Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 8 9 10 11 12 ... 24

#226 17-04-2014 o 17h11

Miss'Sensei
Rainbow
Ban(an) ^^
Wiadomości: 1 054

Oto moja miss jako kwiat wiśni.
Link do zewnętrznego obrazka

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#227 18-04-2014 o 16h15

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Moja wariacja na temat runa leśnego /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/26/moy/20268.jpg

Offline

#228 18-04-2014 o 19h11

Miss'ujdzie
Moridiana
...
Miejsce: Terra
Wiadomości: 206

Moja Miss wystylizowana jest na fioletowo-żółtego bratka, ponieważ uwielbiam te kwiaty ze względu na ich wielobarwność.
Link do zewnętrznego obrazka


If you make a promise to yourself, you have to keep it no matter what.

Offline

#229 19-04-2014 o 20h02

Miss'Sensei
Sartani
Shadow of my life
Miejsce: Wygwizdów..
Wiadomości: 1 120

Podbijam temat, podbijam bo chcę zobaczyć więcej kwiatuszków (Nie brać tego pod uwagę w wyborach) temat zasługuje na większe zainyeresowanie ;]


https://photo.missfashion.pl/pl/1/103/gd/82208.jpg

Offline

#230 19-04-2014 o 23h31

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Oto roślina, która nie zważa na tradycyjny łańcuch pokarmowy! Rosiczka! Jeśli masz w domu jakieś małe zwierzęta lepiej czym prędzej się jej pozbądź bo...

Inspiracja m.in.

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Link do zewnętrznego obrazka


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#231 20-04-2014 o 12h22

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

Moja miss przedstawia Mącznicę lekarską - Arcostaphylos uvae ursi. Taka ciekawostka: Uvae Ursi to uszy niedźwiedzia tłumacząc na nasz język /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Link do zewnętrznego obrazka

Mącznica:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

#232 20-04-2014 o 23h35

Miss'na całego
Roxy
...
Wiadomości: 329

Moja interpretacja wilca pospolitego białego

Link do zewnętrznego obrazka


               Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#233 21-04-2014 o 09h10

Miss'ujdzie
lupo
Forza Juve!
Miejsce: Storybrooke
Wiadomości: 240

A oto moja niezapominajka:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


Mój ulubiony kwiat. Dziewczęca, delikatna, lekka, nieśmiała i trochę niedoceniana. Można ją zbierać podczas pikniku czy grilla na działce, poprawia też humor.

//photo.missfashion.pl/pl/1/26/moy/20415.jpg

Offline

#234 21-04-2014 o 10h53

Miss'wow
Lillien
They call me The Vigilante
Wiadomości: 558

Przepięknie dziękujemy po raz kolejny za fantastyczne stylizacje, utrzymywanie tematu u góry oraz wszystkie ciepłe słowa, dzięki którym chcemy dla Was być - i tym samym zamykamy zgłoszenia do V edycji wyborów!

Teraz czas na publikę! Wysyłajcie nam głosy na swoje faworytki - głosy przyjmujemy do czwartku 24 kwietnia, do godziny 20:00. Należy jedynie wysłać prywatną wiadomość z nickiem faworytki do Foxglove lub do mnie :)

A przy okazji: jako ekipa Wyborów Stylizacji Inspirowanych życzymy radosnych, spokojnych Świąt, mokrego Dyngusa - i oczywiście powodzenia dla uczestniczek! ♥

Ostatnio zmieniony przez Lillien (21-04-2014 o 10h58)


//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56702.jpg

Offline

#235 25-04-2014 o 07h45

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Już nie mogę doczekać się wyników,trzymam kciuki za moją faworytkę! /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#236 25-04-2014 o 13h11

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

Też trzymam kciuki za faworytkę, tyle pięknych kwiatków w tym tygodniu, że po raz kolejny nie zazdroszczę przymusu wyboru jedynie 3+ wyróżnienia. Nie mogę się doczekać wyników <3

Offline

#237 25-04-2014 o 20h45

Miss'Sensei
Sartani
Shadow of my life
Miejsce: Wygwizdów..
Wiadomości: 1 120

Aaaach już po 20, czekamy na wyniki niecierpliwie. Tak jak poprzedniczki trzymam kciukasy za faworytki ^^


https://photo.missfashion.pl/pl/1/103/gd/82208.jpg

Offline

#238 25-04-2014 o 21h52

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Moi kochani, wyniki będą bardzo niedługo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Tylko skończę składać posta i opiszę Wam mrożącą krew w żyłach historię, tym razem o zębach i samochodach (tak, nasze życie obfituje w emocje).

Offline

#239 25-04-2014 o 22h14

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

W takim razie czekam z niecierpliwością na wyniki i historię. Już teraz ciekawi mnie o co w niej chodzi xD

