Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 6 7 8 9 10 ... 14

#176 27-09-2015 o 00h52

Miss'wow
Lillien
They call me The Vigilante
Wiadomości: 558

Trzymam kciuki za Evelyn, która jest moją zdecydowaną faworytką /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Ale także bardzo kibicuję Saeniver, świetna robota! <3

Ostatnio zmieniony przez Lillien (27-09-2015 o 14h25)


//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56702.jpg

Offline

#177 27-09-2015 o 07h14

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

Prac nie aż tak dużo, ale jaki trudny wybór, dziewczyny wykorzystały wyobraźnię na maksimum...

Mam dwie faworytki, między którymi nie mogę się zdecydować: Evelyn - nie dość, że Klimt, to jeszcze tak wiernie odwzorowane, oraz serowakanapka - obraz, którym się inspirowała, od razu mnie przyciągął, chociaż nie znoszę Muncha, a sama stylizacja jest bardzo subtelna, kobieca (i jakże dumna z tej kobiecości - i w obrazie, i w stylizacji jest moc) i chociaż prosta, to genialna w tej prostocie właśnie.

Ostatnio zmieniony przez Saeniver (27-09-2015 o 07h18)


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#178 27-09-2015 o 14h18

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Evelyn! ❤️ Nie disc, ze wybrala obraz mojego ulubionego artysty, to jeszcze bardzo ladnie go zinterpretowala. Glos na Pocalunek!


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#179 29-09-2015 o 22h21

Miss'całkiem całkiem
Dryad
✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿
Miejsce: Fantazja
Wiadomości: 154

Ooo... głosuję na Luna101. Super cosplay ^^

Offline

#180 30-09-2015 o 15h46

Miss'Fuzja
Ojsa
Martwa, lecz nieumarła, nieczuła całka nieoznaczona~
Miejsce: Somewhere in the darkness of my room. Under the blanket.
Wiadomości: 5 624

Przede wszystkim Evelyn <3 Matulu, twoja praca jest po prostu przecudna! I co najważniejsze, nawet nie musiałam zaglądać, żeby wiedzieć co to za dzieło. Podobieństwo jest na prawdę duże <3

Ostatnio zmieniony przez Ojsa (30-09-2015 o 15h47)


https://68.media.tumblr.com/c11d596a002e56fcb7da0f3fc671fd61/tumblr_o0dqnnhbw31udhucno1_500.gif

Offline

#181 12-10-2015 o 15h04

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

*puk puk*
Uzupełniałam sobie posta z tematami wszystkich konkursów, aż tu nagle...
Gdzie wyniki? :< Czekamy i czekamy. T^T Jeśli macie jakieś problemy z tym, to oczywiście nikt nie zmusza was do natychmiastowego wstawiania, ale jakieś drobne wyjaśnienie by się przydało. ;(


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#182 12-10-2015 o 15h15

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Za aż 3-dniowe w publikacji wyników opóźnienie przepraszamy, wynika ono z przyczyn niezależnych od jury. Wiadomo, oprócz gry i konkursu jest jeszcze realne życie, a ono nie zawsze układa się tak, jak byśmy tego sobie życzyli.
Niemniej jeszcze dziś (postaram się, żeby było to ok. godz. 20) wrzucę wyniki.

Edycja: Wyżej pisałam o dwóch tygodniach dla jury na ocenianie prac (a te minęły w piątek), dlatego mowa o 3-dniowym opóźnieniu ;]

Ostatnio zmieniony przez KimKas (12-10-2015 o 19h32)

Offline

#183 12-10-2015 o 15h18

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

To 3 dni? xD Miałam wrażenie, że znacznie dłużej, ale to pewnie kwestia tego, że strasznie długo nie było tu żadnego posta. ^^"

*szepcze* Ja wiem, że marudzę, ale podium ostatnio nie dostało sygnaturek, no i ten...


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#184 12-10-2015 o 20h02

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Na początek raz jeszcze przepraszamy za opóźnienia w ogłaszaniu wyników, z przyczyn niezależnych od nas, nie mogłyśmy tego zrobić wcześniej.

Ale zanim wyniki, krótkie ogłoszenie społeczne:
Od tej edycji rezygnujemy z sygnaturek jako nagród. Uznałyśmy, że nie ma to trochę sensu, jak z edycji zgłasza się do graficzki jedna osoba i informacja od niej "umyka" wśród innych wiadomości.
Nie martwcie się jednak o zaległe sygnaturki - te zostaną wykonane już wkrótce.

