Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4 5 6

#76 01-02-2016 o 15h23

Miss'Sensei
Sartani
Shadow of my life
Miejsce: Wygwizdów..
Wiadomości: 1 120

Dziękujemy za głosy, które zostały w sumie zamknięte już w sobotę o północy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Teraz zostaje Wam już tylko czekać na wyniki ;]


https://photo.missfashion.pl/pl/1/103/gd/82208.jpg

Offline

#77 06-02-2016 o 14h41

Miss'nieobczajona
Lilithia
...
Miejsce: Olsztyn
Wiadomości: 28

Wyniki III edycji Krainy Konkursów
“Karnawał w Rio vs. Karnawał w Wenecji”

I miejsce ex aequo

//photo.missfashion.pl/pl/1/72/moy/57562.jpg

Likoris- 119 pkt.

//photo.missfashion.pl/pl/1/72/moy/57564.jpg

//photo.missfashion.pl/pl/1/72/moy/57563.jpg

serowakanapka- 119 pkt.

//photo.missfashion.pl/pl/1/72/moy/57565.jpg

II miejsce

//photo.missfashion.pl/pl/1/72/moy/57566.jpg

Ragnarook- 118 pkt.

III miejsce:

//photo.missfashion.pl/pl/1/72/moy/57567.jpg

KimKas- 107 pkt.

//photo.missfashion.pl/pl/1/72/moy/57568.jpg

Rio vs. Wenecja!!
0-1

//photo.missfashion.pl/pl/1/72/moy/57569.jpg

Nagroda publiczności dla:
//photo.missfashion.pl/pl/1/72/moy/57570.jpg

Nagrody sponsorowały Solomona, Sartani i Mikacz.

Słów kilka od jurorek:
Solomona:
Widzę, że Wenecja skradła wasze serca jak i moje. Wygrała pojedynek "Wenecja vs Rio" i do tego zdominowała podium. Ucieszyłam się z możliwości narysowania tylu rysunków mego wymarzonego weneckiego karnawału. Jak widać są 2 dwa pierwsze miejsca. Oba w pełni zasłużone. Do obu podeszłam w zupełnie inny sposób, gdyż każde jest inne. Likoris - nawet nie starałam się użyć kolorów, bo twoje wykonanie (cienie, kolorowanie) jest nie do przebicia. Tyle pracy i wysiłku, sztuką jest tak umieć cieniować. Dlatego w twojej pracy postawiłam na odsłonięciu tego co mogło być ukryte pod maską. serowakanapka - w twoim przypadku kolorki to siła i ożywiają obrazek. Tak więc musiałam je uwydatnić. Plus dodałam tło, by twa miss nie byłą samotna. Jest to jedyna praca na podium, która prezentuje karnawał w Rio. Na 2 miejscu znalazła się Ragnarook i od razu skradła me serce tą stylizacją. Urzekająca twarz. A na 3 ulokowała się KimKas i jej trochę inne podejście do stylu karnawału weneckiego. Za wygraną w pojedynku (Rio vs Wenecja) nagrodą jest wspólny rysunek. Tak więc zwycięzcy mogą podziwiać swą miss na 2 artach. Reszcie się udało, bo postawili na wygraną drużynę. Tłem do zbiorowego rysunku były zdjęcia, które sama zrobiłam będąc w Wenecji i nimi się inspirowałam. Podziękowania dla wszystkich uczestników, szczególnie dla tych co wykonali prace plastyczne. Czy od czasu do czasu mamy organizować tego typu pojedynki? Napiszcie w postach.

Mikacz:
Jako że nie jestem typem imprezowym, a z domu wychodzę tylko gdy muszę - kibicowałam raczej Wenecji. Karnawał w Rio jest krzykliwy i ociekający seksem, podczas gdy Wenecja ukrywa się za maskami, za pełnymi przepychu strojami i intrygującą nutą tajemnicy. Wenecki karnawał jest zdecydowanie bardziej fascynujący - czaruje i hipnotyzuje, a po ilości zgłoszeń i zdecydowanej wygranej drużyny weneckiej widzę, że nie tylko ja tak uważam.
Mimo to, dziewczyny z pierwszych miejsc (tak, obie) urzekły mnie swoimi świetnymi pracami. Włożyłyście w nie pewnie sporo pracy i za to serdecznie wam dziękuję - miło było zobaczyć takie piękne zgłoszenia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Jeśli chodzi o stylizacje - moją faworytką była Yubin, która stworzyła prawdziwie wenecką, przytłaczającą przepychem kreację. Piękna!

