Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3

#26 03-08-2013 o 20h48

Miss'na całego
Lexa0
...
Wiadomości: 403

Jeżeli już coś noszę, to jakiś naszyjnik/wisiorek. Mam dosyć sporo i poluję na raczej kiczowate rzeczy (lub dziwaczne - mam pierścionek w kształcie bardzo detalicznej szkieletowej dłoni obejmującej mi palec). Pająki, sówki, aniołki, smok owinięty dookoła miecza, czy ciężki wisior z blachy, który może robić za element zbroi płytowej. Mam też sporo rzeczy wykonanych z kamieni półszlachetnych, w tym ciężkie jak diabli bransoletki.

Kolczyków za to nie noszę w ogóle - nigdy nie dorabiałam sobie dodatkowych otworów w uszach i już raczej nigdy nie dorobię, bo przy moich wiecznych stanach zapalnych byłoby to proszenie się o katastrofę.

Offline

#27 06-08-2013 o 09h39

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

Uwielbiam biżuterię, jednak najbardziej chyba handmade /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png, bo własnej roboty /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Lubię również naszyjniki serduszka Awww *-* ;>

Offline

#28 27-09-2013 o 14h41

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Nie noszę niczego co nie mieści się na całą rękę, lub jest na nią za duże ( noszę kolczyki! xD ). Tak więc od branzoletek jestem uzależniona, a niczego innego nie noszę chyba że zostałam zmuszona bądź zastraszona brakiem kieszonkowego xD.

Offline

#29 30-09-2013 o 08h55

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Kocham biżuterię miłością obsesyjną. Właśnie poszukuję nowej kasetki, bo do starych już nic się nie mieści. Mam pełno wisiorków, korali, naszyjników, bransoletek, pierścionków i broszek. Kolczyki kiedyś nosiłam, ale dla bezpieczeństwa mojego portfela wolałam się ich pozbyć - za dużo widuję ładnych, zbankrutowałabym.
Sama robię biżuterię - kiedyś przede wszystkim modelinowe kolczyki/zawieszki, teraz bawię się ze szklanymi koralikami, kamieniami półszlachetnymi i elementami metalowymi, a potem z dumą noszę np. żyrafi naszyjnik /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Na prawej ręce mam na stałe przytwierdzone 5 bransoletek z muliny - dwa podarunki od przyjaciółki i trzy z napisami.

Offline

#30 02-10-2013 o 15h30

Miss'OK
Metropolice
''Są takie dni, że same lecą łzy i myślisz że to wszystko to bezsens...''
Miejsce: Śląsk, Małopolska
Wiadomości: 1 395

zebra24 nie pisz tylu wiadomości, poczekaj aż dostaniesz odpowiedz, nie musisz się o to upominać.

Ja noszę rozpychacze, mam dużo kolorów., więc codziennie inne. Mnóstwo bransoletek, jakiś neonowy zegarek, bransoletka z ćwiekami, kochany długi wisiorek z kapelusikiem, okularami, wąsami. Pierścionków raczej nie noszę.

Ostatnio zmieniony przez Metropolice (02-10-2013 o 15h31)


https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ0d0HO3RuARU9WHeMn92t_yhnberNej2-BsqHd5kx4zetzw-KIlg

Offline

#31 10-01-2014 o 19h16

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 14

Uwielbiam nosić i tworzyć biżuterię. Noszę bransoletki i wisiorki, które sama robię. Mam mnóstwo kolczyków (ze 100 par), ale ich nie noszę bo nie mam przebitych uszu. Lubię czasami kupić jakiś dodatek w sklepie,ale to nie to samo co biżuteria
,,hand made,,.

Offline

#32 18-04-2014 o 11h27

Miss'wtajemniczona
rozali10
ヾ(o◕ω ◕)ノ
Miejsce: Neverland
Wiadomości: 2 050

ja lubię mieć czasami jakiś dodatek
ale bez mojej jednej branzolety z domu nigdy nie nie wyjdę !!!!!!!!!!!!


☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

Offline

#33 02-07-2014 o 14h29

Miss'Żółtodziób
Karmelekk
...
Miejsce: Chotyze
Wiadomości: 8

Ja noszę kolczyki , mam 4 dziurki , w lewym 1 , a w prawym 3 . A par kolczyków ( razem z tymi siostry ) mam około 40 par . Od niedawna noszę naszyjnik z takimi 2 miśkami . No i noszę różne ozdoby do włosów , tylko nie opaski.
/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif


,,Przyjaciele są jak ciche anioły , które podnoszą nas , gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać"
,,Bo przyjaciel to członek rodziny , którego sam sobie wybrałeś "

