Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 ... 8

#1 30-05-2013 o 10h09

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Dostępne posady, szkolenia - wszelkie wątpliwości związane z zatrudnieniem naszym miss możecie rozwiewać tutaj /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Na początek odsyłam do FAQ: //www.missfashion.pl/faq/#/faq/jakie-zawody-i-szkolenia-s%C4%85-dost%C4%99pne-w-grze,3.htm#
Tutaj znajdziecie wymagania, które muszą być spełnione, by podjąć konkretne zawody.

Pamiętajcie, aby zawsze przed zadaniem pytania sprawdzić, czy odpowiedzi na nie nie ma w FAQ albo Pomocy!

Offline

#2 30-05-2013 o 10h58

Miss'całkiem całkiem
Mila
...
Wiadomości: 121

Jak wyglądają ceny szkoleń przyśpieszonych? W przypadku piekarki była to podwójna cena szkolenia normalnego, jak z resztą?

Offline

#3 30-05-2013 o 11h39

Miss'całkiem całkiem
Mysiaa03
...
Miejsce: Gdzieś...w Małopolsce :D
Wiadomości: 135

Mila napisał

Jak wyglądają ceny szkoleń przyśpieszonych? W przypadku piekarki była to podwójna cena szkolenia normalnego, jak z resztą?

W przypadku innych przyśpieszonych szkoleń jest podobnie

Offline

#4 30-05-2013 o 12h55

Miss'całkiem całkiem
Miyane
...
Wiadomości: 80

Wiecie może dlaczego, mimo spełnienia warunków (9 poziom i ponad 95IQ), praca sekretarki mi się nie  wyświetla :S ? (zrezygnowałam już z pracy jako fryzjerka)


挨拶は時の氏神
Cave me domine ab amico, ab inimico vero me ipse cavebo

Offline

#5 30-05-2013 o 13h39

Miss'OK
Nana
(*‘ω‘ *)
Miejsce: Neverland~
Wiadomości: 1 577

Miyane napisał

Wiecie może dlaczego, mimo spełnienia warunków (9 poziom i ponad 95IQ), praca sekretarki mi się nie  wyświetla :S ? (zrezygnowałam już z pracy jako fryzjerka)

Może dlatego ze na którymś poziomie jest misja i jest wymagane aby być fryzjerką, tylko nie wiem na którym poziomie to było... 11 ?
Przynajmniej tak sądzę.


//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5281.jpg

Offline

#6 30-05-2013 o 13h48

Miss'na całego
Masakra
Leśna Nimfa
Wiadomości: 492

Nana napisał

Miyane napisał

Wiecie może dlaczego, mimo spełnienia warunków (9 poziom i ponad 95IQ), praca sekretarki mi się nie  wyświetla :S ? (zrezygnowałam już z pracy jako fryzjerka)

Może dlatego ze na którymś poziomie jest misja i jest wymagane aby być fryzjerką, tylko nie wiem na którym poziomie to było... 11 ?
Przynajmniej tak sądzę.

Jeśli zostaniesz wcześniej sekretarką, to po prostu masz zadanie od razu zaliczone.
Może pomyłka jest w podanym poziomie, od którego jest dostępna ta praca? Nie potrafię tego zweryfikować, bo nie pamiętam na którym podjęłam tę pracę :C Proponuję jeszcze spróbować przeczyścić pamięć podręczną, istnieje szansa, że wtedy gra załapie że powinnaś móc.
Warto też wypróbowac słynne wyloguj zaloguj, wiele błędów po tym mija.

Ostatnio zmieniony przez Masakra (30-05-2013 o 13h50)

Offline

#7 31-05-2013 o 19h53

Miss'ujdzie
Miriku
...
Wiadomości: 185

Nie widziałam informacji o tym ani w FAQ ani w pomocy, tak więc mam pytanie. Czy aby w biurze pracy pojawiło się nowe dostępne szkolenie trzeba zrezygnować z obecnej pracy? Pytam, bo nie chcę jej rzucać na darmo. Jakby co spełniam wszystkie warunki potrzebne do zdobycia nowego zawodu (tu fryzjerki).

