Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 ... 6

#1 02-10-2015 o 10h38

Miss'towarzyska
Ryuu
I don't wanna die But I ain't keen on living either
Miejsce: I will follow him, he is my destiny.
Wiadomości: 2 365

Tutaj, możemy wypowiadać na temat nowego eventu w grze. Rzeczy jakie, można otrzymać są bardzo ciekawe sama dostałam "jedno darmowe zdjęcie z gwiazdą i ubranka".

Q....Q oszczędności pójdą papa;/
-50% na zakupy w butiku plus odblokowanie wszystkich ubranek ;/
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
O co chodzi z kuferkami?
Kuferki z niespodzianką zawierają bonus w grze.

Cena kuferka jest niższa niż jego realna wartość. Na przykład: kuferk o wartości 6 000 MM kupisz za 3 000 MM.

Nie możesz poznać zawartości kuferka przed jego zakupem.

W kuferku możesz znaleźć: ubrania,  dodatkowe partie mini-gry, darmową podróż, punkty miss nastroju etc.

W  każdym kuferku macie do wyboru dwie opcje:
- albo kupujecie kuferek w standardowej cenie za 3500 MM (obniżka - 50%) z jednym kolorem ubrania lub akcesoriów
- albo kupujecie kuferek za  9000 MM ( obniżka -80% ) z 10 kolorami ubrań lub akcesoriów + bonus 1000 MN
(Będziecie mogły także kupić brakujące kolory po zakupie standardowego kuferka.)

Niektóre bonusy mają ograniczoną datę ważności i/lub zasięg (np. niedostępny do wszystkich podróży).

Jeżeli bonus jest dostępny, to pojawi się wiadomość lub przycisk, aby cię o tym poinformować. W przeciwnym razie bonus nie jest dostępny na danej stronie.

Bonusy w sklepie nie kumulują się, ale następują po sobie (najpierw bonus przez 2h, potem kolejne bonusy, jeśli je posiadasz.)

Podczas zakupu kuferka z niespodzianką zobaczysz dokładną listę z jego zawartością (podgląd produktów, okres ważności bonusu, czy został wykorzystany czy nie; jeśli został wykorzystany, to wyświetli się na szaro).*

WAŻNE: Wejście do sklepu aktywuje obniżkę/odblokowanie ubranek z wyższych poziomów.

*zgodne z FAQ i Pomocą


https://66.media.tumblr.com/150a383a6763c516fd9da09ca43b8835/tumblr_n7gnbfpTGU1su04fao1_r1_500.gif

Offline

#2 02-10-2015 o 10h44

Miss'Platynowa
Nerra
''Nie jestem szalona. Moja rzeczywistość jest tylko inna niż twoja''
Miejsce: Przystań Lotosów
Wiadomości: 15 684

Cóż ja się podkusiłam na wszystkie xd Eh była sobie kasa na KH xd


https://i.pinimg.com/originals/aa/29/0f/aa290fea3c8bc9288430b505cf9d93c7.jpg

Offline

#3 02-10-2015 o 10h47

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 21

ja dostała parę ciuszków, darmową wizytę w salonie karnacji, dodatkową partię gry w "zdrapce" i "posprzątaj w swojej torbie" darmową podróż w królewskim apartamencie, Darmowe MN , darmową wizytę u fryzjera iiii -50% w butiku przez 2 godziny  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png  /modules/forum/img/smilies/coeur.gif  /modules/forum/img/smilies/coeur.gif  /modules/forum/img/smilies/coeur.gif  extra !!  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/cool.png

Offline

#4 02-10-2015 o 10h55

Miss'Supersonik
Yubin
╭∩╮(︶︿ ︶)╭∩╮
Wiadomości: 10 824

Kupiłam wszystkie i póki co jeszcze nie żałuję ale pewnie za jakieś 2 godziny zacznę XD Bardzo podobają mi się te stroje chociaż wolałabym je w różnych wariantach kolorystycznych


//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80588.jpg

Offline

#5 02-10-2015 o 11h03

Miss'na całego
Kharanne
Trust in dreams, for in them is hidden the gate to eternity.
Miejsce: Błąkam się po Trójmieście
Wiadomości: 465

