Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 5 6 7 8 9 ... 56

#151 06-06-2013 o 19h20

Miss'na całego
Amik
Leśne Zło
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 419

Aiamate napisał

Jest wspaniały! I ten podest nieźle Ci wyszedł (podglądałam w trakcie tworzenia)

Okna z widokiem na plaże i na centrum nocnego miasta... Wielki masz ten pałac xD

Ano, trochę szkoda, że podest się schował za poduchami xD
A w pokoju poduszek okno na krainę bajek!
To po prostu pałac zawieszony w czasoprzestrzeni! xD

Względnie po prostu mam plażę na dachu xD

Aiamate napisał

Ubolewam, że nie ma drugiej łazienki.

Ogrodów ozdabiać nie umiem. Chyba przerobię ten drugi na pokój ;-;

Dałoby się przerobić ogród na łazienkę?

Oczywiście. Wystarczy postawić podłogę, ściany i meble XD Ale jeszcze nie wiem na co przerobię ogród /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#152 07-06-2013 o 21h22

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Amik, Twoje pokoje są cudowne - wprost oczu nie mogę oderwać. Też, na początku, chciałam zaprojektować pokoje mojej miss tak, żeby wyglądały "realnie" ale natłok różowych ozdób i dodatków po prostu mną zawładnął i, mimo szczerych chęci, nie mogę się wyrwać spod zgubnego wpływu różu... W planach mam jednak japoński pokoik - jak już się dorobię willi - oraz kącik, który będzie przypominał cukiernię. Pozostało mi tyle itemów z przyśpieszonych szkoleń, że ża ich nie wykorzystać  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif

Offline

#153 08-06-2013 o 16h11

Miss'całkiem całkiem
Rivera
...
Wiadomości: 142

Zaczęłam sobie robić biuro, ale coś mi nie idzie, nie mam ręki do mieszkań   /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Ostatnio zmieniony przez Rivera (08-06-2013 o 16h12)

Offline

#154 08-06-2013 o 17h02

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Rivera napisał

Zaczęłam sobie robić biuro, ale coś mi nie idzie, nie mam ręki do mieszkań   /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Kolorystykę masz świetną  - resztę z pewnością dopracujesz /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Ja bym zamiast suszarki fryzjerskiej postawiła jakąś lampę albo zegar na wysokiej "nodze".

Offline

#155 08-06-2013 o 17h05

Miss'całkiem całkiem
Rivera
...
Wiadomości: 142

Crewedka napisał

Kolorystykę masz świetną  - resztę z pewnością dopracujesz /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Ja bym zamiast suszarki fryzjerskiej postawiła jakąś lampę albo zegar na wysokiej "nodze".

Dziękuję   /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif lampę postawię, ale za parę dni, bo dziś juz za dużo MM wydałam i żal mi więcej haha

Offline

#156 08-06-2013 o 17h18

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Rivera napisał

Dziękuję   /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif lampę postawię, ale za parę dni, bo dziś juz za dużo MM wydałam i żal mi więcej haha

Znam ten ból - sama wróciłam właśnie z Chin i po wykonaniu 5 poziomów zadań z moich niemal 30 tysięcy MM zostało zaledwie 610....  /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif

Offline

#157 08-06-2013 o 20h58

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

A ja przychodzę z pytaniem. Co sądzicie o moim wystroju wnętrz? Jest już w całości i nic zmieniać nie będę. Jedynie muszę kupić dużą willę aby zrobić kolejne wystroje wnętrz które będą odbiegać od tego co teraz mam.
Czekam na opinie


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#158 08-06-2013 o 21h07

Miss'na całego
Amik
Leśne Zło
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 419

YooSti napisał

A ja przychodzę z pytaniem. Co sądzicie o moim wystroju wnętrz? Jest już w całości i nic zmieniać nie będę. Jedynie muszę kupić dużą willę aby zrobić kolejne wystroje wnętrz które będą odbiegać od tego co teraz mam.
Czekam na opinie

Podoba mi się ogród, reszta jest... Miała wyjść mroczna, ale coś mi nie pasuje. Np ściany ;-;

Plus...
Ale dlaczego duża willa? W niej masz dokładnie to samo co w małej, jedynie w pałacu pomieszczenia są podwójne.

