Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 4 5 6 7 8 ... 14

#126 11-08-2015 o 09h58

Miss'nieobczajona
Kazee
...
Wiadomości: 18

W LoL'a zdarza mi się czasami popykać, ale nie mogę powiedzieć, że jestem wielką fanką. Zdecydowałam się zrobić cosplay postaci, którą w sumie nigdy nie grałam, ale zawsze przyciąga ona mój wzrok. Niestety bez miecza, bo te od Nine tylko psuły efekt. Przedstawiam wan (marnego) Ekko!

//photo.missfashion.pl/pl/1/59/moy/47174.jpg

Offline

#127 13-08-2015 o 17h48

Miss'na całego
Diduś-Chan
...
Wiadomości: 421

Mój kolega od niedawno gra w Lol'a. Sama grałam w to tylko dwa dni, nie wiedziałam o co chodzi i usunęłam to. On miał takie szczęście, że za pierwszym zagraniem, kiedy też nie wiedział jak grać, pokonał wszystkich (tak samo miał z cs:go xD). No i gdy go zapytałam jaką gra postacią to wysłał mi screen, a ja doszukałam się jej imienia. Jest to cosplay Riven (wygnaniec, wow) w skórce tej podstawowej. Bardzo ubolewam nad tym że nie ma paska ;-;

http://i58.tinypic.com/2gt2340.png


Swoją drogą to ona śliczny ma mieczyk *-*


http://i60.tinypic.com/2vamnn7.jpg

Offline

#128 14-08-2015 o 11h29

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Rzutem na taśmę - bo innej motywacji nie znam ^^
LOL jest mi obcy, chociaż już tyle o nim słyszałam, że to ZAPEWNE kwestia czasu jak się zainteresuję. Przeglądałam mnogość postaci jaką oferuje gra i moją uwagę przykuł pan Yasuo Pokutnik. Dlaczego? Bo tam gdzie wiatr, chęć zemsty i potrzeba pokuty tam i moje zainteresowanie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png A ten pan to ma.

//photo.missfashion.pl/pl/1/60/moy/47338.jpg

Offline

#129 14-08-2015 o 20h49

Miss'na całego
kucykowa9
The steamer ship! ... And so you don't know what I mean
Miejsce: In the corner behind the easel
Wiadomości: 489

Nigdy w LOLa nie grałam, ledwo się oriętuję, co to jest. Na szczęście znajdują się na tym świecie nieliczni dobroczyńcy gotowi pomóc takim wybrykom natury jak ja ;]

Przedstawiam cospley Gnara. Widziałam go w wielu wcieleniach, na przykład jako dinozaur czy też bestyjka. Najbardziej jednak przypadł mi do gustu jako gentelmen.  Piękny, elegancki, niezwykły. Po prostu wspaniały :] szkoda tylko, że cospley taki kijowy

//photo.missfashion.pl/pl/1/60/moy/47373.jpg

Offline

#130 15-08-2015 o 02h28

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Ajaj, zagapiłam się nieco. O północy minął czas wysyłania zgłoszeń, teraz możecie wytypować swoje faworytki na podium /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Prócz dzielenia się z nami opinią na temat faworytek, możecie wytypować jedną, na którą oddajecie głos.
Kto zbierze najwięcej głosów otrzyma NAGRODĘ PUBLICZNOŚCI.

Offline

#131 15-08-2015 o 03h08

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Mogłabym wypowiedzieć się na temat każdej stylizacji z osobna, ponieważ wszystkie zasługują na uwagę, ale nie zrobię tego, bo mogłabym zostać uznana za lizusa ;P Z drugiej strony zostawię to jury (co nie znaczy, że jej skład jest tylko i wyłącznie od głaskania, a wręcz przeciwnie).
Przychodzi ten trudny moment, kiedy trzeba wybrać stylizacje, które najbardziej ujmują. Jest to tym bardziej trudne, że dziewczyny postarały się o wysoki poziom. Wymienię jednak swoje faworytki:
Nivata, MariaANTONINA, Lajna, Kazee.
Nie oddam niestety na żadną z nich oddzielnego głosu, ponieważ nie jestem w stanie zdecydować która z nich jest tą najlepszą. Sorry /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png

Ostatnio zmieniony przez Ikan (15-08-2015 o 03h09)

Offline

#132 15-08-2015 o 09h20

Miss'nieobczajona
Kazee
...
Wiadomości: 18

Trudno było wybrać jedną osobę, bo naprawdę wszystkie cosplaye wyszły świetnie. Mój głos wędruje do MariaANTONINA, bo jakoś tak... kupiła mnie twarzą swojej Zyry. <3

Offline

#133 15-08-2015 o 11h42

Miss'ujdzie
sarata123
żyj tak jakby każdy dzień był twoim ostatnim
Miejsce: nad horyzontem i jeszcze dalej
Wiadomości: 247

