Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 5 6 7 8 9

#151 07-11-2015 o 15h35

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Bardzo dziękujemy za dotychczasowe zgłoszenia! Bardzo się cieszę, że mamy co oceniać. ^^
A żeby do oceniania było więcej, przedłużamy czas do wtorku (10 listopada) do godziny 23.59! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Powodzenia w tworzeniu! Liczymy na jeszcze kilka ciekawych prac. <3

Przypominam, że tematem tej edycji jest Noc duchów!

Ostatnio zmieniony przez Majerankowa (07-11-2015 o 15h36)


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#152 08-11-2015 o 01h02

Miss'na poziomie
RobinRedem
.
Miejsce: The Tower
Wiadomości: 4 993

Wersja dość krwawa


Dziś przyszedł mi do głowy inny pomysł, ale miałam już to w połowie skończone i do tego nie wyrobiłabym się z tym drugim, więc jest to.
Zdecydowałam się na Halloween, które mi kojarzy się z różnego rodzaju potworami (oczywiście zbieranie cukierków i przebieranie, też, ale potwory bardziej) więc narysowałam coś co można nazwać potworem.

Wersja mało krwawa



♦   W e l c o m e   h o m e  ♦
https://2.bp.blogspot.com/-UstCJK7R_8g/Wk11GYxdzQI/AAAAAAAAEYE/e-OqpQ-oIU89qRCAURSLYFc3l1n5nxsAwCLcBGAs/s1600/ob2.png https://thumbs.gfycat.com/UnkemptDamagedCarp-max-1mb.gif https://2.bp.blogspot.com/-Bh7cggfyX8Y/Wk11EvuONqI/AAAAAAAAEYA/pVAn9NfMUYkVejgV8ycGd3vdpfPFhILCwCLcBGAs/s1600/ob.pnghttps://67.media.tumblr.com/08d9f38832832eef41b5c82346aa5062/tumblr_oa7s8edCSp1s4hht3o1_500.gif
https://2.bp.blogspot.com/-V48dQEgCv_A/V1rXYIsSGgI/AAAAAAAADHs/PgI0IYCtt2YQv0u-BHq0aogS6iuETpCqgCLcB/s1600/raven.png   Link do zewnętrznego obrazka   https://4.bp.blogspot.com/-ppeBuMLiPAI/V1rXYM8-LxI/AAAAAAAADHw/ISko0hSkx1cxO42vw2HGVg3uPkdHD4GJACLcB/s1600/raven2.png


[img]https://4.bp.blogspot.com/-h-jDafgx1NY/VyZcIkMotYI/AAAAAAAADAE/e2Ze9woefAQrWf2naIdqzXzrUaT8IjsrACL

Offline

#153 08-11-2015 o 21h20

Miss'Fuzja
Ojsa
Martwa, lecz nieumarła, nieczuła całka nieoznaczona~
Miejsce: Somewhere in the darkness of my room. Under the blanket.
Wiadomości: 5 624

To, jako że prac jest na prawdę mało, a żeby podium się pojawiło zdałoby się, żeby parę tych prac jednak było...
A że nie umiem normalnie rysować... Przybywam z moim bezsensownym duszkiem, który zagubił się w cieniu własnej egzystencji... A raczej w ciemności własnej egzystencji. Chyba, że po prostu było ciemno.

Link do zewnętrznego obrazka


https://68.media.tumblr.com/c11d596a002e56fcb7da0f3fc671fd61/tumblr_o0dqnnhbw31udhucno1_500.gif

Offline

#154 10-11-2015 o 13h10

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Zostało Wam niecałe 11 godzin na dodawanie zgłoszeń! Czym jeszcze nas zaskoczycie? <3


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#155 10-11-2015 o 14h00

Miss'na poziomie
Solomona
...
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 4 205

http://i68.tinypic.com/2wog7rb.jpg

Jak halloween to i maratony filmowe z horrorami w kinach lub zaciszu domowym. Wiele osób w ten sposób spędza tak halloween (w tym ja). Nawet w kinach już stało się taką tradycją, że na halloween jest nocny maraton horrorów.
Nie bez powodu nawiązuję do horrorów. "REC", "Zejście", "Klątwa" (i wiele innych tytułów) - w tych filmach można zobaczyć takie szkarady, powyginane, żyjące w jakiejś jaskini, które mało mają wspólnego z człowieczeństwem. Właśnie taką postać przedstawia moja praca. Taką wychudzoną, uwiezioną, zachowującą się jak zwierzę (pierwotny instynkt).

