Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 ... 14

#1 29-03-2015 o 18h52

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

WYBORY MISS COSPLAY
Mili państwo, witam serdecznie! Nazywam się Kim i mam nadzieję, że wspólnie spędzimy tu miłe chwile /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png O co chodzi? Już tłumaczę;
Pewnego dnia zauważyłam, że dyskusja Cosplay'e naszych Miss w dziale Poplotkujmy o grze, cieszy się niesłabnącą popularnością i szkoda, że za najlepiej wykonane cosplaye nie ma żadnej nagrody. W ten sposób powstał pomysł na stworzenie konkursu.
Okazało się, że nie ja pierwsza wpadłam na ten pomysł. Oto poprzednie wersje (w kolejności od najnowszego):
- //www.missfashion.pl/forum/t3250,1-miss-costume-playing-wybory-mistrzyni-cosplayu.htm
- //www.missfashion.pl/forum/t2337,1-wybory-miss-cosplay.htm
- //www.missfashion.pl/forum/t915,1-miss-cosplay.htm
Jak widać, dość szybko zakończyły swoją działalność. Mam nadzieję, że ten konkurs potrwa trochę dłużej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Na czym polega konkurs?
Jak łatwo się domyślić, zadaniem jakie stawia uczestnikom jury jest wykonanie cosplayu na wybrany temat z zakresu: literatury i komiksów, anime i mangi, filmów, celebrytów (w tym Youtuberów czy blogerów) oraz gier komputerowych.

No dobrze, ale co to takiego ten cosplay?
Cosplay (skrótowiec od angielskich słów costume playing) - polega na przebraniu miss za jakąś postać (fikcyjną bądź realną). Celem jak najdokładniejsze odwzorowanie jej.

Czas przedstawić naszą czwórkę wspaniałych, czyli jury /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Oceniać stylizacje będą:
- KimKas
- Kaiken
- Likoris
- DarkSeaweed, która zajmie się też oprawą graficzną konkursu oraz wykonywaniem nagród.

Kryteria oceniania i punktacja:
Zgodność z tematem - 0/1
Odwzorowanie postaci - 0/10
Makijaż, fryzura i dodatki - 0/10
Ogólne wrażenie - 0/10
Trafienie w gust jurora - 0/3

Nagrodzone zostaną 3 miejsca (podium). Zadecyduje liczba punktów (suma wyników od wszystkich sędziów). Pierwsze miejsce może też liczyć na niespodziankę od jurorki Likoris /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Oprócz tego jeśli akurat jury będzie miało taki kaprys, który grafik łaskawie zgodzi się spełnić - pojawią się wyróżnienia (max.3)

Regulamin konkursu - czyli coś co wszyscy "kochają" /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
1. Przestrzegamy ogólnego regulaminu forum oraz mini regulaminu działu.
2. W celu ułatwienia pracy jury oprócz stylizacji i opisu powinien się znaleźć obrazek cosplayowanej postaci. Wyjątek stanowi sytuacja, gdy tematem cosplayu jest postać z książki - w tym wypadku obowiązuje cytat.
3. Można przedstawić tylko i wyłącznie 1 cosplay na dany temat.
4. Stylizacja NIE MOŻE być kompletem od Nine, pełnym ubiorem gwiazdy lub plagiatem pracy, która pojawiła się wcześniej. Jeżeli ktoś zobaczy taką kreację, niech natychmiast zgłosi to do mnie lub innego jurora na PW.
5. Wyniki i nagrody ukazywać się będą dwa tygodnie po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń (chyba, że wystąpią jakieś niespodziewane trudności, ale o tym zostaniecie poinformowani przeze mnie lub innego członka ekipy).

A teraz, gdy zakończyliśmy już formalności, życzę dobrej zabawy i oficjalnie otwieram I edycję Wyborów Miss Cosplay!
Pierwszym tematem będzie anime, z którego cosplaye przewijały się przez forum oraz finały dość często.
Cosplay Postaci Męskiej z Kuroshitsuji
Zgłoszenia przyjmujemy do 17 kwietnia 2015 roku
Link do zewnętrznego obrazka
Piekielnie dobry lokaj Sebastian? Roześmiany Undertaker? Czerwonowłosy Grell? A może ktoś inny? Kto tym razem stanie na podium Wyborów Miss Cosplay?

Ostatnio zmieniony przez KimKas (29-03-2015 o 22h33)

Offline

#2 29-03-2015 o 19h41

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Super pomysł na konkurs! ^^
Nie znam się na Anime ale zrobiłam Grella. Jego atrybutem są okulary, czerwone włosy, zęby niczym wampirze. Jest jednym z  Kuroshitsuji.

