Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#1 13-02-2015 o 22h18

Miss'nałogowa
Likoris
HWAITING MINEŁO!!!
Miejsce: Byle były żelki!!!
Wiadomości: 2 754

Jako, że nastała ostatnio moda na jednorazowe konkursy i "U Nine" jest duża promocja, Likoś (czyli ja) przeogromnie znudzony postanowił przyłączyć się do zabawy, jako że pomysł wydaje mu się zabawny /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Konkurs na najpiękniejszą stylizacje z:

PARASOLKA  MELANIE
//photo.missfashion.pl/pl/1/46/moy/36388.jpg

Ostatnio "U Nine" pojawiło się sporo elementów, które pozwalaj na zabawe z Parasolką Melanie więc wydaje mi się, że przy drobnej dozie wysiłku, możliwości stworzenia stylizacji jest od groma. Poza tym, można się przy tym całkiem fajnie pobawić /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

REGULAMIN:

1. Stylizacja NIE MOŻE być kompletem od Nine lub pełnym ubiorem gwiazdy z dodatkiem parasolki. Będe tego pilnować, a jeżeli ktoś zobaczy taką kreacje niech natychmiast zgłosi mi to na priv!!!

2. Przestrzegamy regulaminu forum.

3.Nie piszcie komentarzy o stylizacjach przed ukazaniem się wyniku.

4. Stylizacje w wiadomościach edytowanych nie będą podlegać ocenie.

5. Czas do nadsyłania prac macie do 27 lutego do godz. 00:00 każda stylizacja przysłana po czasie nie będzie podlegać ocenie.

6. Wyniki pojawią się w przeciągu tygodnia od daty zakończenia przyjmowania prac.

W skład JURY wchodzą: Likosław (ja), brat Likosława i mąż Likosława (kolega). Wybór osób uzasadniam faktem, że nie chce być stronnicza i potrzebuje podwładnych by mogli zerknąć na wasze wysiłkiem chłodnym okiem, choć to ja podejme decyzje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

NAGRODY:
Ta informacja będzie na razie tajemnicą ale obiecuje, że się postaram i na pewno stylizacje, które będą wyjątkowe nie obejdą się od przyzwoitej nagrody /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Kryteria oceny! Czyli na co zwróce uwagę!

Makijaż!
Włosy!
Kolorystyka!
Opis!
Dopasowanie elementów stroju!

POWODZENIA!!!

W najgorszym razie nikt się nie zgłosi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63505.jpg

Offline

#2 14-02-2015 o 00h02

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Senpai, jakie nikt się nie zgłosi, jak ja się zgłaszam do wszystkich konkursów! (Najwyżej wygram walkowerem) xD
//photo.missfashion.pl/pl/1/45/gd/35509.jpg
Powyższa stylizacja nosi nazwę "Dama z parasolką". Jest to Francuzka, która postanowiła się wybrać na spacer po parku.

Offline

#3 14-02-2015 o 09h08

Miss'Sensei
Rainbow
Ban(an) ^^
Wiadomości: 1 054

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#4 14-02-2015 o 09h55

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Moja stylizacja na święta /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
http://i59.tinypic.com/2vv7rlf.png


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#5 14-02-2015 o 19h16

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

//photo.missfashion.pl/pl/1/46/moy/36504.jpg
Dziś Walentynki, więc w mojej stylizacji nie mogło zabraknąć koloru miłości - czerwieni.
Moja miss śpieszy się na randkę, na którą umówiła się przez Internet. Po przybyciu na miejsce przeżywa jednak rozczarowanie. Chłopak, którego poznała w serwisie randkowym okazał się być inny, niż tego oczekiwała. Jej mina wskazuje na to, że jego podobieństwo do zdjęcia, które wrzucił na swój profil jest znikome.


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#6 14-02-2015 o 19h51

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

http://i59.tinypic.com/10h0dpx.png

Moja miss to kobieta żyjąca w latach 30-tych. Ubrana elegancko gdyż była ona na balu. Mówię w czasie przeszłym, ponieważ jest to kadr zdjęcia z przyjęcia, dlatego jest czarno-biała.

