Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3

#1 30-05-2013 o 21h04

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Lubicie? Nosicie? Jeśli tak, to jaką?

Ja lubię na nią patrzeć, ale nosić, już niekoniecznie. Cały czas mi przeszkadza i czuje się nieswojo. Noszę tylko przypinki (chociaż do typowej biżuterii się nie zaliczają) i czasami jakieś naszyjniki.

Ostatnio zmieniony przez Byakyath (30-05-2013 o 21h04)

Offline

#2 30-05-2013 o 21h06

Miss'Sensei
Chika
...
Miejsce: Syjon
Wiadomości: 866

Jedyne co mam to kolczyki, które tata mi kupił w Niemczech, dawno, dawno temu i od niedawna noszę łańcuszek z małą literką "J".
Bransoletek i pierścionków nie trawię D:

Offline

#3 30-05-2013 o 21h25

Miss'ujdzie
Irbisia
...
Miejsce: Eeem... Warsaw?
Wiadomości: 237

Ja nie lubię. Nie mój styl. Ale mogę zawołać poczciwą Kir. Jej biżę ubóstwiam *O*. Cud-miód <3.

Ostatnio zmieniony przez Irbisia (30-05-2013 o 21h25)


Link do zewnętrznego obrazka

Masz pytanie? Fajnie, bo ja mam odpowiedź!

Offline

#4 31-05-2013 o 00h24

Miss'nieobczajona
Natalia
...
Wiadomości: 32

Ja raczej nie noszę, jak już to jakieś skromne kolczyki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Za to uwielbiam wszelkiego rodzaju dodatki do włosów <3 Kwiatki, kokardki, wsuwki...


 

Offline

#5 31-05-2013 o 13h07

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

Noszę kolczyki (mam aż dwie pary /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png), czasem jakiś łańcuszek. Tyle. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#6 31-05-2013 o 13h24

Miss'ujdzie
Irbisia
...
Miejsce: Eeem... Warsaw?
Wiadomości: 237

Ja mam po uszy kolczyków xD. Około 12-14 par się znajdzie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png.
Łańcuchy noszę na co dzień (nie łańcuszki, łańcuchy!). Czasem jakiś wisior czy talizman *O*


Link do zewnętrznego obrazka

Masz pytanie? Fajnie, bo ja mam odpowiedź!

Offline

#7 31-05-2013 o 13h30

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

Kocham pierścionki i noszę je prawie codziennie  /modules/forum/img/smilies/coeur.gif

Offline

#8 31-05-2013 o 13h52

Miss'całkiem całkiem
Feila
...
Miejsce: Koszalin
Wiadomości: 169

Uwielbiam kolczyki i , a to naszyjników mam tylko kilka
Ale uwielbiam robić biżuterię , i sporo sprzedałam na mieście czy np. : w pracy u mamy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Mam jakieś 30 par kolczyków ,  i 4 bransoletki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png   /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Ostatnio zmieniony przez Feila (31-05-2013 o 13h54)


,,Miłość jest siłą, która nie narzuca się człowiekowi od zewnątrz, lecz rodzi się w jego wnętrzu, w jego sercu, jako jego najbardziej wewnętrzna własność"

Offline

#9 31-05-2013 o 14h03

Miss'gadułka
Lynn
Powinni zrobić anime o ojcu Boruto!
Miejsce: Gdzieś między sadyzmem a przerwą obiadową
Wiadomości: 3 258

Mam w uszach 3 dziurki (2 na prawym i jedną na lewym) i całe pudełko kolczyków, a mimo to nie noszę ich tak często, jak kilka lat temu. Dodatków i biżuterii mam dużo, ale nie noszę ich za często, głównie z lenistwa, bo nie mam ochoty dopasowywać ich do mojego ubioru. ^^'
Mam jednak jeden element biżuterii, z którym jestem niemal nierozłączna (choć od jakiegoś czasu noszę go coraz rzadziej) - zegarek-wisiorek w kształcie Death Note'a, dzięki któremu w końcu nauczyłam się korzystać z zegarka ze wskazówkami. xD

Link do zewnętrznego obrazka



https://data.whicdn.com/images/302401948/original.gif

Offline

#10 31-05-2013 o 14h46

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

Ja noszę 24 h na dobę 7 dni w tygodniu złoty pierścionek z cyrkoniami który dostałam od chrzestnego na komunie a do tego kolczyki od pary


