Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 6 7 8 9

#176 26-11-2015 o 23h51

Miss'całkiem całkiem
GOSKA77
...
Wiadomości: 146

Mój prezent świąteczny to świecznik zrobiony z szyszek i różnych ozdób. Szyszki są posklejane na styropianowym kółku ,doklejone są ozdoby świąteczne jak jabłko, dzwoneczek, prezencik oraz drobne dodatki. W środku umieściłam maleńką zapachową świeczkę umieszczoną w niskim kieliszku .
//photo.missfashion.pl/pl/1/67/moy/53400.jpg
//photo.missfashion.pl/pl/1/67/moy/53402.jpg
//photo.missfashion.pl/pl/1/67/moy/53403.jpg


//photo.missfashion.pl/pl/1/55/moy/43832.jpg

Offline

#177 27-11-2015 o 15h09

Miss'całkiem całkiem
Amastiris
...
Wiadomości: 93

Mój świąteczny prezent to choinka zrobiona z niebieskich piórek i wstążką, która zastępuje wszelkie choinkowe ozdoby i gwiazdę. Bardzo łatwo wpasować ją do prawie każdego pomieszczenia. Podarowałam ja przedwcześnie Pani Oli- starszej Pani pracującej ze mną. Powiedziała mi, że jej córka nie przyjedzie na święta, a ona sama choinki nie będzie raczej ubierać, bo czułaby się bardzo przygnębiona, obiecałam jej więc stroik świąteczny. Dość niecodzienny, jednak całe biuro bardzo chwaliło moje pierzaste wyczyny.
Pani Ola jest kochaną osóbką, ciesze się, ze mogłam coś dla niej zrobić /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png  //photo.missfashion.pl/pl/1/67/moy/53460.jpg


//photo.missfashion.pl/pl/1/69/moy/54653.jpg

Offline

#178 28-11-2015 o 17h35

Miss'Fuzja
Ojsa
Martwa, lecz nieumarła, nieczuła całka nieoznaczona~
Miejsce: Somewhere in the darkness of my room. Under the blanket.
Wiadomości: 5 624

Mam nadzieję, że zeszłoroczne prezenty też wchodzą w rachubę?

Mój prezent był szyty dla przyjaciółki w bardzo spontaniczny sposób. A mianowicie, wykopałam stary sweter z dna szafy, okazał się mieć dziurę, więc stwierdziłam - hm... wywalić szkoda, mam do niego sentyment... - więc wyjęłam nożyczki i pocięłam go na kawałki. (Logika Osy, nie musicie rozumieć x'D)
Po jakimś czasie gapienia się na mój pocięty sweter, doszłam do wniosku, że jednak coś z niego zrobię. I tak przyszedł na świat "kotoktor" jak został nazwany potem przez przyjaciółkę. "koto" bo kot i "ktor" od doktor, bo jest lekkim nawiązaniem do "Doctor Who" - kto jest fanem ten wie, a kto nie wie, wyjaśniam od razu, że Doktor miał słabość do szelek, muszek i do fezów ^^

https://41.media.tumblr.com/8103dd87514580c3225176dab1739f5e/tumblr_nyj9iamlAa1ubojito1_400.png https://40.media.tumblr.com/b6c4509782bbf42c68874fba7679f65b/tumblr_nyj9iamlAa1ubojito2_400.png

Wybaczcie wspaniałą jakość zdjęcia, ale jak już pisałam, robione rok temu - kalkulatorem T^T
No i macie mojego pięknego kciuka w pakiecie, hehe


https://68.media.tumblr.com/c11d596a002e56fcb7da0f3fc671fd61/tumblr_o0dqnnhbw31udhucno1_500.gif

Offline

#179 28-11-2015 o 21h21

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Wow, świetne prace! Jestem dumna z tego, że robicie takie cudowne prezenty. ;3

Przypominam, że swoje prace możecie nadsyłać do jutra do północy. ;3


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#180 28-11-2015 o 21h49

Miss'Sensei
SpalonaArtystka
Gerardowa plama na ścianie
Miejsce: Długa Ziemia
Wiadomości: 750

Witam! :3
Przyszłam pochwalić się prezentem, który wykonałam do wymiany świątecznej. Jest to mała broszka z reniferem, zrobiona z modeliny.

