Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4 5 6 ... 10

#76 13-12-2013 o 15h08

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

O...? O.o Dziwnie! Może dochodzi do tego poziom, ilość MN, albo inne cuda regulują ilość otrzymanych płatków?

Btw. Aria, wykrakałaś. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/17/moy/13260.jpg


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#77 13-12-2013 o 15h13

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

nivata napisał

O...? O.o Dziwnie! Może dochodzi do tego poziom, ilość MN, albo inne cuda regulują ilość otrzymanych płatków?

Btw. Aria, wykrakałaś. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/17/moy/13260.jpg

xD U mnie dokładnie ta sama treść i z tego co widzę ta sama osoba /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png I teraz nie wiem...pobawić się w dobrotliwego Świętego Mikołaja czy nie...?

A propos ilości płatków, sprawa faktycznie frapująca. U mnie 195 dzień a płatków otrzymałam równo 4950, więc...albo bug albo faktycznie nie podali wszystkich wytycznych odnośnie otrzymywania płatków, bo z tych zawirowań wynikałoby , że nie tylko staż jest brany pod uwagę przy początkowej sumie płatków.

Ostatnio zmieniony przez Ikan (13-12-2013 o 15h17)

Offline

#78 13-12-2013 o 15h14

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

nivata napisał

O...? O.o Dziwnie! Może dochodzi do tego poziom, ilość MN, albo inne cuda regulują ilość otrzymanych płatków?

Btw. Aria, wykrakałaś. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/17/moy/13260.jpg

oł yeah! I want one of them too! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png i mean, trolls /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#79 13-12-2013 o 15h16

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

Też dostałam tę wiadomość i zastanawiam się czy da się wysłać jako prezent tę torebkę za 0 MM /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png <Nie mam możliwości teraz sprawdzić... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png >

Edit: Weszłam na laptopa i specjalnie sprawdziłam. Wysłałam jej prezent za 0 MM. Czy jestem wredna? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png

Ostatnio zmieniony przez Motionell (13-12-2013 o 15h19)


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

#80 13-12-2013 o 15h16

Miss'Sensei
dortnana
T.T
Miejsce: Czarna dziura...
Wiadomości: 870

Też już otrzymałam taką wiadomość. Najdziwniejsze, że da dziewczyna ma ponad 100 dni gry. Nieważne...

Sprawdziłam to wysyłanie komuś prezentów. Musisz mieć tą osobę w kontaktach i ona musi mieć więcej niż piąty poziom. Do tego zabiera ci ilość wymaganych płatków oraz za wysyłkę MM (tyle ile kosztuje dana rzecz). Masz dodatkowo wybór paczki, kokardki, kolor i wzór paieru pakownego i kolor wstążki. Możesz też wysłać wiadomość do tego. Niby fajnie, ale ja prezentu nikomu nie mogę wysłać tym bardziej nie mogę dostać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png

Ostatnio zmieniony przez dortnana (13-12-2013 o 15h18)

Offline

#81 13-12-2013 o 15h18

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Shillo napisał

Crewedka napisał

Ja mam 198 dzień gry i dostałam 5 025 płatków, więc jest z czym poszaleć /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png.

Jak to?! Ja mam 197 dzien i dostalam ledwo 3k ;x

Psikro /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png A na serio - nie wiem, skąd wynika ta różnica.
Co zaś się tyczy prezentów - ja już dostałam bransoletkę, zupełnie się prezentów nie spodziewałam, ale wiadomo, że nie wypada się nie zrewanżować.

Offline

#82 13-12-2013 o 15h18

Miss'ujdzie
Kapral
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Miejsce: Szczecin
Wiadomości: 245

Motionell napisał

Też dostałam tę wiadomość i zastanawiam się czy da się wysłać jako prezent tę torebkę za 0 MM /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png <Nie mam możliwości teraz sprawdzić... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png >

Da się. Właśnie wysłałam administratorce  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/lol.png

Offline

#83 13-12-2013 o 15h20

Miss'wow
miti3
Da bum tss
Miejsce: Olsztyn .
Wiadomości: 606

Mi udało się upolować na Świątecznego Duszka i Panią Mikołajową za pierwszym podejściem . /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

A propo tych płatków mam 173 dzień gry i dostałam 4440 płatków.. ;>


                                Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#84 13-12-2013 o 15h21

Miss'nieobczajona
yumegari
...
Wiadomości: 17

Zapowiada się dość ciekawie ^^
Zdołałam upolować Bałwana XD

Szkoda, ze w obdarowywaniu nie będę mogła uczestniczyć bo jakoś tak jestem mało aktywna na forum, ale może coś wymyślę i uda mi się coś komuś powysyłać (ale zastanowię się nad tym potem, bo w pracy nie za bardzo mi to idzie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png )

Offline

#85 13-12-2013 o 15h21

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Kapral napisał

Motionell napisał

Też dostałam tę wiadomość i zastanawiam się czy da się wysłać jako prezent tę torebkę za 0 MM /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png <Nie mam możliwości teraz sprawdzić... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png >

Da się. Właśnie wysłałam administratorce  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/lol.png

Da się indeed, obdarowałam jakąś przypadkową dziewczynkę, która napisała mi miłe pw. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png I zapłaciłam za to 0MM. xd


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#86 13-12-2013 o 15h29

Miss'nieobczajona
yumegari
...
Wiadomości: 17

O to dobrze wiedzieć *zaciera rączki*
Ale to po pracy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#87 13-12-2013 o 15h30

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Jaką torebkę za 0 MM? Też chcę komuś wysłać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png)

Czuję święta przez ten event!