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#11 02-06-2013 o 16h13

Miss'na całego
Erzsebet
...
Wiadomości: 280

Mam mnóstwo kolczyków, bransoletek, pierścionków itp. ale rzadko je nosze. Nie chce mi się ich dobierać do ubioru. Jeśli już, to taki duży pierścień "a la Ciel Phantomhive". Ostatnio zauważyła go moja nauczycielka od religii i stwierdziła że to musi być jakiś pierścień który dostałam od babci i był przekazywany w ten sposób od lat. Strasznie się rozgadała i mi aż się smutno zrobiło gdy wyprowadziłam ją z błędu mówiąc że kupiłam go w jakimś sklepie za pięć złotych...


https://31.media.tumblr.com/17ae7c65eec0420bfaba512421d537e5/tumblr_inline_naeycjg12a1r3nulj.gif

Offline

#12 02-06-2013 o 19h14

Miss'Żółtodziób
Alishia
...
Wiadomości: 3

Biżuteria. Jak najbardziej.! Ogólnie biżuteria to dla mnie ważny element ubioru. Mam dość sporo par kolczyków, pierścionków, naszyjników, wisiorków, bransoletek, czy zegarków. Kocham dopierać akcesoria do mojego stroju. Dla mnie to wielka frajda.  Staram się codziennie ubrać co innego.
Oczywiście w wolnych chwilach zabieram sie za jej robienie./modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif

Ostatnio zmieniony przez Alishia (02-06-2013 o 19h16)

Offline

#13 03-06-2013 o 19h19

Miss'całkiem całkiem
Cien
...
Wiadomości: 83

Nie przepadam za biżuterią. Nawet uszu nie mam przekłutych. Jednak w zeszłym roku nie rozstawałam się bez łańcuszka z literką W. Niestety jakimś cudem się rozerwał, a literka zgubiła. Strasznie rozpaczałam, zwłaszcza, że dostałam go od chrzestnego na jedenaste urodziny.
Teraz nie potrzebuję żadnych dodatków, ale mam w planach kupić sobie  jakiś łańcuszek.


.

Offline

#14 05-06-2013 o 11h41

Miss'na poziomie
Solomona
...
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 4 205

Ja zawsze mam dużo biżuterii na sobie. Czuję się goło jak nie mam na palcach pierścionków. A mam takie duże i konkretne. Ostatnio zakupiłam sobie na cały palec taki pazur / pancerz (coś jak miała Nana - ale ona nie ma na cały palec).
Oczywiście jakieś kiety czy krzyże na szyi (zależnie od stylu) oraz bransoletki.


https://78.media.tumblr.com/tumblr_mdmrytUnPJ1qimfrko1_500.gif

Offline

#15 12-06-2013 o 15h33

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

Ja uwielbiam opaski np. mam kilka kocich uszek oraz króliczych.


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#16 23-06-2013 o 23h27

Miss'ok
Magpie
...
Miejsce: Nigdziebądź
Wiadomości: 78

Ja szczerze kocham biżuterię. Zawsze mam na sobie wisiorek, bransoletkę i jakiś pierścionek. A od niedawna także kolczyki (uszy przekułam jakieś dwa miesiące temu. Opierałam się prawie 19 lat /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png). Codziennie co innego, a pod nią dobieram ubranie. Mogę sobie na to pozwolić, bo mam masę najróżniejszej biżuterii, głównie srebrnej, bo złotej nie lubię, a na zwykły metal zwykle szkoda mi kasy, bo wiem, że przy moim intensywnym użytkowaniu zetrze się w pół roku .___.

Offline

#17 25-06-2013 o 10h47

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Noszę kolczyki (tak na oko mam ze 40 par) - Zawsze jakieś noszę
mam 2 bryloczki w kształtach: psa i gitary (wieszam do spodni czasami)
Bransoletek na ręce mam ze 30 - żadko noszę
pierścionków ze 10 - bardzo żadko noszę
Bransoletek na nogę mam jedynie 2 - prawie wcale nie noszę
I naszyjniki ze 3 - Też prawie wcale nie noszę..

Offline

#18 27-06-2013 o 02h49

Miss'na całego
Keine
...
Miejsce: Łódź
Wiadomości: 363

Dziurki w uszach od dawna są, a kolczyków nigdzie nie widać. Po prostu nie lubię.
Jeśli chodzi o pierścionki to kiedyś nosiłam jeden tak długo, że trzeba było go rozcinać bo nie chciał zejść i od tego czasu na palcach nic już nie noszę bo nawet nie mam co nosić. Bransoletki się jakieś znajdą, ale jak noszę to tylko moją ukochaną czarną pieszczochę, którą mam od 1 klasy gimnazjum <3 Czasami jak zagubi się gdzieś czarna do zakładam czerwoną, którą dostałam na wigilię klasową, która jednak z moją nie może się równać.Na szyi czasami pojawi się jakiś łańcuszek.

