podoba mi się fakt, iż cała stylizacja jest czarna a tylko aureola czerwona. Drobny szczegół, a wiele daje <3

zabeczka1948 najbardziej podoba mi się kolorystyka i połączenie tej spódnicy i nakrycia głowy, wyszła ostatecznie oryginalna stylizacja!

Offline

#58 27-10-2015 o 16h52

Miss'na całego
Mikacz
...
Wiadomości: 339

nivata - nad twoją Voodoo stylówką już się raz rozpłynęłam, ale nie mogę przejść obok niej obojętnie - jest świetna. Moja uwagę najbardziej przykuwa twarz, którą w sumie ciężko dostrzec - i to "robi" spora część tego voodoo klimatu - no bo jak tu uciec wzrokiem, jak nie wiadomo, w którą stronę to to patrzy? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Majerankowa - jak najbardziej zasłużone podium, ogromne gratulacje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Patrzę na tego twojego Anioła Śmierci i aż mam dreszcze - jest niesamowity. Niby taki prosty, żadnych udziwnień czy przepychu, a jednak taki... intensywny. Rzuca się w oczy i ciężko o nim zapomnieć. I powtórzę po poprzedniczkach - aureola z włosów jest mistrzowska, o!Super!


A jak już tu jestem to i swoje czerwone Licho wrzucę, a co /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Sama nie wiem, co to miało być, ale w założeniu to jakiś leśny demon, o /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/65/moy/51590.jpg

Offline

#59 27-10-2015 o 17h12

Miss'Platynowa
Nerra
''Nie jestem szalona. Moja rzeczywistość jest tylko inna niż twoja''
Miejsce: Przystań Lotosów
Wiadomości: 15 684

Dziewczyny wszystkie wasze stylizacje są po prostu prze cudne, aż mam wahania, czy pokazać swoją xd Ale skoro już jednak tu napisałam, to ją pokarzę xd

Oto właściwie nie wiem kto, co to jest.. Powiedzmy,ze jest to efekt nudów  xd
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/69/46/1f/69461f2679d40b604fda51f64f34ec46.png

Ostatnio zmieniony przez Nerra (27-10-2015 o 17h14)


https://i.pinimg.com/originals/aa/29/0f/aa290fea3c8bc9288430b505cf9d93c7.jpg

Offline

#60 27-10-2015 o 18h27

Miss'Żółtodziób
marta90900
...
Wiadomości: 3

//photo.missfashion.pl/pl/1/65/moy/51597.jpg


Jedna z moich ulubionych stylizacji z halloweenowego eventu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png 
Żaden cosplay, poprostu taka tania stylizacja xD


Wiem, że nieudana, ale chomikowanie MM to nie jest moja mocna strona xD

/modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif

Ostatnio zmieniony przez marta90900 (27-10-2015 o 18h30)

Offline

#61 27-10-2015 o 21h42

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

Moj wymarzony strój na ślub :3

//photo.missfashion.pl/pl/1/65/moy/51609.jpg

Offline

#62 27-10-2015 o 21h43

Miss'na całego
xNisiax
I know U love me :D
Miejsce: Toruń
Wiadomości: 485

Moja stylizacja to dopiero co przemieniona w wampira księżniczka. Stąd świeże ślady krwi na szyi i czerwone oczy od głodu ;>
Przyciąga spojrzeniem i z pozoru delikatną stylizacją, jednak elementy stylizacji wyrażają pewne niedobre cechy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
W ręku ma trumnę-miniaturka tej w której śpi, trzyma w niej swojego nietoperza /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/65/moy/51608.jpg


https://thumbs.gfycat.com/ImpossibleCrazyDugong-max-1mb.gif

Offline

#63 28-10-2015 o 00h13

Miss'wow
sonani
...
Miejsce: Jeśli nie będziesz mi posłuszny, to ukarzę cię w imieniu księżyca~♥
Wiadomości: 537

To i ja coś tutaj wstawię
Link do zewnętrznego obrazka

W końcu, dzięki nowym elementom, mogłam trochę udoskonalić moją starą stylizacje Szamanki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


https://vignette.wikia.nocookie.net/villains/images/6/6d/Tumblr_o0i5tcPs2o1s0527so1_500.gif/revision/latest?cb=20170821170134

