Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3

#1 25-03-2015 o 16h03

Miss'nałogowa
Likoris
HWAITING MINEŁO!!!
Miejsce: Byle były żelki!!!
Wiadomości: 2 754

Witajcie!!!
Zgodnie z deklaracją złożoną w poprzednim konkursie, Likosław otwiera nowy konkurs!!!


Zgodnie z nazwą konkursu, tematem przewodnim jest:

ULUBIONA PIOSENKA!!!

//photo.missfashion.pl/pl/1/49/moy/38875.jpg


Konkurs polega na wykonaniu stylizacji zainspirowanej kąkretnym utworem muzycznym (najlepiej waszym ulubionym ale może być każdy przez was wybrany)

Przy tworzeniu stylizacji możecie odnieść się do:

/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Tytułu piosenki!!!

/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Tekstu utworu!!!

/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Oryginalnego Klipu/Teledysku!!!
(Może być to Cosplay artysty z danego teledysku, stylizacja zainspirowana postacią, która w nim występuje itp)


REGULAMIN!!!

1. Stylizacja NIE MOŻE być kompletem od Nine lub pełnym ubiorem gwiazdy. Będe tego pilnować, a jeżeli ktoś zobaczy taką kreacje niech natychmiast zgłosi mi to na priv!!!


2. Przestrzegamy regulaminu forum.


3.Nie piszcie komentarzy o stylizacjach przed ukazaniem się wyniku.


4. Stylizacje w wiadomościach edytowanych 2 min po wysłaniu, bez poinformowania mnie, nie będą podlegać ocenie.


5. Czas do nadsyłania prac macie do 15 kwietnia do godz. 00:00 każda stylizacja przysłana po czasie nie będzie podlegać ocenie.


6. Wyniki pojawią się w przeciągu 2 tygodni od daty zakończenia przyjmowania prac.


CO MUSI OBOWIĄZKOWO ZAWIERAĆ PRACA KONKURSOWA!!!

/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Najmniej 1, najwięcej 2 stylizacje (ale muszą się one odnosić do innych utworów)

/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Conajmniej 3 zdania opisu, który musi zawierać:
-Wykonawce i tytuł utworu.
-Jaki związek ma stylizacja z tym utworem. (czyli, do czego się odnosi, co było waszą inspiracją.)
-Dlaczego wybraliście ten utwór.
Limitu odgórnego nie ma!!! Piszcie ile chcecie, obiecuje przeczytać wszystko!!!

/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Przydałby się link do oryginalnego teledysku(Jeżeli klip jest inspiracją.Jeżeli inspiracją jest piosenka [np. tekst] może być to cover), żebym nie musiała sama błądzić po YouTube.


UWAGA: Gust muzyczny nie jest oceniany więc spokojnie. Wykonujcie wasze prace w dowolnym stylu muzycznym!  /modules/forum/img/smilies/sourire.gif

JEŻELI SĄ JAKIEŚ NIE ZROZUMIAŁE DLA WAS KWESTIE TO PISZCIE NA PRIV /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

PRZYKŁAD:
//photo.missfashion.pl/pl/1/49/moy/38876.jpg
Piosenka:
Ikasan - Queen of Hearts
https://www.youtube.com/watch?v=UU7FFB_vgdc
Opis:
Kocham ten cover! Oryginał jest w wykonaniu Megurine Luka.
Stylizacja odnosi się zarówno do teledysku, tytułu jak i do tekstu, a nawet do postaci w animowanym (oryginalnym) klipie.
I tu może ponieść was fantazja
/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Mam nadzieje, że ktoś się zgłosi!

POWODZENIA!!!

Ostatnio zmieniony przez Likoris (25-03-2015 o 18h05)


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63505.jpg

Offline

#2 25-03-2015 o 18h54

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Mam mnóstwo ulubionych piosenek, problem w tym, że można przedstawić tylko jedną (lub dwie, ale z dwiema miałabym jeszcze większy problem) /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Mój wybór padł na Angel With A Shotgun w wykonaniu zespołu The Cab.
Dlaczego właśnie ta piosenka?
Bo jest piękna. Bo ma mądry tekst, świetny wokal, rytm... krótko mówiąc dlatego, że ją uwielbiam.
//photo.missfashion.pl/pl/1/42/gd/33075.jpg
Jaki jest związek stylizacji z piosenką?
Przede wszystkim tytuł. Oczywiście karabin na ręce miss to nie to samo co strzelba, ale U Nine nie ma żadnego typowego, amerykańskiego shotguna (a szkoda, bo przydałby się do kilku stylówek).
Poza tym tekst, a konkretniej, to poniższy fragment:
I'll throw away my faith, babe, just to keep you safe
Don't you know you're everything I have?
(I'm an angel with a shotgun)
And I, want to live, not just survive, tonight.
(Live, not just survive)
And I'm gonna hide, hide, hide my wings tonight

