Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#1 17-08-2015 o 17h45

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

//photo.missfashion.pl/pl/1/60/moy/47537.jpg

Jak ktos sie jeszcze nie zorientował po tytule, nasz konkurs dotyczy ciał niebieskiech (dla niewtajemniczonych czyt. takie tam elementy na niebie XD)

                          Link do zewnętrznego obrazka

✪ Stylizacja ma byc inspirowana nie kosmosem samym w sobie ale jego poszczegolnymi elementami np: planetami, gwiazdami,planetoidami, kometami, meteoroidami itp

/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Regulamin /modules/forum/img/smilies/epingle.gif
✪ Można dodawac 2 stylizacje pod warunkiem ze beda przedstwiały 2 rozne obiekty
✪ Wymagana jest wklejka opisu twojego ciała niebieskiego ktorym sie inspirujesz (moze byc kopiuj wklej z wikipedi)
✪ Zdjecie/a twojej inspiracji

/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Nagordy: /modules/forum/img/smilies/epingle.gif
✪ l miejsce art  wygladu postaci w całosci        by Stocking
✪ ll miejsce art  wygladu postaci do pasa         by Durczok
✪ lll miejsce art  wygladu postaci: popiersie      by Serowa


Wcale nie grube żyri

//photo.missfashion.pl/pl/1/60/moy/47543.jpg

          Stocking_________________________________PiezegDarczu____________________________Kanapka





                                                               ✪✪✪Konkurs trwa do 2 wrzesnia!✪✪✪




Powodzenia (ノ◕ヮ◕)ノ*:・゚

Ostatnio zmieniony przez serowakanapka (17-08-2015 o 17h47)

Offline

#2 18-08-2015 o 10h29

Miss'na całego
Imileczka
Piszę hah? Piszę, więc nie pytaj. ♥ Miejsce: Jedna z tamtych róż.
Wiadomości: 353

Czarna dziura

Moja inspiracja:
http://i.picasion.com/pic80/79b6bb30de530ec044ccaca773c095ae.gif

Jej opis (Wikipedia):
Czarna dziura – obszar czasoprzestrzeni, którego, z uwagi na wpływ grawitacji, nic, łącznie ze światłem, nie może opuścić. Zgodnie z ogólną teorią względności, do jej powstania niezbędne jest nagromadzenie dostatecznie dużej masy w odpowiednio małej objętości. Czarną dziurę otacza matematycznie zdefiniowana powierzchnia nazywana horyzontem zdarzeń, która wyznacza granicę bez powrotu. Nazywa się ją „czarną”, ponieważ pochłania całkowicie światło trafiające w horyzont...

Stylizacja:

http://i.picasion.com/pic80/e805454373dff46ba3f78b4850149934.gif

Stylizacja inspirowana czarną dziurą jak można się domyślić jest cała ciemna... z wyjątkiem!

Otaczają ją elementy, które miały przypominać gwiazdy dlatego  włosy czarno- białe i opaska z "gwiazdką" + białe cienie.  Dlaczego białe, a nie żółte/złote? A czy jak wieczorem patrzysz w niebo widzisz żółte gwiazdy? Widzisz białe gwiazdy! Dlatego taki pomysł.
Ciemna skóra + małe ciemne elementy takie jak spodnie i "mini" góra. Pajęczyna ma symbolizować drogę bez powrotu. Dlaczego pajęczyna? Owad, który w nią wleci nie wróci ( w większości przypadków chyba /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png). Nie dodałam butów z  powodu, że według mnie czarna dziura nie ma butów /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Jest po po prostu czarna :3




Opis w skrócie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
~ Wejdziesz, nie wrócisz


~Koniec~

Ostatnio zmieniony przez Imileczka (18-08-2015 o 10h30)


http://i.picasion.com/pic80/1de57123bb14f52be3d8a526236fb70e.gif

Offline

#3 18-08-2015 o 13h47

Miss'Sensei
Ragnarook
...
Miejsce: go to sleep
Wiadomości: 895

Link do zewnętrznego obrazka
https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQAqMfNTjEgHd_4szDHGnIfsNd-ftSQSMw4DsfBLD0Da1X9Y9-T
Codziennie patrzymy w niebo i na co dzień go widzimy oświeca swoim srebrzystym blaskiem ciemność ma wielki wpływ na naszą planetę na przypływy i odpływy morza jest to także jedeyne ciało niebieskie na które podróżowali ludzie . Tak blisko i na wyciągnięcie ręki marzenie człowieka które zostało osiągnięte , Nasz piękny księżyc tak więc przedstawiam wam Lunę
//photo.missfashion.pl/pl/1/60/moy/47601.jpg
księżyc otaczają i gwiazdy ma czarne kratery na powierzchni które są wpasowane do świetlistej stylizacji mojej miss czarne włosy to nocne niebo którego otacza ..



