Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4 5 6 ... 24

#76 12-03-2014 o 18h41

Miss'na całego
Maka
...
Wiadomości: 408

Mogę tylko powiedzieć, że użytkowniczki nade mną napisały w sumie wszystko, co chciałam zamieścić w tej wiadomości. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Serio, dzięki wam za to, że jesteście tak zaangażowane w te wybory.
Tak samo jak Jessica23 nie potrafię wybrać tylko jednej, najlepszej kreacji, która mnie zachwyciła (mam stanowczo za dużo faworytek), więc zrezygnowałam z oddania głosu. Z taką konkurencją naprawdę nie liczę na nagrodę, ale te wybory to świetna zabawa i zachęcam użytkowniczki, które jeszcze nie brały udziału - bawcie się z nami! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#77 14-03-2014 o 20h54

Miss'Sensei
Sartani
Shadow of my life
Miejsce: Wygwizdów..
Wiadomości: 1 120

No nie doczekam się /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Zastanawiam się co będzie na następne wybory miss stylizacji inspirowanych. Czym będziemy musiały się posiłkować. Powiem szczerze, że coraz bardziej mnie to interesuje ;]


https://photo.missfashion.pl/pl/1/103/gd/82208.jpg

Offline

#78 14-03-2014 o 21h03

Miss'Sensei
dona2
...
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 793

Ciekawa jestem kto wygra, bo sama nie miałam pomysłu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png W następnych wyborach już na pewno wezmę udział.

Offline

#79 14-03-2014 o 21h08

Miss'OK
Sniezyczka
...
Wiadomości: 1 278

Oj dziewczyny ja też czekam, gwałcąc f5 non stop xD Nie zależy mi na wygranej, tylko na zabawie, która jest naprawdę świetna! Polecam Wam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Osobiście czekam też na nowy temat, bo planuję wziąć udział /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Link do zewnętrznego obrazka
Jeśli masz niższy poziom MN bardzo proszę rzuć mi dwa wyzwania bez zakładu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#80 14-03-2014 o 21h11

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Prosimy o zachowanie spokoju, dokręcamy ostatnie śrubki nagrody głównej i komentarzy ;]

Offline

#81 14-03-2014 o 21h14

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

A wyniki jeszcze dzisiaj będą ?

Offline

#82 14-03-2014 o 21h29

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Dzisiaj trwa do północy i zdecydowanie zanim wybije północ się pojawią ;]
To niemalże jak w bajce! <3

Offline

#83 14-03-2014 o 21h31

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

AAARGH FOX JAK MOGŁAŚ NAM TO ZROBIĆ. XD


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#84 14-03-2014 o 21h31

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

No to do ranka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Idę spać... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#85 14-03-2014 o 21h45

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Fox jako dobra wróżka ze śrubokrętem działa na rzecz Kopciuszków? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Offline

#86 14-03-2014 o 21h55

Miss'wow
Evely
...
Miejsce: Don't never say you're lonely / Bristol
Wiadomości: 502

Cóż, piątek jest, można poczekać na wyniki ^^


Jeśli MASZ MNIEJ MN ODE MNIE RZUĆ MI WYZWANIE bez zakładu!!!   818/1000 WYGRANYCH. Link do zewnętrznego obrazkaLink do zewnętrznego obrazka

Offline

#87 14-03-2014 o 22h47

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Nim wybije północ Dobra Wróżka Fox pędzi w wynikami. Wybaczcie, że tak dosłownie wzięłyśmy sobie do serca termin "w piątek". Lil wróciła z zakupów z dziesięcioma parami butów, musiałyśmy oddać im wcześniej hołd. Zatem nie przedłużając....
*werble, czerwony dywan i błysk fleszy*
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Nagroda - Chibi w konkursowej stylizacji narysowane przez Lillien
Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Nagroda - Opis graficzny na profil wykonany przez Shao

Po nagrodę należy zgłosić się do Shao, która wykona opis wedle życzenia laureatki ^^

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Nagroda - Sygnaturka i dopasowany awatar wykonanie przez Shao

Po nagrodę należy zgłosić się do Shao, która wykona nagrodę wedle życzenia laureatki ^^

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Serdecznie dziękujemy wszystkim za głosy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png W tej edycji otrzymałyśmy dziesięć  głosów od publiczności. Rozumiemy, że wybór był ciężki i liczymy, że będziecie równie zaangażowani w kolejnych edycjach ^^

Wszystkim serdecznie gratulujemy i ogłaszamy, że kolejny temat to...

