Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3

#26 17-04-2015 o 19h46

Miss'OK
Whitewind
...
Miejsce: jak patrzę na ten dywan, to tak nie bardzo.
Wiadomości: 1 633

Okej, to ja się również zgłaszam,a co mi tam xD

Likoris napisał

Najmniej 1, najwięcej 2 stylizacje (ale muszą się one odnosić do innych utworów)

Ogólnie rzecz biorąc stworzyłam dwa cosplay'e dwóch postaci z tej samej gry, jednak do ich zrobienia zainspirowałam się dwoma innymi piosenkami. Mam nadzieję że to nie będzie naruszenie tego punktu. Jeśli tak to przepraszam.

Link do zewnętrznego obrazka

Freddy.
Piosenka.

Piosenkę wykonuje The Living Tombstone. Inspiracją do stworzenia tego cosplay'a jest jeden z głównych animatroników, którego imię zdobi tytuł tejże piosenki jak i gry pod tym samym nazewnictwem.Ogólnie Freddy jest jedną z moich ulubionych postaci, właśnie z tego powodu postanowiłam go wybrać. Jest jeszcze Foxy, ale na niego przyjdzie pora trochę później. Uwielbiam tą piosenkę, ponieważ świetnie oddaje klimat gry, jak oczywiście same słowa są bardzo dobre.

wybrany fragment utworu



I oto nadeszła pora na drugi cosplay!
Foxy.
Link do zewnętrznego obrazka

Tworzenie tego cosplay'a sprawiło mi dużo radości. Szczególnie właśnie wpłynęła na mnie piosenka, która leciała w tym samym momencie. Mimo że jest krótka to czasami naprawdę potrafi mimo ciężkich chwil wywołać uśmiech na mojej twarzy. Oczywiście wybrałam z tej piosenki do stworzenia Foxy'ego. Niestety moja szafa jest uboga, jeżeli chodzi o pirackie haki, więc zamiast tego dałam zakrwawiony nóż który nawiązuje również do incydentu w 1987, ale to już inna historia.

wybrany fragment piosenki

[/color]

Ostatnio zmieniony przez Whitewind (17-04-2015 o 19h47)

Offline

#27 18-04-2015 o 13h38

Miss'nałogowa
Likoris
HWAITING MINEŁO!!!
Miejsce: Byle były żelki!!!
Wiadomości: 2 754

Uwaga, uwaga termin zgłaszania prac dobiegł końca /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


Posiadacie własne faworytki lub pomysł na podium? Teraz możecie się podzielić tym ze wszystkimi :3

Whitewind twoja interpretacja regulaminu jest specyficzna ale nie błędna, więc jest wporząsiu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

\(^_^)/

Ostatnio zmieniony przez Likoris (18-04-2015 o 13h39)


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63505.jpg

Offline

#28 18-04-2015 o 14h45

Miss'towarzyska
Lilia444
Koooteeek!
Miejsce: Pomocnik moderatora :3
Wiadomości: 2 621

Trzymam kciuki za Sszyszka oraz Pineapple.

Offline

#29 19-04-2015 o 21h21

Miss'Sensei
Ragnarook
...
Miejsce: go to sleep
Wiadomości: 895

głosuję na
Tsukiaisuishou
Rainbow
Charlotte5

Offline

#30 19-04-2015 o 23h32

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Moje faworytki to Pineapple, Ragnarook i Rainbow. Podoba mi się też pomysł (i jego wykonanie) Whitewind /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#31 20-04-2015 o 17h17

Miss'nieobczajona
Tsukiaisuishou
...
Wiadomości: 47

Najbardziej do gustu przypadło mi to co zaprezentowały Saeniver i Rillianne. Śliczne stylizacje, dziewczyny! ^^