Offline

#7 15-02-2015 o 20h38

Miss'Fuzja
Sadist
i put the romance into necromancer
Wiadomości: 6 430

Uhuhu *U* Sadystka się zgłasza.
Link do zewnętrznego obrazka
Zrobiłam arystokratkę, która żyje w przyszłym świecie ogarniętym wojną. Nie ma ręki; utraciła ją podczas bitwy i ostała zastąpiona bronią. Bitwę także symbolizuje krwawa szrama na policzku. Sukienka i Parasolka Melanie symbolizują to, że mimo wojny nie utraciła klasy.  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


https://i.postimg.cc/vBBMJPGn/dark-tumblr-grave-Favim-com-6076161.jpg

Offline

#8 21-02-2015 o 18h39

Miss'Sensei
jula1243
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 802

http://i62.tinypic.com/28uo70o.png


https://media.giphy.com/media/M41DGJtFGsGgo/giphy.gif

Offline

#9 22-02-2015 o 20h12

Miss'Sensei
Sartani
Shadow of my life
Miejsce: Wygwizdów..
Wiadomości: 1 120

I-i jeszcze ja!
//photo.missfashion.pl/pl/1/47/moy/37015.jpg
Moja osóbka przedstawia pół cybernetyczną (przynajmniej tak mi się wydaje) ludkę, która jest morderczynią. Bardzo lubuje się w przeważającej bieli połączonej z czernią, raczej zabija w biały dzień z bardzo dużej odległości i nie cierpi jak słońce przypieka jej twarz (no wiecie lubi mieć bladą cerę), więc zawsze zabiera na swoje łowy parasolkę. Poza tym lubuje się w popowych piosenkach jak Madonna, której słucha prawie non stop podczas misji (którą obserwuje jej mistrz) i kocha do takiej tańczyć tuż po udanym strzale. Często jest za to ganiona.

PS. Proszę, nie patrzcie na tą dłoń. Tragedia jest ją ukryć jak nie używa nie odpowiedniej spódniczki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png


https://photo.missfashion.pl/pl/1/103/gd/82208.jpg

Offline

#10 22-02-2015 o 22h03

Miss'nałogowa
Podoina
Umarłam?
Miejsce: Zimowy pałac Doni
Wiadomości: 2 965

A co mi tam też się zgłoszę :-P

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


No więc historia mojej stylizacji...
Michelle De Luce była i jest bardzo elegancką damą. Jej ulubionymi kolorami jest czerń i czerwień, ale jej parasolka nie jest w tych kolorach.. Lecz o tym później.
Michelle żyła w bardzo niespokojnych czasach. Ludzie znikali, tylko po to by pojawić się miesiąc później nie pamiętając niczego. Michelle była takim człowiekiem, różniła się jednak, o jako jedyna wszystko pamiętała.
Pewnego dnia matka podarowała jej parasolkę, bardzo jej się spodobała, mimo iż nie była czarno-czerwona i uznała że od razu pójdzie z nią na spacer po mieście. Po paru minutach spaceru została brutalnie zaciągnięta do opuszczonego magazynu, a następnie ogłuszona. Obudziła się na stole operacyjnym. Wokół niej leżał zestaw strzykawek wypełnionych kolorowymi płynami. Michelle była przerażona, bowiem zdała sobie sprawę że stanie się obiektem doświadczalnym. Zaczęła biec, ale jeden z naukowców rzucił w nią strzykawką z niebieskim płynem. Efektów nie zauważyła od razu. Kiedy wydostała się na zewnątrz, okazało się że nie było jej miesiąc. Przyszła do domu, odziana w biały kombinezon, z rozczochranymi włosami. Matka w pierwszej chwili jej nie zauważyła- wpatrywała się w parasolkę leżącą na stole, ale potem się ucieszyła. To był przełom w życiy Michelle. Jej osobowość drastycznie się zmieniła. W miejscu w którym została trafiona strzykawką wyrosła jej trzecia ręka. Jedyne co jej zostało z czasów kiedy wierzyła że świat jest piękny to zamiłowanie do czerni i czerieni i... parolka


http://i65.tinypic.com/2mqru4x.gif

Offline

#11 23-02-2015 o 12h39

Miss'wow
pikna3
Zapraszam na profil :)))
Wiadomości: 606

A oto moja stylizacja:

Kliknij, a ją ujrzesz /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


Opis:
Jest to stylizacja z XIX wieku, duża spódniczka, parasolka i kapelusik. Dama ta, pozuje do zdjęcia i dlatego ma zamknięte oczy. Wyobrażam sobie, że jest słonecznie i dlatego ma związane oczy, by jej nie było gorąco. Ma ona dużą sukienkę, ponieważ, jest na uroczystej kolacji i będą tańce.

