Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3

#26 05-06-2013 o 10h23

Miss'całkiem całkiem
Kleopaatraa
...
Miejsce: Floryda ^.^
Wiadomości: 112

Bardzo podoba mi się ten styl. Może i bym się tak nosiła... Ale w Japonii. Tu w Polsce, zrobiłabym z siebie tylko pośmiewisko. Najbardziej mi podoba się połączenie Goth, Lolita, Victorian.

Tu taki przykładzik:

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#27 05-06-2013 o 11h25

Miss'na poziomie
Solomona
...
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 4 205

Ja uwielbiam styl gothic lolity (ale nie mam odpowiedniej figury).
Dlatego mam tylko 1 kreacje w stylu wiktoriańskim.


https://78.media.tumblr.com/tumblr_mdmrytUnPJ1qimfrko1_500.gif

Offline

#28 05-06-2013 o 15h30

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

To jeszcze Lolita? Wygląda chyba trochę zbyt "wulgarnie"...

Offline

#29 05-06-2013 o 19h04

Miss'ujdzie
Ohime
Widzę cię.
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 186

Kleopaatraa napisał

Bardzo podoba mi się ten styl. Może i bym się tak nosiła... Ale w Japonii. Tu w Polsce, zrobiłabym z siebie tylko pośmiewisko. Najbardziej mi podoba się połączenie Goth, Lolita, Victorian.

Tu taki przykładzik:

http://s3.favim.com/orig/40/gothic-lolita-victorian-goth-victorian-gothic-Favim.com-337897.jpg

Jak dla mnie to już nie lolita tylko po prostu styl wiktoriański lub gotyk. Chodź może do gothic lolity by się zaliczało.

Ostatnio zmieniony przez Ohime (05-06-2013 o 19h05)

Offline

#30 07-06-2013 o 16h46

Miss'nieobczajona
Tsukiaisuishou
...
Wiadomości: 47

To zdecydowanie nie jest gothic lolita. Jak już, to ero.

Offline

#31 07-06-2013 o 17h13

Miss'ujdzie
Ohime
Widzę cię.
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 186

Tsukiaisuishou napisał

To zdecydowanie nie jest gothic lolita. Jak już, to ero.

Za długa sukienka na ero. Jakby faktycznie ero to by pewnie miałam spódnicę/ sukienkę kończącą się przed kolanami.

Offline

#32 07-06-2013 o 17h40

Miss'nieobczajona
Tsukiaisuishou
...
Wiadomości: 47

Ale przecież w ero krótsza spódniczka jest dopuszczalna, a nie konieczna. Zresztą, gdyby pani na zdjęciu miała spódnice do połowy uda, to wtedy w ogóle nie nazwałabym jej lolitą. Ero jest po prostu trochę odważniejsze, ale nawet tutaj nie ma miejsca na "bicie erotyzmem".

Ostatnio zmieniony przez Tsukiaisuishou (07-06-2013 o 17h41)

Offline

#33 07-06-2013 o 19h45

Miss'ujdzie
Ohime
Widzę cię.
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 186

Ja niezbyt znam się na ero, a więc już więcej się na temat tej odmiany lolity nie wypowiadam.
Mam pytanie.
Czy podoba wam się może sukienka z Anna House ?
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#34 07-06-2013 o 19h57

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Urocza jest. O ile sweet lolicie kiecki w kucyki mi się nie podobają, to ta jest śliczna. Wygląda jak ciastko *___*.

Offline

#35 07-06-2013 o 21h58

Miss'nieobczajona
Tsukiaisuishou
...
Wiadomości: 47

Nie, nie bardzo... Mi rzadko  kiedy podoba się sweet, a już na pewno nie w tym wydaniu. Nie mój gust po prostu. Aczkolwiek kolorystyka ładna /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Tsukiaisuishou (07-06-2013 o 21h58)

Offline

#36 08-06-2013 o 21h18

Miss'nieobczajona
loulie
...
Miejsce: Warszafka
Wiadomości: 47

Ach, lolity - cud, miód i orzeszki. Uwielbiam ten styl, choć sukienki żadnej nie posiadam ze względu na brak funduszy. Mam jednak nadzieję, że będę mogła sobie kiedyś przynajmniej jedną sprawić, bo są naprawdę śliczne.