Link do zewnętrznego obrazka


BLOG  |  RĘKODZIEŁO NA FORUM  |  FANPAGE  |
https://66.media.tumblr.com/94ea444499475d8b9eeb65f43f0350c8/tumblr_nqk67npgn01s0kuhho1_250.gif


Offline

#181 29-11-2015 o 17h26

Miss'OK
DarkCoffe
choose to heal, choose to bloom.
Miejsce: ?
Wiadomości: 1 371

//photo.missfashion.pl/pl/1/68/gd/53622.jpg

Nie mam talentu do wykonywania tego typu ozdób, więc nie wyszło mi to najlepiej, lecz mam nadzieje, że mojej mamie będzie podobał się taki prezent :"D

Jest to choinka z papieru ozdobiona makaronem i brokatem :")

Ostatnio zmieniony przez DarkCoffe (29-11-2015 o 17h28)

Offline

#182 29-11-2015 o 19h15

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

http://i68.tinypic.com/r92waq.jpg

A oto zdjęcie mojej bombki, zrobionej metodą karczochową ze wstążek. Kolorystyka wybrana tak, aby pasowała do świątecznego wystroju.

Prezent w sumie dla całej rodzinki, bo zostaje w domu do ozdoby /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Za zgodą Majerankowej wrzucam EDIT, bo skleroza nie boli i podpisu mi zabrakło:

http://i64.tinypic.com/2wrnu2v.jpg

Ostatnio zmieniony przez Setarah (29-11-2015 o 21h49)


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

#183 04-12-2015 o 14h21

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Przypominam, że o północy minął termin składania prac. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Mamy nadzieję, że nasz pomysł na miniedycję się spodobał.
Teraz zajmiemy się tworzeniem dla was nagród. <3

Które prace najbardziej wam się podobały? A może wy także zechcecie jakoś je nagrodzić? Jeśli tak, to dobrze się składa!
Korzystając z tego, że niedawno wpadłam na pomysł innych nagród od publiczności (pojawiły się one w konkursie "Co się kryje w...", ale Alga pewnie nie będzie zła, że pozwolę sobie przenieść je także tu) chciałabym Was serdecznie zachęcić do przygotowania nagród dla swoich  faworytów! :3 Może to być rysunek, dyplom, sygnatura albo cokolwiek zechcecie! Nagrody możecie wysyłać na pw do mnie, do niedzieli 6 grudnia, do godziny 12 w południe. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Miłej zabawy!


Edit.:
Przypominam, że możecie podsyłać do mnie na pw nagrody dla swoich faworytów! <3
Jak na razie tylko Rebeka7 była na tyle odważna, żeby stworzyć dyplom. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Oczywiście możecie także wyrażać w tym wątku opinie o prezentach, które podobały Wam się najbardziej!


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#184 04-12-2015 o 15h21

Miss'towarzyska
Rebeka7
I don't know what I want, so don't ask me. ~Piesełek~
Miejsce: Polskie Ikebukuro - jestem tu wcieleniem Izaya'i
Wiadomości: 2 381

#JestemOdważna xD

..więc:

Iremi
Bardzo ładny feniks. Świetnie dobrałaś kolory. Myślę, że poświęciłaś na stworzenie tego sporo czasu. Wydaje mi się, że wszystko jest idealnie równe ^^

chorino
Też chciałabym dostać taki komplet. Najpewniej siedziałaś nad tym dłużej niż Iremi, ale efekt świetny.

Ragnarook
Robiłam kiedyś podobne rzeczy, ale na puszkach. Nie zawsze taki coś wychodzi jak trzeba. Zanim przeczytałam, myślałam, że to jest namalowane C:

Rebeka7 bez komentarza - lepiej nie patrzeć ;P

Gośka777
Przypomina mi się czas, kiedy mama każe mi łazić po chaszczach i zbierać szyszki i tym podobne...czyli przed świętami. Bardzo ładny stroki, ale nie wiem czy (oślepłam, czy) jest tam papryka xD

Amastiris
Również bardzo ładne dzieło. Mi by się nie chciało, bo leń. Niby tylko piórka + dodatki, ale efekt zadowala /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ojsa
Moje ulubione ! Kotoktor 4ever (i już się wydałam). Wiem kto go ma ^v^. Świetny pomysł. Naprawdę zakochałam się w stworku i nie mam się czego czepić ^^

SpalonaArtystka
Śliczny. Moja mama robi podobne, ale Twój bardziej mi się podoba (nie mów jej tego).