Offline

#240 25-04-2014 o 23h06

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Obiecana mrożąca krew w żyłach historia o zębach i samochodach wygląda tak.
Lil walczy ze swoimi zębami już od mniej więcej września. I walczy nie na zasadzie, że ona i zęby uzbrojeni w miecze i tarcze tłuką się na arenie jak gladiatorzy. Jest to walka raczej wewnętrzna, ale równie zażarta. Albowiem Lil walczy z ósemkami, które postanawiając zaprzeczyć istnieniu ewolucji i faktowi, że nie są nikomu do szczęścia potrzebne, zaczęły wyrastać, przeszkadzając innym zębom. Nie wiem czy którekolwiek z Was przeżywało kiedyś agonię wyżynających się ósemek, ale ból jest ponoć nieziemski. I można się go pozbyć jedynie poprzez usunięcie drani. A że ósemki to cwane bestie, nie wyrastają poza dziąsła i trzeba je chirurgicznie wyciąć. Lub jak w przypadku tych na dolnej szczęce - wyłamać. Nie muszę chyba wyjaśniać, że człowiek puchnie, je pączki przez słomkę i ogółem cierpi. Lil cierpi na ósemki i resztę zębów, która masowo chce opuścić pokład w obliczu silnego, ukrytego wroga. Więc Lil po pracy głównie siedzi u dentysty, a w domu pada spać po dwóch godzinach męczenia tego purre przez słomkę. Więc z góry przepraszamy za brak chibika, jest on w toku i pojawi się jak najprędzej. Zrozumcie, zęby.
Teraz czas na samochody. Albowiem moja kochana Siena pojechała sobie we wtorek do blacharza na kosmetyczny zabieg pozbycia się rdzy. Dziś auteczko odebrałam. Pod domem się okazało, że klucz nagle nie działa i zamyka drzwi jedynie od strony kierowcy, reszta hulaj dusza, można wchodzić. Się zirytowałam, ale przeżyłam, w końcu mogę zamknąć ręcznie od środka. I zniosłabym to gdyby się nie okazało, jak już miałyśmy z Lil uciekać na wieś, że przy okazji sukcesywnie od wyjazdu z warsztatu mi schodziło powietrze z opony i autko mi okulało. Telefon do ojca Lil i opona wymieniona, ale na słowo honoru. "Specjaliści" z warsztatu również zepsuli mi światło i radio. Przyznam szczerze, że chodziłam po suficie ze złości pół dnia i zamiast o 18, dojechałyśmy na wieś o 21:30. Autko okulałe i ociemniałe się trzyma, ale czeka je jeszcze wizyta u wulkanizatora i mój nalot na warsztat, gdzie dokonam wendety za gwałt na moim kochanym auteczku. Ale to jak wrócę.
Nasze życie to na pewno nie nudy. Ale i tak na czas, chociaż bezzębne, jeżdżące jak wariat na trzech kołach oraz zdeterminowane dajemy Wam...

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Nagroda - Chibi w konkursowej stylizacji narysowane przez Lillien Prosimy o cierpliwość, zęby postanowiły sprawiać problemy :C

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Nagroda - Opis graficzny na profil wykonany przez Lillien

Po nagrodę należy zgłosić się do Lillien, która wykona opis wedle życzenia laureatki ^^

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Nagroda - Sygnaturka i dopasowany awatar wykonanie przez Lillien

Po nagrodę należy zgłosić się do Lillien, która wykona nagrodę wedle życzenia laureatki ^^

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Po raz pierwszy publika nie zgodziła się z jurorami! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png I dobrze, dzięki temu jest jeszcze ciekawiej ^^ Serdecznie dziękujemy wszystkim za głosy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png W tej edycji otrzymałyśmy osiemnaście  głosów od publiczności. Rozumiemy, że wybór był ciężki i liczymy, że będziecie równie zaangażowani w kolejnych edycjach ^^

Wszystkim serdecznie gratulujemy i ogłaszamy, że kolejny temat to...

Link do zewnętrznego obrazka
Tego się można było spodziewać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Kto nie słyszał o historii młodego czarodzieja z blizną na czole? Świat stworzony przez JK Rowling jest tak bogaty i różnorodny, że aż się prosi o wykorzystanie go jako inspiracji do stylizacji. Czy chcecie odwzorować jak wyobrażaliście sobie podczas lektury książek wygląd złotego znicza? A może fascynują was jak Hagrida smoki? Czy może ktoś się porwie na przedstawienie jego własnej personifikacji słynnego Hogwartu? Albo postaci na jednym z portretów? Harry Potter to magia i kreatywność, dające pełne pole do popisu dla Was /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Pokażcie nam swoje magiczne stworzenia, Czarę Ognia czy ducha Krwawego Barona. Zaczarujcie nas!
Przypominamy, że to Wybory Stylizacji Inspirowanych. Cosplaye nie będą uznawane przez jury. Świat Pottera jest tak bogaty, że na pewno dacie radę przedstawić coś poza Złotym Trio ;]

INSPIRACJA

Uznałyśmy, że przy okazji każdego nowego tematu będziemy prezentować stylizacje z nim powiązane, stworzone poza konkursem, w wykonaniu innych użytkowników, albo nas samych /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Lillien postanowiła przedstawić jednorożca, którego wartość poznajemy już w pierwszej części serii, gdzie dowiadujemy się, że jego włosy znajdują się w rdzeniach różdżek, a krew może uratować umierającego.
Link do zewnętrznego obrazka
Ja natomiast, jako wielki fan ulubionego sportu czarodziejów zrobiłam, dawno, dawno temu, Ścigającego drużyny Quidditcha Slytherinu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Żaden to cosplay, chciałam zrobić autorską postać grającą w drużynie ^^
Link do zewnętrznego obrazka
Lil postanowiła pokazać kawałek uniwersum, przedstawiając jedno z fantastycznych stworzeń w świecie Harry'ego Pottera, ja sięgnęłam do sportu. Ale to już od Was zależy, co będzie dla Was inspiracją do stylizacji. Nie ograniczajcie się niczym, świat Pottera to multum pomysłów /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Zgłoszenia przyjmujemy do 5 maja do godziny 10:00. Zastrzegamy sobie 4 dni na ocenienie stylizacji i wykonanie nagród oraz dyplomów, więc wyniki pojawią się najpóźniej 9 maja /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Zasady jak zwykle te same /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Jury składające się z Lillien i mnie oceni stylizacje na podstawie niżej wymienionych kryteriów:

- Zgodność z tematyką inspiracji: 0/10
- Kreatywność wykonania: 0/10
- Ogół estetyki: 0/10
- Makijaż: 0/10
- Fryzura: 0/10
- Dodatki: 0/10
- Oryginalność pomysłu: 0/3 – to takie punkty ekstra ;] Jak ktoś wyjątkowo zaskoczy jury oryginalnym podejściem do tematu, otrzyma właśnie punkty w tej kategorii ;]

W razie gdy jakaś stylizacja nam szczególnie przypadnie do gustu, ale nie załapie się na podium, otrzyma wyróżnienie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Honorujemy maksymalnie trzy wyróżnienia.

Link do zewnętrznego obrazka
Aby nasza publika i same uczestniczki nie czuły się porzucone, honorujemy również Nagrodę Publiczności. Zasady są proste. Wiadomość z pseudonimem faworytki aktualnej edycji należy przesłać do mnie do dnia 8 maja do godziny 20:00. Głosować mogą i uczestniczki edycji i publika /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Na podstawie zsumowanych głosów zostanie wyróżniona stylizacja, która najbardziej przypadła do gustu publiczności.

Po więcej informacji zapraszam do pierwszego posta konkursu.

Kto zostanie następną Miss Stylizacji Inspirowanych? ;]
Link do zewnętrznego obrazka

Życzymy powodzenia w konkursie i miłej zabawy! ^^

Foxglove & Lillien

Ostatnio zmieniony przez Foxglove (25-04-2014 o 23h44)

Offline

#241 25-04-2014 o 23h07

Miss'wow
Lillien
They call me The Vigilante
Wiadomości: 558

Tym razem będzie bez długich wstępów, ale z sercem.

Ostatni czas był dla mnie niezwykle trudny, na który to temat jednak nie będę się przesadnie rozwlekać. Czekam na zębową protezkę (starość nie radość!) na jedną stronę szczęki, podczas gdy po drugiej męczę się z leczeniem kolejnej, zupełnie niespodziewanej dziury - dzięki czemu, dosłownie, nie mam czym jeść. A do tego te nieszczęsne ósemki postanowiły się znowu odezwać. Pomimo wszystko starałam się zrobić co tylko mogę, by doprowadzić do końca tę edycję i tym samym nie opóźnić wyników. Niestety, nie zdołałam tylko narysować chibika - Sniezyczko, mam wobec tego nadzieję, że mi ten poślizg wybaczysz :) otrzymasz swoją nagrodę w przeciągu kilku kolejnych dni!

Dziękuję wszystkim za kolejną wspaniałą edycję, trzymając mocno kciuki, by nowy temat zainspirował Was do wielu następnych genialnych stylizacji!

Pozdrawiam was cieputko i życzę wszystkim powodzenia,
Lillien



HankaPL, przesłodka opiekunka kwiatów! Ma przeuroczą buzię i bardzo dużo roślinnych dodatków, za co zgarnęłaś ode mnie ogromny plus. Bardzo bogata, a jednak nie przeładowana stylizacja, w której moim ulubionym elementem, oprócz makijażu, jest wianek :)

Nana26, ukłon w Twoją stronę za świetną pokrzywę! Spodobała mi się szalenie ta interpretacja, bo przypomniałaś, że pokrzywa to nie tylko po prostu roślina, ale też cenne zioło i lekarstwo. Świetnie oddałaś symbolikę tego faktu w pasku z fiolkami - jak dla mnie rewelacja!

Rosemary5, jesteś prześliczną stokrotką! Zawsze bardzo je lubiłam, chociaż to taka pospolita roślinka :) w Twojej interpretacji podoba mi się jej prostota oraz symbole ziemi - strój wygląda jak zbliżenie na kawałek trawnika z wyrastającą z niego samotną stokrotką. Świetne!

Lucrecia, oryginalny i piękny fiołek w Twoim wykonaniu skradł mi serce! Spódnica idealnie oddaje kształt płatków kwiatu, a zielone elementy - głównie rękawiczki i buty - idealnie imitują liście. Niesamowicie podoba mi się użycie sztyletów z Chin jako pręcików w kwiatach. Pasek tylko urozmaica barwienie płatków. Całość jest tak pomysłowa, że trudno przejść obok tej stylizacji obojętnie, kiedy już odgadnie się celowość każdego z użytych tutaj elementów. Ja się zachwyciłam - gratuluję!

Sartani, Twój kwiat naprawdę wygląda jak konwalia! Zieleń jest dokładnie tak żywa jak listki tej rośliny, a jasne elementy świetnie imitują kwiaty - zwłaszcza bukiecik w ręce oraz loki :) Bardzo udana interpretacja tematu, w której najbardziej spodobało mi się użycie naszyjnika, paska a także spinki we włosach miss.

Issi, tygrysia lilia zawsze kojarzyła mi się niezwykle dziko, pomimo że sam kwiat nie należy do zbyt dużych ani wytrzymałych. Rudy kolor włosów świetnie pokazuje dziki urok tej roślinki - podoba mi się także wykorzystanie pasków na bluzce i rękawkach jako znaczeń na kwiatach :) faktycznie sprawia wrażenie trującej! Podsumowując - bardzo udana stylizacja :)

ScarletWitch, ja też kocham róże! A Twoja jest olśniewająca :) Bardzo podoba mi się jej barwienie, gdzie czerwień zostaje na zewnątrz, a biel w środku kwiatu. To widać i w Twojej stylizacji - dobór bluzki i korony był strzałem w dziesiątkę! Podoba mi się, że róża ma zamknięte oczy, jakby właśnie składała swoje płatki do snu... Zachwycają mnie również listki oplatające jej rękę. Brawo!

