Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3

#51 05-03-2014 o 13h17

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ta ja się tutaj włączę! Z moim nieodłącznym BB code rzecz jasna! :3
Tak, tak, ZAPRASZAMY, ZAPRASZAMY! Bla, bla, bla! xD
A ja się tutaj rozpiszę.. :
Więc na początek pokażę tu wszystkich RPGowiczów (Chyba.. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png)
- Jaa @Parmesan
- Bardzo pomocna Lynn
- Zawsze chętna Oliwkaa
- Kochana @Maruki
- Od dawna nie widziana Ewangelin
- Fajowa Sszyszka
- Nowa/Stara (miotełką odkurzona) ErinBlack
- Siostra Lynn, Ikuna
- SuperMan Asuu! xD
I wiele więcej, ale nie pamiętam.
Więc na początek powiem trochę o tych kłótniach.. W wątkach każda z nas jest kreatywna i pomysłowa, ale co jeśli się pokłócimy? Rozwiązujemy to na PW i radzimy się innych. Ja się kiedyś pożerałam w Oliwkaa, a teraz nawet nie wiem o co poszło.. xD Więc to nie jest takie straszne.
Po drugie KP. Ja też kiedyś nie robiłam tego w kodzie, ale teraz się postaram. A jeśli nie wiecie czegoś o BB codzie, nie bójcie się pisać, my nie gryziemy!
Moim mistrzem była Lynn, tak, Lynn.
A pisanie nie jest takie nudne, szczególnie ja fabuła się rozkręci! ^^
No to co?
ZAPRASZAMY! :3

Ostatnio zmieniony przez Parmesan (09-03-2014 o 09h53)

Offline

#52 05-03-2014 o 19h20

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247

Jeśli będzie więcej osób chętnych takiej akcji to spytam jedną  moderatorek czy nie będzie to problemem. Uważam, że sporym ułatwieniem jest kiedy można polegać na czyjąś pomoc. c:

@Parmesan super, że przedstawiłaś niektóre użytkowniczki, jednak ja bym się z tym wstrzymała. Niektóre pominięte graczki mogą poczuć się dotknięte.  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

#53 05-03-2014 o 23h21

Miss'OK
Nieve
"Uczę w liceum... Głupota to mój chleb powszedni."
Miejsce: Varsovia
Wiadomości: 1 608

Sadystyczna hipokrytka, egocentryczka, mało skromna... Z milionem uronień, ale nie kreatywna. Aż się urażona czuje. :c Tyle moich cudnych cech pominięto! Ale lepiej bym się chyba czuła, gdyby całkiem mnie pominięto... @Parmesan usuniesz mnie z listy? Chcę dalej się bawić w ninję. :3
I kilka naprawdę fajnych osób również na tej liście nie ma. Nie ograniczamy się tylko do tych osób na opowiadaniach grupowych przecież. Dawno cię nie było, może dlatego ich tam zabrakło.
Jak dla mnie najlepiej się pisze "mode na sukces", bo zwykle ambiniejsze opowiadania nie wypalają. :<  By the way, myślałyście na fabułą? Coś lekkiego, prawda? Zrobię wszystko, byle nie musieć robić nowej karty postaci, leń mnie łapie.
"Sporym" to jak dla mnie niedopowiedzenie. :3

Offline

#54 06-03-2014 o 19h03

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247

Dobra "wielkim" lub jak wolisz "ogromnym" ułatwieniem jest pomoc innych. Jednak jeśli to nie przejdzie to wiedzcie, że możecie do mnie pisać z każdym tematem. ; ;
Nawet takim, który wydaje się "globalnym" problemem wartym poruszenia w gazetce.
Czy teraz ty moja kochana sadystyczna hipokrytko i mało skromna egocentryczko już lepiej napisałam? <3


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

#55 06-03-2014 o 22h51

Miss'OK
Nieve
"Uczę w liceum... Głupota to mój chleb powszedni."
Miejsce: Varsovia
Wiadomości: 1 608

Wiesz, że ja do ciebie napisze nawet ze złamanym, pomalowanym na czarno, paznokietkiem. :3
Tak, już lepiej. XD Jak ja kocham wszystko wyolbrzymiać. :3

Offline

#56 07-03-2014 o 16h16

Miss'ujdzie
Ohime
Widzę cię.
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 186

Na słodkim flircie brałam udział w takich opowiadaniach, ale... 1/4  w ogóle się nie rozpoczęła ponieważ autorka opowiadania nagle zniknęła z forum, tu coś, tam coś itd.
Ale też czasem mam stracha np. Co się stanie jak nie będę mieć weny i nic nie napiszę?
Nie biorę już w nich udziału też ze względu na to że wiele osób zapisuje się tylko dla tego żeby stworzyć postać i nic więcej, a ich posty wyglądają mniej więcej tak:
"Postać xx wyszła z klasy przywitała sie z yy i poszli razem na kawę".
:_:

Offline

#57 09-03-2014 o 09h52

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Dobra, Nieve. Będziesz ninją. Jeśli kogoś pominęłam to przepraszam. :c
Teraz mam pewien pomysł. Taką ''niespodziankę'' dla nowych. c: Zapytam się o nią moderatorek. Takie coś a'la specjalny RPG dla początkujących.. Jak chcecie więcej to piszcie na PW, bo nie będzie niespodzianki.. xD

Offline

#58 09-03-2014 o 11h11

Miss'nałogowa
Winoa
Już nieważne ._.
Miejsce: Spójrz tam!
Wiadomości: 2 786

Specjalny RPG dla nowicjuszy... Pomysł brzmi znajomo, ale jakby co to ja jestem chętna xD

Offline

#59 09-03-2014 o 11h18

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Winoa - No ja nie czytam wszystkich wiadomości w wątku. xD Potrzebujemy więcej chętnych!

Offline

#60 09-03-2014 o 17h04

Miss'nałogowa
Winoa
Już nieważne ._.
Miejsce: Spójrz tam!
Wiadomości: 2 786

Póki co, z nowicjuszy zgłosiłam się ja, nisiam, eufrozyma i Agata112403. Nie wiem czy nadal chcą wziąć w czymś takim udział, oby tak.
A Lynn była skłonna pomóc w zorganizowaniu czegoś takiego i Nieve bodajże mogła pomóc z fabułą. Na tym stanęło.
Myślę, że gdy już wszystko będzie bardziej zaplanowane i wgl to zgłosi się więcej osób.

Offline

#61 09-03-2014 o 19h14

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Bo ja już mam pomysł na fabułę! :3

Offline

#62 09-03-2014 o 21h39

Miss'OK
Nieve
"Uczę w liceum... Głupota to mój chleb powszedni."
Miejsce: Varsovia
Wiadomości: 1 608

Tylko zauważyłabym, że fabuła musi pasować każdemu, a jak na razie wiem, że miało być to coś z realnego świata.
I twój pomysł nowością nie jest, a czasem warto wysilić się i poczytać kilka postów wstecz. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#63 09-03-2014 o 23h13

Miss'OK
nisiam
Kobieta jest cudem boskim, szczególnie jeśli ma diabła za skórą.
Wiadomości: 1 452

Tak, dalej jestem zainteresowana jeśli fabuła będzie ciekawa /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


                                                                                     „Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego."

Szybko zrezygnowałeś jak na kogoś, kto mówił, że jestem kobietą jego życia
— Guillaume Musso, "Kim byłbym bez Ciebie?"




Offline

#64 22-03-2014 o 20h49

Miss'wow
Sooyoung
...
Wiadomości: 633

Ludki ludki *^* Grajcie z nami. My lubimy nowe ludki,które z nami popiszą. Bo pisanie jest fajne i rozwija wasze umiejętności pisarskie oraz ćwiczy ortografię i interpunkcję (chodź to ostatnie raczej nie xD)

EDIT: Czytam sobie tak te posty i czytam.... NIKT MNIE NIE WYMIENIA W GRACZKACH NA FORUM *^* CZUJĘ SIĘ URAŻONA ;_;

Ostatnio zmieniony przez Sooyoung (22-03-2014 o 20h51)


https://31.media.tumblr.com/tumblr_lw04gr6YOq1r7tveho1_500.gif
Jeżeli chcesz pisać dwuosobowe RPG lub brakuje ci jakiejś postaci - pisz.

Offline

#65 30-03-2014 o 21h02

Moderator
ErinBlack
...
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 992

A ja z czystej ciekawości zadam pytanie bardzo luźno związane z działem RPG, bo chodzi mi tylko o preferencje odnośnie formy.
Czy zdarza wam się pisać RPG nie tylko na forach połączonych z grami, ale też, np. forach stworzonych przez bliżej nieokreślone osoby w necie? Bo ja osobiście preferuję właśnie takie fora z powodu dość banalnego - obecności czatu XD Mi jakoś więcej radości sprawiają wygłupy postacią na czacie, niż posty na forum /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
A jakie wy macie na ten temat zdanie?