A więc w końcu z dumą prezentujemy:
Wyniki VI edycji Wyborów Miss Cosplay
Link do zewnętrznego obrazka
Wszystkim bardzo gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Dział nagród
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka

Opinie
KimKas
Gdy tylko zobaczyłam pracę Evelyn od razu się w niej zakochałam. Obraz, który sobie wybrałaś, wydaje mi się bardzo trudny do przedstawienia, a jednak poradziłaś z nim sobie świetnie. Doskonały dobór kolorów, dodatków oraz makijażu (co, jak już niejednokrotnie wspominałam, bardzo sobie cenię). Cieszę się, że udało Ci się stanąć na szczycie podium i mam nadzieję zobaczyć więcej tak pięknych cosplayów w Twoim wykonaniu.

Darkseaweed
Od samego początku Saeniver była moją faworytką. Jej cosplay wydawał mi się najbliższy oryginału, co jest bardzo dziwne, że akurat ona się nią stała. Ja z reguły cenię sobie indywidualność i interpretację. Żałuję, że moja sytuacja ułożyła się tak, a nie inaczej i nie mogłam pomóc jej stanąć na podium wyżej, jednak bardzo cieszy mnie, że mimo to i tak je zajęła. W pamięć najbardziej zapadła mi twarz i głowa miss, nie wiem dlaczego, ale właśnie one zadecydowały o tym, która ze stylizacji będzie moją faworytką.

A teraz to, na co wszyscy z utęsknieniem czekają, czyli WMC znowu zachęca do wydawania kasy przeznaczonej Halloween /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Temat VII edycji to
Link do zewnętrznego obrazka
Występują w anime, mangach i grach komputerowych. O kim mowa?
O catgirls i catboys, dziewczętach i chłopcach z kocimi atrybutami.
Uwaga: nie przyjmujemy innych zwierzęcych kombinacji niż kotoczłowieki! Mówiąc prościej zgłoszenia przedstawiające foxgirls, bunnygirls, cowgirls itp. itd. nie będą przyjmowane.
Buntowniczy Ritsuka z mangi Loveless? Lub Rin Kaenbyou z gry Subterranean Animism? A może któraś z uroczych bohaterek anime Tokyo Mew Mew? Kto tym razem stanie na podium Wyborów Miss Cosplay?

Czas wysyłania zgłoszeń mija o północy 30 października.

Ostatnio zmieniony przez KimKas (12-10-2015 o 20h05)

Offline

#185 12-10-2015 o 20h40

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Oooo, zajelam drugi miejsce?! Ale super, dziekuje!! Nie spodziewalam sie stanac na podium kiedy zobaczylam te wszystkie piekne stylizacje. Ale Evelyn musiala wygrac, jej interpretacja pocalunku jest bezbledna. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#186 12-10-2015 o 20h45

Miss'Supersonik
Yubin
╭∩╮(︶︿ ︶)╭∩╮
Wiadomości: 10 824

Gratulacje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80588.jpg

Offline

#187 13-10-2015 o 08h31

Miss'ujdzie
zabeczka1948
...
Miejsce: L-ny
Wiadomości: 207

gratuluje wygranym <3

nawet nie wiedziałam, że tak szybko wpadnę na jakiś pomysł nowego cosplay'u /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

otóż, na catgirls i catboys znam sie tak, jak kura na matematyce ... musiałam sobie pomóc googlem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png wszystkie kocice fajne, mnie jednak urzekła jedna, a wyobraźnia poleciała dalej. Tak więc nie znam sie i nie wiem kto to taki (bo wujaszek G. nie napisał), ale przedstawiam wam moją catgirl:

wzór:
//photo.missfashion.pl/pl/1/64/moy/50688.jpg 

//photo.missfashion.pl/pl/1/64/moy/50689.jpg


To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

Offline

#188 13-10-2015 o 11h05

Miss'na całego
Seite
Hi ^^
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 361

Dziękuje bardzo za wyróżnienie, strasznie się cieszę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Bardzo ładny dyplom, jeszcze raz dziękuje!


The sky is the limit - your sky, your limit...
//photo.missfashion.pl/pl/1/71/gd/56556.jpg

Offline

#189 13-10-2015 o 12h39

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Rany, te nagrody są po prostu przepiękne! T^T Gratulacje dla zwyciężczyń, odwaliłyście kawał dobrej roboty. <3


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#190 13-10-2015 o 22h00

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

Haha, dopiero teraz się skapnęłam, że chciałam wziąć udział w konkursie, a nie podziękowałam jeszcze za poprzedni... <headdesk> Bardzo dziękuję za trzecie miejsce, niesamowicie się cieszę. Dyplomy są śliczne. Gratuluję też pozostałym dziewczynom :)


     No dobra. Nekomimi, huh? Dużo tego. Oj bardzo. A ja od dawna chciałam zrobić właśnie ten cosplay, tylko jakoś nie miałam pretekstu.