Souseiseki, piękny muchomor i jakże kreatywne wykorzystanie elementów! Nie potrafię odżałować, że muchomor to tak naprawdę wcale nie roślina - a grzyb :(

Sentis, jak dobrze, że to nie ostatni w sezonie mleczyk, bo kocham mleczyki! A najbardziej wtedy, gdy kwitną i zamieniają się w dmuchawce ^^ Wspaniały puchaty kołnierz idealnie odwzorowuje kształt kwiatu, a bluzka imituje jego brązowy środek. Urzeka mnie tu cała góra stylizacji, która jest wspaniale bogata spójna i dopracowana - gratuluję pomysłu! Tak niewiele trzeba, by osiągnąć rewelacyjny efekt :D

Yuki18, śliczny z Ciebie powojnik! Szalenie podoba mi się odzwierciedlenie w Twoim stroju poszczególnych elementów tego kwiatu, jak chociażby fryzura idealnie oddająca jego żółty i puchaty środek. Dół stroju i pasek to moje ulubione elementy tej kompozycji, świetnie ze sobą grają i zamykają klamrą całość stylizacji ^^

Samira, wspaniały pomysł i interpretacja stogu siana! Co prawda nie jest to coś, czego się spodziewałyśmy w tej edycji konkursu, ale po pierwsze: BARDZO lubimy takie niespodzianki, a po drugie, w temacie nie określiłyśmy, czy chodzi nam o roślinność żywą, wobec czego nie rozmijasz się z tematyką :) Genialne dodatki - tak naprawdę żałuję jedynie, że zrezygnowałaś z dodania do stylizacji grabi, które widziałam w innej wersji tego stroju na forum. Rewelacyjne wykonanie, no i gratuluję serdecznie zajęcia drugiego miejsca!

MariaANTONINA, wykorzystałaś świetne elementy, by utworzyć swoją wersję fiołka - zachwyciła mnie w szczególności symbolizująca trawę narzutka Rio oraz oddające płatki kwiatów warstwy spódnic. Ujmują mnie tutaj detale, jak oplatające ręce kwiaty, wianek na głowie, czy fioletowa, kwiecista maska na twarzy. Bardzo udana realizacja pomysłu :D

Jula209, koniczynki zawsze kochałam za samą w sobie ich symbolikę, więc ujrzenie Twojej stylizacji tutaj wywołało mój ogromny uśmiech na twarzy :D Soczysta zieleń świetnie tutaj pasuje, a połyskujące skrzydła podkreślają magię i symbolikę kojarzoną z tą rośliną. Fantastyczny pomysł na zgłoszenie!

Nelumi, fuksje są prześliczne i doprawdy wyjątkowe - Twoja również! Bardzo ciekawa i pomysłowa stylizacja. Kształt ogona i warstw spódnic idealnie oddaje kielich kwiatu oraz cieniowanie płatków. Podobają mi się tu w szczególności korona (sama w sobie przypomina nawet nie pręcik, a fuksję!) oraz pasek oddający szypułki. Bardzo, bardzo udany strój. I znowu otarłaś się o podium - serdecznie gratuluję, bo to ogromnie zasłużone wyróżnienie!

Sniezyczka, to Twoje drzewo i historia o domu rodzinnym... trudno znaleźć słowa, jak bardzo mnie ujęły! O tym świadczy chyba dosyć jasno Twoje miejsce na podium :) Detaliczności Twojej pracy trudno jest nie docenić. Szalenie podoba mi się warstwowość tej stylizacji, pomysłowe, spójne i niezwykle estetyczne :) Podoba mi się, jak potraktowałaś tu włosy miss, które nie stanowią liści w koronie drzewa, a ukazują jego gałęzie. Wiewiórka jest przeuroczym dodatkiem <3 Jestem oczarowana i co tu dużo mówić, gratuluję i chylę czoła przed Twoją pomysłowością i zdolnością łączenia elementów. Brawo!

Zupka, przecież te włosy idealnie oddają pęki kwiatów rododendronu! Zdecydowany, mocny makijaż rewelacyjnie tutaj pasuje, a do tego jest pomysłowy i podkreślający całość stylizacji. Estetycznie podoba mi się bardzo,dobrze oddany temat - gratuluję pomysłu! :D

Eldan, stworzyłaś niezwykle intrygujące drzewo ;) Wygląda trochę jak zaczarowane, z jednym, zielonym okiem! Najbardziej podobają mi się tutaj dodatki - futrzaste bolerko, opaska z bluszczem oraz sandałki, dzięki którym nogi miss wyglądają niczym oplecione korzeniami drzewa. Ogromny plus również za wykorzystanie skóry z fakturą wyglądającą jak kora bądź mech!