Offline

#159 08-06-2013 o 21h36

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Amik napisał

YooSti napisał

A ja przychodzę z pytaniem. Co sądzicie o moim wystroju wnętrz? Jest już w całości i nic zmieniać nie będę. Jedynie muszę kupić dużą willę aby zrobić kolejne wystroje wnętrz które będą odbiegać od tego co teraz mam.
Czekam na opinie

Podoba mi się ogród, reszta jest... Miała wyjść mroczna, ale coś mi nie pasuje. Np ściany ;-;

Plus...
Ale dlaczego duża willa? W niej masz dokładnie to samo co w małej, jedynie w pałacu pomieszczenia są podwójne.

No właśnie dlatego chcę zrobić mrocznie i słodko,aż do obrzydzenia.
A co do ścian inne mi nie odpowiadają,jak na razie. Może będzie coś lepszego na wyższych poziomach. Więc ścianami raczej się nie przejmować


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#160 08-06-2013 o 22h49

Miss'na całego
Masakra
Leśna Nimfa
Wiadomości: 492

Noga faceta ci wystaje w łazience.
Szczerze mówiąc niespecjalnie mi sie podoba. Niby miało wyjść mrocznie, a jest ponuro i monotonnie. Wszystko takie szare, tylko gdzieniegdzie jakiś barwny dodatek, ale niekoniecznie pasujący. I ty taka szara - i wyszło na to, że to kot jest najważniejszy, bo wybija się z tej szarości.

Offline

#161 08-06-2013 o 23h19

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Masakra napisał

Noga faceta ci wystaje w łazience.
Szczerze mówiąc niespecjalnie mi sie podoba. Niby miało wyjść mrocznie, a jest ponuro i monotonnie. Wszystko takie szare, tylko gdzieniegdzie jakiś barwny dodatek, ale niekoniecznie pasujący. I ty taka szara - i wyszło na to, że to kot jest najważniejszy, bo wybija się z tej szarości.

Dziękuję za uwagę postaram sie coś z tym zrobić. Po to tu przyszłam. A co do łazienki to już sprawdzam,nie miałam pojęcia,bo mi dziś wyskoczył jak filip z konopi i chciałam go usunąć z łazienki. Widocznie muszę jeszcze raz sprawdzić co i jak.


Zginął śmiercią naturalną. A co do reszty to czekam na wyższy poziom,aby coś zmienić. O czym pisałam wcześniej

A co do mojej osoby... Lubię być szarą myszką!!!

Ostatnio zmieniony przez YooSti (08-06-2013 o 23h41)


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#162 08-06-2013 o 23h39

Miss'całkiem całkiem
Rivera
...
Wiadomości: 142

YooSti napisał

A ja przychodzę z pytaniem. Co sądzicie o moim wystroju wnętrz? Jest już w całości i nic zmieniać nie będę. Jedynie muszę kupić dużą willę aby zrobić kolejne wystroje wnętrz które będą odbiegać od tego co teraz mam.
Czekam na opinie

A mi się podoba, fajnie wyglądają te fioletowe elementy. O ile dobrze pamiętam kiedyś twoja miss była ubrana na fioletowo i wtedy tak fajnie pasowała.

Offline

#163 08-06-2013 o 23h44

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Rivera napisał

YooSti napisał

A ja przychodzę z pytaniem. Co sądzicie o moim wystroju wnętrz? Jest już w całości i nic zmieniać nie będę. Jedynie muszę kupić dużą willę aby zrobić kolejne wystroje wnętrz które będą odbiegać od tego co teraz mam.
Czekam na opinie

A mi się podoba, fajnie wyglądają te fioletowe elementy. O ile dobrze pamiętam kiedyś twoja miss była ubrana na fioletowo i wtedy tak fajnie pasowała.

Bo miała pasować.  Dalej pozostałam przy tym samym ,z tym że moja mis bedzie się zmieniać!  Dalej bedzie w klimatach czerni i szarości.

Chciałam się sprawdzić w innych klimatach. Widocznie tu nie pasuje... Trudno taka pozostane..


A co do ścian czekam na lepsze
A co do fioletu to jest to mój fetysz-czyli lubię wszystko co ma kolor fioletowy

Ostatnio zmieniony przez YooSti (08-06-2013 o 23h49)


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#164 09-06-2013 o 18h29

Miss'ujdzie
Prakseda
...
Wiadomości: 187

Urządziłam sobie piekarnię w salonie. Zapraszam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Na razie skromnie. Czekam na fundusze.

Offline

#165 09-06-2013 o 20h18

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Prakseda napisał

Urządziłam sobie piekarnię w salonie. Zapraszam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Na razie skromnie. Czekam na fundusze.