//photo.missfashion.pl/pl/1/64/moy/50729.jpg

     Jeśli ktoś słucha Vocaloidów, to pewnie kojarzy piosenkę "Envy Catwalk"? Tak właśnie wygląda jej bohaterka na oficjalnym arcie i zylionach fanartów, na podstawie których zrobiono moduł Hatsune Miku do gry ProjectDIVA. Na części fanartów Miku ma po kociemu złote oczy, jednak na oficjalnym arcie i w grze są szare (a Akiakane narysowała ją nawet z białymi uszkami i dwukolorowymi oczami, więc właściwie co kto lubi...). Treść piosenki jest dość... frywolna i przewrotna, stąd ten wywalony język (zresztą część artów też przedstawia tak Miku). Niestety, na chwilę obecną nie dysponuję lepszymi uszkami :< No i nie mam tej wielkiej kociej łapki ;A; Jest mi tak smutno z tego powodu...


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#191 14-10-2015 o 16h19

Miss'ok
Luna101
...
Miejsce: Fort z poduszek i koca :>
Wiadomości: 64

Sama nie oglądam, no ale zrobiłam :

//photo.missfashion.pl/pl/1/64/moy/50753.jpg

Przepraszam za ten ogon  /modules/forum/img/smilies/snif.gif

Słów Kilka o Ichigo Momomiya


//photo.missfashion.pl/pl/1/72/gd/57205.jpg

Offline

#192 16-10-2015 o 09h42

Miss'towarzyska
Karucchi
Pozbierać się jest dziesięć razy trudniej, niż rozsypać.
Miejsce: Don't cha whish your boyfriend was hot like my?
Wiadomości: 2 485

Kise Ryōta w wersji Neko

W końcu mogłam zrobić cosplay czegoś co lubię mianowicie mojego męża XD
Stwierdziłam, że ugryzę temat od innej strony i zamiast cosplayować postać, która w anime pojawia się jako Catgirl zainspiruje się jednym z artów postaci, która w anime pojawia się jako człowiek, a na wielu artach przedstawiony jest jako pół kot pół człowiek. No i oto jest Kise w wersji neko!

//photo.missfashion.pl/pl/1/64/moy/50807.jpg

Art na którym się wzorowałam

Offline

#193 16-10-2015 o 17h36

Miss'wow
DarkSeaweed
...
Miejsce: Rzeka
Wiadomości: 548

Chciałam się tylko wtrącić. Bardzo przepraszam nivata za to, że byłam święcie przekonana, że jej nick brzmi Nivita i na wszystkich dyplomach właśnie taki napis widnieje. Jeżeli bardzo mocno Ci to przeszkadza daj mi znać, wykonam nowy dyplom.

Offline

#194 16-10-2015 o 18h15

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Witajcie! c:
Przyszłam tu z cosplayem... Nie wiadomo w zasadzie kogo, gdyż wpisałam w grafikę "catgirl" i jest to najlepszy moim zdaniem rysunek stamtąd. A przynajmniej ja tego nie wiem, bo google nie chce powiedzieć. D: Możliwe więc, że jest to randomowa animcowa laleczka, ale mam nadzieję, że to także będzie się liczyło. :>

//photo.missfashion.pl/pl/1/64/moy/50826.jpg

Jak zwykle żałuję, że nie było bardziej pasujących elementów... :( Szczególnie makijaż napawa mnie zgrozą, bo praktycznie tylko kolor uczy się zgadza. o.e


https://c2.staticflickr.com/4/3260/2672399313_92a90dfb8e.jpg


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#195 17-10-2015 o 02h06

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

DarkSeaweed napisał

Chciałam się tylko wtrącić. Bardzo przepraszam nivata za to, że byłam święcie przekonana, że jej nick brzmi Nivita i na wszystkich dyplomach właśnie taki napis widnieje. Jeżeli bardzo mocno Ci to przeszkadza daj mi znać, wykonam nowy dyplom.