Ohime - jest piękna! Podobnie jak Bya (mogę tak mówić? ^-^) nie jestem fanką różowych, słitaśnych sukienek, ale ta łączy w sobie słodkość z elegancją.
A te brązowe wykończenia wyglądają jak czekolada. *Q*

Ostatnio zmieniony przez loulie (08-06-2013 o 21h18)

Offline

#37 08-06-2013 o 21h38

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

loulie napisał

Podobnie jak Bya (mogę tak mówić? ^-^)

Jasne, że możesz. *__*
Miałam właśnie takie same skojarzenia. Nie przypomina landrynek, jak te pastelowe kiecunie, tylko wygląda jak biszkopt. Kocham biszkopty.

Offline

#38 09-06-2013 o 13h31

Miss'ujdzie
Ohime
Widzę cię.
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 186

Ja właśnie uwielbiam takie stonowane kolorki i ten brąz wyglądający jak spływająca czekolada *-*
Chodź niektóre pastelowe kiecki mi się podobają i to bardzo.
Boże drogi... Chyba się zakochałam w A&P D:
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#39 09-06-2013 o 14h24

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ten już mnie tak nie ruszył. Pewnie przez to, że nie lubię komponowania ciemnych kolorów z wyjątkowo jasnymi (wyjątek: czerń/biel).

Offline

#40 09-06-2013 o 15h04

Miss'nieobczajona
Klemcia
...
Miejsce: Chorzów
Wiadomości: 23


Link do zewnętrznego obrazka
Mi osobiście podoba się styl sweet, wa, qj i guro  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Offline

#41 09-06-2013 o 19h12

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Też lubię Wa. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Chociaż z tego co wiem, część "lolicących" dziewczyn traktuje Wa Lolity trochę jak Ity (Jak to się odmienia?).

Offline

#42 09-06-2013 o 19h31

Miss'ujdzie
Ohime
Widzę cię.
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 186

Myślałam że raczej Punk lolity są tak traktowane....
Ja osobiście lubię: Sweet, gothic, wa, guro, hime oraz kodone.

Offline

#43 09-06-2013 o 19h32

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ohime napisał

Myślałam że raczej Punk lolity są tak traktowane....
Ja osobiście lubię: Sweet, gothic, wa, guro, hime oraz kodone.

O tym też gdzieś słyszałam. Ogólnie, te mniej eleganckie "odmiany".

Ostatnio zmieniony przez Byakyath (09-06-2013 o 19h33)

Offline

#44 09-06-2013 o 20h04

Miss'ujdzie
Ohime
Widzę cię.
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 186

Byakyath napisał

Ohime napisał

Myślałam że raczej Punk lolity są tak traktowane....
Ja osobiście lubię: Sweet, gothic, wa, guro, hime oraz kodone.

O tym też gdzieś słyszałam. Ogólnie, te mniej eleganckie "odmiany".

Tak było zawsze. Znałam osobiście jedną punk lolitę. Cały czas inne dziewczyny które określały się mianem lolita (a tak na prawdę nitki ręcznie robionego headdressa ciągnęły się za nimi kilometr) śmiały się z niej i mówiły że nie ma żadnego prawa mówić iż jest lolitą. To była na prawdę głupie z ich strony.
A stylizacje tej dziewczyny były na prawdę piękne i przemyślane. Szkoda tylko że kontakt mi się z nią urwał :<
Ogólnie punk, decora, ero i wa były zawsze brane za te niby wzorujące się na ita itd.

Offline

#45 09-06-2013 o 20h41

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ohime napisał

Byakyath napisał

Ohime napisał

Myślałam że raczej Punk lolity są tak traktowane....
Ja osobiście lubię: Sweet, gothic, wa, guro, hime oraz kodone.

O tym też gdzieś słyszałam. Ogólnie, te mniej eleganckie "odmiany".

