Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 4 5 6 7 8 9

#126 11-10-2015 o 14h36

Miss'Fuzja
spsr
Skoro nudzi ci się na tyle, że czytasz ten opis, zrób pracę na konkurs. I'm Espi Nekromanka
Miejsce: Gdynia na zawsze
Wiadomości: 6 728

Skoro obiecałam, że coś dodam, no to dodam ;P Wiadomo kto wygra, ale co mi tam szkodzi ;D Tak więc..przedstawiam wam mój niepodobny do nikogo autoportret ;P
//photo.missfashion.pl/pl/1/64/moy/50561.jpg


//photo.missfashion.pl/pl/1/102/moy/81086.jpg

Offline

#127 11-10-2015 o 21h48

Miss'na całego
kucykowa9
The steamer ship! ... And so you don't know what I mean
Miejsce: In the corner behind the easel
Wiadomości: 489

Na ostatnią edycję nie zdążyłam, na szczęście na tą jeszcze się załapię :]
Hmm... Skoro widzieliśmy już tutaj przepiękną senator Amidalę,
to czemużby nie pokazać także jej ukochanego Anakina?
Mój obrazek przedstawia właśnie jego, w scenerii pasującej do
nazwiska (Skywalker).

Niestety, aparat jak zwykle bezlitosny, a brak mi
dziś nerwów na urzeranie się ze skanerem :[

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#128 12-10-2015 o 07h29

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Dziękujemy pięknie za wszystkie zgłoszenia! Dziewczyny, postarałyście się w tej edycji. <3
O północy minął termin nadsyłania prac. Czas na to, żebyście przedstawiły nam Wasze faworytki. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
(W tej edycji nadal nie ma nagrody publiczności, cierpliwości)


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#129 12-10-2015 o 17h45

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Nie wskażę faworytek, bo szkoda czasu na wypisanie prawie wszystkich nicków, poziom mega, trafiłyście z tematem w 10 /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#130 15-10-2015 o 07h55

Miss'ujdzie
DarkWarrior
"Now your hatred has become your strength. At last the dark side is your ally..."
Miejsce: Lidzbark
Wiadomości: 182

Naprawdę wysoki poziom. Mojej pracy pewnie nawet nikt nie zauważy.
Najbardziej podoba mi się Anakin (♥) Kucykowa9. Naprawdę super praca


"No one can make it better, take control - there is now or never!" - Skillet "Sick of it"

https://66.media.tumblr.com/b86206d6f1bff4094e7b877011ab93e7/tumblr_nqw9m4wC2Y1qd479ro1_500.gif

Offline

#131 17-10-2015 o 17h52

Miss'gadułka
Momencik
clouds are crying so i am too
Wiadomości: 3 323

Moim faworytem jest przede wszystkim nivata - naprawdę prześwietny rysunek ♥ Mam wielką nadzieję, że wygra. (:

Ostatnio zmieniony przez Momencik (17-10-2015 o 17h59)


自由は心の状態です。
//photo.missfashion.pl/pl/1/95/moy/75946.jpg //photo.missfashion.pl/pl/1/95/moy/75947.jpg //photo.missfashion.pl/pl/1/95/moy/75948.jpg

Offline

#132 17-10-2015 o 18h08

Miss'towarzyska
Rebeka7
I don't know what I want, so don't ask me. ~Piesełek~
Miejsce: Polskie Ikebukuro - jestem tu wcieleniem Izaya'i
Wiadomości: 2 381

Może i nie jestem wielkim talentem, (zdecydowanie lepiej radzę sobie z ołówkiem i martwą naturą, a mój portret był moim pierwszym) ale postaram się ,,wypowiedzieć" jak ktoś, kto się zna na sztuce.
Zacznę od tego, że moją faworytką jest nivata . Doskonale wiem, jak trudno jest odwzorować ludzką twarz i często zajmuje to sporo czasu i szarga nerwy (chyba, że tylko u mnie), dlatego też jestem tak bardzo zachwycona wszystkimi zgłoszeniami (pomijając moje oczywiście ;] ). Jestem pewna, że na nagrodę zasługuje przynajmniej większość z nich i wybór tych najlepszych będzie prawdziwym wyzwaniem.
Powodzenia ^^

Offline

#133 17-10-2015 o 18h19

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Wymienie trzy prace, które według mnie najbardziej zasługują na podium: Frank Iero  @Dyokira (OMG!!! GENIALNE), Amidala serowakanapka oraz Gerard Way Seikoku.