Ja kupiłam trzy. Był to błąd, bo -50% i obie wycieczki do chin i kenii sprawiły, że od razu tam pojechałam i wykonałam zaległe zadania - i tyle z kasy na KH ;(


https://photo.missfashion.pl/pl/1/105/gd/83475.jpg

Offline

#6 02-10-2015 o 11h05

Miss'OK
Shillo
Your eyes are empty like your bed...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 1 419

Ja akurat zapasy MM na Halloween mam dość spore i myślę nawet, że jeszcze trochę mi po krainie zostanie, więc wykupiłam bez większego bólu wszystkie kuferki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Ciuchy są przecudowne, zwłaszcza te od cesarzowej. Ta górna część od sukienki (taka fioletowawa) *o*
Poza tym darmowe zmiany karnacji, fryzury i makijażu na pewną przydadzą się na KH (nie widziałam przy nich ograniczeń czasowych?), tak samo darmowe fotki z gwiazdami ;3 Dodatkowe partie gier takie sobie, bo i tak w nie nie gram. Odblokowanie ubrań z wyższych poziomów również nie dla mnie. Skusiło -50% do butiku, ale jakoś nawet nie wiem co mam kupić, więc niestety przepadnie. Poczekam na zimowe zniżki u Nine, wtedy rabat będzie nawet większy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Ogólnie piątkowa nowość bardzo fajna, coś nowego i bardzo doceniam inwencję, ale widać jak na talerzu, że zaczyna się dojenie graczy z kasy przed Halloween, coby potem doładowywali konta /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#7 02-10-2015 o 11h20

Miss'Platynowa
Nerra
''Nie jestem szalona. Moja rzeczywistość jest tylko inna niż twoja''
Miejsce: Przystań Lotosów
Wiadomości: 15 684

Zgadzam się z Rubiskiem.. szkoda, że nie ma innych wersji kolorystycznych


https://i.pinimg.com/originals/aa/29/0f/aa290fea3c8bc9288430b505cf9d93c7.jpg

Offline

#8 02-10-2015 o 11h23

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Shillo napisał

Ja akurat zapasy MM na Halloween mam dość spore i myślę nawet, że jeszcze trochę mi po krainie zostanie, więc wykupiłam bez większego bólu wszystkie kuferki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Ciuchy są przecudowne, zwłaszcza te od cesarzowej. Ta górna część od sukienki (taka fioletowawa) *o*
Poza tym darmowe zmiany karnacji, fryzury i makijażu na pewną przydadzą się na KH (nie widziałam przy nich ograniczeń czasowych?), tak samo darmowe fotki z gwiazdami ;3 Dodatkowe partie gier takie sobie, bo i tak w nie nie gram. Odblokowanie ubrań z wyższych poziomów również nie dla mnie. Skusiło -50% do butiku, ale jakoś nawet nie wiem co mam kupić, więc niestety przepadnie. Poczekam na zimowe zniżki u Nine, wtedy rabat będzie nawet większy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Ogólnie piątkowa nowość bardzo fajna, coś nowego i bardzo doceniam inwencję, ale widać jak na talerzu, że zaczyna się dojenie graczy z kasy przed Halloween, coby potem doładowywali konta /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


Oddałaś w swoim komentarzu wszystko to, co sama myślę na ten temat. Z wyjątkiem gier, bo w te akurat grywam. Pomysł świeży i zaskakujący. Nie byłam wstanie przerwać klikania w kuferki, więc ta nowa inicjatywa wyszła im zgrabnie  :3

Offline

#9 02-10-2015 o 11h50

Miss'ujdzie
zabeczka1948
...
Miejsce: L-ny
Wiadomości: 207

Ikan napisał

Shillo napisał

Ja akurat zapasy MM na Halloween mam dość spore i myślę nawet, że jeszcze trochę mi po krainie zostanie, więc wykupiłam bez większego bólu wszystkie kuferki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Ciuchy są przecudowne, zwłaszcza te od cesarzowej. Ta górna część od sukienki (taka fioletowawa) *o*
Poza tym darmowe zmiany karnacji, fryzury i makijażu na pewną przydadzą się na KH (nie widziałam przy nich ograniczeń czasowych?), tak samo darmowe fotki z gwiazdami ;3 Dodatkowe partie gier takie sobie, bo i tak w nie nie gram. Odblokowanie ubrań z wyższych poziomów również nie dla mnie. Skusiło -50% do butiku, ale jakoś nawet nie wiem co mam kupić, więc niestety przepadnie. Poczekam na zimowe zniżki u Nine, wtedy rabat będzie nawet większy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Ogólnie piątkowa nowość bardzo fajna, coś nowego i bardzo doceniam inwencję, ale widać jak na talerzu, że zaczyna się dojenie graczy z kasy przed Halloween, coby potem doładowywali konta /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