To jest mały krok człowieka, ale wielki skok dla ludzkości.
That's one small step for [a] man, one giant leap for mankind.
Autor: Neil Armstrong


https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/c/cd/Black_Hole_Milkyway.jpg/750px-Black_Hole_Milkyway.jpg

//photo.missfashion.pl/pl/1/60/moy/47616.jpg

obszar czasoprzestrzeni, którego, z uwagi na wpływ grawitacji, nic, łącznie ze światłem, nie może opuścić
Czarne dziury o masie gwiazdowej formują się w wyniku zapadania grawitacyjnego bardzo masywnych gwiazd pod koniec ich życia. Po uformowaniu się, czarna dziura może kontynuować powiększanie swych rozmiarów absorbując masę z otoczenia. W wyniku pochłaniania materii oraz zderzeń z innymi czarnymi dziurami, może się ona w końcu przekształcić w supermasywną czarną dziurę o masie milionów mas Słońca. Podejrzewa się, że takie czarne dziury znajdują się w centrach większości galaktyk

//photo.missfashion.pl/pl/1/60/moy/47615.jpg

Czarna przerażająca pochłaniająca wszystko co napotka czarna dziura .


Gdy w kon­ste­lac­ji sa­mot­ności wy­gasa os­tatnia gwiaz­da milczenia,
po­zos­ta­je czar­na dziura pus­tki, ni­cości, nie istnienia.

Ostatnio zmieniony przez Ragnarook (18-08-2015 o 20h54)

Offline

#4 18-08-2015 o 17h41

Miss'Fuzja
Ojsa
Martwa, lecz nieumarła, nieczuła całka nieoznaczona~
Miejsce: Somewhere in the darkness of my room. Under the blanket.
Wiadomości: 5 624

Mgławica
Link do zewnętrznego obrazka

Mgławice – obłoki gazu i pyłu międzygwiazdowego lub bardzo rozległe otoczki gwiazd (dawniej również tak nazywano galaktyki).
                                                                                                                                         Żródło: Wikipedia



https://68.media.tumblr.com/c11d596a002e56fcb7da0f3fc671fd61/tumblr_o0dqnnhbw31udhucno1_500.gif

Offline

#5 18-08-2015 o 21h15

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Link do zewnętrznego obrazka
Neptun – gazowy olbrzym, wśród planet Układu Słonecznego jest ósmą pod względem odległości od Słońca, czwartą pod względem średnicy i trzecią pod względem masy.
Neptun jest ponad 17 razy masywniejszy od Ziemi i trochę masywniejszy od swojego bliźniaka, Urana. Inną z różnic między Uranem i Neptunem jest poziom aktywności meteorologicznej. Gdy sonda Voyager 2 przeleciała w pobliżu Urana w roku 1986, planeta była dość jednolita, w przeciwieństwie do Neptuna, gdzie podczas misji Voyagera 2 w 1989 roku występowały znaczące zjawiska pogodowe. Pogoda na Neptunie charakteryzuje się bardzo dynamicznymi burzami i wiatrem wiejącym z prędkością prawie 600 m/s – osiągającym niemal naddźwiękowy przepływ. Średnia temperatura wynosi ok. −200 °C.
W mitologii rzymskiej Neptun był bogiem mórz; jego greckim odpowiednik to Posejdon. Mitologiczna nazwa planety pozostaje w zgodzie z nomenklaturą dotyczącą nazewnictwa innych planet, z których wszystkie, z wyjątkiem Ziemi, zostały nazwane imionami postaci z mitologii greckiej i rzymskiej. Większość współczesnych języków, nawet w krajach, które nie mają bezpośredniego związku z kulturą grecko-rzymską, używa wariantu nazwy „Neptun” na określenie tej planety, jednak języki chiński, japoński i koreański tłumaczą nazwę planety jako „gwiezdny król morza”.
//photo.missfashion.pl/pl/1/60/gd/47618.jpg

Offline

#6 19-08-2015 o 16h48

Miss'Fuzja
Iremi
Pojawiam się i znikam~
Miejsce: #teamFriś
Wiadomości: 6 802


//photo.missfashion.pl/pl/1/60/moy/47662.jpg 


//photo.missfashion.pl/pl/1/60/moy/47664.jpg

Do stworzenia tej stylizacji zainspirowało mnie zdjęcie "zielonej komety".