Offline

#64 28-10-2015 o 09h08

Miss'wow
Ayako81
Czuję się jakbym była szczelnie zamknięta, Przez stulecia samotna w nocy Czekam na kogoś kto...
Wiadomości: 507

To i ja pokaże swoją  stylizacje z której jestem zadowolona

//photo.missfashion.pl/pl/1/65/moy/51618.jpg


Ktoś zapytał znowu mnie,czy już odnalazłam czego chce,to przypadek stworzył plan,że odpowiedź znam.
Link do zewnętrznego obrazka

"Quod cibus est aliis, aliis est atrum venenum" 

Offline

#65 28-10-2015 o 20h07

Miss'całkiem całkiem
Fava
ƸӜƷ
Wiadomości: 133

Wszystkie stylizacje są po prostu NIESAMOWITE:P W każdej można poczuć halloweenowy klimat /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Strój szamanki Voodoo - majstersztyk!

Moja stylizacja...sama do końca nie wiem co to jest... Zobaczyłam te spodnie i MUSIAŁAM coś z nimi zrobić! Trochę pozlepiane elementy bez jakiegoś głębszego przesłania , ale myślę, że jakoś to wygląda /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/65/moy/51664.jpg



Offline

#66 28-10-2015 o 21h06

Miss'towarzyska
Ryuu
I don't wanna die But I ain't keen on living either
Miejsce: I will follow him, he is my destiny.
Wiadomości: 2 365

Fava mi twoja stylizacja kojarzy się z szalonym klaunem.


https://66.media.tumblr.com/150a383a6763c516fd9da09ca43b8835/tumblr_n7gnbfpTGU1su04fao1_r1_500.gif

Offline

#67 28-10-2015 o 21h13

Miss'towarzyska
Rebeka7
I don't know what I want, so don't ask me. ~Piesełek~
Miejsce: Polskie Ikebukuro - jestem tu wcieleniem Izaya'i
Wiadomości: 2 381

Wasze stylizacje są cudowne C:

Na potrzeby konkursy zrobiłam jeszcze trzy stylizacje, które przedstawiają:
Rycerza Srebrnego, Rycerza Złotego i Dowódcę.

//photo.missfashion.pl/pl/1/65/moy/51661.jpg
//photo.missfashion.pl/pl/1/65/moy/51662.jpg
//photo.missfashion.pl/pl/1/65/moy/51663.jpg


Nie należą do najpiękniejszych, ale są ^^

Offline

#68 28-10-2015 o 21h19

Miss'Fuzja
Steno
Odliczanie do samodestrukcji: 10...9...8...
Miejsce: HotHarem- if u know.
Wiadomości: 5 284


Wow, dziewczyny. Nadziwić się nie mogę nad waszymi stylizacjami.

Mikacz, Boże, Boże, Boże. Strasz mnie swoją Miss. Jest boska. W każdym calu czuję się kupiona przez nią.

Fava, te spodnie są boskie, a sposób w jaki je użyłaś jeszcze to potęguje. Co prawda, spierniczałabym gdzie pieprz rośnie jakby Twoja Miss wyszła nocą na ulicę XD

Powiedziałabym coś jeszcze na temat stylizacji Zioła, ale właśnie zobaczyłam, że stanęła na podium, to co jej będę jeszcze dodatkowo słodzić >: D

Ja na maxa odeszłam od klimatu Halloween i rzucę teraz stylizacją z innej beczki (a wrzucę se, jako iż powstała w czasie eventu xd).

https://40.media.tumblr.com/a335a4fbe6bb83e2ae7fa461c23ae327/tumblr_nwy5k9S5W71uk3z5fo1_400.png

Ostatnio zmieniony przez Steno (28-10-2015 o 21h20)



https://68.media.tumblr.com/cac66d438ae0420a5c451b84d53428d1/tumblr_oj4p3vhdFM1rkcev7o1_500.gif

Offline

#69 28-10-2015 o 21h35

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

zabeczka1948 - bardzo podoba mi się wykorzystanie fryzury i rogów. Ogólnie ciekawe połączenie koloróż, rzadko spotykane - a wyszło bardzo dobrze. Świetna twarz miss, taka sponiewierana.

Seite - przerażająca szamanka, ta twarz... (czy też raczej jej brak) Fajne połączenie tych kościstych dłoni i topu. Jedyne, co mi zgrzyta, to jakiś brak paska - dziwnie wyglądają te futa na gołej skórze trzymające się tak bez niczego.

