Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4

#26 19-09-2015 o 23h11

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

Akwamaryn - kamień szlachetny o barwie błękitnej, lub niebieskozielonej. Jest to przezroczysta odmiana berylu. Cytując Wikipedię: "Cechą charakterystyczną jest jego wygląd na tle niemetalicznej powierzchni; w zależności od ustawienia kryształu może być niebieski lub bezbarwny (dichroizm – dwubarwność)."

Więc przedstawiam wam mój akwamaryn:

http://i59.tinypic.com/fctl6g.png

a oto inspiracja: https://pl.wikipedia.org/wiki/Akwamaryn#/media/File:Akwamaryn013.jpg]Akwamaryn


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

#27 20-09-2015 o 22h39

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Agat

Agat jest kamieniem półszlachetnym. Ogółem bardzo mUa kamień, gdyż moje imię brzmi Agat(a), a na dodatek w miejscowości, w której mieszkam organizowane jest co roku Lato Agatowe. xD Czyli coś jakby jarmark, w czasie którego organizowana jest duża wystawa kamieni, której większą część agaty zajmują właśnie.

//photo.missfashion.pl/pl/1/63/moy/49676.jpg 

Ciocia Wikipedia mówi:
Agat (gr. agathos – 'dobry') – półszlachetny minerał, wielobarwna, wstęgowa odmiana chalcedonu. Nazwa pochodzi od rzeki Achates (dzisiaj Dirillo) w południowej Sycylii we Włoszech, gdzie wydobywano go już w starożytności.

Agaty powstają w geodach. Zbudowane są z wielu różnokolorowych, naprzemianległych, (najczęściej bladych) warstw. Powstawanie pasm było prawdopodobnie wynikiem zachodzących procesów wielokrotnego wydzielania się krzemionki z roztworów lub cyklicznego wytrącania się pigmentu w żelu krzemionkowym. Zróżnicowana jest też barwa agatów – powodują ją bardzo drobne wrostki różnych minerałów np. chlorytów, hematytu, goethytu. Przeważają warstwy szare, różowawe i brunatne, rzadko występują żywsze barwy: czerwone, zielone, czarne. Stąd stosowane bardzo często sztuczne barwienie agatów.


//photo.missfashion.pl/pl/1/63/moy/49677.jpg

A jakaś bliżej nieokreślona stronka, której niekoniecznie trzeba ufać, ale ja chcę mówi:
Agat (gr. agathos = dobry) - to wielobarwna, wstęgowa odmiana chalcedonu. Nazwa pochodzi od rzeki Achates (dzisiaj Dirillo) na południu Sycylii, gdzie wydobywano go już w starożytności. Agaty powstają w pustkach skalnych zwanych geodami. Zbudowane są z wielu różnokolorowych, naprzemianległych warstw. Powstawanie pasm było prawdopodobnie wynikiem zachodzących procesów wielokrotnego wydzielania się krzemionki z roztworów lub cyklicznego wytrącania się pigmentu w żelu krzemionkowym. Zróżnicowana jest też barwa agatów - powodują ją bardzo drobne wrostki różnych minerałów np. chlorytów, hematytu, goethytu. Przeważają warstwy szare, różowawe i brunatne, rzadko występują żywsze barwy: czerwone, zielone, czarne, żółte i niebieskie. Stąd stosowane bardzo często sztuczne barwienie agatów, zwłaszcza brazylijskich.

Właściwości:
Agat uchodzi za symbol bogactwa i długiego, udanego życia. Chroni noszącą go osobę przed wszelkim złem i dodaje sił witalnych. Wpływa pozytywnie na wzrok i skórę, łagodzi bóle głowy i gorączki. Aktywizuje siły obronne organizmu. Agat pomaga rozładować wewnętrzne napięcia i rozbudza popęd seksualny. Zapewnia też poczucie bezpieczeństwa. W astrologii przypisany jest znakom Byka i Koziorożca.


//photo.missfashion.pl/pl/1/63/moy/49675.jpg

A więc mój agat jest na bogato - specjalnie pogrubiłam fragment, który mnie do zrobienia takiej, a nie innej stylizacji nakłonił. Niestety ciężko było zrobić ładnie ułożone barwy, więc jest jak jest. ;D

Kamień Księżycowy

Cóż, jest to moim zdaniem jeden z ładniejszych kamieni półszlachetnych. Baaardzo kojarzy mi się z zimą, z mrozem... I z poświatą księżyca. Piękny. Stylizacja mojej miss jest nieco starsza, odgrzebana. Jednocześnie zimowa i przedstawiająca ten kamień po trochu.

