Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3

#26 26-02-2014 o 18h26

Moderator
ErinBlack
...
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 992

Swoją drogą pisanie RPG niesie za sobą cała masę korzyści xD Owszem to nie żart, to pomaga w szkole! Choćby wypracowania na polski... Lub na maturze. Ja wypracowanie na maturze skończyłam w 20 minut (na 170 minut czasu na napisanie matury z polskiego ja wyszłam po 45), kiedy moja znajoma pisała je godzinę. Więcej czasu zajęła mi część z zadaniami z czytania ze zrozumieniem xD


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
ASK || SF

Offline

#27 26-02-2014 o 18h29

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247

Potwierdzę to! Sama zauważyłam jak poprawiły się moje umiejętności po pisaniu na PBF'ach. Rozwija to nasze możliwości oraz poprawia ortografię i interpunkcję. Składnia zaczyna się poprawiać i faktycznie daje wiele możliwości. c:


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

#28 26-02-2014 o 20h01

Miss'nałogowa
Winoa
Już nieważne ._.
Miejsce: Spójrz tam!
Wiadomości: 2 786

Tak się zastanawiałam czy byłaby opcja stworzenia opowiadania specjalnie dla newbie? Ja na przykład poczułabym się znacznie pewniej wiedząc, że inni są tak samo nieogarnięci jak ja.
Chociaż w sumie to chyba trochę bardzo bezsensu... No nic. Powiedziałam. Mam nadzieję, że dotrzymacie obietnicy i mnie nie zjecie :>

Offline

#29 26-02-2014 o 20h09

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247

Moim zdaniem stare wyjadacze RPG bardzo się przydają, ponieważ mogą nakierować nowych w dobrym kierunku. Sama dobrze pamiętam pierwszy PBF na jakim grałam i gdyby nie uparte dążenie do poprawy, to zapewne pisałabym gorzej niż moja ośmioletnia siostra. Zetknięcie się nowych i starych graczy jest bardzo ważne i moim zdaniem nie powinno się tego zmieniać.
Oj nie zjemy Ciebie, najwyżej połkniemy w całości w wir rozgrywek RPG. <3


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

#30 26-02-2014 o 20h38

Miss'gadułka
Lynn
Powinni zrobić anime o ojcu Boruto!
Miejsce: Gdzieś między sadyzmem a przerwą obiadową
Wiadomości: 3 258

Winoa napisał

Tak się zastanawiałam czy byłaby opcja stworzenia opowiadania specjalnie dla newbie? Ja na przykład poczułabym się znacznie pewniej wiedząc, że inni są tak samo nieogarnięci jak ja.

Jak odnajdą się tacy, to jestem w stanie pracować w pocie czoła (przed komputerem.. .-.) nawet cały dzień, co by wymyślić coś specjalnie dla Was c:

Z resztą, ostatnio pojawia się coraz więcej nowych osób, więc jak chcesz mogę do nich napisać odnośnie tego, co sądzą o Twoim pomyśle ^^ (o ile już go nie widziały)

A tak poza tym - jesteś nowa? W takim razie jedynym problemem może być ilość użytkowniczek (ze mną na czele, heh..), które wręcz rzucają się na nowicjuszy, byleby im pomóc na każdym kroku xD (A teraz idę szukać w internecie jakiegoś kursu jak się wypowiadać, by wszystkiego tak nie wyolbrzymiać ; ; )



https://data.whicdn.com/images/302401948/original.gif

Offline

#31 26-02-2014 o 21h55

Miss'OK
nisiam
Kobieta jest cudem boskim, szczególnie jeśli ma diabła za skórą.
Wiadomości: 1 452

Jeśli powstałby taki temat specjalnie dla nowicjuszy chętnie sama bym spróbowała swoich sił, a nóż udałoby się? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


                                                                                     „Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego."

Szybko zrezygnowałeś jak na kogoś, kto mówił, że jestem kobietą jego życia
— Guillaume Musso, "Kim byłbym bez Ciebie?"