Offline

#34 18-07-2014 o 23h29

Miss'Żółtodziób
MileyTwerks
...
Miejsce: Cieszyn
Wiadomości: 9

Mam mnostwo bizuterii, ale praktycznie w niej nie chodze. kroluja u mnie kolczyki, ktorych pewnie mam ok. 100par, ale zwyczajnie ich nie nosze. Naszyjnikow tez mam na tony i bransletek. Jak sobie tak mysle to za ten hajs, ktory bezsensownie wydalam na bizudode to spokojnie moglabym sobie kupic dobry nowy tablet xD

Offline

#35 19-09-2014 o 14h49

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 3

Ja mam mnóstwo kolczyków, branzoletek, pierścionków i wisiorków /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#36 10-10-2014 o 21h18

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Ach, biżuteria. W moim przypadku to temat rzeka.

Obsesyjnie zbieram naszyjniki, wisiorki i medaliki. Mam ich naprawdę dużo.Na co dzień noszę jednak tylko dwa lub trzy (za to jaka radocha jak jest specjalna okazja do założenia któregoś z naszyjników, który normalnie byłby zbyt strojny). /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Z kolei pierścionków mam kilka, a noszę tylko jeden (dodatek z jakiejś gazety :>). To kwestia tego, że mam takie dziwnie szczupłe palce i większość pierścionków zwyczajnie mi zlatuje ;_;

Bransoletki i bransolety zwykle noszę tylko na dyskoteki, wyjścia na których trzeba elegancko i ew. jeśli są potrzebne do przedstawień teatralnych (występuję w szkolnym teatrze). W szkole czy domu nie używam.

Nie mam przekłutych uszu, więc kolczyki odpadają. Za to czasami noszę klipsy (mam kilka par - moje ulubione to dwie wieże Eiffla). Oczywiście tylko przez niedługi okres czasu, bo przy dłuższym to jednak niezbyt wygodne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png 

Jeśli chodzi o ozdoby typu broszki, czy spinki do włosów to nie używam, ale być może w przyszłości się to zmieni...

Offline

#37 11-10-2014 o 15h12

Miss'Żółtodziób
lala123094
...
Wiadomości: 2

Ja noszę naszyjnik z serduszkiem, kolczyki (oczywiście długie) Oraz przepiękny pierścionek Uwielbiam  /modules/forum/img/smilies/coeur.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Offline

#38 24-11-2014 o 19h38

Miss'Sensei
SpalonaArtystka
Gerardowa plama na ścianie
Miejsce: Długa Ziemia
Wiadomości: 750

Niby sama tworzę biżuterię, więc logicznym było by, żebym ją nosiła. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Za to ja na przekór regułą xD i noszę wyłącznie naszyjnik z łuski z karabinu i bransoletkę z muliny z napisem "my chemical romance", którą mi zrobiła kumpela.


BLOG  |  RĘKODZIEŁO NA FORUM  |  FANPAGE  |
https://66.media.tumblr.com/94ea444499475d8b9eeb65f43f0350c8/tumblr_nqk67npgn01s0kuhho1_250.gif


Offline

#39 02-01-2015 o 04h47

Miss'ok
Namae
...
Wiadomości: 78

Jedyna biżuteria, która nagminnie noszę, to ta Od mojego chłopaka /modules/forum/img/smilies/blebl.gif
Nieswojo czuję się w takich rzeczach, ale jak już coś od niego dostanę, z bólem to ściągam wieczorem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#40 03-01-2015 o 13h50

Miss'Super Saiyen
Agata112403
Długo mnie nie było..
Miejsce: Madryt, Real Madryt
Wiadomości: 8 294

Ja uwielbiam wszelkie dodatki. Mam pełno bransoletek, całe duże pudło xD Znajdę tam bransoletki gumowe, z bursztynów, codzienne, eleganckie i wiele wiele innych /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Ale na co dzień mam jedną ulubienicę, srebrną z małymi srebrnymi zawieszkami, którą dostałam na święta i od tamtej pory codziennie jest u mnie na ręce.
Mam jeden ukochany pierścionek, srebrny od przyjaciółki, który też codziennie noszę <3
Kolczyków raczej nie kupuję i dość rzadko noszę ale mam kilka par, a to się dostało a to z jakiejś gazety ale są ładne.
Naszyjniki mam tylko dwa, z herbem ukochanego klubu i ulubionym piłkarzem. Zakładam na co dzień do bluzek z większym dekoltem, żeby było lepiej widać naszyjnik /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#41 03-01-2015 o 14h31

Miss'nieobczajona
Trishy
...
Wiadomości: 24

Jestem trochę paranoiczką jeśli chodzi o biżuterię. Zawsze sobie myślę, że jak wyjdę na miasto w czymś droższym to mnie zaraz okradną (i zastrzelą XD ). Dlatego noszę dodatki tylko od święta. Pierścionki, wisiorki, kolczyki... w bransoletkach się źle czuję.

