Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4

#1 11-03-2014 o 19h37

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247

Witam was moje kochane. Ten temat został założony za zgodą ErinBlack i jest po to, by pomóc nowym graczkom. Jest to akcja podobna do „Poznajmy się”, jednak jest ona kierowana w stronę tych, którzy grają w rozgrywkach RPG.

Wszystko polega na tym, że w tym temacie będą się zgłaszać nowe osóbki, które boją się zacząć grę z różnych powodów (np. nieznanie zasad panujących w RPG, problemy z tworzeniem KP) jak i stare wyjadacze potrafiące już sporo. Każda nowa użytkowniczka dostałaby swoją „mentorkę” w postaci stałej graczki. Do swojego „mentora” można się zgłaszać przez prywatne wiadomości z każdym problemem dotyczącym rozgrywek RPG, a użytkowniczka z większym stażem by pomagała lub doradzała. Nie wymagam tego co teraz napiszę, ale miło by było gdyby „mentorki” co jakiś czas spoglądały na poczynania swojej „podopiecznej”. Może być to czytanie niektórych postów lub Kart Postaci i w razie wyłapania jakiejś niedogodności/błędu powiadomić o tym nową graczkę. Takie wsparcie i pomoc może być bardzo przydatne w dalszym rozwoju gry w RPG.

/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Nowość! /modules/forum/img/smilies/epingle.gif
Wymogi odnośnie mentorek
By uniknąć nieporozumień i wątpliwości pozwoliłam sobie stworzyć wymagania jakie musi spełnić mentorka. Nie są one jakieś wygórowane ale są niezbędne by uniknąć kłopotów. Oto one:
1. Mentorka musi udzielać się w wątku przynajmniej przez miesiąc. W przypadku gdy ma doświadczenie w pisaniu RPG z innego forum bądź strony proszę o kontakt ze mną przez PW w celu potwierdzenia swoich umiejętności.
2. Mentorka powinna pisać rozbudowane posty w RPG, które posiadają sens, zachowują zasady poprawnej polszczyzny i nie łamią regulaminów.
3. Mentorka powinna dysponować większą ilością czasu, by mogła na bieżąco pomagać swojej podopiecznej.
4. Mentorka musi być opanowana i nie pozwalać sobie by uczucia brały górę. Chodzi tutaj o to by przy nawet banalnych pytaniach ciągle spokojnie odpowiadać jak i w razie konfliktu zachować zimną krew.

NOWA LISTA MENTOREK I PODOPIECZNYCH
Mentorki
1. Majerankowa
2. RobinRedem
3. Ojsa
4. Minwet
5. Nieve

Podopieczni:
1. Evvers
2. Melodyrosse
3. DemOlkaGirl
4. @positivemadwoman
5. ---

Ostatnio zmieniony przez Asuu (13-05-2015 o 16h18)


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

#2 11-03-2014 o 22h56

Miss'Sensei
Minwet
Rosier - jedna z postaci mojej współpisarki, którą narysowałam
Miejsce: My own world
Wiadomości: 1 216

Się na mentorkę zgłaszam ^-^ ... się nadaję, nie?
Jeśli podopieczne będą czytać tutejsze posty, to wielką przyjemnością byłoby, gdybyś mnie sama osobiście wybrała. Wtedy nie powinnyśmy się z sobą męczyć, czyż nie? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


Jestem trochę dokładną profesjonalistką, która wszystko nad interpretuje. Jestem też otwarta na jakiekolwiek pomysły, oraz chętnie podaję swoje. Tak trochę dla niektórych się wydawać może natarczywie, jednakże nie oczekuję od Ciebie, że wykorzystasz mój pomysł - wystarczy mi, że go przeczytasz xD.
Bardzo lubię pomagać i przedstawiać pomysły.
Zdarza mi się nawet (i to często), że co chwila latam i znajomym szukam zdjęć do kart postaci, bo nie mają czasu, lub im się nie chce - wystarczy napisać/powiedzieć.
Uwielbiam też odpowiadać na pytania, więc pisz ich jak najwięcej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png.
Moja pisanina może być czasem niezrozumiała dla Ciebie, ale jestem wytrwała w tłumaczeniu, więc nie powinno sprawiać to kłopotu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Owszem, siedzę nie najdłużej w tej branży (RPG), jednakże sądzę, że spędzam czas w tych opowiadaniach bardzo aktywnie i mogę już dorównać tym "starszym".


Na początku - owszem, może być ze mną trudno... nieśmiałość... ale chwilę potem uwierz, że będziesz mieć mnie na głowie - przygotuj się /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png !