Sartani:
Chciałabym Wam podziękować za wzięcie udziału w tym konkursie, ponieważ karnawał jak i maski są jednym z tematów, które uwielbiam i patrzenie po Waszych pracach i inspiracjach, było naprawdę ciekawe. Wasza "zawzięta" rywalizacja typu "jest tak dużo Wenecji, że trzeba zrobić Rio", mnie bawiła /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Szczególnie chciałam podziękować i pogratulować osobom, które włożyły trochę więcej wysiłku i zrobiły rysunki. Cieszę się, że mogłam ocenić Wasze zacne prace i za to szczególnie gratuluję I miejsca.
Ragnarook zachwyciła mnie od razu jak tylko wstawiła stylizację. Moje oko wpadło jak śliwka w kompot i jestem zadowolona, że tak cudownie wiedziałaś kiedy wstawić swoją miss.
Również gratuluję III miejscu, które zajęła KimKas, połączenie kolorów i poszczególnych elementów stawia - wbrew pozorom - całość bardzo kolorowo. Przyjemnie zawiesić na niej wzrok na dłuższą chwilę.
Podsumowując - brak podsumowania /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/72/moy/57571.jpg

Lilith:
Wielkie ukłony dla Wszystkich osób, które zgłosiły swoje prace na III edycji KK. Zwłaszcza, największe powinny być kierowane w stronę tych, którzy wstawili obrazki, bo są imponujące. Szczerze powiedziawszy tematyka karnawałów jest mi obca, więc ciężko mi cokolwiek więcej napisać. Chciałabym jednak zaznaczyć, że prace Likoris I serowakanapka skradły moje serducho doszczętnie. Wybór był bezsprzeczny i chyba bym się z resztą jury zjadła jakby podium tak nie wyglądało /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Wielkie gratulacje i mam nadzieję, że następny temat będzie dawał Wam tyle radości co ten!


Ogłaszamy nowy temat w Krainie Konkursów!!

Niektórych napawają obrzydzeniem, inni je hodują, a jeszcze inni nawet zjadają.
Świat insektów jest różnorodny, a ich ciała składają się z najróżniejszych dziwnych narządów. Szczękoczółki, odnóża, skrzydełka, żądła, pancerze. Niektóre obrzydliwe i kojarzące się z brudem, jak karaluch, inne piękne i porównywane z delikatnością, czyli motyle.
Wybór macie jak zwykle dowolny, z wręcz nieograniczonej ilości najróżniejszych poczwar wielonożnych, bądź beznożnych. Wszelkiej maści robaki, insekty, ćmy.
Chcemy abyś stworzyła stylizację nawiązującą do tematyki insektów. Powiązanie dowolne, tylko pamiętaj aby je nam wszystkim wytłumaczyć.

//photo.missfashion.pl/pl/1/72/moy/57572.jpg
//photo.missfashion.pl/pl/1/72/moy/57573.jpg

Zgłoszenia przyjmujemy do 20. 02.2016 r.

Na faworyta głosować można do 27.02.2016 r.

Świat Insektów!

Powodzenia!

Ostatnio zmieniony przez Lilithia (11-02-2016 o 11h59)

Offline

#78 06-02-2016 o 22h57

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Pięknie dziękuję za trzecie miejsce oraz opinie na temat mojej stylizacji /modules/forum/img/smilies/content3.gif  Miło mi stać na podium z Ragnarook, serowakanapka i Likoris, którym z tego miejsca składam wielkie gratulacje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Nagrody prezentują się wspaniale (szkic dla Likoris i zbiorowy rysunek dla drużyny weneckiej to prawdziwe majstersztyki) ♥

Prywatnie lubię rywalizację, więc z mojej strony trzy razy tak dla organizowania tego typu pojedynków ^-^

I kolejny świetny temat w krainie konkursów! Akurat na biologii kończę (kończę to może za dużo powiedziane - zostały jeszcze całe stawonogi, mięczaki i szkarłupnie), dział o bezkręgowcach, więc któreś z omawianych na lekcji stworzonek zwłaszcza jak zawalę na sprawdzianie jego budowę lub cykl życiowy z pewnością będzie świetną inspiracją do stworzenia stylizacji ze świata insektów :>