//photo.missfashion.pl/pl/1/49/gd/39161.jpg
Link do zewnętrznego obrazka


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#3 30-03-2015 o 20h26

Miss'Żółtodziób
Alrea
...
Wiadomości: 3

Ale mi się trafiło ^^ Akurat zrobiłam cosplay Sebcia, a tu konkurs z Kuroshitsuji <3 Pochwalę się więc i ja swoją kreacją:
//photo.missfashion.pl/pl/1/50/moy/39220.jpg

A tu mój wzór:
//photo.missfashion.pl/pl/1/50/moy/39226.jpg

Offline

#4 30-03-2015 o 20h53

Miss'Fuzja
Sadist
i put the romance into necromancer
Wiadomości: 6 430

A gdy ktoś zrobi cosplay pewnej osoby to ta osoba może być użyta ponownie?
Chciałam zrobić Sebe i się trochę spóźniłam, jak widać ^^'

Mój cosplay.
Sebastian Michaelis (i kot oczywiście /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png)
Link do zewnętrznego obrazka
Nie udał się :c Ale cóż... Spróbowałam ^^
Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Sadist (30-03-2015 o 20h54)


https://i.postimg.cc/vBBMJPGn/dark-tumblr-grave-Favim-com-6076161.jpg

Offline

#5 30-03-2015 o 22h44

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

Jako że Kuroszek to jedna z niewielu mang, które kupuję (teraz już w sumie z przyzwyczajenia, bo co się porobiło z tą mangą, przechodzi ludzkie pojęcie...), nie mogłam sobie odpuścić tego konkursu.

Oto Charles Grey, jeden z kamerdynerów królowej Wiktorii.

//photo.missfashion.pl/pl/1/50/moy/39234.jpg

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#6 30-03-2015 o 23h38

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Oo już od dawna chciałam zrobić cosplay Grella i dzięki temu konkursowi mam motywację/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

http://i57.tinypic.com/13z06tu.png

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#7 02-04-2015 o 17h37

Miss'nieobczajona
Ćwieku
...
Wiadomości: 46

Canterbury czyli jeden z trojaczków.
//photo.missfashion.pl/pl/1/50/moy/39419.jpg
//photo.missfashion.pl/pl/1/50/moy/39416.jpg
//photo.missfashion.pl/pl/1/50/moy/39417.jpg

Offline

#8 03-04-2015 o 01h09

Miss'Sensei
ScarletWitch
...
Miejsce: England / London
Wiadomości: 1 003

A niech stracę, a więc Joker - uwielbiam serię circus ^^
//photo.missfashion.pl/pl/1/50/moy/39383.jpg

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#9 03-04-2015 o 12h16

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

A oto i on- wice Hrabia Druitt który podrywa wszystko, co się rusza  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif
//photo.missfashion.pl/pl/1/50/gd/39489.jpg

Offline

#10 03-04-2015 o 13h17

Miss'na całego
Mikacz
...
Wiadomości: 339

A skoro ostatnio zrobiłam pewnego pana z Kuroshitsuji to i też go wrzucę dla zabawy, a co /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/50/moy/39491.jpg

A więc - Snake /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#11 03-04-2015 o 15h05

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Undertaker z "Ciel in Wonderland", jakby nie patrzeć, to wciąż Kuroshitsuji, więc raczej nie naruszam tym regulaminu. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Starałam się odwzorować jego tajemniczy wzrok, który przez zdecydowaną większość czasu zakrywał długą grzywką.

Link do zewnętrznego obrazka

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Ostatnio zmieniony przez Zupka (03-04-2015 o 15h06)

Offline

#12 05-04-2015 o 19h11

Miss'Sensei
Ragnarook
...
Miejsce: go to sleep
Wiadomości: 895

Pies królowej Ciel Phantomhive znany młody arystokrata posiadający piekielnie dobrego lokaja Sebastiana z którym zawarł umowę . Zazwyczaj ubiera się w sposób, który odpowiada jego arystokratycznej pozycji, nosi bardzo bogate i eleganckie ubrania.Ciel prawie zawsze nosi czarną przepaskę na prawym oku; robi to, by ukryć umiejscowienie jego kontraktu zawartego z Sebastianem .Ciel nosi dwa pierścienie: jeden na lewym kciuku – jest to zdobiony kawałek srebra, który posiada niebieski kamień o szlifie szmaragdowym. Jest to jedyne w swoim rodzaju dziedzictwo rodziny, jest przekazywany z pokolenia na pokolenie.
//photo.missfashion.pl/pl/1/50/moy/39623.jpg

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#13 11-04-2015 o 18h19

Miss'Supersonik
Yubin
╭∩╮(︶︿ ︶)╭∩╮
Wiadomości: 10 824

Alois Trancy (Jim McCain) - smukły chłopiec o niebieskich oczach i zawsze ładnie ułożonych blond włosach. Ma mleczną cerę oraz jeszcze dziecięce rysy twarzy. Zazwyczaj nosi krótkie, ciemnobrązowe spodenki i długie, czarne skarpetki sięgające do połowy uda. Nosi także koszulę z żabotami oraz kokardę na szyi i długą , fioletową marynarkę, co nadaje mu dość nietuzinkowy wygląd. Na palcu zawsze ma złoty pierścień rodowy ozdobiony "okiem" z rubinem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/cool.png

