Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 3 4 5 6 7 ... 10

#101 13-12-2013 o 17h17

Miss'towarzyska
Peppers
...
Miejsce: Paprysiowe królestwo♥
Wiadomości: 2 260

Akcja świetna *,*
z chęcią przyjmę wszelakie prezenty !

Offline

#102 13-12-2013 o 17h26

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

ScarletWitch napisał

Ja dostałam 3 prezenty, oczywiście obdarowałam te osoby ^^ ... Wybierałam rzeczy, które mi się podobają .. I mogę wam powiedzieć, że jak komuś się kupuje to płatki się w ogóle nie zużywają - tylko MM ... czyli nic nie jest podwójnie ...

Rozwiązałam zagadkę xD

Potwierdzam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Przy zakupie prezentu dla znajomego zżera kasę, a płatki zostawia w spokoju, ale jeśli chcesz komuś zrobić przyjemność to nie patrzysz na kasę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png ...Gdzie to HH? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#103 13-12-2013 o 17h51

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Dokładnie! Ja chcę HH /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Aaa, czyli na prezenty idzie po prostu kasa? Jak tak to lepiej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#104 13-12-2013 o 17h56

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Jaki mam bananek na twarzy kiedy obdarowuję prezentami znajome mi osoby. Jednak już więcej wysłać nie mogę, bo muszę wciąż mieć coś dla siebie, a po HH ani widu ani słychu... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

Offline

#105 13-12-2013 o 18h04

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Też czujecie taki  stres kiedy przebieracie sklepowe odmęty w poszukiwaniu idealnego prezentu? Cały czas myślę czy się będzie podobać, dokładnie jak podczas poszukiwania prezentów w prawdziwym świecie... Zabawa na całego!

Offline

#106 13-12-2013 o 19h45

Miss'Sensei
dortnana
T.T
Miejsce: Czarna dziura...
Wiadomości: 870

ScarletWitch napisał

Ja dostałam 3 prezenty, oczywiście obdarowałam te osoby ^^ ... Wybierałam rzeczy, które mi się podobają .. I mogę wam powiedzieć, że jak komuś się kupuje to płatki się w ogóle nie zużywają - tylko MM ... czyli nic nie jest podwójnie ...

Rozwiązałam zagadkę xD

Łeee...myślałam, że pozbędę sie tych płatków jeżeli będę wszystkim rozdawać prezenty.
Cała frajda w tym jest, że mozna komuś robić prezenty... Już mnie nie interesuje wycieczka. Dorcia bawi się teraz w św. Mikołaja. Teraz tylko problem z prezentami. Co dla kogo? Co komu się spodoba?

Ostatnio zmieniony przez dortnana (13-12-2013 o 19h46)

Offline

#107 13-12-2013 o 19h51

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Wszystko jest naprawdę dobre w tym evencie, ważne rzeczy zostały powiedziane powyżej, ale mnie zadowala to, że nasze oczy choć w małym stopniu mogą odpocząć od wszechobecnego różu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png. Zmiana wyglądu strony, choć w małym stopniu nam go złagodziła xD Róż nie jest zły, ale błagam, ile można. Ach, jak mnie cieszy ta świąteczna czerwień! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#108 13-12-2013 o 21h31

Miss'całkiem całkiem
BonnieBennett
the baddest female
Wiadomości: 94

Świetny pomysł z eventem! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Mój przegląd zacznę od gwiazd.
Pałętałam się po MF i zaszłam bez powodu na promenadę gwiazd, a tu Świąteczny Duszek /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Chwila zastanowienia i wpadłam w namiętne fotografowanie tego okazu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Wyszło za 5 razem, więc aż takiej straty nie ma.
Akcja ze śnieżynkami to geniusz! Na początku po głowie chodziła mi opcja, aby listę Mikołaja wykorzystać do kupienia rzeczy do misji, ale potem stwierdziłam, że święta są tylko raz w roku, dlatego mimo tylko 600 śnieżynek (45 dni gry) spróbuję zaszaleć i dodać na moją listę coś, na co w obecnych warunkach moja ekonomiczna strona by sobie nie pozwoliła xD Opcja obdarowywania innych super podkreśla nastrój, aczkolwiek konieczność posiadania w kontaktach osobę, którą obdarowujemy trochę zakłóca moją ideę wysyłania prezentów do nieznajomych, więc nie zdziwcie się, jeśli kilka osób pojawi się na mojej liście kontaktów /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
No i oczywiście czekam na HH, żeby pojechać z misjami, dobić do jakichś porządnych wypłat w grze i dopiero zacząć zabawę, choć podejrzewam, że pojawi się to dopiero na koniec eventu i przez rozpoczęciem domniemanego świątecznego miasteczka, w którym mój udział pewnie skończy się na kupieniu szczotki i kilku zachwycających dodatków ze sklepu, misji w ogóle nie biorę pod uwagę.
Ogólnie klimat jest świetnie podkreślony. Listy do Mikołaja, obdarowywanie się prezentami, super /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


