Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4 5 ... 8

#51 15-06-2013 o 23h36

Miss'wow
CharlotteYork
Wyzwanie to ubranie...
Miejsce: Ciemna strona księżyca
Wiadomości: 536

Agusia8 napisał

Mam pytanko. Jak już będę miała 9 poziom i już będzie dostępna trzecia praca, to czy będę mogła zamiast niej wybrać tą co była dostępna na wcześniejszych poziomach?  /modules/forum/img/smilies/bimbo/triste.gif

Aby zaliczyć kolejny poziom musisz przyjąć nową pracę.

Offline

#52 16-06-2013 o 21h37

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

CharlotteYork napisał

Agusia8 napisał

Mam pytanko. Jak już będę miała 9 poziom i już będzie dostępna trzecia praca, to czy będę mogła zamiast niej wybrać tą co była dostępna na wcześniejszych poziomach?  /modules/forum/img/smilies/bimbo/triste.gif

Aby zaliczyć kolejny poziom musisz przyjąć nową pracę.

CharlotteYork odpowiedziałaś nie na temat /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Podbijam, bo też chętnie wróciłabym do piekarki żeby tym razem wybrać przyspieszony i dostać przedmioty. Czy to jest możliwe?

Offline

#53 16-06-2013 o 21h45

Miss'OK
Nana
(*‘ω‘ *)
Miejsce: Neverland~
Wiadomości: 1 577

Aiamate napisał

CharlotteYork napisał

Agusia8 napisał

Mam pytanko. Jak już będę miała 9 poziom i już będzie dostępna trzecia praca, to czy będę mogła zamiast niej wybrać tą co była dostępna na wcześniejszych poziomach?  /modules/forum/img/smilies/bimbo/triste.gif

Aby zaliczyć kolejny poziom musisz przyjąć nową pracę.

CharlotteYork odpowiedziałaś nie na temat /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Podbijam, bo też chętnie wróciłabym do piekarki żeby tym razem wybrać przyspieszony i dostać przedmioty. Czy to jest możliwe?

Tak, jest możliwe cofnięcie się do poprzedniej pracy, a nawet jak się w tamtej poprzedniej już zdobyło rzeczy za przyśpieszony kurs to można je dostać jeszcze raz (oczywiście te do mieszkania.)

Ostatnio zmieniony przez Nana (16-06-2013 o 21h46)


//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5281.jpg

Offline

#54 16-06-2013 o 22h38

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Tak, jest możliwe cofnięcie się do poprzedniej pracy, a nawet jak się w tamtej poprzedniej już zdobyło rzeczy za przyśpieszony kurs to można je dostać jeszcze raz (oczywiście te do mieszkania.)

Czyli ma się podwójną ilość mebli, akcesoriów? Dobrze zrozumiałam?

Offline

#55 17-06-2013 o 07h47

Miss'na całego
prettyzuza
;):*
Wiadomości: 422

Aiamate napisał

Tak, jest możliwe cofnięcie się do poprzedniej pracy, a nawet jak się w tamtej poprzedniej już zdobyło rzeczy za przyśpieszony kurs to można je dostać jeszcze raz (oczywiście te do mieszkania.)

Czyli ma się podwójną ilość mebli, akcesoriów? Dobrze zrozumiałam?

Zdaje się, że tak.. Ale akcesoria piekarki nie są aż tak atrakcyjne, żeby do nich wracać. Fajnie biuro meblują no akcesoria sekretarki np:)

Offline

#56 17-06-2013 o 09h27

Miss'OK
Nana
(*‘ω‘ *)
Miejsce: Neverland~
Wiadomości: 1 577

Aiamate napisał

Tak, jest możliwe cofnięcie się do poprzedniej pracy, a nawet jak się w tamtej poprzedniej już zdobyło rzeczy za przyśpieszony kurs to można je dostać jeszcze raz (oczywiście te do mieszkania.)

Czyli ma się podwójną ilość mebli, akcesoriów? Dobrze zrozumiałam?

Tak dobrze zrozumiałaś /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Aha i nie wiem czy tak jest tylko jak się już miało przyśpieszony kurs czy jak normalny to też, ale jak się wraca do poprzedniej pracy to zwykły kurs kosztuje 0 , a przyśpieszony jest o połowę tańszy niż za pierwszym razem.


//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5281.jpg

Offline

#57 17-06-2013 o 11h21

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Nana napisał

Aiamate napisał

Tak, jest możliwe cofnięcie się do poprzedniej pracy, a nawet jak się w tamtej poprzedniej już zdobyło rzeczy za przyśpieszony kurs to można je dostać jeszcze raz (oczywiście te do mieszkania.)