Było ciężko wybrać ale jednak najbardziej podobała mi się Redundancja


https://grafikaizdjecia.files.wordpress.com/2013/07/sygnaturamroczna2.jpg

Offline

#134 15-08-2015 o 12h09

Miss'wow
Tayuri
...
Wiadomości: 671

Po bardzo długim namyśle mam dwie faworytki : Majerankowa, RobinRedem ♥
Jednak jak już mam oddać głos, to dostanie go  RobinRedem  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


(>^.^)> ♥ 『何もいらないただ側にいて』

Offline

#135 15-08-2015 o 12h38

Miss'Fuzja
Ojsa
Martwa, lecz nieumarła, nieczuła całka nieoznaczona~
Miejsce: Somewhere in the darkness of my room. Under the blanket.
Wiadomości: 5 624

Pojawiło się tak dużo świetnych prac, że chyba grzechem byłoby oddać głos tylko dla jednej. Dlatego przepraszam, ale wstrzymam się od głosu ^^


https://68.media.tumblr.com/c11d596a002e56fcb7da0f3fc671fd61/tumblr_o0dqnnhbw31udhucno1_500.gif

Offline

#136 15-08-2015 o 13h44

Miss'na całego
kucykowa9
The steamer ship! ... And so you don't know what I mean
Miejsce: In the corner behind the easel
Wiadomości: 489

Najbardziej podobają mi się stylizacje Lajna, Majerankowa i Ragnarook.
Mój głos wędruje jednak do Ragnarook :]

Ostatnio zmieniony przez kucykowa9 (15-08-2015 o 13h46)

Offline

#137 15-08-2015 o 16h25

Miss'całkiem całkiem
Dryad
✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿
Miejsce: Fantazja
Wiadomości: 154

Głos oddaję na MariaANTONINA. Gratuluję pomysłu, naprawdę świetny cosplay <3

Offline

#138 16-08-2015 o 16h30

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Moje totalne faworytki to MariaANTONINA, RobinRedem, Majerankowa, Lajna i Kazee, jeśli któraś z tych stylizacji zostanie nagrodzona to będę bardziej niż zadowolona, bo są chyba najbliższe oryginałom. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#139 28-08-2015 o 17h21

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Redundancja

Offline

#140 29-08-2015 o 16h02

Miss'na całego
Suiseiseki
...
Wiadomości: 322

O rany! Ale mnie dobry temat ominął! Ja w Lola gram namiętnie i już tyle cosplay zrobiłam na mf... ehh. Szkoda. Głosuję na wszystkie, bo wszystkie mi się bardzo podobają i są mega pomysłowe <3


Offline

#141 30-08-2015 o 13h10

Miss'Fuzja
Sadist
i put the romance into necromancer
Wiadomości: 6 430

Łooo, tyle pięknych stylizacji *0*
Mi się najbardziej podobają:
- MariaANTONINA
- RobinRedem
- Kazee
^^

Ostatnio zmieniony przez Sadist (30-08-2015 o 13h12)


https://i.postimg.cc/vBBMJPGn/dark-tumblr-grave-Favim-com-6076161.jpg

Offline

#142 30-08-2015 o 16h41

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

Majerankowa i Kazee. Mam nadzieję, że staną na podium  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#143 30-08-2015 o 19h34

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Redundancja

Offline

#144 30-08-2015 o 22h00

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Na co już pora? <fanfary> Już pora na....
WYNIKI V EDYCJI WYBORÓW MISS COSPLAY
http://i60.tinypic.com/30usuuw.jpg
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Oczekujcie nieoczekiwanego - wkrótce w dyskusji pojawi się post uzupełniający  z dyplomami.
Dla podium i wyróżnienia przewidziano również sygnaturki.
Prosimy o zgłoszenie się na PW do DarkSeaweed w celu ustalenia szczegółów.


OPINIE JURY
KimKas o RobinRedem
Cassiopeia zauroczyła mnie już od pierwszego spojrzenia. Szczególnie urzekający jest dokładnie odwzorowany makijaż, na który zwracam dużą uwagę (a o którym niektórzy zdają się zapominać). Podoba mi się także dbałość o odpowiednie dodatki. Cosplay jest uderzająco podobny do oryginału. I o to właśnie chodziło. Tak trzymać!

DarkSeaweed o Majerankowa
Stylizacja małej Annie moim zdaniem jest jedną z najbardziej udanych, było nie wiele dobrych cosplayów, ale ten jak dla mnie jest nawet bardzo dobry. Zadbałaś nawet o mimikę twarzy co jest ogromnym plusem, mało tego nie mam pojęcia skąd wzięłaś skarpetę na jedną nogę, ja przekopałam cały sklep i nie mogłam znaleźć. Także oddawaj skarpetę.

Kaiken wstrzymała się od pisania opinii, ponieważ przy tylu dobrych cosplayach nie miała faworytek.