Offline

#32 20-04-2015 o 17h24

Miss'Fuzja
Sadist
i put the romance into necromancer
Wiadomości: 6 430

Moimi faworytkami są:
- Jula209
- Rainbow
- Lahlae
W dokładnie tej kolejności /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


https://i.postimg.cc/vBBMJPGn/dark-tumblr-grave-Favim-com-6076161.jpg

Offline

#33 20-04-2015 o 19h15

Miss'na całego
Hetalia
...
Miejsce: Va'esse deireádh aep eigean
Wiadomości: 297

Ojeju, jaka szkoda, że dowiedziałam się o tym konkursie pięć dni po czasie... Trzymam kciuki za wszystkie z Was i mam nadzieję na drugą turę ;3


http://i66.tinypic.com/16ay0id.jpg

Offline

#34 22-04-2015 o 19h22

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Sadist wow, jestem kogoś faworytką! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/yikes.png Mi się strasznie spodobały Jessica23 Asuu i Sszyszka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#35 28-04-2015 o 17h42

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Jak dla mnie Lahlae i Asuu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#36 29-04-2015 o 20h45

Miss'nałogowa
Likoris
HWAITING MINEŁO!!!
Miejsce: Byle były żelki!!!
Wiadomości: 2 754

Uwaga! Uwaga! Uwaga!
OGŁOSZENIE PARAFIALNE!!!
Przedstawiam wam wyniki jednorazowego konkursu o tematyce muzycznej!

MIEJSCE 3

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



MIEJSCE 2

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



MIEJSCE 1

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Przepraszam za paskudne dyplomy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png
Niezbyt bawie się grafiką więc może nie są zbyt piękne ale od serca /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Co do wyróżnień, które na pewno zostaną wręczone pewnym osobą, jeszcze nie zdradze, którym. Potrzebuje więcej czasu na przemyślenie i wykonanie nagród.

Wszystkie prace są cudowne i niesamowicie przemyślane. Wiem, że każda z was dała dość sporo od siebie, żeby je stworzyć bo tematem była muzyka, która jest ważną częścią waszego życia. Dlatego nie chce nikogo pominąć i chce sprawiedliwie rozdać wyróżnienia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Postaram się też wtedy napisać o każdej z was pare słów ale na tą chwile mam tylko czas, żeby ogłosić podium i wręczyć główne nagrody. Także proszę jeszcze o cierpliwość i dziękuje za udział <3

Ostatnio zmieniony przez Likoris (29-04-2015 o 20h46)


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63505.jpg

Offline

#37 29-04-2015 o 21h54

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

O boże~! Dostałam się na podium~! Dziękuję bardzo <3 Nie spodziewałam się, tak szczerze /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Niemniej jednak wszystkie miejsca zasłużone, było mnóstwo świetnych prac. Jeszcze raz dziękuję


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#38 29-04-2015 o 22h00

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Gratulacje dla całego podium! ^^ Najlepsza stylizacja Sszyszka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#39 29-04-2015 o 22h32

Miss'ujdzie
Lahlae
Lea
Wiadomości: 241

Śliczne podium, akurat moje faworytki zmieściły się razem na najwyższym stopniu :3
Gratulacje!
A dyplomy są bardzo ładne :)

Offline

#40 29-04-2015 o 23h17

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Dwie z moich faworytek trafiły na podium, miło, choć gratuluję oczywiście wszystkim /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Likoris - senpai, nie bądź taka skromna, te dyplomy są naprawdę bardzo ładne ♥

Offline

#41 30-04-2015 o 07h32

Miss'nieobczajona
Tsukiaisuishou
...
Wiadomości: 47

Gratuluję wszystkim zwycięzcom! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#42 30-04-2015 o 10h40

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

Ojej, bardzo dziękuję! :) Teraz czekam tylko niecierpliwie na te kilka słów komentarza od ciebie.

Gratuluję pozostałym dziewczynom :)


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#43 30-04-2015 o 13h38

Miss'Sensei
Rainbow
Ban(an) ^^
Wiadomości: 1 054

Ślicznie dziękuję za trzecie miejsce i gratuluje reszcie zajęcia podium /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png.

Offline

#44 30-04-2015 o 19h58

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Nie ma tu moich faworytek, może otrzymają wyróżniania, gratulacje!!! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Dyplomy są ładne i nie kumam o co chodzi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#45 30-04-2015 o 20h14

Miss'Fuzja
Charlotte5
“Elegance is the only beauty that never fades.”
Miejsce: Miami
Wiadomości: 5 762

o matko, ślicznie dziękuję za trzecie miejsce. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Nie spodziewałam się! Podium jest piękne, wspaniały wybór!


