Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 18 19 20 21 22 ... 24

#476 20-07-2014 o 18h58

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Zanim zamknę zgłoszenia muszę to powiedzieć - Nelumi jesteś niesamowita, życie na krawędzi w najlepszym tego określenia znaczeniu XD Uwielbiam Cię.

Drogie panie, dziękujemy za wspaniałe pomysły, przeszłyście same siebie! Zamykamy tym samym przyjmowanie zgłoszeń i otwieramy możliwość głosowania na Nagrodę Publiczności /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Do 26 lipca do godziny 20:00 należy swój głos na JEDNĄ faworytkę (czyli liczy się całokształt: pokoje oraz miss w jednym. Wiemy, wybór to jakaś masakra. Ale postawicie się teraz na miejscu jury! D: ) wysłać do mnie lub do Lillien. Życzymy miłego wyboru i powodzenia! ^^

Ostatnio zmieniony przez Foxglove (24-07-2014 o 21h50)

Offline

#477 20-07-2014 o 19h26

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Fox dlaczego /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png ? Co jeśli deco mi się podoba, a strój nie i na odwrót, ale kicha /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png No dobra już nie marudzę, coś na pewno wybiorę, ale wam nie zazdroszczę - powodzenia sesese /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#478 27-07-2014 o 17h09

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Rozkładam szybko czerwony dywan. *werble* Na to wszyscy czekaliśmy! *więcej werbli* *trąby* Wyniki Jubileuszowej Edycji Wyborów Stylizacji Inspirowanych! *jeszcze więcej werbli* *głośniejsze trąby* Ależ były emocje! *WERBLE I TRĄBY*
Zatem nie przedłużam. OTO...
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Nagroda - Portret w konkursowej stylizacji narysowane przez Miriku - prosimy o cierpliwość, nasza artystka kończy dzieło ^^

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Nagroda - Opis graficzny na profil wykonany przez Astaelię

Po nagrodę należy zgłosić się do Astaelii, która wykona opis wedle życzenia laureatki ^^

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Nagroda - Sygnaturka i dopasowany awatar wykonanie przez Astaelię

Po nagrodę należy zgłosić się do Astaelii, która wykona nagrodę wedle życzenia laureatki ^^

Link do zewnętrznego obrazka
Tym razem wyróżnienia trochę podzieliłyśmy, bo też były różne kategorie. Zatem za ogół zgłoszenia wyróżnienia idą kolejno do:
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Chciałyśmy też wyróżnić najwyżej punktowane pojedyncze elementy zgłoszeń ^^
Za najlepszy ogród wyróżnienie idzie do:
Link do zewnętrznego obrazka
Za najlepszy pokój:
Link do zewnętrznego obrazka
Oraz za najlepszą stylizację:
Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Serdecznie dziękujemy wszystkim za głosy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png W tej edycji otrzymałyśmy piętnaście głosów od publiczności. Rozumiemy, że wybór był ciężki i liczymy, że będziecie równie zaangażowani w kolejnych edycjach ^^

Wszystkim serdecznie gratulujemy i ogłaszamy, że kolejny temat to...

Link do zewnętrznego obrazka
Bądźmy szczere. Która z nas nie marzyła chociaż raz w życiu już nawet nie o ślubie, ale o samym fakcie ubrania pięknej, ślubnej sukienki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Ja jestem w stanie zrozumieć, że kobiety chcą ślubów oczywiście z miłości, ale też po to, żeby jeden dzień pochodzić w jakiejś zjawiskowej kreacji, kupionej specjalnej na tą wyjątkową okazję. Wiadomo, śluby kojarzą się z bielą, ale nie zapominajmy, że różne kultury mają różną modę ślubną. A jak ktoś jest fanem historii, to zawsze może sięgnąć po historyczne suknie ślubne. Pokażcie nam klasyczne białe koronki lub ślubne kreacje innych kultur! Chętnie dowiemy się dlaczego właśnie taki wybór podjęłyście i co Was przyciągnęło do tradycji/nowoczesności/egzotyki. Wskakujcie w kiecki i przedstawcie nam jak Wasza idealna ceremonia by wyglądała! ^^
I drogie panie, wykażcie się kreatywnością - gotowe zestawy od Nine nie podbiją serc jury /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Zgłoszenia przyjmujemy do 4 sierpnia do godziny 18:00 (nowa godzina, żebyśmy mogły w spokoju wrócić z pracy i zamknąć konkurs <3). Zastrzegamy sobie 4 dni na ocenienie stylizacji i wykonanie nagród oraz dyplomów, więc wyniki pojawią się najpóźniej 8 sierpnia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Zasady jak zwykle te same /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Jury składające się z Lillien, Astaelii, Miriku i mnie oceni stylizacje na podstawie niżej wymienionych kryteriów:

- Zgodność z tematyką inspiracji: 0/10
- Kreatywność wykonania: 0/10
- Ogół estetyki: 0/10
- Makijaż: 0/10
- Fryzura: 0/10
- Dodatki: 0/10
- Oryginalność pomysłu: 0/3 – to takie punkty ekstra ;] Jak ktoś wyjątkowo zaskoczy jury oryginalnym podejściem do tematu, otrzyma właśnie punkty w tej kategorii ;]

W razie gdy jakaś stylizacja nam szczególnie przypadnie do gustu, ale nie załapie się na podium, otrzyma wyróżnienie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Honorujemy maksymalnie trzy wyróżnienia.

Link do zewnętrznego obrazka
Aby nasza publika i same uczestniczki nie czuły się porzucone, honorujemy również Nagrodę Publiczności. Zasady są proste. Wiadomość z pseudonimem faworytki aktualnej edycji należy przesłać do mnie do dnia 7 sierpnia do godziny 20:00. Głosować mogą i uczestniczki edycji i publika /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Na podstawie zsumowanych głosów zostanie wyróżniona stylizacja, która najbardziej przypadła do gustu publiczności.

Po więcej informacji zapraszam do pierwszego posta konkursu.

Kto zostanie następną Miss Stylizacji Inspirowanych? ;]
Link do zewnętrznego obrazka

Życzymy powodzenia w konkursie i miłej zabawy! ^^

Lillien, Astaelia, Miriku & Foxglove


BARDZO WAŻNA INFORMACJA
Ponieważ ciągle dążymy do rozwijania i ulepszania konkursu, postanowiłyśmy zapytać Was o opinie w paru sprawach z nim związanych /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Poniżej znajdziecie linki do 5 sond na temat Wyborów Stylizacji Inspirowanych i byłybyśmy wdzięczne za poświęcenie im paru chwil, żebyśmy wiedziały co myślicie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png W przypadku gdy odpowiedź wymaga komentarza, możecie albo napisać do nas na PW, albo w poście w temacie konkursu lub jeśli wolicie pozostać anonimowe, napisać do mnie lub do Lil anonimową wiadomość na Ask.fm. Będziemy wdzięczne za wszelkie sugestie i udział w sondach ^^

Sondy o opiniach na temat zgłoszeń:
http://sonda.hanzo.pl/sondy,229845,DnTI.html
http://sonda.hanzo.pl/sondy,229844,BpDy.html

Sonda o nagrodach:
http://sonda.hanzo.pl/sondy,229846,hajo.html

Sonda o tematach konkursu:
http://sonda.hanzo.pl/sondy,229847,Hlr9.html

Sonda o deco w Wyborach Stylizacji Inspirowanych:
http://sonda.hanzo.pl/sondy,229848,6G0s.html

Z góry dziękujemy za współpracę! ^^

Ostatnio zmieniony przez Foxglove (27-07-2014 o 17h58)