Nie wiem co jeszcze napisać, ale to chyba na tyle /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#12 23-02-2015 o 23h32

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Blada cera, rumiane policzki, słodkie usteczka, przesadne zamiłowanie do czerni i blasku - oto cechy tej damy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/47/moy/37086.jpg


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#13 25-02-2015 o 09h41

Miss'nałogowa
Likoris
HWAITING MINEŁO!!!
Miejsce: Byle były żelki!!!
Wiadomości: 2 754

Ogłaszam, że termin oddawania prac przenosi się na date 28.02. Pracę będzie można oddawać do godz. 10:00 (po tej godz, żadna praca nie będzie brana pod uwagę)
Zmiana niewielka ale jest!
/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63505.jpg

Offline

#14 28-02-2015 o 00h28

Miss'Brązowa
Ygritte
Drink up, baby, stay up all night...
Miejsce: Imaginary Wonderland
Wiadomości: 12 583

Dzisiaj mija termin to i Ygriś się w końcu zgłosi. "W końcu", bo stylizacja powstała już jakiś czas temu, ale wstrzymywałam się ze zgłoszeniem, bo chciałam wymyślić jakiś kreatywny opis. Cóż, nie wyszło xD

//photo.missfashion.pl/pl/1/47/moy/37340.jpg

Krótki opis:
Stylizacja przedstawia młodą arystokratkę podczas letniego spaceru. Jest upalny dzień, stąd parasolka chroniąca przed słońcem i wachlarz dla ochłody, jak również jasne barwy stroju. Ale, jak wiadomo, nawet podczas słonecznych dni elity społeczne obowiązują pewne normy dotyczące stroju i elegancja oraz przepych muszą być zachowane, dlatego dziewczyna zdecydowała się na falbaniastą suknię z serii "na bogato" (bogato, bo jest taka wielka) oraz całą tą biżuterię i szykowne upięcie włosów.


Long as I remember the rain been comin' down, clouds of mystery pourin' confusion on the ground...
https://i.imgur.com/jjJtbY4.gif https://i.imgur.com/bT8mY7S.gif https://i.imgur.com/dd08Rqh.gif

Offline

#15 28-02-2015 o 02h48

Miss'wow
DarkSeaweed
...
Miejsce: Rzeka
Wiadomości: 548

Może się jeszcze załapie ♥

Link do zewnętrznego obrazka

Młoda dziewczyna z dobrego domu wybierająca się do romantycznego ogrodu za pałacem swoich rodziców by zaczytać się w wierszach o miłości. Jak co dzień po obiedzie przechadzała się tam pod osłoną swej parasolki, gdyż jak na damę przystało musiała zachować swą nieskazitelnie bladą cerę, zasiadała na huśtawce wykonanej z lin, zawieszonej na wielkim drzewie i delikatnie się kołysząc wyczekiwała na swojego kochanka.

Offline

#16 28-02-2015 o 14h20

Miss'nałogowa
Likoris
HWAITING MINEŁO!!!
Miejsce: Byle były żelki!!!
Wiadomości: 2 754

To to by było na tyle. Wyniki postaram się ogłosić jak najszybciej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Jak się jury wreszcie pozbiera to wstawie wyniki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63505.jpg

Offline

#17 03-03-2015 o 21h01

Miss'Sensei
Sartani
Shadow of my life
Miejsce: Wygwizdów..
Wiadomości: 1 120

Już się nie mogę doczekać wyników, mam nadzieję, że chociaż jedna z moich faworytek znajdzie się na podium ^^


https://photo.missfashion.pl/pl/1/103/gd/82208.jpg

Offline

#18 03-03-2015 o 22h52

Miss'nałogowa
Likoris
HWAITING MINEŁO!!!
Miejsce: Byle były żelki!!!
Wiadomości: 2 754

Hehę XD
Spokojnie, Likoś ma plan /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Przepraszam, że czekacie na wyniki ale chciałabym ogłosić je razem z nagrodami. Jeżeli stwierdze, że nie wyrobie się do piątku wieczorem to z samego rana, przed szkołą ogłoszę wyniki. A na tą chwile macie cierpieć, Likosław to sadysta.
Żartuje oczywiście /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Do tego czasu możecie komentować swoje stroje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez Likoris (03-03-2015 o 22h53)


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63505.jpg

Offline

#19 03-03-2015 o 23h16

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Poczekamy senpai, spokojnie ^w^

A moimi faworytkami są stylizacje Majerankowa, Sadist i @jiyoung dokładnie w tej kolejności :>