Nie znam się na ciałach niebieskich, ponieważ nigdy mnie to zbytnio nie interesowało,

dlatego przepraszam, jeśli popełnię tu jakieś faux pas, nazywając kometą coś, co wcale nią nie jest.



Nigdy nie wiem, jak opisywać stylizację, która była inspirowana jakąś konkretną rzeczą.


Sądzę, że jeśli nie da się wychwycić poszczególnych elementów stylizacji

oraz połączyć ich z oryginałem, to strój nie spełnia swojej roli.


Chyba że bawię się w symbolikę ;D



Chciałam, aby ta stylizacja była błyszcząca i połyskliwa, gdyż tak kometa wygląda z Ziemi.


Jako piękny błysk na niebie.



Ostatnio zmieniony przez Iremi (19-08-2015 o 16h48)

Offline

#7 19-08-2015 o 17h09

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

Tak więc, coby Neptun nie był sam, dodam od siebie...

//photo.missfashion.pl/pl/1/60/moy/47668.jpg

     Saturna. Razem z Jowiszem, Uranem i Neptunem tworzy grupę gazowych olbrzymów. W naszym układzie słonecznym jest drugi po Jowiszu pod względem masy i wielkości. Jego wnętrze najprawdopodobniej składa się z jądra z żelaza, niklu, krzemu i tlenu, otoczonego warstwą metalicznego wodoru, warstwy pośredniej ciekłego wodoru i ciekłego helu oraz zewnętrznej warstwy gazowej - zewnętrzna warstwa atmosfery wydaje się na ogół spokojna, choć mogą się na niej utrzymywać długotrwałe układy burzowe. Na Saturnie wieją wiatry o prędkości ok. 1800 km/h; są one silniejsze niż na Jowiszu (w stylizacji symbolizują to wydęty wiatrem szal na górze oraz obłok burzowy na dole).
     Najbardziej charakterystyczną cechą Saturna są jego pierścienie składające się głównie z cząsteczek lodu, a także ze skał i pyłu kosmicznego.
     Od siebie dodam, że chociaż za sprawą rozpraszania Rayleigha Saturn może mieć czasem barwę jasnoniebieską, zazwyczaj jest widziany jako jasnobeżowy - stąd główny kolor stylizacji.

Ostatnio zmieniony przez Saeniver (19-08-2015 o 17h10)


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#8 21-08-2015 o 01h00

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Kiedyś sądzono, że Ziemia leży w centrum wszechświata, a Słońce obiega je wokół osi. Krótko mówiąc, wierzono w teorię geocentryczną, do czasu aż Mikołaj Kopernik założył iż to Słońce tkwi nieruchomo, a Ziemia, tak jak inne planety się poruszają wokół niego.

Stąd też stworzyłam naszą kochaną Ziemię, nazywaną również niebieską planetą przez ogromną ilość wody. Jest tym bardziej wyjątkowa, ponieważ to jedyna planeta w naszym układzie, gdzie istnieje życie.
Link do zewnętrznego obrazka

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Oraz Słońce, gwiazdę, wokół której wszystko się kręci. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Energia przez nie emitowana jest niezwykle ważna, gdyby nie ono, nie byłoby niczego.
Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Zupka (21-08-2015 o 01h06)

Offline

#9 22-08-2015 o 16h21

Miss'Fuzja
Ojsa
Martwa, lecz nieumarła, nieczuła całka nieoznaczona~
Miejsce: Somewhere in the darkness of my room. Under the blanket.
Wiadomości: 5 624

Trochę słabo tak po tej zupkowej Ziemi, no ale...
Ponieważ widzę, że jeszcze mamy niekompletny Układ Słoneczny... dorzucam od siebie jeszcze Uran. Jest siódmą w kolejności od słońca planetą naszego układu planetarnego - trzecią gazową.

https://41.media.tumblr.com/f749a3a9ed56fa8752a74c3d72be79f6/tumblr_nthl7gm81m1uqalngo1_400.png

Aż się prosiło, żeby ją wrzucić w ten sposób:
//photo.missfashion.pl/pl/1/60/moy/47800.jpg
Bo jak pewnie wam wiadomo, uran jest jedyną planetą, której oś obrotu jest silnie nachylona i znajduje się prawie w płaszczyźnie orbity planety. W tej sytuacji jego biegun północny i południowy leżą tam, gdzie równik większości innych planet. Jest tak najprawdopodobniej w wyniku jakiegoś zderzenia.
Link do zewnętrznego obrazka


https://68.media.tumblr.com/c11d596a002e56fcb7da0f3fc671fd61/tumblr_o0dqnnhbw31udhucno1_500.gif