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka


//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80588.jpg

Offline

#14 13-04-2015 o 16h24

#15 16-04-2015 o 22h16

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Przypominam, że dziś o północy kończy się czas wysyłania zgłoszeń /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez KimKas (17-04-2015 o 12h57)

Offline

#16 17-04-2015 o 13h58

Miss'Sensei
Ragnarook
...
Miejsce: go to sleep
Wiadomości: 895

Przypuszczam że to koniec konkursu więc z chęcią oddaję swój głos na
Yubin - świetny jest ten Alois Trancy polubiłam go od pierwszej chwili <3
oraz
Zupka - Undertaker podbił moje serducho jest taki świetny ze bym go porwała <3

Offline

#17 17-04-2015 o 18h21

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Powodzenia w wybraniu zwycięzców, coś czuję, że to nie będzie łatwe! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Bardzo podoba mi się stylizacja @Zupka, jest świetna. ;3

Szkoda, że zupełnie nie znam żadnego anime, więc pewnie rzadko znajdę okazję do zgłaszania się, jeśli będzie to główny motyw w konkursie. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#18 17-04-2015 o 22h47

Miss'na całego
Mikacz
...
Wiadomości: 339

Jak dla mnie - Yubin i cudny Alois, a także nasza królowa cosplayu, ScarletWitch z przegenialnym Jokerem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#19 21-04-2015 o 17h45

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

OGŁOSZENIE WYNIKÓW I EDYCJI WYBORÓW MISS COSPLAY
Jury po starannym podliczeniu punktów oraz długich naradach, postanowiło nagrodzić:
- wyróżnieniami

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


i

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


- III miejscem

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


- II miejscem

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


i w końcu
I miejscem

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


Dla wyróżnionych i podium nasza graficzka przygotuje sygnaturki. Prosimy o zgłoszenie się na PW do DarkSeaweed w celu ustalenia szczegółów. Wkrótce I miejsce dostanie też niespodziankę od jurorki Likoris /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Zwyciężczyniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Nowy temat: Cosplay Postaci z Małej Syrenki
Link do zewnętrznego obrazkaLink do zewnętrznego obrazka
Któż nie lubi klasycznych bajek Disneya? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Tematem II edycji została więc bajka "Mała Syrenka".
Zgłoszenia przyjmujemy do 8 maja do północy
Złotousta Arielka? Przystojny książę Eric? Zła Urszula bądź któryś z jej pomagierów? A może ktoś zupełnie inny? Kto tym razem stanie na podium Wyborów Miss Cosplay?

Ostatnio zmieniony przez KimKas (17-05-2015 o 22h56)

Offline

#20 21-04-2015 o 18h57

Miss'wow
Teru
...
Wiadomości: 560

Kocham Małą Syrenkę, kocham główną bohaterkę, także zrobiłam Arielkę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Link do zewnętrznego obrazka


`Powody zawsze są proste.
Żyjemy w prostym świecie, nie sądzisz?
Pociągasz za spust i człowiek umiera`

Offline

#21 21-04-2015 o 19h39

Miss'wow
DarkSeaweed
...
Miejsce: Rzeka
Wiadomości: 548

Nie zauważyłam dyplomów za wyróżnienia więc dodaje:





Gratulacje i powodzenia w dalszych zmaganiach /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#22 21-04-2015 o 19h46

Miss'OK
Sniezyczka
...
Wiadomości: 1 278

Dyplomy są przepiękne więc trzeba pogratulować nie tylko wyrożnionym dziewcyznom ale także ekipie! Brawo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Chętnie też wezmę udział w tej edycji konkursu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Link do zewnętrznego obrazka
Jeśli masz niższy poziom MN bardzo proszę rzuć mi dwa wyzwania bez zakładu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#23 21-04-2015 o 20h01

Miss'na całego
Mikacz
...
Wiadomości: 339

Świetne podium, jak najbardziej zasłużone /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Gratuluję wszystkim dziewczynom /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


...i, podkuszona nowym tematem, wrzucam tego oto pana. Bajki nigdy nie lubiłam jakoś specjalnie (tak to już jest, jak człowiek za pierwsza miłość swojego życia uznaje Skazę, potem księżniczki i syrenki są dla niego fe /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png), ale ten sympatyczny maruda jakoś do mnie trafiał.
Otóż przed wami Sebastian, elegancik i odpowiedzialny, choć może odrobinę zbyt pobłażliwy opiekun Arielki.

//photo.missfashion.pl/pl/1/52/moy/41045.jpg

Offline

#24 22-04-2015 o 17h44

Miss'Supersonik
Yubin
╭∩╮(︶︿ ︶)╭∩╮
Wiadomości: 10 824

Gratuluję wszystkim uczestniczkom i bardzo serdecznie dziękuję za III miejsce ^^


//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80588.jpg

Offline

#25 22-04-2015 o 19h20

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Gratulacje dziewczny! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Nowy temat genialny! ^^


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 ... 14