DarkCoffe
Ładna, ale widać papier pod spodem. Myślę, że czegoś tu brakuje, ale mimo wszystko ładnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Setarah
Nigdy nie mam cierpliwości do zginania wstążki w trójkąt i wbijanie jej w styropian. Zawsze się rozwali, ale na końcu okazuje się, że coś jest krzywo. U Ciebie jest idealnie. Nie mam się do czego przyczepić.


Wiem. Nie umiem oceniać ;P

Offline

#185 04-12-2015 o 18h56

Miss'całkiem całkiem
GOSKA77
...
Wiadomości: 146

Nie to nie papryka ,a czerwone jabłuszko!!!


//photo.missfashion.pl/pl/1/55/moy/43832.jpg

Offline

#186 12-12-2015 o 20h44

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Na początek ogłoszenia parafialne.
!!! Nabór na stanowisko grafika !!!
Jeśli jesteś w stanie wymyślić coś kreatywnego, lubisz nagradzać zwycięzców, a także jeśli chcesz mieć swój wkład w nowe tematy MDV – zgłoś się! Potrzebujemy zdolnego grafika, który zajmie się wykonywaniem nagród razem z Natsumi. Szczegóły na priv u Majerankowa. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Nagrody z I Miniedycji Mikołajkowej!


NAGRODY OD PUBLICZNOŚCI! Gratulujemy odważnym. ;3





Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka


Nagrody od Natsumi powinny być dla każdego - jeśli jakiejś brakuje, poinformujcie nas o tym!

Grafiką zajęła się Natsumi.



Link do zewnętrznego obrazka

Co to takiego?
W tej edycji postanowiłyśmy wprowadzić drobne urozmaicenie, a także dać Wam odpocząć od świąt i zimy. Będziecie musiały popisać się swoją kreatywnością jeszcze bardziej niż zwykle!
Waszym zadaniem jest rozpoznanie, co znajduje się na zdjęciu oraz narysowanie tego bądź wykonanie w inny sposób! Możecie także przedstawić prace zainspirowane tym zdjęciem. Przyjmujemy wszystkie interpretacje, nawet te najdziwniejsze. Wysilcie wyobraźnię i spróbujcie przedstawić nam, co widzicie w logo.
Dla każdego, kto prawidłowo odgadnie co znajduje się na zdjęciu przewidziane są wyróżnienia!
Jak myślicie, co to jest?



Jury w składzie: Majerankowa, Karucchi, Whitewind, Rillianne będzie oceniać prace uczestników wg kryteriów.

Kryteria
Zgodność z tematem (0/10)
Kreatywność (0/10)
Estetyka pracy (0/10)
Ogólne wrażenie (0/10)
+ Każda jurorka będzie mogła dać 1 dodatkowy punkt swojej faworytce
ORAZ wyjątkowo w tej edycji
+ Każda uczestniczka, która dobrze rozpozna przedstawioną na zdjęciu rzecz, otrzyma 1 punkt i specjalne wyróżnienie

Nagrody dla podium wykona: Natsumi,

!!! Przedłużenie terminu oddawania zgłoszeń !!!

Zgłoszenia przyjmujemy do 03.01.2016 do północy. Zgłoszenia dodane po upłynięciu terminu będą ignorowane.
Wyniki ukażą się w dwa tygodnie po zakończeniu, tj. 17.01.2016 wraz z nagrodami oraz nowym tematem. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


Regulamin
~ Przede wszystkim miniregulamin działu oraz regulamin ogólny forum ~
~ Ze względu na przejrzystość wątku rozmowy na temat wyników dozwolone są przez tydzień po ich przedstawieniu, potem proszę o przeniesienie rozmów do luźnego wątku z rozmowami o konkursach ~
~ Przyjmujemy tylko jedną pracę na temat, druga zostanie zignorowana ~
~ Poprawne zgłoszenie to zdjęcie/skan/obrazek wykonany w komputerowym programie graficznym wraz z podpisem autora (obowiązkowe!) ~
~ Technika absolutnie dowolna dopóki jest ona w formie graficznej, zabronione jest wstawianie stylizacji miss lub deco ~
~ Wymagamy krótkiego (minimum 2 zdania) opisu pracy ~
~ Uczestnik, który usunie zgłoszenie nie może ponownie wziąć udziału w danej edycji ~
~ W przypadku szczególnego pogwałcenia regulaminu uczestnik trafi na czarną listę (chwilowo lub dożywotnio) dostępną po napisaniu do jurorek na priv i jego zgłoszenia będą ignorowane ~


W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać do kogoś z jury na pw (prywatna wiadomość)


Powodzenia!
/modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif

Ostatnio zmieniony przez Majerankowa (13-12-2015 o 14h12)


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#187 20-12-2015 o 10h41

Miss'towarzyska
Karucchi
Pozbierać się jest dziesięć razy trudniej, niż rozsypać.
Miejsce: Don't cha whish your boyfriend was hot like my?
Wiadomości: 2 485

Minął już tydzień czasu, a tu dalej nie ma żadnych prac.