Offline

#79 07-02-2016 o 10h45

Miss'na poziomie
Solomona
...
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 4 205

Jakby tak kogoś zastanawiało z jakich zdjęć korzystałam rysując obrazek dla wygranej drużyny. Nawet będąc w Wenecji łaziłam po jakiś bocznych uliczkach XD.
http://i65.tinypic.com/28ixnab.jpg


https://78.media.tumblr.com/tumblr_mdmrytUnPJ1qimfrko1_500.gif

Offline

#80 07-02-2016 o 10h50

Miss'Sensei
Ragnarook
...
Miejsce: go to sleep
Wiadomości: 895

haha jakie to wszystko śliczne bosze <3 takie selfie z kim kas rozwaliło mój cały dzisiejszy dzień w wielki pozytyw xd umieram ze śmiechu  , naprawdę jest to piękne śliczne rysunki  <3 dziękuję bardzo że moja stylizacja się wam podobała mnie za to bardzo podobał się ten konkurs takie klimaty to coś fantastycznego sama kiedyś chciała bym pojechać na takie karnawały by poczuć ich magię ;3 no i gratuluję pozostałym uczestniką bo każda kreacja była fantastico ;3

Offline

#81 07-02-2016 o 12h42

Miss'Supersonik
Yubin
╭∩╮(︶︿ ︶)╭∩╮
Wiadomości: 10 824

Wspaniałe rysunki :3 Najbardziej podobają mi się chyba te z pierwszego miejsca. Nie powiem, żeby nowy temat mnie zachwycił, bo raczej mnie przeraził, ale może uda wymyślić mi się coś kreatywnego /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Gratulacje dla wszystkich uczestniczek.


//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80588.jpg

Offline

#82 07-02-2016 o 15h24

Miss'Fuzja
Lajna
Nie być raniony to wspaniałe uczucie tylko kiedy ostatni raz go doznałam?
Miejsce: Każdy kwiat musi w końcu zakwitnąć
Wiadomości: 6 165

Gratulacje dla wszystkich zwyciężczyń oraz pozostałych uczestniczek.Podium wygląda cudownie a ten wspólny rysunek z Wenecji jest śliczny ^^ Nowy temat jest lekko intrygujący może się coś wymyśli /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


                  "Przyszłość potrafi być bardziej świetlna niż mroczna przeszłość"                                                       
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/ee/08/4f/ee084f654ac406d362ee0db97aa92665.jpg

Offline

#83 07-02-2016 o 17h27

Miss'Sensei
Sartani
Shadow of my life
Miejsce: Wygwizdów..
Wiadomości: 1 120

A ja chciałam Was zainspirować moją stylizacją mrówki ;] To jeden z robalków, które mało kto lubi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/54/gd/43184.jpg
PS: Nie żebym Wam podpowiadała, ale Solomona bardzo chętnie zobaczyłaby modliszkę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


https://photo.missfashion.pl/pl/1/103/gd/82208.jpg

Offline

#84 09-02-2016 o 13h00

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

A stanę sobie zaraz za Sertani by przyćmić ją blaskiem mojego roztocza!
jak chcecie to moze byc to zombie modliszka XD
Stylizacja ta występowała juz w innym konkursie,
lecz postanowiłam ją trochę podrasować ii dopracować. (n˘v˘•)¬
Oto moje powabne robaczysko
★~(◡△◡✿)  (ノ・ω・)ノ ♡♡♡♡

//photo.missfashion.pl/pl/1/73/moy/57768.jpg

Offline

#85 09-02-2016 o 14h40

Miss'Sensei
Ragnarook
...
Miejsce: go to sleep
Wiadomości: 895

co poniektórzy oślepną od mojej wizji tego robaka ale cóż okuliści będą mieć trochę roboty .
Przedstawiam modliszkę powiem szczerze od początku konkursu miałam ochotę ją zrobić biorąc pod uwagę że lubię te które imitują kwiaty i stają się ich częścią gdzie czekają wytrwale na swoją ofiarę , ok bez dalszego gadania i ociągania się miejmy to za sobą zanim się rozmyślę xD
//photo.missfashion.pl/pl/1/73/moy/57769.jpg
NIGDY NIE ROBIŁAM TAK KOLOROWYCH STYLIZACJE TO MNIE PRZERAŻA ZWŁASZCZA TEN RÓŻ xD

