Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3

#1 28-05-2013 o 19h57

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Co o tym sądzicie? Jest tu ktoś, kto "lolici", że się tak wyrażę?

Ja uwielbiam te bardziej stonowane "odmiany". Najbardziej podobają mi się Classical, Sailor i Casual lolity. Przymierzałam się parę razy do kupienia/zamówienia u krawcowej jakiejś kiecki, ale za każdym razem stwierdzałam, że i tak nigdzie nie będę w nich chodzić...
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Byakyath (28-05-2013 o 20h11)

Offline

#2 28-05-2013 o 20h03

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Tragedia to coś,ta lolita fashion  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/neutral.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/neutral.png

[ Prosiłabym u umieszczanie bardziej rozbudowanych opinii. - HyunAe ]

Offline

#3 28-05-2013 o 21h44

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

to jest śliczne ja bym osobiście (jakbym mieszkała w Japonii) była lolitą bo tu w Polsce jest taka tolerancja, że brak mi słów ....

Offline

#4 28-05-2013 o 21h47

Miss'nieobczajona
Tsukiaisuishou
...
Wiadomości: 47

Wstawiłaś dość nieciekawe zdjęcia, Byakyath (no, oprócz drugiej kiecy, tej od Mary Magdalene), ale sam styl jest cudowny, sama się w nim trochę noszę ^^ Bardzo dobrze czuję się w takich kiecach, trochę jak dama, a trochę jak księżniczka, ale cóż, ja jestem jak z innej epoki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Najbardziej lubię classic i gothic, ale ostatnio podoba mi się też steampunk lolita, chociaż nie ubieram się w tym konkretnym podstylu. Ale popatrzeć na udane stylizacje to jak najbardziej, zresztą dotyczy to wszystkich lolicich odmian /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#5 28-05-2013 o 21h53

Miss'ujdzie
Ohime
Widzę cię.
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 186

Oh! Uwielbiam! Lolity są takie słodkie i subtelne ! Osobiście posiadam kilkanaście sukienek ale do bardziej zaawansowanej lolity kupującej z brando niestety nie należę ^^
A tak na marginesie uwielbiam tą kolekcję od AP
Link do zewnętrznego obrazka /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Ostatnio zmieniony przez Ohime (28-05-2013 o 21h55)

Offline

#6 28-05-2013 o 21h57

Miss'ok
Mariko
...
Wiadomości: 67

Wspaniałe są te kiecki... ale mnie na nie nie stać. Kiedyś miałam takie prześliczne ciemnobrązowe buciki... *.*


Be the broke or the breaker
Be the giver or the undertaker
Unlock and open the door
Be the healer or the breaker
The keys are in your hands
Realize you are your own source of all creation
Of your own master plan

Offline

#7 28-05-2013 o 22h00

Miss'nieobczajona
Tsukiaisuishou
...
Wiadomości: 47

Leonetta napisał

to jest śliczne ja bym osobiście (jakbym mieszkała w Japonii) była lolitą bo tu w Polsce jest taka tolerancja, że brak mi słów ....

To zależny, gdzie mieszkasz. W Polsce hasa już spora garstka lolit i chyba nikt z tego problemu nie robi. Mi osobiście jeszcze nikt nie powiedział nic przykrego z tego powodu, od innych lolit też słyszałam podobnie opinie, choć oczywiście bywa rożnie...

Ohime napisał

Oh! Uwielbiam! Lolity są takie słodkie i subtelne ! Osobiście posiadam kilkanaście sukienek ale do bardziej zaawansowanej lolity kupującej z brando niestety nie należę ^^

No ja niestety też nie, nie stać mnie :C Ale każdy orze jak może, nie jest źle, moja szafa się powiększa, a ja staram się wybierać z gustem, nie kupować byle czego. Osobiście uważam, że nie trzeba kupować brando, żeby wyglądać ładnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Tsukiaisuishou (28-05-2013 o 22h01)