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
ASK || SF

Offline

#66 18-04-2014 o 18h56

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247

ErinBlack czyżby chodziło Ci o fora PBF? <3
Sama się na takich wychowałam i owszem, wygłupianie się swoją postacią na chacie jest chyba najlepsze. Chociaż kiedyś tak nie było, jeśli pamięć mnie nie myli. Teraz właśnie bardziej CB/SB żyją niż fabuła, dlatego z tego zrezygnowałam. Jestem wierna męczenie na fabule ludzi. ; ;


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

#67 10-08-2014 o 15h28

Miss'wtajemniczona
Oliwkaa
Czuje moc~
Miejsce: Pomocnik Moderatora
Wiadomości: 1 797

Yop! :x Dołączyły do nas nowe duszyczki! Jestem taka dumna!
Ale też kilka zniknęło :c
Wiadomo, nie wszystko da się zrobić. Jesteśmy tylko ludźmi.
Mi się tam podoba iż mimo wszystko ktoś się tam pojawił ;w;
A jeśli chodzi o jakieś RPG żeby ktoś (jedna, dwie-osoby) chciały by ogarnąć, to zawsze można założyć RPG dla nich i jednej doświadczonej i zgłoszonej osoby :x

Offline

#68 01-09-2014 o 12h36

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Mnie wnerwia, że w większości RPG wygląd MUSI być z M&A. Ludzie, nie wszyscy na świecie są Łotakami, a też chcieliby może zagrać!

Offline

#69 01-09-2014 o 14h38

Miss'Fuzja
Steno
Odliczanie do samodestrukcji: 10...9...8...
Miejsce: HotHarem- if u know.
Wiadomości: 5 284

@SherLocked, to nie problem xD wystarczy samemu założyć takiego RPGa i po sprawie - na pewno znajda się inne osoby, które chętnie skorzystają z wizerunku reall. Nikt nie broni zakładania takich wątków.
Mi osobiści lepiej się gra właśnie w "łotakowych" - większy wybór i lepiej się czuję używając jakiegoś tam obrazka zamiast twarzy dziewczyny znalezionej w necie -  Boże nie daj żebym wpadła na zagranicznym forum na własną osobę wykreowaną na mordercę czy kogoś .____.

Ostatnio zmieniony przez Steno (01-09-2014 o 14h38)



https://68.media.tumblr.com/cac66d438ae0420a5c451b84d53428d1/tumblr_oj4p3vhdFM1rkcev7o1_500.gif

Offline

#70 02-09-2014 o 17h54

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Sher ma rację, rzadko kto pozwala na np. arty. Sporo jest fajnych rysunków postaci w sieci, jeśli się umie dobrze szukać. ^^
Steno, mówisz, że wystarczy założyć własne rpg jakby to było takie proste. xD Nie każdy ma na to pomysł. Po za tym, często brakuje chętnych do grania. :<


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#71 02-09-2014 o 19h37

Miss'Sensei
Sentis
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 1 226

Aja to na przykład jestem chętna do pisania, ale nie łatwo mnie przekonać do danej historii i jestem dość wybredna jeśli chodzi o współtwórczynie. Poza tym nie za bardzo ogarniam o co końca chodzi z tymi RPG i grupowymi opkami, ale pisać lubię i chętnie bym coś 'trzasnęła'. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#72 02-09-2014 o 20h09

Miss'Fuzja
Steno
Odliczanie do samodestrukcji: 10...9...8...
Miejsce: HotHarem- if u know.
Wiadomości: 5 284

Oj, Majeran, z tymi pomysłami to wiadomo, ale zawsze można zagadać do kilku osób, które też czają się na coś nowego i wspólnie coś wymyślić - posklejać kilka pomysłów w jedno. Może coś wypali, w końcu co kilka głów to nie jedna ;p Poza tym mam wrażenie, że już prawie wszystkie tematy zostały przewałkowane, a przynajmniej żaden nowo-powstały wątek no cóż- we mnie- nie wzbudza zaskoczenia fabułą (romans, romans wszędzie). A co do chętnych... masz rację :C stali gracze i nikogo nowego, a i to grono wyjadaczy się chyba ostatnio zmniejszyło - zresztą, nie wiem xD teraz sama mam brak czasu na zajrzenie do RPGów więc nie mnie oceniać. Takie wrażenie.  Może nowe buzie trzeba zachęcic cukierkami? ;p

Ostatnio zmieniony przez Steno (02-09-2014 o 20h10)



https://68.media.tumblr.com/cac66d438ae0420a5c451b84d53428d1/tumblr_oj4p3vhdFM1rkcev7o1_500.gif

Offline

#73 14-03-2015 o 13h23

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Cóż. Ja ośmieliłam się już i od wakacji piszę rpg. Bardzo mi się to podoba, muszę przyznać. :3

Mam też propozycję dla tych, którzy nie czują się dobrze w sali rpg, ale chcieliby zacząć coś pisać z innymi.
Na początek polecam świeżo odkurzoną akcję pomocniczą w dziale rpg. :3 Zawsze chętne do pomocy mentorki powiedzą wam co i jak, a potem to już z górki. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

Strony : 1 2 3