Offline

#86 09-02-2016 o 18h12

Miss'na całego
Pythia
...
Wiadomości: 485

Link do zewnętrznego obrazka
Ja zdecydowałam się przedstawić wenezuelską ćmę pudlową. Gatunek ten został odkryty dopiero w 2009 roku, i często pojawia się w rankingach najdziwniejszych zwierząt świata. Nietypowy owad szybko stał się ulubieńcem internautów, bohaterem memów (mówiących, że to żadna ćma, tylko pokemon), powstały także przedstawiające go maskotki. W stylizacji chciałam oddać przede wszystkim puszystość i uroczość tego zabawnego stworzonka, chciałam też, by stylizacja była nieco creepy (bo w końcu ćmy to nocne stworzenia, kojarzące się z mrokiem, w przeciwieństwie do motyli).

Inspiracje:


(stylizacja edytowana za zgodą Solomony)

Ostatnio zmieniony przez Pythia (10-02-2016 o 13h34)

Offline

#87 09-02-2016 o 20h07

Miss'Supersonik
Yubin
╭∩╮(︶︿ ︶)╭∩╮
Wiadomości: 10 824

Stylizacja przedstawia królową szerszenia europejskiego

Link do zewnętrznego obrazka

szerszeń europejski



Stylizacja przedstawia królową szerszenia europejskiego i jest ona bardziej inspirowana moją wyobraźnią niż rzeczywistym wyglądem owada. W stroju znajdują się charakterystyczne elementy dla wyglądu szerszenia takie jak rudawe ubarwienie i żółty odwłok w czarne pasy, oraz atrybuty takiej jak korona symbol władzy oraz złoto uosabiające bogactwo.


//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80588.jpg

Offline

#88 12-02-2016 o 00h34

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Garść informacji z Wikipedii i kilka zdjęć


Z Chrysoperlami zetknęłam się na żywo po raz pierwszy (i jak dotąd niestety ostatni), mając 11 lub 12 lat, w domku letniskowym na mazurach. Początkowo trochę się bałam nieznanych owadów (A co jeśli wplącze mi się we włosy/udziabie/połkn go przez sen?), jednak moi rodzice zażegnali mój lęk, wymyślając na szybko, że w dzieciństwie dość często widywali je w pobliżu zbiorników wodnych, a potocznie zwano je wróżkami (^u^) Dziś, gdy minęło kilka lat od tych wydarzeń i uczę się biologii na licealnym rozszerzeniu, żałuję, że nie mam żadnego ich zdjęcia, ponieważ strasznie mnie nurtuje następujące pytanie: Z którym z występujących w naszym kraju gatunkiem tego owada miałam okazję tak blisko koegzystować?
Stylizacja insekta z rodzaju Chrysoperla (inspirowana zdjęciami z internetu, a po części także i własnymi wyobrażeniami "wróżek"):
//photo.missfashion.pl/pl/1/73/gd/57865.jpg

Offline

#89 13-02-2016 o 10h42

Miss'Sensei
Sartani
Shadow of my life
Miejsce: Wygwizdów..
Wiadomości: 1 120

Jak dotąd zgłosiło się 5 osób, dziołszki - przypominam, że został Wam jeszcze tydzień na oddawanie swoich stylizacji, a wiem, że wśród Was znajdą się dusze, które uwielbiają robale (tworzyć) /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Jestem ciekawa co jeszcze potraficie z siebie wykrzesać, czy zrobicie godną siebie chociażby muchę albo tzw. prusaka. Czekamy z podekscytowaniem na dalsze zgłoszenia.


https://photo.missfashion.pl/pl/1/103/gd/82208.jpg

Offline

#90 16-02-2016 o 20h30

Miss'na poziomie
Solomona
...
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 4 205

PODBIJAM
Link do zewnętrznego obrazka
Może ktoś jeszcze skusi nas swym robaczkiem?