Czyli ma się podwójną ilość mebli, akcesoriów? Dobrze zrozumiałam?

Tak dobrze zrozumiałaś /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Aha i nie wiem czy tak jest tylko jak się już miało przyśpieszony kurs czy jak normalny to też, ale jak się wraca do poprzedniej pracy to zwykły kurs kosztuje 0 , a przyśpieszony jest o połowę tańszy niż za pierwszym razem.

Noo... i to chciałam usłyszeć! (nawet jeżeli jest to do końca niepewne, za jakiś czas sprawdzę i napiszę) Dzięki wielkie! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/cool.png

Offline

#58 21-06-2013 o 15h29

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

W tej chwili jestem dziennikarką..czy IQ i wszystko inne z tej pracy dostaje się codziennie do naszej Miss..bo mnie się wydaje, że jednak nic mi nie wywyższa.

Offline

#59 21-06-2013 o 16h19

Miss'całkiem całkiem
Wiktoria709
'Każdy z nas popełnia porażki. No chyba, że żyjesz tak ostrożnie, że nie żyjesz wcale.'
Miejsce:
Wiadomości: 160

Ririanne napisał

W tej chwili jestem dziennikarką..czy IQ i wszystko inne z tej pracy dostaje się codziennie do naszej Miss..bo mnie się wydaje, że jednak nic mi nie wywyższa.

Zajrzyj do statystyk. Zobaczysz ile zdobywasz tego wszystkiego, a ile ci tego wszystkiego odejmuje. Wszystko również zależy ile ci odejmuje mieszkanie.   /modules/forum/img/smilies/content4.gif

Offline

#60 21-06-2013 o 17h06

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Wiktoria709 napisał

Ririanne napisał

W tej chwili jestem dziennikarką..czy IQ i wszystko inne z tej pracy dostaje się codziennie do naszej Miss..bo mnie się wydaje, że jednak nic mi nie wywyższa.

Zajrzyj do statystyk. Zobaczysz ile zdobywasz tego wszystkiego, a ile ci tego wszystkiego odejmuje. Wszystko również zależy ile ci odejmuje mieszkanie.   /modules/forum/img/smilies/content4.gif

Ja to rozumiem, ale chciałabym wiedzieć co z tym IQ czy dodaje się to czy nie;)

Offline

#61 22-06-2013 o 15h22

Miss'ujdzie
Prakseda
...
Wiadomości: 187

Ririanne napisał

Wiktoria709 napisał

Ririanne napisał

W tej chwili jestem dziennikarką..czy IQ i wszystko inne z tej pracy dostaje się codziennie do naszej Miss..bo mnie się wydaje, że jednak nic mi nie wywyższa.

Zajrzyj do statystyk. Zobaczysz ile zdobywasz tego wszystkiego, a ile ci tego wszystkiego odejmuje. Wszystko również zależy ile ci odejmuje mieszkanie.   /modules/forum/img/smilies/content4.gif

Ja to rozumiem, ale chciałabym wiedzieć co z tym IQ czy dodaje się to czy nie;)

Nie dodaje się.
IQ musisz sobie sama nazbierać.
"Dzienna zdobyta wiedza" mówi nam o tym, ile trzeba mieć IQ aby zdobyc tę pracę, a nie o tym ile IQ dostaniemy jak już tę pracę zaakceptujemy.

Offline

#62 22-06-2013 o 16h49

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Prakseda napisał

Ririanne napisał

Wiktoria709 napisał


Zajrzyj do statystyk. Zobaczysz ile zdobywasz tego wszystkiego, a ile ci tego wszystkiego odejmuje. Wszystko również zależy ile ci odejmuje mieszkanie.   /modules/forum/img/smilies/content4.gif

Ja to rozumiem, ale chciałabym wiedzieć co z tym IQ czy dodaje się to czy nie;)

Nie dodaje się.
IQ musisz sobie sama nazbierać.
"Dzienna zdobyta wiedza" mówi nam o tym, ile trzeba mieć IQ aby zdobyc tę pracę, a nie o tym ile IQ dostaniemy jak już tę pracę zaakceptujemy.

o taką odpowiedź mi chodziło, dzięki (:

Offline

#63 23-06-2013 o 11h59

Miss'wow
Klementyna
.
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 571

Hey, wiecie może jaka praca dostępna jest po pielęgniarce? Bo mam teraz szkolenie i się nie wyświetla.


.