Link do zewnętrznego obrazka
Thomas Edison to był gość! Tesla? To dopiero mózg. Wynalazców i ich szalonych pomysłów w naszej historii było co niemiara. Tu żarówka, tam telewizor, tu jeszcze krojony chleb. Patrząc na rozwój ludzkości, wynalazki to coś, co pojawiało się często i pojawia się do dziś. Kto jeszcze dziesięć lat temu by uwierzył, że większość urządzeń będzie dotykowych? Ano właśnie. Nie zapominajmy o wynalazku wszech czasów, czyli o kole. Bez efektów narkotycznego zamroczenia czy nagłego napływu inspiracji moglibyśmy do dziś próbować jechać na kwadratowych oponach i odpalać piecyk od hubki i krzesiwa.
Pokażcie nam swoje interpretacje wynalazków lub ich twórców! A może pokusicie się na przedstawienie nam swojego wynalazku, dzieła przyszłości, które zmieni bieg historii? Czekamy na wasze personifikacje z niecierpliwością. Niech nas oświeci kaganek wiedzy i natchnienia! Zostańcie pionierami nauki!

INSPIRACJA

Uznałyśmy, że przy okazji każdego nowego tematu będziemy prezentować stylizacje z nim powiązane, stworzone poza konkursem, w wykonaniu innych użytkowników, albo nas samych /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png III edycja to wynalazki i chciałybyśmy z tej okazji pokazać stylizację w wykonaniu ScarletWitch, która swego czasu w wątku Stylizacje Inspirowane pokazała pięknie wykonaną personifikację zegarka kieszonkowego.
//photo.missfashion.pl/pl/1/19/moy/14606.jpg
To oczywiście tylko jedna z wielu opcji interpretacji tematu, więc życzymy powodzenia i dużo weny!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24 marca do godziny 10:00. Zastrzegamy sobie 4 dni na ocenienie stylizacji i wykonanie nagród oraz dyplomów, więc wyniki pojawią się najpóźniej 28 marca /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Ewentualnie 30, gdyż akurat 28 będę biegać po fabryce pośrodku niczego w Oxfordshire, świecąc swoją wiedzą lub jej brakiem przed szerszym gronem.

Zasady jak zwykle te same /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Jury składające się z Lillien, Shao i mnie oceni stylizacje na podstawie niżej wymienionych kryteriów:

- Zgodność z tematyką inspiracji: 0/10
- Kreatywność wykonania: 0/10
- Ogół estetyki: 0/10
- Makijaż: 0/10
- Fryzura: 0/10
- Dodatki: 0/10
- Oryginalność pomysłu: 0/3 – to takie punkty ekstra ;] Jak ktoś wyjątkowo zaskoczy jury oryginalnym podejściem do tematu, otrzyma właśnie punkty w tej kategorii ;]

W razie gdy jakaś stylizacja nam szczególnie przypadnie do gustu, ale nie załapie się na podium, otrzyma wyróżnienie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Link do zewnętrznego obrazka
Aby nasza publika i same uczestniczki nie czuły się porzucone, honorujemy również Nagrodę Publiczności. Zasady są proste. Wiadomość z pseudonimem faworytki aktualnej edycji należy przesłać do mnie do dnia 25 marca do godziny 20:00. Głosować mogą i uczestniczki edycji i publika /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Na podstawie zsumowanych głosów zostanie wyróżniona stylizacja, która najbardziej przypadła do gustu publiczności.

Po więcej informacji zapraszam do pierwszego posta konkursu.

Kto zostanie następną Miss Stylizacji Inspirowanych? ;]
Link do zewnętrznego obrazka

Życzymy powodzenia w konkursie i miłej zabawy! ^^

Foxglove, Lillien & Shao


Link do zewnętrznego obrazka

Jako, że forum nadal ma problemy z dodawaniem zdjęć do postów (wyskakuje wiadomość "Sesja wygasła"), dajemy instrukcję jak dodać zdjęcie miss do konkursu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

1. Należy zapisać zdjęcie miss na dysku klikając w Szafie na "Zrób Zdjęcie"
2. Idziemy na jakąkolwiek stronę gdzie można uploadować pliki z komputera. Przykładowo:
http://imgur.com/
http://postimage.org/
http://tinypic.com/
3. Tam postępujemy zgodnie z instrukcjami.
4. Kopiujemy adres bezpośredni do zdjęcia na stronie hostingowej.
5. Wstawiamy adres między w poście (przykładowo http://www.tutatadreszdjęcia/miss.jpg)
6. Ta dah, zdjęcie pojawi się w poście po publikacji /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez Foxglove (16-03-2014 o 13h32)

Offline

#88 14-03-2014 o 22h47

Miss'wow
Lillien
They call me The Vigilante
Wiadomości: 558

Słowem wstępu.

To dopiero druga edycja naszego konkursu, a już obfitowała w tyle przewspaniałych kreacji i zdołała zaskoczyć nas nie raz w trakcie napływania zgłoszeń, jak widać po Lupo - dosłownie do samego końca :) Jestem zachwycona i dumna, że jestem częścią czegoś, co przynosi Wam tyle radości, która przejawia się w Waszych projektach.

