Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 11 12 13

#301 28-07-2015 o 10h46

Miss'nałogowa
Podoina
Umarłam?
Miejsce: Zimowy pałac Doni
Wiadomości: 2 965

To jeszcze jedno pytanie. O której godzinie? ^_^


http://i65.tinypic.com/2mqru4x.gif

Offline

#302 01-08-2015 o 11h47

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247

Okey to i na łanach tego tematu i ja zadam pytanie. Może aż tak bardzo zjazd to nie będzie, ale czy ktoś będzie we Wrocku od 7 do 9 sierpnia? Albo jeszcze lepiej na NiuConie? Jestem ciekawa czy kogoś spotkam :'D


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

#303 05-08-2015 o 18h54

Miss'Fuzja
Paululusia
~ As long as I have a want, I have reason for living. Satisfaction is dead. ~
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 5 632

Podoina napisał

To jeszcze jedno pytanie. O której godzinie? ^_^


Godzinę to podam, jak będzie bliżej zjazdu, bo muszę jeszcze popytać kto, co i jak, zobaczyć o której otwierają Abadabę (lel, byłam liczyć siedzenia a zapomniałam sprawdzić godziny otwarcia x'D) i zastanowić się czy dam radę wstać wystarczająco wcześnie abym pojawiła się tam przed wami... Heh, takie mam problemy :'D

Ale i tak najśmieszniejsze jest to, że to ja zajmuję się organizacją Sosnowieckiego Zjazdu Miss Fashion, a najprawdopodobniej będę tam najmłodsza :''D Khy khy, trochę dziwnie się będę czuła :')

Offline

#304 06-08-2015 o 14h43

Miss'nałogowa
Podoina
Umarłam?
Miejsce: Zimowy pałac Doni
Wiadomości: 2 965

Paululusia napisał

Podoina napisał

To jeszcze jedno pytanie. O której godzinie? ^_^


Godzinę to podam, jak będzie bliżej zjazdu, bo muszę jeszcze popytać kto, co i jak, zobaczyć o której otwierają Abadabę (lel, byłam liczyć siedzenia a zapomniałam sprawdzić godziny otwarcia x'D) i zastanowić się czy dam radę wstać wystarczająco wcześnie abym pojawiła się tam przed wami... Heh, takie mam problemy :'D

Ale i tak najśmieszniejsze jest to, że to ja zajmuję się organizacją Sosnowieckiego Zjazdu Miss Fashion, a najprawdopodobniej będę tam najmłodsza :''D Khy khy, trochę dziwnie się będę czuła :')


Ja mam inny problem. Boje się że was nie rozpoznam, to po pierwsze. A po drugie boję się że "zastygnę" i będę niczym posąg i nie będzie się dało ze mną nawiązać żadnego kontaktu x.x (zdarzało się).


http://i65.tinypic.com/2mqru4x.gif

Offline

#305 10-08-2015 o 00h39

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

Podoina spoko, pomacham Ci ręką przed nosem żeby sprawdzić czy kontaktujesz x'D Ja jestem bardzo osobą nie rozmawiającą, ale jak trafiam na podobne osoby a towarzycho spoko to nawijam, więc luz XD

Offline

#306 11-08-2015 o 18h15

Miss'na całego
olka176
Nie ma ! Skończyła się klawiatura :P
Miejsce: Polska xD
Wiadomości: 253

Ja mieszkam w Warszawie konkretnie 50 km od niej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png . Niestety, nie mogę przyjechać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png .


Hej ;-; . Mam bana. Już się nie zobaczymy. To 4 ban ! Moja siostra to Aleksa56, Możemy się przez nią kontaktować ! Do tych którzy mi napisali wiadomości , niestety ich nie odczytam ! Żegnajcie -!
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#307 17-08-2015 o 20h47

Miss'Fuzja
Paululusia
~ As long as I have a want, I have reason for living. Satisfaction is dead. ~
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 5 632

Przepraszam dziewczyny, ale najwidoczniej będę musiała odwołać zjazd. Jutro dostanę bana, i zapewne nie będzie to krótki ban, więc nie zdołam zorganizować tego wszystkiego, ponieważ nie będę w stanie pisać na forum.

Chciałam was przeprosić jakoś ładniej, ale łzy mi nie pozwalają, nie widzę literek na klawiaturze. Przepraszam.

Offline

#308 17-08-2015 o 23h42

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

Dobra, bez przesady. Dziołchy sprawa. Ban banem, ale każdy tego zlotu chciał. Ja jak i większość osób, które miały się spotkać bana nie dostają to niech to zostanie, a jak przyjdzie co do czego to Lusiek kontaktuj się przeze mnie fb/tel, reszta jak coś do Luśka też może pisać do mnie.
Bez dramatyzmu, że ban komplikuje cały zjazd : /

Offline

#309 20-08-2015 o 20h52

Miss'nałogowa
Podoina
Umarłam?
Miejsce: Zimowy pałac Doni
Wiadomości: 2 965

Przypominam że zjazd niedaleko, a my jeszcze nie mamy godziny x.x Dojeżdżające osóbki proszę o odezwanie się TUTAJ bo inaczej za fajnie nie będzie x.x


http://i65.tinypic.com/2mqru4x.gif

Offline

#310 17-09-2015 o 08h59

Miss'gadułka
Anixa
I know you, I walked with you once upon a dream
Miejsce: Zielona Góra
Wiadomości: 3 300

hala  halo, czy zjazd wyszedl? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#311 17-09-2015 o 09h06

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Anixa podobno były tylko Podoina, Paululusia i DemOlkaGirl /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Ale nie jestem pewna. xD


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#312 17-09-2015 o 15h01

Miss'nałogowa
Podoina
Umarłam?
Miejsce: Zimowy pałac Doni
Wiadomości: 2 965

Zgadza się byłyśmy tylko we trójkę ;-) Miałyśmy nawet wstawić zdjęcie pamiątkowe tutaj tylko zapominam non stop że muszę zamazać twarze x.x


http://i65.tinypic.com/2mqru4x.gif

Offline

#313 17-09-2015 o 22h44

Miss'gadułka
Anixa
I know you, I walked with you once upon a dream
Miejsce: Zielona Góra
Wiadomości: 3 300

no to kiedy kolejny? tylko jakos lepiej dopasowany terminem? (tak wiem, to pewnie niemozliwe xD)

Offline

Strony : 1 ... 11 12 13