Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#1 05-06-2015 o 11h11

Miss'nieobczajona
Ketnis
...
Wiadomości: 40

Opis przygotowała DarkSeaweed, dzięki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png



http://i59.tinypic.com/suydm8.png

Witam wszystkich!
W jednorazowym konkursie, chciałam was zachęcić do stworzenia stylizacji swojej miss w stylu "Kawaii".

Link do zewnętrznego obrazka

Kawaii to japońskie słowo wprost oznaczające po prostu "słodkie/słodko/słodka/słodki itp."

Link do zewnętrznego obrazka

Krótko można zatem wywnioskować, że styl Kawaii to po prostu coś bardzo słodkiego.
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/21/fb/b8/21fbb80b38624e0388d089ad479ab016.jpg
Oto kilka zasad:
1. Stylizacja musi być zdjęciem/screenem z waszej szafy.
2. Do każdego zgłoszenia należy załączyć przynajmniej jednozdaniowy opis.
3. Zgłosić można od jednej do dwóch stylizacji.
4. Zgłoszenie musi być zgodne z regulaminem działu "Jednorazowe Konkursy" oraz z regulaminem forum.
5. Prace można zgłaszać do końca dnia 26 czerwca.
Link do zewnętrznego obrazka

POWODZENIA!

Ostatnio zmieniony przez Ketnis (05-06-2015 o 11h17)


hm

Offline

#2 05-06-2015 o 17h34

Miss'wow
ellixp
.
Wiadomości: 715

http://files.tinypic.pl/i/00671/5i91ppyl5iiu_t.jpg

Mam pytanie odnośnie nieoficjalnych konkursów. Czy trzeba kupić stylizację, którą chce się zgłosić do konkursu? Ponieważ mam za mało MM, żeby ją kupić, więc zrobiłam screena w sklepie i zmieniłam tło w paincie, żeby było lepiej widać  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/cool.png
Mam nadzieję, że można, bo się namęczyłam z tym tłem ._.


Opisik: Nie mam talentu do opisów, ale spróbować nie zaszkodzi: Dama właśnie wraca z balu w swojej ulubionej, pastelowo-różowej sukni. O nie! Chyba szykuje się na deszcz! Nic nie szkodzi, jest ubezpieczona w przepiękny parasol. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


''Życie jest jak tęcza, żeby miało piękne barwy, potrzebuje zarówno słońca jak i deszczu."

Offline

#3 05-06-2015 o 19h47

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

W stylu kawaii dominuje róż, falbanki i kokardki.
Wszystko ma być słodkie i kojarzyć się z dzieciństwem.

//photo.missfashion.pl/pl/1/49/gd/38587.jpg
Pani na zdjęciu wyżej jest z zawodu bajkopisarką - pisze historyjki dla dzieci.
Ubiera się w stylu kawaii, ponieważ uważa, że aby móc dobrze pisać dla dzieci powinna wyglądać i myśleć jak jedno z nich /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#4 09-06-2015 o 19h01

Miss'na całego
olka176
Nie ma ! Skończyła się klawiatura :P
Miejsce: Polska xD
Wiadomości: 253

//photo.missfashion.pl/pl/1/55/moy/43828.jpg











Kawaii Style to dla mnie  przede wszystkim : Róż, Kokardki we włosach i Falbanki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Ostatnio zmieniony przez olka176 (09-06-2015 o 19h02)


Hej ;-; . Mam bana. Już się nie zobaczymy. To 4 ban ! Moja siostra to Aleksa56, Możemy się przez nią kontaktować ! Do tych którzy mi napisali wiadomości , niestety ich nie odczytam ! Żegnajcie -!
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#5 09-06-2015 o 19h18

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Ketnis Twoje zachowanie jest totalnie niepoważne... dostajesz bana i dożywotni zakaz tworzenia konkursów. Trzeba było o tym pomyśleć wcześniej.

Kolejny konkurs, który muszę przejąć, póki co nic się nie zmienia, możecie dodawać zgłoszenia.


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#6 11-06-2015 o 19h50

Miss'całkiem całkiem
Rosali
...
Wiadomości: 100

Moja stylizacja przedstawia wodną nimfę , która gra na swej harfie tak piękne melodie , że zwabia nimi mężczyzn , którzy nieszczęśni toną w głębokiej wodzie stawu w środku lasu. Woda tego stawu jest delikatnie różowa a czasami nawet biała a atmosfera wokół niego romantyczna i słodka. Na wiosnę wyrastają tu kwiaty , które wzywane melodią harfy wydzielają przecudny , słodki zapach .

