Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4 ... 13

#26 09-01-2014 o 19h41

Miss'gadułka
Lynn
Powinni zrobić anime o ojcu Boruto!
Miejsce: Gdzieś między sadyzmem a przerwą obiadową
Wiadomości: 3 258

Miło zaskoczył mnie temat "Zjazd MF", ale jak już przeczytałam "Wrocław" w pierwszym poście to normalnie aż się wyszczerzyłam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Zapisuję się od razu, nie ma nie, będę tam ^^ Zwłaszcza, że nigdy nie byłam na żadnym zjeździe... Choć pewnie dlatego, że nigdzie indziej się tak jak tu nie udzielam ^^'' Ale w każdym razie - na wrocławski przybędę na pewno, co do innych... Musiałabym pomyśleć.
Co do tych plakietek to dobry pomysł, co do transparentu... No, może nigdy na zjeździe nie byłam, ale jakoś mnie ten pomysł nie przekonuje. No bo komu się zechce coś takiego trzymać? xD Może zamiast tego ustalmy jakiś dress code, np. koszulki w ustalonym kolorze, albo bransoletka? Albo jakaś chusta/apaszka/szal na szyi...



https://data.whicdn.com/images/302401948/original.gif

Offline

#27 09-01-2014 o 19h45

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247

Plakietki są zarąbistym pomysłem i jak Jessica23 zaproponowała, mógłby ktoś je zaprojektować. c: W końcu nawet wyrobienie przypinki czy plakietki nie jest drogie, albo można sobie samemu wydrukować. c:
Transparent też trochę odrzuca, ale jakiś motyw w ubraniu jest dobry. W końcu nie rzuca się tak w oczy. xD


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

#28 09-01-2014 o 20h33

Miss'Brązowa
eufrozyma
You only live once so don't be afraid of living
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 12 633

Na warszawskim to i ja mogłabym zawitać, w końcu wyjść z domu i wsiąść w autobus nie jest ciężko xD I wszędzie dojadę na Karcie Miejskiej, bez wyciągania od rodzicieli dodatkowych pieniędzy na transport czy nocleg. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png W razie czego mogę nawet zaoferować komuś dach nad głową, jeśli nie przeszkadza rodzina otwarta na nowe znajomości /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


Miss Fashion Info – Misje Halloween 2017 | Instagram

Offline

#29 09-01-2014 o 21h54

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Asuu, dzięki za zrobienie tej listy, już ją wrzuciłam do pierwszego postu.

Jeśli chodzi o Poznań, to od września prawdopodobnie będę w stanie przenocować jedną osobę (o ile mój facet nie będzie mieć nic przeciwko /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png)

Offline

#30 09-01-2014 o 21h54

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Jak dla mnie we Wrocławiu przed zjazdem możemy zrobić zjazd próbny tylko tych osób które mieszkają we Wrocławiu bo nie wiem czy wytrzymam do maja /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Transparent to faktycznie dość szalony pomysł, zwłaszcza dla takiej szarej myszy jak np. ja /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Ale pomysł z jakimiś podobnymi elementami ubioru podoba mi się bardzo! Warto się jeszcze zastanowić co ze sobą zrobimy jak już się spotkamy gdzieś, np. na rynku, pewnie pod pręgierzem jak wszyscy.


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#31 09-01-2014 o 22h00

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Lillchen, wpisz jeszcze Lillien do Katowic /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Foxglove (09-01-2014 o 22h00)

Offline

#32 09-01-2014 o 22h04

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

I mnie do Katowic! I mnie! Chociaż jakby było w Poznaniu to też bym pojechała, bo często i tak jestem u Hildee soł. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Ale w razie czego takie mniejsze spotkanka w większych miastach Polski nie jest przecież złym pomysłem! A potem zdjęcia na forum. XD


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#33 09-01-2014 o 22h07

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

Foty to tylko tych użytkowniczek, które są pełnoletnie, resztę będziemy wycinać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
(regulamin is regulamin...D: )

Offline

#34 09-01-2014 o 22h07

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

nivata, to Cię wpiszę i na Kato, i na Poznań, zgoda? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png)

W sumie siebie chyba też do tych Katowic dopiszę, jestem bardzo mobilna, kocham pociągi, a Katowic jeszcze nie widziałam. A nocować zawsze można na dworcu ;P

Offline

#35 09-01-2014 o 22h14

Miss'Sensei
ScarletWitch
...
Miejsce: England / London
Wiadomości: 1 003

Jak na razie, że nie jestem pełnoletnia mogę tylko do Warszawy xD - blisko mam  tylko ponad godzinę ... a na zachód polski i na południe też kiedyś się wybiorę aby was poznać xD Ale to już za rok xD

