Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#26 28-06-2015 o 11h32

Miss'nieobczajona
arturek1233212223
...
Wiadomości: 16

Nie biorę udziału w tym konkursie, ale moje serce skradła hmurka444  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Jest śliczna i jak najbardziej Kawaii

Ostatnio zmieniony przez arturek1233212223 (28-06-2015 o 11h32)


//photo.missfashion.pl/pl/1/62/moy/49519.jpg

Offline

#27 29-06-2015 o 20h07

Miss'Żółtodziób
Aleksa56
Hejka ;) nie mam pomysłu na avek :P
Wiadomości: 5

Nie biorę udziału w tym konkursie ale głosuję na olka176 /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Jej stylizacje są Kawaii Style Różowe i słodkie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Wybieram 2 stylizację.

Offline

#28 02-07-2015 o 13h08

Miss'wow
DarkSeaweed
...
Miejsce: Rzeka
Wiadomości: 548

Link do zewnętrznego obrazka
Ogłoszenia parafialne!
Długo mi to niestety zajęło, ponieważ zgłosiło się bardzo dużo stylizacji, ale wyniki w końcu są!
Szkoda, że tak niewiele osób zagłosowało, jednak po zliczeniu głosów jak się domyślacie nagrodę publiczności otrzymuje

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


Serdecznie gratuluję. Wyniki były bardzo wysokie w przypadku wielu uczestniczek, musiałam niestety wybierać mimo takiej samej liczby punktów.

Zacznijmy od wyróżnień, których wyszło naprawdę dużo.

wyróżnienie za najciekawszy pomysł...


wyróżnienie za wakacyjną lolitę...


wyróżnienia za świąteczne lolitki...



to już wszystkie wyróżnienia, teraz czas na nasze podium!

miejsce III...


miejsce II...


miejsce...



Gratuluję wszystkim! Nagrody pojawią się niedługo, mam nadzieję, że podium wam się podoba. Zapraszam do komentowania!
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#29 02-07-2015 o 13h29

Miss'całkiem całkiem
Yumeka
...
Wiadomości: 141

Gratuluję wszystkim, szczególnie mnie cieszy KuroiTenshi na podium. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#30 02-07-2015 o 13h38

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Gratuluję wszystkim i dziękuję za uznanie mojego ghula  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif

Offline

#31 02-07-2015 o 13h41

Miss'nałogowa
Podoina
Umarłam?
Miejsce: Zimowy pałac Doni
Wiadomości: 2 965

Jeju jeju dziękuję za 3 miejsce :-O


http://i65.tinypic.com/2mqru4x.gif

Offline

#32 02-07-2015 o 17h31

Miss'ujdzie
zabeczka1948
...
Miejsce: L-ny
Wiadomości: 207

gratulacje dziewczyny <3


To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

Offline

#33 02-07-2015 o 17h56

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Gratulacje do wygranych i dla DarkSeaweed, że udało jej się jednak kogoś wybrać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#34 02-07-2015 o 18h47

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Congratulations kawaii girls ~ ♥♥♥

Jejku, DarkSeaweed, dziękuję pięknie =^-^=

Ostatnio zmieniony przez KimKas (03-07-2015 o 01h44)

Offline

#35 06-07-2015 o 15h21

Miss'wow
DarkSeaweed
...
Miejsce: Rzeka
Wiadomości: 548

[Wcześniejsza wiadomość]
Uwaga!
Mój błąd! Zapomniałam wspomnieć o jeszcze jednym wyróżnieniu, które wędruje do jedynej czarnoskórej kreacji w tym konkursie, chciałam ją nagrodzić, ponieważ bardzo mnie urzekła i mimo tego, że nie udało jej się wybić, jednak chciałam ją wyróżnić.

KimKas!

Gratuluję jeszcze raz wszystkim, nagrody już wkrótce /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Matko bosko, borze szumiący...
Nagrody skończone. Przepraszam was, że to tak długo trwało, ale proszę o wyrozumiałość, wszystkie robiłam sama, dodatkowo mam 2 miesięcznego szczeniaka w domu, który jest gorszy niż dziecko, ale skończyłam!
Od razu Pineapple i Likoris musicie mi wybaczyć, ale mimo tego, że zajęłyście dwa miejsca, mogłam was nagrodzić tylko jedną sygnaturką, mam nadzieję, że mnie nie zabijecie T^T.
Tak czy inaczej oto nagrody!


ScarletWitch


Likoris


KuroiTenshi


Podoina


KimKas


Pineapple


Naravi


Sadist


Mam nadzieję, że tym razem o nikim nie zapomniałam. Mam nadzieję, że wszyscy będą zadowoleni. Serdeczne gratulacje jeszcze raz wszystkim!
Idę jeść śniadanie xd

Ostatnio zmieniony przez DarkSeaweed (06-07-2015 o 16h00)

Offline

#36 06-07-2015 o 15h41

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

OMG, DarkSeaweed te nagrody są takie takie słodziachne  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Offline

#37 06-07-2015 o 17h52

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Ale fajne dyplomy! *w* Śliczne, cudowne, i tak dalej... ^^ I nie, nie zabiję Cię. xD Jakość wszystko wynagradza! ^^ A sygnaturka taka fajna, że chyba nawet ustawię ją sobie na SyFie, dopóki nie zrobię sobie czegoś z Fajeczką Pokoju! ^^


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#38 07-07-2015 o 17h13

Miss'nałogowa
Podoina
Umarłam?
Miejsce: Zimowy pałac Doni
Wiadomości: 2 965

Piękne nagrody :-) Takie kawai *.* bardzo dopasowane innymi słowy do tematyki konkursu ;-) Sygnaturka jest śliczna, dyplom też no i...no nie wiem co powiedzieć xD No nie umiem się wysłowić, takie to super *.*


http://i65.tinypic.com/2mqru4x.gif

Offline

#39 07-07-2015 o 18h48

Miss'ok
KuroiTenshi
...
Wiadomości: 69

Aww~ Jaki śliczny dyplom ^^ Zaraz ląduję w opisie.

Bardzo dziękuję za 3 miejsce. Nie sądziłam, że uda mi się stanąć na podium pośród tych kawaii stylizacji ^^

I oczywiście gratuluję wszystkim wyróżnionym i na podium ♥

Offline

#40 08-07-2015 o 03h45

Miss'Sensei
ScarletWitch
...
Miejsce: England / London
Wiadomości: 1 003

Ojejku, dostałam pierwsze miejsce? Wow nie spodziewałam się, bo tyle wspaniałych stylizacji. Dziękuje za śliczną nagrodę i gratuluje pozostałym dziewczyną. Miło było się zabawić ^^

Offline

#41 08-07-2015 o 22h11

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Nagrody zwaliły mnie z nóg, wow /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png jeszcze raz dzięki za pomoc <3


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2