Przypominam, że zostały wam już tylko dwa tygodnie.

Offline

#188 24-12-2015 o 06h37

Miss'towarzyska
Rebeka7
I don't know what I want, so don't ask me. ~Piesełek~
Miejsce: Polskie Ikebukuro - jestem tu wcieleniem Izaya'i
Wiadomości: 2 381


Nikt ? No to dla zachęty żeby była ta gorsza praca i Wasza lepiej wypadła x'D
Kiedy pojawił się nowy temat gapiłam się na tamtą fotografię. Nagle do pokoju wlazł mój kot - Stefan. Kochany rudzielec rozdziawił mordkę i...swój różowy języczek. To właśnie ten języczek jest głównym elementem, jaki chciałam pokazać.
Uważam, że na zdjęciu jest język kota....choć były inne teorie o rybach ^^

Steffuuu...na papierze



z podpisem


Offline

#189 26-12-2015 o 11h24

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Pozostał Wam już tylko tydzień na oddawanie swoich prac! Wykorzystajcie maksymalnie ten czas - czekamy na Wasze pomysły!
Jeśli nie wiecie, co przedstawia zdjęcie, zawsze możecie wymyślić coś z kosmosu. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Mam nadzieję, że pojawi się jeszcze co najmniej 5 prac! Bo jak na razie Rebeka7 wygrywa bezkonkurencyjnie.


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#190 26-12-2015 o 23h11

Miss'na całego
llovek
•••••••••• ••••••••••
Wiadomości: 287

no dobra oto mój kogut Bernard, bo moim i mojej rodzinki zdaniem zdjęcie przedstawia skórę oskubanego kurczaka
a więc nie przedłużając przedstawiam wam bernarda:
//photo.missfashion.pl/pl/1/69/gd/54987.jpg

tak na marginesie to ja tam języczka nie widzę...


~Snap:Zielony_elfik~ SameQuizy~ Wattpad
//photo.missfashion.pl/pl/1/80/gd/63336.jpg

Offline

#191 01-01-2016 o 10h32

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Edycja niedługo dobiegnie końca, śpieszcie się!


Jeśli ktoś jeszcze planuje się zgłosić, to prosiłabym o informację na pw - zawsze możemy przedłużyć termin przyjmowania zgłoszeń...


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#192 03-01-2016 o 17h59

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

Link do zewnętrznego obrazka
Ostrzegalam, że coś dodam, tak więc jestem.
Oto moj koci smok xD Faktura jego łusek jest taka sama jak język naszego udomowionego czworonoga.
Smoki te osiągaja max 4 cm długosci oraz nie żyją w polsce. xD
Wiec nawet nie szukajcie.

Offline

#193 03-01-2016 o 22h17

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Przedłużam przyjmowanie prac o tydzień. Pokażcie, na co was stać!


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#194 04-01-2016 o 13h49

Miss'wow
DarkSeaweed
...
Miejsce: Rzeka
Wiadomości: 548

Taki kreatywny temat, a tak mało zgłoszeń? Nie ładnie! Wjeżdżam w takim razie ze swoim gniotem.
Moja pierwsza myśl to była paszcza potwora, jednak szybko doszłam do wniosku, że to na 100% język i to koci, ale stwierdziłam, że to jest jak dla mnie zbyt oczywiste i przeciętne, więc jak to mawiają, pierwsza myśl jest często najlepsza. Oto i mój grubaśny głębinowiec!
http://i63.tinypic.com/10n5pja.jpg

jeszcze jedno zdjęcie + dodatkowa inspiracja

Offline

#195 10-01-2016 o 08h44

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Ekhem... Tylko cztery prace? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png
Konkurs kończy się dziś o północy, więc jeśli ktoś jeszcze coś ma, to serdecznie zapraszamy.


