Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3

#26 07-05-2015 o 21h37

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

Na to jajeczko wtedy czekałam ♥ Te kwiatuszki wyszły ślicznie, tak dokładnie ♥ Zdecydowanie miło jest dostawać takie ręcznie robione dzieła :>

Offline

#27 07-05-2015 o 21h54

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

Dziękuję za podbicie tematu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Jajeczko:
//photo.missfashion.pl/pl/1/53/moy/42116.jpg

I postaram się na dniach dodać coś nowego /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Oceny mile widziane ;D


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

#28 08-05-2015 o 16h42

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Najpierw hejty - w prawym górnym rogu tego jaja (no, na zdjęciu jest to "róg" xD) widać, że albo wstążka odstaje, albo to tylko takie wrażenie. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png A przy dżetach widać klej. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
Jajko jest urocze, z tymi kwiatkami wygląda o wiele lepiej niż bez. <3


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#29 09-05-2015 o 11h32

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

Tak, trochę to tam się nie zrobiło jak powinno, ale szczegół ;P

I moje ostatnie dzieło. MUSZĘ po prostu muszę powiedzieć, że jestem mega dumna z niego ♥



//photo.missfashion.pl/pl/1/53/moy/42195.jpg

Oceniajcie, wyrażajcie opinie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

#30 09-05-2015 o 13h42

Miss'towarzyska
Lilia444
Koooteeek!
Miejsce: Pomocnik moderatora :3
Wiadomości: 2 621

To jest cudo!
Wprosty arcydzieło  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Offline

#31 11-05-2015 o 07h14

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Bardzo ślicznościowe. <3 Dla osoby, która ma talent nie ma rzeczy niemożliwych, jak widać. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#32 11-05-2015 o 11h24

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

Dziękuję Wam bardzo za tak miłe słowa /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

#33 11-05-2015 o 21h56

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

Kurde, mnie na komunię nie dali takich bajerów XDD Robota odwalona świetnie, widać, że włożyłaś dużo pracy ♥

Offline

#34 26-05-2015 o 23h45

Miss'ok
Gniewka
...
Miejsce: Planeta Pomidorów
Wiadomości: 69

Ale piękne. Jak Ty to robisz, że nie widać szpilek? Podziwiam.


"Jestem sobie ukochanym,
kochankiem,
mężem i żoną,
dzieckiem i matką,
Jestem sobie wszystkim."

Offline

#35 27-05-2015 o 19h18

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

Odpowiednio składam Gniewka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Co druga linia jest tylko pod sobą, Pierwsza względem drugiej jest przesunięta o mniej więcej centymetr, żeby właśnie szpilki zakryć /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Dziękuję za opinie dziewczyny /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

#36 28-05-2015 o 20h37

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Ojeju, jakie te rzeczy śliczne! *w*

Dobra, a teraz możesz wstawić zdjęcie. xD

Nie no, serio. Kielich jest śliczny. No i wszystko. ^^


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#37 28-05-2015 o 20h39

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

No, bo Pine nieszczere komentarze się zemszczą /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Dzięki za odkopanie tematu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


A teraz coś całkiem z innej beczki:

Nowość

Ostatnio zmieniony przez Setarah (28-05-2015 o 20h40)


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

#38 28-05-2015 o 20h47

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Ale fajna ta butelka. Przypomina mi taką... Murzynkę z farbowanymi włosami w kiecce. Ładnej kiecce. W czapce biskupa. Różowej. Śliczne, takie lekko awangardowe, czy jak tam nazywamy sztukę rękodzielniczo - nowoczesną. xD Te falbanki na dole są OSOM. *w* Świetnie Ci wyszły. ^^

Chociaż te włosy mni ciutek przerażają. xD
Moja babcia ma prawie identycznie urządzone mieszkanie! O.O


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#39 15-06-2015 o 20h24

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

Ta dam, następna butelka do Waszej oceny. Tym razem jako wazonik/ozdoba et cetera.

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



W kolorze blue /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Setarah (15-06-2015 o 20h25)


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

#40 27-08-2015 o 09h21

Miss'ok
Gniewka
...
Miejsce: Planeta Pomidorów
Wiadomości: 69

Taka piękna ta buteleczka, aż chce się kwiaty kupić i położyć na stole


"Jestem sobie ukochanym,
kochankiem,
mężem i żoną,
dzieckiem i matką,
Jestem sobie wszystkim."