Offline

#8 29-05-2013 o 14h50

Miss'gadułka
Lynn
Powinni zrobić anime o ojcu Boruto!
Miejsce: Gdzieś między sadyzmem a przerwą obiadową
Wiadomości: 3 258

Mnie ten styl też bardzo się podoba, acz na razie jak lolita ubierać się nie zamierzam. ^^

Z początku byłam najbardziej przekonana do stylu gothic lolita, jednak nieco bardziej podoba mi się wspomniany przez Tsukiaisuishou steampunk lolita (stwierdziłam to dopiero przed chwilą, kiedy wpisałam to w wyszukiwarce ^^'). Classical i casual też są w porządu (podobają mi się wstawione przez ciebie zdjęcia), jednak sailor mnie niezbyt przekonuje. Może dlatego, że jedyne rzeczy w takim stylu, jakie mi się podobają to japońskie mundurki szkolne.

Ostatnio zmieniony przez Lynn (29-05-2013 o 14h51)



https://data.whicdn.com/images/302401948/original.gif

Offline

#9 30-05-2013 o 16h44

Miss'całkiem całkiem
Monia
...
Wiadomości: 88

Łał ta pierwsza sukienka jest śliczna, też lubie styl loli ale nie lubie tych kolorowych i przesłodzonych dziewczynek z wielkimi oczami /modules/forum/img/smilies/bimbo/triste.gif, które wyglądają jak lalki  xD bardziej wole kolory stonowane jak brązowy, granatowy, szary itd. /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif

np:
Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Monia (30-05-2013 o 17h02)

Offline

#10 30-05-2013 o 16h53

Miss'na całego
Erzsebet
...
Wiadomości: 280

Strasznie mi się podobają wszystkie trzy sukienki. Również chciałam sobie jakąś zamówić. Gdyby tylko cena była niższa i mogłabym w niej wyjść do ludzi... Szkoda że mieszkam w tak mało tolerancyjnym miasteczku...


https://31.media.tumblr.com/17ae7c65eec0420bfaba512421d537e5/tumblr_inline_naeycjg12a1r3nulj.gif

Offline

#11 30-05-2013 o 17h04

Miss'nieobczajona
Ioni
...
Miejsce: Będzin
Wiadomości: 25

Erzsebet napisał

Strasznie mi się podobają wszystkie trzy sukienki. Również chciałam sobie jakąś zamówić. Gdyby tylko cena była niższa i mogłabym w niej wyjść do ludzi... Szkoda że mieszkam w tak mało tolerancyjnym miasteczku...

W tej pierwszej mozna spokojnie wyjsc na ulice jak i w tej w poscie nad toba


Zawsze idę przed siebię

Offline

#12 30-05-2013 o 18h05

Miss'ujdzie
Ohime
Widzę cię.
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 186

Ja tam biorę przykład z jednego z Japońskich piosenkarzy czyli Kayi. Mam to w *cenzura* co myślą o mnie inni. Taka jest po prostu prawda że ludzie w Polsce są nietolerancyjni. We Francji jest kilka takich sklepów w których można nabyć ciuchy w tym stylu, a na wakacjach tam mogłam normalnie się ubrać w sukienkę i iść na miasto bez obaw że ktoś żuci we mnie kamieniem i powie przykre słowa. Gdy pierwszy raz przyszłam do szkoły na apel ubrana w lolicią kieckę zrozumiałam kto jest moim prawdziwym przyjacielem ale i tak i tak niczego nie żałuję.

Offline

#13 30-05-2013 o 21h55

Miss'nieobczajona
Ioni
...
Miejsce: Będzin
Wiadomości: 25

A wlasnie gdzie mozna kupic nr 1 i2 i te z posta Monci?? Sa cudne i chcialabym se taka kupic


Zawsze idę przed siebię

Offline

#14 30-05-2013 o 22h18

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ioni napisał

A wlasnie gdzie mozna kupic nr 1 i2 i te z posta Monci?? Sa cudne i chcialabym se taka kupic

E-bay, czasami trafiają się na allegro. Musiałabyś szukać na stronach firm (np. Bodyline), ale nie wiem, jak to wygląda cenowo. Ja polecam znaleźć jakąś zaprawioną w bojach krawcową, bo wiem, że jest pełno takich, które potrafią uszyć coś takiego.