Offline

#36 09-01-2014 o 22h36

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Jejku, serio nie ma nikogo z nadmorskich klimatów? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png
(możesz mnie dopisać, ja lubię się poruszać w pasie nadmorskim)

Ale i tak, dobrze wiedzieć gdzie szukać znajomych /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#37 09-01-2014 o 23h15

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

lillchen napisał

A nocować zawsze można na dworcu ;P

Lol nope. xDD Znaczy można, pewnie, z moich wspomnień z dziwnymi noclegami dworzec jest jednym z bardziej ekskluzif, zwłaszcza teraz jak go wyremontowali i w ogóle, ale jak być już z drugiego końca świata przyjechała na miting to chyba jasne, że bym Cię wzięła na nocleg do siebie. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Dostałabyś łóżko, ciepłą strawę i kota na kolana.


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#38 09-01-2014 o 23h22

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

nivata, bo się nastawię niepotrzebnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Ten kot taki kuszący /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

O dziwo, bardzo szybko się przystosowuję do niesprzyjających warunków. Spałam już na samoskładającym się łóżku polowym z psem na piersi, w śpiworze na podłodze, deptana przez przyjaciółkę, na rzeczonym dworcu i w jadącym autokarze. Dało się /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Tak że dziewczyny - co nas nie zabije, to nas wzmocni, robimy spotkanie i się zjeżdżamy, nie ma to tamto!

Offline

#39 09-01-2014 o 23h37

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

A to tak 'próbnie' możecie mnie dopisać do Katowic. 20 minut niecałe autobusem to strasznie blisko a i tak często bywam odwiedzić babcię. Tylko, że nie jest to pewne bo zawsze coś może mi wypaść więc nie zapisuję się na 100%, aczkolwiek jeżeli będę w domu to czemu by nie. (Jeżeli już tam dotrę będę niskim skrzacikiem, który prosi o zastąpienie twarzy na zdjęciach jakimś śmiesznym obrazkiem ze względu na niepełnoletność ofc. A jak już mam zostać zastąpiona to chociaż z klasą XD)

Offline

#40 09-01-2014 o 23h39

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Dobrze, Nelumi. Nasza nigdy nieśpiąca moderacja zastąpi Cię tym panem z Twojej sygnatury /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Co moderacja na to?

Offline

#41 09-01-2014 o 23h42

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

O, idealnie. Będę czuć się piękna i spełniona jednocześnie. Wchodzę w taki układ XD

Zawsze chciałam mieć taki błysk w oku D,:

Ostatnio zmieniony przez nelumi (09-01-2014 o 23h43)

Offline

#42 09-01-2014 o 23h45

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Nelumi, zawsze się zawieszam na Twojej sygnaturze, ten koleś jest niesamowity. XD

Lillchen, no zapraszam! Prawdopodobnie pod koniec marca już będę na własnym mieszkaniu, tak więc nawet powrót nocnym busem nikomu z domowników nie będzie przeszkadzał. No, chyba, ze kotom. xd


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#43 09-01-2014 o 23h46

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

Cała moderacja kocha Twoją sygnaturę, nelumi XD będziemy cenzurować memami twarze. Trollface, rageman... do wyboru do koloru!

Offline

#44 10-01-2014 o 00h04

Moderator
ErinBlack
...
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 992

Ja poproszę o dopisanie mnie do Katowic /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
ASK || SF

Offline

#45 10-01-2014 o 00h06

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

No ja się nie dziwię nieskromnie powiedziawszy. Jak tu go nie kochać XDD Ale poważnie będę skrzatem, dość bardzo niska jestem. Mogę zostać w takim wypadku maskotką? :C znajdę sobie czadową czapusie z uszkami czy coś i będzie idealnie >3>

Offline

#46 10-01-2014 o 00h09

Moderator
ErinBlack
...
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 992

nelumi ja jestem jak najbardziej na tak z tą maskotką xD


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
ASK || SF

Offline

#47 10-01-2014 o 00h15

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Zrób sobie czapkę w kształcie żyrafy z Twojego avatara. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Nikt Cię  nie zdepcze. XD


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#48 10-01-2014 o 11h14

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Z chęcią chciała bym was poznać w realu,ale proponowany przez was Wrocław
jest za daleko dla mnie.
Ja proponuje miasto Siedlce /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Jest ktoś z okolic? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif

Offline

#49 10-01-2014 o 12h23

Miss'Brązowa
eufrozyma
You only live once so don't be afraid of living
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 12 633

@Zorma - z Siedlec to masz już rzut beretem do Warszawy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


Miss Fashion Info – Misje Halloween 2017 | Instagram

Offline

#50 10-01-2014 o 13h23

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

Mnie możecie dopisać jeszcze do Wrocławia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

Strony : 1 2 3 4 ... 13