Offline

#42 04-01-2015 o 13h37

Miss'wow
Melanie
Better yehet today than kkaebsong tomorrow.
Miejsce: w szafie.
Wiadomości: 705

Uwielbiam biżuterię i mam jej już trochę - jest w czym wybierać.
Najwięcej mam kolczyków, w większości wkrętek, bo wiszących nie lubię - zawsze mam wrażenie, że zaraz mi spadną. W sumie mam około 20 par, ale mam dwie ulubione i to je praktycznie zawsze zakładam (choć jedne trochę częściej niż drugie ;P).
Bransoletek mam mniej i rzadziej w nich chodzę, tylko na jakieś ważne wyjścia. Na co dzień mi przeszkadzają. I tak jak w przypadku kolczyków, mam dwie ulubione. :>
Naszyjników mam kilka, ale tylko w jednym chodzę. Dostałam go od przyjaciółki na osiemnaste urodziny ♥ i od tego czasu zdjęłam go tylko raz na czas tomografii i rezonansu. Normalnie się z nim nie rozstaje i dlatego też nie chodzę w innych. Zresztą ten jest najładniejszy ze wszystkich. ;P
Pierścionków mam całe cztery sztuki i dwa z nich założyłam raz lub dwa. Jakoś mi z nimi niewygodnie.

Offline

#43 08-03-2015 o 13h12

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Wisiorki kofam ,ale jednak kolczyki lubię,a bransoletki kocham ♥v♥ szczególnie takie co sama zrobię.

Ostatnio zmieniony przez Ewelka40 (15-04-2015 o 18h42)

Offline

#44 06-04-2015 o 20h45

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja zazwyczaj preferuję delikatną biżuterię np. srebrną bransoletkę ze znakiem nieskończoności. I noszę biżuterię, która mi się z czymś/kimśkojarzy. Lub wydarzeniem w moim życiu. Bardzo lubię na przykład prosty wisiorek, który dostałam od mojego dobrego kolegi z Niemiec. Chociaż, jeśli chodzi akurat o wisiorki, to najczęściej mam na szyi stary krzyż z godłem polski, który dostałam od babci. A mam pytanie, mianowicie: gdzie można kupić jakieś duże pierścionki? Okropnie mi się podobają, a nigdzie ich nie widzę, gdy chcę kupić.

Ostatnio zmieniony przez Lucia33 (06-04-2015 o 20h48)

Offline

#45 09-04-2015 o 19h41

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Najczęściej bransoletki. Pierścionków NIGDY!! Kolczyków nie bo boję się przekłuć uszu ;-;. Wszyscy mi mówią (Nawet koleżanki) że to nic nie boli. Ale może kiedyś...  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif

Offline

#46 19-06-2015 o 15h57

Miss'nieobczajona
animalsik4
...
Wiadomości: 23

Kolczyki są prawie codziennym elementem mojego ubioru /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Czasami zakładam jakiś naszyjnik lub bransoletkę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Lubię biżuterię, naprawdę bardzo mi się podoba ^^

Offline

#47 21-06-2015 o 06h46

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Podobnie jak Klara630, zakładam bransoletki, ale żadko. Kolczyków osobiście nie lubię, a naszyjniki ubieram na coś ważnego np. na Wigilię czy na urodziny babci.

Offline

#48 04-05-2016 o 15h37

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 6

Ja mam ostatnio fazę na kamienie. Nawet myślę, czy sama nie zrobić czegoś fajnego. Natchnął mnie artykuł, który kilka dni temu znalazłam w sieci - http://kupujemybizuterie.pl/kamienie-naturalne-i-syntetyczne-do-wyrobu-bizuterii/

Offline

#49 04-05-2016 o 21h17

Miss'wtajemniczona
KanapkaczusHighus
Czas by uratować naszą społeczność. .
Wiadomości: 1 775

Kocham naszyjniki, mam nawet 2, ale ich nie noszę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


https://discord.gg/XyTtcas

Offline

#50 10-05-2016 o 11h26

Miss'ujdzie
Oleńka118
...
Wiadomości: 197

Uwielbiam biżuterię wszelkiego rodzaju ale jej nie noszę. Z bardzo głupiego powodu. Po prostu jak się myję zdejmuję ją całą (łącznie z kolczykami) a potem zapominam nałożyć xd Kurczę, ale to jest denerwujące. Co nie zmienia faktu, że uwielbiam <3


                                               Link do zewnętrznego obrazka                               

Offline

Strony : 1 2 3