Offline

#20 04-03-2015 o 15h53

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Trzymam kciuki za Sadist


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#21 04-03-2015 o 17h46

Miss'Sensei
Sartani
Shadow of my life
Miejsce: Wygwizdów..
Wiadomości: 1 120

U mnie akurat są to Podoina i @Jiyoung  z czego u podoiny dodatkowo bardzo mi się podoba opis


https://photo.missfashion.pl/pl/1/103/gd/82208.jpg

Offline

#22 07-03-2015 o 17h30

Miss'nałogowa
Likoris
HWAITING MINEŁO!!!
Miejsce: Byle były żelki!!!
Wiadomości: 2 754

Ze względu na fakt, że czekacie już dość długo, postanowiłam wreszcie ogłosić wyniki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Z powodu zbyt wyrównanych ocen i potrzeby wyróżnienia naprawde cudownych stylizacji, postanowiłam złamać dotychczasową ilość osób wchodzących na podium i zrezygnowałam z oceny 1,2,3 i poszłam w troche inne klimaty. Uwaga, uwaga podium będzie 4 osobowe /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Proszę o werble

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


@Jiyoung twoja stylizacja mnie urzekła i zachwyciła! Dzięki niesamowitemu połączeniu elementów nabrała ona niesamowitego klimatu. Cudownie dobrany do stroju makijaż wyglądał jakby był w komplecie z suknią i akcesoriami. Poza faktami wizualnymi kierowałam się też opisem, a twój był wyjątkowy. Zainspirowanie się starą fotografią to pomysł świetny ale niezwykle trudny do zrealizowania, a tobie udało się to świetnie, dlatego postanowiłam umieścić cię na miejscu 1.

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


Ygritte twoja stylizacja jest najbardziej dopracowana wizualnie pod względem estetycznym. Harmonia rozmieszczenia kolorów i odcieni strasznie mi się podoba. Możliwe, że zrobiłaś to przez przypadek albo celowo, w każdym razie wyszło świetnie, dlatego postanowiłam umieścić cię na miejscu 2.

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


Sartani twoja miss miała zdecydowanie najkreatywniejszą kreacje. Raczej nigdy nie pomyślałabym o połączeniu Cyberpunk'u i małej eleganckiej parasolki, a ty wpadłać na taką koncepce i wykonałaś wszystko perfekcyjnie. Twój opis był niezwykle pomysłowy i rozbrajający (szczególnie fragment o tańczeniu do utworów Madonny). Stawiając na klasyczne monochromatyczne barwy
przełamałaś wszystko neonowym makijażem, co zamiast odstawać stworzyło fajną całość, dlatego umieściłam ją na miejscu 3.

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


Majerankowa twoja stylizacja od samego początku była niezwykła więc postanowiłam dla niej dorobić jeden schodek na podium. Stwierdziłam, że wyróżnienie to jednak troszke za mało i uparłam się, żeby postawić ją na podium z innymi cudownymi stylizacjami. Twoja stylizacja jest bardzo klasyczna i elegancka, jednocześnie widzę w niej nutke nowoczesności. Zakochałam się w połączeniu kolorów i krojów, wszystko to nadało całości klasy. Dlatego postanowiłam umieścić ją na miejscu 4.

To jeszcze nie jest finał wręczania nagród /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Postaram się wykonać reszte jak najszybciej, no i nie mogę zapomnieć o wyróżnieniach, które pojawią się tu troche póżniej ale myśle, że mogę już powiedzieć /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Wyróżnienia za najciekawsze opisy wylądują u:

Sadist

Podoina

DarkSeaweed

Co do reszty stylizacji to były one naprawde piękne i ogromnie dziękuje wam wszystkim za udział /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Było tyle cudownych stylizacji, że ciężko było się zdecydować kogo w szczególności nagrodzić. Wszystkie niezwykle się napracowałyście (wkońcu na tym też polega ta zabawa) więc wezme na siebie tą odpowiedzialność i o każdej postaram się powiedzieć kilka szczerych słów, mam nadzieje, że się nie poobrażacie:

KimKas w twojej stylizacji po prostu zakochałam się w kolorystyce, połączenie tych barw odrazu sprawiło, że w mojej głowie pojawił się srebrny pierścień z szafirem. To co odrobine kuło w oczy to makijaż, był on specyficzny i dość oryginalny ale nie dokońca wpasował się w reszte stroju. Włosy wyszły ci fajnie, połączenie suknii i spódnicy wygląda cudownie.