Dodatkowo halloween może się nam kojarzyć z pewnym chaosem, złem, tajemnicą, potworami. I właśnie to wszystko przedstawia moja praca. Także jej chaotyczne wykonanie piórem.

Wszystko co straszne i ohydne w noc halloween jest pożądane.


https://78.media.tumblr.com/tumblr_mdmrytUnPJ1qimfrko1_500.gif

Offline

#156 10-11-2015 o 16h24

Miss'Fuzja
spsr
Skoro nudzi ci się na tyle, że czytasz ten opis, zrób pracę na konkurs. I'm Espi Nekromanka
Miejsce: Gdynia na zawsze
Wiadomości: 6 728

Dzień zmarłych kojarzy mi się z odwiedzaniem grobów i paleniem zniczy.
Jakoś tak mi się przypomniało, że w dzieciństwie gdy byłam na cmentarzu, było kilka starych, opuszczonych grobów, na których nie świeciły znicze, ale pustki.
Nie będę się bardziej rozpisywać XD

Ostrzegam, tu nie ma nic ładnego ;,<

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Edit za pozwoleniem Majerankowej

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Ostatnio zmieniony przez spsr (10-11-2015 o 17h05)


//photo.missfashion.pl/pl/1/102/moy/81086.jpg

Offline

#157 10-11-2015 o 19h21

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Jakość zdjęcia jak zwykle okropna, no ale cóż...

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


Śliczne, opuszczone miasteczko! ^^ Nieco pomajstrowałam przy kontraście, bo jakość niesamowicie tragiczna, i prawie nic nie było widać. Nad obrazkiem pracowałam dosyć długo (Kilka dni na raty... Ale szczęśliwi czasu nie liczą! xD), acz chyba tego po nim nie widać. Ech, ten pierdyliard niewidocznych szczególików! :'D

Tutaj widać podpis.

Ostatnio zmieniony przez Pineapple (10-11-2015 o 19h21)


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#158 10-11-2015 o 22h43

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0


Jej.
Nie jestem zwolenniczką Halloween, nie podoba mi się istota tego "święta", tak więc nie przedstawiam wam okropnego monstra wstałego skądśtam, ale jakąs tam abstrakcje, co mi przyszła do głowy po spojrzeniu na temat.

//photo.missfashion.pl/pl/1/66/moy/52521.jpg

W sumie, na początku miałam przedstawić meloncholijny  cmentarz rozświetlony tysiącem świateł, ale za nic nie potrafiłam przelać na papier, tego co chciałam, więc po wyszło co wyszło. I jak wyszło.
Kolorowałam niezawodnymi Bambino, co skutkuje widocznym efektem. Ale cóż, nie ma to, jak zorientować się po fakcie.

Wolałabym pozostawić niedopowiedzenie co to tej pracy - żebyście trochę główkowały co ma przekazywać. Choć szczerze powiedziawszy, sama dokładnie nie wiem, co to miało ukazywać.

Widzicie, co się dzieje - ludzka ręka sięga po dłoń zmarłego - może chodzi o pamięć? Kiedy szkielety sięgają ku powierzchni - może domagają się aby o nich pamiętano? albo rozpaczliwie szukają pomocy?


nu, to pozdrawiam

Ostatnio zmieniony przez Lucia33 (10-11-2015 o 22h44)

Offline

#159 11-11-2015 o 00h25

Miss'nieobczajona
Natsumi
...
Wiadomości: 32

Dziękujemy za zgłoszenia i zapraszamy do glosowania na swoje faworytki ^ ^


http://i57.tinypic.com/a5f153.png

Offline

#160 11-11-2015 o 20h29

Miss'Fuzja
spsr
Skoro nudzi ci się na tyle, że czytasz ten opis, zrób pracę na konkurs. I'm Espi Nekromanka
Miejsce: Gdynia na zawsze
Wiadomości: 6 728

Moimi faworytkami są przede wszystkim Pineapple oraz Amastiris. ;D. Co do reszty to naprawdę ciężko mi wybrać. ;<


//photo.missfashion.pl/pl/1/102/moy/81086.jpg

Offline

#161 11-11-2015 o 20h46

Miss'wow
hmurka444
♡♡♡...
Wiadomości: 731

Mi również najbardziej spodobały się prace Amastiris i Pineapple  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Ale bardzo podoba mi się też praca spsr

Ostatnio zmieniony przez hmurka444 (12-11-2015 o 15h32)

Offline

#162 12-11-2015 o 13h12

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Absolutnie moją faworytką jest Spsr i jej rozświetlony zniczami cmentarz - nie można się napatrzeć, jak dla mnie.
Prócz tego, wymienię jeszcze Amastris - niezła koncepcja - i Ojsę. Jej zagubiony duszek bardzo mnie ujął, jest taki... uroczy^^.