//photo.missfashion.pl/pl/1/55/moy/43906.jpg

Offline

#7 12-06-2015 o 20h37

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Ogłoszenia parafialne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

1. Konkurs został odświeżony i jest nadal aktualny. Jeszcze raz dziękuję DarkSeaweed za przygotowane opisu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
2. Termin dodawania zgłoszeń został przedłużony do 26 czerwca.
3. Zachęcam do udziału. Przypominam tym, którzy już się zgłosili, że mogą pokazać jeszcze jedną stylizację.
4. Regulamin konkursu obowiązuje od teraz, także ellixp nie zostanie zdyskwalifikowana.


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#8 12-06-2015 o 20h54

Miss'Fuzja
Sadist
i put the romance into necromancer
Wiadomości: 6 430

Słysząc słowo "kawaii" wyobrażam sobie przesłodzone japonki. I oto taką zrobiłam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Link do zewnętrznego obrazka
Moja miss jest postacią z anime (stąd takie duże oczy) i postarałam się, żeby wyszło na maksa słodko :3


https://i.postimg.cc/vBBMJPGn/dark-tumblr-grave-Favim-com-6076161.jpg

Offline

#9 13-06-2015 o 11h59

Miss'ujdzie
sarata123
żyj tak jakby każdy dzień był twoim ostatnim
Miejsce: nad horyzontem i jeszcze dalej
Wiadomości: 247

//photo.missfashion.pl/pl/1/55/moy/43977.jpg
a oto kawai piosenkarka.W stylizacji nie zabrakło różowego,czarnego i żółtego.Oczy koloru różowego,włosy koloru brązowego.Brokatowe buty,naszyjnik i spodenki.Pełno wstążek,kakardki i gwiazdka.


https://grafikaizdjecia.files.wordpress.com/2013/07/sygnaturamroczna2.jpg

Offline

#10 13-06-2015 o 13h52

Miss'nałogowa
Podoina
Umarłam?
Miejsce: Zimowy pałac Doni
Wiadomości: 2 965

//photo.missfashion.pl/pl/1/55/moy/43986.jpg
Dostałam nagłego napadu weny twórczej i stworzyłam tą oto panienkę. Tak widzę słodkość. Jasny róż, biel, kwiatki, tiul, kokardki kwiatuszki i motylko. Nie zapominając o odpowiednich butach (niestety nie mogłam znaleźć tych butów w takim odcieniu jak reszta stroju).


http://i65.tinypic.com/2mqru4x.gif

Offline

#11 13-06-2015 o 18h41

Miss'ok
KuroiTenshi
...
Wiadomości: 69

Jako, że nie lubię różowego, podeszłam do tematu w trochę inny sposób ^^

//photo.missfashion.pl/pl/1/56/gd/44007.jpg
Uwielbiam połączenie swetra i spódniczki i pandy *_* Jak najbardziej kawaii ~^_^~

//photo.missfashion.pl/pl/1/56/gd/44006.jpg
Słodka stylizacja z falbaniastą spódniczką i sweterkiem z kołnierzykiem. Idealne na randkę \(^_^)/

Offline

#12 14-06-2015 o 09h23

Miss'wow
hmurka444
♡♡♡...
Wiadomości: 731

//photo.missfashion.pl/pl/1/56/moy/44021.jpg
Przedstawiam wam moją miss w stylu Kawaii. Słowo "Kawaii" odrazu kojarzy mi się z japonkami o słodkich oczach z masą falbanek i kokardek. Jeśli to nie jest Kawaii to nie wiem co jest.    /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#13 14-06-2015 o 09h54

Miss'nałogowa
Likoris
HWAITING MINEŁO!!!
Miejsce: Byle były żelki!!!
Wiadomości: 2 754

Prawde mówiąc nie myślałam o zgłoszeniu si e ale jednak czas mi na to pozwolił więc jestem.