Oddałaś w swoim komentarzu wszystko to, co sama myślę na ten temat. Z wyjątkiem gier, bo w te akurat grywam. Pomysł świeży i zaskakujący. Nie byłam wstanie przerwać klikania w kuferki, więc ta nowa inicjatywa wyszła im zgrabnie  :3


i ja się podpisuję pod waszymi słowami ... zrobiłam tak samo <3


To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

Offline

#10 02-10-2015 o 12h22

Miss'całkiem całkiem
Amilly
Kochać wszystkich, nikogo nie oszczędzać! ♥
Wiadomości: 90

Bardzo podkusiły mnie nowe stroje i korzyści typu darmowe zdjęcia gwiazd, fryzjer, makijaż itd. Wykupiłam wszystkie kuferki.

Jestem zadowolona z ich zawartości, ale... Ech... Bye bye moje MM oszczędzane na Halloween T_T


//photo.missfashion.pl/pl/1/50/moy/39608.jpg

Offline

#11 02-10-2015 o 12h24

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

O matuniu!  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/yikes.png Carska Rosja <3 Całe życie na to czekałam.
Oczywiście wykupiłam wszystkie kuferki i oczywiście nie zostanie mi nic na Halloween, bo zapewne przez te parę dni zbankrutuję /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez Evelyn (02-10-2015 o 12h25)

Offline

#12 02-10-2015 o 12h32

Miss'wow
Ayako81
Czuję się jakbym była szczelnie zamknięta, Przez stulecia samotna w nocy Czekam na kogoś kto...
Wiadomości: 507

Ja też połasiłam sie na kuferki wszystkie i oczywiście musiałam też doładować konto by nie być zbyt biedną na Kh XD


Ktoś zapytał znowu mnie,czy już odnalazłam czego chce,to przypadek stworzył plan,że odpowiedź znam.
Link do zewnętrznego obrazka

"Quod cibus est aliis, aliis est atrum venenum" 

Offline

#13 02-10-2015 o 12h37

Miss'Fuzja
Steno
Odliczanie do samodestrukcji: 10...9...8...
Miejsce: HotHarem- if u know.
Wiadomości: 5 284

Kupiłam wszystkie. Niech stracę.
I powiedzcie mi...jutro kuferki się resetują i lecimy od nowa czy jest TYLKO tych 5 do kupienia?

Bo jak się zresetują to mnie załamka weźmie ;A;



https://68.media.tumblr.com/cac66d438ae0420a5c451b84d53428d1/tumblr_oj4p3vhdFM1rkcev7o1_500.gif

Offline

#14 02-10-2015 o 13h01

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

To tylko piatkowa nowosc, wiec najpewniej nic wiecej sie nie pojawi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Zakladam, ze dali nam pare dni na wykupienie ich, zeby ludzie ktorzy za pierwszym zamachem nie maja na tyle MM na kupno zdolali nazbierac /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#15 02-10-2015 o 13h03

Miss'towarzyska
Ryuu
I don't wanna die But I ain't keen on living either
Miejsce: I will follow him, he is my destiny.
Wiadomości: 2 365

Mam niemiłe przeczucie, że jak kuferki będą się resetować.


https://66.media.tumblr.com/150a383a6763c516fd9da09ca43b8835/tumblr_n7gnbfpTGU1su04fao1_r1_500.gif

Offline

#16 02-10-2015 o 13h43

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

To chyba jakiś żart... Wygrałam darmowe zdjęcie z gwiazdą, więc poszłam na promenadę, żeby to wykorzystać - i co? Darmowa była tylko jedna próba, a trafiłam za trzecią... Eh. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png Chwyt marketingowy tak bardzo...
Kurczę, aż nie wiem, czy mi się opłaca otwierać nowe kuferki, bo na razie spróbowałam tylko z jednym... Jeśli jutro się nie zresetuje, to otworzę, bo ciuchy z carskiej Rosji są ok.