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#196 10-01-2016 o 20h12

Miss'Fuzja
Charlotte5
“Elegance is the only beauty that never fades.”
Miejsce: Miami
Wiadomości: 5 762

Wstawiam pracę, która jest w sumie dla śmiechu i żeby było u was więcej zgłoszeń. No ale cóż, może nie jest tak okropny. xD Nie oczekuję żadnej nagrody, bo wiem, że w porównaniu z resztą jestem bez szans. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

To ten gniot xD



To "coś", to na pewno język kota. Wiem, bo nawet na grafice w google widać (no i na moim kocie). /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Myślę, że nie będziecie na mnie złe za ten obrazek. ;D

W sumie to nie jest taki zły...


~

Offline

#197 10-01-2016 o 20h23

Miss'Fuzja
Ojsa
Martwa, lecz nieumarła, nieczuła całka nieoznaczona~
Miejsce: Somewhere in the darkness of my room. Under the blanket.
Wiadomości: 5 624

To ja się wepchnę na szustego... Plan na rysunek od samego początku, ba to nawet z dedykacją, której teraz już nie bardzo ma jak przekazać... No nie ważne. W każdym razie, mam przyjemność zaprezentować moją "rybkę-puffkę" - taką zabawną rybkę z kolcami, która wystraszona robi "puff" i pompuje się powietrzem, żeby wyglądać groźniej. Generalnie przepraszam za zdjątka, jak się zabrało na ostatnią chwilę to skanera nie ma, a kolor wiem, że wygląda różnie w zależności od monitora (podglądałam na 3 i zdecydowanie na telefonie kolor jest paskudny). W każdym razie te rybki oryginalnie są niebieskie niezależnie od tego jaką zielenią mąci wam monitor/wyświetlacz x'D
Umywam stopy moim poprzedniczkom, zwłaszcza glonowi, bo jej Ryba jest po prostu boska.

Mam zatem przyjemność zaprezentować mojego Fisha~
Którego wersję "before" ujrzałam na zdjątku x'D

https://41.media.tumblr.com/30efc424d4ee5c6d850492506e2aede2/tumblr_o0r3yooppH1ubojito1_540.jpg

A i specjalnie dla Zioła...
Jest to rybka z Rodziny najeżkowatych, z języka łacińskiego Diodontidae.
Polecam się na przyszłość ~

Dla bolesnych detali


https://68.media.tumblr.com/c11d596a002e56fcb7da0f3fc671fd61/tumblr_o0dqnnhbw31udhucno1_500.gif

Offline

#198 10-01-2016 o 23h00

Miss'towarzyska
Lilia444
Koooteeek!
Miejsce: Pomocnik moderatora :3
Wiadomości: 2 621

A oto moja praca:

//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56099.jpg
Oczywiste jest to, że na zdjęciu ukazany został język kotka, bo co innego.  Słabo widać u mnie ( na rysunku )ten  języczek
ale gdybym narysowała inaczej, byłoby brzydziej. Między łapami  kot POWINIEN trzymać kłębek wełny, jednak mi to wygląda na granat, więc przyjmijmy tą wersję.
I przepraszam za jakość zdjęć, robiłam telefonem, ponieważ z komputera zdjęcia mi się nie chciały wysłać.
A i jeszcze przepraszam za błędy ;3

Offline

#199 10-01-2016 o 23h15

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Okej... To coś wygląda dosyć psychodelicznie. xD Ale dorzucę, coby więcej zgłoszeń było! Kamerka w komputerze okazała się być jeszcze gorsza niż moje oczekiwania, więc cóż... xD Praca w rzeczywistości jest ładniejsza (Jeśli to możliwe przy takim brzydactwie). I bardziej kolorowa! xD Nie nakładałam żadnych filtrów, to efekt kamerki i oświetlenia. </3
A więc moim zdaniem to zdjęcie przedstawia język kota. Widziałam kiedyś w powiększeniu. Więc przedstawiam wam Grumpy Lisę z wywalonym ozorem! xD

Piękny bohomaz! XD

Ostatnio zmieniony przez Pineapple (10-01-2016 o 23h16)


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#200 11-01-2016 o 00h01

Miss'wow
DarkSeaweed
...
Miejsce: Rzeka
Wiadomości: 548

To ja pierwsza!
Moją faworytką jest serowakanapka za super smoka oraz Ojsa za rybki :3 No, bo Alga, glony, woda, ryby nie mogłam przejść obojętnie.
No i oczywiście moje serce skradła Pineapple, jak nie dostanie chociaż wyróżnienia to więcej normalnie nie wezmę udziału xD Nie no żartuję oczywiście, ale rysunek jest super ♥

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 6 7 8 9