//photo.missfashion.pl/pl/1/56/moy/44022.jpg
Jedna stylizacja przedstawia niesamowicie wredną ale słodką 19 dziewczyne, która przez swój nie zbyt wysoki wzrost i twarz dziecka wyglądana 13-14.
Jest ona idealną pułabką na pedofila. Zrobiona na potrzebe konkursu.
//photo.missfashion.pl/pl/1/41/moy/32253.jpg
Jest to stara stylizacja. Inspirowałam się ludzmi udającymi lub chcącymi wyglądać jak lalki. I oto właśnie taka postać.

Stył kawai nie idzie tylko w róż bo ma wiele podgatunków i rozgałęzień związanymi z MOE.
Więc czerń jest ok do puki jest urocza /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Obie prace są takie strasznie MOE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63505.jpg

Offline

#14 14-06-2015 o 19h47

Miss'na całego
olka176
Nie ma ! Skończyła się klawiatura :P
Miejsce: Polska xD
Wiadomości: 253

//photo.missfashion.pl/pl/1/56/moy/44078.jpg


Kawaii Style <3

Przede wszystkim ma przedstawiać rozpieszczone dzieciństwo które zawsze było różowe pomimo wieku.

Strój przedstawia : Róż , Kropki, Kokarda, /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Hej ;-; . Mam bana. Już się nie zobaczymy. To 4 ban ! Moja siostra to Aleksa56, Możemy się przez nią kontaktować ! Do tych którzy mi napisali wiadomości , niestety ich nie odczytam ! Żegnajcie -!
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#15 15-06-2015 o 09h28

Miss'ujdzie
zabeczka1948
...
Miejsce: L-ny
Wiadomości: 207

//photo.missfashion.pl/pl/1/56/moy/44097.jpg


Kawaii jest słodkim kiczem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png króliczek w dłoniach symbolizuje "mięciutkość", serduszka - to ile w nas jest miłości i naiwności. Nie zabrakło również różu, który nie od zawsze był kojarzony ze słodkością, naiwnością i dziewczętami (kiedyś kolorem dziewczynek był niebieski/błękitny - Maryjny kolor ). Więc moja kawaii girl ma w sobie prawie wszystko co powinna mieć - brakuje jej tylko sławnej Hello Kitty <3

Ostatnio zmieniony przez zabeczka1948 (15-06-2015 o 09h54)


To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

Offline

#16 19-06-2015 o 19h00

Miss'całkiem całkiem
Yumeka
...
Wiadomości: 141

Pierwszy raz słyszę o czymś takim jak styl kawaii, bo nazywanie kogoś po japońsku "kawaii" ma ten sam poziom, co nazywanie kogoś po polsku ładnym, uroczym, to rodzaj komplementu. Ale mniejsza o to ^^'

Link do zewnętrznego obrazka
Pierwsza stylizacja inspirowana stylem miejskim. Charakteryzuje się stonowanymi kolorami, kilkoma warstwami ubrań i ich falbaniastym lub bombkowatym krojem, by nadać trochę pulchności filigranowemu ciału typowej Japonki.

Link do zewnętrznego obrazka
Druga stylizacja stawia bardziej na elegancję. Do tego biało-różowa kolorystyka nawiązuje do czasu Hanami - kwitnienia drzew sakury. Do tego papierowa parasolka, by ochronić się przed pierwszymi mocniejszymi promieniami wiosennego słońca i zachować skórę koloru ryżu.

Ostatnio zmieniony przez Yumeka (19-06-2015 o 19h01)

Offline

#17 21-06-2015 o 01h27

Miss'Sensei
ScarletWitch
...
Miejsce: England / London
Wiadomości: 1 003

//photo.missfashion.pl/pl/1/56/moy/44368.jpg

Od razu na myśl mi przyszła Sweet Lolita na myśli, gdy zobaczyłam ten konkurs, a więc przedstawiam wam Lolite w pastelowych kolorach i słodkim misiem w dłoni.

