Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 ... 11

#1 09-12-2013 o 00h41

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

Skoro mamy temat, gdzie możemy się wyżalić, co nam się złego przytrafiło, to sądzę, że przyda się też temat do chwalenia się /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Dzielmy się pozytywem i piszmy, co nas fajnego spotkało i co wywołało uśmiech na naszych twarzach!

Ja zacznę nietypowo:

Pomagałam wczoraj przy imprezie ortopedów, która się mocno przeciągała. Jednak około trzeciej w nocy panowie się zbierali, podszedł do nas do baru najstarszy i najsympatyczniejszy lekarz i wręczając nam gigantyczny napiwek rzekł do mnie, że mam ortopedycznie doskonałą postawę i piękne barki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Takiego komplementu nie usłyszałam jeszcze nigdy!

Offline

#2 09-12-2013 o 09h48

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Piękne! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png I dzięki za temat, tego właśnie brakowało /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png)

Mój powód do radochy: wprawdzie leżę w gorączce i z potwornym bólem głowy, ale za to mam pierwszy rozdział licencjatu! I dobre książki pod ręką.

Offline

#3 09-12-2013 o 15h58

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Hildee w dziedzinie "najdziwniejsze komplementy wszech czasów" otrzymałaś właśnie złoty medal ! " /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Lillchen zatem nie jest tak źle jak pisałaś w konkurencyjnym wątku. Ja się nie mam czym chwalić, ale cieszę się waszym szczęściem! PS Gorączka czasem nie jest taka zła, bo skoro i tak nie można nic innego robić to łatwiej się zmobilizować do pisania, może mnie zarazisz, przede mną mgr /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png?


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#4 09-12-2013 o 17h09

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

I'm so happy
Cause today I found my friends
They're in my head


Jak fajnie, że powstał taki wątek. Nie lubię marudzić, więc zwykle się nie żalę, ale chwalić to co innego! Poza tym - Hildee, tak jak napisała Jessica23 -  komplement jakich mało! Zazdroszczę...Postawy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Mój powód do radochy na dziś? Wreszcie uzbierałam mamony na wymarzone martensy. W takich butach, to aż chce się żyć i wyjść na dwór, nawet w czasie takiej pogody, jaka dziś za oknem! xD

Offline

#5 09-12-2013 o 19h06

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247

No to mój powód do radochy, który godzinę temu był do deprechy: Otóż ogarnęłam logarytmy! No i zadziwiająco rozumiem tematy na sprawdzian z Systemów Logistycznych co jest sporym osiągnięciem... W końcu SGO (Selektywna Gospodarka Odpadami) to nie bułka z masłem. :'D


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

#6 09-12-2013 o 19h12

Miss'wtajemniczona
Ewangelin
We li­ve, as we dream – alo­ne.
Miejsce: Keizaal
Wiadomości: 2 136

Um.. a ja mam radochę bo nażarłam się słodyczy... No dobra no i może jeszcze dlatego że w końcu skończyłam sprzątać dom i ogarnęłam logarytmy na laboratorium... No i jeszcze brat dzisiaj kupił mi Diablo 3. Jak ja na to czekałam... Teraz tylko sobie polatać za stworkami i je wymordować młahahaha..


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63788.jpg   

Offline

#7 09-12-2013 o 19h23

Miss'Sensei
ScarletWitch
...
Miejsce: England / London
Wiadomości: 1 003

A ja mam radochę, że ze sprawdzianu z Pracowni Informatycznej - Ekonomicznej dostałam 5 xD I, że na Sigg 12 mam 39 miejsce w moim województwie (Gra Giełdowa). I, że z olimpiady z PP( podstawy przedsiębiorstwa) mam 6 miejsce w szkole xD Yeah xD

Offline

#8 09-12-2013 o 19h29

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247

Ha! Też kiedyś miałam coś takiego na jakże boskiej ekonomice logistyki! :'D A olimpiady z pp są koszmarne i zawsze obowiązkowe. ; ;
Ale nie po to pisze, ponieważ przypomniała mi się kolejna rzecz, która od rana wprawiła mnie w nastrój. Bez przygotowania pisałam pierwszy sprawdzian z początku roku z jakże ukochanej biologi i dostałam 5.
Tyle wygrać :'D


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

#9 09-12-2013 o 21h48

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Jessica23 napisał

Hildee w dziedzinie "najdziwniejsze komplementy wszech czasów" otrzymałaś właśnie złoty medal ! " /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Lillchen zatem nie jest tak źle jak pisałaś w konkurencyjnym wątku. Ja się nie mam czym chwalić, ale cieszę się waszym szczęściem! PS Gorączka czasem nie jest taka zła, bo skoro i tak nie można nic innego robić to łatwiej się zmobilizować do pisania, może mnie zarazisz, przede mną mgr /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png?

