Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4 5 ... 13

#51 10-01-2014 o 13h24

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

Właśnie, proponowanych miejsc jest parę. Nie tylko Wrocław c:

Offline

#52 10-01-2014 o 13h56

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

eufrozyma napisał

@Zorma - z Siedlec to masz już rzut beretem do Warszawy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Tak tylko trzema mieć czas  i dobry dojazd /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#53 10-01-2014 o 15h05

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

Proponuję też bliżej całego wydarzenia wymienić się jakimiś zdjęciami lub podesłać sobie linki do facebook'a /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Niektóre z nas się znają/wiedzą jak wyglądają inne, ale są osoby, które jednak trudniej byłoby nam rozpoznać/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

#54 10-01-2014 o 15h44

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Co do Siedlec, jestem sceptyczna. Im większe miasto, tym lepsze możliwości dojazdu, a z Siedlec do Warszawy jest faktycznie rzut beretem. Poza tym, gdyby któraś jechała z drugiego końca Polski, to gdzie w Siedlcach nocować? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png

Motionell, dobra myśl, można by zrobić taką wymianę w tym temacie albo nawet osobny temat, tylko co z użytkowniczkami niepełnoletnimi? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png

A co do transparentu jeszcze - może być napis Miss Fashion na starym prześcieradle, ważne, żeby można było rozpoznać grupę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png)

Offline

#55 10-01-2014 o 16h32

Miss'wow
Sooyoung
...
Wiadomości: 633

Dopiszcie mnie do Warszawy jak coś


https://31.media.tumblr.com/tumblr_lw04gr6YOq1r7tveho1_500.gif
Jeżeli chcesz pisać dwuosobowe RPG lub brakuje ci jakiejś postaci - pisz.

Offline

#56 10-01-2014 o 17h02

Miss'Sensei
ScarletWitch
...
Miejsce: England / London
Wiadomości: 1 003

Zorma napisał

eufrozyma napisał

@Zorma - z Siedlec to masz już rzut beretem do Warszawy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Tak tylko trzema mieć czas  i dobry dojazd /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ja mieszkam w Łukowie czyli z 20 min do Siedlec .. ale Warszawa to jednak coś xD Pewnie się zgubię ale trudno ...
Chyba, że w wakacje pojadę do kuzynki do Chorzowa wtedy będzie bliżej do Katowic xD

Offline

#57 10-01-2014 o 18h06

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Nooo, Katowice prowadzą, ale Warszawa goni /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Wrocław, Poznań - do roboty!

Matula mi grozi, że jak chcę wyjechać na weekend majowy, to mam jechać z psem. Przyjmiecie do towarzystwa w razie czego czterdzieści kilo psa? Nie warczy, nie gryzie, kocha się przytulać i wszystkich by zjadła z miłości /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png)

Offline

#58 10-01-2014 o 18h10

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247

Oj ja kocham zwierzęta i zwłaszcza psy, więc mi nie przeszkadza. <3
Ba! Jak się w nim zakocham to zabiorę ze sobą do domu. x3

A co do miast to popieram by były to większe... No chyba, że ktoś chce zrobić sobie taki mini zjazd. o:
Za to wymienienie się zdjęciami to dobry pomysł. c:


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

#59 10-01-2014 o 18h14

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Scarlet wbijaj do Katowic! Tak bardzo jestem za /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Pies mnie i Lil by nie przeszkadzał, ale nie wiem co na to nasze koty... XD

Offline

#60 10-01-2014 o 18h24

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja być może w łodzi bym mogła. ^^ (Ale tylko w łodzi ;___;)

Offline

#61 10-01-2014 o 18h50

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247

Jak patrze na osoby wpisane na Katowice to zaczyna mnie kusić wyjazd. Ale w pracy chyba mnie zabiją jak wezmę tyle wolnego. xD


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

#62 10-01-2014 o 19h55

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Ta wymiana kontaktów to bardzo dobry pomysł /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Najlepszy będzie chyba facebook, tylko pewnie nie wszyscy mają.

Ostatnio zmieniony przez Jessica23 (10-01-2014 o 19h56)


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#63 10-01-2014 o 20h01

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Ja mojego Rusława nie oddam! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Ale może być zjazdową maskotką, ucieszy się /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Jak ktoś jeszcze kiełbasą dokarmi, to już pies mi z rozkoszy odleci...

