Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3

#51 11-11-2015 o 14h21

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

Na Toho się świetnie pracuje, takie równiutkie są <3 Ale 11/o to samobójstwo xD Gąsienice wychodzą, jak to mówią /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ametystowa, dokładniej mówiąc ;D I mój nadgarstek zdobi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Skończyłam jeszcze bombkę karczochową, potem dodam foto /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

#52 18-04-2016 o 19h49

Miss'na całego
Pacia69
...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 266

Setarah zrób mi proszę jakąś biżuterię *.* A tak na serio to prześliczne robisz, naprawdę! Kłaniam się nisko ! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


https://media.giphy.com/media/5yLgockeNPYp7trRokw/giphy.gif

Offline

#53 19-04-2016 o 21h34

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

Dziękuję Pacia! Staram się bardzo, żeby wszystko wychodziło ładnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Przedstawiam Wam dwie nowe bransoletki:
http://i63.tinypic.com/2ynnkgj.jpg

/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

#54 20-04-2016 o 15h01

Miss'na całego
Pacia69
...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 266

Śliczne naprawdę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Może kiedyś będę chciała kilka sztuk oczywiście nie za darmo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Poza tym jedyne bransoletki jakie robię to z gumek :3

Ostatnio zmieniony przez Pacia69 (21-04-2016 o 00h05)


https://media.giphy.com/media/5yLgockeNPYp7trRokw/giphy.gif

Offline

#55 21-04-2016 o 22h28

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

Dzięki Pacia! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

A te też robiłam. Dwie gdzieś leżą, potem rzuciłam to w kąt ;D
Teraz tworzy się ładna pudrowo różowa /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Efekty później ;D


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

#56 22-04-2016 o 21h43

Miss'całkiem całkiem
OlciaCool
(」゚ロ゚)」
Miejsce: Hogwart
Wiadomości: 111

Cudeńka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Ja osobiście kiedyś się w to bawiłam - były i druty i szydełko, oraz reszta dupereli typu koraliki. Dopiero teraz gdy zobaczę to co kiedyś usiłowałam tworzyć widzę jak okropnie krzywo i brzydko to robiłam. Zazdroszczę Ci tego daru.

Offline

#57 23-04-2016 o 20h03

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

OlciaCool moje pierwsze twory też nie wyglądały za korzystnie, szczególnie przy ograniczonej ilości narzędzi, więc sama wiesz ;D
Teraz mam więcej cudeniek, większe pole do popisu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Choć najbardziej wkręciło mnie szydełko i haft koralikowy, fest!


A tu coś z innej beczki:

Zielono mi...


Świąteczny prezencik /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

#58 12-09-2016 o 22h06

Miss'Fuzja
spsr
Skoro nudzi ci się na tyle, że czytasz ten opis, zrób pracę na konkurs. I'm Espi Nekromanka
Miejsce: Gdynia na zawsze
Wiadomości: 6 728

Te czarne bransoletki są cudne, chciałabym taką :< Jajko widzę wiosenne,wygląda jakby się uśmiechało /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Taka urocza pisanka.


//photo.missfashion.pl/pl/1/102/moy/81086.jpg

Offline

#59 28-09-2016 o 23h08

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

Witam wieczorno-nocną porą!

Dodaję parę fotek moich ukochanych bransoletek szydełkowych ♥

Pierwsza jest dla mnie szczególnie ważna, cieszę się, że mam ją w swoim prywatnym zbiorze biżuterii.
Więc proszę pięknie o ocenę, jak zrobię coś nowego, to wrzucę ;D

Cudeńka


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

#60 01-10-2016 o 23h48

Miss'Fuzja
spsr
Skoro nudzi ci się na tyle, że czytasz ten opis, zrób pracę na konkurs. I'm Espi Nekromanka
Miejsce: Gdynia na zawsze
Wiadomości: 6 728

Jak już wspominałam, ta druga bardzo w moim guście. Za to pierwsza ma magiczny klimat, niczym ukradziona ze świata fantasy. ;>


//photo.missfashion.pl/pl/1/102/moy/81086.jpg

Offline

#61 30-04-2017 o 20h23

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

Dzisiaj przychodzę do Was z chokerem własnej roboty, z którego jestem mega zadowolona ♥

http://i64.tinypic.com/30w9vmq.jpg


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

#62 01-05-2017 o 15h34

Miss'Fuzja
spsr
Skoro nudzi ci się na tyle, że czytasz ten opis, zrób pracę na konkurs. I'm Espi Nekromanka
Miejsce: Gdynia na zawsze
Wiadomości: 6 728

Fajnie ci ten "medalionik" wyszedł /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Takie trochę czarno-białe słońce.

Ostatnio zmieniony przez spsr (01-05-2017 o 15h35)


//photo.missfashion.pl/pl/1/102/moy/81086.jpg

Offline

#63 06-07-2017 o 19h49

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 19

Świetne, ja czasem sobie rysuję albo haftuje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#64 18-08-2017 o 01h02

Miss'wow
KlaraM
Zwierzęta to całe moje życie ♕
Miejsce: Piotrków Trybunalski
Wiadomości: 747

Śliczne, też czasami tworzę biżuterię, czekam na więcej prac


♡♡♡♡♡♡♡ZWIERZĘTA♡♡♡♡♡♡♡

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#65 29-08-2017 o 16h42

Miss'całkiem całkiem
gwiazdka9
...
Miejsce: Gdzieś daleko i bardzo wysoko... (śląsk)
Wiadomości: 112

Jakie piękne kolczyczki
A te Branzoleteczki
No normalnie cud miód i orzeszki


//photo.missfashion.pl/pl/1/95/moy/75264.jpg

Offline

Strony : 1 2 3