Ostatnio zmieniony przez Solomona (16-02-2016 o 20h31)


https://78.media.tumblr.com/tumblr_mdmrytUnPJ1qimfrko1_500.gif

Offline

#91 17-02-2016 o 11h13

Miss'Fuzja
Lajna
Nie być raniony to wspaniałe uczucie tylko kiedy ostatni raz go doznałam?
Miejsce: Każdy kwiat musi w końcu zakwitnąć
Wiadomości: 6 165

A co mi tam szkodzi. Oto mój karaluch.Jest raczej straszny i do tego widać że ktoś próbuje się go pozbyć.Insekt ten nie należy do tych lubianych.Nie wspominając już o ich wyglądzie.
//photo.missfashion.pl/pl/1/73/moy/58243.jpg


                  "Przyszłość potrafi być bardziej świetlna niż mroczna przeszłość"                                                       
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/ee/08/4f/ee084f654ac406d362ee0db97aa92665.jpg

Offline

#92 21-02-2016 o 13h07

Miss'na poziomie
Solomona
...
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 4 205

PRZEDŁUŻENIE KONKURSU
Link do zewnętrznego obrazka

Konkurs zostaje przedłużony o tydzień. Zgłoszenia można dodawać do 27 lutego.
Czy ktoś nas uraczy jeszcze jakimś owadem? Simba będzie dumny.


https://78.media.tumblr.com/tumblr_mdmrytUnPJ1qimfrko1_500.gif

Offline

#93 28-02-2016 o 19h00

Miss'Sensei
Sartani
Shadow of my life
Miejsce: Wygwizdów..
Wiadomości: 1 120

Wczoraj o północy zakończył się konkurs. Z powodu małej ilości zgłoszeń, nie będzie głosowania na faworytkę. Dziękujemy Wam za Wasze stylizacje i prosimy o oczekiwanie na wyniki ^^


EDIT: Z powodów technicznych jak i głównie mojej winy, będzie mała obsuwa w dodawaniu wyników. Chciałam Was za to przeprosić, jednak na pocieszenie, poinformować również, że będą ogłoszone przez Lilithia już jutro.

Ostatnio zmieniony przez Sartani (12-03-2016 o 10h58)


https://photo.missfashion.pl/pl/1/103/gd/82208.jpg

Offline

#94 13-03-2016 o 22h17

Miss'nieobczajona
Lilithia
...
Miejsce: Olsztyn
Wiadomości: 28

Wyniki IV edycji Krainy Konkursów

W IV edycji Krainy Konkursów w temacie „Owady” zwyciężyły:

//photo.missfashion.pl/pl/1/75/moy/59675.jpg
Pythia

//photo.missfashion.pl/pl/1/75/moy/59676.jpg
Yubin


//photo.missfashion.pl/pl/1/75/moy/59677.jpg

II miejsce zajęły:

//photo.missfashion.pl/pl/1/75/moy/59678.jpg
KimKas

//photo.missfashion.pl/pl/1/75/moy/59679.jpg
Lajna


//photo.missfashion.pl/pl/1/75/moy/59681.jpg

III miejsce:

//photo.missfashion.pl/pl/1/75/moy/59682.jpg
Ragnarook

//photo.missfashion.pl/pl/1/75/moy/59683.jpg
serowakanapka


//photo.missfashion.pl/pl/1/75/moy/59684.jpg

Nagrody sponsorowały: Solomona i Sartani

Specjalny prezent dla serowakanapka od Sartani
//photo.missfashion.pl/pl/1/75/moy/59685.jpg

Słów kilka od jurorek:

Solomona:
Oczekuj nieoczekiwanego. Zdecydowałyśmy się na podwojone podium z racji małej ilości prac. Stylizacje nas tak urzekły, że cieszyłam się z możliwości nagrodzenia każdej. Każda praca na to zasłużyła. Powstały trochę nietypowe obrazki, ale moim zdaniem wyszło im to na dobre. Oczywiście wolałabym by prac konkursowych było więcej, ale w tym przypadku nie żałuję. Dziękuję wytrwałym uczestniczkom. Jak widać wytrwałość popłaca i jest nagradzana. Co do stylówek: każda trzymała wysoki poziom, ale zauroczyła mnie ćma od Pythia. Aż chciałoby się adoptować taką ćmę i ją głaskać, i głaskać, i głaskać ....