Przyznam to. Miałam więcej niż parę kandydatek na podium, a jeszcze drugie razy tyle na wyróżnienie. Wszystkie stylizacje naprawdę mi się podobały, musiałam być jednak konsekwentna w osądach i wziąć pod uwagę całokształt i porównywać je z pracami innych, by wybrać te z Was, którym wyszło to najlepiej :)

Podsumowując: to była genialna, pełna barwnych postaci i niebanalnych przedstawień edycja, trudna w ocenie, trudna przy wyborze podium. Bardzo ciężko wyłuskać wybitne stylizacje, gdy aż tyle pomysłów wybija się przed szereg!

Wszystkie, które wzięłyście udział w konkursie - możecie być z siebie dumne. Dziękujemy za Wasz udział i za zaangażowanie - jesteście niesamowite!

Raz jeszcze: dziękujemy!!

A oto opinie na temat Waszych stylizacji ode mnie :)



ScarletWitch stworzyła przepięknego, kuszącego demona, który zrobił dokładnie to, co robi najlepiej - skusił ;) To piękna i spójna kreacja, a ponadto dla mnie samej, słabo obeznanej w kulturze kaszubskiej, wspaniała okazja do zapoznania się z jedną z istot tamtego regionu! Bardzo spodobał mi się dodatek cyrografu trzymanego w ręce, a także czarne, gęste loki demona, które ze strony estetycznej zasłużyły u mnie na duży plus.

W tej edycji nie zabrakło czegoś, co uwielbiam, a więc cudownych, ulotnych wił, elfów i rusałek. Na tym polu przewspaniale wykazały się: Zupka, ze swoją prześliczną, złotowłosą wiłą (ten warkocz tak świetnie do słowiańskich klimatów pasuje!), całą w kwiatach, oraz Nina208 ze swoją wodną rusałką (śliczna, przypominająca fale spódnica oraz makijaż!). Gdy tylko je ujrzałam (a wiecie jak kocham dziewczęce stylizacje!), zachwyciłam się na tyle, że już samo ocenianie pod tym kątem było dla mnie naprawdę utrudnione :D

Evelyn  też sięgnęła do naszego rodzimego bestiariusza i zaprezentowała nam prawdziwie przerażającą Topielicę, której po prostu nie mogło zabraknąć! Ogromny plus za siny makijaż twarzy, te długie, ciągnące się jak wodorosty włosy, a także wianek z kontrastujących swoją świeżością z tym obrazem śmierci, kwiatów. Szczególnie spodobał mi się malutki element okrycia wierzchniego - zielona bransoletka, która wygląda, jakby rośliny wodne oplatały się wokół jej ramienia. Brawo!

HankaPL wzięła na tapetę jedną z bardziej znanych bogini w naszym słowiańskim panteonie, Lejlę. Spodobał mi się przeogromnie naturalny makijaż miss, a także świecące, magiczne elementy, które podkreśliły boskość tej postaci :)

MariaANTONINA  za to postanowiła przedstawić nam coś związanego ściśle z wierzeniami i obrzędami Słowian i zilustrowała coś genialnego - ofiarę całopalną. W życiu bym na to nie wpadła, a wykonanie dosłownie podbiło nasze serca :D Żałuję tylko, że oczu miss nie udało się przedstawić jako ciemnych, wypalonych oczodołów w czaszce. Mimo wszystko jest to coś wybitnego i zasługującego na wyróżnienie - stąd i dyplom, całkowicie zasłużony!

Podobny pomysł, ilustrujący nasze rodzimie obrzędy, wykorzystała Imloth  w swojej pracy, przedstawiając nam tradycyjną Noc Kupały. Bardzo podobał mi się ogień w tle miss i rumieńce na jej policzkach - wszystko świetnie przemyślane i dobrane. Urzekły mnie również świetliki, które kojarzą mi się z letnimi nocami na wsi :)

Obie Oblakinie jako pomysł spodobały mi się niezwykle i tak naprawdę żałuję jedynie, że zarówno Majerankowa  jak i Setarah  nie pokusiły się o większą kreatywność przy dodatkach, makijażu oraz ogóle koncepcji na strój, gdyż już sam pomysł na wykonanie tej Wiły zasługuje na ogromne uznanie!

KimDallas  postanowiła poszukać swojej inspiracji nieco gdzie indziej, i to z niemałym sukcesem - jej Sirin jest absolutnie zachwycająca! Chociaż wyobrażałam ją sobie zawsze w nieco mroczniejszej postaci, ta wersja również do mnie przemawia. Niezwykle ucieszyłam się, widząc ją na zeszłotygodniowym podium, gdyż ta stylizacja zasługuje na uznanie :) Podobają mi się zwłaszcza pierzaste elementy w pracy i ciemny, zdecydowany makijaż.