Offline

#64 23-06-2013 o 12h42

Miss'ujdzie
rkwcz
...
Wiadomości: 235

Klementyna napisał

Hey, wiecie może jaka praca dostępna jest po pielęgniarce? Bo mam teraz szkolenie i się nie wyświetla.

Dziennikarka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Może się nie wyświetla bo nie masz wymaganego IQ do rozpoczecia szkolenia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#65 23-06-2013 o 14h15

Miss'wow
Klementyna
.
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 571

rkwcz napisał

Klementyna napisał

Hey, wiecie może jaka praca dostępna jest po pielęgniarce? Bo mam teraz szkolenie i się nie wyświetla.

Dziennikarka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Może się nie wyświetla bo nie masz wymaganego IQ do rozpoczecia szkolenia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Ile trzeba mieć do niej IQ? i jaka cena za szkolenie...? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


.

Offline

#66 23-06-2013 o 14h45

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Klementyna napisał

rkwcz napisał

Klementyna napisał

Hey, wiecie może jaka praca dostępna jest po pielęgniarce? Bo mam teraz szkolenie i się nie wyświetla.

Dziennikarka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Może się nie wyświetla bo nie masz wymaganego IQ do rozpoczecia szkolenia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Ile trzeba mieć do niej IQ? i jaka cena za szkolenie...? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

//www.missfashion.pl/faq/#/faq/jakie-zawody-i-szkolenia-s%C4%85-dost%C4%99pne-w-grze,3.htm#

Sprawdź FAQ, to nie boli,
FAQ zawsze Cię zadowoli... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#67 23-06-2013 o 16h16

Miss'na całego
prettyzuza
;):*
Wiadomości: 422

Aiamate napisał

Klementyna napisał

rkwcz napisał

Dziennikarka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Może się nie wyświetla bo nie masz wymaganego IQ do rozpoczecia szkolenia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Ile trzeba mieć do niej IQ? i jaka cena za szkolenie...? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

//www.missfashion.pl/faq/#/faq/jakie-zawody-i-szkolenia-s%C4%85-dost%C4%99pne-w-grze,3.htm#

Sprawdź FAQ, to nie boli,
FAQ zawsze Cię zadowoli... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

W FAQ kiedys bylo  napisane ze dziennikarka jest od 18 poziomu. Jest od 21. Teraz chyba tych informacji wcale nie ma..?/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
IQ 140, a jednak to juz mozna sobie sprawdzic w FAQ.


A ja mam pytanie głównie do tych miss, które są daleko, daleko przede mną/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Czy jest praca, ktora podnosi NM? Bo MM daje kazda, a o NM nic mi nie wiadomo:) moze ktoras juz doszla do takiego poziomu?/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez prettyzuza (23-06-2013 o 16h17)

Offline

#68 23-06-2013 o 16h49

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Nowe prace pojawiają się dopiero z chwilą pojawienia się takiej misji, wcześniej w FAQ wkradł się błąd /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#69 23-06-2013 o 17h27

Miss'na całego
prettyzuza
;):*
Wiadomości: 422

Kouki napisał

Nowe prace pojawiają się dopiero z chwilą pojawienia się takiej misji, wcześniej w FAQ wkradł się błąd /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ale czy te prace będą dawać NM?/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Fajnie by było, gdyby dawały/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#70 23-06-2013 o 17h33

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Zgodnie z dostępnym mi źródłem, punkty MN będą przyznawane dopiero od zawodu wymaganego na poziomie 64.

Offline

#71 23-06-2013 o 17h33

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

prettyzuza napisał

Kouki napisał

Nowe prace pojawiają się dopiero z chwilą pojawienia się takiej misji, wcześniej w FAQ wkradł się błąd /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ale czy te prace będą dawać NM?/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Fajnie by było, gdyby dawały/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Myślę, że na tych Sekretnych Poziomach mogą być /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#72 26-06-2013 o 13h24

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Hej, wiecie może ile kosztuje przyśpieszony kurs na sekretarkę? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Paula (26-06-2013 o 13h26)

Offline

#73 26-06-2013 o 13h26

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Wszystkie przyspieszone kursy kosztują dwa razy tyle, co zwykłe (:

Offline

#74 26-06-2013 o 15h21

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Kouki napisał

Wszystkie przyspieszone kursy kosztują dwa razy tyle, co zwykłe (:

Dziękuję  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#75 26-06-2013 o 16h00

Miss'na całego
Vena
...
Wiadomości: 309

Czyli wychodzi na to, że kurs na sekretarkę kosztuje równe 2000 MM?

Offline

Strony : 1 2 3 4 5 ... 8