Offline

#8 31-05-2013 o 19h58

Miss'OK
Nana
(*‘ω‘ *)
Miejsce: Neverland~
Wiadomości: 1 577

Miriku napisał

Nie widziałam informacji o tym ani w FAQ ani w pomocy, tak więc mam pytanie. Czy aby w biurze pracy pojawiło się nowe dostępne szkolenie trzeba zrezygnować z obecnej pracy? Pytam, bo nie chcę jej rzucać na darmo. Jakby co spełniam wszystkie warunki potrzebne do zdobycia nowego zawodu (tu fryzjerki).

Nie trzeba rzucać poprzedniej aby zobaczyć nową, ale wiem , że mi fryzjerka  pojawiła się dopiero jak była do misji potrzebna, nie wiem czemu ...

Ostatnio zmieniony przez Nana (31-05-2013 o 19h59)


//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5281.jpg

Offline

#9 31-05-2013 o 20h14

Miss'ujdzie
Miriku
...
Wiadomości: 185

No mi właśnie jest w misji potrzebna, ale nie pojawia się, więc nie wiem czy mam czekać, czy coś trzeba zrobić /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

Offline

#10 31-05-2013 o 20h25

Miss'OK
Nana
(*‘ω‘ *)
Miejsce: Neverland~
Wiadomości: 1 577

Miriku napisał

No mi właśnie jest w misji potrzebna, ale nie pojawia się, więc nie wiem czy mam czekać, czy coś trzeba zrobić /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

Wyloguj się i zaloguj ponownie, wyczyść pamięć podręczną, może odśwież biuro pracy (chociaż w to to wątpię aby miało pomóc) ostatecznie się zwolnij to może się pojawi... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/neutral.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5281.jpg

Offline

#11 01-06-2013 o 07h47

Miss'ujdzie
Miriku
...
Wiadomości: 185

Czyszczenie przeglądarki i wylogowywanie to pierwsze co robiłam  Poczekam do jutra i jak się nie pojawi to najwyżej się zwolnię i zobaczę co wtedy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png.

Edit: Czekanie mi nic nie pomogło, oferty nadal nie było, pojawiła się dopiero po zwolnieniu się z obecnej pracy. Mam nadzieję, że to kiedyś komuś pomoże /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#12 03-06-2013 o 12h28

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

ja także mam problem z pracą , jestem na 13 poziomie i nadal mam prace fryzjerki , gdy weszłam na mój profil , kasa mi nie przyszła , za tą prace z jakiej miałam dostać. Nadal miałam tyle co wczoraj , coś się stało ?

Offline

#13 03-06-2013 o 12h52

Miss'na całego
Masakra
Leśna Nimfa
Wiadomości: 492

Ririanne napisał

ja także mam problem z pracą , jestem na 13 poziomie i nadal mam prace fryzjerki , gdy weszłam na mój profil , kasa mi nie przyszła , za tą prace z jakiej miałam dostać. Nadal miałam tyle co wczoraj , coś się stało ?

Wyloguj, zaloguj, ja zawsze muszę to robić, żeby mi kasę naliczyło.

Offline

#14 03-06-2013 o 12h58

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Dobrze , że są ludzie którzy zawsze pomogą , dzięki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#15 03-06-2013 o 16h49

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Zamarzył mi się zawód pielęgniarki dla mojej Miss. Z FAQ wyczytałam, że jest on dostępny na 12 poziomie i wymaga 110IQ i nakładu około 4000MM za kurs rozszerzony. Zbieram powoli acz cierpliwie MM...

Moje pytanie brzmi, czy mogę będąc na 12 poziomie przejść od razu (pomijając zawód sekretarki) z fryzjerki na pielęgniarkę, pomimo że nie jest to zawód do zdobycia żeby zaliczyć misję? Wyświetli mi się w biurze pracy?