Ostatnio zmieniony przez Minwet (11-03-2014 o 23h04)



https://media.giphy.com/media/OcXfhCkD8sPa8/giphy.gif

Offline

#3 12-03-2014 o 13h53

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Mentorkę :3

Offline

#4 13-03-2014 o 16h26

Miss'towarzyska
majkel325
...
Wiadomości: 2 365

Ja bym chciała podopieczną ^^


https://66.media.tumblr.com/af5c6afd4ae6fb4a1bb547722b6e0273/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo4_400.gif https://66.media.tumblr.com/7a836bc64d679800a4138557c8885830/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo6_400.gif

Offline

#5 13-03-2014 o 16h37

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Z chęcią zostałabym taką mentorką, bo lubię tłumaczyć i pomagać. I myślę, że się nadaję. W praktyce wie się więcej :D

Offline

#6 13-03-2014 o 18h07

Miss'na całego
Niamh
...
Wiadomości: 315

Podopieczną bym mogła być. Już pisze trochę nawet jeden sama założyłam ale czasem jeszcze się głupie w tym wszystkim do tego czasu pomagała mi kuzynka jednak bym chciała się trochę usamodzielnić. Nie jestem jakoś zbytnio wymagająca jednak nie zaprzeczam, że potrzebuję pomocy. Bardzo się cieszę, że powstał taki wątek.

Offline

#7 14-03-2014 o 07h37

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Chciałabym być mentorką. Myślę, że się nadaję, pomimo iż siedzę w tym gdzieś koło miesiąca jestem dość aktywna w wielu RPG, a z chęcią pomogę komuś, kto dopiero zapoznaje się z opowiadaniami tego typu. Postaram się rozwiać wszystkie wątpliwości oraz odpowiedzieć na każde pytanie ^-^

Ostatnio zmieniony przez Ragnarei (14-03-2014 o 17h47)

Offline

#8 15-03-2014 o 12h00

Miss'OK
nisiam
Kobieta jest cudem boskim, szczególnie jeśli ma diabła za skórą.
Wiadomości: 1 452

Ja właśnie zaczynam moją zabawę z RPG i chętnie skorzystałabym z pomocy doświadczonych graczek /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Obiecuję, że nie będę zbyt natrętna /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


                                                                                     „Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego."

Szybko zrezygnowałeś jak na kogoś, kto mówił, że jestem kobietą jego życia
— Guillaume Musso, "Kim byłbym bez Ciebie?"




Offline

#9 15-03-2014 o 18h28

Miss'wow
Evely
...
Miejsce: Don't never say you're lonely / Bristol
Wiadomości: 502

No to ja na mentorkę, z braku zajęcia. Jestem z natury strasznie pomocna, więc to miejsce dla mnie. Żeby się trochę zrozumieć...

Interesuje mnie wszystko, od rysowania, po grafikę komputerową. Włączając w to pisanie opowiadań. Osobiście pod moją korektę idą opowiadania siostry ^^. Moja tutejsza specjalność to Karty Postaci. Znam się na BBCode jak nikt inny, także mogę Ci poszukać zdjęć i pomóc z kodami, jeśli tylko zechcesz. Zetknęłam się kilka razy z sytuacją, gdy nowe użytkowniczki pisały do mnie w różnych (nawet strasznie błahych) sprawach, więc można zapytać mnie o wszystko. Postaram się odpowiedzieć. Ogółem jestem osobą bardzo wszechstronną, zawsze do dyspozycji. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


Jeśli MASZ MNIEJ MN ODE MNIE RZUĆ MI WYZWANIE bez zakładu!!!   818/1000 WYGRANYCH. Link do zewnętrznego obrazkaLink do zewnętrznego obrazka

Offline

#10 16-03-2014 o 12h31

Miss'Super Saiyen
Agata112403
Długo mnie nie było..
Miejsce: Madryt, Real Madryt
Wiadomości: 8 294

Ja dopiero zaczynam pisanie w RPG więc z chęcią zgłoszę się do podopiecznych ^^

Offline

#11 16-03-2014 o 12h34

Miss'wtajemniczona
Oliwkaa
Czuje moc~
Miejsce: Pomocnik Moderatora
Wiadomości: 1 797

^^ ja powiem iż mogłabym być Mentorką. Ogarniam wszystko. Więc sądzie że sobie poradzę a w razie czego zapytam kogoś /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png W końcu każdy ma prawo czegoś nie wiedzieć, czyż nie? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#12 18-03-2014 o 14h44

Miss'nałogowa
Winoa
Już nieważne ._.
Miejsce: Spójrz tam!
Wiadomości: 2 786

Ja bym z chęcią skorzystła z pomocy. Czy mogę być podopieczną?