Offline

#32 26-02-2014 o 22h19

Miss'Brązowa
eufrozyma
You only live once so don't be afraid of living
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 12 633

Mnie samą w RPG na forum przeraża to, że jest na forum. xD Do tej pory wątki pisałam w ilościach przemysłowych, ale na blogach i mimo wszystko wygląda to trochę inaczej. Nawet patrząc na długość, gdzie jestem przyzwyczajona, aby wrzucać co najmniej pół strony Worda (chociaż ze znajomymi i tak wymieniamy takie posty na stronę albo i dwie – lekką ręką), a tu jak patrzę to ludzie bardziej się streszczają xD Do tego boję się, że ciężko byłoby mi się przestawić z formy odpisywania w komentarzu pod kartą postaci czy rozgrywki jeden na jednego. Wątków grupowych nie byłam specjalną fanką (bo się w nich gubię xD), a forum wydaje mi się być takim wątkiem grupowym. No i forma KP ma też znaczenie, mimo wszystko przyzwyczajenie robi swoje i jako że już od kilku lat nie piszę ich jako oddzielne działy, a ciągły tekst, z którego wynika wiele rzeczy to forma tutejsza niespecjalnie mi odpowiada z oddzielnym charakterem, wyglądem czy historią. Plus wygląd M&A? Nigdy mi się nie zdarzyło z niego korzystać, mang nie czytam, anime nie oglądam, więc nawet nie wiedziałabym, gdzie szukać czegoś, co sprostałoby mojemu wyobrażeniu postaci. Za to realnych wyglądów mam hoho i trochę na swoim tumblrze.
Zastanawia mnie sposób rozgrywki na forum, ale że nie lubię "nie-wiedzieć" i się gdzieś pchać to dział z RPG omijałam szerokim łukiem. Dopiero Sniezyczka ze swoją fanatyczką religijną mnie skłoniła do zapisania się gdzieś, bo mam dwa typy postaci, które uwielbiam: przesiąknięte wredotą (i tak, potrafię się trzymać charakteru zołzy i nieraz wykruszały mi się przez to na blogach wątki, bo ludzie liczyli, że moja postać zmięknie i zrobi się słodka jak cukierek) albo kompletne wariatki xD Najwyżej będziecie mi musiały PW pisać i mówić, co robię źle, bo zielona jestem xD (Jeśli znajdziemy policjanta, bo nikt nie chce go przejąć, a ja na ewentualną drugą postać mogę się skusić dopiero po powrotcie do Polski xD)


Miss Fashion Info – Misje Halloween 2017 | Instagram

Offline

#33 27-02-2014 o 01h11

Miss'OK
Nieve
"Uczę w liceum... Głupota to mój chleb powszedni."
Miejsce: Varsovia
Wiadomości: 1 608

ErinBlack coś na ten temat wiem, bo jako pierwsza wyszłam z egzaminu gimnazjalnego. Niby się nie popisałam, bo opisałam Harry'ego Pottera, ale 91% był, a to już coś. Tym bardziej, że powtrzają mi, że 5 mogłabym mieçna spokojnie o ile bym się przyłożyła. A kiedyś to byłam prymusem z matematyki, jenak to się zmieniło.
Co prawda gimnazjum do liceum nie można porównać, ale tak mi się to skojarzyło.
I w ogóle cześć Erin, miło zobaczyć kogoś kogo z SF kojarzę/znam. Jak to był dawno, gdy zaczynałam pisać, oh...Te wspomnienia. Ale w świecie wirtualnym mam coś czego brakuje mi w realu, co zauważył już dawno mój ulubiony nauczyciel - przebojowości. Ale to nie o tym tu...
Panienki, nie musicie się nas bać, ja wcale nie jestem tak sadystyczna, za jaką robię. Wszyscy mi powtarzają, że jestem kochana i weź tu człowieku rób za sadystę.
Oh, eufrozyma ja znów nie mogłam się na blogi przemóc! Indywidualnie, a i owszem, jednak nie grupowo. A co do wyglądu - zawsze można zrobić RPG na wygląd realny, a czasem wystaczy wpisać w google, czy na jakiejkolwiek innej stronie (osobiście mam jedną przeze mnie preferowaną stronkę), "anime girl/boy" i na spokojnie znaleźć jakiś wygląd. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
I to tylko ja jakaś taka nieogarnięta, że od początku na forach wiedziałam co to BBCode? .o.
Niby wątek dla nowicjuszy to pomysł ciekawy, ale czy to ma sens, jeśli potem będziecie się stresować przed pisaniem ze "staruszkami"?
Llyn, moja kochana bliźniaczko... Wiesz, że ja ci zawsze pomogę w wymyślaniu fabuły. Jestem w tym świetna o ile Stefana.... E, Szczepana mam po ręką. Za dużo filmów o wampirach, wszystko mi się plącze. A jest też kilka ciekawych opowiadań, które niestety upadły i można by porobić co niektórym reaktywacje. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