Nelumi  jest autorką kolejnej bardzo znanej postaci z naszego bestiariusza - Strzygi - kolejnej genialnej interpretacji (czy były tutaj inne??). Strzyga rzeczywiście straszy i wywołuje atmosferę ogólnej grozy, za co plus przeogromny! Podobał mi się opis, a zwłaszcza wytłumaczenie, skąd wzięły się gałązki owinięte wokół nóg demona :) mały szczegół a tak wiele wnosi do całości! Poroże z pajęczynami, makijaż oraz kościane elementy - majstersztyk!

Leszy w wykonaniu Ikan  po pierwsze ujmuje mnie swoim pomysłem, jak i wykonaniem. Faktycznie ma zwierzęcą formę, co podkreśla makijaż, jak i dobór futrzanych elementów ubioru. Prawdziwy z niego strażnik lasu. Nie mogę odżałować, że stylizacja ta nie załapała się do wyróżnionych, gdyż była bardzo blisko dyplomu. To właśnie w tym przypadku po raz pierwszy uderzyła mnie brutalność rzeczywistości wymagającej ode mnie wyróżnienia jedynie garstki osób.

Pomysł Arwen  bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Już ostatnio wykazała się przewspaniałym pomysłem na stylizację, dlatego jej zgłoszenia wyczekiwałam z ogromną ciekawością. Jej Ciotka faktycznie jest dobroduszna i na wielkie uznanie zasługuje fakt, że Arwen specjalnie dla tej roli zmieniła wcielenie swojej miss na to bardziej pulchniutkie.

Jessica23  jest autorką Zorzy, którą przedstawiła w sposób bardzo pomysłowy, z przedmiotami symbolizującymi jej rolę. Świeczka kojarzy się z dawnymi czasami, pozbawionymi elektryczności, gdy jeszcze wierzono w bóstwa jak Zorza, oraz równie staroświecki dzwonek.

Lola886  przedstawiła kolejną kultową dla nas postać - Marzannę, która wyszła niezwykle słowiańsko i barwnie, pomimo białej, prostej sukienki - kolorowe kwiaty świetnie ożywiły tę stylizację :) Jestem pod wrażeniem idealnego doboru fryzury (jak wspominałam - warkocze są konieczne!), a i jeszcze jeden element zasługuje na uznanie - czaszka w ręce, jako najważniejszy symbol śmierci, której Panią jest przecież Marzanna :)

Rarog Sartani  to świetne wykorzystanie nowych skinów w grze, połączone z elementami zestawu ptak, co dało w sumie estetyczny, spójny efekt :) Ohime za to dzięki przeogromne za Zduchacza, który rzeczywiście przypomina przezroczystą niematerialną duszę!

Chciałabym również podkreślić, byście nie bali się wyzwań i nie rezygnowali ze startu z jakiegoś pomysłu - nie tylko szczególnie wyszukane koncepcje mogą podbić nasze serca! Oryginalność, to nie jedynie niesztampowy temat, ale również jego wykonanie - i w obu tych kwestiach, najlepszym dowodem na to jest Sniezyczka.
Sniezyczka już na początku ogłoszenia przez nas tematu II edycji wyborów od razu uprzedziła, że nie będąc w posiadaniu ciuchów z Miasteczka Halloween nie będzie mogła wziąć udziału w tej edycji konkursu. Bardzo się cieszymy, że jednak zmieniła zdanie - jej Baba Jaga jest jednocześnie piękna i przerażająca, stara i młoda. Doceniłyśmy makijaż, pomimo, że Sniezyczka nie posiada zdjęcia z Laleczką Chucky (dostępną rzecz jasna tylko w okresie Halloween) a także absolutnie zachwycający pomysł na strój; ta wielość warstw materiału robi piorunujące wrażenie.

Obecność Sniezyczki na podium to najlepszy dowód na to, że:
1) nie poddawajcie się już na początku, tylko dlatego, że zadanie okazuje się być trudne - dając sobie czas na przemyślenie pomysłu być może wpadniecie na coś wyjątkowego!
2) Baba Jaga i Bies to chyba jedne z najbardziej rozpoznawalnych postaci w bestiariuszu słowiańskim, a jednak stoją dumnie na szczeblach podium - bo kreatywność to nie tylko pomysł na postać/temat, ale również jego wykonanie. Zaskoczcie nas niekonwencjonalnymi rozwiązaniami!