Offline

#88 13-12-2013 o 15h35

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Słuchajcie, wiem, że takie pytanie już tutaj padło, ale nie doczekało się odpowiedzi, więc powielam : Czy jest możliwość sprawdzenia listy życzeń naszych znajomych?

Ostatnio zmieniony przez Ikan (13-12-2013 o 15h42)

Offline

#89 13-12-2013 o 15h36

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

lillchen napisał

Jaką torebkę za 0 MM? Też chcę komuś wysłać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png)

Czuję święta przez ten event!

Jej nazwa to 'do zarzucenia 3' /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

#90 13-12-2013 o 15h38

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

yumegari napisał

O to dobrze wiedzieć *zaciera rączki*
Ale to po pracy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

A więc nas, perfidnie obijając się w pracy leni, jest więcej? Dobrze wiedzieć.
Z torebki na pewno ucieszą się najmłodsze użytkowniczki, które nie zaglądają na forum.

Offline

#91 13-12-2013 o 15h38

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

lillchen

//photo.missfashion.pl/pl/1/17/moy/13264.jpg


@Ikan
Chyba nie ma. O.o


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#92 13-12-2013 o 15h52

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

nivata, dzięki! To jest właśnie instrukcja dla takich jak ja technicznych ćwoków /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Nigdzie się nie da sprawdzić, kto co chce. Chyba że ktoś się przyzna!

Offline

#93 13-12-2013 o 15h57

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Dobra, dzięki dziewczyny /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png A trochę szkoda, że się nie da /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png

Offline

#94 13-12-2013 o 16h05

Miss'Sensei
dortnana
T.T
Miejsce: Czarna dziura...
Wiadomości: 870

No przydało by się. Teraz tylko siedzisz i przeglądasz strony w sklepie zastanawiając się czy napewno to będzie dobry prezent. Tak jak w prawdziwych świętach /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#95 13-12-2013 o 16h06

Miss'Sensei
Rosette
And all that jazz...
Wiadomości: 854

192 dni gry i 4 875 płatków... nie mam pojęcia na jakiej zasadzie to liczy teraz o_0

Niv, GENIALNA instrukcja, hahahah xD

Ostatnio zmieniony przez Rosette (13-12-2013 o 16h07)



https://i.imgur.com/FCQgZyV.png

Offline

#96 13-12-2013 o 16h18

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

A ilość dni w grze jest naliczana automatycznie bez względu na to czy dana osoba logowała się codziennie czy nie? Czy kolejny dzień dolicza się dopiero w momencie zalogowania do gry?

Offline

#97 13-12-2013 o 16h38

Miss'Sensei
ScarletWitch
...
Miejsce: England / London
Wiadomości: 1 003

Rosette napisał

192 dni gry i 4 875 płatków... nie mam pojęcia na jakiej zasadzie to liczy teraz o_0

Niv, GENIALNA instrukcja, hahahah xD

Mam identyczną liczbę dni i tyle samo punktów .. więc jednak są tu jakieś zasady O_o

Offline

#98 13-12-2013 o 16h39

Miss'nieobczajona
yumegari
...
Wiadomości: 17

Crewedka napisał

yumegari napisał

O to dobrze wiedzieć *zaciera rączki*
Ale to po pracy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

A więc nas, perfidnie obijając się w pracy leni, jest więcej? Dobrze wiedzieć.
Z torebki na pewno ucieszą się najmłodsze użytkowniczki, które nie zaglądają na forum.

Ależ skąd, ja bardzo ciężko pracuję, wcale nie sprawdzam co mogę komu podarować  /modules/forum/img/smilies/blebl.gif

Offline

#99 13-12-2013 o 16h57

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Tu wszyscy o żebrakach o prezenty, a mnie dziś jeden prezent, zupełnie bezinteresownie i od osoby, której nie znałam został podarowany ^^ Bardzo miły gest /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#100 13-12-2013 o 17h05

Miss'Sensei
ScarletWitch
...
Miejsce: England / London
Wiadomości: 1 003

Ja dostałam 3 prezenty, oczywiście obdarowałam te osoby ^^ ... Wybierałam rzeczy, które mi się podobają .. I mogę wam powiedzieć, że jak komuś się kupuje to płatki się w ogóle nie zużywają - tylko MM ... czyli nic nie jest podwójnie ...

Rozwiązałam zagadkę xD

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4 5 6 ... 10