Wybaczcie błędy, jest pierwsza w nocy, a tablet nadal mnie nie pokochał.
Pomińmy już fakt, że nie wiem o czym piszę.

Ostatnio zmieniony przez Nieve (27-02-2014 o 01h11)

Offline

#34 27-02-2014 o 16h58

Miss'gadułka
Lynn
Powinni zrobić anime o ojcu Boruto!
Miejsce: Gdzieś między sadyzmem a przerwą obiadową
Wiadomości: 3 258

Śniegu mój hiszpański, tytuł bliźniaczki jest już zarezerwowany :3 Toć ja jestem klonem ^3^

Dobra, a teraz rzeczy bardziej ważne.
Bo tak sobie teraz siedzę i myślę, czy to aby nie było tak, że Winoa nie chciała aby, żeby fabułę przygotowało któreś z nowicjuszy raczej. Mogłabyś kochana, trochu wyjaśnić w takim razie? ._. Bo nie wiem, czy powinnam się wtrącać, czy raczej powstrzymać mą wszędobylskość tym razem xD



https://data.whicdn.com/images/302401948/original.gif

Offline

#35 27-02-2014 o 17h46

Miss'nałogowa
Winoa
Już nieważne ._.
Miejsce: Spójrz tam!
Wiadomości: 2 786

Co do tej fabuły to jeszcze nad tym nie myślałam. To zależy czy w ogóle ktoś by chciał wziąć udział w tym czymś (jedyna nazwa jaka mi przychodzi do głowy to tutorial). No bo ja jedna to chyba troszkie maławo.
Jeśli znalazłby się ktoś chętny i z pomysłem to czemu by nie. Ale z drugiej strony ktoś doświadczony mógłby nas naprowadzić itd.
Mam wrażenie, że się trochę zapędziłam z tą prośbą. Nie chcę żeby zaraz wyszło na to, że musicie mnie niańczyć i jeszcze próbuję do tego wciągać innych.

Offline

#36 28-02-2014 o 02h35

Miss'gadułka
Lynn
Powinni zrobić anime o ojcu Boruto!
Miejsce: Gdzieś między sadyzmem a przerwą obiadową
Wiadomości: 3 258

Jak chcesz, to ja posiedzę nad fabułą, albo coś razem sklecimy.
A co do tego, jak stwierdziłaś, zapędzania się, wręcz przeciwnie moim zdaniem - pomysł jest co najmniej bardzo dobry i z pewnością nie tylko ty byś chciała wziąć w czymś takim udział ^^
Poza tym w Sali ostatnio zauważyłam, że się często pojawiają nowe twarzyczki, które ciągle informują o tym, że to ich pierwsze RPG, także na pewno nie jesteś sama /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Spytałam już (mam nadzieję, żeś o to zła nie jest, bo chcę dobrze przecież .-.) jedną z właśnie tych jeszcze "zielonych" i poparła moje zdanie, że to bardzo dobry pomysł ^^ Z resztą, masz tu też nisiam, która przed chwilą (a pisząc "przed chwilą" miałam na myśli "przed wczoraj" .-.) też Cię poparła, a więc trzy osóbki, a pamiętaj, że zawsze ktoś jeszcze może się akurat chętny natrafić...