Offline

#10 22-08-2015 o 18h06

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

No to kontynuując tworzenie Układu Słonecznego...
Link do zewnętrznego obrazka
Jowisz - piąta w kolejności oddalenia od Słońca i największa planeta Układu Słonecznego.
Jowisz jest znany od starożytności. U starożytnych Babilończyków planeta ta reprezentowała boga Marduka (sum. damar-dutu, tłum. „Młody byczek boga Utu”), który był bóstwem opiekuńczym Babilonu i patronem m.in. magii. W starożytnych Chinach Jowisz nazywany był Mùxīng (木星) i zgodnie z teorią pięciu elementów uznawany za planetę wschodniej strony świata i łączony z żywiołem drewna.
Nie tylko oddziaływanie grawitacyjne Słońca, ale także Jowisza miało wpływ na kształtowanie się Układu Słonecznego. Orbity większości planet leżą bliżej płaszczyzny orbity Jowisza niż płaszczyzny równikowej Słońca (Merkury jest jedyną planetą, której orbita znajduje się bliżej płaszczyzny równika słonecznego), przerwy Kirkwooda w pasie planetoid są spowodowane głównie przez Jowisza, a planeta może być odpowiedzialna za Wielkie Bombardowanie, które miało miejsce we wczesnej historii geologicznej ciał wewnętrznego Układu Słonecznego.
//photo.missfashion.pl/pl/1/60/gd/47802.jpg

Offline

#11 23-08-2015 o 23h19

Miss'Fuzja
Sadist
i put the romance into necromancer
Wiadomości: 6 430

Na początku chciałabym Ci bardzo, bardzo, bardzo podziękować, bo uwielbiam różne tematy o kosmosie i ciałach niebieskich :3

Trochę głupio mi się zgłaszać po tak wspaniałych stylizacjach ;w;
Link do zewnętrznego obrazka

Stylizacja przedstawia jeden z księżyców Jowisza Io.
Io przypomina zewnętrznie pizzę. Io jest najbardziej aktywnym wulkanicznie ciałem Układu Słonecznego, ponieważ znajdują się na jej powierzchni aktywne wulkany. Powierzchnia Io jest geologicznie bardzo młoda, zdominowana przez równiny pokryte wielobarwnymi związkami siarki.

Objaśnienie stylizacji:
Bluzkę, spódnicę, buty i rajstopy, także rękawiczki i fryzuję chciałam dopasować do powierzchni. Dym z tyłu misski symbolizuje aktywność wuklaniczną, a serpentyny- wybuch.


https://i.postimg.cc/vBBMJPGn/dark-tumblr-grave-Favim-com-6076161.jpg

Offline

#12 24-08-2015 o 12h39

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Zgłoszenie może zawierać spoilery z Doctora Who, wybaczcie. >.<



https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/38/4f/99/384f99b9107a49d056050ecdeb9b6fe3.jpg


No właśnie... Gdzie zaczniesz?


Może od obejrzenia końca Ziemi? Udasz się na spotkanie z Van Goghiem albo Szekspirem? Spróbujesz zabić Hitlera?

A może masz chęć stanąć na Pierścieniach Akhatenu i obejrzeć, jak mała dziewczynka śpiewa Staremu Bogu?

Co jeśli jej się to nie uda?

Co jeśli rozgniewa pasożyta, żywiącego się wspomnieniami?

https://crimeandrelativedimensioninspace.files.wordpress.com/2013/04/doctor-who-series-7b_final_3991051_3991041.jpg

//photo.missfashion.pl/pl/1/60/moy/47863.jpg


Stylizacja miss w całości inspirowana jest Starym Bogiem z siódmego odcinka siódmej serii Doctora Who.
Mam nadzieję, że moje zgłoszenie zgodne jest z tematem - pasożyt właściwie jest planetą. ^^

Wybaczcie, przed chwilą obejrzałam pożegnanie Doctora z Rose i jakoś tak... Nie mogę wykrzesać z siebie dłuższego opisu. T^T


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#13 28-08-2015 o 14h21

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

Cicho tu jak w próżni...