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#17 02-10-2015 o 13h55

Miss'nałogowa
Podoina
Umarłam?
Miejsce: Zimowy pałac Doni
Wiadomości: 2 965

łoooo...nie pokusiłam się i czytając post Zioła e tylko jedna próba to mi się odechciało. Niby ciągle kusi...ale jakoś tak mniej, bo liczyłam w sumie na to że będę mogła sobie a darmo gwiazdeczkę ustrzelić. No cóż, bywa, znowu będę niekompletna, ale KH też ma swoją cenę...a to autentyczne zdzieranie z nas mm. Urgh...


http://i65.tinypic.com/2mqru4x.gif

Offline

#18 02-10-2015 o 13h59

Miss'wow
Ayako81
Czuję się jakbym była szczelnie zamknięta, Przez stulecia samotna w nocy Czekam na kogoś kto...
Wiadomości: 507

W sumie z kuferków wszystkich jest 6 prób by gwiazdę ustrzelić przynajmniej mi sie tak trafiło


Ktoś zapytał znowu mnie,czy już odnalazłam czego chce,to przypadek stworzył plan,że odpowiedź znam.
Link do zewnętrznego obrazka

"Quod cibus est aliis, aliis est atrum venenum" 

Offline

#19 02-10-2015 o 14h29

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

Wreszcie mam na co wydać MM! <3
I to jeszcze prezenty w moim klimacie <3


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

#20 02-10-2015 o 14h32

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Już miałam Ci mówić, Moti, żebyś zostawiła na wycieczki, ale jak spojrzałam na ilość twoich pieniążków, to mi się paszcza zamknęła. XD

Cóż, oby kuferki się nie odnawiały... Mam ochotę je olać, bo ciuchy pewnie będą do kupienia, ale w sumie to sama nie wiem. XD Czy w każdym kuferku znajdują się punkty MN? Bo mi się trafiło 5 tysi i nie wiem, czy szukać dalej. XD


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#21 02-10-2015 o 14h39

Miss'na całego
Pythia
...
Wiadomości: 485

Kupiłam kilka na innej wersji językowej, i raczej nie jestem zachwycona. Ubrania są ładne, ale moim zdaniem mało praktyczne, i wielka szkoda, że tylko w jednym kolorze. Sam pomysł bardzo mi się podoba, i fajnie byłoby, gdyby w przyszłości pojawiało się więcej takich urozmaiceń (tylko błagam, nie przed Halloween! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png ).

Offline

#22 02-10-2015 o 14h46

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja obstawiam, że to jednorazowa przyjemność i jak ktoś już zdobył całe komplety to mu się nie odnowią kuferki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Portfel mam lżejszy, ale ciuszki niczego sobie, więc było warto, poza tym troćkę MN wpadło, nie jest źle /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#23 02-10-2015 o 15h07

Miss'towarzyska
Ryuu
I don't wanna die But I ain't keen on living either
Miejsce: I will follow him, he is my destiny.
Wiadomości: 2 365

Same ubranka z kuferków nie sa jakoś specjalnie drogie ;/ Na razie przejrzałam trzy kuferki pod tym wzgledem i cena najdroższego ubranka nie przekraczała 1000MM.
Mi się ubranka podobają są bardzo śliczne ;3


https://66.media.tumblr.com/150a383a6763c516fd9da09ca43b8835/tumblr_n7gnbfpTGU1su04fao1_r1_500.gif

Offline

#24 02-10-2015 o 15h11

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Skoro jest tylko jedna wersja kolorystyczna, to na 99% będą one dostępne u Nine. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
*pół minuty później*
Chociaż... Kto wie, po linczkach także znalazłam tylko jedną wersję kolorystyczną...

Ostatnio zmieniony przez Majerankowa (02-10-2015 o 15h11)


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#25 02-10-2015 o 15h19

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

Majerankowa napisał

Już miałam Ci mówić, Moti, żebyś zostawiła na wycieczki, ale jak spojrzałam na ilość twoich pieniążków, to mi się paszcza zamknęła. XD


Zostawiam,zostawiam,wszystko jest kalkulatored xD


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 ... 6