Niestety, gorączka przeszła /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Faktycznie, jak już opanowałam szalejące przypisy, zrobiło się miło.

Mam jutro tylko jedne zajęcia <3 Kocham moją literaturę taką rosyjską. A poza tym po dwóch tygodniach poszukiwań znalazłam wreszcie NIP i mogę jak człowiek ustawić się w kolejce po wypłatę. Nie wiem, po co mi ona, skoro prezenty prawie ogarnięte, ale wypłatą się nie gardzi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#10 09-12-2013 o 23h32

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

lillchen napisał

Mam jutro tylko jedne zajęcia <3 Kocham moją literaturę taką rosyjską. A poza tym po dwóch tygodniach poszukiwań znalazłam wreszcie NIP i mogę jak człowiek ustawić się w kolejce po wypłatę. Nie wiem, po co mi ona, skoro prezenty prawie ogarnięte, ale wypłatą się nie gardzi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

A po cóż to NIP po wypłatę?  Ale dobrze, nie wnikam. Chociaż fakt faktem u mnie również wymagali NIP-u, ale myślałam że po nowelizacji te czasy minęły i osoba fizyczna NIP-u już nie potrzebuje. Jakaś widocznie niedoinformowana jestem ^^ ale nie o tym tutaj...

U mnie może prozaicznie, ale skontaktowała się dzisiaj ze mną osoba  którą już ponad pół roku nie kontaktowała się ze mną, a i ja nie miałam możliwości by się z nią skontaktować (osoba owa przebywa za granicą). Cieszy mnie fakt, że kontakt się nie urwał i od czasu tej rozmowy chodzę z bananem na ustach /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Ikan (09-12-2013 o 23h35)

Offline

#11 09-12-2013 o 23h47

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Ikan napisał

U mnie może prozaicznie, ale skontaktowała się dzisiaj ze mną osoba  którą już ponad pół roku nie kontaktowała się ze mną, a i ja nie miałam możliwości by się z nią skontaktować (osoba owa przebywa za granicą). Cieszy mnie fakt, że kontakt się nie urwał i od czasu tej rozmowy chodzę z bananem na ustach /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ooo, to się nie dziwię radości /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Takie powracające kontakty to fenomenalna sprawa /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Też im tłumaczę, że po diabła im NIP po nowelizacji, a oni "pani ma, to pani poda". No mam, bo wyrobiłam przed nowelizacją... W sumie pierwszy raz od paru lat ktoś ode mnie tego smiesznego numerku wymagał. Jedyny numerek, którego nie nauczyłam się na pamięć.

Offline

#12 10-12-2013 o 00h15

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247

A ja dodam, że o NIP mnie nie proszą, a nawet nie mam wyrobionego bo zakład pracy tego nie wymaga. Ja tam nie narzekam i tak wszystko ładnie wpływa na konto.

No ale odnośnie tematu to właśnie przed chwilą przepuściłam połowę mojej wypłaty i to na perukę. Ale i tak się cieszę bo peruka mi się podoba a przy okazji będę miała nowy krem. :'D


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

#13 10-12-2013 o 17h31

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Wdech-wydech-wdech-wydech...
Mam dzisiaj szalony dzień. Rano wymyśliłam sobie, że chcę chodzić na zumbę. No ale stypendium takie małe, czynsz taki duży, trochę mi było szkoda kasy na zumbę...
Szłam na kolokwium - gołąb narobił mi na głowę. Uznałam to za dobry znak - będą pytania idealnie pode mnie. Owszem, były /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
A teraz okazuje się, że ten gołąb to dobrze wiedział, co robi. Dostałam stypendium ministra. To nie jest powód do radochy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png To jest powód do umarcia ze szczęścia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png))

Offline

#14 11-12-2013 o 17h22

Miss'OK
Metropolice
''Są takie dni, że same lecą łzy i myślisz że to wszystko to bezsens...''
Miejsce: Śląsk, Małopolska
Wiadomości: 1 395

Może dla niektórych to powinien być powód do smutku, ale dla mnie wręcz przeciwnie. Dziś złamałam palca.. no ale tak to jest gdy się walczy o to aby drużyna wygrała. Jutro przyjdę z palcem w gipsie, a u nas w szkole gdy ktoś jest kontuzjowany to nie musi pisać kartkówek testów itp. Więc się cieszę.


https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ0d0HO3RuARU9WHeMn92t_yhnberNej2-BsqHd5kx4zetzw-KIlg

Offline

#15 12-12-2013 o 20h08

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247

Mega radocha, ponieważ moja peruka zmierza do mnie i jeśli dobrze pójdzie to dotrze przed świętami. <333
Moje kochane włoski. ; ; Już je kocham.