Offline

#13 18-03-2014 o 18h17

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Poproszę o wpis do podopiecznych i jednocześnie zwracam się z prośbą o zerknięcie na poczynania mojego bohatera w rpg "Mroczny pensjonat". Dzięki :]

Offline

#14 02-04-2014 o 21h02

Miss'OK
nisiam
Kobieta jest cudem boskim, szczególnie jeśli ma diabła za skórą.
Wiadomości: 1 452

Ja proszę o pomoc kogoś obytego w zakładaniu własnych RPG /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Mam pomysł, ale chciałabym się upewnić czy jest ok. Proszę o wiadomość prywatną gdyby znalazł się ktoś chętny pomóc /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


                                                                                     „Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego."

Szybko zrezygnowałeś jak na kogoś, kto mówił, że jestem kobietą jego życia
— Guillaume Musso, "Kim byłbym bez Ciebie?"




Offline

#15 09-04-2014 o 13h54

Miss'OK
Eminaria
Daj mi nadzieję i zabierz mi serce, jeśli poczujesz choć chwilę jak ja.♥
Wiadomości: 1 501

Ja poproszę o Mentorkę. Bo ogarniam wszystko i rozumiem. No i już długi czas piszę w opowiadaniach RPG, więc nie mam z tym problemu :3


http://s12.favim.com/orig/160812/gif-harley-quinn-joker-suicide-squad-Favim.com-4628517.gif

Offline

#16 12-04-2014 o 12h30

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 4

Mogłabym być podopieczną? Czasem ktoś musi mi pomóc..  /modules/forum/img/smilies/bimbo/triste.gif   /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#17 13-04-2014 o 00h31

Miss'na całego
Loliq
*~* Steady damage, cross the line. What's become clearly defined. *~*
Miejsce: tak
Wiadomości: 278

A ja poproszę o podopieczną, mało gram w opowiadaniach RPG no i troszkę, jeszcze się gubię xd

Offline

#18 16-04-2014 o 20h12

Miss'Fuzja
Paululusia
~ As long as I have a want, I have reason for living. Satisfaction is dead. ~
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 5 632

Yay, jak ja lubię kiedy tworzą "cosie" na podstawie moich "cosiów". /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Edit: Żeby nie było nie na temat, zapytam: Czy można się zgłosić jako taka "rezerwowa" Mentorka? Jeśli już by brakowało Mentorek (w co wątpię) to mogę kogoś wziąć pod opiekę... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Paululusia (16-04-2014 o 20h16)

Offline

#19 20-04-2014 o 19h07

Miss'Sensei
Rosemary5
Jeżeli ktoś potrzebuję pomocy w RPG mogę wziąć jakąś postac :3
Wiadomości: 1 051

Ja tak samo jak Paululusia  mentorkę

Ostatnio zmieniony przez Rosemary5 (20-04-2014 o 19h11)

Offline

#20 22-04-2014 o 10h20

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Rosemary, nie chcę cię obrazić, ale ty nie wiesz co to jest Text Divider i co to jest fontmeme. ;-; Według mnie nadajesz nie bardziej na podopieczną..

Offline

#21 02-05-2014 o 16h31

Miss'Sensei
Rainbow
Ban(an) ^^
Wiadomości: 1 054

Dopiero od niedawna gram w RPG, więc proszę o wpisanie mnie jako podopieczną.

Offline

#22 03-05-2014 o 19h42

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Z chęcią pomogę lubię pomagać i gram dość długo choć zrobiłam sobie przerwę w RPG powód brak czasu wolnego.Nadrabiam to i z chęcią zgłoszę się jako mentorka.
Mam nadzieję,że pomogę i zrobię wszystko żeby to uczynić.  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Odpowiem na każde zadanie pytanie do mnie  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/lol.png

Offline

#23 16-05-2014 o 21h23

Miss'gadułka
Misa-chan1906
Jestem chodzącym memem z Schopenhauerem
Miejsce: bez szału
Wiadomości: 3 443

Zgłaszam się na podopieczną. Wolę aby ktoś miał na mnie oko i od czasu do czasu sprawdzał co nieokrzesana część mnie wyczynia  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#24 02-06-2014 o 10h13

Miss'Żółtodziób
Somniare
...
Wiadomości: 3

Jeśli jeszcze można to zgłaszam się na podopieczną.Kiedyś chętnie uczestniczyłam w RPG,ale już nie grałam trochę czasu i chętnie sobie przypomnę co i jak /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Dawna pisarka wraca do gry ^^

Offline

#25 17-06-2014 o 20h20

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Zgłoszę się na mentorkę, a co!
W sumie jestem na tej stronce dopiero jeden dzień, ale w RPG piszę od prawie dwóch lat. Wiecie, Cro, SF.. :3 Tak więc, chcę mentoreczkę.

Offline

Strony : 1 2 3 4