//photo.missfashion.pl/pl/1/54/moy/42738.jpg

Zdjęcie przedstawiające kamień:

//photo.missfashion.pl/pl/1/63/moy/49682.jpg


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#28 21-09-2015 o 20h27

Miss'wow
hmurka444
♡♡♡...
Wiadomości: 731

Głosuję (bo chyba już można) na pierwszą stylizację Iremi i pierwszą stylizację Pineapple  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#29 21-09-2015 o 20h37

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Radośnie, acz z wielkim bólem, że tylko na jedną miss można głosować, głosuję na turmalin arbuzowy Saeniver. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Pozostałych faworytek nie wymienię, bo jest ich za dużooo, oj, za dużo! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#30 21-09-2015 o 20h41

Miss'Fuzja
Steno
Odliczanie do samodestrukcji: 10...9...8...
Miejsce: HotHarem- if u know.
Wiadomości: 5 284

A ja oddam swój głos na Roccoco i jej niesamowity fluoryt *^* chociaż połowa zgłoszonych przez dziewczyny stylizacji jest obłędna <3

Jak można wytypować trzy to:
Roccoco (zielony fluoryt) - faworytka! <3
Hyunn (szmaragd)
Martyr (rodochrozyt)

Ostatnio zmieniony przez Steno (21-09-2015 o 21h28)



https://68.media.tumblr.com/cac66d438ae0420a5c451b84d53428d1/tumblr_oj4p3vhdFM1rkcev7o1_500.gif

Offline

#31 21-09-2015 o 20h46

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Zdecydowanie punkt dla lapis lazuli Iremi, jest przepiękny!
a pozostałe dwie cudne stylówki to na pewno agat Steno oraz ametyst KimKas

Ostatnio zmieniony przez nivata (21-09-2015 o 23h19)


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#32 21-09-2015 o 20h55

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Wybór trudny, ale również zagłosuję na Iremi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#33 21-09-2015 o 21h13

Miss'na całego
Suiseiseki
...
Wiadomości: 322

Swój punkt oddaję na Kimkas i jej piękny ametyst <3
Mam jeszcze multum faworytek, na prawdę trudno wybrać na kogo oddać swój punkt.


Offline

#34 21-09-2015 o 21h18

Miss'na całego
bombka65
Pani Jednorożek
Miejsce: Pora na przygodę
Wiadomości: 255

Ja oddaję głos na Setarah



Offline

#35 21-09-2015 o 21h20

Miss'wow
Hiruko
DOTsim-Hiruko Origin-666Elenix a Discord-Hiruko#6667
Wiadomości: 734

hmurka444, owszem, głosować już można /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

PS
Jak nie wskażecie do kogo wędruje was 1 punkt, którym dysponujecie, nie powędruje on do nikogo.
PPS
Można wytypować do trzech stylizacji łącznie.

Cóż, wybór jest bardzo trudny, gdyż jest aż 28 pięknych stylizacji /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
Wszystkim życzę powodzenia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#36 21-09-2015 o 21h22

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Matko jedyna, jest tyle świetnych stylizacji, że wybór jest dla mnie praktycznie niemożliwy~! Pineapple tak świetnie odwzorowała Agat, ale Jadeit KimKas też jest cudny, w stylizacji zawarła praktycznie wszystko~ Oprócz tego jest wieeeele świetnych miss, ale ostatecznie swój głos oddam chyba na Saeniver i jej turmalin arbuzowy, ponieważ zarówno kamień jak i stylizacja przypadły mi niezwykle do gustu~ ^^

Offline

#37 21-09-2015 o 21h23

Miss'Fuzja
spsr
Skoro nudzi ci się na tyle, że czytasz ten opis, zrób pracę na konkurs. I'm Espi Nekromanka
Miejsce: Gdynia na zawsze
Wiadomości: 6 728

Oddaję swój głos na Roccoco.
Poza tym strasznie mi się podoba szmaragd Hyunn oraz turmalin arbuzowy Saeniver.  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez spsr (21-09-2015 o 22h04)


//photo.missfashion.pl/pl/1/102/moy/81086.jpg

Offline

#38 21-09-2015 o 21h30

Miss'ujdzie
Lahlae
Lea
Wiadomości: 241

Po dłuższej chwili zastanowienia oddaję swój głos na jadeit KimKas :3

Ostatnio zmieniony przez Lahlae (21-09-2015 o 22h08)

Offline

#39 21-09-2015 o 21h58

Miss'na całego
Pythia
...
Wiadomości: 485

Oddaję głos na szmaragd Hyunn, poza tym bardzo podoba mi się jadeit KimKas /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Pythia (21-09-2015 o 22h48)

