Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#26 05-09-2015 o 15h56

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Dawno nie było tylu zachwycających stylizacji w konkursie. Brawa dla dziewczyn za taki pobudzający kreatywność temat! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Najbardziej podobają mi się obie stylizacje @Zupka i Ojsa, trzymam kciuki!
Nie mogę się też doczekać nagród, bo wiem, że będą piękne <3


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#27 05-09-2015 o 16h46

Miss'Fuzja
Sadist
i put the romance into necromancer
Wiadomości: 6 430

Jak już wspomniałam: głupio było mi się zgłaszać po tak wspaniałych stylizacjach ^^ Ale miło, że komuś się moje ciała niebieskie podobają /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Moje faworytki to:
- Ojsa i jej mgławica
- Saeniver i Saturn (świetnie odwzorowałaś pierścienie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png )
- Obie stylizacje @Zupka
- Przepiękny Jowisz KimKas (szczerze mówiąc nie zwróciłam na to uwagi dodając Io ;D)
- Pineapple i galaktyka *O*

I zgadzam się z Jess: dawno tak pięknych stylizacji nie było <3
/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif


https://i.postimg.cc/vBBMJPGn/dark-tumblr-grave-Favim-com-6076161.jpg

Offline

#28 05-09-2015 o 18h25

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

<Udajmy wszystkie, że tego posta tutaj nie ma. Saeniver siedzi cicho i się nie odzywa, bo musiałaby wymienić wszystkie uczestniczki konkursu, bo wszystkie stylizacje się jej podobają, a to nie ma sensu i mija się z ideą konkursu jako taką.>


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#29 05-09-2015 o 18h30

Miss'Sensei
Ragnarook
...
Miejsce: go to sleep
Wiadomości: 895

mnie również podobają się wszystkie stylizację tak więc ostatecznie pozostaję przy podziwianiu bo każda jest wyjątkowa <3

Offline

#30 07-09-2015 o 23h30

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

To jeszcze ja wymienię swoje faworytki. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Ojsa i jej Uran. Kupiło mnie obrócenie miss, super przez to wygląda! No i oczywiście mgławica. Taka delikatna i zwiewna.
Sadist i jej Pluton. Taki uroczy! ♥ ♥ ♥ ♥
I jeszcze Majerankowa przez jej niekonwencjonalne podejście do tematu, którym zaskoczyła zapewne nie tylko mnie. Z ciekawości poczytałam trochę więcej na temat tej "planety-pasożyta", nawet skusilam się obejrzeć ten odcinek. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png No i rzecz jasna, stylizacja genialna. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#31 08-09-2015 o 20h50

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

/modules/forum/img/smilies/epingle.gif WYNIKI KONKURSU /modules/forum/img/smilies/epingle.gif

1 MIEJSCE: Ragnarook
Link do zewnętrznego obrazka
Przy tej stylizacji nawet nie musiałysmy polemizowac, zdecysowane 1 miejsce

2 MIEJSCE: Sadist
Link do zewnętrznego obrazka
Bardzo kałai, chociaz ta stylizacja troche namieszała w podium. Przez nia musiałam dorabiac czibi nagrody bo Stocking sie uparła by ją rysowac xDD

3 MIEJSCE: Ojsa
Link do zewnętrznego obrazka
Mniam kolorki. Sorki za jakosc, to moja wina ;-; jednak twoja praca rodziewiczyła mi Photoshopa na komputerze (gratulacje xD) w rezultacie przez brak doswiadczenia wyszla troche blado na tle podium. Musisz wybaczyc =^.^=


A to nie wszystko...