Rainbow twoja stylizacja miała fajny charakter. Kolorystyka, choć dość typowa strasznie mi się spodobała. Makijaż i włosy wyglądały naprawde wspaniale (choć ta fryzura nie zbyt pasowała do parasolki, to wyglądała tak świetnie w połączeniu z całą resztą, że nawet na to nie patrzyłam). Niestety co co mnie bolało to fakt, że brakowało opisu.

jula209 w twojej stylizacji widziałam świetną fryzure, ładny makijaż i fajnie dobrane elementy. Jedyne co niezbyt pasowało do reszty to robne elementy parasolki, które były w kolorze nie pasującym do pozostałych części stroju. Też brałam tu pod uwagę brak opisu, choć znajdowało się jedno zdanie w wiadomości to nie usadysfakcjonowało mnie to do końca. Podoba mi się twój gust kolorystyczny bo spódnica, góra i dół od stroju wyglądają jakby były kompletem.

jula1243 to między innymi twoja stylizacja walczyła o podium. Strasznie mi się podobała ta delikatna słodycz i pastelowe delikatne kolory. Wykorzystałaś wiele różnych elementów ale nie przeładowałaś kreacji, wręcz przeciwnie wyglądała ona bardzo lekko. Tutaj też parasolka miała elementy w różnych kolorach ale wybaczyłabym to tak samo jak u jula209 gdyby znalazł się tam jakiś opis. Żałuje naprawde, że nic nie napisałaś bo stylizacja jest naprawde piękna.

pikna3 Twoja stylizacja miała naprawde fajny pomysł i ogromnie podobało mi się połączenie tej góry ze spódnicą. Wyglądały one ze sobą świetnie i strasznie oryginalnie <3
To co troszeczke zepsuło efekt to czarny kapelusik, który sprawił, że na górze całość była troche ciężka, cały czarny kolor był w górnej części stroju, myśle, że z jakimś delikatnym dodatkiem na głowie, może w kolorze spódnicy, kreacja wyglądała by lżej. Jednak muszę pochwalić twój dobór makijażu, włosów oraz kolczyków. Nie często widzę dobrze dobrane do stroju kolczyki (ja sama nie umiem za bardzo tego robić), większość stawia na ozdoby na szyję lub paski ale tobie udało się świetnie dopełnić całość tylko kolczykami, które wyglądały zjawiskowo. Co do włosów to strasznie podoba mi się ich niezwykle ciemno brązowy odcień, a jeżeli chodzi o makijaż to zamknięte oczy wyglądają bosko.

Jessica23 tutaj nie mogę w sumie dużo powiedzieć ze względu na fakt, że stylizacja była naprawde piękna. Miss wyglądała jak gdyby wracała z balu maskowego. Mimo ślicznie dobranych elementów, klasycznie dobranej kolorystyki oraz nieprzeładowania przepięknej suknii, jednak muszę powiedzieć, że zabrakło mi tutaj przysłowiowego "wow", przez "wow" mam na myśli historii stojącej za piękną powierzchownością. Naprawde ogromnie żałuje, że podium jest już zajęte prze inne stylizacje, bo myśle, że gdyby nie cudowna stylizacja Majerankowej to na 100% staneła by na nim twoja miss.

Ocena wizualna jest względna, to co podoba się mi nie musi podobać się innym. Moje opinie są szczere ale mam nadzieje, że nikogo nie uraziłam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Gdy skończe resztę nagród na pewno zabiore się za kolejny konkurs, na który wszystkich serdecznie zapraszam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63505.jpg

Offline

#23 07-03-2015 o 17h33

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Ojej, dziękuję bardzo. <3 To miłe, że stworzyłaś takie podium, żeby umieścić mnie na nim wraz z pozostałymi uczestniczkami. <3 Dyplom za chwilkę wyląduje w opisie. <3

Gratuluję pozostałym zwyciężczyniom. :3


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#24 07-03-2015 o 17h47

Miss'nałogowa
Likoris
HWAITING MINEŁO!!!
Miejsce: Byle były żelki!!!
Wiadomości: 2 754

Cieszy mnie twoja radość /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Chciałam jeszcze napomknąć, że strasznie przepraszam za niudolne dyplomy ale musicie się pogodzić z tym jak one wyglądają bo starałam się, żeby chociaż wyglądały znośnie XD
No to tyle /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
/modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63505.jpg

Offline

#25 07-03-2015 o 19h09

Miss'nałogowa
Podoina
Umarłam?
Miejsce: Zimowy pałac Doni
Wiadomości: 2 965

Ojejki dzięki za wyróżnienie za opis :-) miło :-)
I gratuluję podium, stylizacje są piękne *.*


http://i65.tinypic.com/2mqru4x.gif

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2