Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4 ... 10

#26 13-12-2013 o 09h38

Miss'na całego
Kosia1
...
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 356

Tak, teraz za gwiazde dostajesz 10 tys /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Cofam, cofam! Wersje kolorystyczne renifera są super!! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png A ta maskotka reniferek którą można dać do ręki jest taka słodka, że muszę jej gdzieś użyć  /modules/forum/img/smilies/coeur.gif

Offline

#27 13-12-2013 o 09h39

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Tak! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Każda złapana gwiazda świąteczna = plus 10k Miss Nastroju! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#28 13-12-2013 o 09h53

Miss'OK
Lola886
...
Miejsce: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 691

mam Mikołaja za 5razem..ale świetnie mi to wyszło..ha ha akurat dopasowałam się stylizacją/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
mam taki pomysł..może zróbmy listę, która co sobie życzy, tak żeby "podarunki dla przyjaciółki" były trafione?/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


..prawdziwa sztuka?..być sobą w dzisiejszych czasach..


Offline

#29 13-12-2013 o 09h55

Miss'na całego
Kosia1
...
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 356

Myślę, że to dobry pomysł, jeśli ja sobie wezmę już co będe chciała u Nine to mogę śmialo kogoś obdarować /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png (chociaż tak szczerze powiedzawszy mam tak malo tych płatków śniegu, że i tak wolę kogoś obdarować, bo wszystkie rzeczy które bym chciała są droższe /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png)
No i przelicznik jest chyba normalny? 1000 płatków to 1000 MM? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#30 13-12-2013 o 09h56

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

W sumie... Czy to nie dziwne, że wycieczka nie pojawiła się z całym eventem, jak w przypadku Halloween?


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#31 13-12-2013 o 10h00

Miss'na całego
Kosia1
...
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 356

Myślę, że wycieczka może pojawić się po tych płatkach śniegu, one sa do 24 grudnia, więc na wigilię, 1, 2 dzień swiąt, aż do sylwestra może być wycieczka.
To nawet byłoby w miarę logiczne - wtedy dużo dziewcyzn będzie się nudziło w domu, więc będą siedzieć na kompie i grać.

A po drodze jeszcze jakieś malutkie HH /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez Kosia1 (13-12-2013 o 10h01)

Offline

#32 13-12-2013 o 10h06

Miss'OK
Lola886
...
Miejsce: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 691

Kosia to chyba nie taki przelicznik..sprawdziłam, wybierz coś w sklepie i zobaczysz.. płatki nie odpowiadają cenie..nie wiem jak to jest przeliczane..


..prawdziwa sztuka?..być sobą w dzisiejszych czasach..


Offline

#33 13-12-2013 o 10h10

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Mam na liście do mikołaja jeden przedmiot.
Kiedy go dostanę od Mikołaja lub w jaki sposób mogę go odebrać?

Offline

#34 13-12-2013 o 10h17

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Zorma, Mikołaj przyjdzie z prezentami z listy 24 grudnia o północy, przynajmniej tak zrozumiałam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png A do tego czasu możesz edytować listę.

Ale fajny ten event, szkoda, że mam tak mało MM. Chyba w ramach prezentu świątecznego zafunduję sobie DUUUUŻE doładowanie. A gwiazdy - magia <3 I Pani Mikołajowa za pierwszym razem.

Offline

#35 13-12-2013 o 10h19

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

To znaczy że moge dodawać i usuwać to co chce dostać?
Fajnie heeh Dzieki za odpowiedz /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#36 13-12-2013 o 10h21

Miss'na całego
Kosia1
...
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 356

Lola, faktycznie! Jak chcę coś dodać to pokazuje mi ile płatków za to zapłacę. phiiii, ale super! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png To kupię sobie coś drogiego nanananana /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#37 13-12-2013 o 10h26

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja tam zaszalałam i dodałam wszystkie wersje kolorystyczne lolicich kozaczków z najnowszej kolekcji - oł je /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#38 13-12-2013 o 10h30

Miss'wow
Klementyna
.
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 571

Ja dodałam sukienkę za 10 000mm, więc już się nie mogę doczekać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


.