Offline

#479 27-07-2014 o 17h09

Miss'wow
Lillien
They call me The Vigilante
Wiadomości: 558

KimKas, niezwykle spodobał mi się chiński mostek przedstawiony u Ciebie w ogrodzie. Urzeka mnie tu głównie kolorystyka ponura, w którą czerwony most po prostu świetnie się wpisuje i sprawia, że wzrok odbiorcy od razu kieruje się w jego stronę :) W tym ogrodzie urzeka mnie również kompozycja, zastosowanie elementów tylko w jednym rogu wnętrza to strzał w dziesiątkę! Stylizacja Twojej miss równie świetnie oddaje klimaty Chin, są tu i symbole Yin&Yang, i stylizowany makijaż :)

Kupeczka, prześliczne, równe zgłoszenie! Zarówno pokoje jak i stylizacja przyciągają swoim mrokiem i dopracowaniem pod względem szczegółów. Ogród mnie zachwycił - tyle detali, ukazanych w bardzo ciekawy sposób. Niby prosta perspektywa, ale przedstawiona jakby z oddali, stwarza efektowną kompozycję! Twoje zgłoszenie spodobało mi się od razu :D Pani Nocy, łypiąca jednym, szeroko otwartym okiem, jest zarówno piękna i przerażająca! Gratuluję miejsca na podium - bardzo zasłużone, brawo!

Yuki18 - OCH, TA HISTORIA! Od razu mnie wciągnęła, naprawdę byłam ciekawa, co będzie dalej. Poza tym, co tu ukrywać - jestem dziewczyńska w tych sprawach i nawet mrożące krew w żyłach historie miłosne są w stanie chwycić mnie za serce ;) Twój zimowy ogród jest przepiękny. Świetna kompozycja - może sama bym nieco pokombinowała z ustawieniem murku, który wraz z latarnią tworzy nieco zbyt nienaturalną linię prostą, to jednak reszta ogrodu... nie będę ukrywać, ma po prostu niepowtarzalny klimat. Podoba mi się rozmieszczenie elementów zwłaszcza w dalszym planie, a także oszronione gałęzie, cudo! Tak samo zachwyciło mnie wnętrze, które jest absolutnie mroczne i w którym świetnie odznacza się lustro z poświatą. Magicznie! I przerażająco. Zwłaszcza, gdy spojrzy się w puste oczodoły zmarłej panny młodej... brr ;) Gratuluję serdecznie wyróżnienia!

Haku, cóż za feeria barw! Ujęła mnie Twoja wizja różnokolorowego, żywego i wręcz wypisz wymaluj przywodzącego na myśl marzenie senne, ogrodu. Te lampiony są cudownym pomysłem! Tworzą prawdziwie magiczne wnętrze ^^ Ujął mnie pomysł na historię. Motyl, przewijający się przez wszystkie wnętrza, by na końcu okazać się prześliczną damą w czerwieni? Kupuje mnie to! Plus, połączenie jawy ze snem, to po prostu przewspaniały pomysł - tłumaczy nieco przerobiony dotychczasowy salon Twojej miss w tak zgrabny sposób, że aż mnie to zachwyciło :D Dziękuję za tak świetną historię, której czytanie sprawiło mi mnóstwo przyjemności - jesteś wielka!

Lajna - jest i nasza laureatka oficjalnego konkursu deco w grze! :D Zachwyciłaś mnóstwo osób swoim pomysłem zarówno na wnętrza, jak i na historię, czemu trudno się dziwić ;) Twoje pomieszczenia deco są po prostu magiczne. Odpowiada mi zarówno kolorystyka, jak i atmosfera, jaką nadałaś tym wnętrzom - aura tajemniczości i magii przyciąga jak magnes. Niewiele punktów brakło do wyróżnienia, jaka szkoda, że więc drugie wnętrze, które nas zachwyciło, straciło parę punktów w zgodności z tematem - gdybyś tylko przedstawiła wnętrze, nie kolejny ogród... :( nie szkodzi to jednak w pogratulowaniu Ci raz jeszcze statuetki Miss Deco! Niech przepięknie zdobi Twój profil, wraz z naszym dyplomem-wyróżnieniem :D <3

KimDallas, co za klimat! Kiedy tylko zobaczyłam Twoje zgłoszenie, na usta cisnęło mi się po prostu jedno słowo: "wow" :D Ogród ma tak niepokojącą atmosferę, że z jakiejś przyczyny skojarzył mi się ze "Sleepy Hollow". Te snujące się, wszędobylskie mgły... och, cudownie to wyszło :) Sala balowa jest po prostu piękna i elegancka, bardzo oryginalne wnętrze z epoki ;) A postać w łachmanach, z podciętym gardłem, jest naprawdę przerażająca! Dziękujemy za tak świetne wykonanie tematu i oczywiście - gratulujemy drugiego miejsca na podium! <3

Jula1243, przedstawiłaś nam bardzo mroźny, zimowy obraz wnętrz, który przyciąga swoją niezaprzeczalną magią! Zwłaszcza niebiesko-zielona poświata w ogrodzie mnie ujmuje, nadaje taki senny klimat. W drugim wnętrzu spodobała mi się jego prostota i równie magiczna fontanna z sową - wspaniały element dopełniający całości! Można pomyśleć, że ta prześliczna istotka z odbicia w lustrze jest właśnie tą sową ;) ale to już moja interpretacja! Brawo :)

Nana26, czy wiesz, że Twoje zgłoszenie przeogromnie przypomina mi swoim klimatem oraz historią horror piksel rpg? Ściany, podłogi oraz wszelkie elementy wykorzystane przez Ciebie do skomponowania wnętrz to wypisz wymaluj elementy w tych grach - strasznie mi się to spodobało! Nawet przerażająca historia o dziewczynce i rytuałach to po prostu horror filmy z prawdziwego zdarzenia ;) ujęło mnie to w sposób szczególny u Ciebie - zwłaszcza pokój do egzorcyzmów ma w sobie to "coś". Niestety, mogłyśmy ocenić tylko jedną stylizację, jednak cieszymy się, że przedstawiłaś nam tę historię, dziękujemy!

Anawiga, Pani Jeziora? Co za świetny pomysł! Nie ma to jak uwięzić niewinną, zabłąkaną duszyczkę, a samemu się uwolnić :D lubię tego rodzaju historie ;) u Ciebie nie wątpliwie ma w sobie dużo uroku wnętrze, które było zarazem najwyżej punktowanym pomieszczeniem - i nie ma się co dziwić, jest po prostu magiczne! Mieniąca się sadzawka i bijące wręcz oślepiającym światłe lustro, nadaje klimat wręcz drażniącego oczy słonecznego dnia, a kwiaty dookoła jakby zwabiają, by podejść bliżej i zajrzeć w lustro oraz taflę wody ;) sprytny plan! A dla Ciebie wyróżnienie - gratulujemy!