Haha nie ma problemu. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Zauważyłam to, ale dyplomy są tak pikne, że nie przeszkadzało mi to kompletnie. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png <3


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#196 18-10-2015 o 20h01

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

Jej, dziękuję bardzo za pierwsze miejsce i nagrodę publiczności! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png To bardzo miłe stać na podium w takim towarzystwie.
Nowy temat równie ciekawy co poprzednie, choć muszę przyznać, że nie jestem zbyt zorientowana w tematyce kobiet - kotów XD Życzę powodzenia uczestniczkom tej edycji! ^^

Offline

#197 19-10-2015 o 00h16

Miss'wow
Hiruko
DOTsim-Hiruko Origin-666Elenix a Discord-Hiruko#6667
Wiadomości: 734

Też się zgłoszę, a co! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/64/moy/50981.jpg Link do zewnętrznego obrazka

Jako, że nie lubię crossów postaci, czy też ich nieoryginalnych form zdecydowałam się na cosplay postaci fikcyjnej. Nie trudno zauważyć, iż jest to catboy (czy jak kto woli kotołak, choć to określenie nie jest do końca poprawne) wraz ze swoim pupilem, którego, w jego imieniu, nazwałam Kuro /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#198 22-10-2015 o 12h10

Miss'Platynowa
Nerra
''Nie jestem szalona. Moja rzeczywistość jest tylko inna niż twoja''
Miejsce: Przystań Lotosów
Wiadomości: 15 684

Szczerze mówiąc miałam nie lada problem... znam dużo postaci z kocimi uszami w tym właśnie wspomnianą przez Kim, Ritsukę. Jednak ilekroć brałam się za jakąś postać brakowało mi jakiejś rzeczy choćby nawet podobnej. Ostatecznie znalazłam postać, z którą nie miałam problemów.
Także, wiec bez większego wstępu przedstawiam Tsubase Hanekawe, a raczej jej ''Ciemną Stronę'' z anime Nekomonogatari Kuro


Tsubasa Hanekawa (Neko) - Nekomonogatari Kuro
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/ef/e7/ad/efe7ad3da904efd7a0d447bf6e8b66c0.png

Pewnie myślicie ''co to ma być?', ''ale się wysiliła''', ale dla znających serie pewnie wiadomo, że ta postać ma na sobie zazwyczaj tylko bieliznę.(Przynajmniej jeśli chodzi o część Kuro)

Tsubasa jest spokojną osobą, pilną uczennicą. Na ogół nosi okulary oraz ma czarne włosy. Jednak podczas pierwszego dnia Golden Week zostaje ''opętana'' .
Od tamtego czasu, gdy ona idzie spać wtedy budzi się jej ciemne ''ja'' pod postacią biało-srebrnych włosów oraz kocich uszów i jest odpowiedzialna za serię ataków, które nastąpiły w tamtym okresie.

Jej ''alternatywna strona'' często jest nazywana Black Hanekawa (czyli po prostu czarna Hanekawa) i jest przeciwieństwem jej ''Pani'' ( tak ją nazywa np. podczas rozmowy z Araragim) w kwestii charakterów, ale i wyglądzie np. kolor oczu, włosów, jaśniejsza cera.

Kilka Obrazków pomocniczych



Mam wrażenie, że ten opis jest chaotyczny...


https://i.pinimg.com/originals/aa/29/0f/aa290fea3c8bc9288430b505cf9d93c7.jpg

Offline

#199 01-11-2015 o 19h01

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

OGŁOSZENIE
Termin przyjmowania prac został przedłużony.
Obecnie cosplaye można wstawić do północy 6 listopada (piątek).
Gwoli przypomnienia: Temat obecnej edycji konkursu to Cosplay Catgirl/Catboy.

~ Podbijam, bo znów cosplaye na samym dole listy ~

Offline

#200 04-11-2015 o 00h43

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

A więc przedstawiam wam moj cosplay Kuroneko

//photo.missfashion.pl/pl/1/66/moy/52023.jpg

Jest to postac z anime o niezwykle specyficznej nazwie: Ore no Imouto ga Konnani Kawaii Wake ga Nai (serio kto to zapamieta xD)
W poszukiwaniach inspiracji (tj.. odswierzaniu mego mozgu)
pomagala mi Stocking, poniewaz nie chciałam brac pierwszej lepszej neko girl z internetów.
Co prawda jest ona osobą ktora poprostu doczepia sobie uszka i ogon
ale na fanartach czesto przedstawia sie ją jako ,,jedność'' =^.^=
Co do butów których nie ma na arcie to wiem jakie miała bo probowalam kiedys strawic to anime ;-;
(kuroneko jest tam jedna z normalniejszych osob, smutne )
Natomiast co do oczu, moja miss ma je niebieskie, czyli naturalny kolor tej postaci.

garsc inspiracji:

=^.^=

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 6 7 8 9 10 ... 14