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#134 17-10-2015 o 18h37

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Jak dla mnie facet umaziany keczupem (Tak, ja w to wierzę! No dobra, nie, ale ciii) autorstwa Dyokiry jest świetny. xD No i rysunek Nivaty jest super! ♥

Ostatnio zmieniony przez Pineapple (17-10-2015 o 18h37)


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#135 17-10-2015 o 19h05

Miss'na całego
kucykowa9
The steamer ship! ... And so you don't know what I mean
Miejsce: In the corner behind the easel
Wiadomości: 489

Tyle wspaniałych rysunków, że pasuje coś powiedzieć o każdym. No, ale kto by chciał to wszystko czytać... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Moją faworytką jest przede wszystkim DarkWarrior. Kiedy tylko zobaczyłam ten rysunek, poważnie zastanawiałam się nad sensem brania udziału xd
Cudowne prace Jussti i nivata także znalazły swoje miejsce na mojej (zdecydowanie za długiej xd) liście faworytów. Są po prostu niesamowite!
Eh, droga Serowakanapko, chciałabym zauważyć, iż zgarnęłaś mój pomysł i wenę przy okazji xd Ale co z tego, skoro rysunek wyszedł ci znacznie lepiej niż mi kiedykolwiek wyjdzie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Gratulacje Mineo, ja nigdy nie potrafiłam okularów xd

*gratulacje dla tego, kto dobrnął do końca*

Offline

#136 17-10-2015 o 20h01

Miss'wow
hmurka444
♡♡♡...
Wiadomości: 731

Mi od początku najbardziej podobał się rysunek nivaty i to się nie zmieniło  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#137 18-10-2015 o 12h53

Miss'Fuzja
Sadist
i put the romance into necromancer
Wiadomości: 6 430

Ło matko, wszystkie, wszystkie, wszystkie, wszystkie! *O* Wszystkie prace są na wysokim poziomie. Nie zazdroszczę wyboru :'D


https://i.postimg.cc/vBBMJPGn/dark-tumblr-grave-Favim-com-6076161.jpg

Offline

#138 21-10-2015 o 21h12

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Wyniki 5 edycji Miss Da Vinci!

//photo.missfashion.pl/pl/1/64/moy/51155.jpg


Gratulacje!
//photo.missfashion.pl/pl/1/64/moy/51151.jpg
//photo.missfashion.pl/pl/1/64/moy/51156.jpg



1 miejsce: Seikoku
Średnia: 10,1



Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka




//photo.missfashion.pl/pl/1/64/moy/51153.jpg
//photo.missfashion.pl/pl/1/64/moy/51157.jpg



2 miejsce: nivata
Średnia: 10,0



Link do zewnętrznego obrazka




//photo.missfashion.pl/pl/1/64/moy/51154.jpg
//photo.missfashion.pl/pl/1/64/moy/51158.jpg



3 miejsce: @Dyokira
Średnia: 9,8



Link do zewnętrznego obrazka




A także... Wyróżnienia dla Jussti & serowakanapka! Nagrody wkrótce. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Gratulujemy!
Grafiką zajęły się Natsumi oraz Misa-chan1906.



//photo.missfashion.pl/pl/1/64/moy/51162.jpg

Halloween, Święto Zmarłych, Dziady...
Święta te, obchodzone na całym świecie, zbliżają się do nas coraz bardziej. Jak wy na nie patrzycie? Czy jest to dla Was czas zadumy nad ulotnością życia i tęsknoty za tymi, którzy już odeszli? A może świętujecie Halloween jak Amerykanie, chodząc po domach w przebraniach? Może interesujecie się kulturą innych krajów? Meksykanie obchodzą Święto Zmarłych bardzo hucznie. Co z Wami?
Postarajcie się oddać ducha tych świąt w swoich pracach! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Jury w składzie: Majerankowa, Karucchi, Whitewind, Rillianne będzie oceniać prace uczestników wg kryteriów.

Kryteria
Zgodność z tematem (0/10)
Kreatywność (0/10)
Estetyka pracy (0/10)
Ogólne wrażenie (0/10)
+ Każda jurorka będzie mogła dać 1 dodatkowy punkt swojej faworytce

Nagrody dla podium wykonają: Natsumi oraz Misa-chan1906.

