Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4 ... 8

#26 06-06-2013 o 15h47

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Fryzjerka

Cena szkolenia: 560 MM normalnego
Cena szkolenia: 1120 MM rozszerzonego

Czas szkolenia: 2 dni
Dzienna zdobyta wiedza: 80 IQ
Pensja przewidziana po szkoleniu: 70 MM

Poziom: 4

Offline

#27 06-06-2013 o 17h33

Miss'całkiem całkiem
navitte
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 158

Dziekuje bardzo :>


bum!

Offline

#28 06-06-2013 o 19h26

Miss'na całego
Shinikairu
hejcia
Wiadomości: 267

Hmm ja dopiero co dostałam prace Piekarki, więc o innych zawodach nie mam na razie pojęcia xdd Cieszę się z jednej rzeczy, a konkretnie z tego, że wybrałam przyspieszony kurs. Co z tego, że wydałam dwa razy więcej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Ale za to dostałam ciekawy strój + meble jak do piekarni /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#29 06-06-2013 o 19h41

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Shinikairu napisał

Hmm ja dopiero co dostałam prace Piekarki, więc o innych zawodach nie mam na razie pojęcia xdd Cieszę się z jednej rzeczy, a konkretnie z tego, że wybrałam przyspieszony kurs. Co z tego, że wydałam dwa razy więcej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Ale za to dostałam ciekawy strój + meble jak do piekarni /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

O tak, ja właśnie nie wiedziałam, że za przyspieszony dostaje się TAKIE prezenty i żałuję /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png

Może się uda odpić na innych zawodach /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Teraz zbieram MM na fryzjerkę.

Offline

#30 06-06-2013 o 22h16

Miss'na całego
Shinikairu
hejcia
Wiadomości: 267

Aiamate napisał

Shinikairu napisał

Hmm ja dopiero co dostałam prace Piekarki, więc o innych zawodach nie mam na razie pojęcia xdd Cieszę się z jednej rzeczy, a konkretnie z tego, że wybrałam przyspieszony kurs. Co z tego, że wydałam dwa razy więcej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Ale za to dostałam ciekawy strój + meble jak do piekarni /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

O tak, ja właśnie nie wiedziałam, że za przyspieszony dostaje się TAKIE prezenty i żałuję /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png

Może się uda odpić na innych zawodach /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Teraz zbieram MM na fryzjerkę.

Ja w sumie też nie wiedziałam, że dostane takie fajne prezenty. Po prostu chciałam jak najszybciej mieć tę pracę, a tu proszę taka niespodzianka ! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#31 07-06-2013 o 11h37

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

mam prace sekretarki, ale mi sie wydaje, że nadal nie przychodzą pieniądze, bezsensu...

Offline

#32 07-06-2013 o 12h01

Miss'na całego
Masakra
Leśna Nimfa
Wiadomości: 492

Ririanne napisał

mam prace sekretarki, ale mi sie wydaje, że nadal nie przychodzą pieniądze, bezsensu...

Masz M3 co ci zjada 125 dziennie, na sekretarce zarabiasz 100, nic nadzwyczajnego, ze nie zauważasz, żeby ci pieniądze przychodziły, bo nie masz zysku.

Offline

#33 07-06-2013 o 12h53

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

ok, nie pomyślałam. Trudniej będzie zdobyć następne prace.

Offline

#34 07-06-2013 o 15h33

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Tak, to normalne kosztuje 560,a przyspieszone 1120.

Offline

#35 08-06-2013 o 16h14

Miss'Żółtodziób
Silene
...
Wiadomości: 1

Czy dobrze zrozumiałam z poprzednich postów, że nie da się przeskoczyć szczebli kariery?

Offline

#36 08-06-2013 o 16h33

Miss'całkiem całkiem
Rivera
...
Wiadomości: 142

Tak, nie da się, prace będziesz musiała zdobywać by zdobywać poziomy

Offline

#37 08-06-2013 o 20h16

Miss'na całego
prettyzuza
;):*
Wiadomości: 422

Hej!
Jaką pracę można dostać po Sekretarce, i jakie trzeba mieć IQ?

Offline

#38 08-06-2013 o 20h19

Miss'OK
Nana
(*‘ω‘ *)
Miejsce: Neverland~
Wiadomości: 1 577

prettyzuza napisał

Hej!
Jaką pracę można dostać po Sekretarce, i jakie trzeba mieć IQ?

Pielęgniarkę, trzeba mieć 110 IQ. ( Chociaż w sumie sama już nie wiem bo 110 IQ miałam dawno, a dopiero ostatnio mi się pojawiła...)


//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5281.jpg

Offline

#39 09-06-2013 o 10h53

Miss'na całego
prettyzuza
;):*
Wiadomości: 422

Nana napisał

prettyzuza napisał

Hej!
Jaką pracę można dostać po Sekretarce, i jakie trzeba mieć IQ?