Dyokira, chociaż napisałaś jasno, że nie lubisz tego kwiatu, udało Ci się oddać jego piękno. Twoja róża jest niepospolita, naprawdę magiczna - a ponadto bardzo w Twoim stylu. Zachwycają mnie rękawy i sukienka, wyglądające jak lekko zawinięte płatki tego kwiatu. Całość sprawia wrażenie naprawdę ciekawej i przy bliższym przyjrzeniu się szczegółom, z każdym razem dostrzega się ich coraz więcej. Za kreatywność wykonania i wykorzystania elementów - ode mnie otrzymałaś najwyższą notę i bardzo długo byłaś faworytką. Gratuluję serdecznie i chylę czoła przed kolejnym świetnym pomysłem w Twoim wykonaniu :)

Rainbow, kwiat wiśni jest idealnie japoński i egzotyczny! Bardzo podoba mi się właśnie to nawiązanie kulturowe, w tym wykorzystanie makijażu gejszy, gdzie ciemnoróżowy odcień oddaje cieniowanie płatków wiśni. Ogromny plus za pomysł i trzymani się obranej koncepcji, która przewija się w całej stylizacji - wszystko kojarzy się tu z Japonią, dzięki czemu stylizacja jest oryginalna i spójna. Brawo!

Ikan, Twoja pomysłowość urzekła nas i tym razem. Nie spodziewałam się takiego podejścia do tematu i muszę powiedzieć, że tak jak w przypadku Samiry, jest to wyjątkowo miła niespodzianka! Tak jak w przypadki Sniezyczki, podoba mi się tu wykorzystanie fryzury, jako wijących się korzeni drzew, a także zwierzątka, kicającego wśród trawy :) Uroczy i udany element! Również dodatki i warstwy spódnic komponują się tu świetną całość, której nie mogłyśmy nie uhonorować! Gratuluję, dziękując jednocześnie za tę ciekawą i pomysłową stylizację :D

Moridiana - prześliczny bratek! Te kwiatki kojarzą mi się niezwykle aksamitnie, włączając w to głębokie, żywe kolory. Oddałaś to w swojej stylizacji w sposób mistrzowski! Nawet kokarda i kapelusz oddają kształtem te kwiaty! W stylizacji również podoba mi się subtelna, kolorystycznie dopasowana kaskada motyli - wyglądają, jakby skakały po grządce bratków, posadzonych w ogródku, i to jest świetne :D

Jessica23, szczerze mówiąc, naprawdę czekałam na rosiczkę! Znów otarłaś się o podium, bo pomysł jest rewelacyjny, a i wykonanie do mnie przemawia :D Świetne użycie spódnic i dodatków, no i makijażu - to właśnie on spodobał mi się w całym stroju najbardziej, a wagę makijażu w całym pomyśle warto tutaj podkreślić :D podziwiam - to kolejny Twój udany pomysł, chylę czoła!

Setarah, urocza z Ciebie mącznica! To bardzo ładna roślina, a w Twoim wykonaniu - stylizacja codzienna :) Rzadko widujemy tu casuale, a Twój prezentuje się świetnie - podoba mi się tu zwłaszcza góra stroju: fryzura (bardzo dziewczęca), makijaż i dodatki. Świetne!

Roxy, rewelacyjny wilec. Naprawdę - dowodem na to jest fakt, że otarł się o wyróżnienie :) Bardzo spodobał nam się sam strój: top, pasek i spódnice tworzą świetną, estetyczną i spójną całość, a do tego naprawdę przypomina wilca! Mnie osobiście ujęłaś - dziękuję i gratuluję świetnego pomysłu :)

Lupo, do dawna powtarzam, że niezapominajki to jedne z tych niedocenianych kwiatów, które przeogromnie lubię. Pełno ich rosło od zawsze w ogrodzie moich rodziców i dlatego od kiedy się pamiętam, kochałam te kwiaty :) Idealnie oddałaś ich kolor i charakter, a przez makijaż niezapominajka kojarzy się wręcz magicznie! Jestem oczarowana Twoją wersją tej rośliny, dlatego też gratuluję, bo to solidne, zasłużone wyróżnienie :)

Ostatnio zmieniony przez Lillien (25-04-2014 o 23h54)


//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56702.jpg

Offline

#242 25-04-2014 o 23h07

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Kolejne wybory i kolejne piękne stylizacje, pełne polotu i kreatywności /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Wiosennie trafiło nam się sporo kwiatków, ale również miałyśmy wgląd na inne rośliny, mniejsze, większe czy niekoniecznie już rosnące ;] Bez zbędnego przedłużania…

HankaPL jest świetna w tym, że zamiast się ograniczyć do jednej rośliny dała nam całe multum na jej opiekunce roślin. Wygląda jak ogród botaniczny na dwóch nogach, z tradycyjnym, uroczym uśmiechem i słodkim spojrzeniem. Hanka, cieszysz mnie. Nie przestawaj się pojawiać w konkursie <3

Bardzo się cieszę, że Nana26 pokazała nam roślinę tak niedocenianą i nawet nielubianą. Bo też kto z jakąś sympatią mówi o pokrzywach? Wredne, kłujące i piekielnie swędzi jak się w nie wpadnie. Stylizacja prosta, ale też pokrzywy nie są jakieś wyjątkowo wymyślne w budowie. Fryzura mnie kupiła. Jakoś pasuje mi żeby pokrzywa była wygolona do połowy.

Klasyka! Co to za botaniczny temat bez stokrotki? Rosemary5 jest chyba stokrotką na wietrznej łące, bo się jej włos zmierzwił /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Jest orzeźwiająca i wiosenna, bardzo urocza. I fakt, brązowy dym z tyłu wygląda jak ta wzburzona wiatrem ziemia. Pomysłowo.