Jeszcze jedna osoba pokusiła się na wykonanie Baby Jagi – Maka. Perfekcyjna, prosta, prawdziwa starowinka, w której doceniam rzetelność w oddaniu postaci - miss wygląda dokładnie jak Jaga z opowieści opowiadanych mi przez moją Mamę! Brawo :)

Nivata  zachwyciła mnie pomysłem na ilustrację legendy. Trochę ich mi brakowało w tej edycji - niewyróżnienie tej absolutnie zapierającej dech w piersiach interpretacji kwiatu paproci byłoby zbrodnią! Zakochałam się w tej stylizacji. Estetycznie praca odzwierciedla mój ideał piękna, jednocześnie łącząc w sobie kreatywność i moją miłość do mitów i legend :)

Bies Samiry  to jedno z najwybitniejszych przedstawień demonicznych, jakie miała przyjemność oglądać na całym MF. Jej pozycja na podium, a także uhonorowanie Nagrodą Publiczności wiele o tym mówi ;) Chyba nie skłamię stwierdzając, że wszystkie zachwyciłyśmy się jej zmysłem dobierania elementów i odzwierciedleniem niemalże idealnym typowych wyobrażeń tego demona. Na pierwszy rzut oka, stylizacja jest prosta i nieprzekombinowana, co działa na jej plus, a jednocześnie im dłużej się przyglądam, tym więcej smaczków w niej dostrzegam :)
Rysowanie tej wybitnej stylizacji sprawiło mi ogromnie wiele przyjemności, a jednocześnie przez owe pozorne nieskomplikowane wrażenie, wiele trudności - mam więc ogromną nadzieję, że efekt choć w najmniejszym stopniu dorównuje genialnemu projektowi Samiry! :)

I jeszcze ostatnia - ale nie mniej ważna! – Lupo. Już podczas pierwszej edycji otarła się o podium, gdyż stworzyła zachwycającą interpretację rosy. Tym razem znów zachwyciła nas tak wykonaniem, jak i kreatywnością, przedstawiając jedyny w swoim rodzaju pomysł - interpretację Drzewa Kosmicznego. To jeden z ciekawszych elementów w wierzeniach słowiańskich i taka jest też stylizacja Lupo - kreatywna, bajeczna i niedosłowna, przez co nie miałyśmy najmniejszych wątpliwości, że powinna zostać wyróżniona! Zachwycają mnie kosmiczne elementy w stylizacji, jak zielone i fioletowe detale oraz wzorzyste rajstopy i pomimo mnogości deseni i stylów, pomysł idealnie oddaje różnorodność wyobrażeń na temat Drzewa. Zachwyt i najszczersze gratulacje!!

Ostatnio zmieniony przez Lillien (14-03-2014 o 22h51)


//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56702.jpg

Offline

#89 14-03-2014 o 22h48

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

A teraz czas na mój drobny (hahaha, drobny...) komentarz na temat tej edycji ;]

Ja osobiście powiem, że fizycznie bolało mnie ocenianie. Naprawdę, czułam ból gdy musiałam wyłonić tylko trzy osoby na podium i dwa wyróżnienia. To nieludzkie, gdy człowiek widzi tak dużo rewelacyjnych stylizacji D:
Podczas tej edycji mniej więcej co zgłoszenie mówiłam "To jest moja faworytka na podium!". I jak na początku to było całkiem w porządku, w końcu zgłoszeń było niewiele, tak z każdym kolejnym czułam jak ogarnia mnie panika. Nie mogę mieć dwudziestu faworytek, prawda? A miałam, więc poczujcie mój ból.

Od czego tu zacząć? Od ScarletWitch, która mi niemalże groziła za fakt, że stanęła na podium w poprzedniej edycji. Od jej seksownej, ponętnej stylizacji idealnie oddającej naturę kusiciela ;]

Zupka zachwyciła nas delikatną, zwiewną i zdradziecką Wiłą, z pięknym, blond warkoczem pasującym do słowiańskich korzeni.

HankaPL rewelacyjnie dobrała makijaż do kolejnej, eterycznej stylizacji w tej edycji.

MariaANTONINA kompletnie powaliła mnie na łopatki pomysłem przedstawienia ofiary całopalnej. Padam na kolana, wielbię i cieszę się, że została wyróżniona ^^

Evelyn sama namawiałam do udziału w konkursie, bo jej Topielica jest bezbłędna. Przerażająca, blada jakby już swoje w wodzie spędziła, z włosami wlokącymi się za jej długą szatą. Przepiękna interpretacja!

Oblakinie Majerankowej i Setarah obie były zupełnie różne i przez to tak unikatowe. Cieszę się widząc stylizacje inspirowane tym samym, a jednak będące inaczej przedstawione. To pokazuje, że wyobraźnia nie ma granic i każdy może na swój sposób widzieć temat ^^

KimDallas już nam udowodniła, że jej stylizacja zasługuje na podium, zagarniając je tydzień temu. W pełni zasłużenie, bo jest pierzasta i drapieżna, jak na Sirin przystało ;]

Nelumi była kolejną kandydatką, w której się zakochałam z miejsca. Jej Strzyga wygląda jak z koszmaru, co jest zdecydowanie komplementem! Do tego wyjaśnienie poszczególnych elementów stylizacji zasługuje na docenienie. Tu wszystko było przemyślane i dopracowane.