Offline

#163 12-11-2015 o 13h16

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Z radością oznajmiam, że razem z ekipą ustaliłyśmy, że po wynikach tej edycji, ukaże się miniedycja Mikołajkowa.
Szykujcie się więc, twórzcie prezenty dla bliskich i czekajcie na ogłoszenie tematu!


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#164 12-11-2015 o 15h25

Miss'Fuzja
Ojsa
Martwa, lecz nieumarła, nieczuła całka nieoznaczona~
Miejsce: Somewhere in the darkness of my room. Under the blanket.
Wiadomości: 5 624

Lecąc po koleii...

Kunegunda - Ta to się schowała! Nie dość, że fajnie pisze, to rysunki ma genialne T^T
Czymkowiek by ten twój sztano/ducho/demono/potwór był, jest po prostu piękny. Jest mega nietypowy, zaskakujący, mocno wpływa na wyobraźnię *przynajmniej moją* i przy tym właśnie piękny. No. I świetna kreska + dziękuję twojemu mózgowi za tak wielki poziom odchyłu T^T

Solomona - Ty już wiesz, że po prostu uwielbiam twój styl rysowania, prawda? Te wszystkie plątające się linie, mające zbudować nastrój, ta powyginana na różne strony biedna postać na środku... W sumie nawet nie wiem co dodać. Praca po prostu jest w pewien sposób poruszająca.

Pineapple - *uderza gazetą w głowę* - następnym razem znaleźć sobie znajomego ze skanerem! Ten rysunek jest po prostu przecudowny. Te wszystkie szczególiki, cienie, okna, okienka pierdółki... PINE! Na prawdę. Skaner, bo ja chcę widzieć twoje prace w całej okazałości, z najdrobniejszymi szczegółami. Jestem zachwycona tym jak to wygląda teraz. Więc na prawdę aż się boję, jaka byłaby moja reakcja, gdybym to zobaczyła w wersji "czystej" T^T


Jeszcze dodam, że bardzo byłoby miło zobaczyć na podium spsr z jej prześlicznym cmentarzem - wszystkich zmarłych jest moim ulubionym świętem i to jeden z nielicznych powodów, które sprawiają, że cieszę się, że jestem Polką. Te cmentarze rozświetlone ludzką pamięcią i zapach zmrożonych chryzantem i dymu... Nie ma nic piękniejszego.


https://68.media.tumblr.com/c11d596a002e56fcb7da0f3fc671fd61/tumblr_o0dqnnhbw31udhucno1_500.gif

Offline

#165 12-11-2015 o 17h22

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Moimi faworytkami są Spsr (Śliczny ten cmentarz. Uwielbiam nocą chodzić na cmentarz... Okej, to nie tak miało zabrzmieć. xD Uwielbiam chodzić nocą na cmentarz, ale tylko w okolicach dnia Wszystkich Świętych i zaduszek. A ten obrazek bardzo ładnie oddaje klimat takowego cmentarza, rozświetlonego tysiącem zniczy zapalanych na znak pamięci o zmarłych.) i Kunegunda (Obrazek Kunegundy jest tak świetnie dziwny... I przez to naprawdę fajny.).


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#166 12-11-2015 o 21h46

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Okej, pora na me faworytki~! A więc, myślę, że pod największym wrażeniem byłam po zobaczeniu pracy Pineapple~ Ten obraz aż prosi się o zakupienie skanera, albo tabletu graficznego~ To jest po prostu... *szuka odpowiedniego słowa, i uświadamia sobie, jak nasz język jest ubogi~* Uberpiękne~! Czysta perfekcja~
spsr - ten cmentarz to coś wspaniałego, normalnie aż czuję tą atmosferę dnia zmarłych~
Ojsa - No to jest coś, co absolutnie trafiło w me gusta~ Rysunek niby prosty, a jednak genialny po prostu! Zakochałam się w tej niebieskiej poświacie + uwielbiam urocze rzeczy, więc słodki duszek nie może być wyjątkiem~! (nawet jeśli miałby przyjść do mnie w nocy i zacząć robić złe rzeczy~! Jest na tyle uroczy, że mogę mu pozwolić~ :3)
Solomona - sama nie wiem, co powiedzieć~ Ten obraz to czysty chaos... I ja to KOCHAM! Chaos jest jedną z najbardziej pożądanych przeze mnie rzeczy w sztuce, dodatkowo wieje od tego grozą~ I like it~

Ostatnio zmieniony przez Kunegunda (12-11-2015 o 21h46)

Offline

#167 22-11-2015 o 22h15

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Wyniki 6 edycji Miss Da Vinci!