Mamy nadzieję, że kolejna edycja okaże się równie wielkim sukcesem jak piąta, w której otrzymaliśmy do oceny 16 (!) cosplayów /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Nie przedłużając, przechodzimy do tematu VI edycji Wyborów Miss Cosplay, którym jest:
http://i60.tinypic.com/20uwf45.jpg
Uwielbiacie zwiedzać wystawy i galerie sztuki, a może wręcz przeciwnie, strasznie się na nich nudzicie? Niezależnie od swoich preferencji, stwórzcie cosplay któregoś z najsłynniejszych dzieł malarskich.
Matka Whistlera, Muza z Pegazem, Mona Lisa czy też ktoś zupełnie inny?
Kto tym razem stanie na podium Wyborów Miss Cosplay?
Zgłoszenia przyjmujemy do 18 września, do północy.

Offline

#145 30-08-2015 o 23h28

Miss'towarzyska
Lilia444
Koooteeek!
Miejsce: Pomocnik moderatora :3
Wiadomości: 2 621

Gratuluję! Śliczne podium! Wyróżnienie i nagroda publiczności też :3
Nowy temat bardzo ciekawy, na pewno wezmę udział

Offline

#146 31-08-2015 o 00h16

Miss'Fuzja
Lajna
Nie być raniony to wspaniałe uczucie tylko kiedy ostatni raz go doznałam?
Miejsce: Każdy kwiat musi w końcu zakwitnąć
Wiadomości: 6 165

3 miejsce  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/yikes.png Dziękuje za docenienie mojej małpki Całe podium jest śliczne a przy tulu pięknych cosplay'ach wybór był niełatwy.
Gratulacje dla wszystkich dziewczyn bo to były świetne cosplay'e.
Jeszcze raz gratulacje dla całego podium


                  "Przyszłość potrafi być bardziej świetlna niż mroczna przeszłość"                                                       
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/ee/08/4f/ee084f654ac406d362ee0db97aa92665.jpg

Offline

#147 31-08-2015 o 00h48

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Woow, małpka i Zyra zostały docenione, super! Cosplay Annie też ekstra. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Gratulacje!!


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#148 31-08-2015 o 16h34

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

Matko, nareszcie jakis konkretny temat w miskospleju XD

Chciałabym przedstawic moja miske jako Madonnę z obrazu Edwarda Muncha.

//photo.missfashion.pl/pl/1/61/moy/48274.jpg

Uwielbiam ten obraz pod kazdym pozorem i uwazam go za jego najlepsza wersje (jest go wiele odslon pod tym samym tytulem dlatego załączam tego konkretnego z inspiracji)

Opisu obrazu nie bede dawała bo boje sie ze skrzywdze psychikę młodym uzytkowniczkom forum xDD

(Za niezgodnosc z obrazem zakłocona przez ubrania przepraszam) Dodałam mojej miss spodnice, poniewaz cała naga nie wygladała by zbyt spojnie a obraz i tak konczy sie na pasie ;>)

chapajcie orginał:

  //photo.missfashion.pl/pl/1/61/moy/48273.jpg

Offline

#149 31-08-2015 o 17h53

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

O matko, dwie stylizacje przede mną to Munch i Beksiński, na obrazy tych panów staram się zawsze patrzeć kątem oka, żeby widzieć jak najmniej, bo są tak sugestywne, że trudno potem nie miec koszmarów...

A ja przypadkiem jakiś czas temu zrobiłam stylizację mniej więcej w temacie... Więc proszę mi wybaczyć, że zrobię małe kopiuj-wklej ^^;

Stylizacja ma przestawiać "Vanity" Franka Cadogana Cowpera.

//photo.missfashion.pl/pl/1/55/moy/43974.jpg

Link do zewnętrznego obrazka

Uwielbiam obrazy Prerafaelitów. Są absolutnie cudowne, potrafili tak przedstawić kobiety, że były jednocześnie niewinne i niezwykle zmysłowe.
Frank Cadogan Cowper jest nazywany "ostatnim prerafaelitą" i jest stosunkowo mało znany (ale któż nie poczułby się przytłoczony i zgubiony w cieniu takiego Waterhouse'a? Więc nie uważam, że to powinno go dyskryminować), ale kobiety na jego obrazach mają w sobie ogień i moc.


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#150 31-08-2015 o 18h33

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Chochoł - postać fantastyczna pojawiająca się w dramacie Stanisława Wyspiańskiego Wesele.
Chochoł jest konstrukcją ze słomy zakładaną zimą na delikatne rośliny by uchronić je przed zimnem. Postać ta w utworze po raz pierwszy ukazuje się Isi, która go odpędza.
Chocholi Taniec pojawia się na obrazie Stanisława Wyspiańskiego "Chochoły". I ja z Chochołem przychodzę. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Link do zewnętrznego obrazka

//photo.missfashion.pl/pl/1/61/moy/48289.jpg


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 4 5 6 7 8 ... 14