Offline

#16 03-06-2013 o 16h54

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Aiamate napisał

Zamarzył mi się zawód pielęgniarki dla mojej Miss. Z FAQ wyczytałam, że jest on dostępny na 12 poziomie i wymaga 110IQ i nakładu około 4000MM za kurs rozszerzony. Zbieram powoli acz cierpliwie MM...

Moje pytanie brzmi, czy mogę będąc na 12 poziomie przejść od razu (pomijając zawód sekretarki) z fryzjerki na pielęgniarkę, pomimo że nie jest to zawód do zdobycia żeby zaliczyć misję? Wyświetli mi się w biurze pracy?

Jestem na poziomie 16 i kiedy wzięłam posadę sekretarki, to pojawiła się jedynie oferta szkolenia na pielęgniarkę (nawet jak była od 12 poziomu), więc chyba nie bardzo. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

Offline

#17 03-06-2013 o 23h41

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

To mnie zasmuciłaś /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png
to w sumie trochę dziwne, że niby jest od 12 poziomu a w rzeczywistości później...

Offline

#18 04-06-2013 o 01h40

Miss'Żółtodziób
goldenweek
...
Wiadomości: 5

nie wiecie moze jak to jest z odprawa po rezygnacji z pracy? kiedy rezygnowalam z pracy piekarza dostawalo sie ok 250 MM. stawki wynosza tyle ile za zwykly kurs?

Offline

#19 04-06-2013 o 09h05

Miss'całkiem całkiem
Verite
...
Wiadomości: 131

Nie, na pewno trochę mniej. Nie napiszę ci dokładnie, bo swoją odprawę już odebrałam i nie mam jak sprawdzić, ale jestem na 99% pewna, że nie jest to pełny zwrot kosztów kursu.

Offline

#20 04-06-2013 o 18h15

Miss'Żółtodziób
goldenweek
...
Wiadomości: 5

czyli musialam zle zapamiatc dzieki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#21 04-06-2013 o 19h50

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

nie wiem gdzie to pisać , więc przechadzam się tutaj. Czy któraś z was mogłaby mi doradzić w sprawie pracy i mojej Miss , ponieważ uważam , że głód , samopoczucie i takie tam się zamroziły czy to tylko dlatego , że mam dobre MN? Do tego mam problem z pracą , miałam prace fryzjerki , jednak pieniądze nie przychodziły , dlatego zrezygnowałam. Proszę o pomoc.

Offline

#22 04-06-2013 o 19h54

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Może jeszcze nie skończyłaś kursu (niektóre są kilkudniowe) i dlatego nie dostawałaś pensji?

Offline

#23 04-06-2013 o 19h55

Miss'OK
Nana
(*‘ω‘ *)
Miejsce: Neverland~
Wiadomości: 1 577

Ririanne napisał

nie wiem gdzie to pisać , więc przechadzam się tutaj. Czy któraś z was mogłaby mi doradzić w sprawie pracy i mojej Miss , ponieważ uważam , że głód , samopoczucie i takie tam się zamroziły czy to tylko dlatego , że mam dobre MN? Do tego mam problem z pracą , miałam prace fryzjerki , jednak pieniądze nie przychodziły , dlatego zrezygnowałam. Proszę o pomoc.

Kasa mogła nie przychodzić bo jak masz M3 to jednak duży wydatek, a chłopaka nie masz. Za to głód, samopoczucie itd. mogłyby się zamrozić jedynie jakbyś ją wysłała na wakacje więc w tej sprawie nic ci nie powiem.


//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5281.jpg

Offline

#24 04-06-2013 o 20h14

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

prace już miałam i normalnie zarabiałam , ale wczoraj po prostu nie przyszło, ale masz racje możliwe , że to przez M3 , ale ile potrwa to zamrożenie ? Wróciłam już z wakacji  i chciałabym wiedzieć , bo powiedzmy sobie szczerze , to troche nudne jak stoi wszystko na 100%.

Offline

#25 06-06-2013 o 15h45

Miss'całkiem całkiem
navitte
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 158

A wie ktoś może ile kosztują szkolenia na fryzjerke?


bum!

Offline

Strony : 1 2 3 ... 8