Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3

#51 11-06-2013 o 22h36

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Sprzedawania na allegro raczej nie polecam. Musiałabyś długo wystawiać  prawdopodobnie byłoby z tego więcej strat, niż zysków. Spróbuj raczej sprzedawać przez jakieś fora tematyczne.

Co do sukienek z allegro, to czasami trafiają się perełki od losowych sprzedawców. Znam jedną babkę, która sprzedaje kiecki z Bl. Z tego co wiem, to można przez nią coś sobie sprowadzić (z oficjalnych stron firm, e-bay'a itp.)

Offline

#52 04-08-2013 o 21h07

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja jestem Sweet lolita :3

Offline

#53 06-08-2013 o 20h43

Miss'ujdzie
Oliwia
...
Miejsce: †
Wiadomości: 180

Kocham kuro, gothic oraz classic lolita, z innych tylko jakieś pojedyncze stroje.


Offline

#54 20-08-2013 o 20h06

Miss'ujdzie
Ohime
Widzę cię.
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 186

A słyszał ktoś może o odmianie "Sailor Lolita" ;3
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#55 22-08-2013 o 23h09

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Pisała już wcześniej, że uwielbiam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png. To zdecydowanie mój ulubiony pod styl, głównie przez kołnierzyki i ogólny fason sukienek.

Offline

#56 21-01-2014 o 20h42

Miss'na całego
Vena
...
Wiadomości: 309

Rozejrzałam się po internecie w sprawie tych lolit. Jednak musiałabym poświęcić więcej czasu, aby się w to wszystko zagłębić. Na obecną sytuację wiele strojów mi się podoba, no ale znajdą się też takie, z których zadowolona nie jestem.
Nie lubię Sailor Lolit, ponieważ (jak sama nazwa wskazuje) są w marynarskim stylu, a takiego, to ja nie lubię. Steampunk Lolita to też moim zdaniem niewypał. Steampunk- tak, Lolita- tak, ale nie połączone!
Szczerze powiedziawszy nie wiem, czy ubrałabym się w coś takiego. Może i tak, ale nie w tych czasach. Dawniej to by przeszło jako "modny styl", ale teraz to tylko odmieńce. Nie lubię być jak każdy, dlatego jestem inna. Nie mam łatwego życia z tego powodu, w mojej okolicy nikt nawet nie słyszał, co to anime, albo manga, a co dopiero Lolita (no, może niektórym, ale to tylko z pewną książką), a tak to nic. Nie mam przyjaciół, mam parę koleżanek, z którymi zamieniam parę słów, ale tylko tyle. Je interesują dzisiejsze czasy i moda (moja koleżanka pisze coś na asku tylko dlatego, aby dostawać like :<).
Wiem, każdy mówi, aby nie przejmować się zdaniem innych, ale też trudno jest żyć bez nikogo. Jakbym miała choć jedną koleżankę, co się tak ubiera (albo miała podobne pasje), to by było super. Mogłabym się już mniej przejmować, ze względu na to, że nie jestem sama.
Na dodatek parę strojów by mi nie pasowało. Za to z chęcią ubrałabym tak moje dziecko (córeczkę). Wyglądałaby przeuroczo! :3

Ogólnie rzecz biorąc styl jest ładny, ale nie wiem, czy kupię jakiś strój (dodatki trudno dostępne).

Ohayo! :3

Offline

#57 01-02-2014 o 21h40

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Hm.. Co mogę powiedzieć? Nie jestem fanką tego stylu. Nie podobają mi się sukienki przesłodzone, na leleczkowatych dziewczynach. To jest akurat masakra ;__; Aczkolwiek te bardziej stonowane kolory, na sukienkach prezentują się fantastycznie. *-* Taka jest moja opinia.

Offline

#58 02-02-2014 o 18h11

Miss'ok
lolivomit
...
Wiadomości: 79

Jestem mega fanką tego stylu i mega ANTYfanką bodyline. Właściciel marki zaprasza do siebie europejki na sesje zdjęciowe, żeby mógł umieścić fotki ubranek na stronie(NIE PŁACI IM ZA TO ANI NIE DAJE ZADNYCH UBRAN!), nagabuje je, forsuje małżeństwo z nimi. Jednej dziewczynie, która przyjechała na sesję zabronił odchodzić, nigdy nie oddał jej jej własnych rzeczy. Poza tym kradną designy, robią konkursy, w których finalnie wykorzystują printy wymyślone przez fanów bodyline a oni nie dostają za to zapłaty. Usuwają wszystko, co wskazywałoby, że konkurs w ogóle się odbył. Poza tym wtopy w stylu bielizny erotycznej i bdsmowej w ofercie...

Moje ulubione typy lolity to kuro, goth i guro.
Moje typowo lolicie ubrania, które posiadam:

Link do zewnętrznego obrazka
sukienka(czarna) i to śmieszne coś na szyję c:
Link do zewnętrznego obrazka
zakolanówki
Link do zewnętrznego obrazka
czarne matowe buciki uwu

Niestety też z bodyline... Szkoda, że my, europejki nie mamy w czym wybierać. Zostaje nam najczęściej właśnie to całe bodyline, wychodzi najtaniej i całkiem bezpiecznie. Ale mimo wszystko nie podoba mi się postępowanie właściciela.