Pielęgniarkę, trzeba mieć 110 IQ. ( Chociaż w sumie sama już nie wiem bo 110 IQ miałam dawno, a dopiero ostatnio mi się pojawiła...)

Znaczy, na którym poziomie pojawia się pielęgniarka?/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Ja jestem na 13, ale już mi się znudził wystrój biura;)

Offline

#40 09-06-2013 o 14h06

Miss'OK
Nana
(*‘ω‘ *)
Miejsce: Neverland~
Wiadomości: 1 577

prettyzuza napisał

Nana napisał

prettyzuza napisał

Hej!
Jaką pracę można dostać po Sekretarce, i jakie trzeba mieć IQ?

Pielęgniarkę, trzeba mieć 110 IQ. ( Chociaż w sumie sama już nie wiem bo 110 IQ miałam dawno, a dopiero ostatnio mi się pojawiła...)

Znaczy, na którym poziomie pojawia się pielęgniarka?/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Ja jestem na 13, ale już mi się znudził wystrój biura;)

Znaczy nie wiem w sumie kiedy mi się pojawiła dokładnie, ale pomiędzy 13, a 15 poziomem musiała, bo jak przeszłam te poziomy i zajrzałam do biura pracy to ją już miałam. Sam zawód pielęgniarki za to jest potrzebny na 18 poziomie.


//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5281.jpg

Offline

#41 10-06-2013 o 11h36

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Jak pracować,jak się skończy szkolenie?
Trzeba ubrać strój? /modules/forum/img/smilies/bimbo/triste.gif

Offline

#42 10-06-2013 o 13h56

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Musisz kliknąć w biurze pracy na 'przyjmij ofertę' czy jakoś tak /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#43 10-06-2013 o 14h22

Miss'na całego
prettyzuza
;):*
Wiadomości: 422

Nana napisał

prettyzuza napisał

Nana napisał


Pielęgniarkę, trzeba mieć 110 IQ. ( Chociaż w sumie sama już nie wiem bo 110 IQ miałam dawno, a dopiero ostatnio mi się pojawiła...)

Znaczy, na którym poziomie pojawia się pielęgniarka?/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Ja jestem na 13, ale już mi się znudził wystrój biura;)

Znaczy nie wiem w sumie kiedy mi się pojawiła dokładnie, ale pomiędzy 13, a 15 poziomem musiała, bo jak przeszłam te poziomy i zajrzałam do biura pracy to ją już miałam. Sam zawód pielęgniarki za to jest potrzebny na 18 poziomie.

Dzieki, wlasnie jestem na 16 i juz mam to ogloszenie;)

Offline

#44 10-06-2013 o 16h13

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

ja mam prace pielęgniarki i przechodzę prace i poziomy tak jak powinno się to robić, więc ja nie mam żadnych problemów, mam nadzieje, że nie będę miała w przyszłości.

Offline

#45 11-06-2013 o 21h15

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja mam małe pytanko, bo przy tym nie zwracałam uwagi:
Czy po wydaniu się do dymisji te MM, które są podawane w biurze pracy trzeba płacić czy otrzymuje się je??

Offline

#46 11-06-2013 o 21h16

Miss'OK
Nana
(*‘ω‘ *)
Miejsce: Neverland~
Wiadomości: 1 577

Misa napisał

Ja mam małe pytanko, bo przy tym nie zwracałam uwagi:
Czy po wydaniu się do dymisji te MM, które są podawane w biurze pracy trzeba płacić czy otrzymuje się je??

Otrzymuje się /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5281.jpg

Offline

#47 11-06-2013 o 21h23

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Nana napisał

Misa napisał

Ja mam małe pytanko, bo przy tym nie zwracałam uwagi:
Czy po wydaniu się do dymisji te MM, które są podawane w biurze pracy trzeba płacić czy otrzymuje się je??

Otrzymuje się /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Klawo~! Kocham tą grę! *_* Zaliczoną misję z pielęgniarką mam zapienioną na koniec tygodnia. <3

Offline

#48 12-06-2013 o 23h53

Miss'całkiem całkiem
Mila
...
Wiadomości: 121

czy po dymisji można podjąć znów pracę tą samą? i po jakim czasie?

Offline

#49 13-06-2013 o 10h18

Miss'całkiem całkiem
Verite
...
Wiadomości: 131

Można podjąć tę pracę od razu. Wybierasz wtedy tańszy kurs (to tylko formalność, otrzymane wcześniej przedmioty zostają), który zostaje od razu zaliczony i możesz rozpocząć pracę.

Offline

#50 15-06-2013 o 08h27

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 32

Mam pytanko. Jak już będę miała 9 poziom i już będzie dostępna trzecia praca, to czy będę mogła zamiast niej wybrać tą co była dostępna na wcześniejszych poziomach?  /modules/forum/img/smilies/bimbo/triste.gif

Ostatnio zmieniony przez Agusia8 (15-06-2013 o 18h18)

Offline

Strony : 1 2 3 4 ... 8