To ukrycie skrzydeł jest tutaj zaznaczone jako cień miss.
Do piosenki (niestety) nie powstał oryginalny teledysk (a przynajmniej nie ma go na YT), więc wstawię ten, dzięki któremu zapoznałam się z utworem:
https://www.youtube.com/watch?v=zZkLYIVQq4E
Nie był on jednak inspiracją do stworzenia stylizacji.

Offline

#3 25-03-2015 o 21h59

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Postanowiłam zrobić stylizacje Ollyego Mursa z teledysku ,,Troublemaker'' Kocham tą piosenkę, za każdym razem gdy ją słucham, zaczynam tańczyć, śpiewać, a wszyscy wokół wpadają długi śmiech! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Piosenka jest jak ja, szalona, ale piękna, a szczególnie teledysk. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Moja miss jest ubrana, tak jak piosenkarz, gdy siedział w kawiarni. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/49/gd/38902.jpg
https://www.youtube.com/watch?v=4aQDOUbErNg


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#4 26-03-2015 o 15h48

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Piosenka:The Tailor Shop on Enbizaka
Wykonawca:Luka Megurine
//photo.missfashion.pl/pl/1/49/gd/38913.jpg

Ostatnio zmieniony przez Naravi (26-03-2015 o 15h49)

Offline

#5 26-03-2015 o 17h04

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Cóż, ja będę dosyć oryginalna, i powiem, że moja stylizacja jest inspirowana piosenką nie dość, że śpiewaną po polsku, to jeszcze dosyć starą (jest z 1957 roku). Może nie jest to mój ulubiony utwór, ale stylizację robiło się naprawdę miło. Dlaczego? Jest o mojej ulubionej słodkości, a mianowicie o CZEKOLADZIE! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Tytuł piosenki to oczywiście Czekolada, śpiewała ją Natasza Zylska.
Co do samej stylizacji - czekolada oczywiście jest brązowa. Przysmak ten poprawia nastrój - stąd uśmiech na twarzy ^^ Moja miss trzyma w dłoni czekoladową roladę. Oczywiście polaną czekoladą ^^ Kolorowy obłok z tyłu (jak i skrzydła) symbolizują niebiański smak.

//photo.missfashion.pl/pl/1/49/moy/38917.jpg

Obawiam się, że nie nagrano do niej teledysku, jednak wstawiam tutaj link do samej piosenki (z You Tube): https://www.youtube.com/watch?v=aYZidNf6tFY. Jakość raczej kiepskawa, ale posłuchać się da ^^

Ostatnio zmieniony przez Pineapple (26-03-2015 o 17h04)


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#6 26-03-2015 o 20h13

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

Świetny temat konkursu! :)

     Ulubiona piosenka... Wybór padł oczywiście na coś z Vocaloidów, bo nie dość, że same piosenki potrafią być bardzo dobre, to jeszcze jest utattemita, a więc zupełnie legalnie może powstać i tysiąc wersji danej piosenki, a każda może być inna, dzięki czemu zawsze można znaleźć wersję, którą nazwie się "swoją". Niestety, moją najukochańszą "Alice" w wykonaniu ENE trudno byłoby przedstawić.

     Równie mocno kocham jednak "Sayonara Midnight" autorstwa Moja-P i Rerulili, w oryginale śpiewanej przez Gumi Whisper. Ja zakochałam się jednak w wersji Kurokun (od jakiegoś czasu nie ma tego na YT, to link do NND), obdarzonej cudownie pasującym do tematu i klimatu niskim, spokojnym głosem. Dla osób nieposiadających konta na Nico Nico - piosenka w wersji live w wykonaniu Majiko, której głos jest jak dla mnie ciut za wysoki i odrobinę skrzeczący w wyższych partiach, ale, co warte uwagi, akompaniuje jej Osamuraisan, bardzo utalentowany gitarzysta z sekcji ensoushitemita, którego wprost uwielbiam. Dawno, dawno temu zdarzyło mi się usłyszeć na jednym z jego namahousou, jak plumka sobie na gitarze "Sayonara Midnight", fałszywie podśpiewując pod nosem, jak to ma w zwyczaju - i przepadłam z kretesem (najbardziej chciałabym połączyć obie wersje: głos Kurokun + gitara Osamuraisana; niestety, mogę to zrobić tylko w swojej wyobraźni).