Majerankowa - nic dziwnego, że wygrałaś złoto. Na pierwszy rzut oka ten anioł jest mniej przerażający niż poprzedni, ale przez tę spódnicę i rozpostarte skrzydła jest w nim coś... matczynego i opiekuńczego, co w przypadku anioła śmierci jest naprawdę creepy.

nivata - aż zobaczyłam twoją szamankę jako głównego zuego jakiegoś horroru o grupie nastolatków gdzieś na zgniłych bagnach Luizjany. Mało oryginalny pomysł, ale takie filmy to moje guilty pleasure, uwielbiam ten tandetny motyw. Połączenie krwawego sierpa i główki to strzał w dziesiątkę.

Mikacz - bardzo krwawo. Bez ani jednego bezpośredniego odwołania się do krwi, wyszło Ci bardzo, bardzo krwawo. Zwłaszcza te szpony wygląają jak unurzane we krwi.

Nerra - stylizacja byłaby dość zwyczajna... gdyby nie te łańcuchy na dole. Skojarzyła mi się z kościotrupią panną młodą, której sukia i welon są czarne, bo została zamordowana przez narzeczonego, który, jako że zakochał sięw kimś innym, a był człowiekiem bez czci i honoru, postanowił sie jej pozbyć, obwiązał nogi ciężki łańcuchem i wrzucił do jeziora. A potem i tak wykitował, bo niedoszła ukochana zaczęła go nawiedzać. Jeśli tworzysz takie rzeczy z nudów, to nudź się dalej xD

marta90900 - prosta, ale bardzo spójna stylizacja demonicy.

serowakanapka - panna idzie wziąć ślub, a już widać, że chce zostać czarną wdową. Nieładnie. Otruje narzeczonego gazem musztardowym?

xNisiax - bardzo podoba mi się twarzyczka miss, jest taka urocza i niewinna. Totalnie rozbroił mnie pomysł trumny dla nietoperka xD

sonani - jako że stylizacja skojarzyła mi się przede wszystkim z Aztekami, to ten pióropusz jest dla mnie ni przypiął, ni przyłatał i bardziej widziałabym tam ten nowy pióropusz z ptasią czaszką... Ale to tylko ja i moje skojarzenia, bo patrząc obiektywnie i bez skojarzeń to wyjątkowo udana stylizacja szamanki gotowej wypruć ci flaki w ofierze, żeby zapewnić armii zwycięstwo w wojnie.

Ayako81 - uwielbiam ruch w tej stylizacji, został świetnie przedstawiony. Po prostu widać, że kobitka jest w trakcie rzucania zaklęcia i za sekundę rzuci tą kulą.

Fava - przypomina mi to creepy klauna. Boję się klaunów, zwłaszcza że ten jest wyjątkowo niepokojący - ta kolorystyka (niebieski + czerwony, jedno z najgorszych połączeń na świecie, ale tu zadziwiająco pasuje) i motylki...

Rebeka7 - bardzo udane stylizacje, zwłaszcza ostatnia. Nie zdziwię się, jeśli wygrasz :)

Steno - ojeju jeju, jaki piękny chaos!!! *___*



     A oto moja pierwsza prawdziwie halloweenowa stylizacja - czarna i mroczna, ale nadal w celtyckim duchu.
//photo.missfashion.pl/pl/1/65/moy/51671.jpg
     Oto Badb, jedna z trzech irlandzkich bogiń wojny, które potrafią przybrać postać kruka. Szalejąc na polu bitwy wprowadzała zamęt w oddziałach wroga. Właśnie wycięła jakiemuś biednemu śmiertelnikowi serce - powiedziałabym, że to bardzo profesjonalne sianie zamętu ;)
     Na początku chciałam zrobić Morrigan (która wyglądałaby tak samo, bo ona, Badb i Macha to właściwie trzy boginie tworzące jedność...), ale przeznaczyłam dla niej inną fryzurę, która nie współgrała jakoś z tym wszystkim. Za to ta rozwiana fryzura od razu skojarzyła mi się Badb i nie dało rady inaczej.
     No a poza tym zabrakło mi warstw :< A chciałam jeszcze dodać trochę krwi...