~

Offline

#46 30-04-2015 o 21h37

Miss'Fuzja
Sadist
i put the romance into necromancer
Wiadomości: 6 430

Yay! Moja faworytka na podium! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Gratuluję wszystkim dziewczyną <3
Stylizacje były świetne, a dyplomy są cudowne (;


https://i.postimg.cc/vBBMJPGn/dark-tumblr-grave-Favim-com-6076161.jpg

Offline

#47 01-05-2015 o 11h53

Miss'OK
Whitewind
...
Miejsce: jak patrzę na ten dywan, to tak nie bardzo.
Wiadomości: 1 633

O Boziu, dziękuję bardzo ze drugie miejsce *.*
Dyplomy są świetne!
Gratuluję również pozostałym dziewczynom, bo ich stylizacje były genialne.

Offline

#48 08-05-2015 o 14h25

Miss'nałogowa
Likoris
HWAITING MINEŁO!!!
Miejsce: Byle były żelki!!!
Wiadomości: 2 754

UWAGA! UWAGA!
OGŁASZM WSZECH I WOBEC, ŻE WYRÓŻNIENI ZOSTAJĄ....

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


Swoją decyzje argumentuje faktem, że wasze wszystkie stylizacje były naprawde niesamowite. Jedna bardziej, druga mniej dopracowana ale nie zmienia to faktu, że przedstawialiście utwory muzyczne, które lubicie więc przy wykonaniu tych prac konkursowych napracowaliście się /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Każda z prac była specyficzna, a piosenki, które wybraliście były cudowne, każda na swój sposób, także nie było to wykonalne zadanie "Weś wybierz dwie lub trzy i daj spokój!" bo nawet nie biorąc pod uwagę waszych uczuć, pominięcie kogoś krzywdziło mnie jako jurora :3
Dlatego zamiast czegoś ala "podziękowanie za udział" chciałam jednak napisać "wyróżnienie"!
Co  do wyróżnień specjalnych to, po dość  intensywnej kalkulacji licząc stylizacje będące cosplayem i stylizacje zainspirowane (interpretującą utwór na swój sposób) osobno, dotarłam do takiego wyniku /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Brałam tu głównie pod uwagę kwestie tego jak bardzo stylizacja oddaje charakter piosenki i jak bardzo podobna jest miss do postaci Cosplayowanej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Postaram się w wolnym czasie przygotować też nagrody specjalne dla osób na podium ale to już będę we własnym tępie rozliczała się prywatnie, z każdym z osobna /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Co do kilku słów na temat stylizacji to postanowiłam, że jeżeli czas pozwoli to odwiedze profil każdego z uczestników i zaczaje się w komentarzach, żeby wychlastać szczerą opinię na temat stylizacji konkursowych. To może trochu potrwać, są osoby, które już wiedzą jakie notki umiem wymaziać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Mam nadzieje, że zgadzacie się na ten pomysł /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Co do spraw związanych z tym wątkiem to byłoby to chyba wszystko. Jak coś pisać na priv.
Gratuluje i dziękuje za udział w kolejnym dziwnym Likosiowym konkursie :*

Ostatnio zmieniony przez Likoris (08-05-2015 o 14h26)


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63505.jpg

Offline

#49 08-05-2015 o 14h40

Miss'nałogowa
Podoina
Umarłam?
Miejsce: Zimowy pałac Doni
Wiadomości: 2 965

Jeju dzięki :-) Avek zaraz zmienię, bo rzeczywiście fajny wyszedł, a dyplomik powędruje do całej reszty *.*

EDIT: Avka się zmienić nie da :'( szkoda :"(

Ostatnio zmieniony przez Podoina (08-05-2015 o 14h45)


http://i65.tinypic.com/2mqru4x.gif

Offline

#50 08-05-2015 o 15h11

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Jeej, Likoris-senpai, jestem bardzo mile zaskoczona ^-^
Dziękuję bardzo za śliczne wyróżnienie *-*

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3