//photo.missfashion.pl/pl/1/49/moy/38929.jpg

     Stylizacja odnosi się w oczywisty sposób do tytułu - inspirowałam się nocnym niebem pełnym gwiazd. Sama piosenka jest dość prostym i melancholijnym, ale mimo wszystko ciepłym i pełnym nadzei utworem o pożegnaniu i podążeniu nowymi, osobnymi ścieżkami. Jak to już bywa, dwójka ludzi zdecydowała, że czas się rozstać. Na spokojnie, z zakłopotanymi uśmiechami, osładzającymi smak łez. To co było, ich bycie razem, było dobre i nie było błędem - i to jest ważne. Żegnają się, spędzając ze sobą po raz ostatni noc, dziękując za możliwość pokochania i bycia kochanym. To pożegnanie symbolizuje w stylizacji gubiąca płatki czerwona róża. Twarz miss jest smutna - ale nie zrozpaczona - bo wie, że dla dobra siebie samej i tej drugiej osoby musi opuścić to, co jej znane i niegdyś tak bliskie jej sercu. Jest też nieco zdezorientowana, bo to, co nadejdzie z jutrzejszym rankiem, będzie pierwszym krokiem na nieznanej ścieżce.

   Akapit powyżej to też niejako ciąg dalszy tłumaczenia, dlaczego lubię ten utwór. Uwielbiam takie bitter-sweet klimaty, a i sam tekst jest taki bardzo prawdziwy i... mądry.


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#7 27-03-2015 o 19h50

Miss'towarzyska
majkel325
...
Wiadomości: 2 365

//photo.missfashion.pl/pl/1/49/moy/38983.jpg


Ja zainspirowałam się piosenką Florence + The machine ' Seven Devils'.
Jest to jedna z moich ukochanych piosenek. Wzbudza we mnie mnóstwo emocji co bardzo lubię w piosenkach.
Kiedy Florence śpiewa
Siedem diabłów ( demonów, zależy od tłumaczenia ) dookoła mnie,
Siedem diabłów w moim domu.

Od razu widzę że jeden z nich to kobieta. Oczywiście ubrana na ciemno. Z obłędem w oczach i rozmazanym makijażem.
Ubranie zwiewne, w strzępkach momentami. Nie można z niej nic wyczytać. Ona jest po prostu demonem.



https://66.media.tumblr.com/af5c6afd4ae6fb4a1bb547722b6e0273/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo4_400.gif https://66.media.tumblr.com/7a836bc64d679800a4138557c8885830/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo6_400.gif

Offline

#8 27-03-2015 o 21h42

Miss'Fuzja
Charlotte5
“Elegance is the only beauty that never fades.”
Miejsce: Miami
Wiadomości: 5 762

//photo.missfashion.pl/pl/1/49/moy/38998.jpg

~ There's a lady who's sure all that glitters is gold ~
~ And she's buying a stairway to heaven. ~


http://i62.tinypic.com/158tie.jpg

Przedstawiam wam Białą Damę kupującą Schody do Nieba.
Do stworzenia stylizacji zainspirowała mnie piosenka Led Zeppelin - Stairway To Heaven.

~ When she gets there she knows, if the stores are all closed ~
~ With a word she can get what she came for. ~


Tekst utworu traktuje o dokonywaniu właściwych wyborów w życiu i niekierowaniu się pozorami.

~ Ooh, ooh, and she's buying a stairway to heaven. ~


Ta ballada rockowa jest jedną z najpiękniejszych, jakie kiedykolwiek powstały.

~ There's a sign on the wall but she wants to be sure ~
~ 'Cause you know sometimes words have two meanings. ~


Wybrałam ten utwór, ponieważ kiedy go słucham, odpływam gdzieś daleko, gdzieś, gdzie nie ma zmartwień ani trosk. Jakbym szła po Schodach do Nieba.