Lucrecia zdecydowanie zauroczyła publikę i też dlatego laur Nagrody Publiczności trafił właśnie do niej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Trudno się dziwić. Jej fiołek jest dokładnie taki, jak powinien wyglądać. Barwa idealna, zielone elementy układają się dokładnie jak liście, a sztylety i pasek wyglądają jak pręciki wewnątrz kwiatu. Coś cudownego i jako juror czuję się wręcz winna, że nie dostałaś się na podium ^^’

Sartani szalenie mi się spodobała nie tylko stylizacją ale samym faktem, że przedstawiła konwalię. Uwielbiam konwalie <3 Włosy miss układają się dokładnie jak te piękne dzwoneczki, a falbaniaste elementy podkreślają wygląd kwiatu. Nie musiałam czytać opisu, żeby wiedzieć, że to konwalia. Więc chylę czoła /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Początek historii Issi o Lilii Tygrysiej z Piotrusia Pana bardzo mi się spodobał ^^ Kwiatki nie takie popularne, a przecież jakie piękne. Faktycznie, lilie tygrysie są trujące i właśnie swoimi barwami ostrzegają przed zjedzeniem ich. I Issi pokazała te barwy, dodając też takie elementy jak pasek idealnie wyglądający jak pręciki kwiatów /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Trudno żeby był konkurs o roślinach i nie pojawiła się róża. I trudno, żeby to właśnie nie ScarletWitch nie porwała się na tak szlachetny i dostojny kwiat ;] I to jeszcze jaki! Dwulokorową! Przepiękne wykorzystanie tych skrzydeł i fryzury przypominającej jeszcze nie rozwinięty pączek. I oczywiście tak dostojny kwiat musi mieć zamknięte oczy. Ja jestem zachwycona ^^

Ja przepraszam, ja jestem szkolonym biotechnologiem i mam zboczenie zawodowe niemalże. Souseiseki pokazała nam ślicznego muchomorka, nawet ma niebezpieczny dym (zapewnie z zarodników) z czaszką, ostrzegający przed jego trującymi właściwościami. Ale grzyby to nie rośliny i z żalem musiałam odjąć punkty :C Ten grzybek jest śliczny i uważam, że Souseiseki powinna się nim pochwalić jeszcze w wątku o Stylizacjach Inspirowanych. Bo szkoda, żeby tak udana stylizacja nie została doceniona przez szersze grono ^^

Zmora działkowców, czyli mlecz w wykonaniu Sentis mnie urzekł. Jest po prostu genialny, to bolerko Rio było stworzone żeby zrobić z niego główkę mlecza. Chyba do żadnego, innego kwiatka by ono tak nie pasowało, jak tu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png I prześliczną buźkę ma ten mlecz, jest taki zadowolony z tego, że znowu wyrósł na tym idealnym, angielskim trawniczku ;]

Lubię, gdy stylizacje każdym elementem pasują do inspiracji. Tak właśnie jest z powojnikiem w wykonaniu Yuki18. Włosy, spódnica, nakrycie głowy, pasek – wszystko idealnie pasuje do kwiatka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Kolory dobrane są IDEALNIE do pokazanej fotografii. Przepiękna inspiracja ^^

Po Samirze można się było spodziewać, że nas zaskoczy. I proszę, oto przedstawienie inspiracji ze świata roślin, ale niekonieczne już żywych /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png W końcu stogi siana to nadal rośliny, chociaż zasuszone. Tu należą się oklaski za oryginalność i zupełnie inne podejście do tematu. I fakt, że ta koszmarna spódnica wreszcie znalazła swoje idealne zastosowanie. To idealny materiał na stóg siana! Zasłużone podium za kreatywność i jak zwykle bezbłędne wykonanie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Zupełnie inne podejście do fiołków miała MariaANTONINA. Tu mamy fiołka na bogato, zamaskowanego i bardzo ciekawego. Kolory dobrane perfekcyjnie, pasek jest jak płatki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Jak fiołek Lurcecii kojarzył się z takim samotnym na łące, tak u MariiANTONINY wydaje się, że to nie jeden, a cała polana fiołków w lesie. No i prześliczne usta są w tej stylizacji <3

Jak Jula209 sama napisała, każdy szukał kiedyś czterolistnej koniczynki. I znalazłyśmy ją w konkursie w jej wykonaniu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Jest słodka i nie przekombinowana, przypomina trochę polną wróżkę opiekującą się koniczynkami.

Nelumi zasługiwała na wyróżnienie za tak wierne oddanie fuksji. Inspiracja trudna, ponieważ kwiaty mają bardzo nietypowy kształt i jakimś sposobem Nelumi udało się ten kształt oddać różnymi warstwami ubrań. I powiem szczerze, że lepszej fryzury nie dało się dobrać ;]

Sniezyczka otrzymała zasłużone I miejsce za swoją absolutnie obłędną stylizację starego drzewa. Wygląda jak żywcem wyjęta z rezerwatu przyrody, pokryta różnymi warstwami mchu i bluszczu i porostów, z wiewiórką wspinającą się po korze. Zauroczyła nas i musiałyśmy docenić ją za tak wierne odwzorowanie drzewa. Gratulacje Sniezyczka, kupiłaś nas /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

W tej edycji chyba byłam jakimś fanem włosów, bo po raz kolejny dobranie fryzury mnie w stylizacji powaliło. Zupka była kolejna na mojej liście tych, których fryzura zdobyła u mnie maksymalną ilość punktów. Też bufki rękawów przypominają te kiście kwiatów /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Dobrze to wszystko ze sobą współgra ^^

Kolejne drzewo miałyśmy w wykonaniu Eldan. Tu też wiewiórce udało się zrobić norkę gdzieś w koronie, czemu się nie dziwię. Ładne, eleganckie drzewo i miękkimi plamami mchu na sobie ^^