Offline

#15 30-05-2013 o 22h51

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

Sukienki cudowne... ale na kimś/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Jakoś sama bym takiej nie założyła (czułabym się jak w przebraniu) ale na kimś wyglądają obłędnie:)


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

#16 31-05-2013 o 00h55

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 5

O Lolita Fashion to ja mogę gadać godzinami. Bardzo lubię ten temat. Moimi ulubionymi są Gothic i nie powiem mam w szafie ciut ciut tego. Niestety kiedy wyszłam w swojej loli kiecce na miasto... akurat mi się obiło o uszy jak to nie wyglądam

Offline

#17 31-05-2013 o 07h49

Miss'ujdzie
Irbisia
...
Miejsce: Eeem... Warsaw?
Wiadomości: 237

Słodkie i ładne, lecz to nie moja bajka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Wolę owijać się w rozmaite łańcuszki i łańcuchy. Ale patrzyłam - takie drogie to to nie jest. No może trochę. Mam kuzynkę lolitę. No i musiałabym mieć inny wzrost i temperament. Naprawdę wolę czarne ubrania i już prędzej miałabym styl Emo. Ogólnie ładne, podoba mi się krój ♥


Link do zewnętrznego obrazka

Masz pytanie? Fajnie, bo ja mam odpowiedź!

Offline

#18 31-05-2013 o 11h01

Miss'nieobczajona
Tsukiaisuishou
...
Wiadomości: 47

Byakyath napisał

Ioni napisał

A wlasnie gdzie mozna kupic nr 1 i2 i te z posta Monci?? Sa cudne i chcialabym se taka kupic

E-bay, czasami trafiają się na allegro. Musiałabyś szukać na stronach firm (np. Bodyline), ale nie wiem, jak to wygląda cenowo. Ja polecam znaleźć jakąś zaprawioną w bojach krawcową, bo wiem, że jest pełno takich, które potrafią uszyć coś takiego.

Cena zależny od firmy. Ta 2 i 3 kieca z pierwszego postu i ta od Moni to brando, a brando są niestety drogie - ok. 1000 zł, czasem więcej, czasem troszeczkę mniej. Jeżeli cię na nie nie stać, szukaj na Bodyline, mają kiece kosztujące zazwyczaj od 100 do 200 zł. Możesz też szukać na chińskim Taobao, cenowo podobnie jak w Bodyline, ale przesyłka stamtąd wychodzi drogo, plus dodatkowo musisz korzystać z shopping service, bo nie wysyłają poza Chiny. Lolita to niestety drogie hobby, bo przecież potrzebne są jeszcze koszule, halki, dodatki... Nawet jak kupujesz najtańsze rzeczy, to jak zsumujesz ceny wszystkiego, co masz w szafie loliciego (jaki rym ^^") to wychodzą ładne pieniądze :C

Ostatnio zmieniony przez Tsukiaisuishou (31-05-2013 o 11h07)

Offline

#19 31-05-2013 o 11h28

Miss'ujdzie
Ohime
Widzę cię.
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 186

Nie wiem czy ktoś już to pisał ale drugą sukienkę z pierwszego posta można kupić na yatta.

Offline

#20 31-05-2013 o 11h30

Miss'ujdzie
Irbisia
...
Miejsce: Eeem... Warsaw?
Wiadomości: 237

A ile kosztuje? Nie kupię, po prostu ładna i jestem ciekawa ile takie cuś by mogło koszrować.


Link do zewnętrznego obrazka

Masz pytanie? Fajnie, bo ja mam odpowiedź!