~ In a tree by the brook, there's a songbird who sings, ~
~ Sometimes all of our thoughts are misgiven. ~


Zachęcam do przesłuchania utworu, te osiem minut jest naprawdę warte uwagi.

~ Ooh, it makes me wonder ~
~ Ooh, it makes me wonder ~


Oto to arcydzieło:



EDIT: Dodałam brakujący element do stylizacji za pozwoleniem Likoris.

Ostatnio zmieniony przez Charlotte5 (28-03-2015 o 11h36)


~

Offline

#9 28-03-2015 o 15h37

Miss'Fuzja
Sadist
i put the romance into necromancer
Wiadomości: 6 430

You're a hot mess
I'm lovin it hell yes!


Link do zewnętrznego obrazka
Inspirowałam się moją ulubioną piosenką Hot Mess

Na początku nie rozumiałam teledysku, ale obejrzałam go kilka razy i wszystko stało się jasne ^^
Teledysk na początku przedstawia pijane(?) imprezowiczki. Jak można się domyślić- swoją miss  inspirowałam teledyskiem (oraz tekstem)

So now you runnin wild
playin with them good girls
no that ain't your style.

Rogi na głowie imprezowiczki przedstawiają, że nie jest "dobrą dziewczynką". Odnosi się to do powyższego tekstu.
Stylizacje inspirowałam na tytule -Hot Mess- co oznacza "Gorący bałagan" Czemu tak? Bo w stylizacji dużo się dzieje.
Stumblin but yeah you still lookin hella fine

Brak butów także odnosi się do powyższego fragmentu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Dlaczego wybrałam ten utwór? To proste! Dlatego, że jest poją ulubioną piosenką! ^^
Wykonawca: Cobra Starship

A tutaj kryje się tekst piosenki i tłumaczenie (:


https://i.postimg.cc/vBBMJPGn/dark-tumblr-grave-Favim-com-6076161.jpg

Offline

#10 29-03-2015 o 12h45

Miss'nałogowa
Podoina
Umarłam?
Miejsce: Zimowy pałac Doni
Wiadomości: 2 965

http://www.tekstowo.pl/piosenka,bruno_mars,the_lazy_song.html<- tu jest wszystko. Tłumaczenie, teledysk i tekst.
//photo.missfashion.pl/pl/1/49/moy/39120.jpg
Tytuł: The Lazy Song
Wykonawca: Bruno Mars
Czym się inspirowałam: Tekst ogólnie.
No a więc przedstawiam wam bardzo "Lazy" osobę. Jest nieuczesana, ubrana w pierwsze co jej do rąk wpadło, opaskę ma żeby jej oczy nie spadały nieuczesane kudełki. Okulary włożyła bo w łóżku leżeć będzie i czytać będzie zaprawdę ciekawą książkę, bo na nic innego nie ma ochoty. (Wujcio Bruno włączył MTV, ale nie znalazłam telewizora do ustawienia obok mojej LazyGurl). Ogółem leniwiec totalny i czyste uosobienie mnie (przy okazji). No i za każdym razem jak słucham tą piosenkę to wyobrażam sobie taką leniwą osóbkę która leni się razem Z W.B. no i goryle, ale trudno było znaleźć maskę goryla :-P


http://i65.tinypic.com/2mqru4x.gif

Offline

#11 31-03-2015 o 20h01

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Piosenka, którą kochają wszystkie małe dziewczynki i... ja /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Ciągle ją śpiewam (współczujcie moim sąsiadom /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png). Opiszę polską wersję.

Tytuł: Mam te moc
Wykonawca:Katarzyna Łaska
Z filmu: Kraina Lodu
Link do teledysku: https://www.youtube.com/watch?v=5BSY_bsfIvk

Zainspirowałam się główną bohaterką bajki i jedyną postacią występującą w teledysku - Elsą ("przed przemianą") /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Nie jest to cosplay, bo mało jest pasujących rzeczy, ale inspiracja.

//photo.missfashion.pl/pl/1/50/moy/39280.jpg

Szkoda, że nie można dodać dwóch stylizacji do jednej piosenki, bo zrobiłabym jeszcze Else "po".