Mikacz:
Tym razem zgłosiło się niewiele osób (cóż, temat, choć inspirujący, z pewnością do łatwych nie należał), a na dodatek wszystkie stylizacje zgłoszone do konkursu były na bardzo wysokim poziomie, więc wybór mojej faworytki był ciężki. W każdej znalazłam coś, co mi się podobało - u serowakanapka był to ogólny zamysł i świetna kolorystyka, u Ragnarook - urzekająca "twarz" modliszki i mnogość barw, u Yubin świetne odwzorowanie ubarwienia szerszenia europejskiego, u KimKas jakaś taka eteryczność i przyjazne wrażenie jakiej sprawia jej owad, a u Lajna mordka i ogólną "obrzydliwość" karalucha. Serio, moje panie, jesteście świetne. Tymczasem moje zimne serce (i nie tylko moje) skradła Pythia ze swoją cudowną ćmą pudlową. Jest genialna, taka puchata i śliczna, aż chciałoby się ją pogłaskać. Cudne odwzorowanie! Gratuluję wszystkim i zapraszam do wzięcia udziału w kolejnej edycji!

Sartani
Przede wszystkim chciałabym podziękować osobom, które wzięły udział w tym konkursie. Z tego co zauważyłam był trudny, chociaż robali jest od groma i nie są jakoś tragicznie ozdobione żeby Nine i ilość warstw nie podołała ;]. Jest mi również miło, że zgłosiło się 6 osób, dzięki temu miałyśmy ładne pole do popisu (zwłaszcza Solomona). serowakanapka - tyle złego chcesz zrobić mojej mrówce. Twoja inspiracja bardzo mi się spodobała, bo jednak nie każdemu chciałoby sie robić małego upierdliwego roztoczaka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Ragnarook - barwy i dopasowanie wszystkiego jest po prostu mega, bardzo przyjemnie patrzyło się na Twoją stylizację, kiedy ją wstawiłaś. Taki uroczy kolorowy rodzynek. Pythia - Ćma Ci wyszła genialnie, pięknie dobrane elementy stylizacji. Piękno wszystkiego dało mi w oczy xD Yubin - zakochałam się w Twojej królowej szerszeni od razu jak tylko weszła na rynek - ten włos, oko, kibić, jak i w przypadku Pythia dało mi po oczach, ale tak, że bezwarunkowo dostałyście I miejsce.KimKas - oczy kosmitki wykorzystane do uroczej stylizacji, całość dopełniona jasną zielenią i nutą cytrusa. Bardzo przyjemny chrysoperlak /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.pngLajna - świetny pomysł na karalucha, te robale spędzają sen z powiek, są brzydkie i mają skrzydełka :< Ale Twój jakoś taki uroczy mi się wydał (jak żaden inny).
Gratuluję pomysłowości, przyjemnie było Was tu gościć, lecz wyniki czas ogłosić i w drogę. (nie, to wcale nie miało się rymować ;])

Lilithia
Wasza pomysłowość mnie totalnie zadziwiła! Prace były niesamowite. Zakochałam się po uszy we włochatej, pudlowej ćmie, którą przygotowała Pythia. Prac było niewiele, ale nie sposób było nie docenić którejkolwiek z nich, ponieważ poziom zaprezentowałyście bardzo wysoki. Oby więcej takiej kreatywności /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Kolejny temat w „Krainie Konkursów”!

Tym razem wystrzelmy się wszyscy w kosmos! Wśród dryfujących komet i bezkresu poszukajmy swojego miejsca. Chcemy abyś stworzyła stylizację oraz deco pomieszczenia nawiązując do kosmicznych przestrzeni, światów sci-fi, albo ulubionych uniwersów kosmicznych.  Popularny ostatnio świat Star Wars, czy klasyka serialowa Star Trek, a może masz stworzoną w swojej głowie własną wizję kosmicznych podbojów? Zostawiamy Ci kilka inspiracji. Od Ciebie zależy na jaką planetę nas zaprowadzisz!

//photo.missfashion.pl/pl/1/75/moy/59686.jpg

Na prace czekamy do 26.03.2016 r.
Na faworyta głosować możecie do 02.04.2016r.

„KOSMOS”! (miss+deco)

Powodzenia!

Offline

#95 13-03-2016 o 22h52

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

D: Nie rozumiem przesłania obrazka od Sertani xD
Czy chcesz mnie zadziobać czy posmarować masełkiem ;> ?