Offline

#39 13-12-2013 o 10h41

Miss'na całego
Kosia1
...
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 356

A we mnie obudziła się trochę sknera i na nic nie mogę się zdecydować, czy może więcej rzeczy za mniej płatków czy jedna rzecz, a za całość, czy może skupić się na meblach czy na ubraniach  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

Offline

#40 13-12-2013 o 10h43

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Ja chyba jeszcze poczekam - codziennie będziemy dostawać 50 śnieżynek, więc przez 11 dni uzbieram jeszcze 550 dodatkowych i może wystarczy na coś jeszcze droższego. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#41 13-12-2013 o 10h44

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Kombinowałam, że może by tak suknię do misji za te płatki kupić, ale niestety, suknia za droga /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png
Zatem kompletuję sobie wymarzony strój dla mojej łyżwiarki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png)

Offline

#42 13-12-2013 o 10h54

Miss'Sensei
dona2
...
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 793

Tak z ciekawości dziewczyny, które macie dużo dni gry ile dostałyście płatków? Bo ja mam 32 dni i 600 płatków, heh nie mogę za to mieć nic co bym chciała /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#43 13-12-2013 o 10h55

Miss'ujdzie
Kapral
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Miejsce: Szczecin
Wiadomości: 245

Kosia1 napisał

A we mnie obudziła się trochę sknera i na nic nie mogę się zdecydować, czy może więcej rzeczy za mniej płatków czy jedna rzecz, a za całość, czy może skupić się na meblach czy na ubraniach  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

Mam tak samo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Zastanawiam się nad jedną droższą sukienką (której nie kupie za monety bo zawsze mi szkoda) a kilkoma tańszymi rzeczami na które nigdy mi nie starcza a w sumie też bym je chciała.

Offline

#44 13-12-2013 o 10h57

Miss'wow
MariaANTONINA
...
Wiadomości: 529

Ja mam 117 dni gry i dostałam do wykorzystania 3000 płatków. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/64/gd/50864.jpg

Offline

#45 13-12-2013 o 10h58

Miss'nieobczajona
BlueRose
...
Wiadomości: 33

Kosia1 napisał

A we mnie obudziła się trochę sknera i na nic nie mogę się zdecydować, czy może więcej rzeczy za mniej płatków czy jedna rzecz, a za całość, czy może skupić się na meblach czy na ubraniach  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

Ja mam to samo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png. Tyle ubrań mi się zawsze podobało, a teraz nie mam ani jednej rzeczy, na którą wydałabym wszystko bez żalu. Ale sama idea prezentów jest świetna, normalnie chyba nigdy nie zdecydowałabym się na ciuch za kilka tysięcy. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Z gwiazd upolowałam Zimową Wróżkę za 5 razem. Może być, te ciuchy mają w sobie taki świąteczno-zimowy klimat. No i MN zawsze się przyda, przez te wszystkie eventy jestem zawsze kilkanaście poziomów dalej z wymaganiami do misji. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#46 13-12-2013 o 10h59

Miss'na całego
Kosia1
...
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 356

Ja mam 61 dni i dostałam 1600... Ach jak fajnie byloby mieć 30 tysięcy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Ale chyba jednak udekoruję dom, ciuchów mam aż nadto, połowy nie wykorzystuje, a dom jakiś taki u mnie cały czas biedny /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#47 13-12-2013 o 11h00

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

Świetny pomysł z tymi płatkami /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Ja dostałam 5000 /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

#48 13-12-2013 o 11h01

Miss'wow
MariaANTONINA
...
Wiadomości: 529

Wydaje mi się, że 30 tysięcy dostają graczki z francuskiej wersji, które grają już kilka lat. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Za rok wszystkie dostaniemy naprawdę dużo śnieżynek do wykorzystania!


//photo.missfashion.pl/pl/1/64/gd/50864.jpg

Offline

#49 13-12-2013 o 11h04

Miss'nieobczajona
BlueRose
...
Wiadomości: 33

dona2 napisał

Tak z ciekawości dziewczyny, które macie dużo dni gry ile dostałyście płatków? Bo ja mam 32 dni i 600 płatków, heh nie mogę za to mieć nic co bym chciała /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

99 dni i 2550 płatków. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Na pewno naliczają to jakimiś przedziałami, nie od dnia, bo ja na francuskiej wersji dostałam też 600, ale za 20 dni.

Offline

#50 13-12-2013 o 11h05

Miss'ujdzie
Kapral
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Miejsce: Szczecin
Wiadomości: 245

Ja przy moich 188 dniach mam do wykorzystania 4775 płatków. Wychodzi na to, że za dzień gry dostajemy około 25 płatków. Teraz tylko trzeba policzyć ile dostaniemy za rok /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4 ... 10