Och, i jeszcze jedno, bo znów się mój egoizm uaktywnił chyba i poczułam chęć zrobienia sobie autoreklamy. Jak coś to tutaj zapisały się dwie osoby, które nie brały wcześniej udziału w grach RPG, a jest ono o tematyce Miss Fashion, więc spokojnie się powinnaś połapać... No, w sumie powinnyście, bo do Nisiam to też powinnam kierować, jak i reszty adresatów wątku ^^'''

Ostatnio zmieniony przez Lynn (28-02-2014 o 02h50)



https://data.whicdn.com/images/302401948/original.gif

Offline

#37 28-02-2014 o 09h37

Miss'OK
nisiam
Kobieta jest cudem boskim, szczególnie jeśli ma diabła za skórą.
Wiadomości: 1 452

Ja jak najbardziej podpisuję się pod tym co napisałam przed chwilą /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Chciałabym w czymś takim wziąć udział.
Odnośnie linku to bardzo fajny pomysł, ale wydaję mi się, że jak na początek to może być za dużo ludzi, wątków i za dużo może się dziać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Pomiesza nam się wszystko i się potem zniechęcimy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


                                                                                     „Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego."

Szybko zrezygnowałeś jak na kogoś, kto mówił, że jestem kobietą jego życia
— Guillaume Musso, "Kim byłbym bez Ciebie?"




Offline

#38 28-02-2014 o 09h42

Miss'OK
Nieve
"Uczę w liceum... Głupota to mój chleb powszedni."
Miejsce: Varsovia
Wiadomości: 1 608

Hm, to prawda, jak na początek trochę dużo ludzi... Co prawda mój pierwszy wątek nie był lepszy, ale koniec końców kilka stron pisałam z jedną osobą tylko. Cóż, chyba wtedy byłam bardziej wytrwała. xD
Ale w takim razie... Wątek do 6-8 osób maks?

Offline

#39 28-02-2014 o 16h40

Miss'gadułka
Lynn
Powinni zrobić anime o ojcu Boruto!
Miejsce: Gdzieś między sadyzmem a przerwą obiadową
Wiadomości: 3 258

Nieve napisał

Wątek do 6-8 osób maks?

Albo pięciu - ja, ty, Winoa, Nisiam i Agata112403, chyba że ktoś jeszcze się zgłosi ze świeżaków czy doświadczonych, choć ja mogłabym i dwóm osobom pomagać bez problemu ^^''



https://data.whicdn.com/images/302401948/original.gif

Offline

#40 28-02-2014 o 18h33

Miss'Brązowa
eufrozyma
You only live once so don't be afraid of living
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 12 633

Ja chętnie bym się pisała na jakieś RPG "dla zielonych", jak to zostało określone. Dobrze byłoby się wczuć w pisanie na forum wśród ludzi tak samo nieogarniających jak ja xD


Miss Fashion Info – Misje Halloween 2017 | Instagram

Offline

#41 28-02-2014 o 19h06

Miss'gadułka
Lynn
Powinni zrobić anime o ojcu Boruto!
Miejsce: Gdzieś między sadyzmem a przerwą obiadową
Wiadomości: 3 258

No, czyli mamy 6! ;w;
Ale zaraz tam, nieogarniętych... Po prostu newbie. Każdy kiedyś coś zaczynał, czyż nie? Nie ma powodu od razu do nazywania kogoś nieogarniętym xD *hipokryzjaalejakzawszewięcitaktonikomunieprzeszkadza*



https://data.whicdn.com/images/302401948/original.gif

Offline

#42 28-02-2014 o 19h46

Miss'OK
Nieve
"Uczę w liceum... Głupota to mój chleb powszedni."
Miejsce: Varsovia
Wiadomości: 1 608

Jezioreczko, dlaczego założyłaś, że ja też? Choć w sumie nie umiem odmówić. XD  Z chęcią popisałabym z wami, powspominała... Ach,
A fabuła?

Offline

#43 28-02-2014 o 19h56

Miss'gadułka
Lynn
Powinni zrobić anime o ojcu Boruto!
Miejsce: Gdzieś między sadyzmem a przerwą obiadową
Wiadomości: 3 258

