Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3

#1 11-02-2014 o 20h39

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

Witam Was! Moją pasją jest tworzenie małych cudeniek z koralików, drucików czy muliny. A oto kilka moich prac /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Pozdrawiam serdecznie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

#2 13-02-2014 o 22h09

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 574

Kolczyki są prześliczne, uwielbiam takie małe cudeńka mimo iż sama nie mam przebitych uszu *^* Bransoletki z muliny również ładne, sama swego czasu robiłam w dużych ilościach, wzorek mi się podoba.

Offline

#3 14-02-2014 o 15h59

Miss'ok
Namae
...
Wiadomości: 78

Śliczne, niestety nigdy sama nie miałam ręki do takich rzeczy T-T
A gdy zabrałam się za bransoletki z muliny cały czas wychodziły mi krzywe, albo poskręcane i nie umiałam na to nic zaradzić T-T

Offline

#4 15-02-2014 o 13h43

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Ślicznie Ci wychodzi! A próbowałaś robić bransoletki mulinowe z serduszkami/napisami? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#5 15-02-2014 o 17h47

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

Dzięki piękne za opinie! Tak, robię z napisami, ale w tych akurat mam mniej wprawy i wychodzą średnio fajne. Zaraz dodam jakieś zdjęcie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Setarah (15-02-2014 o 17h50)


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

#6 15-02-2014 o 18h01

Miss'ok
Namae
...
Wiadomości: 78

Rzeczywiście czasem literki się zwężają, ale i tak czekam na więcej. Ćwiczenie czyni mistrza :3

Offline

#7 15-02-2014 o 18h10

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

Jak na razie jestem zawalona nauką, ale przy okazji postaram się coś popleść /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Ostatnio próbowałam sutaszu i obecnie bardziej to mnie interesuje. Dodam zdjęcie jak będę miała na dysku /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

#8 16-02-2014 o 09h16

Miss'całkiem całkiem
Violi44620
...
Wiadomości: 99

Chciałam żeby levele -12 i 12 zadawały mi wyzwania (na mm)

Offline

#9 16-02-2014 o 15h39

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 574

Violi fantastycznie, ale naucz się czytać regulamin i skończ spamować w każdym wątku po kolei .-.

Offline

#10 17-02-2014 o 14h47

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Bardzo ładna bransoletka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Szaleńczo mi się podoba! Zdolna bestia z Ciebie, życzę dużo weny i czasu na rękodzieło.

Offline

#11 17-02-2014 o 20h53

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

Dzięki piękne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Jak znajdę czas to powrzucam tu jakieś nowości. I ten sutasz, jak trafi do właścicielki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Pozdrawiam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

#12 22-09-2014 o 21h59

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

Kolejna porcja twórczości - jest czas są i nowości /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

#13 09-03-2015 o 19h43

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 574

Odświeżam wątek, bo Secia nie ma gdzie się chwalić x'D
Nadal bardzo podoba mi się to co robisz. Ja nigdy nie miałam cierpliwości do takiej zabawy D: Powtórzę tu to co na banach. Kolczyki, które tam wrzuciłaś są śliczne ♥

Offline

#14 09-03-2015 o 20h27

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

No to jak już Nel mi odświeżyła wątek, to proszę, coś nowego /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Zapraszam do komentowania /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Ostatnio zmieniony przez Setarah (09-03-2015 o 20h28)


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

#15 10-03-2015 o 16h07

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Śliczne wszystko! Ja robię z muliny. I mam pytanie jak zakończyć bransoletkę za pomocą np. drewnianego motyla,jabłka?

Offline

#16 10-03-2015 o 16h30

Miss'wow
pikna3
Zapraszam na profil :)))
Wiadomości: 606

Bardzo ładna biżuteria, szczególnie ta ostatnia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#17 10-03-2015 o 19h43

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

Dziękuję za opinie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png @Ewelka40 nie bardzo orientuję się z opisu o które zakończenie chodzi.. podeślij mi na PW jakiś przykładowy link z owym zakończeniem, a postaram się pomóc /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

#18 07-04-2015 o 20h16

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 574

Twórczość Seci zawsze będę podziwiać ♥ Kolczyki są śliczne, bransoletka też, a kwiatki jakie ostatnio robisz są już wgl cudne ♥
mission completed

Offline

#19 07-04-2015 o 20h20

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

//photo.missfashion.pl/pl/1/50/moy/39807.jpg

Dodaję jedno z moich pierwszych jajek wykonanych metodą kanzashi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Jeśli są tu jakieś specjalistki tej metody, proszę o wytknięcie wszystkich błędów, bo dopiero się uczę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

I dziękuję Nelumi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

#20 10-04-2015 o 20h14

Miss'OK
MaMiMuMeMo
Bez opisu, bez tragedii..
Miejsce: Tam gdzie przezydentem jest Czekolada
Wiadomości: 1 604

Cudne! :3


http://i60.tinypic.com/a9o01j.jpg

Offline

#21 11-04-2015 o 11h45

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

MaMiMuMeMo może rozbuduj trochę swoją wypowiedź? To podpada pod spam. ._.

Setarah kompletnie nie znam się na tej metodzie, ale ja dołożyłabym więcej kolorków. <3 No i jak już mówiłam ci w innym wątku, irytują mnie te dżety przy kwiatkach. >.< Wiem, że muszą być, żeby ukryć środek, ale ja bym tam dała coś innego, bardziej pasującego do kwiatów. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
Co do poprzednich - zmień tło do zdjęć biżuterii. xD Tylko na ostatnim zdjęciu jest całkiem, bo tło jest białe. ;3 Tylko, że tam z kolei dałaś nieco podniszczone koraliki. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
Po co ci dwa baranki przy biglach? Po co ci w ogóle baranki przy biglach? D:


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#22 11-04-2015 o 12h00

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

Dzięki dziewczyny /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Chciałam w takim jednym tonie akurat te jajo zrobić, bo szło na prezent, a im mniej pstrokato tym lepiej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png W mojej małej dziurze nie mam za wiele sklepów z takimi rzeczami, więc przy okazji się zaopatrzę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
To tam było dla mnie, to pół biedy xD A tło zmienię, jasne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

A baranki dlatego, że to też prezent i przezornie dałam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

#23 12-04-2015 o 09h52

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

O boże te jajko... Jakie ono jest prześliczne, a te wszystkie kolczyki... Uwielbiam takie cudeńka. c: Jestem zauroczona Twoimi dziełami, ponieważ to są istne cudeńka. No, no, no nie mogę, no.... xD

Offline

#24 12-04-2015 o 14h39

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Jak ty to?! Nie no prześliczne! /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif
Masz do tego cierpliwość nie ma co! Twórz dalej!

Ostatnio zmieniony przez Ewelka40 (12-04-2015 o 14h40)

Offline

#25 12-04-2015 o 18h11

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

Dziękuję za opinie @Jesys  i @Ewelka40 /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

A no, mam chyba tą cierpliwość, mam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Jeszcze mam do pokazania dwa, ale coś mi szwankuje, więc dodam później /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

Strony : 1 2 3