Ostatnio zmieniony przez Saeniver (28-10-2015 o 21h38)


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#70 29-10-2015 o 17h06

Miss'wow
Ayako81
Czuję się jakbym była szczelnie zamknięta, Przez stulecia samotna w nocy Czekam na kogoś kto...
Wiadomości: 507

Pochwale sie kolejną stylizacją natchnienie spłynęło na mnie nagle i oto efekt ;3

//photo.missfashion.pl/pl/1/65/moy/51705.jpg


Ktoś zapytał znowu mnie,czy już odnalazłam czego chce,to przypadek stworzył plan,że odpowiedź znam.
Link do zewnętrznego obrazka

"Quod cibus est aliis, aliis est atrum venenum" 

Offline

#71 29-10-2015 o 17h35

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Mikacz
To czerwone Licho też już chwaliłam, ale napiszę jeszcze raz - świetna stylóweczka. Ciemne czerwienie i czerń zawsze ze sobą współgrają, a ty jeszcze tak fajnie podobierałaś elementy, że całość wygląd jak jedna szata, a nie zlepek ubrań. Bardzo fajna kompozycja!

Steno
KOOLOOORYY! Kolory są super, zwłaszcza podoba mi się to, co się dzieje w okolicy pasa i brzucha - barwy spódniczki, szala z ptaszkami, pasa i drewnianej ręki tak świetnie się uzupełniają i pasują do siebie idealnie!

Saeniver
Te twoje stylówki nigdy nie przestaną mnie zadziwiać - z każdą kolejną pokazujesz coś lepszego i stawiasz poprzeczkę do podbicia coraz wyżej! Świetnie rozpracowałaś warstwy w tym stroju, bardzo mi się podoba i pod wrażeniem jestem precyzji, z jaką to wszystko posklejałaś do kupy.


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#72 30-10-2015 o 10h46

Miss'Platynowa
Nerra
''Nie jestem szalona. Moja rzeczywistość jest tylko inna niż twoja''
Miejsce: Przystań Lotosów
Wiadomości: 15 684

O ile dobrze mi wiadomo pojawiło się już kilka nietoperzy... ale w sumie co mi zaszkodzi pochwalić się swoim xd

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/1a/5a/9d/1a5a9d4ea091b6b6a85ea4dfa50c082d.png



Ps.Zdaje sobie sprawę, że włosy ni jak nie pasują, ale na razie nie chce ich zmieniać xd

Ostatnio zmieniony przez Nerra (30-10-2015 o 10h57)


https://i.pinimg.com/originals/aa/29/0f/aa290fea3c8bc9288430b505cf9d93c7.jpg

Offline

#73 31-10-2015 o 11h07

Miss'na całego
Seite
Hi ^^
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 361

Nerra Super ci wyszedł ten nietoperz, nawet włosy tak nie przeszkadzają /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Ayako81 Przecudne kolorki, lubię takie kolorowe stylizacje, a nie tylko czarne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


A oto moja stylizacja w kolorze pomarańczowym, która nie wiem co ma przedstawiać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Taka wena mnie naszła.
//photo.missfashion.pl/pl/1/65/gd/51791.jpg


The sky is the limit - your sky, your limit...
//photo.missfashion.pl/pl/1/71/gd/56556.jpg

Offline

#74 31-10-2015 o 12h08

Miss'całkiem całkiem
zakuro2
...
Miejsce: Rzeszów
Wiadomości: 92

Wow, wasze inspiracje są cudowne, bardzo inspirujące *.*
Ja przychodzę z czymś bardziej skromnym, co stworzyłam dzisiaj około 1 w nocy, zaraz po tym, jak dostałam tą sukienkę.
//photo.missfashion.pl/pl/1/65/moy/51794.jpg


//photo.missfashion.pl/pl/1/78/moy/61721.jpg

Offline

#75 31-10-2015 o 19h50

Miss'nałogowa
Podoina
Umarłam?
Miejsce: Zimowy pałac Doni
Wiadomości: 2 965

To ja przychodzę tym razem z...pół-zepsutą lalką którą jum na początku miałam zrobić, jak zauważyłam te spodnie :3
//photo.missfashion.pl/pl/1/65/moy/51816.jpg

Ostatnio zmieniony przez Podoina (31-10-2015 o 19h51)


http://i65.tinypic.com/2mqru4x.gif

Offline

Strony : 1 2 3 4 5 ... 27