Wygląda rewelacyjnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Aż nabrałam ochoty na babeczki /modules/forum/img/smilies/bave.gif
i ten koszyk owoców (a właściwie oba) <3

Reszta pomieszczeń też wygląda spoko /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#166 09-06-2013 o 21h58

Miss'ujdzie
Prakseda
...
Wiadomości: 187

Aiamate, dziękuję /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


PS: Teraz dopiero zauwazylam, że powinno być "w biurze" a nie "w salonie". Ech... =__=

Offline

#167 10-06-2013 o 00h00

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Skoro już wszyscy się pochwalili i zaprosili na parapetówkę to ja także zapraszam. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Parapetu co prawda nie mam, ale są poduszki w salonie na których można usiąść wygodnie. Skromnie, bardzo skromnie ale codziennie coś dokupuję i urządzam małe gniazdko /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#168 10-06-2013 o 00h05

Miss'ujdzie
Prakseda
...
Wiadomości: 187

Aiamate napisał

Skoro już wszyscy się pochwalili i zaprosili na parapetówkę to ja także zapraszam. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Parapetu co prawda nie mam, ale są poduszki w salonie na których można usiąść wygodnie. Skromnie, bardzo skromnie ale codziennie coś dokupuję i urządzam małe gniazdko /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Noo, ja do Ciebie zaglądam co jakiś czas i obserwuję jak Ci się pomieszczenia zapełniają. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Bardzo podoba mi się dobór ścian w salonie. Ja zawsze obie ściany robie w tym samym kolorze, a Ty pokazałaś, że pomalowanie ścian na różne kolory może świetnie wyglądać. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#169 10-06-2013 o 00h36

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Prakseda napisał

Noo, ja do Ciebie zaglądam co jakiś czas i obserwuję jak Ci się pomieszczenia zapełniają. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Bardzo podoba mi się dobór ścian w salonie. Ja zawsze obie ściany robie w tym samym kolorze, a Ty pokazałaś, że pomalowanie ścian na różne kolory może świetnie wyglądać. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Dziękuję. /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif Powolutku, ale do przodu.

Chociaż jak na razie tylko w salonie ściany dobrze wyglądają. Biuro spróbuję jakoś uratować jeszcze. Bo w Ikelandzie kolor wyglądał ładniej niż w pomieszczeniu. Ech.

Kupiłam w końcu ramkę z Aniołkami!   /modules/forum/img/smilies/content3.gif

Offline

#170 10-06-2013 o 07h19

Miss'ok
...
Wiadomości: 63

Ja póki co umeblowałam łazienke tak, że mi się podoba, teraz jestem w trakcie meblowania biura /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif

Offline

#171 10-06-2013 o 08h58

Miss'na całego
Masakra
Leśna Nimfa
Wiadomości: 492

Kuszą mnie moje MM o wydanie, ale zbieram na szybkie szkolenie ;__; A chciałabym kupić jakieś okienka do budowania przestrzeni.
Aiamate byś coś powstawiała do tej całej ramki, a nie taka pusta stoi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/yikes.png W łazience to niebo w tle nie pasuje rozmiarem, nie da się tego powiększyć i przyciąć podłogą? Jak nie da się to przynajmniej podłogę i boczną ścianę powiększyć i dosunąć, żeby pasowały do tej fototapety.

Offline

#172 10-06-2013 o 10h36

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja również zapraszam na parapetówkę - na chwilę obecną osiągnęłam spokój duszy i do czasu dorobienia się jakiejś willi uznaję swoje M2 za "zrobione".
Sądzę, że pomieszczenia pasują do mojej miss - co prawda, mogłabym jeszcze trochę "zlolicić" łazienkę, ale wtedy nijak nie pasowałby mi tam rowerek do ćwiczeń, wiec zostawiam tak, jak jest /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Mam też chęć na wpasowanie "chińskiego" okienka w biurze, ale wtedy musiałabym pozbyć się półki z Aniołkami, a ta pasuje mi tam jak nigdy (chyba, że ktoś ma inne zdanie?).

Offline

#173 10-06-2013 o 16h18

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Moje mieszkanie jest takie jakie bym sama chciała zrobić  w realu../vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
//www.missfashion.pl/profile/ririanne,s,bureau,1329.htm zapraszam!

Offline

#174 12-06-2013 o 22h20

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Masakra napisał

Aiamate byś coś powstawiała do tej całej ramki, a nie taka pusta stoi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/yikes.png W łazience to niebo w tle nie pasuje rozmiarem, nie da się tego powiększyć i przyciąć podłogą? Jak nie da się to przynajmniej podłogę i boczną ścianę powiększyć i dosunąć, żeby pasowały do tej fototapety.