A gdzie te fejsbuki zamieszczamy? Tu w temacie, jakoś na privie czy jak to widzicie? Ja mogę i tutaj, i tak moje personalia nie są i nie będą tajemnicą /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#64 10-01-2014 o 20h19

Miss'wtajemniczona
Oliwkaa
Czuje moc~
Miejsce: Pomocnik Moderatora
Wiadomości: 1 797

:c Ja jestem z okolic Wrocławia ale mam 13lat i wątpię bym mogła przyjechać :c Ale może udało by mi się na wakacjach wbić, ale tylko na nich :c

Offline

#65 10-01-2014 o 20h40

Miss'OK
Nieve
"Uczę w liceum... Głupota to mój chleb powszedni."
Miejsce: Varsovia
Wiadomości: 1 608

Liv, Kocie, zawsze możesz do mnie wbijać ;*
BTW, jakbym namówiła rodziców, czyli inaczej: wyrzuciła wszystkich z domu, mogłabym przenocować w Wawie kogoś zawsze.
Ja się pewnie w Katowicach zgubię, jak nie uzyskam pomocy nawet od kuzynka xD
Aww, z plakietkami mi się pomysł podoba, a znając mnie nie ruszę się z domu bez jakiegoś pluszaka, więc i tak będę dziwnie wyglądać xD
A to jeszcze będzie trzeba poustalać w jakich miejscach dokładniej .-.

Offline

#66 10-01-2014 o 20h41

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247

lillchen napisał

Ja mojego Rusława nie oddam! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Ale może być zjazdową maskotką, ucieszy się /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Jak ktoś jeszcze kiełbasą dokarmi, to już pies mi z rozkoszy odleci...

A gdzie te fejsbuki zamieszczamy? Tu w temacie, jakoś na privie czy jak to widzicie? Ja mogę i tutaj, i tak moje personalia nie są i nie będą tajemnicą /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ale będzie mu dobrze z moją psinką. Dogadają się. <3 Ale ja na taką maskotkę się zgadzam i to już. A kiełbaskę można zawsze kupić. xD

Co do fejsa to może niech każda która chce wyśle to do kogoś na pw, a później zostanie to rozesłane. Ewentualnie stworzyć (xD) grupę na fejsie i rzucić link. xD


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

#67 10-01-2014 o 20h59

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

Oliwkaa wiek aż takiej dużej różnicy nie robi, jestem niewiele starsza od ciebie, pełnoletnia też nie jestem a pewnie się wybiorę, bo czemu by nie XD A fb konieczne nawet jeżeli ktoś nie ma na nim swoich zdjęć? (tak, to możliwe XD)

Offline

#68 10-01-2014 o 21h00

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Skoro i tak robi się ze mnie taki techniczny przy organizacji, można swoje fejsy słać do mnie i potem roześlę listę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Każdemu odwdzięczę się moim, żeby nie było, że tak niecnie dane osobowe zbieram.

Asuu, nieźle, jeszcze nie widziałaś Rusława, a już Rusława kochasz. Dzieci na moim osiedlu na jej widok skandują: "Ru-do-sław, Polskę zbaw!" (nie wiem, kto je nauczył... padłam, jak to usłyszałam xD)

Offline

#69 10-01-2014 o 21h04

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247

A później wszystkie patrzymy i mega spam na fejsie. xD

Oj... Kochana ja kocham psy, a mój jeden mi nie wystarcza. <3
Ahaha. Te dzieciaczki ciekawe mają pomysły. <3


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

#70 10-01-2014 o 21h11

Miss'OK
Nieve
"Uczę w liceum... Głupota to mój chleb powszedni."
Miejsce: Varsovia
Wiadomości: 1 608

Piesek? Ja chcę pieska, przyjmę taką maskotkę i przywiozę jej smakołyki .-. Kocham zwierzątka~!
Co do fejsa, to wolałabym grupę najpierw jakąś zrobić, uwielbiam na takich ogarniać dokumenty xD Kij, że nigdy nie jestem na nich adminem... takie hobby. Ale może być i podsyłanie na PW. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#71 10-01-2014 o 21h13

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja z warmińsko - mazurskiego jestem :> Wrocław za daleko /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/neutral.png

Ostatnio zmieniony przez nina208 (10-01-2014 o 21h16)

Offline

#72 10-01-2014 o 22h01

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Nina, jest jeszcze Wawa, Poznań i Katowice, wybieraj /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png)

Offline

#73 10-01-2014 o 22h10

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Wawa najbliżej ale mimo to 5 godzin drogi :<

Offline

#74 10-01-2014 o 22h22

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247

Oj ja ponad 7 godzin będę do Poznania jechać w wakacje, a o Katowicach nie myślę. xD Ale spotkanie w realu pewnych osób jest warte poświęcenia. :'D


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

#75 10-01-2014 o 22h34

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Owszem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png ale jednak daleko, przemyślę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Choć wątpię, że się uda.

Ostatnio zmieniony przez nina208 (10-01-2014 o 22h35)

Offline

Strony : 1 2 3 4 5 ... 13