Offline

#19 28-06-2013 o 00h40

Miss'ok
Mariko
...
Wiadomości: 67

Przypinki na każdej kurtce... dlatego ze sama robię na nich napisy i strasznie mi się podobają.
  Łańcuszki mam... dwa. Złoty od babci Wandzi a Srebrny od babci Steni /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
Nie noszę... bo sie boję że zerwę.
  Mam cztery pierścionki i dwa pancerze. Rzadko zakładam...
  Branzoletek nie noszę... bo nie mam, a jak dostanę gubię.
Czasem noszę trzy pieszczochy i zegarek.
  Mam jedną branzoletkę na nogę <z dzwoneczkami> zdarza się że przypinam do glanów.
  Kolczyków mam full. Zakładam... jak znajdę parę.


Be the broke or the breaker
Be the giver or the undertaker
Unlock and open the door
Be the healer or the breaker
The keys are in your hands
Realize you are your own source of all creation
Of your own master plan

Offline

#20 29-06-2013 o 19h09

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Wyjdę teraz na absolutnego świra, ale posiadam ponad 200 par kolczyków i moja kolekcja się powiększa ciągle /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Po prostu uwielbiam kolczyki i jestem w stanie zrobić wszystko dla pary jakiej nie mam. Głównie poluję na kolczyki dziwne, nietypowe, czasem śmieszne. Dlatego w mojej kolekcji znajdują się takie okazy jak małe żaróweczki, R2D2 z Gwiezdnych Wojen, waty cukrowe, motocykle, gitary czy imbryczki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Z żalem muszę stwierdzić, że coraz trudniej mi znaleźć motyw jakiego już nie mam.
Poza tym bardzo lubię różnego rodzaju naszyjniki. Im dłuższe, tym lepsze. Za pierścionkami nie przepadam, mam słownie jeden /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#21 15-07-2013 o 14h43

Miss'całkiem całkiem
Alyssa
...
Wiadomości: 146

Kolczyki są ok, naszyjniki tylko do strojów wieczorowych, bransoletki/pierścionki - jedno wielkie nie. Mienie czegoś na rękach strasznie mnie irytuje. Jeszcze bardziej modne ostatnio - przynajmniej wśród moich znajomych - pierścionki łączące np. dwa palce. Koszmar.

Offline

#22 15-07-2013 o 17h09

Miss'wow
Wiolecinka
...
Wiadomości: 745

Ja mam 6 dziurek w uszach (3 w jednym, 3 w drugim), a kolczyków masę... Od kiedy przekułam sobie uszy (oczywiscie pierwsze 2 u kosmetyczki, pozostałe sama przy lusterku :3 Nawet tak źle nie było.. xD) noszę kolczyki cały czas. Tak sie przyzwyczaiłam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Noszę też łańcuszek, bo dziwnie się bez Niego czuję. A po za tym.. Sam wiosiorek na ksztaut nożyczek jest dla mnie fascynujący :3
Pierścionki? Owszem noszę. Mam sygnet na prawej dłoni i jeden pierścionek na środkowym palcu prawej dłoni.
Ale bransoletek już nie.. Od kiedy zgubiłam srebrną bransoletkę gdzieś w szkole (była za luźna i zsunęła mi się z dłoni, czego nie zauwazyłam -.-')  to przestałam je nosić.. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Ale ogólnie rzecz biorąc.. Jestem obwieszona jak choinka.  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif

Offline

#23 21-07-2013 o 10h32

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Nie przepadam tak bardzo za biżuterią, mam masę kolczyków, a noszę dosłownie jedne z kokardką, pod którą jest wieża Eiffla. Nie lubię łańcuszków ani wisiorów, bardzo mi przeszkadzają. Noszę bransoletki, ale głównie skromne. Sznurek i zawieszka, dosłownie tyle.

Offline

#24 21-07-2013 o 21h42

Miss'Żółtodziób
Brzoskwiniowa
...
Wiadomości: 6

Drobne branzoletki, łańcuszki czy pierścionki -  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  - tak, to noszę, i to często. Są skromne i do wszystkiego pasują.
Ale wisiory itd. to dla mnie czarna magia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/yikes.png

Offline

#25 03-08-2013 o 20h14

Miss'ujdzie
Oliwia
...
Miejsce: †
Wiadomości: 180

Nie przepadam za biżuterią, za to ozdoby do włosów kocham.


Offline

Strony : 1 2 3