Natomiast Nivata mnie kupiła trochę inną interpretacją tematu. Kwiat paproci to popularna legenda, a bym w życiu nie wpadła na zrobienie personalizacji tej opowieści. I jej miss faktycznie wygląda jak magiczny, biały kwiat ukryty gdzieś w gęstwinie. (A ja mimo tego, że jestem starą babą rok w rok biegam po krzakach szukając tego legendarnego kwiatu. A Lil za mną się wlecze złorzecząc na moje zamiłowanie do hasania po krzakach)

Stylizacja Ikan jest jedną z tych, które bym tuliła bez końca za to jak są pomysłowe. Ten puszysty ogon z zawadiackim uśmiechem tworzą spójną, ciekawą całość, za którą należy się podium nie tu, a w Wyborach Miss Fashion! <3

Sniezyczka początkowo mówiła, że nie weźmie udziału z powodu braku elementów z Miasteczka Halloween, ale w końcu zmieniła zdanie. I dobrze! Bo okazuje się, że wcale nie trzeba mieć specjalistycznych części garderoby, żeby zrobić wrażenie. A zrobiła, co chyba widać po wynikach ;] Klasyczna Baba Jaga, wredna i przerażająca w jej wydaniu zachwyciła całe jury!

Nina208 i jej Elf Wodny są miłą odskocznią od siejących grozę demonów. Delikatna, słodka, niemalże falująca stylizacja to coś, co idealnie wpasowuje się w wizję ulotnej, wodnej istotki.

Imloth mnie ucieszyła swoją Nocą Kupały. Ognisko za plecami miss nie wygląda jakby palił się jej kuper, a faktycznie jakby wokół niego tańczyła ^^ Cudowna, prosta, wiejska dziewczyna czekająca na wielką miłość. Oryginalny i dobrze wykonany pomysł! ^^

Jessica23 też sięgnęła po bóstwa i pokazała nam piękną Zorzę, dodając do niej tak subtelne, acz pasujące elementy jak świeczkę czy dzwonek. Poza tym śliczna buźka ^^

Nie mogę też nie wspomnieć o Arwen, której Bòrowô Cotka wygląda dokładnie tak jak się nazywa /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Jest pulchniutka, dobroduszna i absolutnie urocza. W życiu nie widziałam miss z nadwagą, która by tak słodko i miło wyglądała ^^

Maka również pokazała nam Babę Jagę, ale tu nawet nie było zabawy w subtelności z makijażem młódki. Jej interpretacja to stare, brzydkie babsko, którego dzieci słusznie się bały. Oklaski za wykorzystanie makijażu od gwiazdy!

Samira chyba zachwyciła wszystkich, sądząc po komentarzach pod jej zgłoszeniem ;] Bies jest demoniczny i pokazuje idealnie jak te stwory były przedstawiane. Imloth dobrze go określiła, jako "najpiękniejszą paskudę, jaką się widziało na MF". Ta paskuda została stworzona, żeby zwyciężyć i też tak się stało. Co tylko potwierdziła publika ;]

Nie mogło zabraknąć Marzanny! Lola886 sięgnęła po klasykę pod postacią jasnych włosów, wianków i białych sukienek. I bez czytania opisu wiadomo, że to Marzanna i bardzo się cieszę, że ktoś pokusił się na przedstawienie rytuału, który nawet do dziś jest kultywowany /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Od Raroga Sartani aż bucha gorącem! Świetne wykorzystanie nowego body artu, bo stylizacja jest gorrrąca i niepokojąca ;] Prawdziwy, płonący ptak.

Ohime pokazała nam tak pięknego Zduchacza, że naprawdę wygląda jakby była przezroczysta. Do tego ta błyskawica za plecami, idealnie wpasowująca się w rolę Zduchacza w wierzeniach. Przepiękna ^^

Lupo natomiast mnie zmiotła z powierzchni ziemi Kosmicznym Drzewem. Ostatnie zgłoszenie, ale na jakim poziomie! Cała stylizacja się mieni i lśni, wyglądając jak mityczne drzewo i ona również po prostu MUSIAŁA zostać wyróżniona. Wnioskując po dokonaniach Lupo, jestem przekonana, że w kolejnych edycjach ponownie mnie zachwyci ;]

Powiem Wam dziewczyny szczerze - wszystkim bym Wam dała dyplomy. Nie było stylizacji, która by mi się w jakimś stopniu nie podobała, dlatego też wybór najlepszej trójki był taki trudny. Mam nadzieję, że chociaż parę słów jakie mogłam napisać o każdej z Was będzie wystarczającym pocieszeniem, gdy okrutne zasady dopuszczają jedynie trzy miejsca na podium ;_;
Dziękuję Wam za takie zaangażowanie i kreatywność. Jesteście najlepsze!