Hyunn, jesteś autorką kolejnego ślicznego ogrodu! Kocham taką grę światłem, tak jak i te magiczne esy-floresy, bo skupiają uwagę wzroku na latarence i w pewien sposób intrygują. Las spodobał mi się przeogromnie, z kolei we wnętrzu czegoś mi brakło, choć samotny fortepian w rogu pomieszczenia to bardzo ciekawy zamysł! Twoja Alicja jest trochę nowoczesna, a trochę staroświecka. Bardzo ciekawym planem było wykorzystanie akurat takiego koloru włosów oraz sandałków na obcasie. Ciekawa koncepcja, a my, przyznam się, czekaliśmy na choć jedną Alicję ;)

Samira, i tak oto oficjalnie zgarnęłaś nasze Grand Prix! Jesteśmy wszystkie na równi zachwycone Twoimi pomysłami oraz talentem do tworzenia tak przepięknych, przemyślanych kompozycji wnętrz, jak i stylizacji miss. Oglądanie Twojego zgłoszenia było prawdziwą przyjemnością :) Ujął mnie również prosty w swojej formie pomysł przedstawienia gwiazdkowej wersji siebie z czasów dzieciństwa - tym bardziej, że sama nosiłam wtedy bardzo podobne sukienki - były nawet również fioletowe! Nostalgia mnie ogarnęła, oglądając Twoją laleczkę. Ogród z kolei jest już zupełnie osobnym dziełem sztuki - nie wiem, jak wiele czasu zajęło Ci jego tworzenie ale kompozycja oraz każdy, pojedynczy element, to po prostu mistrzostwo w każdym calu. Jestem tak zachwycona, że brakuje mi słów. To po prostu magia w czystej postaci i najlepiej mój zachwyt wyraża Twoje miejsce na podium. Gratuluję! <3

Jessica23, czy wiesz, że stworzyłaś ogród, który jest zarazem cudowny i niebywale wręcz niepokojący? ;) Jestem zachwycona jego atmosferą, która jednocześnie przywodzi mi na myśl sny, które w bywają właśnie tak surrealistyczne, jak i scenę z jakiegoś wyjątkowo nieprzyjemnego horroru o wesołym miasteczku... Te dzieciaczki odwrócone plecami do widza mnie osobiście bardzo niepokoją ;) podoba mi się również, że dla równowagi wnętrze domu jest takie szare i obojętne, jak i odbicie dziewczynki w lustrze. Swoją drogą, stylizacja Twojej miss spodobała nam się an tyle, że postanowiłyśmy Ci przyznać za nią specjalne wyróżnienie ;) Gratulujemy serdecznie!

Jula209, cóż za historia! :D Nie spodziewałam się tak barwnej opowieści o malarzu ;) Szczególnie przypadła mi do gustu w Twoim zgłoszeniu właśnie jego postać. Świetnie wypadło tu połączenie czerni z bielą, plus, bardzo podoba mi się makijaż - jest nieco upiorny ;) Zresztą, to samo można powiedzieć o krwawych odciskach dłoni, odciśniętych w pomieszczeniach na różnych elementach! Super :)

Roxy, stworzyłaś coś zupełnie odmiennego, czego się na pewno tu nie spodziewałam - a Twoja interpretacja tematu wyjątkowo przypadła mi do gustu! Czuć tu tę aurę morza i plaży, a wnętrze z epoki, wraz ze stylizacją, tworzą niepowtarzalny klimat :) muszę również powiedzieć, że suknia Twojej miss jest cudowna - ogromnie stylowa, a do tego przywodzi mi na myśl filmy jak "Wielki Gatsby". Nie widziałam jeszcze tak świetnie wystylizowanego tego ciuszka :D Szczególnie podoba mi się równość Twojego zgłoszenia, która z pewnością zadecydowała o wyróżnieniu - gratuluję serdecznie!

Maka, cyrk! Tego się nie spodziewałam i muszę powiedzieć, że jest to niesamowicie pozytywne zaskoczenie ;) Klimat ogrodu, z widocznym w oddali cyrkiem, jest po prostu niepokojący. Boję się takich klimatów - od razu mi to przywodzi na myśl horrory z przerażającym clownem w roli głównej! Jest to jednocześnie tak pomysłowa koncepcja,że nie mogłyśmy jej nie wyróżnić. Nie wiem, co tam robi piana przy namiocie, ale czuję się tym bardziej zaniepokojona tą wiedzą XD W kolejnym pomieszczeniu z kolei straszy mnie lew z błyskającymi ślepiami i już wiem, że stylizacja Twojej miss nie jest przypadkowa. Podoba mi się snujący się za nią piaskowy dym, oczy z kolei są po prostu upiorne i jakby nieludzkie... Świetna, mrożąca krew w żyłach Mako - i tak, doceniamy kolory w stylizacji, ha! :D

Nelumi, Twoje życie na krawędzi mnie tak rozbroiło, jesteś najlepsza! XD Gratuluję zmieszczenia się w czasie, godne podziwu, naprawdę! Jeśli chodzi o Twój ogród - ilość kwiatów przy fontannie mnie totalnie wzruszyła. Prześlicznie to wygląda - wraz z ptaszkami pluskającymi się w wodzie tworzy to cudowny klimat! Dom na wzgórzu wraz z cmentarzem co prawda przyprawia mnie o dreszcze, jednak w środku znajduje się raczej przytulne pomieszczenie z bujanym fotelem i ciepłym, drewnianym parkietem, więc czuję się tu bezpiecznie ;) Poza tym, śliczna pani motylek z Twojej miss - taka Calineczka w czerwieni! Gra na fortepianie z taką istotką musi być prawdziwą przyjemnością :)

Ostatnio zmieniony przez Lillien (27-07-2014 o 17h09)


//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56702.jpg

Offline

#480 27-07-2014 o 17h10

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Przede wszystkim jestem zachwycona faktem, że tak dużo uczestniczek postanowiło napisać długie, pełne klimatu historie, żeby jury mogło się tym bardziej wczuć w atmosferę pomieszczeń. Zaangażowanie jakie włożyłyście w tą edycję sprawia, że tym bardziej chce się prowadzić ten konkurs dalej ^^

KimKas uchwyciła naprawdę interesujący, tajemniczy klimat chińskiego ogrodu. Mgła jest zawsze dobrym zabiegiem do nadania atmosfery, więc bardzo mi się to podobało /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png  Też plama koloru pod postacią mostu sprawia, że pomieszczenie nie było monotonne i przy okazji było to logicznie wyjaśnione w opisie. Ucieszyłam się, że pokój był w nieco innym stylu, dzięki czemu tym bardziej można było odnieść wrażenie, że to nie do końca logiczny sen. Stylizacja natomiast urzekła mnie makijażem. Miss wygląda jak porcelanowa lalka, a dobór kolorów ubrań jest naprawdę piękny ^^ Całe zgłoszenie było spójne i aż miło było na nie popatrzeć.

Kupeczka zaserwowała nam smakowity mrok w każdym elemencie zgłoszenia. Ogród jest niepokojący i skąpany w ciemności. Dopiero przyglądając się mu dłużej można zauważyć poszczególne elementy jak ową przerażającą lalkę czy sadzawkę nieopodal. W pokoju również jest ciemno i upiornie, wygląda jakby niejedna, straszna rzecz się w nim działa. Stylizacja natomiast przeszywa uważnym spojrzeniem spod welonu. Idealnie się wpasowuje w całość zgłoszenia, wieńcząc je. Też nie dziwi mnie, że Kupeczka wspięła się na podium. Taka dbałość o detale i zbudowanie klimatu elementami musiały zostać nagrodzone ^^