Offline

#41 28-08-2015 o 14h36

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

Dziękuję bardzo Gniewka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Przychodzę do Was teraz z oponką - ozdobą, w moim założeniu weselną, choć zobaczymy, gdzie się ostatecznie znajdzie. Oczywiście jako prezent /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

http://i57.tinypic.com/2502d02.jpg

Ostatnio zmieniony przez Setarah (28-08-2015 o 14h36)


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

#42 28-08-2015 o 16h27

Miss'na całego
Imileczka
Piszę hah? Piszę, więc nie pytaj. ♥ Miejsce: Jedna z tamtych róż.
Wiadomości: 353

Piękna! Nie wiem jak ty to robisz, ale wszystko jest taakie ładne :]


http://i.picasion.com/pic80/1de57123bb14f52be3d8a526236fb70e.gif

Offline

#43 14-10-2015 o 20h56

Miss'Fuzja
spsr
Skoro nudzi ci się na tyle, że czytasz ten opis, zrób pracę na konkurs. I'm Espi Nekromanka
Miejsce: Gdynia na zawsze
Wiadomości: 6 728

Ślicznie! Jak ty to robisz, że te wstążki się ciebie słuchają.. ( Mnie się nie słuchają i są zawsze krzywe, więc dawno dałam sobie z tym spokój xD) Gratuluję talentu i cierpliwości,  prawdziwe cudeńka Ci wyszły .
Murzynka najlepsza xD


//photo.missfashion.pl/pl/1/102/moy/81086.jpg

Offline

#44 15-10-2015 o 12h24

Miss'całkiem całkiem
zakuro2
...
Miejsce: Rzeszów
Wiadomości: 92

O wow, butelki w sukienkach : >
Śliczne rzeczy robisz: D
Przedwczoraj koleżanka przyniosła mi woreczek starej bizuterii bo sprzątała u siebie i stwierdziła, że sobie coś z niej zrobię : >


//photo.missfashion.pl/pl/1/78/moy/61721.jpg

Offline

#45 15-10-2015 o 21h59

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

Dziękuję dziewczyny za opinie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Potem czekam w takim razie na zdjęcia efektów przeróbek zakuro2 /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

#46 31-10-2015 o 20h30

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Oponki są takie urocze! <3 Śliczne, śliczne, Seciu! <3
W takim razie możesz już wrzucać cudeńka z koralików, z chęcią zobaczę. ;D


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#47 31-10-2015 o 20h44

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

Dzięki Pine za opinię /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Podrzucam moje nowe twory z których jestem baardzo zadowolona, druga bransoletka obecnie zdobi mój nadgarstek i nie oddam <3

//photo.missfashion.pl/pl/1/65/gd/51404.jpg

http://i63.tinypic.com/scbzhc.jpg

Bransoletki są zrobione na szydełku, ze specjalnych koralików TOHO.

Ostatnio zmieniony przez Setarah (31-10-2015 o 20h44)


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

#48 31-10-2015 o 21h01

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Śliczne, Seciu, śliczne. <3 A tak w przybliżeniu ile koralików idzie na taką bransoletkę, i ile takie koraliki kosztują? :"D


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#49 31-10-2015 o 21h06

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

Ta ametystowa, druga, była zrobiona z 10 g koralików TOHO. Koraliki są w różnych cenach, zależnie od tego, jaki kolor, wielkość i rodzaj, których jest dość sporo.. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

#50 11-11-2015 o 14h03

Miss'Sensei
SpalonaArtystka
Gerardowa plama na ścianie
Miejsce: Długa Ziemia
Wiadomości: 750

Też ostatnio się zakuplowałam z Toho /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Przyjemnie się tworzy pod warunkiem, że nie z 11/o xD Ta burgundowa (?) bardzo mi się podoba. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


BLOG  |  RĘKODZIEŁO NA FORUM  |  FANPAGE  |
https://66.media.tumblr.com/94ea444499475d8b9eeb65f43f0350c8/tumblr_nqk67npgn01s0kuhho1_250.gif


Offline

Strony : 1 2 3