Offline

#21 31-05-2013 o 11h42

Miss'nieobczajona
Tsukiaisuishou
...
Wiadomości: 47

Lepiej nie kupujcie z Yatty. Ich lolicie sukienki to repliki niezbyt fajnej jakości. Raczej strata pieniędzy, więc nie polecam :<

Offline

#22 31-05-2013 o 12h13

Miss'nieobczajona
Ioni
...
Miejsce: Będzin
Wiadomości: 25

Wlasnie przegladam Yatte i ce sie dowiedziec co to takiego wallscell?? A na Yatta.pl jest malo strojow lolit i sa drogie /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif


Zawsze idę przed siebię

Offline

#23 31-05-2013 o 12h14

Miss'ujdzie
Ohime
Widzę cię.
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 186

Ja osobiście z yatty nie kupowałam, a więc nie wypowiadam się na temat jakości ^^
Jednakże sukienki z yatta.pl są bardzo drogie i szczerze mówiąc wolała bym zamówić sobie coś z bodyline ;3
Sukienka z Yatta kosztuje 350 zł
Link do zewnętrznego obrazka

Podobna sukienka z BL będzie kosztować bez wysyłki będzie kosztować 40 dolarów czyli nasze 130 złotych.
Link do zewnętrznego obrazka
Swoją drogą bardzo polecam beżową spódnicę chocoberry z BL...
Odcień jest troszkę ciemniejszy niż na zdjęciu ale za to print jest bardzo ładny oraz wyraźny :3
Tutaj moje zdjęcie:
Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Ohime (31-05-2013 o 12h18)

Offline

#24 31-05-2013 o 15h17

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ohime napisał

Ja osobiście z yatty nie kupowałam, a więc nie wypowiadam się na temat jakości ^^
Jednakże sukienki z yatta.pl są bardzo drogie i szczerze mówiąc wolała bym zamówić sobie coś z bodyline ;3
Sukienka z Yatta kosztuje 350 zł
http://yatta.pl/cache/size601/border0/es3/zoom0/pi0/img=towary/cosplay/LLCS707.jpg

Podobna sukienka z BL będzie kosztować bez wysyłki będzie kosztować 40 dolarów czyli nasze 130 złotych.
http://www.bodyline.co.jp/bodyline/photos/l459-2.jpg?5/31/2013%204:12:21%20AM
Swoją drogą bardzo polecam beżową spódnicę chocoberry z BL...
Odcień jest troszkę ciemniejszy niż na zdjęciu ale za to print jest bardzo ładny oraz wyraźny :3
Tutaj moje zdjęcie:
http://img.pupe.ameba.jp/image/item/l/bNjFjOI4dx7L.jpg

Wiesz może, jak jest z ich butami? Bo zawsze chciałam sprawić sobie takie śliczne kozaczki, ale bałam się o jakość...

Offline

#25 31-05-2013 o 18h58

Miss'ujdzie
Ohime
Widzę cię.
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 186

Byakyath napisał

Ohime napisał

Ja osobiście z yatty nie kupowałam, a więc nie wypowiadam się na temat jakości ^^
Jednakże sukienki z yatta.pl są bardzo drogie i szczerze mówiąc wolała bym zamówić sobie coś z bodyline ;3
Sukienka z Yatta kosztuje 350 zł
http://yatta.pl/cache/size601/border0/es3/zoom0/pi0/img=towary/cosplay/LLCS707.jpg

Podobna sukienka z BL będzie kosztować bez wysyłki będzie kosztować 40 dolarów czyli nasze 130 złotych.
http://www.bodyline.co.jp/bodyline/photos/l459-2.jpg?5/31/2013%204:12:21%20AM
Swoją drogą bardzo polecam beżową spódnicę chocoberry z BL...
Odcień jest troszkę ciemniejszy niż na zdjęciu ale za to print jest bardzo ładny oraz wyraźny :3
Tutaj moje zdjęcie:
http://img.pupe.ameba.jp/image/item/l/bNjFjOI4dx7L.jpg

Wiesz może, jak jest z ich butami? Bo zawsze chciałam sprawić sobie takie śliczne kozaczki, ale bałam się o jakość...

No ja właśnie namierzam się na buty na platformie... Widziałam że Princess Peachie ma jedne z butów które są w ofercie yatta...
(6:40 2, 3 buty)

Offline

Strony : 1 2 3