Dyokira też postawiła na różę, ale zupełnie inną /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Patrząc na jej stylizację nie potrafię opędzić się od wrażenia, że to jest ta róża, którą spotkał Mały Książę. Jest taka nadąsana, dumna i piękna, dokładnie jak ta z jego planety. I tak jak ona wygląda jakby dopiero powoli otwierała po kolei każdy płatek, nie spiesząc się i strojąc na wielkie pokazanie swojego piękna /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Kwiaty wiśni są takie wdzięczne. Rainbow dała nam powiew orientu, ubierając swój kwiat wiśni w typowo azjatyckie elementy. Lubię gdy stylizacje nie tylko wyglądają jak inspiracja, ale też gdy elementami przypominają przykładowo kulturę. Ten kwiat wiśni jest delikatny, prosty i z klasą. Dokładnie jaki powinien być.

Ikan to kolejna kandydatka na podium, która również pokazała coś zupełnie innego. Runo leśne faktycznie należy do świata roślin, chociaż może zawierać w sobie również drobne owady, gryzonie czy grzyby. Ikan na pierwszy rzut oka wygląda jak niektóre części lasu niedaleko domku na wsi moich rodziców ^^ I jak szczerze nie znoszę tych włosów (znowu włosy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png), tak tu pasują idealnie <3

Moridiana przywróciła do konkursu kwiaty swoim pięknym bratkiem w klasycznym, fioletowo-żółtym kolorze. I aż dziw, że jako pierwsza wykorzystała motyle w stylizacji. Kwiaty się aż proszą o towarzystwo motyli obok ^^

Miałam kiedyś muchołówkę (bo to muchołówka, nie rosiczka ;])! Draństwo faktycznie pożerało co mu stanęło na drodze /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Jessica23 świetnie wykorzystała spódnicę od gwiazdy, genialnie oddając krwiożerczą paszczę tych mięsożernych roślin. Jeszcze widziałam jak Solomona użyła tej kiecki do zrobienia meduzy, z równie dobrym efektem. Ale tak czy inaczej, bardzo dobra stylizacja naszej moderatorki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Setarah postawiła na prostotę w swojej inspiracji mącznicą lekarską.  Ale i kwiat we włosach, i czerwone elementy reszty stylizacji wyglądają jak te czerwone owoce ukryte między liśćmi. No i słodka, nieco zadziorna buźka ;]

Wilce faktycznie mają takie białe, szerokie kielichy kwiatów, więc stylizacja Roxy bardzo mi się spodobała. Też wilce mają takie pozwijane łodyżki, więc elementy jak pasek czy sukienka z tyłu dobrze komponują się z zamysłem. Kolejny, udany kwiatek w konkursie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

I na sam koniec, z zasłużonym wyróżnieniem – Lupo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png No jakby to było, żeby niezapominajka się nie pojawiła. A tu jest tak cudownie niebiesko, że stylizacja cieszy oko. W przeciwieństwie do większości przedstawionych kwiatów, tu mamy sam w sobie kielich, bez zielonych elementów liści czy łodygi. Kielich i oczywiście żółte, pozytywne wnętrze /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Faktycznie, niezapominajki, jak i stylizacja Lupo poprawiają humor ^^

Będę nudna, ale jestem zachwycona po raz kolejny poziomem i zaangażowaniem. Jak zakładałam, rośliny Was porwą i pokażecie naprawdę świetne stylizacje i się nie myliłam. Trzymajcie poziom ludzie, bo dzięki Wam aż się chce prowadzić ten konkurs, bez względu na przeciwności losu ^^

Ostatnio zmieniony przez Foxglove (25-04-2014 o 23h08)

Offline

#243 25-04-2014 o 23h31

Miss'na całego
Lucrecia
...
Miejsce: somewhere in Wonderland
Wiadomości: 262

Jej, jestem w niezłym szoku... Nie przypuszczałam, że mój fiołek zostanie zauważony, przecież było tyle wspaniałych roślinek.  Dziękuję pięknie za wyróżnienie i głosy. <3
Cieszę się, że moja faworytka zajęła drugie miejsce. ^__^ W ogóle świetne i bardzo kreatywne podium. Moje gratulacje! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


https://media0.giphy.com/media/fwiCi6H3PKrYWDQ77P/source.gif

Offline

#244 25-04-2014 o 23h38

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Przewidywałam takie podium, zupełnie zasłużone! Sniezyczka była moją faworytką, dlatego wstawienie swojego zgłoszenia zaraz po jej nie było dobrym pomysłem xD
Dziękuję Lillien za miłe słowa odnośnie mojej róży, i powodzenia z ujarzmianiu ósemek - znam ten ból! Mi aktualnie wyrzynają się na górze (liczę na to, że jakoś przeżyję i obędzie się bez chirurga), a te na dole już dawno usunięte /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#245 26-04-2014 o 00h47

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

Yay, kolejne wyróżnienie *^* Cieszę się, że Lupo znalazła się chociaż w wyróżnieniach bo była moją absolutną faworytką <3 No i dziękuję za miłe słowa i cieszę się, że moja fuksja przypadła Wam do gustu :> A podium śliczne, zdecydowanie zasłużone.