Ogród Yuki18 mnie oczarował na samym początku. Na pierwszy rzut oka jest po prostu ślicznym, zimowym widokiem, ale plama czerwieni przy nagrobku skutecznie zabija romantyczne wyobrażenia XD Ale też intryguje! Też baaaardzo podobał mi się pokój, bo chociaż też był ciemny jak pomieszczenie Kupeczki, tak wyglądał klimatem zupełnie inaczej. Lustro schowane częściowo za kotarą jest intrygujące i świetnie oddaje atmosferę opisu. A stylizacja? Stylizacja jest upiorna w najlepszym tego słowa znaczeniu! Rewelacyjne zestawienie bieli z przerażającym, trupim makijażem i rozwianymi włosami. Musiałyśmy wyróżnić chociaż jeden element zgłoszenia Yuki18 /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Z Haku wracamy na moment do chińskich klimatów. Ale w przeciwieństwie do poprzednich zgłoszeń jest kolorowo i pozytywnie. Podoba mi się wyjaśnienie, że pokoje są w różnych stylach żeby pokazać różne czasy. Też element powtarzającego się, czerwonego motyla, który okazał się być postacią w lustrze był estetycznym i pomysłowym zabiegiem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Lajna nas ucieszyła otrzymując podium Deco za swój pokój i nie dziwcie się nam XD Bardzo miło jest widzieć jak coś, co pojawiło się w nieoficjalnym konkursie na forum otrzymuje ważną nagrodę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Ale nie da się nie zakochać w tym pomieszczeniu, które mnie się kojarzy trochę z mokradłami nad rzeką Missisipi. Zielonkawa poświata, lampiony i ogromne drzewa są po prostu cudowne i pięknie współgrają z ogrodem. Również stylizacja jest przemyślana i dopracowana pod klimat zbudowany zgłoszeniami pokoi. Żałujemy, że nie wspięła się na podium, bo niestety drugie pomieszczenie miało być pokojem, a nie kontynuacją ogrodu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png Ale trofeum MissFashion myślę, że osładza smutki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

KimDallas zasłużenie dostała się na podium, bo w jej zgłoszeniu wszystko było rewelacyjnie dopracowane i przemyślane. Jej ogród też sprawiał niepokojące wrażenie, ale w zupełnie innym klimacie niż poprzednie, mroczne zgłoszenia. Jestem w stanie sobie wyobrazić jak wyglądał dom w tym starym ogrodzie i pomieszczenie dopełnia tego obrazu. Niby prosty pomysł, ale trudno oderwać od niego wzrok. Perspektywa jest genialnie zachowana, więc pomieszczenie wydaje się być ogromną salą balową. A stylizacja jest miodzio <3 Moje gratulacje, bo to kawał dobrej roboty z każdą częścią zgłoszenia.

Zimowo się znowu zrobiło z Jula1243. Bardzo podobał mi się ten chłodny, zimowy klimat, ale naprawdę, gorąco żałuję, że nie poznaliśmy historii za tymi pomieszczeniami oraz odbiciem w lustrze. Podskórnie czuję, że to by miało duży potencjał, a tak jestem pozostawiona w niedosycie z ślicznymi pomieszczeniami, ciekawą stylizacją i kompletną tajemnicą, co się tam działo ^^

Zauważyłam, że mgła robi sporą karierę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Nana26 również po nią sięgnęła i mamy w ogrodzie ledwo widoczny zza niej dom. Ale co mnie o wiele bardziej urzekło, to pokój wyglądający jak miejsce jakiegoś krwawego rytuału. Czasem mało znaczy lepiej i w tym przypadku się z tym stwierdzeniem zgodzę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Stylizacja również bardzo mi tu pasuje, ale niestety nie możemy oceniać drugiej, bo w konkursie wyraźnie miała być jedna. Ja wiem, że Was rozsadza szał twórczy, ale musimy trzymać się zasad ;_;

Anawiga urzekła mnie magicznym pokojem z rozpadającymi się schodami, kwiatami i strumieniem. Jej ogród też bardzo mi się podobał, ale to pokój skradł moje serce i też dzięki temu zasłużył na wyróżnienie ^^ Stylizacja jest tak dobrze dopasowana, że ja bym się aż pokusiła na wstawienie jej gdzieś przy tej sadzawce. Przepięknie współgra z zamysłem pokoju. A najlepsze jest to, że cała ta śliczna otoczka ma w historii przerażające zakończenie! Ludzie, wy powinniście książki pisać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

W przypadku zgłoszenia Hyunn trochę żałowałam, że pokój nie został dopracowany bardziej. Ogród był piękny i gdyby pokój dorównywał mu dopracowaniem, może by się jakieś wyróżnienie trafiło /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Nie twierdzę, że przeładowanie dodatków zawsze jest rozwiązaniem, ale w ogrodzie poczułam to „coś”, duszę pomieszczenia i brakowało mi tego w pokoju. Stylizacja natomiast zgrabnie się zgrywa z opisem i jest w prześlicznym kolorze. Tak właściwie to czekam na redraw tego króliczka, bo gdyby miał równie delikatne linie co ubrania, byłoby bosko ^^

Publikę jak i jury Samira zmiotła z krzeseł tym jak REWELACYJNIE wykonała wszystkie części zgłoszenia. Nie wiem ile elementów zostało wykorzystanych w ogrodzie i chyba nie chcę wiedzieć, bo ogrom mógłby mnie zabić XD Nie jestem w stanie niczego się tu przyczepić, bo całe pomieszczenie jest po prostu majstersztykiem. Bym dała drugie trofeum deco gdybym mogła /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Pokój natomiast mnie urzekł bo wygląda jak przytulna, hobbicia norka. Okrągłe przejście jest przecudnym pomysłem i nadaje właśnie takiego przytulnego, łagodnego klimatu całości. A stylizacja pasuje tam jak ulał. Opis, ogród, pokój i stylizacja zostawiły mnie z jakim miłym, ciepłym wrażeniem. Jak szalenie podobały mi się niepokojące zgłoszenia, to jest jak gorąca czekolada w zimowy dzień ^^ Samira dostała złoto właśnie za tą niepowtarzalną atmosferę ^^

Jessica23 miała bardzo kreatywny pomysł /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Połączenie słonecznego dnia z kolorowym parkiem i biegającymi dziećmi z ciemną i niepokojącą bramą bardzo mi się podobało. Też kontynuacja pokoju w skali odcieni szarości, jak i stylizacji (która musiała zostać wyróżniona /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png ) są spójnymi i dopracowanymi elementami. Negatyw jaki tworzą elementy pokoju podobał mi się szalenie, a konkluzja historii posyła ciarki po plecach. Ja się nie śmiałam, ja byłam zachwycona /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Jula209 też wolała czerń i biel i przy okazji dorzuciła nam trochę krwawych elementów, obyśmy nie czuli się zbyt pewnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Powiem szczerze, że po takim ogrodzie i pokoju częściowo spodziewałam się, że nasz martwy malarz wykorzysta bohaterkę jako dobre źródło czerwonej farby, ale może po prostu jestem zbyt krwiożercza XD Tak czy inaczej, czerń, biel i czerwień mi się podobały, a stylizacja dobrze oddawała wygląd nieszczęśliwego ducha.