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#12 31-03-2015 o 21h56

Miss'na całego
Rillianne
...
Wiadomości: 351

Inspirowałam się przepiękną, nastrojową balladą o magicznym tekście, pełną cudów i specyficznego mrocznego nastroju. Kojarzy mi się nieco z naszym polskim romantyzmem. "Hijo de la luna" w wykonaniu madryckiej grupy Mecano to jeden ze sztandarowych kawałków hiszpańskiej muzyki rozrywkowej, z resztą utwór nie jest taki całkowicie obcy polskiemu słuchaczowi, o czym świadczy chociażby cover, na który trafiłam zupełnie przypadkiem, a który popchnął mnie do stworzenia stylizacji.

"Dziecko z ojca hebanowej skóry.
Zrodziło się białe jak szczyt góry.
Miało jasne oczy, śnieżnobiałe lica.
Albinos, Syn Księżyca".


Ja, oczywiście, przedstawiłam kobietę, Córkę Księżyca (w tłumaczeniu na język polski ma miejsce pewna językowa komplikacja - la luna - po hiszpańsku "księżyc", jest rodzaju żeńskiego, noale...) już jako dorosłą pannę.

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#13 03-04-2015 o 20h41

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247

To i ja odkopałam moją starą stylizację i przedstawiam wam króla popu z moją ukochaną piosenką.

Michael Jackson - Smooth Criminal


Stylizacja jest inspirowana i to mocno samym Jacksonem w tym filmie, chociaż wiele rzeczy sie nie zgadza jak np. spodnie. Powinny być z tego samego zestawu co marynarka, ale jak widać mam pecha i nie mogę znaleźć takich by długością mi pasowały.

//photo.missfashion.pl/pl/1/50/moy/39518.jpg


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

#14 04-04-2015 o 12h37

Miss'nałogowa
Podoina
Umarłam?
Miejsce: Zimowy pałac Doni
Wiadomości: 2 965

http://www.tekstowo.pl/piosenka,black_veil_brides,fallen_angels.html <- Wszystko tutaj /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/50/moy/39543.jpg
Dostałam nagłego uderzenia weny, po odsłuchaniu tej piosenki piąty raz. Pomyślałam:
"Przecież wystarczy przerobić moją starą stylizację i będzie najs!"
Miało być przerobienie, zrobiłam całą od nowa. No nie ważne.
Moją stylizację oparłam na tytule i tekście. Jest to pół anioł, pół demon. Demoniczny styl, ale anielska uroda. Cóż mówić dalej? Hmm... moja pół-na-pół nie może się pozbyć ani swojej anielskiej, ani demonicznej połowy (jakby chciała być aniołem, albo demonem tylko), co sprawia że za każdym razem jak przefarbuje włosy, to one neutralizują kolor farby. Demoniczna z charakteru- po prostu nie może się zmienić, nawet jak by chciała.


http://i65.tinypic.com/2mqru4x.gif

Offline

#15 04-04-2015 o 14h04

Miss'Sensei
Rainbow
Ban(an) ^^
Wiadomości: 1 054

//photo.missfashion.pl/pl/1/50/moy/39545.jpg
Widziałem krew
Widziałem złamanych
Zagubionych i ukryte spojrzenia

Piosenka Rebellion Linkin Parku opowiada o tym, że my, zwykli ludzie nigdy nie odczuwaliśmy takiego bólu jak oni, Rebelianci, którzy w tej piosence najprawdopodobniej są zastąpieni potrzebującymi.
Jesteśmy szczęśliwcami
Którzy nigdy nie odczuli broni ciemiężcy


Wyrażamy nasze zdanie
Nosimy barwy
Ograniczeni tym, co nasze
Nie jesteśmy inni
Jesteśmy jednakowi
Udając, że jesteśmy tu sami

Nie przejmujemy się tym, że inni mają gorzej, lecz dbamy o siebie. Oto moja rebeliantka.

Offline

#16 08-04-2015 o 10h55

Miss'Sensei
Ragnarook
...
Miejsce: go to sleep
Wiadomości: 895

The last Samurai - I'm Your Butterfly

Ay, ay, ay,
I'm your little butterfly
Green, black and blue,
Make the colours in the sky
Ay, ay, ay, I'm your little butterfly
Green, black and blue,
Make the colours in the sky

W przetłumaczeniu:

Ay, ay, ay,
Jestem twoim motylkiem
Zielonym, czarnym i niebieskim
Nadaję niebu kolory
Ay, ay, ay, jestem twoim motylkiem
Zielonym, czarnym i niebieskim
Nadaję niebu kolory