Link do zewnętrznego obrazka


Gratulacje!
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka



1 miejsce: Pineapple
Średnia: 10,06



Link do zewnętrznego obrazka




Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka



2 miejsce: spsr
Średnia: 9,94



Link do zewnętrznego obrazka




Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka



3 miejsce: Amastiris
Średnia: 9,84



Link do zewnętrznego obrazka



Wyróżnienia dla @Lucia33 & serowakanapka!

Link do zewnętrznego obrazka


Link do zewnętrznego obrazka


Gratulujemy!
Grafiką zajęły się Natsumi oraz Majerankowa.



Link do zewnętrznego obrazka

Wielkimi krokami zbliżają się do nas święta Bożego Narodzenia, a co za tym idzie - przygotowujemy prezenty!Jedni kupują je w Internecie lub sklepach, a drudzy... Przygotowują je sami! Do tego właśnie chciałybyśmy Was zachęcić w 1 Miniedycji Świątecznej. Pokażcie nam wszystkie talenty, jakimi obdarzyła Was natura! Umiecie robić przecudowne kartki świąteczne, biżuterię, świeczki, ciekawe ozdoby albo gadżety? A może macie talent do pakowania ich? Zgłoście się do nas!
Pokażcie, że kochacie swoich bliskich i przygotujcie dla nich najładniejszy prezent handmade jaki w życiu widzieli! :3

Tak, tak, pracą nie musi być rysunek! Pokażcie nam inne swoje talenty!
Oczywiście możecie coś narysować, ale pod warunkiem, że będzie to rysunek jako prezent, a nie rysunek prezentu.


Uwaga! Ze względu na to, że jest to miniedycja, na wykonanie prac macie tydzień! Podium nie zostanie wyłonione, nasze niezłomne graficzki zajmą się nagrodami dla wszystkich uczestników. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Jury w składzie: Majerankowa, Karucchi, Whitewind, Rillianne przyjrzy się waszym pracom i skomentuje faworytki.

Nagrody dla wszystkich wykonają: Natsumi oraz Misa-chan1906.

Zgłoszenia przyjmujemy do 29.11.2015 do północy. Zgłoszenia dodane po upłynięciu terminu będą ignorowane.
Nagrody pokażą się w tydzień po zakończeniu, tj. 06.12.2015 wraz z nowym tematem. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


Regulamin
~ Uwaga! Wasza praca nie może być nigdzie wcześniej opublikowana! ~
~ Przede wszystkim miniregulamin działu oraz regulamin ogólny forum ~
~ Ze względu na przejrzystość wątku, rozmowy na temat wyników dozwolone są przez tydzień po ich przedstawieniu, potem proszę o przeniesienie rozmów do luźnego wątku z rozmowami o konkursach ~
~ Przyjmujemy tylko jedną pracę na temat, druga zostanie zignorowana ~
~ Poprawne zgłoszenie to zdjęcie/skan/obrazek wykonany w komputerowym programie graficznym wraz z podpisem autora (obowiązkowe!) ~
~ Technika absolutnie dowolna dopóki jest ona prezentem wykonanym ręcznie, zabronione jest wstawianie stylizacji miss lub deco - karane z góry wykluczeniem na dwie edycje ~
~ Wymagamy krótkiego (minimum 2 zdania) opisu prezentu ~
~ Uczestnik, który usunie zgłoszenie, nie może ponownie wziąć udziału w danej edycji ~
~ W przypadku szczególnego pogwałcenia regulaminu uczestnik trafi na czarną listę (chwilowo lub dożywotnio) dostępną po napisaniu do jurorek na priv i jego zgłoszenia będą ignorowane ~


W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać do kogoś z jury na pw (prywatna wiadomość)


Powodzenia!
/modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif

Ostatnio zmieniony przez Majerankowa (13-12-2015 o 14h13)


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#168 22-11-2015 o 22h21

Miss'Fuzja
Ojsa
Martwa, lecz nieumarła, nieczuła całka nieoznaczona~
Miejsce: Somewhere in the darkness of my room. Under the blanket.
Wiadomości: 5 624

Waaaa~ protestuje! A gdzie Kundziowy stworek na podium? ;_;
Przynajmniej Pine tam jest (i to jeszcze wybita ponad skalę oceniania) :33
No nic. Gratuluję wam dziewczyny!