Offline

#14 28-08-2015 o 17h17

Miss'Fuzja
Sadist
i put the romance into necromancer
Wiadomości: 6 430

To zgłoszę jeszcze jedno stylizację ^^
Przedstawiam Plutona- planetę-karła, która utraciła status planety w 2006 roku (chociaż ja dalej ją za planetę uznaję, jest jedną z moich ulubionych ^^)
//photo.missfashion.pl/pl/1/61/moy/48112.jpg
Pluton- jeden z najbardziej tajemniczych obiektów ( bo niestety nie jest planetą ;w; )
Misska Pluton jest samotna i nie ufna, ponieważ wszyscy ją odtrącają, chociaż tak bardzo chce należeć do grona planet. Nawet ziemskie odwiedziny nie pomogły. Ubrana bardzo ciepło, ponieważ na Plutonie panuje temperatura dość mocno poniżej zera. Trzyma także zegarek, który odlicza do czasu, w którym stanie się w końcu planetą.


https://i.postimg.cc/vBBMJPGn/dark-tumblr-grave-Favim-com-6076161.jpg

Offline

#15 29-08-2015 o 10h22

Miss'Sensei
jula1243
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 802

http://i59.tinypic.com/2lvnsd1.png

Moja miss przedstawia drogę mleczną, a inspirowałam się tym obrazkiem:
http://freeisoft.pl/wp-content/uploads/droga-mleczna.jpg


https://media.giphy.com/media/M41DGJtFGsGgo/giphy.gif

Offline

#16 01-09-2015 o 07h17

Miss'ujdzie
zabeczka1948
...
Miejsce: L-ny
Wiadomości: 207

Mgławica refleksyjna - o słabym blasku pochodzącym od odbitego i rozproszonego światła gwiazd

//photo.missfashion.pl/pl/1/61/moy/48316.jpg

Mgławice – obłoki gazu i pyłu międzygwiazdowego lub bardzo rozległe otoczki gwiazd (dawniej również tak nazywano galaktyki).

W przestrzeni kosmicznej liczne są niewidoczne obłoki gazu możliwe do wykrycia tylko dzięki analizie ich widma w niewidzialnych dla oka zakresach. Ośrodek międzygwiazdowy gromadzi się w spiralnych ramionach galaktyk i jest w ciągłym ruchu. Jego tworzywo stanowią w 99% wodór i hel, zaś reszta to inne gazy oraz pył.

Do mgławic należą także obłoki molekularne składające się głównie z wodoru dwuatomowego H2 i tlenku węgla CO. Mają one temperaturę ok. 10 K. Miejscami zbijają się w gęste skupiska będąc kolebką nowych gwiazd. Rozmiary, temperatura i skład molekularny obłoku determinują rozmiary i przebieg życia rodzących się gwiazd (np. mgławica Oriona).

//photo.missfashion.pl/pl/1/61/moy/48317.jpg


To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

Offline

#17 01-09-2015 o 11h22

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

last tajmas na oststnie stylizacje, czekamy :3

Offline

#18 01-09-2015 o 16h46

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

No to jeszcze jedna galaktyka, tym razem moja. A co! ;D Przyznam się, że kleiłam toto na raty dwa dni, bo nie miałam co robić. xD


//photo.missfashion.pl/pl/1/61/moy/48335.jpg

A więc moja miss przedstawia galaktykę. Taka moja artystyy... missfashionowa wizja galaktyki. Elegancka i tajemnicza. A zarazem wielka. Gigantyczna! Mieści mnóstwo gwiazd, planet i innych kosmicznych pierdolinek, chociażby pyłu. Ciocia Wikipedia mówi:

Galaktyka (z gr. γαλα – mleko) – duży, grawitacyjnie związany układ gwiazd, pyłu i gazu międzygwiazdowego oraz niewidocznej ciemnej materii. Typowa galaktyka zawiera od >>bardzo dużo<< do >>jeszcze więcej<< gwiazd orbitujących wokół wspólnego środka masy.

A obrazek? Okej, proszę bardzo. ^^

//photo.missfashion.pl/pl/1/61/moy/48336.jpg

Ostatnio zmieniony przez Pineapple (01-09-2015 o 16h47)


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#19 04-09-2015 o 18h37

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Głupio mi tak komentować bez posta kończącego konkurs, ale 2 września już minął, więc chyba mogę...? xD
Wszystkie stylizacje są wręcz ZACHWYCAJĄCE! Wymienię moje ulubione. ^^
Ragnarook i jej księżyc rozwalają system, tak samo jak czarna dziura.
Mgławica Ojsa jest mega urocza, lekka i taka... Kosmiczna. :3
@Zupka ze swoją Ziemią to mój absolutny faworyt! Świetne odwzorowanie naszej Błękitnej planety. <33 Woda, roślinność, zwierzęta... :3
Sadist stworzyła uroczego, przestraszonego Plutona. Jest cudny!
Pineapple, mocny akcent na koniec konkursu. ^^ Nie jestem pewna, czy liczy się jako ciało niebieskie, ale jest świetną galaktyką! :3


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#20 04-09-2015 o 19h10

Miss'wow
hmurka444
♡♡♡...
Wiadomości: 731

Moją faworytką jest bezkonkurencyjnie Zupka i jej Ziemia, ale wszystkie stylizację są super!!!