Lil jesteśmy z Tobą! D:

Offline

#246 26-04-2014 o 00h56

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Jej Harry potter! <3
Przyczłapałam z jednym z rycerzy, którzy bronili zamku podczas Bitwy o Hogwart. ♥

//photo.missfashion.pl/pl/1/26/moy/20784.jpg


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#247 26-04-2014 o 02h36

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Cóż, zatkało mnie na dłuższą chwilę. To naprawdę miłe uczucie zobaczyć siebie na podium i to z faworytką /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Serdecznie dziękuję za docenienie mojego zielonego tworu ! Gratulacje składam również Sniezyczka oraz @Samira - dałyście świetny popis swojej wyobraźni, naprawdę miło znaleźć się z Wami na podium /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Słowa pochwały należą się także wyróżnionym stylizacjom jak również jury, które po raz kolejny uhonorowało nas pięknymi komentarzami do stylizacji /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Brawo !

PS. Lillien, łączę się w bólu i trzymam kciuk. Ósemki rzecz straszna, zwłaszcza te dolne, ale nie ma tego złego. Teraz cierpisz w następnej kolejności będziesz cieszyć się ulgą i komfortem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#248 26-04-2014 o 09h32

Miss'Sensei
jula1243
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 802

Link do zewnętrznego obrazka

Oto moja Jęcząca Marta. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Ostatnio zmieniony przez jula1243 (27-04-2014 o 14h14)


https://media.giphy.com/media/M41DGJtFGsGgo/giphy.gif

Offline

#249 26-04-2014 o 09h32

Miss'ujdzie
nana26
:)
Miejsce: Kraina Grzybów
Wiadomości: 210

Oto Lord Voldemort postać straszna i nosząca się w ciemnych barwach. Lord jest postacią negatywną. Jak widać chyba gdzieś się wybiera  zapewne na walkę z Potterem.

Oto obrazek który mnie zainspirował-

  //photo.missfashion.pl/pl/1/26/moy/20787.jpg

A oto postać Voldemorta moimi oczyma;


//photo.missfashion.pl/pl/1/26/moy/20789.jpg

Ostatnio zmieniony przez nana26 (26-04-2014 o 09h33)

Offline

#250 26-04-2014 o 10h47

Miss'OK
Sniezyczka
...
Wiadomości: 1 278

Nie mogłam uwierzyć w pierwsze miejsce! Strona załadowała mi się akurat na nagrodzie publiczności i nauczona doświadczeniem byłam pewna, że to Lucrecia zgodnie z tradycją wygrała tę edycję. Bardzo się cieszę, że moja stylizacja przypadła do gustu! Dziękuję Wam bardzo. Kochane Wam też gratuluję podium i wszelkiego rodzaju wyróżnień! Zwykły konkurs  a cieszę się jak dziecko z samego udziału /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Właśnie dlatego zachęcam Was wszystkie do brania udziału!

Dziewczyny bardzo przykro mi z powodu Waszych "przebojowych doświadczeń". Co do zębów... Chyba każdy coś z nimi kiedyś miał... Mnie np nie chciały wyjść stałe piątki i rosły pod mlecznymi, które z kolei nie chciały wypaść. Po wyrwaniu mlecznych okazało się, że stałe rosną obrócone o 90 stopni. Miałam dwie opcje;operacja lub aparat na pół roku. Pół roku skończyło się po upływie 2,5 roku i skutkowało nadwrażliwością zębów, którą dzięki bogu udało mi się wyleczyć. Dodatkowo jakieś 10 lat temu na rolkach wyglebałam się na ostatnim okrążeniu na twarz xD Przejechałam kilka metrów po asfalcie co skutkowało 5 szwami ale także nadbudową jedynki, którą złamałam w połowie ... xD Mniej więcej raz do roku kruszy mi się albo łamie i muszę nadbudowywać jeszcze raz.

Lil mam nadzieję, że jesteś w rękach dobrego dentysty i że wszystko pójdzie jak najlepiej. W końcu zęby mamy tylko jedne do końca życia. Absolutnie nie przejmuj się Chibi, Twoje zdrowie jest ważniejsze. Fox Tobie natomiast życzę, żeby wszystko w autku było sprawne jak najszybciej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Odpocznijcie sobie i nie przejmujcie się niczym (łatwo powiedzieć :<)

Odnośnie nowego tematu.. Już jako siedmiolatka "pożyczałam" sobie od cioci pierwszą część HP na kasecie i oglądałam kiedy mamy nie było w domu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Na ósme urodziny kupiłam sobie w kiosku pierwszą i drugą część książki wysypując na ladę całą zawartość świnki skarbonki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Mama czytała mi i tłumaczyła trudniejsze wyrazy lub zwroty a trzecią część przeczytałam już sama. Do tej pory cała seria stoi na honorowym miejscu w pokoju koło gadżetów i każdej kasety tudzież płyty HP. Każdą część przeczytałam i obejrzałam po kilka/kilkanaście razy xD Jestem nawet posiadaczką jeansowej kurtki z herbami domów na plecach więc możecie się domyślać jak bardzo cieszę się z tego tematu!

Nivata, kiedy zobaczyłam Twoją stylizację słyszałam w głowie tekst McGonagall, która ożywiła posągi mówiąc "Zawsze chciałam użyć tego zaklęcia". /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Do zobaczenia za niedługo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png - Muszę się poważnie zastanowić co przedstawić/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

PS. Liczy się tylko kanon 7 części czy także książki poboczne wydane przez Rowling?

Kolejny edit: Dawać mi ubrania z halloween :< <płacze>

Ostatnio zmieniony przez Sniezyczka (26-04-2014 o 11h07)


Link do zewnętrznego obrazka
Jeśli masz niższy poziom MN bardzo proszę rzuć mi dwa wyzwania bez zakładu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 8 9 10 11 12 ... 24