Zgłoszenia przyjmujemy do 10.11.2015 do północy. Zgłoszenia dodane po upłynięciu terminu będą ignorowane.
Wyniki ukażą się w dwa tygodnie po zakończeniu, tj. 24.11.2015 wraz z nagrodami oraz nowym tematem. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


Regulamin
~ Przede wszystkim miniregulamin działu oraz regulamin ogólny forum ~
~ Ze względu na przejrzystość wątku rozmowy na temat wyników dozwolone są przez tydzień po ich przedstawieniu, potem proszę o przeniesienie rozmów do luźnego wątku z rozmowami o konkursach ~
~ Przyjmujemy tylko jedną pracę na temat, druga zostanie zignorowana ~
~ Poprawne zgłoszenie to zdjęcie/skan/obrazek wykonany w komputerowym programie graficznym wraz z podpisem autora (obowiązkowe!) ~
~ Technika absolutnie dowolna dopóki jest ona w formie graficznej, zabronione jest wstawianie stylizacji miss lub deco - karane z góry wykluczeniem na dwie edycje ~
~ Wymagamy krótkiego (minimum 2 zdania) opisu rysunku ~
~ Uczestnik, który usunie zgłoszenie nie może ponownie wziąć udziału w danej edycji ~
~ W przypadku szczególnego pogwałcenia regulaminu uczestnik trafi na czarną listę (chwilowo lub dożywotnio) dostępną po napisaniu do jurorek na priv i jego zgłoszenia będą ignorowane ~


W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać do kogoś z jury na pw (prywatna wiadomość)


Kto zostanie szóstą zwyciężczynią Miss Da Vinci?
Powodzenia!
/modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif

Ostatnio zmieniony przez Majerankowa (13-12-2015 o 14h14)


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#139 21-10-2015 o 21h25

Miss'Superstar
Mineo
Feel like nobody else is here.
Wiadomości: 22 855

Wow, wow, tak właśnie wyobrażałam sobie podium. Gratuluję :] Te grafiki są supi!


We are in noir
https://i.imgur.com/iiebOWg.gif https://i.imgur.com/XfRlwOz.gif https://i.imgur.com/tUzQc3d.gif https://i.imgur.com/7lf3FsO.gif

Offline

#140 22-10-2015 o 17h12

Miss'na całego
kucykowa9
The steamer ship! ... And so you don't know what I mean
Miejsce: In the corner behind the easel
Wiadomości: 489

Gratuluję zwycięzcom, wspaniałe podium /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Nowy temat też cudowny, mam nadzieję, że zdąrzę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#141 22-10-2015 o 19h02

Miss'nieobczajona
Seikoku
...
Miejsce: Nibylandia
Wiadomości: 29

NIE WIERZĘĘĘĘĘ WYGRAŁAM
nie wierzę, serio, przecież tyle prac było lepszych od mojej omg dziękuję prześlicznie! ♥♥♥
i te nagrody, boże dębowy, są  i d e a l n e
dzięki raz jeszcze!


http://s2.ifotos.pl/img/gerard2gi_shasqaa.gif

Offline

#142 23-10-2015 o 21h29

Miss'nieobczajona
Natsumi
...
Wiadomości: 32

Od tej edycji wprowadzamy drobną nowość a jest nią wyróżnienie od jurorek.

//photo.missfashion.pl/pl/1/65/moy/51286.jpg
//photo.missfashion.pl/pl/1/65/moy/51287.jpg

Jeszcze raz gratulacje dla wszystkich osób biorących udział w tej edycji. Zachęcamy do podjęcia wyzwania w kolejnej edycji i życzymy wam wielu pomysłów i powodzenia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


http://i57.tinypic.com/a5f153.png

Offline

#143 24-10-2015 o 21h50

Miss'towarzyska
Rebeka7
I don't know what I want, so don't ask me. ~Piesełek~
Miejsce: Polskie Ikebukuro - jestem tu wcieleniem Izaya'i
Wiadomości: 2 381

Nikt jeszcze nic nie pokaże ? Trudno. Będę pierwsza, a to oznacza, że na pewno nie zajmę nawet III miejsca ^^
  Halloween - z okazji tego wydarzenia w naszym miasteczku będzie impreza. Wszyscy założą jakieś straszne (śmieszne) stroje itd. Coś mnie natchnęło i naszkicowałam wilko/koto-łaka. Przypomniała mi się wtedy moja dawna praca. Jeszcze z podstawówki, czyli dawno. Narysowałam kota z zielonymi oczkami. Stworzyłam je pastelami. Tak jak teraz:

Link do zewnętrznego obrazka

Więcej fotek nie mam, bo wujek go (ten obrazek) zabrał xD i chce to coś powiesić w swoim domu pełnym obrazów mojego innego wujka, który jest prawdziwym, znanym artystą.