Offline

#21 04-09-2015 o 19h34

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Szkoda, że nikt nie zrobił Merkurego, Wenus i Marsa, wtedy byłby tu cały Układ Słoneczny.
Za to wszystkie stylizacje, które się pojawiły są naprawdę super-hiper świetne :>
(Matulu, jak mi głupio było wstawiać (wcale-nie-grubego xD) Neptuna po ślicznej i delikatnej mgławicy Ojsa).
Karzełek Pluton Sadist jest niesamowicie uroczy. Bardzo podoba mi się też Io tej samej autorki (to chyba nie przypadek, że wstawiłaś go po Jowiszu? ;D).
Do moich faworytek należą również piękna Ziemia @Zupka i (znów) mgławica dla odmiany ta stworzona przez zabeczka1948

Offline

#22 04-09-2015 o 21h55

Miss'Fuzja
Ojsa
Martwa, lecz nieumarła, nieczuła całka nieoznaczona~
Miejsce: Somewhere in the darkness of my room. Under the blanket.
Wiadomości: 5 624

Oh. No. To Osa teraz wam powie dziewczyny, że z wyborem macie przerąbane. Tyle cudeniek *-*
Lecąc faworytkami po kolei...

@zupka - Ta ziemia, to po prostu absolutny hit! Wszystko idelnie dopasowane, odwzorowane i oryginalne. W życiu nie wpadłabym na pomysł wykorzystania tej sukienki do odwzorowania układu kontynentów! Twoją stylizację chciałabym zobaczyć na samym szczycie podium T^T + Słoneczko tez jest po prostu przecudowne T^T
Sadist i jej Io - Już ci Sadystko mówiłam, że kocham twoje pokręcone stylizacje prawda? Ta jest właśnie jedną z tych stylizacji. Gdy tylko ją zobaczyłam nie wiedziałam jak ją skomentować i to wrażenie zachowało się do tej pory.
Majerankowa - OMNIOMNIOMNIOMNIOM uwielbiam wszelakie nawiązania do Doctora, a ty idealnie odwzorowałaś tamto żywe słoneczko! To wygląda prawie jak cosplay D:
No i Sadist po raz drugi z tym przeuroczym chowającym głowę pod koc plutonem *-*

No i jeszcze, z tych faworytek drugorzędnych... Księżyc Ragnarook i galaktyka Pineapple

To jest stanowczo  z b y t  dużo dobrych stylizacji! Wybaczcie dziewczyny, że się powtórzę, ale  na prawdę macie przerąbane, że musicie wybierać. Bo wszystkie są po prostu... magiczne *-*


https://68.media.tumblr.com/c11d596a002e56fcb7da0f3fc671fd61/tumblr_o0dqnnhbw31udhucno1_500.gif

Offline

#23 04-09-2015 o 22h13

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Moją absolutną faworytką jest Ziemia Zupki. Po prostu świetna! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#24 05-09-2015 o 00h32

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Pineapple - naprawdę fajnie oddana galaktyka, sparkle na ubraniach cudownie imitują gwiazdy, a fioletowe dodatki idealnie wpasowały się w kolorystykę ze zdjęcia-inspiracji. <3
@Zupka - jej Ziemia jest absolutnie genialna, wspaniale dobrane kolory i ubrania, całość wygląda jakby wodospady przelewały się pomiędzy zielenią traw i krzewów, jej włosy są jak wiatr, a pośród tego ptaszki i kwiaty, nie mogę się napatrzeć!


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#25 05-09-2015 o 07h15

Miss'ujdzie
zabeczka1948
...
Miejsce: L-ny
Wiadomości: 207

A ja się nie umiem zdecydować ... bo wszystkie są fajne.
Zupka - wszystkie stylizacje genialne więc oddaję głos na wszystkie.
KimKas - Jupiter.
Jula1243 - Droga Mleczna


To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2