Te dyplomy gify, omniomniomniomniom *-*


https://68.media.tumblr.com/c11d596a002e56fcb7da0f3fc671fd61/tumblr_o0dqnnhbw31udhucno1_500.gif

Offline

#169 22-11-2015 o 23h17

Miss'całkiem całkiem
Amastiris
...
Wiadomości: 93

Dziękuję za zaszczytne III miejsce /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png i Gratuluję pozostałym zwyciężczyniom /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/69/moy/54653.jpg

Offline

#170 22-11-2015 o 23h18

Miss'Fuzja
spsr
Skoro nudzi ci się na tyle, że czytasz ten opis, zrób pracę na konkurs. I'm Espi Nekromanka
Miejsce: Gdynia na zawsze
Wiadomości: 6 728

Jeej,  drugie miejsce ! ^^ Cieszę się, że moje faworytki znalazły się na podium.Gratulacje :>
Śliczne dyplomy ^^
Cieszę się również, że duszek na mojej nagrodzie jest idealnie   w miejscu, w którym miałam ochotę dorysować czarną dziurę XD

Ostatnio zmieniony przez spsr (22-11-2015 o 23h19)


//photo.missfashion.pl/pl/1/102/moy/81086.jpg

Offline

#171 22-11-2015 o 23h45

Miss'Fuzja
Iremi
Pojawiam się i znikam~
Miejsce: #teamFriś
Wiadomości: 6 802

To ja będę pierwsza! XD

Pytałam Majerana i mogą być ozdoby świąteczne (w końcu to prezent dla całej rodziny), więc zgłaszam feniksa, a okrętek jest w tle XD Oba wzory są całkowicie autorskie, zwłaszcza okrętek, bo jeszcze nie widziałam u nikogo takiej metody. Choć mi pierwsze rzędy wyszły przypadkiem, a że mi się tak spodobało, to kontynuowałam XD

Bombki są robione z wstążek na styropianowej kulce.

feniks

Offline

#172 25-11-2015 o 16h48

Miss'Super Miss
chorino
...
Miejsce: Gdynia
Wiadomości: 3 752

Prezentuję komplet ręcznie robionej biżuterii. Pierwsze zdjęcie przedstawia cały zestaw (naszyjnik, kolczyki i bransoletka), natomiast drugie przedstawia zbliżenie na główny element naszyjnika, który sama zrobiłam z miedzianych drutów. Pozostałe części biżuterii to koraliki z lawy, koraliki z metalu w kolorze miedzianym i półfabrykaty w kolorze miedzianym.

pierwsze zdjęcie


drugie zdjęcie


  //photo.missfashion.pl/pl/1/61/moy/48157.jpg

Offline

#173 25-11-2015 o 17h50

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

No nie powiem, jestem wciąż zaskoczona. X'D Ślicznie, ślicznie dziękuję za pierwsze miejsce, które zajął mój obrazek! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Drugie miejsce jest też świetne, jako, że zajęła je Spsr z tym cudownym cmentarzem. Moja faworytka! ^^ Tylko tego dziwnego obrazka Kundzi mi brakuje, noale cóż.
Świetne dyplomy!


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#174 25-11-2015 o 18h07

Miss'Sensei
Ragnarook
...
Miejsce: go to sleep
Wiadomości: 895

Od tego  jak ze  zwykłej deski do krojenia można przejść do małego artystycznego dzieła stojącego w kuchni tak więc moja robiona przezemnie deseczka wystarczy trochę specjalnej farby pękającej serwetka która się podoba oraz jak we wszystkim
Cierpliwości.
//photo.missfashion.pl/pl/1/67/moy/53309.jpg
Edytowane za zgoda Majerankowej

Ostatnio zmieniony przez Ragnarook (26-11-2015 o 18h42)

Offline

#175 26-11-2015 o 15h40

Miss'towarzyska
Rebeka7
I don't know what I want, so don't ask me. ~Piesełek~
Miejsce: Polskie Ikebukuro - jestem tu wcieleniem Izaya'i
Wiadomości: 2 381

Nie mam nerwów do robienia skomplikowanych rzeczy, ale nauczyłam się od cioci robić moja głupia nazwa dla nich, to Kwiatowe-kule kule. Została tylko ta, ponieważ resztę przywłaszczyła sobie rodzinka lub zniszczył je mój kuzyn.
  Papierowa ozdoba z dodatkiem brokatu i koralików (+klej).

oto ona



z podpisem



Edytowane za zgoda Majerankowej

Ostatnio zmieniony przez Rebeka7 (26-11-2015 o 15h58)

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 5 6 7 8 9