Ostatnio zmieniony przez Foxglove (14-03-2014 o 22h55)

Offline

#90 14-03-2014 o 23h02

Miss'OK
Sniezyczka
...
Wiadomości: 1 278

Nie mogę w to uwierzyć! Jak to jest w ogóle możliwe? Ja na podium?! Nie macie nawet pojęcia jak szeroko się uśmiechnęłam!!! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Dziękuję za wyróżnienie! Równie ciepło zareagowałam na Waszą opinię na temat mojego zgłoszenia. Mam o wiele lepszy humor dzięki Wam. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Raz jeszcze dziękuję.

Pierwsze miejsce było oczywiste, od momentu zgłoszenia i jak się okazuje po raz kolejny, że użytkowniczki zgadzają się z Waszym werdyktem! Gratulacje Samira! Nivata po raz kolejny zaskoczyła nas swoją wyobraźnią i coś czuję, że to nie ostatni raz. Lupo i MariaANTONINA tez zwrocily na siebie moją uwagę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Zaluję, że zapomniałam o zaglosowaniu... Następnym razem też oddam głos /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Nowy temat konkursu jest szalenie ciekawy i... wymagający. Mam nadzieję, że uda   mi się coś wymyślić i nie poddam się bez walki! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Link do zewnętrznego obrazka
Jeśli masz niższy poziom MN bardzo proszę rzuć mi dwa wyzwania bez zakładu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#91 14-03-2014 o 23h02

Miss'na całego
HankaPL
...
Miejsce: I tak znajdę Twoje kaczki!
Wiadomości: 427

Tak! Bies na I miejscu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Moja stylizacja była inspirowana wynalezieniem ruchomej czcionki :>
Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez HankaPL (14-03-2014 o 23h04)

Offline

#92 14-03-2014 o 23h03

Miss'Sensei
ScarletWitch
...
Miejsce: England / London
Wiadomości: 1 003

Gratulacje wszystkim nagrodzonym dziewczynom, stylizacje były fantastyczne i też bym miała problem z podjęciem decyzji. (Nie zazdroszczę wam, moje drogie jurory xD). Szczerze to chyba ta nagroda "pocieszenia" podoba mi się bardziej, gdyż tak słodzicie nam.
Pamiętaj Fox, ja Ci nie groziłam tylko naprawdę miałam ochotę coś ci zrobić xD (nie wiem czy przytulić, czy udusić^^)

A więc następny temat jest mniej więcej w moim stylu... Pozytywizm to epoka w której powstawały te cudne wynalazki ( czyli wlicza się w to XIX wieczna Anglia).

Coś za dużo tych nawiasów O_o

Offline

#93 14-03-2014 o 23h04

Miss'OK
Lola886
...
Miejsce: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 691

brawooo!/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png wiedziałam, że Samira zostanie doceniona przez jury i publiczność.. wyjątkowa stylizacja! potwornie dobra..heh
oczywiście gratuluję wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym../vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png macie super pomysły!


..prawdziwa sztuka?..być sobą w dzisiejszych czasach..


Offline

#94 14-03-2014 o 23h34

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

najpiękniejsza paskuda musiała wygrać, nie było innej opcji /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png podium mamy doskonałe, wyróżnienia też, gdyż te kreacje naprawdę wybiły się spośród całej reszty zgłoszeń. podwójne gratulacje dla Samiry. Sniezyczka, Nivata, MariaANTONINA, Lupo - dla was wersja pojedyncza, gdyż co za dużo, to nie zdrowo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
na największe brawa zasługują jednak nasze jurorki. ciepło się robi na sercu, że chce Wam się organizować sprawnie działające wybory z piękną oprawą graficzną. moim skromnym zdaniem jesteście wielkim trio /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png (nie mylić mi tu z trójcą św., bo wierzący, by mnie spalili w tym moim ognisku i wyglądałabym jak Maria - czyli zacnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png) Fox, Lillien po przeczytaniu tych opinii na temat mojej stylizacji, zrobiło mi się tak miło - porównywalnie do uczucia błogiego objedzenia się słodyczami. podziwiam, że chciało się Wam nagrodzić wszystkie uczestniczki, a przecież było nas ponad 20.