Toć mówiłaś, że i ty byś chciała... ach no tak, chodziło Ci o samą fabułę. Wybacz, Śniegowy Joe ;w; *coztegożeniewieocoztymJoebiega*
A fabuła, toć Winoa chciała kombinować, acz stwierdziła, że jeszcze nad tym nie myślała... Jak coś to ja jestem otwarta na wszystko, wszystkiego się podejmę! Cokolwiek by to nie było... Najwyżej bez spiny pisać możecie, co tam duszyczki Wasze zapragną, a i ja spróbuję coś z tego sklecić ;w;



https://data.whicdn.com/images/302401948/original.gif

Offline

#44 28-02-2014 o 21h23

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247

Cóż ciekawy pomysł jeśli ktoś nad tym będzie czuwać, ale ja także wpadłam na pewien pomysł.
Otóż jak wiadomo na forum działa akcja gdzie starsze użytkowniczki pomagają tym nowym. Więc może i zrobimy tak w RPG? Wtedy każda nowa duszyczka będzie mogła liczyć na pomoc jednej z starych graczek. Wiecie mogłybyśmy pomagać w tworzeniu KP, doradzać oraz proponować jakieś pomysły. Jednym słowem pomagać we wszystkim w czym będzie potrzebna pomoc dla nowej twarzyczki.
Co wy na to? <3


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

#45 28-02-2014 o 21h31

Miss'OK
nisiam
Kobieta jest cudem boskim, szczególnie jeśli ma diabła za skórą.
Wiadomości: 1 452

Jeśli o mnie chodzi to wolałabym coś w świecie realnym /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


                                                                                     „Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego."

Szybko zrezygnowałeś jak na kogoś, kto mówił, że jestem kobietą jego życia
— Guillaume Musso, "Kim byłbym bez Ciebie?"




Offline

#46 02-03-2014 o 13h08

Miss'nałogowa
Winoa
Już nieważne ._.
Miejsce: Spójrz tam!
Wiadomości: 2 786

Asuu, a dokładniej to jakby to wyglądało? Bo nie do końca rozumiem >_< To miałoby być pomaganie przez forum, czy przez PW?

Offline

#47 02-03-2014 o 16h07

Miss'OK
Nieve
"Uczę w liceum... Głupota to mój chleb powszedni."
Miejsce: Varsovia
Wiadomości: 1 608

O, też jestem ciekawa, tylko rozwiń to Asuu, bo sama nie zrozumiałam...
Lynn, chodzi ci o zdrobnienie mojego imienia? Mówiłam ci kto tam na mnie mówi. xD Chyba...
Ja zawsze mam jakieś zapasowe fabuły, ale nic na świat realny, chyba że z elementami fantastyki, więc... xd

Offline

#48 02-03-2014 o 18h07

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247

Już wam to rozwijam kochaniutkie.
Chodzi mi o to by wyglądało to jak akcja "poznajmy się" czy jakoś tak.
W wybranym temacie zgłaszały by się chętne do pomocy starsze użytkowniczki oraz te nowe, które chcą by im pomagać. Do każdej istotki byłaby dopasowana jedna wyjadaczka RPG. Wtedy mogłaby ta nowa osóbka liczyć na pewną pomoc od swojej "mentorki". Z każdym problemem lub niepewnościami pisałaby na PW do niej i dostawałaby odpowiedź z pomocą. Ewentualnie starsza graczka by sama coś proponowała np. jak zobaczy jakiś mały błąd w KP. :'D


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

#49 02-03-2014 o 18h22

Miss'nałogowa
Winoa
Już nieważne ._.
Miejsce: Spójrz tam!
Wiadomości: 2 786

Brzmi świetnie tylko zastanawiam się ile osób chciałoby się poświęcić i odpowiadać na te wszystkie durne pytania /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Żeby potem nie wyszło, że będzie takie trio mistrzów i masa ciągle pytających newbie. Jeszcze byśmy Was zamęczyły przypadkiem...

Offline

#50 02-03-2014 o 22h12

Miss'OK
Nieve
"Uczę w liceum... Głupota to mój chleb powszedni."
Miejsce: Varsovia
Wiadomości: 1 608

Ja! Ja! Ja!
No, to są juź trzy osoby - ja, Szczepan i moje ego. :3
Oh, na pewno będzie więcej osób, tym martwić się nie trzeba, spokojnie Winoa. Stare wyjadaczki to jakaś tam potęga mimo wszystko, a niektórzy pisali wcześniej i na innyh forach, więc nawet jak mają małą ilość postów mogą się na tym znać. :3
W każdym razie, do mnie zawsze można pisać, przez większość czasu jestem online.

Offline

Strony : 1 2 3