Roxy MUSIAŁA dostać wyróżnienie, bo jej zgłoszenie dosłownie otarło się o podium. Jej dbałość o szczegóły oraz opis były rewelacyjne i naprawdę nie można było się do niczego przyczepić. Przepiękna jest ta dżungla nad morzem, a w pokoju sama bym zamieszkała /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Stylizacja idealna na bal, w takim żywym, fuksjowym kolorze pasującym do tropikalnych warunków. Ja z wrażenia poszłam zagłosować na Roxy w konkursie deco i zrobiło mi się smutno, że trofeum już miała. Też publika doceniła zgłoszenie Roxy, gdyż goniła ona Samirę w konkursie na Nagrodę Publiczności. Przepiękne pokoje i stylizacja, uwielbiam takich uczestników jak Roxy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Maka spełniła moje marzenie o cyrku /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Ogród jest naprawdę świetny, ma taki gorący i duszny klimat, nieco niepokojący. Cyrk na pustkowiu to idealny temat na horror. Tym bardziej, że tutaj żywej duszy nie widać i chociaż jest to w dzień, jakoś nie paliłabym się do sprawdzenia tego namiotu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Wnętrze natomiast potwierdziło moje obawy, że to jest straszne miejsce. A lew z lśniącymi oczami sprawia, że chce się uciec. A stylizacja mi się podobała przez to jak wojowniczo i dziko wyglądała. Prawnie wygląda jak ludzka wersja tego czającego się w środku lwa. Naprawdę udane zgłoszenie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Na sam koniec nasz człowiek żyjący na krawędzi, czyli Nelumi. Już za samo wstawienie zgłoszenia minutę przed zamknięciem konkursu powinnaś dostać osobny dyplom XD Tutaj w ogrodzie podobała mi się oświetlona fontanna otoczona kwiatami. Nagrobki z tyłu są nieco straszne, ale w pokoju całą uwagę skupia właśnie ten snop światła proszący o zauważenie małej fiolki. Pokój pasuje do ogrodu i jest dopracowany. Tutaj nie było co dawać dużo elementów, główny zamysł da się łatwo odczytać bez natłoku. Widzę, że motyle są w cenie, bo tutaj też mamy postać będącą motylem ukrytą w lustrze ^^ Ale ja to rozumiem, motyle sama uwielbiam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Historia mi się tu też podobała, bo miała sens i chce się wiedzieć co dalej.

Reasumując – miałam masę obaw jak wyjdzie konkurs ze zgłoszeniami deco i tworzeniem jednak jakiejś historii. I zostałam tak pozytywnie zaskoczona, że słowa tego nie opiszą. Uważam, że przeszłyście same siebie robiąc tak dopracowane pokoje i dopisując do nich ciekawe i kreatywne historie. Tak naprawdę to bym je wszystkie w dłuższej wersji poczytała, więc jakby któraś planowała napisać co było dalej, to ja się wpisuję na listę tych, co chcą to przeczytać JUŻ ZARAZ TERAZ /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Jesteście GENIALNE. Strasznie Wam dziękuję za taki wkład w konkurs. Nie mogę się doczekać więcej Waszych pomysłów! <3

Offline

#481 27-07-2014 o 17h51

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Podium wspaniałe, szkoda że Kupeczka jest dopiero 3, bo jest strój podobał mi się najbardziej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Ogród Samiry był oczywiście bezkonkurencyjny. Jestem zachwycona, że przyznałyście tyle nagród, o nikim nie zapomniałyście, nawet o mnie sesese /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png To wyróżnienie jest tak pięknie wykonane, że chyba wydrukuję je i powieszę nad biurkiem! Fajnie, że dałyście szanse takiej decoupośledzonej osobie jak ja, mam nadzieję, że kolejne decowybory pojawią się nie prędko!
Nowy temat jest interesujący, oby nie pojawiły się same tradycyjne panny młode, z drugiej strony jest szansa, że zgłosi się więcej osób. Ja od razu pomyślałam o moim wymarzonym, mrocznymi, gotyckim ślubie (oczywiście są to marzenia doby gimnazjum) /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#482 27-07-2014 o 19h08

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

/modules/forum/img/smilies/epingle.gif  Na początek, coby tradycji stało się zadość - wielkie gratulacje dla podium i wszystkich wyróżnionych miss'ek! (I dla jury bo wybór był naprawdę trudny.)  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif

Lil i Fox - dziękuję/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Miło mi, że moja inspiracja waszą historyjką spotkała się z tak pozytywnym odbiorem (i nawiązując do jednej z sond - nawet mi się nie ważcie z tych podsumowań po podaniu wyników rezygnować! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Jak dla mnie to nieodłączny element Konkursu Stylizacji Inspirowanych).

Nowy temat: suknie ślubne...
<zamyśla się> Może suknia ślubna w klimatach Westeros z karmazynowym płaszczem Lannisterów? <przymyka oczy> A może coś futurystycznego, kanciastego i lśniącego? <otwiera nagle oczy, wpadając na genialny pomysł> Wszystko to na raz plus chińska ślubna zieleń! <poklepuje się po ramieniu i gada do siebie> KimKas, jesteś genialna.
A tak na poważnie - bardzo fajny temat.

Jessico, czemu ślub w gotyckim kościele miałby być marzeniem tylko i wyłącznie gimnazjalistek (ew. gimbusiar)? Większość z nich, o ile mi wiadomo średnio interesuje się średniowieczną architekturą. (That was a joke.)

Wrócę tak jeszcze do sond, a właściwie do tej na temat deco. Zdania są podzielone i nic w tym dziwnego. Z pierwszej strony... (pomijając już fakt, że część miss'ek celem oszczędzania pieniędzy pomieszkuje u rodziców) w grze mamy bardzo mało sposobów (właściwie tylko dwa - zakupy w Ikeladzie i czasami nagrody w podróżach) zdobycia rzeczy do mieszkania (i nie każdego na nie stać). Ale z drugiej z kolei strony fajnie byłoby zobaczyć deco inspirowane.

Ale się dzisiaj rozpisałam, jak nigdy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/cool.png

Ostatnio zmieniony przez KimKas (27-07-2014 o 19h12)

Offline

#483 27-07-2014 o 19h36

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Nie mówię, że to ślub dla gimnazjalistek, tylko że ja o nim marzyłam gdy byłam w gimnazjum, a to spora różnica /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#484 27-07-2014 o 20h07

Miss'na całego
Vena
...
Wiadomości: 309

Witam cne panineki ^^
Wzięłam udział we wszystkich sondach i jedyne, co mogę powiedzieć to to, że... A zresztą skomentuję wszystkie ^3^

1) Opinie na temat zgłoszeń - według mnie jest teraz idealnie, jak jest, choć opinia większej ilości osób jest ciekawym pomysłem, choć niekoniecznym do wcielenia w życia (od, taki dodatek) (:
2) O nagrodach - z tym miałam pewne wątpliwości, gdyż zastanawiałam się nad nagrodą rysunkową dla wszystkich miejsc podium, lecz wiem, jakie to wyczerpujące i trzeba by było długo czekać na wyniki (no i rysunki). Na dodatek rysunki traciłyby swoją wartość, tj. wystarczy zająć 3. miejsce na podium i już się go ma - według mnie trzeba sobie na niego bardzo zasłużyć.
3) Tematy wyborów - tutaj mogę powiedzieć, iż można się wykazać, nie powiem, że nie, gdyż bym skłamała. Po prostu jak się tak usiądzie z myślą zrobienia pracy, to... weny brak XD Ale to nie z powodu tematu tylko [mojego] ograniczonego rozumowania, kreatywności czy weny ^^
4) Deco w Wyborach Stylizacji Inspirowanych - tutaj dałam, iż mnie to nie interesuje, choć odpowiedź jest odrobinkę inna. Mianowicie kiedy Misski kupują nowe ubrania ażeby ładnie i kreatywnie [i mniej kreatywnie] wyjść, to nie mają już MM na pomieszczenia. Jednak w ramach jubileuszy (20,30,40,50 etc.) to jest pomysł okej - w sam raz na takie okazje.