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

#16 14-12-2013 o 22h38

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

Lillchen, gratulacje stypendium! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Asuu, cosplaye? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Jakie?
Metropolice, mam nadzieję, że palec nie będzie aż tak doskwierał i same plusy wynikną z tej kontuzji /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Mój dzisiejszy powód do radochy to powód do radochy na całe życie... Oświadczył mi się dzisiaj, a ja powiedziałam TAK! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#17 14-12-2013 o 22h50

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Hildee - Najpiękniejszy powód do radochy! Gratulacje! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Może się pochwalisz, jak wyglądały oświadczyny? *grzecznie prosi, bo urodzona romantyczka*

Offline

#18 15-12-2013 o 00h46

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

Dziękuję! Oświadczyny były absolutnie romantyczne, do teraz nie mogę uwierzyć, że to było naprawdę...

Powiedział, ze idziemy na łyżwy (wieczór już był), ale koło przystanku autobusowego zobaczyłam świecące coś - okazało się, że to zapalona lampka naftowa. On ją wziął do ręki i powiedział: ej, chodźmy z nią w las, zobaczyć, co znajdziemy! Ja powiedziałam, żeby zostawił tę lampkę, bo co będzie brał, skoro nie jest jego XD Ale mnie ciągnął za rękę w ten ciemny las, a w środku tego lasu coś się pali. Podchodzimy bliżej, a tam 30 pochodni (sam robił z ojcem!) wetkniętych w ziemię w kształt okręgu, a w środku tego okręgu stolik, szampan i kwiaty <3 Klęknął przede mną i wyciągnął pierścionek. Coś niesamowitego, życzę takiego przeżycia każdej z Was <3 <3 <3

Offline

#19 15-12-2013 o 00h55

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Hildee - Czytałam z zapartym tchem. Coś pięknego! Twój chłopak/narzeczony musiał się nieźle wysilić i nakombinować, ale jak sądzę, wyszło idealnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Tylko pozazdrościć. Historia do wspominania na wieki <3

Offline

#20 15-12-2013 o 11h00

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Hildee, kochana, gratuluję! To moim dzisiejszym powodem do radochy jest to, co opisała Hildee, bo aż uśmiech pojawia się na twarzy kiedy słucha się tak uroczej historii.

Offline

#21 15-12-2013 o 13h56

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Hildee, gratulacje! Cudowne oświadczyny i mam nadzieję, że wasze dalsze życie nie będzie ani odrobinę gorsze od tej sceny /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png) Wszystkiego naj naj naj!

Mój powodzik jest malutki, ale jest: komentatorzy z Eurosportu znów wspomagają się informacjami, które wyszukuję w sieci ja /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png)

Offline

#22 16-12-2013 o 17h09

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Uszanowanko Hildee ja na razie ograniczam się do chłopaków, którzy potrafią ci z domu w nocy uciec jak widzą twoją babcie... Mój powód do radochy to iż dziś nabyłam prześliczną kartkę świąteczną do mojej kolekcji kartek i nie mogę się na nią napatrzeć przez co wisi teraz na ścianie zamiast leżeć sobie spokojnie w albumie.

Offline

#23 25-12-2013 o 21h31

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Hell yeaaaaah, skończyłam czwarty rozdział! Jeszcze tylko wstęp i zakończenie... i streszczenie... i koniec, koniec, KONIEC!

Offline

#24 26-12-2013 o 10h30

Miss'OK
Shillo
Your eyes are empty like your bed...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 1 419

Moj powod do radochy jest chyba najdziwniejszy na swiecie, gdyz ciesze sie z tego, ze zwyczajnie jest jak jest.
Nie od wczoraj, a od dosc dawna, ale czasem po prostu dopada mnie takie uczucie "jeju, jak fantastycznie, ze jest tak a nie inaczej" i po prostu czuje sie swietnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Takie moje male wiadro optymizmu ^^

Offline

#25 29-12-2013 o 23h12

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Hildee napisał

Lillchen, gratulacje stypendium! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Asuu, cosplaye? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Jakie?
Metropolice, mam nadzieję, że palec nie będzie aż tak doskwierał i same plusy wynikną z tej kontuzji /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Mój dzisiejszy powód do radochy to powód do radochy na całe życie... Oświadczył mi się dzisiaj, a ja powiedziałam TAK! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

WOW !!! GRATULUJĘ!!! ALE SUPER!!! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Witam w gronie narzeczonych /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Przepiękne oświadczyny, dobrze że powiedziałaś TAK, bo to musi być świetny facet skoro wymyślił coś takiego.

ŻYCZĘ WAM DUŻO DUUUŻO I DUUUUUUŻO SZCZĘŚCIA!

PS Informuj nas na bieżąco o dalszych wydarzeniach!

Ostatnio zmieniony przez Jessica23 (29-12-2013 o 23h13)


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

Strony : 1 2 3 ... 11