Offline

#18 24-06-2015 o 18h08

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Skoro tyle tutaj lolitek, to ja też swoją dodam. :3 W końcu lolitki są jak najbardziej kawaii! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/49/moy/38730.jpg

Ta tutaj słodka panienka to sailor lolita. Jeden z moich ulubionych podstylów lolity! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png I owszem, różu nie ma, ale słodkości nikt jej nie zaprzeczy. :3



Zbliżały się święta Bożego Narodzenia, na rynku niewielkiego miasteczka stała już ogromna, ślicznie ozdobiona choinka. Koło niej przebiegły dwie roześmiane dziewczynki wracające ze szkoły. Nieco się zmęczyły, więc zwolniły, i idąc zaczęły rozmawiać. Ileż to było do opowiedzenia! Co będą robić w Boże Narodzenie, co się stało w szkole... Nagle czarnowłosa w dwóch kucykach przystanęła, patrząc się ciągle w jedno miejsce.
- Jeju... Ania, popatrz! - dziewczynka zachwyconym głosem zwróciła się do przyjaciółki. Blondyneczka zerknęła w kierunku wskazywanym przez przyjaciółkę. Na murku siedziała młoda, urocza dziewczyna ubrana w śliczny strój. Zajadała się w najlepsze truskawkowym ciastem. Dookoła jej postaci wydawały się wirować między płatkami śniegu malutkie, lekko przezroczyste, białe istotki.
- Dziewczynki! Czemu tak sterczycie? - mama ciemnowłosej targała ze sobą ogromne torby z zakupami.
- Mamusiu, patrz na tą panią! - dziewczynka wskazała palcem na tajemniczą postać.
- Bardzo zabawne, córeczko, bardzo zabawne. Tu nikogo nie ma! Idziemy do domu, ale już!


//photo.missfashion.pl/pl/1/46/moy/36747.jpg

Moją drugą stylizacją jest ta właśnie urocza, tajemnicza istotka. Kim była albo jest? Tego teraz już chyba nikt poza nią samą nie wie. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#19 24-06-2015 o 18h27

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

A oto Zoe. Zoe to tak naprawdę ghul przebrany za słodką dziewczynkę aby mógł wabić swe przystojne ofiary /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/56/gd/44577.jpg

Offline

#20 25-06-2015 o 10h06

Miss'ujdzie
FranciszkaP
...
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 236

A ja przedstawiam moją miss w dwóch wersjach (niekoniecznie różowych ale myślę, że dostatecznie słodkich /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
http://photo.missfashion.pl/pl/1/49/gd/39031.jpg

i druga:

//photo.missfashion.pl/pl/1/49/gd/39030.jpg

Starałam się zrobić słodkie lecz jednak nie przesadzone stylizacje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


                                        Link do zewnętrznego obrazka
♥♥♥

Offline

#21 27-06-2015 o 12h53

Miss'wow
DarkSeaweed
...
Miejsce: Rzeka
Wiadomości: 548

Konkurs zakończył się o godzinie 00:01.  Niedługo pojawią się wyniki, a do tej pory zapraszam do oddawania głosów!
Możecie oddać jeden głos na waszą faworytkę. Osoba, która zbierze najwięcej głosów otrzyma nagrodę publiczności!

Mała wiadomość.
Za porozumieniem Jessica23 przejęłam porzucony konkurs, żeby nie został bez nagród. Mam nadzieję, że nie będzie sprzeciwów, szczerze mówiąc obawiałyśmy się buntów, ale mamy nadzieję, że wszyscy to zrozumieją.

Offline

#22 27-06-2015 o 14h14

Miss'całkiem całkiem
Yumeka
...
Wiadomości: 141

Moją faworytką jest KuroiTenshi, bardzo mi się spodobało jej podejście. Obie stylizacje są idealnie urocze i niewinne, ale jeśli muszę wskazać jedną, to wybieram tą z pandą i kotem. Bardzo ciepła i dziewczęca. Do tego makijaż Miss świetnie imituje azjatycką urodę.

Offline

#23 27-06-2015 o 14h34

Miss'całkiem całkiem
GOSKA77
...
Wiadomości: 146

Moje faworytki to są  Sadist  ,ScarletWitch i Naravi.


//photo.missfashion.pl/pl/1/55/moy/43832.jpg

Offline

#24 27-06-2015 o 19h31

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Chociaż wszystkie misski są słodziutkie i śliczne, moją faworytką stylizacja Sadist. Jest bardzo kolorowa i absolutnie przeurocza. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#25 27-06-2015 o 19h55

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Głos oddaję na Sadist, a do moich faworytek należą także ScarletWitch i Likoris /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Bardzo fajnie, że nie zrezygnowałaś z prowadzania konkursu, jak widać buntów nie ma /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2