Skomentowałam wszystko, yes be happy! ;D

Najbardziej podobała mi się praca Samiry - co tu dużo mówić, wszystko mówi za siebie. Pozostałe dwie... No cóż - ładnie, schludnie i z pomysłem, chociaż tak... Oklepane bardziej (gdyż albo za ciemno, albo za jasno). Niemniej jednak gratuluję wszystkim [wyróżnionym także] i życzę dalszych sukcesów! *^*

Offline

#485 27-07-2014 o 20h31

Miss'na całego
Kupeczka
Podaję hasło: OKOŃ!
Miejsce: Hen daleko stąd...
Wiadomości: 292

Gratuluję wszystkim wyróżnionym, choć chyba każde zgłoszenie miało coś, co przyciągało uwagę. Trudny wybór miałyście tym razem, a więc nie bawiłam się w głosowanie.
Serdecznie dziękuję za trzecie miejsce. Tym bardziej się cieszę, bo trzeba było się wykazać nie tylko stylizacją, ale i pokojem, a do tego wszystkiego połączyć je w jedną historię.
Co do sond, dodam coś od siebie. Co tematów, to jubileuszowy był trudny, przez co ciekawy. Wymagał kreatywności, a więc każde zgłoszenie było inne, przez co konkurs był jeszcze lepszą zabawą.
Jak dla mnie pomysł z deco był strzałem w dziesiątkę! Powinnyście to kontynuować. Na przykładzie obecnego tematu: Suknię ślubną i wnętrze kościoła, w którym za chwilę miałaby się zjawić para młoda. Pozostaje kwestia oceniania. Czy zrobić podwójne podium, a więc osobno strój, a osobno deco (i tu miałybyście więcej pracy), czy brać je pod uwagę jako całość(tak jak w poprzednim temacie). Gdybyście wybrały pierwszy przypadek, to warunkiem koniecznym nie musiałoby być zgłoszenie stroju i sali, a zgłoszone deco i strój nie musiałyby nawiązywać do siebie.
Życzę dalszej wytrwałości w prowadzeniu konkursu!

Offline

#486 27-07-2014 o 20h43

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Ta... postawiłam sobie za punkt honoru umieść prace konkursowe jako pierwsza w przynajmniej trzech konkursach i chyba mi się to uda /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ale zanim ją pokażę, muszę nakreślić realia, gdyż jako typowy no-life, postanowiłam przedstawić pracę w realiach gry Fallout3 (należy wspomnieć, że nie jest to cosplay - to wykorzystanie uniwersum do własnych potrzeb - w grze nie ma możliwości ślubu).

"Akcja gry dzieje się w retrofuturystycznym postapokaliptycznym świecie zniszczonym wojną atomową, w którym technika poszła do przodu, jednak pomimo tego większość dziedzin życia: telewizja, muzyka, pojazdy, życie codzienne ludzi(czytaj: stroje - przypis by me), pozostawała daleko w latach 50-60 XX wieku. " - wikia Fallout (3)

Stylizacja ślubna:
Link do zewnętrznego obrazka

Opis stylizacji:
Ponieważ żyjemy na Stołecznych Pustkowiach w roku 2277, (czyli w bardzo niebezpiecznym miejscu i czasie) nawet szykując się na własny ślub nie możemy zapomnieć o kapeluszu i ciemnych okularach oraz kurtce i rajstopach, które ochronią oczy i ciało przed groźnym promieniowaniem oraz pistolecie, gdyż na każdym kroku możemy spotkać mutanty oraz pospolitych opryszków, którzy chcą zdobyć nasze życie bądź kosztowności. Jednak, skoro to ślub to nie wypada się pojawić bez sukni. W tym wypadku składa się ona z chińskiego body oraz eleganckiej spódnicy. Do tego zegarek, żeby się nie spóźnić(to w końcu ważny dzień), pasujące do reszty buty na platformie, błyszczące w uszach kolczyki i (oczywiście) lśniąca na palcu obrączka. Wszystko w kolorach biednych i bogatych w kapsle (lokalna waluta) mieszkańców Pustkowi; brązu i złota. Włosy są spięte, ale kilka niesfornych kosmyków wydostaje się spod kapelusza, a usta zabarwione są glinką zmieszaną z NukaColą (po zmieszaniu tworzy coś w rodzaju współczesnej szminki).

I to by było na tyle /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png (Szkoda, że można zgłosić tylko jedną stylizację, bo mam jeszcze kilka w zanadrzu).

Offline

#487 27-07-2014 o 21h22

Miss'ok
Hyunn
...
Wiadomości: 52

Cóż ja postanowiłam po raz drugi przystąpić do konkursu i spróbować swoich sił. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Link do zewnętrznego obrazka

Opis:
Ta stylizacja ślubna to można powiedzieć jest kompletna abstrakcja mojej wyobraźni na ten temat, a nie jest ona duża. Ale cóż. Nie wiem dokładnie jak to opisać.
Panna młoda nie ma nic w ręce ponieważ jest to jej niepotrzebne. Stylizacja ma mówić sama za siebie. Jest moim zdaniem lekka i zwiewna, jeśli można to tak określić. W włosach jest wczepiony kwiatek jako coś zastępującego welon. Oczywiście całość dopełniają falbany, jak również cześć sukni która jest prosta. I rzecz jasne jest również delikatna biżuteria.


No wpadłam na coś takiego. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/53729.jpg

Offline

#488 27-07-2014 o 21h50

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Cieszę się, że @Samira zajęła miejsce na podium. Jej urocza stylizacja wygląda dość groteskowo - jeśli mogę się tak wyrazić -  w towarzystwie czarno-białych odcieni. Trzymałam na nią po kryjomu kciuki <3
  Z kolei Anawiga stworzyła ogród, który najbardziej mi się spodobał o.o Nie wiem dlaczego, polubiłam prostotę. Od razu, kiedy na niego spojrzałam, pomyślałam, że jest uroczy <3
  Niestety nie wystawię opinii na temat wszystkich prac ;=; to takie chamskie, ale lenistwo. I tak bym napisała, że wszystko mi się podoba, zawsze tak jest.

Konkurs Deco to interesujący pomysł, ale szczerze mówiąc tak rozbudowany odstrasza + wiele miss nie posiada zbyt wiele elementów z ikelandu. Jak ja :C

  Pragnę powiedzieć, iż mam pomysł na 10 kolejnych stylizacji do tego tematu. Nienawidzę was za to :_: mogę wstawić tylko jedno zgłoszenie :C

  Przejdę do rzeczy:
Moja miss to panna młoda, która wychodzi za mąż, za osobę, której nie kocha. Przyodziała czerń ponieważ jej prawdziwy ukochany umarł. W sumie to chciałam napisać opowiadanie na ten temat, ale stylizację zrobiłam dość szybko, a więc ;--; czy mogłabym ewentualnie je dodać później, czy nie mogę? Ponieważ pisze, że nie wolno edytować zgłoszeń.

Na temat samej stylizacji:
S na głowę nałożyła wianek - na znak czystości panny młodej, jednak jest czarny. W czasach, w których żyje bohaterka to kolor kłamców. Tradycja nakazuje zakrycie twarzy, a więc tak też postąpiła. Welon zakrywa rozmyty makijaż, który to - po dokładnym przyjrzeniu się - można dostrzec.
  Ogólnie rzecz biorąc wszechobecna  czerń ma utożsamiać ból, który odczuwa dziewczyna. To jej sposób buntu. Buntuje się w sytuacji, na którą nie może wpłynąć, a która to przerasta ją psychicznie.


Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Solelei (27-07-2014 o 21h51)

Offline

#489 27-07-2014 o 22h02

Miss'na całego
Vena
...
Wiadomości: 309

Postanowiłam wziąć udział w tej edycji Wyborów. Wiem, że nie wygram i to nie dlatego, że mi się nie podoba, tylko że użytkowniczki mogą opacznie zrozumieć moją Miss. Zaraz wszystko wytłumaczę ^^


//photo.missfashion.pl/pl/1/33/gd/25758.jpg

Czy żadna z Was nigdy nie marzyła o ślubie rodem z Kopciuszka? Czy będąc jeszcze małymi dziećmi nie chodziły Wam po głowie myśli o Waszej ślubnej kreacji? Zwykłe, białe suknie już Wam się przejadły i szukacie czegoś innego, wyjątkowego i niepowtarzalnego na ten jedyny dzień w życiu, kiedy to macie zostać na zawsze połączeni więzami miłości?
Moja Miss nie chciała być taka, jak inne kobiety. Potrzebowała czegoś, co ludzie zapamiętają do końca swoim dni. Uwielbia ona bajki, a motywem przewodnim jej kreacji jest Alicja w Krainie Czarów. Okalające jej słodziutką twarz blond włoski sprawiają, że czujemy do niej sympatię. Strojami obowiązującymi na jej przyjęciu weselnym są kreacje bajkowe, które sami zaprojektujemy.
Wszyscy świetnie się bawili na jej weselu, a odrobina rozrywki im nie zaszkodziła, wręcz przeciwnie - pomimo długich godzin zabawy wracali do swoich mieszkań z promiennymi uśmiechami na twarzach.

Inspiracja

Offline

#490 27-07-2014 o 22h45

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Kupeczko - też rozważałyśmy dodawanie okazjonalnie deco do konkurencji i dzielenie podium na dwie części, ale jeszcze chcemy zebrać opinie w sondach żeby podjąć w tej sprawie decyzję ^^
Bardzo dziękujemy za tak szybki odzew i rozbudowane komentarze. W końcu konkurs jest dla Was, więc Wasze zdanie się dla nas naprawdę liczy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Solelei - opowiadanie czy opis mają pomóc jedynie w odbiorze stylizacji, więc jak napiszesz opowiadanie, to śmiało edytuj posta żeby je dodać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Najważniejsze, żeby stylizacji nie zmieniać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Na natomiast szybko wrzucam nagrodę główną dla Samiry. Miri ponownie miecie, a moja oferta nerki za obrazek nadal aktualna ;]
Link do zewnętrznego obrazka
Właściwie, to dorzucę jeszcze pół wątroby.

Offline

#491 27-07-2014 o 23h25

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Jakie cudo <3 Robisz obrazki za narządy, też się piszę. Bierz co chcesz /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png! PS To super, że dałaś kotka na rączki.

PS2 Wracając do waszych pytań, uważam że pomysł rozdzielonego podium (deco i stylizacja) jest bardzo dobry. Fajną opcją byłaby, także możliwość zgłoszenia tylko jednego elementy dla osób, które nie będą czuły się na siłach.


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#492 28-07-2014 o 00h35

Miss'Sensei
ScarletWitch
...
Miejsce: England / London
Wiadomości: 1 003

Jeju Miriku jak ty pięknie rysujesz ... ale cóż mam już dużo twoich rysunków hehe ... A co do podium to jestem zadowolona ... szkoda że nie wzięłam udziału .. ale tak wyszło.
Nowy temat, hymm ... dosyć ciekawy .. znów nie wiedziałam na czym się wzorować, ale znów został mój kochany Marvel ;p

A więc jako zagorzała fanka Lokiego w kręconych kudłach musiałam coś wymyślić, związanego z nim. Więc ślub byłby w klimacie komiksowym.

//photo.missfashion.pl/pl/1/33/moy/25760.jpg


Panna Młoda w czarno zielonej sukni opasana grubym pasem, a każdy element posiada złote elementy, gdyż złoto kojarzy się z Bogami Skandynawskimi. Na ramiona zarzucone czarne futro, a na rękach ogromne bransolety ukazujące trochę wikingowy styl Asgardu. Za suknią ciągnie się długi zielony welon, wyglądający jak peleryna superbohatera. Głowa ozdobiona została w tiarę z rogami, gdyż to rozpoznawalny znak Logiego w każdej postaci. W dłoni bukiet, który zostanie rzucony za siebie, aby móc podzielić się szczęściem. Twarz pokerowa, gdyż inaczej wybuch śmiechu z nerwów zniszczyła by tą chwilę. Goście przyglądają się na nią z zaciekawieniem, ale sami musieli założyć dosyć ekstawaganckie ciuchy, jak dla normalnych zjadaczy chleba. Pan Młody stojący przy ołtarzu, również "dziwnie" ubrany, mający elementy w których przypominał Boga gromów. Ślub rodem z bajki, a raczej wyjęty z kartek komiksów, w których Panna Młoda żyła przez całe obecne dotychczasowe życie.

Ostatnio zmieniony przez ScarletWitch (28-07-2014 o 00h36)

Offline

#493 28-07-2014 o 11h09

Miss'Sensei
jula1243
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 802

Link do zewnętrznego obrazka

Ponieważ ja jak miałam 7 lat zawsze mówiłam że będę miała piękną błyszczącą białą suknie na mój ślub.
Dlatego postanowiłam zrobić tradycyjną białą suknię z dodatkiem błyszczących elementów.

Dziękuję Lil i Fox za miła komentarze o moim zgłoszeniu jesteście kochane.

Ostatnio zmieniony przez jula1243 (28-07-2014 o 11h11)


https://media.giphy.com/media/M41DGJtFGsGgo/giphy.gif

Offline

#494 28-07-2014 o 12h23

Miss'na całego
Kupeczka
Podaję hasło: OKOŃ!
Miejsce: Hen daleko stąd...
Wiadomości: 292

Moja panna młoda uwielbia zimę, a więc swoją ceremonię ślubną zaplanowała na najzimniejszą porę roku. Specjalnie na tę okazję została uszyta biała suknia z zimowymi akcentami, a sama suknia świeci się niczym płatek śniegu. W tej sukni wygląda niczym piękna, lecz groźna pani zima.

                                                    //photo.missfashion.pl/pl/1/33/moy/25768.jpg

Offline

#495 28-07-2014 o 13h29

Miss'ok
Anawiga
...
Wiadomości: 56

Pięknie dziękuję za wyróżnienie i to w tak ładnej oprawie graficznej (już zapisałam na dysku /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png) Myślę, że w przyszłości w konkursie powinny pojawiać się co jakiś czas pokoje do zaprojektowania - więcej frajdy z dekorowania i oglądania prac innych.

Nowy temat super, mam nadzieje, że za bardzo nie odpłynęłam od tematu, ale nie chciałam zrobić białej kreacji.

Afrah czekała na ten dzień bardzo długo - dziś miała zostać żoną faraona. Znali się od dzieciństwa i byli przyjaciółmi, więc nie obawiała się złego traktowania czy oziębłości ze strony przyszłego męża.
Stali zwróceni twarzami do siebie i już mieli wypowiedzieć słowa przysięgi, gdy do sali wkroczył najstarszy kapłan i oskarżył Afrah o zdradę. Od miesiąca miała się z kimś spotykać, a co gorsza miał na to dowody. Na nic zdały się tłumaczenia. Widocznie nie spodobało mu się, że Afrah wydawała dużo pieniędzy z królewskiego skarbca na pomoc ubogim, a faraon słuchał jej rad częściej niż życzyłby sobie tego kapłan.
Karą było zmumifikowanie żywcem.
3000 lat później archeolodzy natrafili na kryptę w nienaruszonym stanie. Na środku sali stał sarkofag. Oto co zobaczyli gdy go otworzyli:

//photo.missfashion.pl/pl/1/33/moy/25772.jpg

Twarz nadal była piękna, a klejnoty świeciły pełnym blaskiem. Skóra przypominała zielony papirus. Jedynie białe szaty sczerniały, a klatka piersiowa była zapadnięta z powodu wyrwanego serca.