Offline

#95 14-03-2014 o 23h35

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Tyle radości /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Serdecznie Wam dziewczyny gratuluję wygranej ! Wybór zwycięskiej trójki do łatwych nie należy, a zwłaszcza wtedy kiedy trzeba wybierać spośród tylu wspaniałości; nawet kryteria nie zawsze są pomocne. Ze swojej strony pragnę Wam podziękować za tak miłe komentarze na temat mojej inspiracji /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png <3 Pozytywnie nastawiona już zastanawiam się nad pomysłem dla kolejnej stylizacji inspirowanej ^^

Ostatnio zmieniony przez Ikan (14-03-2014 o 23h36)

Offline

#96 15-03-2014 o 09h11

Miss'wow
KimDallas
...
Wiadomości: 679

Podium jak najbardziej zasłużone /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Dziewczyny spisałyście się wymyślając te stylizację i od razu było wiadome kto może zająć całe podium /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Link do zewnętrznego obrazka

Kim byłby świat bez kobiet? Aż strach myśleć co by się stało z naszą planetą, gdybyśmy nagle zniknęły. Mężczyźni odkryli wiele przydatnych wynalazków, ale i tak należą się ukłony panią, które bez żadnych środków i specjalistycznego wykształcenia wpisały się w rozwój cywilizacji.
Mary Kies jako pierwsza Amerykanka, która otrzymała patent na wynalazek (wynalezienie techniki tkania słomy z jedwabiem i przędzą)

Ostatnio zmieniony przez KimDallas (16-03-2014 o 12h41)

Offline

#97 15-03-2014 o 12h48

Miss'ujdzie
lupo
Forza Juve!
Miejsce: Storybrooke
Wiadomości: 240

Gratulacje dla zwyciężczyń, bo wykonały wspaniałe stylizacje. Samira bez wątpienia zrobiła najlepszą interpretację i wiadomo było, że jest nie do pokonania. Bardzo podobała mi się też MariaAntonina, jej inspiracja była przerażająca i świetnia zrobiona, po prostu idealne odzwierciedlenie tematu. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Serdeczne gratulacje również dla Nivaty za cudny kwiat paproci i Sniezyczki za groźna Babę Jagę. I bardzo dziękuję za wyróżnienie mojej stylizacji, ogromnie się z tego powodu cieszę i już szukam inspiracji do następnego tematu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#98 15-03-2014 o 13h53

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Gratuluję wygranych oraz wyróżnień. Ta edycja nawet jak dla mnie była bardzo ciężka w zagłosowaniu na faworytkę, więc mogę sobie tylko wyobrazić dylematy jury.Opinie zamieszczone przez was są chyba najlepszą nagrodą dla każdej uczestniczki i dyplomy schodzą na inny plan przez radość jaką z pewnością zapewniłyście wszystkim /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Dziękuję bardzo za to uznanie jakie otrzymałam i od jury i od graczek jak również za ogrom pracy włożony przez prowadzące. Zachęca to ludzi na pewno, aby kombinować,obmyślać i zgłaszać projekty do tych wyborów.
Jeśli fundusze albo szafa pozwoli to postaram się zgłosić i w tej edycji /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Powodzenia w projektach bo to sama przyjemność oglądać kreatywność i szukać faworytki ^^ 
Chibi jest idealnie odwzorowane i nie mogę się oprzeć porównaniu słodkie xD Genialne wykonanie Lillien i dziękuję za tą pracę na pewno zagości na profilu jak tylko w końcu naprawią ten bug z dodawaniem obrazków/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#99 15-03-2014 o 14h04

Miss'wow
Shao
...
Miejsce: Grajewo
Wiadomości: 637

A ja tak bardziej w skrócie, gdyż można powiedzieć, że lenistwo to moja największa cecha /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Bardzo spodobało mi się profesjonalne podejście do tematu. Wszystkie miss były świetne! Jednak i były te najlepsze.  Przeważnie nic nie sprawiało mi trudności w ocenieniu was, gdyż trzymałyście się według wskazanego tematu. Widzę, że bardzo zaangażowałyście się i bardzo się z tego cieszę! Wielką przyjemność sprawiłyście mi w ocenieniu waszych stylizacji za co jestem wam wdzięczna, nie często mogę zobaczyć tak piękne i udane kreacje. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png A wasze demony, wróżki, czarownice [...] jak z jakiegoś innego świata! Cudowne!

I czekam na więcej takich oszałamiających strojów!

Offline

#100 15-03-2014 o 14h36

Miss'Sensei
ScarletWitch
...
Miejsce: England / London
Wiadomości: 1 003

Lokomotywa parowa (również parowóz) – lokomotywa napędzana maszyną parową lub rzadziej turbiną parową. Para pochodzi z kotła opalanego węglem.

Pierwszą lokomotywę parową zbudował w 1804 roku Richard Trevithick. Za wynalazcę współczesnego parowozu uważa się George'a Stephensona. Jego parowóz Rakieta (Rocket) z 1829 stał się pierwowzorem wszystkich dalszych konstrukcji.


Od wczoraj myślałam co zrobić, a ostatnio miałam sprawdzian z polskiego i tam były wynalazki. Oczywiście wybrałam parowóz, ale nawet nie wiem czego, zapewne to sprawa tego dymku od Marilyn.

Link do zewnętrznego obrazka

inspirowałam się tym obrazkiem

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4 5 6 ... 24