Ostatnio zmieniony przez lolivomit (02-02-2014 o 18h20)

Offline

#59 03-02-2014 o 18h51

Miss'ujdzie
Ohime
Widzę cię.
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 186

Cóż bodyline to rzeczywiście skomplikowany temat.
Ja całkowicie jestem po stronie Venus (byłej modelki bl).
jak wiadomo zrobiła ona filmik ukazujący twarz pana Yana (właściciela tej marki) oraz jej historię w  jakich okolicznościach została ona tamtejszą modelką.
http://bodyline.co.jp/bodyline/venus-1.html <- Tutaj jest opisana cała akcja z Venus wg. Bodyline.
Ja was proszę no bez przesady. Dziewczyna nakręciła wideo z powodu tego iż była podekscytowana wyjazdem do Japonii. Chyba połowa użytkowniczek tej gry również by się cieszyła z tego wyjazdu. Pan Yan miał jeszcze czelność nazwać Venusangelic "zannkokuna tenshi" co po Polsku znaczy "Okrutny Anioł".
Jeżeli chodzi o tą sprawę z małżeństwem to o ile się dobrze orientuję to Venus pytała się tylko Yana w jaki sposób może zamieszkać w Japonii, a on powiedział jej że tylko za pomocą małżeństwa z jakimś Japończykiem, a on później oskarżył ją o to że chce aby on ożenił się z jej matką. Także ja z całego serca wpółczuję Venus.
A wracając do tematu lolit...
Jakie jest wasze ulubione brando ?
Btssb, Ap, A&P czy może inne ?
Moim ulubionym jest na 100% BTSSB oraz A&P. Mają naprawdę fajne projekty które nie są zbyt słodkie, mają piękne kroje oraz ciekawe dodatki.
Osobiście od niedawna zakochałam się w tym zestawie

//photo.missfashion.pl/pl/1/23/moy/17669.jpg

Ostatnio zmieniony przez Ohime (03-02-2014 o 18h52)

Offline

#60 06-08-2014 o 00h13

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Uwielbiam styl lolici... sama nie ubieram się tak, bo jest za drogo, ale moim zdaniem wyglądają niesamowicie! Naprawdę pięknie!


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#61 13-08-2014 o 10h19

Miss'całkiem całkiem
laureln
Ciesz się chwilą... Nie wiem po co.
Wiadomości: 131

Eee tam drogo xd. Zawsze znajdzie się coś tańszego albo pożyczy od mamy xd.
czasami można też zamówić coś na allegro albo na innych stronach i na pewno bedzie taniej. A wczoraj mama mi kupiła taką śliczną, rozkloszowaną spódnice w kratkę *.*. Najciężej zawsze jest z dodatkami :c


.

Offline

#62 18-09-2014 o 15h13

Miss'Żółtodziób
Virie
...
Miejsce: Valinor
Wiadomości: 13

Styl Lolita jest cudowny! Aczkolwiek nie mogłabym chodzić w takich ubraniach chyba, że na specjalne okazje./vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Ubrania są przepiękne (mnie osobiście podobają się najbardziej w stylu Gothic), ale to nie mój styl ubierania.


"Żegnaj mi, kraju pod północnym niebem! Na wieki będę błogosławił ciebie, bo tu na trawie w poświacie miesiąca i w pełnym blasku gorącego słońca Luthien Tinuviel widziałem tańczącą a jej piękności i głosu słowika nikt nie wysłowi w mowie śmiertelnika."    

Offline

#63 15-04-2015 o 16h49

Miss'OK
MaMiMuMeMo
Bez opisu, bez tragedii..
Miejsce: Tam gdzie przezydentem jest Czekolada
Wiadomości: 1 604

Patrzenie na te lolitki jest fajne, bo są dość urocze no ale jak się w takim czymś pokazać na ulicy?  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png
Tak, nie i nie.
I pamiętajcie: nikt wam nie zabrania się tak ubierać. Tylko czy nastolatki nie wyglądają w tym tak... dziwnie?
Normalne ubrania są super  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/roll.png

Ostatnio zmieniony przez MaMiMuMeMo (15-04-2015 o 16h51)


http://i60.tinypic.com/a9o01j.jpg

Offline

#64 18-06-2015 o 20h02

Miss'nieobczajona
animalsik4
...
Wiadomości: 23

Moim zdaniem jest to ładny, taki troszkę inny, ciekawy styl /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Sama osobiście bym się tak raczej na co dzień nie ubrała, ale dalej sądzę że ładnie to wygląda :3 Chociaż wiadomo, też jak czegoś jest za dużo, to już wtedy wygląda to bardzo źle /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Offline

#65 21-06-2015 o 19h04

Miss'Sensei
Rainbow
Ban(an) ^^
Wiadomości: 1 054

Ja sama zakochałam się w country lolicie. Nie jest to pod żadnym kontem mój styl (należę do grunge'owców), ale raz postanowiłam się udać w tym stylu na miasto w mojej cudaśnej, jak na razie jedynej (ta cena... O zgrozo) żółtej (w wisienki ^^), loliciej sukieneczce i wianku we włosach. Jedna tak na oko cztero-pięciolatka nazwała mnie księżniczką xD. A z trzy-cztery osoby wariatką. Wspominałam, że na dworze byłam niecałą godzinę? A już tyle komentarzy napotkałam...

Offline

#66 26-07-2015 o 20h32

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Uwu, uwielbiam ^^.
Sama bym chciała się tak ubierać, ale raczej bym dobrze nie wyglądała w akiej kiecy. Ale wystarcza mi ubieranie swoich pullip ^^.
Z brandów chyba jedynie lubię Innocent World. Kiece od AP mi sie zbytnio nie podobają (pewnie przez przesłodzone stocki od AP (pullip Purparate, dal Maretti, dal JouJou i kilka innych lalek było)). Ogólnie innych marek zbytnio nie znam ^^.
A z styli lubię najbardziej Classical Lolitę i jeszcze kilka (nie pamiętam, no XD).

Offline

Strony : 1 2 3