Offline

#496 28-07-2014 o 13h42

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Muszę to napisać. Ta stylizacja jest niesamowita, a krótka historyjka mnie uwiodła :C
Czo ten faraon.

Offline

#497 28-07-2014 o 13h54

Miss'Sensei
Sentis
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 1 226

Gdy zobaczyłam temat ślubny, od razu pomyślałam "Ojajajaja zrobię swoją wymarzoną kreację!". Weszłam do garderoby, w drugim oknie otworzyłam sklep "U Nine" i myślę. Oto co wymyśliłam:
Link do zewnętrznego obrazka

Zajęło mi to dosyć dużo czasu, bo i inspiracji miałam niemało. Ale od początku.
Kiedy już mój Ukochany-Ale-Nie-Ogarnięty-Chłopak mi się oświadczy, to od razu dam mu do zrozumienia, że nie będzie żadnego ślubu, póki nie znajdę wymarzonej sukni (a najlepiej 3), koniec, kropka.
Strój mojej Miss nawiązuje do wszystkich istotnych dla mnie rzeczy.
Czerń jest rzadko spotykana w stylizacjach ślubnych, bo kojarzy się z pogrzebem, smutkiem i temu podobnymi. Mnie jednak bardziej przywodzi na myśl METAL!!! Ten typ muzyki jest mi bardzo bliski, gdyż przyszły narzeczony gra w zespole trash metalowym i właśnie na jednym z jego koncertów się zakochaliśmy, a później miłość, spacerki itp.
Obcisła spódnica ma przypominać suknię o kroju syrenim, bo nijak nie mogłam znaleźć "U Nine" takiej, która by mi odpowiadała.
Kolejne dwa elementy do kwiaty i koronka. Mimo metalu (\m/) jestem dziewczyną, więc chcę wyglądać najlepiej ze wszystkich na swoim weselu. Nic tak nie podkreśli kobiecości jak te dwa elementy.
A dlaczego czarny bukiet? Proste. Czerwone róże są strasznie oklepane, białe kojarzą mi się z komunią, a czarne są wytworne, eleganckie i mroczne, czyli takie, jak mój wymarzony ślub.
Fryzura jest bardzo misternie wykonana, bo loki, rozpuszczone włosy po prostu by nie przeszły. Buszu na mojej głowie nie da się ogarnąć, więc trzeba go 'uwięzić' milionem wsuwek.
Rzeczą, o której marzę jest długi welon. Najlepiej do ziemi, jednak nie na twarz. Ma się on majestatycznie ciągnąć za mną, a nie zasłaniać mi widok na ukochanego w garniaku (to dopiero cud).
Już słyszę w głowie głos swojej mamy "Nie dość, że na czarno, to jeszcze wymalowała się jak czarownica!". A wymalowałam się, bo makijaż to coś, co uwielbiam. Nie wyobrażam sobie udawać naturalność w kilogramie trwałej tapety (a na tym w większości polega makijaż ślubny), z której nie będę zadowolona. Czarne powieki oraz czerwone usta. Koniec.
Nie jest to tradycyjna suknia ślubna, ale niektóre elementy do niej nawiązują. Jestem nieco nienormalna, więc i moja suknia taka jest.

Offline

#498 28-07-2014 o 16h17

Miss'towarzyska
Emma1
Leśny Kwiat
Miejsce: Schkeuditz
Wiadomości: 2 302

Moja Miss to Panna Młoda, która zamieszkuje rejony, gdzie duża uwagę przywiązuję się do strojów ludowych. Toteż wychodząc za mąż nie zakłada długiej, białej sukni jak inne kobiety tylko chcąc podtrzymać tradycję ubiera strój ludowy. Ze względu ze zamieszkuje małą wioskę, nie ma w dłoni bukietu kwiatów, a jedynie zwykłe kłosy zboża co doskonale łączy się z historią wsi, która znana jest wszystkim mieszkańcom. Strój jest kolorowy, lekki i zwiewny, ale podkreśla urodę i wdzięki kobiety.

Link do zewnętrznego obrazka


"Wytrenuj swoje ciało i umysł, a przejmiesz kontrole nad swoim życiem" ~ Ewa Chodakowska 
                 

                                                                                             Emma1

Offline

#499 28-07-2014 o 20h46

Miss'całkiem całkiem
Eira144
...
Wiadomości: 164

Ustalając miejsce i datę ślubu moja miss wraz ze swym wybrankiem postanowili złożyć sobie przysięgę w miejscu, które mimo swego chłodu i srogości połączyło tych dwoje zakochanych. Owa skromna ceremonia miała odbyć się wysoko w górach, w miejscu jednocześnie tak niebezpiecznym jak pięknym. Z racji tego, że nie chcieli zbyt długo zwlekać, ich ślub miał odbyć się miesiąc później. Śnieg zaczął już topnieć i pierwsze wiosenne kwiaty zaczęły powoli zapełniać dolne zbocza gór i pobliskie łąki, co tworzyło malowniczy krajobraz. Jednakże wysoko w górach, zimowa pani nie daje za wygraną i nadal utrzymuje panujące tu minusowe temperatury. W związku z tym głowę panny młodej zdobi puchowa czapka, do której przyczepione zostały świeżo zerwane kwiaty, a ramiona okrywa biała peleryna sięgająca do ziemi i ciepły szal. Na dłoniach założone ma delikatne koronkowe rękawiczki, gdyż łatwiej nałożyć obrączkę na cienki materiał. W ręku natomiast trzyma bukiet sklecony z polnych kwiatów, który może i wygląda dość skromnie, to jest dużo odporniejszy na mroźne powietrze. Wokół niej, zamiast płatków pachnących kwiatów, wirują malutkie płatki śniegu, które oświetlone przez przebijające z chmur promienie słońca, nadają chwili niesamowity klimat. Jej twarz jak nakazuje tradycja zakryta jest półprzezroczystym welonem, przez który można dojrzeć jej pełną radości i szczęścia twarz...W końcu za niedługo poślubi swojego wymarzonego księcia z bajki, który niespełna rok temu uratował jej życie...

//photo.missfashion.pl/pl/1/33/moy/25800.jpg


Link do zewnętrznego obrazka
dreamwhim.blogspot.com

Offline

#500 29-07-2014 o 13h02

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

"Czerń do polowań w nocy,
Na śmierć i żałobę – biel,
Złoty dla panny młodej w sukni weselnej,
A czerwony do rzucania czarów."
Moja miss jest Nephilim, starożytną rasą stworzoną przez anioła Raziela ku zagładzie demonom. Dziś wychodzi za mąż, jednak szczęście tego dnia przyćmiewa ból straty. Kilka dni temu jej rodzice zginęli podczas polowania. Dlatego jej suknia jest biało-złota. Młoda kobieta jeszcze chwilę temu była załamana, jednak obecność ukochanego uspokaja ją na tyle, że uśmiecha się delikatnie i, stąpając uroczyście, rusza w jego stronę. Państwo młodzi nakładają sobie na ramiona runy małżeństwa i przysięgają być razem aż do śmierci...
//photo.missfashion.pl/pl/1/33/moy/25828.jpg


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 18 19 20 21 22 ... 24