https://33.media.tumblr.com/d4268c29a3c74dc7a5dea463627f3cf2/tumblr_nunkcfNan91sgqdobo1_540.gif

Offline

#109 14-12-2013 o 07h43

Miss'wow
MariaANTONINA
...
Wiadomości: 529

Chyba tylko ja na całym forum lubię róż i jego obecność na stronie. xd Hipstersko!

Bałwan upolowany, czekam na te wszystkie cukierkowe reniferki i inne wróżki. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez MariaANTONINA (14-12-2013 o 07h43)


//photo.missfashion.pl/pl/1/64/gd/50864.jpg

Offline

#110 14-12-2013 o 08h31

Miss'OK
Shillo
Your eyes are empty like your bed...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 1 419

MariaANTONINA napisał

Chyba tylko ja na całym forum lubię róż i jego obecność na stronie. xd Hipstersko!

Tez lubie! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png No i jesli dobrze kojarze, to nivata po halloweenie tez przyznala, ze lubi nasza rozowa stronke /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

U mnie Swiateczna wrozka za pierwszym, Krolowa sniegu za siodmym i Balwan za pierwszym.
Jesli utrzyma sie taka tendencja to dzis po poludniu wydam duzo... Tfu tfu ;/

Offline

#111 14-12-2013 o 08h39

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Yez, ja w ogóle lubię różowy kolor (dlatego w swojej szafie mam same czarne ciuchy, lol), więc mi tam oryginalny wygląd strony nie przeszkadza. xd

Anyway Lodowy Książe upolowany - jest paskudny, ale zawsze to 10k MN!


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#112 14-12-2013 o 08h50

Miss'OK
Metropolice
''Są takie dni, że same lecą łzy i myślisz że to wszystko to bezsens...''
Miejsce: Śląsk, Małopolska
Wiadomości: 1 395

Może to dobry pomysł ze zrobieniem tych list życzeń? To byłoby podpowiedzią, dla tych którzy chcieli by nam coś podarować? Ja już siedzę godzinę i myślę jaki by prezent kupić...


https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ0d0HO3RuARU9WHeMn92t_yhnberNej2-BsqHd5kx4zetzw-KIlg

Offline

#113 14-12-2013 o 09h25

Miss'OK
nisiam
Kobieta jest cudem boskim, szczególnie jeśli ma diabła za skórą.
Wiadomości: 1 452

Myślę, że robienie listy życzeń to niedobry pomysł /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png przecież w tym właśnie tkwi magia świąt /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png w niespodziance /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png radość dostania czegoś co nam się podoba lub w innym przypadku radość po prostu z prezentu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


                                                                                     „Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego."

Szybko zrezygnowałeś jak na kogoś, kto mówił, że jestem kobietą jego życia
— Guillaume Musso, "Kim byłbym bez Ciebie?"




Offline

#114 14-12-2013 o 11h11

Miss'OK
Metropolice
''Są takie dni, że same lecą łzy i myślisz że to wszystko to bezsens...''
Miejsce: Śląsk, Małopolska
Wiadomości: 1 395

Może i tak, ale moim zdaniem lepszy trafiony prezent niż niepotrzebny. Ja bym chciała renifera złapać, bo ta maskotka... słodziutka!


https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ0d0HO3RuARU9WHeMn92t_yhnberNej2-BsqHd5kx4zetzw-KIlg

Offline

#115 14-12-2013 o 11h26

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Czas na kreatywne wyłudzanie prezentów! Dostałam wiadomość czy wyślę dziewczynie prezent bo... ją okradli.
Uwaga użytkownicy MissFashion, bo jeszcze Was okradnie świąteczny bandyta! XD

Offline

#116 14-12-2013 o 11h28

Miss'wow
Klementyna
.
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 571

Hej, czy wam też wysłali wiadomość po....francusku? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


.