Kto sie nie spodziewał takiego podium stoł w gore (╯°□°)╯︵ ┻━┻

Ostatnio zmieniony przez serowakanapka (11-09-2015 o 13h43)

Offline

#32 11-09-2015 o 13h59

Miss'całkiem całkiem
Stocking
( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Miejsce: Baldur's Gate
Wiadomości: 153

(Podbijam żeby wszyscy zobaczyli wyniki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png)
Tworzycie za dobre stylizacje, bo wybór był naprawde ciężki!
Jak już serowa napisała nie obyło się bez małych kłótni xD

Offline

#33 11-09-2015 o 14h38

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

O Borze Sosnowy, jakie te arty dla podium i dodatkowe są przecudniaste ♥_♥
Bardzo gratuluję wszystkim nagrodzonym :>
(Dwie faworytki stoją na podium, więc obejdzie się bez stołu w górę xD)

Offline

#34 11-09-2015 o 14h46

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Hahaha, tak właśnie myślałam, że Pine jednak nie wpasowała się w temat. XDDD

Cudowne arty! <3 Gratulacje dla podium (szczególnie dla Ragnarook i Ojsy, cudowności <3) oraz reszty nagrodzonych. <3

Sorry, że to powiem, ale muszę - rysunki lepsze od stylizacji w niektórych przypadkach. XD



A, no i zapomniałam podnieść stół w górę! Za nic w świecie nie spodziewałabym się takiego podium. >.<

Ostatnio zmieniony przez Majerankowa (11-09-2015 o 16h19)


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#35 11-09-2015 o 15h47

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Ahahaha, jak się nie wpasowałam? XD I jak niezgodna z tematem? XD Galaktyka nie jest całym kosmosem, a jedynie jego wielkim fragmentem. XD Gdybym inspirowała się kilkoma galaktykami, to byłaby niezgodna. XD Cóż, znowu moja logika okazała się  nieligiczna, więc następnym razem ewentualnie się dopytam, i zmienię coś niecoś. XD

A teraz będę pisała dużą czcionką, bo te obrazki są śliczne! *U* Podium cudne, i bardzo za wyróżnienie dziękuję. Nagrody naprawdę cudowne! *U* Dużo mojej miłości otrzymały, i otrzymują nadal! <3

*Pisze jak dziecko, które za dużo słodyczy się najadło, i ma nadzieję, że inne dziewczyny jakoś wytrzymają wanienkę zachwytu, jaką wylała właśnie na rysunki*

Ostatnio zmieniony przez Pineapple (12-09-2015 o 09h39)


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#36 11-09-2015 o 16h27

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

Szalenie dziękuję za nagrodę pocieszenia, jest bardzo, bardzo kjut (๑•́ ₃ •̀๑)

Gratuluję zwyciężczyniom, miejsca na podium w pełni zasłużone.

A w ogóle to jak zwykle genialne rysunki. Księżyc Io powala.


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#37 11-09-2015 o 19h26

Miss'Sensei
Ragnarook
...
Miejsce: go to sleep
Wiadomości: 895

bardzo dziękuję  nie spodziewałam się pierwszego miejsca więc jestem zszokowana i wgl bardzo zachwycona , obrazek piękny tak jak wszystkie wykonane przez dziewczyny prace macie talent <3 więc tak jak lubię się wgapiać wieczorami w księżyc to teraz będąc na mf za dnia będę się wlepiać w rysunek księżyc w którym się zakochałam , gratuluje wyróżnień całemu podium no i każdej dziewczynie która brała udział bo wszystkie prace były niesamowite ;3 wow jak się rozpisałam >.<

Offline

#38 12-09-2015 o 16h17

Miss'Fuzja
Sadist
i put the romance into necromancer
Wiadomości: 6 430

MATKOBOSKACZĘSOCHOWSKA!! O.O
Łoł, aż słów mi brakuje, żeby wyrazić mój zachwyt /modules/forum/img/smilies/coeur.gif Naprawdę, szczerze mówiąc nie spodziewałam się drugiego miejsca i tak wspaniałego arta.
Tylko... Trochę dziwnie się czuję. Widać, że do podium nie pasuję, było mnóstwo śliczniejszych i ciekawszych stylizacji niż moja ^^" Więc doznałam wyraźnego szoku.
Bardzo gratuluję pozostałym dziewczynom, wszystkie stylizacje były przeboskie. <3 Najchętniej to bym wszystkich umieściła na podium /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Oraz oczywiście iękne arty. Nie wiem, jak je robicie, ale wychodzą przepiękne *-*


https://i.postimg.cc/vBBMJPGn/dark-tumblr-grave-Favim-com-6076161.jpg

Offline

#39 12-09-2015 o 22h37

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Tak czułam, że nagrody powalą wszystkich na kolana /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Gratulacje dla wygranych!


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2