Spoko, spoko... odnajdę coś fajnego (taaaa, raczej zarobię) to postawię do ramki.
Co do łazienki to bieram na zasłonkę prysznicową albo jakąś szafkę. Niestety nie dało się tego więcej powiększyć nad czym ubolewam. Tak jak na dole zlewa się jako tako z cieniem na ścianie tak z boku też mnie razi. Podłogi i tapety nie mam to nie podsunę xD
Puste ściany wydały mi się smutne więc jak już mam niebo... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Może zrobię łazienkę w tej tonacji- taką "podniebną".
Powolutku...

Edycja:
Urządziłam łazienkę! /modules/forum/img/smilies/sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/sourire.gif

Crewedka napisał

Ja również zapraszam na parapetówkę - na chwilę obecną osiągnęłam spokój duszy i do czasu dorobienia się jakiejś willi uznaję swoje M2 za "zrobione".
Sądzę, że pomieszczenia pasują do mojej miss - co prawda, mogłabym jeszcze trochę "zlolicić" łazienkę, ale wtedy nijak nie pasowałby mi tam rowerek do ćwiczeń, wiec zostawiam tak, jak jest /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Mam też chęć na wpasowanie "chińskiego" okienka w biurze, ale wtedy musiałabym pozbyć się półki z Aniołkami, a ta pasuje mi tam jak nigdy (chyba, że ktoś ma inne zdanie?).

Śliczne masz te pokoiki, jakbym "chodziła" po wacie cukrowej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png I jeszcze ten króliczek pod biurkiem, kyaaa... /modules/forum/img/smilies/coeur.gif Żyrandol boski chociaż w biurze brakuje mi złotych akcentów w innych meblach, akcesoriach żeby nie rzucał się tak w oczy. W salonie (swoją drogą zniewalającym) już harmonijniej wygląda. Też masz poduszki na podłodze w salonie <3
Jedynie łazienka nie pasuje do reszty, ale jakby ramkę z aniołkami przenieść właśnie tam i w tym stylu coś zadziałać? W kolorach czerni, szarości i bieli, ale też słodko, to i rowerek pasowałby /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Masz fajne lustro i meble, można by dodać jeszcze coś takiego jakby gotyckiego? Bo aż się prosi coś zadziałać z łazienką bo wygląda jak u rodziców. Niewiele jej brakuje.

Ostatnio zmieniony przez Aiamate (13-06-2013 o 01h19)

Offline

#175 13-06-2013 o 11h16

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Aiamate napisał

Śliczne masz te pokoiki, jakbym "chodziła" po wacie cukrowej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png I jeszcze ten króliczek pod biurkiem, kyaaa... /modules/forum/img/smilies/coeur.gif Żyrandol boski chociaż w biurze brakuje mi złotych akcentów w innych meblach, akcesoriach żeby nie rzucał się tak w oczy. W salonie (swoją drogą zniewalającym) już harmonijniej wygląda. Też masz poduszki na podłodze w salonie <3
Jedynie łazienka nie pasuje do reszty, ale jakby ramkę z aniołkami przenieść właśnie tam i w tym stylu coś zadziałać? W kolorach czerni, szarości i bieli, ale też słodko, to i rowerek pasowałby /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Masz fajne lustro i meble, można by dodać jeszcze coś takiego jakby gotyckiego? Bo aż się prosi coś zadziałać z łazienką bo wygląda jak u rodziców. Niewiele jej brakuje.

Dziękuję bardzo - właśnie na łazienkę nie bardzo miałam pomysł... O ile projektowanie biura i salonu sprawiło mi ogromny fun, o tyle łazienka jest mi solą w oku... Zmieniłam ją nieco - postanowiłam w tym celu wykorzystać część itemów, które przywiozłam z wycieczki do Chin. Połączyłam pudrowy róż z silniejszymi akcentami w kolorze czerni i fioletu - musi wystarczyć do następnego doładowania konta  /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif
Widziałam Twoją łazienkę - też mam itemy z przyśpieszonego kursu fryzjerskiego, ale do głowy mi nie wpadło, aby w taki sposób wykorzystać fotel! Super!

Ostatnio zmieniony przez Crewedka (13-06-2013 o 11h57)

Offline

Strony : 1 ... 5 6 7 8 9 ... 56