Offline

#96 13-03-2016 o 23h06

Miss'na całego
Pythia
...
Wiadomości: 485

Bardzo dziękuję za dyplom i rysunek (przecudowny!) i gratuluję wszystkim uczestniczkom /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#97 14-03-2016 o 18h43

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Bardzo dziękuję za drugie miejsce i nagrody oraz gratuluję pozostałym uczestniczkom /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Dyplomy są piękne, a rysunki wprost przeurocze, nie sposób się na nie napatrzeć *o*
Jak zobaczyłam nowy temat, dosłownie zapiszczałam z radości (a to nie zdarza mi się często). Po prostu jak dobrany pode mnie. Mam już całe mnóstwo pomysłów na to, co mogłabym zrobić (jakby co, to mogę się z kimś podzielić ;D) Teraz tylko sprawdzić zasoby  w szafie i mieszkaniu pod kątem realizacji chociaż jednego z nich i spróbować coś stworzyć ^^

Offline

#98 14-03-2016 o 20h36

Miss'Supersonik
Yubin
╭∩╮(︶︿ ︶)╭∩╮
Wiadomości: 10 824

Bardzo dziękuję /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Wszystkie obrazki i dyplomy są cudne ♥ Jestem nimi zachwycona :> Gratulacje dla wszystkich uczestniczek


//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80588.jpg

Offline

#99 15-03-2016 o 21h02

Miss'Sensei
Ragnarook
...
Miejsce: go to sleep
Wiadomości: 895

jestem zachwycona tymi robaczkami jak słodko wyszły na tych obrazkach jesteście świetne  konkurs też był bajeczny. Świetna to była zabawa :3 dziękuję za obrazek i miejsce na podium ♥

Offline

#100 15-03-2016 o 21h45

Miss'Fuzja
Charlotte5
“Elegance is the only beauty that never fades.”
Miejsce: Miami
Wiadomości: 5 762

//photo.missfashion.pl/pl/1/75/moy/59753.jpg

//photo.missfashion.pl/pl/1/75/moy/59754.jpg

A właściwie "Pani Kosmosu na zdjęciu z lat 20 XX wieku".
Ciekawe, czyż nie? Może opowiem dokładniej o tym dosyć dziwnym zjawisku.


"14 lipca 1927 r. w czasie ziemskim
Siedziba Wszechmogącej Pani Kosmosu, gdzieś pośrodku nieznanej ludzkości galaktyki.


- Kochanie! - zawołała płomiennowłosa kobieta do kogoś siedzącego na kanciastej sofie. Zaczytany w "kosmicznym expressie" mężczyzna przewrócił oczami i odgarnął czarny kosmyk włosów z bladej twarzy.
- Co się stało?! - krzyknął poirytowany do swojej lubej. Cóż ona znowu zrobiła? - pomyślał. Kobieta weszła do pomieszczenia ubrana inaczej niż zwykle. Miała na sobie ziemski strój. Jedyne, co zostało z jej wcześniejszego ubioru to gorset. Jej ukochany przetarł oczy ze zdumienia.
- Ładnie mi? - Pani Kosmosu zdjęła gogle i zatrzepotała długimi, kolorowymi rzęsami.
- Pięknie, tylko że... - zawahał się na chwilę. - Czemu założyłaś akurat TO?
- No bo tak mi się podoba i już! - krzyknęła kapryśna dama. - Masz, to jest aparat fotograficzny z Ziemi. Podkradłam go. W końcu Kosmos jest mój, Ziemia jest w kosmosie, a aparat na niej. Więc w sumie nie podkradłam. Wzięłam sobie.
- No i co ja mam z tym zrobić? - spytał nieco zdezorientowany mężczyzna. Kobieta przewróciła oczami, a jej włosy zmieniły kolor na purpurowy w żółte plamy.
- No jak to co? Chodź na zewnątrz, cykniesz mi zdjęcie!"

Oto historia tej stylizacji. Po prostu Pani Kosmosu spodobał się styl Ziemianek z tamtego okresu, wzięła sobie aparat i jej luby cyknął jej zdjęcie.

//photo.missfashion.pl/pl/1/75/moy/59756.jpg

A tutaj Pani Kosmosu podczas sprawdzania stanu galaktyk i wymiarów (w tym czasoprzestrzeni, którą zagiął jakiś kosmita z odległej planety) i naprawiania szkód, które wyrządziły jakieś nieodpowiedzialne istoty. Musi ukarać je jakimś meteorytem. Jest czarno-biało, ponieważ to kolejne zdjęcie zrobione aparatem z lat 20.


~

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4 5 6