Offline

#144 28-10-2015 o 18h17

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Podbijam! Tylko jedno zgłoszenie? Do roboty!
Pokażcie nam swoje duchy, zmory, zombie, wilkołaki, wampiry, straszne dekoracje, ponury cmentarz... Do pokazania macie naprawdę dużo, a Święto duchów to temat rzeka! Powodzenia. <3


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#145 30-10-2015 o 17h13

Miss'całkiem całkiem
Amastiris
...
Wiadomości: 93

//photo.missfashion.pl/pl/1/65/moy/51763.jpg

"Tato to takie Halołin"

O jaki fajny konkurs!
Co mogę powiedzieć o mojej pracy... Kilka dni temu zastanawiałam się nad przebraniem na Halloween, prostym, ale fajnym i kreatywnym. Tak oto narodził się pomysł stworzenia maski na dłoni. Trybiki w głowie zaskoczyły, procesy myślowe zostały uruchomione i pojawił się koncept stworzenia rysunku w oparciu o takie "przebranie". I oto jest! dziewczyna z tatuażem.
Rysunek nosi tytuł: "I got my eyes on you".


//photo.missfashion.pl/pl/1/69/moy/54653.jpg

Offline

#146 30-10-2015 o 18h01

Miss'na całego
llovek
•••••••••• ••••••••••
Wiadomości: 287

no to teraz ja:
//photo.missfashion.pl/pl/1/65/gd/51769.jpg
wiem, że nie mam żadnych szans, ale co mi szkodzi?

KRÓTKI OPIS:
jak już pewnie większość osób się skapnęła moja praca przedstawia wampirzycę. Inspirowałam się makijażem mojej siostry na halloween rok temu. Starałam się jak najlepiej go odwzorować, ale niestety chyba niezbyt mi wyszło.
I PRZEPRASZAM, ŻE OBRAZEK JEST DO GÓRY NOGAMI, ALE NIE MOGŁAM GO OBRÓCIĆ!!!

Ostatnio zmieniony przez llovek (30-10-2015 o 18h03)


~Snap:Zielony_elfik~ SameQuizy~ Wattpad
//photo.missfashion.pl/pl/1/80/gd/63336.jpg

Offline

#147 30-10-2015 o 20h25

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

Nadchodzę z moim halloweenowym artyzmem!

//photo.missfashion.pl/pl/1/65/moy/51774.jpg

a teraz wyjasnienia:

Tytuł to ,,Sushi a la Serowa"

Rysunek przedstawia mnie i Stocking (ja wampir a ona syrenka)
Zainspirowane z mojej gry w simsy gdzie hoduje całe nasze trio (Harmoszki )
Czyli My + Piezeg durczu jako Wilkołak
Halloweenowego klimatu nadaje ksiezyc oraz moj kostium kapielowy w czaszki XD


Czy halloween to nie najlepszy czas na polowanie?
W końcu wtedy moc mistycznych stworzen jest najsilniejsza, jednak... tym razem syrenka Stocking miała pecha. XD


Ps: Twarz ofiary nie jest przypadkowa xD
Ps2: Biedna durczu wykluczona z polowania, ale jak wiadomo psy nie przepadaja z rybami

Offline

#148 02-11-2015 o 12h14

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Podbijam!
Dziewczyny, pokażcie na co was stać! Gdzie duchy, cmentarze, zombiaki, dynie?
Do dzieła, bo w niedzielę zakończenie tej edycji!


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#149 02-11-2015 o 19h26

Miss'całkiem całkiem
Rosali
...
Wiadomości: 100

Moja postać jest inspirowana książką ,, żelazny dwór '' i przedstawia Shona . Pół elfa a pół czerwonego kapturka ( mała zielona postać o ostrych zębach , która jest jak pirania ) Jest on elfim naukowcem po przykrym wypadku w laboratorium .

zdjęcie

Offline

#150 07-11-2015 o 15h09

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Dla mnie Halloween to głównie oglądanie jakichś lekkich horrorów, przez które mam potem porąbane sny, tak więc... Postanowiłam przedstawić jeden z moich Halloweenowych koszmarów~ A jako, że mam dziwaczne sny, jeśli spojrzycie na ten obrazek i zadacie sobie pytanie: "Co to, do jasnej ciasnej jest?" - to będzie prawidłowa reakcja~ Normalnie kocham swój mózg~

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 4 5 6 7 8 9