Offline

#117 14-12-2013 o 11h32

Miss'OK
nisiam
Kobieta jest cudem boskim, szczególnie jeśli ma diabła za skórą.
Wiadomości: 1 452

ja wczoraj polowałam na renifera 9 razy i zabrakło mi MM na 10 zdjęcie no i muszę czekać na kolejny raz aż się pojawi, ale za to dzisiaj upolowałam świąteczną wróżkę za pierwszym razem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

A wiadomości po francusku nie otrzymałam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


                                                                                     „Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego."

Szybko zrezygnowałeś jak na kogoś, kto mówił, że jestem kobietą jego życia
— Guillaume Musso, "Kim byłbym bez Ciebie?"




Offline

#118 14-12-2013 o 11h34

Miss'wow
Klementyna
.
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 571

Aaa, nie popatrzyłam dokładnie, przychodzi do was wiadomość, gdy ktoś wam przyśle prezent /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


.

Offline

#119 14-12-2013 o 11h55

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Ja przyznam, że kiedy jedna graczka grzecznie mnie poprosiła o konkretną sukienkę to jej ją wysłałam - hell, why not. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Ale kolejna wiadomość "WYŚLESZ MI PREZENT?!?!?!" spotkała się z cichym zablokowaniem użytkownika.


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#120 14-12-2013 o 11h58

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Nie no, grzeczne poproszenie lub zapytanie jest w porządku. Ale ściemnianie, że ją okradli, że białaczka czy po prostu ton rozkazujący to przesada.

Offline

#121 14-12-2013 o 12h20

Miss'Fuzja
Steno
Odliczanie do samodestrukcji: 10...9...8...
Miejsce: HotHarem- if u know.
Wiadomości: 5 284

Babka Mikołaja za 5 razem xD
do mnie chyba boja się pisac, bo jeszcze nie dostałam prośby/błagania\groźby\etc. o prezent.  Ale jeśli trafi się ktos naprawde miły to z chęcia wyślę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png



https://68.media.tumblr.com/cac66d438ae0420a5c451b84d53428d1/tumblr_oj4p3vhdFM1rkcev7o1_500.gif

Offline

#122 14-12-2013 o 12h22

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 10

Mam pytanie.
Jak zdobywać te płatki?
mam przegrane 185 dni gry i dostałam tylko 4.600 płatków
Niby 50 dziennie się dostaje ale w tej mierze 30 tysięcy to max?
To trzeba by było mieć przegrane sporo ponad 1000 dni ... a gra nawet chyba roku nie ma 0.o

Offline

#123 14-12-2013 o 12h24

Miss'OK
nisiam
Kobieta jest cudem boskim, szczególnie jeśli ma diabła za skórą.
Wiadomości: 1 452

Ja też nie dostałam żadnej wiadomości z prośbą /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
A prezenciki od kogoś miłego chętnie przyjmę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


                                                                                     „Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego."

Szybko zrezygnowałeś jak na kogoś, kto mówił, że jestem kobietą jego życia
— Guillaume Musso, "Kim byłbym bez Ciebie?"




Offline

#124 14-12-2013 o 12h25

Miss'Super Miss
chorino
...
Miejsce: Gdynia
Wiadomości: 3 752

Prezent napisał

Mam pytanie.
Jak zdobywać te płatki?
mam przegrane 185 dni gry i dostałam tylko 4.600 płatków
Niby 50 dziennie się dostaje ale w tej mierze 30 tysięcy to max?
To trzeba by było mieć przegrane sporo ponad 1000 dni ... a gra nawet chyba roku nie ma 0.o

Oryginalna wersja istnieje dłużej, parę lat, a wszystkie mają ten sam event.


  //photo.missfashion.pl/pl/1/61/moy/48157.jpg

Offline

#125 14-12-2013 o 12h32

Miss'wow
CharlotteYork
Wyzwanie to ubranie...
Miejsce: Ciemna strona księżyca
Wiadomości: 536

Klementyna napisał

Hej, czy wam też wysłali wiadomość po....francusku? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Tak też dostałam coś takiego, cześć jednak była po polsku. Chodziło o to że z okazji świąt podarowano nam kapelusz (do trzymania w ręce) i coś jeszcze, nie pamiętam...

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 3 4 5 6 7 ... 10