Tak więc stylizacja jest fanaberią barw zielonych czarnych i niebieskich cała piosenka jest o kobiecie będącej motylem szukającej mężczyzny który był by samurajem zdolnym ochronić jej delikatność a jak wiadomo motyle to stworzenia wielobarwne ;3

//photo.missfashion.pl/pl/1/50/moy/39840.jpg

oraz załącznik do piosenki bo bez piosenki nie da zrozumieć się dziwności tego stroju ;3

https://www.youtube.com/watch?v=mFgTJaMbmpk

Po za tym chyba każda kobieta ma coś z motyla ^ ^

Offline

#17 08-04-2015 o 14h07

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 2

https://www.youtube.com/watch?v=TlGXDy5xFlw
Link do zewnętrznego obrazka
Nikt na całym świecie nie mógłby poczuć się tak.
Jestem zesłana i przepełnia mnie szczęście.
Tam musi być anioł,
Pogrywający z moim sercem.
Wchodzę do pustego pokoju
I nagle moje serce zaczyna bić mocniej.
To orkiestra aniołów
I one współgrają z moim sercem.

Muszę porozmawiać z aniołem x5

Nikt na całym świecie nie mógłby poczuć się tak.
Jestem zesłana i przepełnia mnie szczęście.
Tam musi być anioł, pogrywający z moim sercem.
I kiedy pomyślę sobie, że jestem samotna,
Wydaje mi się jakby było nas więcej w domu.
To cały tłum aniołów
I one współgrają z moim sercem.

Muszę porozmawiać z aniołem x5

Musiałam chyba ulec halucynacji
Obserwując jak anioły świętują.
Czy to może być reaktywacja
Rozstrajająca wszystkie moje zmysły ?
To musi być jakieś dziwaczne oszustwo,
Spowodowane przez niebiańską interwencję.
Pozostawiające mi możliwość
Wspominania twojej niebiańskiej znajomości.

Wchodzę do pustego pokoju
I nagle moje serce zaczyna bić mocniej.
To orkiestra aniołów
I one współgrają z moim sercem.
Tytuł piosenki:Eurythmics - There Must Be An Angel (Playing With My Heart)
Wybrałam tą piosenkę do tego , ponieważ według mnie ten strój jest podobny do stroju anioła .
Dziękuje . I proszę o pozytywne opinie.
Mimcia13

Offline

#18 08-04-2015 o 18h27

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Ragnarook upominam za pisanie posta pod postem, korzystaj z opcji zmień.


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#19 08-04-2015 o 23h19

Miss'ujdzie
Lahlae
Lea
Wiadomości: 241

Miałam nie brać udziału w tym konkursie, bo jakoś nie mogłam niczego wymyślić, ale natchnienie nadeszło wraz z odkopaniem płyt Eltona Johna i oto jestem c:

Elton John - Amoreena
https://www.youtube.com/watch?v=XKXDYMrIqTI
//photo.missfashion.pl/pl/1/50/moy/39919.jpg

Stylizacja przedstawia tytułową Amoreenę, która godzinami beztrosko bawi się na polach, skąpanych w blasku letniego słońca, żyje w świecie fantazji a wieczorami zajada się jabłkami, których sok powoli spływa po jej opalonym ciele, które jednak tu nie jest opalone, bo ciemniejsze karnacje za bardzo zlewały się z kolorem stroju i włosów. No cóż.
Piosenka pochodzi z 1970, więc zainspirowałam się trochę hippisami, oprócz tego trochę takim amerykańsko-wiejskim stylem (mimo że Elton jest Brytyjczykiem, ta piosenka bardzo kojarzy mi się z dawną Ameryką), a rude włosy rozjaśniłam "słońcem" i powstała Amoreena.

Offline

#20 08-04-2015 o 23h36

Miss'nałogowa
Likoris
HWAITING MINEŁO!!!
Miejsce: Byle były żelki!!!
Wiadomości: 2 754

Ogromnie cieszą mnie wasze naprawde cudowne stylizacje (pod względem wizualnym ale i muzycznym)
Sporo osób się zgłosiło więc myśle, że konkurs się podoba co mnie bardzo cieszy, oczywiście czekam na więcej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


Do końca został

TYDZIEŃ (7 DNI I PARE GODZIN)!!!