Tak było zawsze. Znałam osobiście jedną punk lolitę. Cały czas inne dziewczyny które określały się mianem lolita (a tak na prawdę nitki ręcznie robionego headdressa ciągnęły się za nimi kilometr) śmiały się z niej i mówiły że nie ma żadnego prawa mówić iż jest lolitą. To była na prawdę głupie z ich strony.
A stylizacje tej dziewczyny były na prawdę piękne i przemyślane. Szkoda tylko że kontakt mi się z nią urwał :<
Ogólnie punk, decora, ero i wa były zawsze brane za te niby wzorujące się na ita itd.

Smutne trochę. Jedynym pocieszeniem jest, że we wszystkich dziedzinach znajdą się "lepsi",którzy będą próbowali wmówić reszcie, że są beznadziejni. Co do samych dziewczyn: niestety znam sporo podobnych przypadków.

Offline

#46 10-06-2013 o 16h31

Miss'ujdzie
Ohime
Widzę cię.
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 186

Eh... Tak jest zawsze. Ja uważam że takimi ludźmi nie warto się przejmować. Gdy sama zaczęłam być lolitą posypały się różne skargi na to że nie mam czegoś, coś jest nie tak  itd.
Ja się tylko zastanawiam jak ma wyglądać idealna początkująca lolita.
A! Ok! Wiem!  Ma mieć całą szafę wypełnioną sukienkami z AP, A&P, Btssb i innymi brando-świństwami + jeszcze dwieście peruk alby mieć bujną fryzurę.

Offline

#47 10-06-2013 o 16h46

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Zawsze myślałam, że Bodyline też zalicza się do brando... Jakby nie patrzeć, to chyba najbardziej rozpoznawalna marka (pomijając niektóre charakterystyczne printy z AP).
Kiedy zaczęłaś "lolicić", jeśli wolno mi się zapytać?
___
http://www.youtube.com/watch?v=sQEg-_0JbYU
Znalazłam to coś i nie wiem, co mam myśleć...

Offline

#48 11-06-2013 o 15h52

Miss'ujdzie
Ohime
Widzę cię.
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 186

Hm... Bl, bl....
Jak dla mnie to jest coś pomiędzy :3
Jakość może nie jest szczególnie powalająca ale nie aż taka zła.
Niestety pan Yan (bo o ile się orientuję to on jest "głową" tej firmy) czasem lubi przesadzać...
Jak się przyjrzycie to zobaczycie że print jest na odwrót
Link do zewnętrznego obrazka
'Lolicić" zaczęłam się około dwóch lat temu (?) Ale siedzę w tym już spokojnie 4.

Ostatnio zmieniony przez Ohime (11-06-2013 o 20h48)

Offline

#49 11-06-2013 o 19h43

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

Na allegro można znaleźć wiele sukienek sweet lolita. Niektóre są ładne i sweetaśne :**. Mam jakieś 6 zamawianych na Allegro i jestem z nich dumna nie wydałam na nie też mnóstwo forsy bo za wszystkie zapłaciłam jakieś 700zł. Nagorzej jest u mnie z butami nie mogę znaleźć czegoś dla siebie. Jaką firmę polecacie co do tych butów?


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#50 11-06-2013 o 20h47

Miss'ujdzie
Ohime
Widzę cię.
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 186

Ja szczerze mówiąc również mam problem z butami. Niestety nie preferuję zamawiania z sieciówek bo znając życie przyjdą na mnie za małe. Obserwując dziewczyny z forum na temat tego stylu dowiedziałam się iż bl podobno oferuje buty niezłej jakości. Jednakże przesyłka jest bardzo droga.
Sszyszka
Polecisz mi jakiś sprzedawców z Allegro ? Mało tam czatuję na niuchy, a więc nie jestem zbyt połapana ^^
Swoją drogą zamierzam sprzedać
spódniczkę z evil dolls w stylu gothic lolita ^^. Opłaca się teraz sprzedawać na allegro ?

Ostatnio zmieniony przez Ohime (11-06-2013 o 20h54)

Offline

Strony : 1 2 3