Offline

#40 21-09-2015 o 22h16

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

Oh waw, a mój punkt leci do Martyr
Najbardziej kciuki trzymam za moją faworytkę, nivatę, iriś ♥

Ostatnio zmieniony przez nelumi (21-09-2015 o 22h16)

Offline

#41 21-09-2015 o 23h09

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

Uwielbiam zielony fluoryt Roccoco, agat i kamień księżycowy od Pineapple oraz lapis lazuli Iremi, do której wędruje mój punkt /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#42 21-09-2015 o 23h37

Miss'na całego
Roccoco
I am selfish, private and easily bored. Will this be a problem?
Miejsce: Bordeaux
Wiadomości: 483

Strasznie ciężki wybór. Można oddać tylko jeden głos oraz wymienić do trzech faworytek, podczas gdy moje serce skradło aż pięć miss! No dobrze. Uwielbiam agat Steno, jak również kamień księżycowy Lahlae, ale mój głos oddaję na lapis lazuli Iremi. :3


http://i62.tinypic.com/jt1a87.gifhttp://i58.tinypic.com/qy73nc.gifhttp://i62.tinypic.com/jt1a87.gif

Offline

#43 21-09-2015 o 23h52

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

28 stylizacji? Łał, nie pamiętam chyba, żeby jakikolwiek konkurs miał aż tyle zgłoszeń (i to na tak wysokim poziomie). Wielkie brawa dla Ciebie, Hiruko za wymyślenie tak inspirującego tematu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Wyróżnienie wszystkich faworytek zajęłoby mi bardzo długo, więc napiszę tylko, że swój głos oddam na przecudny rodochrozyt autorstwa Martyr

Offline

#44 21-09-2015 o 23h59

Miss'wow
Hiruko
DOTsim-Hiruko Origin-666Elenix a Discord-Hiruko#6667
Wiadomości: 734

KimKas dziękuję za pochwałę. Znaczy ona dla mnie bardzo wiele, m.in. dlatego, że pochodzi od doświadczonego gracza, którego bardzo podziwiam i szanuję niemal od zawsze oraz dlatego, że to mój pierwszy konkurs /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Planuję inne, ale co z nich wyjdzie, zobaczymy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

No dalej laski, nie śpimy, GŁOSUJEMY! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez Hiruko (21-09-2015 o 23h59)

Offline

#45 22-09-2015 o 06h39

Miss'ok
Mike565553
"I'm not just a picture, I'm a daughter and a sister..."
Wiadomości: 64

Widzę że i tak nie wygram tego konkursu... Jest tyle pięknych stylizacji... Ale... Moją faworytką jest...Ragnarook...

Offline

#46 22-09-2015 o 19h21

Miss'ujdzie
Martyr
alteri vivas oportet, si vis tibi vivere
Miejsce: Zielona Góra
Wiadomości: 191

I weź tu wybierz faworytki pośród tylu wspaniałych stylizacji! Założę się, że to podchodzi pod paragraf, jako znęcanie się nad zwierzętami xD.

Moje faworytki to kamień księżycowy Pineapple, chryzokola w wykonaniu Kunegunda oraz zielony fluoryt Roccoco, na którą oddaję mój głos.

Offline

#47 22-09-2015 o 19h31

Miss'ok
Hyunn
...
Wiadomości: 52

Tak dużo świetnych stylizacji, a można oddać tylko jeden głos ;-; No cóż, pomimo że moje serce skradło naprawdę dużo osób, mój głos idzie do Nivata, za jej surowy szafir   /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Wgl świetny był temat konkursu ^^


//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/53729.jpg

Offline

#48 24-09-2015 o 07h30

Miss'ujdzie
zabeczka1948
...
Miejsce: L-ny
Wiadomości: 207

mój punkt wędruje do Iremi <3 poza tym wszystkie dziewczyny odwaliły kawał dobrej roboty /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

Offline

#49 24-09-2015 o 17h49

Miss'na całego
o2xandra
...
Wiadomości: 339

I jak tu wybrać tą jedną najładniejszą prace, jak wszystkie są równie cudowne... ;--; No ale cóż wybrać trzeba, więc ode mnie punkt dostanie Nivata za śliczny szafir. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/74/moy/58928.jpg

Offline

#50 24-09-2015 o 19h28

Miss'ujdzie
sarata123
żyj tak jakby każdy dzień był twoim ostatnim
Miejsce: nad horyzontem i jeszcze dalej
Wiadomości: 247

moją faworytką jest nivata

Ostatnio zmieniony przez sarata123 (29-09-2015 o 19h46)


https://grafikaizdjecia.files.wordpress.com/2013/07/sygnaturamroczna2.jpg

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4