Chce zobaczyć czym jeszcze mnie zachwycicie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63505.jpg

Offline

#21 11-04-2015 o 10h48

Miss'nieobczajona
Tsukiaisuishou
...
Wiadomości: 47

//photo.missfashion.pl/pl/1/51/moy/40087.jpg
Yousei Teikoku - Astral Dogma
https://www.youtube.com/watch?v=_EeYxtAeaX4
Jest to cosplay mojej najukochańszej wokalistki, przecudownej Yui-sama, najbardziej gotyckiej i cool wróżki na całym ludzkim świecie i w we Wróżkowym Imperium, Spiritua! Ten konkurs okazał się idealnym pretekstem, by w końcu zrobić jakiś jej cosplay. A dlaczego ta piosenka? Cóż, jest potężna, jedna z najcięższych w ich dorobku artystycznym, uwielbiam ją (co z tego, że uwielbiam wszystkie ich utwory /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png), teledysk też cudny pod względem wizualnym. W tym momencie powinnam skończyć opis, bo jak się rozpędzę to wyjdzie cały poemat na cześć Yousei Teikoku... tak więc, DAS FEENREICH! i życzę wszystkim powodzenia w konkursie! ^^

Offline

#22 15-04-2015 o 01h37

Miss'nałogowa
Likoris
HWAITING MINEŁO!!!
Miejsce: Byle były żelki!!!
Wiadomości: 2 754

Podbijam do 17 kwietnia !!!!!
bo doszły mnie słuchy że ktoś chciałby się zgłosić w weekend ale i do piątku mam wystawienie ocen, więc rozumiecie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Godzina  nie ulega zmianie :3

Zapraszam do brania udziału i dziękuje za dotychczasowe zgłoszenia!
/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63505.jpg

Offline

#23 15-04-2015 o 23h17

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

//photo.missfashion.pl/pl/1/49/gd/38466.jpg

A oto jedna z moich ulubionych azjatyckich wokalistek. Jolin Tsai z piosenką '' I'm Not Yours''. Jest to inspiracja teledyskiem, który jest utrzymany w azjatyckim klimacie a jako, że jest tam dużo czerwieni moja stylizacja została utrzymana właśnie w tym kolorze.
[/i]


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#24 17-04-2015 o 14h36

Miss'towarzyska
Lilia444
Koooteeek!
Miejsce: Pomocnik moderatora :3
Wiadomości: 2 621

//photo.missfashion.pl/pl/1/51/moy/40635.jpg
Pierwsza stylizacja przestawia atrament z piosenki; https://www.youtube.com/watch?v=cvXqe84E5Iw
Gdy byłam mała to uwielbiałam tą piosenkę; teraz za bardzo jej nie lubię.
Atrament jest nie do końca granatowy, bo to magiczny atrament. Co z niego wyjdzie?

//photo.missfashion.pl/pl/1/51/moy/40636.jpg
Druga stylizacja przestawia tęczę z piosenki Sylwii Grzeszczak:
https://www.youtube.com/watch?v=JUqiklJsJl4
To jedna z moich ulubionych piosenek /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Moja miss jest tęczą, w koło której lata ptak.
Wiem, za ładna to nie jest ta stylizacja, ale trudno było wybrać coś właściwego. Skarpetki za ładne też nie są ( miały być koloru indygo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png ) Inspirowałam się tęczą, o której mowa jest głównie w refrenie.
Kolory są po kolej:
Czerwony - wstążka
Pomarańczowy - włosy
Żółty - bluzka
Zielony - pasek
Niebieski - spódnica
Granatowy, indygo - skarpetki
Fioletowy - buty
Oczywiście tęcza składa się  z wielu kolorów, nie tylko tych, ale żółty i niebieski mają po dwa odcienie, więc można tą stylizacje uznać za tęczę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Lilia444 (17-04-2015 o 14h37)

Offline

#25 17-04-2015 o 15h45

Miss'Sensei
Rainbow
Ban(an) ^^
Wiadomości: 1 054

//photo.missfashion.pl/pl/1/51/moy/40641.jpg
To moja druga stylizacja, pierwszą znajdzie się powyżej. Inspirowana mnichem z piosenki Linkin Parku The Catalyst(taak, znowu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png ) stworzyłam ową misskę powyżej. Jest to inspiracja, nie cosplay, aczkolwiek kilka elementów mogłoby na to wskazywać. Wybrałam ten utwór, ponieważ jest to jedna z nielicznych spokojniejszych piosenek, która mi się podoba /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png.

Ostatnio zmieniony przez Rainbow (17-04-2015 o 15h46)

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3